Milanezi s Balkana
(07-22-2020, 07:29 AM)kakabanja Wrote: Znaci nikom nista ne treba, zgusnut je raspored svima osim nama i sve je na srecu. Da li je kod Turcina, koji sasvim solidno igra,  do zgusnutog rasporeda, netrebanja ostalim, srece??? Ili sto ga je ovaj pomjerio sa jedne skracenice na drugu kako ti kazes. Ja cak mislim da mu je iz guzice doslo u glavu, Turcinu, pa se je malo uozbiljio (cak mu i izraz lica nije vise telece- janjeci vec poprima ljudske crte). Doduse crnac i dalje ima isti izraz a igra odlicno pa mozda i grijesim.

Nakon prva dva kola poslje karantene sve se rijesilo i ja ne vidim da se iki trudi trci bori, a sto se Hakana tice on je prije ovog ssd odigrao jednu utakmicu jos na amc protiv fiorentine prije 2 godine i kako se sjecam go i 2 asistencije je tad imo. A kakvu to igru imamo, akcije pravimo hoces utakmicu po utakmicu da obradimo svaki go koji smo dali kako smo dali, koliko ih je produkt akcije i kreacije igraca, a koliko srecom ili greskon prktivnika
Reply
Neki su bili godinama u klubu ,pa nisu skontali koji igraci na kojim pozicijama treba da igraju. Ovaj skontao posle 20 utakmica... i to je napredak Big Grin Salu na stranu ,razlika izmedju Piolija i prethodnika je sto ovaj nije tvrdoglavo tele koje ide glavom kroz zid i po svaku cenu pokusava da izgura neku svoju poluumobolnu fudbalsku fantaziju cije besomucno forsiranje na kraju odvede klub u propast, vec covek zna i promeniti po nesto kad vidi da to ne ide bas kako treba...
Bilo bi lepo prestici Romu do kraja sezone. Manje utakmica u budj kvalifikacijama...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
(07-22-2020, 11:40 AM)Sampinjon Wrote: Neki su bili godinama u klubu ,pa nisu skontali koji igraci na kojim pozicijama treba da igraju. Ovaj skontao posle 20 utakmica... i to je napredak Big Grin Salu na stranu ,razlika izmedju Piolija i prethodnika je sto ovaj nije tvrdoglavo tele koje ide glavom kroz zid i po svaku cenu pokusava da izgura neku svoju poluumobolnu fudbalsku fantaziju cije besomucno forsiranje na kraju odvede klub u propast, vec covek zna i promeniti po nesto kad vidi da to ne ide bas kako treba...
Bilo bi lepo prestici Romu do kraja sezone. Manje utakmica u budj kvalifikacijama...
Sta je on skonto? 
Jedini razlog zasto hakan igra svoju poziciju konačno je zato sto i Rebic i Ibrahimovic moraju igrat pa je primoran i protiv spala i parme poceo je opet kao lw pa ga vratio u sredinu kasnije, ja sam mislio da nam jr cilj lp aki sad vidim da je Evropska liga stvarni cilj i naredne 2 godine.
Reply
Pa eto skontao je da Rebic treba da igra (i gde)...pa i da Susa mora odstraniti iz ekipe... Podesio je i Hakana... Naravno da nije onako dobro kako bismo svi mi voleli ,ali ne mozes reci da je isto ili gore u odnosu na Djampaola ,Montelu i sta ti ja znam... Bolje je ,nema dileme. Vidi se kad gledas utakmicu da to nije bolno za oci i dusu kao sto je bilo. Jbga ,igra se na 3 dana ,ocekivano je da tu i tamo dodje do nekog blagog pada ili da povremeno u igru udju teletabisi klase Bilja itd...
Da li je super? Nije ,ali nesto je poceo da pravi i to nesto je bolje u odnosu na prethodnika... Ako uprava nece dovesti trenera top klase (a nece) ,onda je bolje da ostane Pioli nego da dovedu nekog novog Djampaola koji ce opet da krece od nule i da gura nesto svoje... Desice nam se isto sto se desilo kad je otisao Gatuzo...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Po meni bi Rangnick bio top stvar, a ovo što se događa od strane kluba je totalni amaterizam. Već je sve bilo dogovoreno i sada ga otpile. To je čovjek koji zna kako raditi i stvoriti sustav gotovo savršen u nogometu što je napravio u Salzburgu sa Red Bullom, a kasnije se proširili i na ostale klubove po svijetu. To što je on stranac je totalno nebitno. Bitno je samo da čovjek zna što radi i da mu se da sloboda da to napravi. Sada će Pioli ostati i onda će ga se tamo krajem jeseni, početkom zime potjerati jer ima loše rezultate. Kao što rekoh na početku - totalni amaterizam.
Reply
Navodno je sve propalo zbog 8 miliona obestecenja koje je trazio Red Bul ,a nasa uprava nije bila spremna da plati. Ako je istina ,to je onda vec koji put da se skrtarilo na treneru ,ali se zato bez problema daju mnogo vece cifre za igrace tipa Duarte ,Kalinic i ostale bubasvabe...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Udineze - Juventus iz dva u jedan... Lepe pare ko je predvideo...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
(07-23-2020, 05:37 PM)Sampinjon Wrote: Navodno je sve propalo zbog 8 miliona obestecenja koje je trazio Red Bul ,a nasa uprava nije bila spremna da plati. Ako je istina ,to je onda vec koji put da se skrtarilo na treneru ,ali se zato bez problema daju mnogo vece cifre za igrace tipa Duarte ,Kalinic i ostale bubasvabe...

Sve je propalo jer jer Ragnick trazio potpunu autonomiju. Trazio je da sa sobom dovede citav tim ljudi, od doktora, prego skauta do trenera, pa cak i trenera za mladje selekcije...
On ima par projekata iza sebe kad je podigao par ekipa, ali ipak govorimo o Milanu a ne o Hoffeinhaimu... nije realno ocekivati da ce Milan promjeniti 20-30 ljudi zato sto Ragnick je tako trazio ...
Odbio je bilo koju saradnju sa postojecim strucnim stabom i postojecim sportskim sektorom. Pri tome nije rijesio svoj status u Red Bullu i ocekivati da ce za mjesec dana pauze sve sam sa svojom ekipom posloziti je suludo, da se radi o Kloopu a ne o Ragnicku...
Cak i za vrijeme Berlusconia nije mogo samo jedan covjek da odlucuje sve...
... 119 anni di storia, combatti per la gloria ...
Reply
Moguce i to ,ali kao i uvek ,mozemo samo spekulisati sta je prava istina u moru poluinformacija...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Pa koliko se ljudi promijenilo u zadnjih nekoliko godina? Ako nema rezultata ja ne vidim razliku promijeniti 10 ljudi u jednoj godini ili u 5.
Reply