Milanezi s Balkana
http://www.football-italia.net/65672/pla...rthy-milan Totalni raspad sistema, pa ovo samo postoji u ovim nasim saban ligama...
Reply
Pippo Inzaghi blasted Milan for their 2-1 defeat to Udinese. “I can only apologise to fans. I never expected this lack of desire.”

“The objective is to earn our place at Milan. This was a bad performance and I was very, very angry at the attitude I saw tonight,” the Coach told Sky Sport Italia.

“I can only apologise to the fans. Thankfully we’ll be playing again in a few days and we must wipe this performance from the memory as soon as possible.

“When a team plays like this, the first person responsible is the Coach. We have to roll our sleeves up, do well on Wednesday against Genoa and try to end this season in a dignified manner.

“We had done some good things for our last nine games, losing only once, and I never expected such a complete lack of desire, strength or intent.

“We were fortunate to end the first half on 0-0 and during the break I tried to tell the players they had the wrong approach.

“Perhaps after the derby a light went off and such an important fixture took something out of us, even though I’ve been telling the squad since Tuesday not to underestimate Udinese.

“Until today we’ve always had the right attitude in training and during the games. Today it was just wrong on every level. I will try to understand what caused it, as without the right attitude you’re going to lose.

“If I could’ve made 10 substitutions at half-time, then I would’ve done. I have little else to say. We are Milan and cannot embarrass ourselves with a performance like this.”

Has the constant talk about a takeover from Thai or Chinese investors distracted the team?

“The club is close to me, the President called beforehand and I am sorry for him and our fans, who stood by us despite the difficulties.

“When you are wearing the Milan jersey, you have to give something more than this. It was the only game of the season with an attitude like this. I would be seriously worried if we did it again with Genoa, but I’m convinced that won’t happen.”
... 119 anni di storia, combatti per la gloria ...
Reply
Kaže u srijedu će igrat samo momci koji cijene dres. E haj da vidim hoće li igrat mu idiot Menez. Ako Menez bude igrao, odma gasim. Sa Milanistra stranicom na FB sam završio posto su i oni prodane duše, a ja ne mogu smislit takvo ponašanje. Ako želiš dobrobit kluba e pa onda moraš se pokrenut protiv ovog trenutnog režima. Kolko god Pippo bio legenda, on nažalost nema pojma o trenerskom poslu. Isto tako kolko god Menez bio dobar, on je sebičan i non stop želi da šuta. Takvi igrači nikad nisu činili Milan, i zato ne podržavam Pippa koji bi trebao stat u kraj sa tim. Jednostavno zaboli me ona stvar za ovaj Milan.
Nadam se da kad dođe taj Bee da otjera cijelu upravu. jer ovdje niko nije zaslužio da radi u našem klubu
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
Slažem se, Francuza ne podnosim.
Bee je došao danas u Milano, sutra sastanak navodno. Kažu sad da kao nisu on i Kinezi konkurencija nego je on njihov predstavnik, videćemo.
Devilcool
Reply
Igrac koji je rekao Pippu da je on najveci krivac za ovakvo stanje u ekipi i da nije dostojan za trenera Milana je manje ni vise nego De Jong...

Takodjer Pippo je trazio od uprave da ostanu svi igraci i strucni stab u Millanelu do kraja prvenstva, odnosno citav maj...
... 119 anni di storia, combatti per la gloria ...
Reply
I neka ostanu! Ko ih j... S obzirom na lovu koju primaju i na razultate i ponašanje ima da spavaju u dvorani tamo do kraja prvenstva. Ako ne žele mogu potpisati da idu i ciao. Kakva smeća od igrača pa to je lakrdija!

Pippo nema pojma, ali ovi igrači, 95% njih, su igrači za Chievo, Sienu. I oni se bune, oni nešto pričaju, tjeraju trenere... A loptu ne mogu uštopati neki od njih! Naš kapetan je Abate! Jedan od najglupljih obrambenih igrača lige!

Svi van, i nadam se da ce Bee ili ovi Kinezi otpustiti Galliania i njegovu ekipu koja daje te abnormalne plaće škratu od igrača i da će neki mlađi i normalni ljudi doći raditi.
"It will not be easy. That is why I have always failed where others have succeeded..." Jacques Clouseau Grinser044Icon_lol2
( Massimo Morratti )
Reply
Uspjeli su da ostvare minus od 91 milion u prosloj godini. Ne bi to ni bilo toliko tragicno...ali kad pogledas nas roster onda stvarno shavtis koliko se katastrofalno vodi klub u zadnjih nekoliko godina.
Reply
Meni je dovoljan samo jedan primjer koliko su to imbecili u našoj upravi:
Kupili smo jednog nepotrebnog Matria za 10 miliona, a odbili smo Teveza. A tog Teveza Juventus dovodi za 10 miliona. Mi placamo Matriju ugovor 2,8 mil a Teveza dobija 3,5. Znaci Juventus dovede Teveza potpuno besplatno.
i da to nebi bio kraj, mi posudimo Matria Genovi s tim da mu plaćamo pola ugovora, i sada taj isti Matri igra za Juventus a mi mu plaćamo pola ugovora. Znaci Juventus ne da je doveo besplatno Teveza, već je sad i dobio nazad Matria sa još manjom plaćom. Hahahahhaa
pa ovo je za anale debilizma. Pa zamislite da vi ovakvu glupost uradite u vašoj firmi. Šta bi vam rekao šef? Hahahaha
znaci umjetnost
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
Ma cinjenica je i da se niko ne moze nositi sa tim mutnim radnjama Juventusa u Italiji. Jednostavno imaju veze, uticaj, pritisak...mada to nije nikakvo opravdanje za taj konkretni slucaj.
Reply
Gabrielov Karpi osigurao prvu ligu, on po ko zna koji put najbolje ocenjen, samo da ne sjebemo i njega.
Devilcool
Reply