Milanezi s Balkana
http://www.football-italia.net/93478/tra...sion-milan

It’s reported there is transfer confusion at Milan, as Adriano Galliani isn’t working with Massimiliano Mirabelli.

The ownership situation means that talks have not been opened over any deals yet though, leaving the Diavolo in an awkward position for January.
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
(10-26-2016, 04:10 PM)Sampinjon Wrote: "Milan nema kvalitet da osvoji titulu i takmiči se sa Juventusom i Romom. Sa ovim timom i strukturom kluba, može da ima bolje sezone nego prethodne, ali za ostalo je potrebno vreme. Još uvek nije na nivou ni Napolija, ali može da se bori za mesto u Evropi. Način na koji sada igraju govori da postoji šansa da se plasiraju u Ligu šampiona i bilo bi nepošteno da ljudi traže više od toga", rekao je Ambrozini za Skaj Italija.

Nije mogao bolje reci, kako smo se ti i ja slozili...samo skupljanje bodova...a sto se tice strukture u klubu pojedini mediji su jedva docekali pad Milana da odma krenu neke spekulacije o preuzimanju...

@Sampinjon nemas razloga da zamjeris Montelli sto je rekao ono za Montoliva...to bi uradili svi normalni treneri za svog igraca i plus kapitena...Miha ga je hvalio prosle god iako je bio 2x losiji nego ove sez....sta zaista Montella misli o Montolivu je pokazao tako sto je stavio dijete od 18 godina da igra DM bez imalo iskustva, to je najbolji pokazatelj Montolivu ko ga je u stanju zamjenit, talentovani junior...

Vrlo je bitno odnjeti u naredne dvije tekme dvije pobjede Pescara i Palermo, tako mi u 12 kola dosli na 25 boda sa omjerom 8 pobjeda 1 nerjeseno i 3 poraza, sto je po meni odlican rez prije zadnje pauze u polusezoni...
... 119 anni di storia, combatti per la gloria ...
Reply
One izjave su preterane cak i za varijantu "Zelimo ti brz oporavak". Moglo je to da se kaze mnogo umerenijim recnikom bez dizanja u nebesa i nepotrebnog hvalospeva. A inace ne verujem da bi montosmrad bio sklonjen iz tima da se nije povredio. Bez obzira na onu utakmicu sa Sasuolom.
A monteli trenutno najvise zameram sto se odlucio da odmara i eksperimentise tokom teskog gostovanja. Naravno da smo pre ili kasnije morali izgubiti ,ali je tuzno sto smo izgubili od ekipe koja nas nije nadigrala na terenu vec smo izgubili na svoje sopstvene gluposti i budalestine. Sami sebe smo pobedili. A ti njegovi "eksperimenti" od igraca su najvise i kumovali porazu.
E da ,i sinoc se takodje lepo moglo videti koliko Suso znaci za ovu ekipu.

A ovo sto Ambrozini kaze ,to vide svi osim Kakabanje Big Grin Jedino on veruje u borbu za titulu Big Grin Svaka mu cast za optimizam Big Grin Evo ceo dan cekam da napise koju rec ,da objasni ono od sinoc ,ali nista...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
(10-26-2016, 07:09 PM)Sampinjon Wrote: One izjave su preterane cak i za varijantu "Zelimo ti brz oporavak". Moglo je to da se kaze mnogo umerenijim recnikom bez dizanja u nebesa i nepotrebnog hvalospeva. A inace ne verujem da bi montosmrad bio sklonjen iz tima da se nije povredio. Bez obzira na onu utakmicu sa Sasuolom.
A monteli trenutno najvise zameram sto se odlucio da odmara i eksperimentise tokom teskog gostovanja. Naravno da smo pre ili kasnije morali izgubiti ,ali je tuzno sto smo izgubili od ekipe koja nas nije nadigrala na terenu vec smo izgubili na svoje sopstvene gluposti i budalestine. Sami sebe smo pobedili. A ti njegovi "eksperimenti" od igraca su najvise i kumovali porazu.
E da ,i sinoc se takodje lepo moglo videti koliko Suso znaci za ovu ekipu.

A ovo sto Ambrozini kaze ,to vide svi osim Kakabanje Big Grin Jedino on veruje u borbu za titulu Big Grin Svaka mu cast za optimizam Big Grin Evo ceo dan cekam da napise koju rec ,da objasni ono od sinoc ,ali nista...

Mora da kombinuje jebg....ova ekipa nije spremna igrat svaka 3 dana, plus su se ispraznili protiv Juventusa...problem je sto nema skim da kombinuje...ostavio je Nianga pa si vidio, bolje da nije igrao, najlosiji na terenu, ostavio je i Baccu pa si vidio...vjerovo je Palleti pa smo svi vidili sta bio...Kucka izgubljen na terenu nema onih cvrsti duela i osvojenih lopti, Romagnoli upade na kraju od umora...

Sve ekipe osim Rome i Juventusa ce vrlo vjerovatno imati dosta padova i igrati toplo-hladno...moramo napasti to 3 mjesto pa onda ako ne prodje igramo EL, nasi protivnici su Lazio Inter Napoli i neka jos ekipa i mozda Fiorentina na kraju
... 119 anni di storia, combatti per la gloria ...
Reply
Pa ne znam...To je meni neshvatljivo ,ako je stanje sa "umorom" bas tako katastrofalno ,sta ce nama Evropa uopste? Sta bi bilo da ove godine igramo Evropu? Pazi ,bila je pauza za reprezentacije koja je nekima od njih dosla kao odmor ,jer nisu bili pozvani, pa onda jedna utakmica ,pa sedam dana od nje Juventus ,pa onda ova Djenova u sredini nedelje. Ako je takav raspored katastrofalan onda stvarno ne znam sta bi bilo da se tu umesala jos i evropska utakmica.
Sta ce biti naredne godine ako udjemo u LS ? Cekas npr Juventusa u subotu pa ides na noge Barseloni u sredu i onda opet u nedelju gostujes Sasuolu. Ceo tim se ne moze zameniti za godinu dana a da to bude kvalitetno odradjeno. Bicemo u gadnom problemu ako udjemo u Evropu.
Pisam se ja na te "igrace" kojima je problem JEDNA utakmica sredinom nedelje u mesec dana. To treba otpustiti ili prodati ,sta ce nam? Stremimo plasmanu u takmicenja koja ce dovesti do toga da igramo sreda-subota maltene od septembra do pocetka decembra. Sta ce biti onda ako je ovo sad problem?
Realno ,sta ce nam igrac koji se isprazni protiv Juventusa i onda posle toga nema nista od njega? To nije igrac za veliki klub. Mars u Kataniju pa se tamo prazni do mile volje.
A svi ovi nasi protivnici igraju sreda- subota zbog Evrope mnogo cesce nego mi. Sem Lacija.
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Pa mi imamo odron od igrača, ljudi su to zaboravili preko noći. Nismo u prva 4 tima po kvalitetu, sa ovima ostalima iz konkurencije smo tu negde.
Imamo 2 iskusnija dobra igrača, sve ostalo što vredi su klinci koji su naravno skloni padovima forme, greškama u igri... To su naši nositelji.
Tako da su rezultati odlični za sad, izvukao je Montela maksimum a zasluge delimično idu i Siniši koji je započeo rad sa mladima.
Devilcool
Reply
(10-27-2016, 11:14 AM)Sampinjon Wrote: Pa ne znam...To je meni neshvatljivo ,ako je stanje sa "umorom" bas tako katastrofalno ,sta ce nama Evropa uopste? Sta bi bilo da ove godine igramo Evropu? Pazi ,bila je pauza za reprezentacije koja je nekima od njih dosla kao odmor ,jer nisu bili pozvani, pa onda jedna utakmica ,pa sedam dana od nje Juventus ,pa onda ova Djenova u sredini nedelje. Ako je takav raspored katastrofalan onda stvarno ne znam sta bi bilo da se tu umesala jos i evropska utakmica.
Sta ce biti naredne godine ako udjemo u LS ? Cekas npr Juventusa u subotu pa ides na noge Barseloni u sredu i onda opet u nedelju gostujes Sasuolu. Ceo tim se ne moze zameniti za godinu dana a da to bude kvalitetno odradjeno. Bicemo u gadnom problemu ako udjemo u Evropu.
Pisam se ja na te "igrace" kojima je problem JEDNA utakmica sredinom nedelje u mesec dana. To treba otpustiti ili prodati ,sta ce nam? Stremimo plasmanu u takmicenja koja ce dovesti do toga da igramo sreda-subota maltene od septembra do pocetka decembra. Sta ce biti onda ako je ovo sad problem?
Realno ,sta ce nam igrac koji se isprazni protiv Juventusa i onda posle toga nema nista od njega? To nije igrac za veliki klub. Mars u Kataniju pa se tamo prazni do mile volje.
A svi ovi nasi protivnici igraju sreda- subota zbog Evrope mnogo cesce nego mi. Sem Lacija.

Ova ekipa je spremana citave pripremem da igra i ima sto bolju formu za ligaske utakmice...problem nije bio umor fizicki...vise psihicka istrosenost od Juventusa...drugi problem je bio sto Montella ne moze da kombinuje jer nema igraca...neki su povrjedjeni a neki jos nespremni...Matias Fernandez,Montoliv,Bertolacci,Abate, Calabria, Zapata, Ely i Pasalic...sve su to igraci koji nisu 100% fit...

Ovaj poraz je bio vise produkt pobjede nad juventusom i velikog zalaganja citave ekipe...da li su zaista pali..sad cemo vidjeti u ned protiv Pescare...mene brine losa forma Bacce i los izbor za 3 stopera...

Ono sto ja zamjeram Montelli je isto sto i njegovim prethodnicima...vjeruju da ce pojedini igraci biti spremni za max, a da prije toga igraju vrlo vrlo malo, kao npr Poli,Honda i Gomez...jednostavno to nisu kvalitete da poslje duzeg ne igranja odigraju dobro 90 min..to su igraci koji mogu dat neki doprinos 10 -15 min max
... 119 anni di storia, combatti per la gloria ...
Reply
Isto vazi i za fizicki i za psihicki umor.

Umoran(bilo fizicki ili psihicki) Suso npr je bolji od Honde. Trebao je da ide sa istim timom kao protiv Juventusa i onda da ih zarotira na Peskari. I dalje ne verujem da je situacija bila toliko kriticna da npr Suso nije mogao poceti mec.
Nego je eto resio da baje i vraca magije kao i Mihajlovic sto je nekad radio pa mu se olupalo o glavu.
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Stvar je, zapravo, u tome sto ovakve provincijske momcadi, kakav je danas nas dragi Milan, nisu naucene i nisu u stanju igrati u ritmu vikend-srijeda. Kao sto je Slaven Bilic rekao u jednom intervju-u, takvi igraci jednostavno imaju u glavi da preko tjedna ne igraju sluzbenu utakmicu. I za njih je to psihicki, vise no fizicki sok.
Reply
Evo sad i Baccin agent poceo jesti ono sto se ne jede. Kaze da je Bacca trenutno srecan u Milanu ali to bi se moglo promeniti ukoliko stigne zanimljiva ponuda.
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply