Milanezi s Balkana
Pa fali jebg...ako ce zadrzati Montoliva I Sosa ... Biglia je bolji od njih, al na njemu ne mozes gradit ekipu jer ima 31...'nisam ja reko da je los ali na duze staze I nije dobar jer je sklon povredama I takodjer nije vodja, nije on igrac koji ima puno evropskih utakmica u nogama...

Gattuso vrlo vjerovatno novi trener Primavere
... 119 anni di storia, combatti per la gloria ...
Reply
U sredini mora doci ozbiljan iskusan igrac ,ili kako se to popularno zove "Svetska klasa". Kraj. Kakav Biglia kakav Kessie kakav Badelj kakvi bakraci... Neka kupe ,plate ,stvore... kako god znaju ,ne zanima nas.
Evo Mancester ode u LS preko LE.
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Pa ovaj Manchester je potrosio 300 miliona na tim, a ne izgledaju nista bolje od trenutnog Milana. To pokazuju i rezultati u njihovoj ligi. Pa jel to hocete? Ala Pogbe za 100 miliona, a rezultati i dalje 6 mjesto u ligi? Big Grin Ako je Montela s ovako malo para uzeo istu poziciju kao Mourinho sa 300 miliona, ja vjerujem da cemo mi sljedece godine minimum izboriti ligu prvaka i igrati makar polufinale lige evropa Big Grin
Reply
(05-24-2017, 09:53 PM)huss Wrote: Pa ovaj Manchester je potrosio 300 miliona na tim, a ne izgledaju nista bolje od trenutnog Milana. To pokazuju i rezultati u njihovoj ligi. Pa jel to hocete? Ala Pogbe za 100 miliona, a rezultati i dalje 6 mjesto u ligi? Big Grin Ako je Montela s ovako malo para uzeo istu poziciju kao Mourinho sa 300 miliona, ja vjerujem da cemo mi sljedece godine minimum izboriti ligu prvaka i igrati makar polufinale lige evropa Big Grin

Najgore bi bilo da kupujemo kao ludi bogatasi...i nismo krenuli tim putem sva sreca...Kessie, Mussachio i C Roudrigez su sve ciljana pojacana i samo tako treba nastaviti...
Mi Fabregasa koji ima iskustvo velikih utakmica mozemo dovesti za manje od 30 miliona eura...Ja nebi volio da Milan dovede bilo kog igraca ako ce ga platit preko 40 miliona...
Belloti je strasan napadac, ali bez i jedne jedine utakmice u Evropi, van Italije, gdje pritisak veci on ne moze da vrijedi 60 miliona i jos gore vise...
Moje je misljenje da za solidan novac mozemo dovesti daleko boljeg igraca od Biglie 

@huss uz svo postovanje Seriju A i Premier ligu se ne moze porediti po kvalitetu....
... 119 anni di storia, combatti per la gloria ...
Reply
Najbolja vijest u zadnjih 3 4 godine je da se Rino vraca. Bilja bi bio odlicno pojacanje. Jako kvalitetan organizator igre i odlican i protoku lopte. Mozda bi zanimljiviji bio Modric , Verati ali sigurno je medju 3 u serie A ako ne i najbolji. Za Montelinu igru idealan.
Reply
Plus, ono sto je meni vaznije od svega. Montela izgleda zna sta hoce od ekipe. Bas fino slaze ekipu i razmislja sta mu treba za njegovu viziju. Sad hoce li to uspjeti i sta je cilj za sljedecu godinu.... Za mene je i ove godine smisleno sklapao ekipu, nije lupao i nabadao kao onaj idiot od prije dvije godine. Nije uspio bez para ali ove godine izgleda da ima fin budjet tako da nama ostaje samo da cekamo oktobar-novembar pa da vidimo.
Reply
Ma da, i ja imam osjecaj da bas planski rade i sto je jos bitnije na vrijeme...tj. prije nego je prelazni rok i startovao. Dosta je vise bilo cekanja da se u zadnjim danima neki otpadak pokupi. Obecali su kostur ekipe do kraja juna, a ostatak vremena ce potrosit na nekog zvucnog napadaca za kojeg ce dati oko 60 miliona. I jos jedna stvar, potrebno je vrijeme da se formira ekipa...znam da ce mnogi jedva docekati neki kiks sljedece sezone pa da pocnu pljuvati i po kinezima i monteli. Ali realno, kvalifikacija u ligu prvaka bi bila ogroman uspjeh sljedece sezone.
Reply
Moja konstatacija za Mancester i LE nije bila vezana za Mancester vec za LE, isto bi bilo da se Ajaks plasirao. Tj za to sto se u Italiji to takmicenje tretira kao neko poslednje olosko od kojeg nema koristi ,koje je potrebno izbeci ,a ako se slucajno plasira onda se izvode rezervni sastavi i gleda se da se sto pre ispadne. Dok drugi kad vec stignu do zavrsnice ponekad zrtvuju i nacionalno prvenstvo zarad LE ne bi li stigli do bitne premije i evo kao sto vidimo vise desetina miliona zarade za narednu sezonu i ucesca u naelitnijem takmicenju. I onda se narod iscudjava zasto je engleska liga tu gde jeste a zasto italijanska preti da za nekoliko sezona dospe u rang sa srpskom ,hrvatskom i bosanskom...
Sto se tice Premijer Lige...ovaj i ovakav Milan ne da ne bi bio 6-ti tamo vec pitanje da li bi bio u prvih 12.

Morata je navodno odbio Celsi i Junajted i prihvatio Milan. 7,9 miliona po sezoni plate plus bonusi. Real je takodje pristao da ga proda i sad ostaje samo da se dogovori visina obestecenja ,veruje se da ce biti oko 60 miliona. Nije prvi izbor (moj) i deluje da ce biti preplacen ,ali daleko od toga da je lose pojacanje. Sigurno je bolje 60 za Moratu nego 35 za Kalinica. I drago mi je da se probila ta magicna granica od "3 miliona po sezoni". Bez dobrih plata nema ni dobrih igraca.
Bacca ce navodno biti prodat ,tako da nam ostaje da vidimo ko ce biti drugi napadac kojeg cemo dovesti ,jer Morata ,Lapadula ,Niang...presmesno bi bilo imati bilo kog od ove potonje dvojice kao drugu opciju...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
(05-24-2017, 11:40 PM)kakabanja Wrote: Za mene je i ove godine smisleno sklapao ekipu, nije lupao i nabadao kao onaj idiot od prije dvije godine. Nije uspio bez para ali ove godine izgleda da ima fin budjet tako da nama ostaje samo da cekamo oktobar-novembar  pa da vidimo.

"Onaj od pre 2 godine" je bas bez smisla i nabadanjem sklopio Donarumu pa onda sklopio Romanjolija pa Baccu (sto ga "ovaj od ove godine" upropastio to je njegov problem) itd itd...To je onako bas neplanski ostavljen temelj koji je (gle cuda) "ovaj od ove godine" razmontirao i vratio Donarumu i ROmanjolija u omladince gde im je i mesto jer su "nekvalitetni ,nalupani i iznabadani".
A sto se tice "ovogodisnjeg smislenog sklapanja ekipe"...vidimo...kad je konacno sklopio ovo sto je sklopio zamalo da osvojimo titulu ispred Juventusa. Najpre smo razbili Merdu 3-0 u gradskom derbiju ( a ne cekaj ,to je bio "onaj od pre dve godine") ,razbili Empoli 6-1 na nasem terenu ,pa u gostima izblamirali Kroton sa 5-0...e onda kad je moral skocio ,Romi smo posle 82 godine nabili 6 komada bez da oni nama daju makar jedan...I na kraju nesrecno titule nas kosta pobeda u Bergamu od samo 7 razlike jer nam je ipak trebalo 8...klete li sudbe i lose srece...
A i dalje ne odgovaras na pitanje koji to "dobar trener i dobar rad" donesu rezultat od 4 pozicije i cak 21 bod ispod minimuma ocekivanja??? Nije to da je kiksirao 3-4 boda ,ekipe od drugog do 6-tog u 5 bodova pa da se oprosti....ovo je ...21 bod...
Cilj za sledecu godinu je plasman u Ligu Sampiona. To je uprava jasno i glasno rekla. Nema sta da nagadjamo i pretpostavljamo.
U prevodu cilj je isti kao i prethodnih 6 godina. Kako je po tebi i ovom dvojcu iz bivse uprave ovaj i ovakav Milan imao kvalitet za tu LS i "ponajmanje drugo mesto"... onda bi ovaj ojacani MORAO uzeti sampionsku titulu i to sa bar 15-20 bodova ispred drugoplasiranog...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
(05-24-2017, 11:56 PM)huss Wrote:  I jos jedna stvar, potrebno je vrijeme da se formira ekipa...znam da ce mnogi jedva docekati neki kiks sljedece sezone pa da pocnu pljuvati i po kinezima i monteli. Ali realno, kvalifikacija u ligu prvaka bi bila ogroman uspjeh sljedece sezone.

Samo sto nekom treneru treba 2-3 meseca da uigra i formira ekipu a nekom...heh... Zato se neki od nas ovde zalazu da se zajedno za kvalitetnim igracima dovede i kvalitetan trener ,a da se ovaj ispod prosecni olos tipa govnolivo ,Bertolaci ,honda ,Zapata ,Paleta i ajeroplan rasteraju sto je pre moguce...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply