Milanezi s Balkana
Vidis npr Alegri je vrhunski trener, Montela dobar a Mihajlovic los provincijski trener. I nema tu nikakve mudrolije. Bas neobjektivno to gledas. Njegova ekipa je bas nakaradno sklepana pogotovo  kad se uzme u obzir da je on trener koji imao za prilike Milana jedan od najvecih budzeta u istoriji.
Kako god okrenes prosle godine nam je Inter pobjegao 10 bodova (cak i iz pojedu od 3:0) a ove godine je iza nas. Takodje 2 odnosno 3 mjesto su nam prosle godine vise udaljeni, ove godine smo osvojili (uzeli Juventusu) kakav takav naslov i hladno smo mogli protiv njih biti ove godine bez poraza da nije bilo penala u 97moj minuti. Mogao bih ti nabrajati (cinjenicama) do sutra sva moguca poboljsanja jako dugo ali mi jr jednostavno mrsko.
Reply
Ciji deo je gle cuda Galijani potrosio na budalstine tipa Bertolaci a deo koji je otisao na Mihajloviceve zelje tipa Romanjoli i Bacca se ispostavio kao odlicno potrosen deo novca. Hoce to...koga ne poznaje. Postavljena okosnica oko mladih igraca nikako nije gradnja za buducnost vec "nakaradno sklepano nesto". Hoce i to...kad patoloski mrzis...

Elem ,ove godine..."Dobar trener ,odlicna gradnja ekipe" pa ipak 4 pozicije i 21 bod ispod minimuma ocekivanja...Kako to?
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Zasto misli da mrzim ikoga. Ja samo pricam cinjenicama a ti opalis da je npr. Galijani doveo Bertolacija. Naravno nigdje linka potvrde i neceg slicno. Naravmo na pamet ti ne pada ukucati osvajace zlatne lopte npr 1986-2017 i pogledati koga smo imali priliku gledati u dresu Milana.
Naravno ti fizioloski mrzis.
Reply
Morata i Rodrigez su genijalna pojačanja, da je meno neko pito ja bih stavio u prvih 5 želja baš njih. Jedino te spekulacije za platu, previsoko je to odmah će i drugi da traže ogromne povišice a mi smo trenutno 6-ti tim Italije...
Ali ovo za sad kako rade je bombona.
Devilcool
Reply
(05-25-2017, 01:45 PM)kakabanja Wrote: Zasto misli da mrzim ikoga. Ja samo pricam cinjenicama a ti opalis da je npr. Galijani doveo Bertolacija. Naravno nigdje linka potvrde i neceg slicno. Naravmo na pamet ti ne pada ukucati osvajace zlatne lopte npr 1986-2017 i pogledati koga smo imali priliku gledati u dresu Milana.
Naravno ti fizioloski mrzis.

Ko je doveo Bertolacija? Ti? Ja? Mozda baba Milunka sa pijace sto prodaje paradajze? I razluci (ako mozes) - Galijani od pre 25 godina i Galijani zadnjih 6 godina - nisu ista osoba. To je u medjuvremenu ogrezlo u kriminal ,korupciju i totalno se izopacilo. Niko njemu ne spori da je nekad znao dovesti igraca(najcesce na preporuku dobre skauting mreze). To je jedan period koji treba posmatrati odvojeno od ovih poslednjih 6 godina.

Elem ,da se vratimo na ono sto sira javnost pokusava da spozna vec duze vreme ... Podebljacemo slova da bude  uocljivije...Ove godine..."Dobar trener ,odlicna gradnja ekipe" pa ipak 4 pozicije i 21 bod ispod minimuma ocekivanja...Kako to?
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
(05-25-2017, 02:54 PM)Sampinjon Wrote: Ko je doveo Bertolacija? Ti? Ja? Mozda baba Milunka sa pijace sto prodaje paradajze? I razluci (ako mozes) - Galijani od pre 25 godina i Galijani zadnjih 6 godina - nisu ista osoba. To je u medjuvremenu ogrezlo u kriminal ,korupciju i totalno se izopacilo. Niko njemu ne spori da je nekad znao dovesti igraca(najcesce na preporuku dobre skauting mreze). To je jedan period koji treba posmatrati odvojeno od ovih poslednjih 6 godina.

Elem ,da se vratimo na ono sto sira javnost pokusava da spozna vec duze vreme ... Podebljacemo slova da bude  uocljivije...Ove godine..."Dobar trener ,odlicna gradnja ekipe" pa ipak 4 pozicije i 21 bod ispod minimuma ocekivanja...Kako to?

Mihajlović je doveo Bertolaćija, koji je dobar igrač, samo što su ga prvo Mihajlović svojim diletantskim pristupom pa povrede učinile ovakvim kakv jeste. Ove godine se pored svega ne uklapa u zamisli trenera Milana (kao što nije ni Baka, kojeg je čitavo ljeto htio prodati i dovesti Kvadrada, recimo). Znaci ove godine je osvojen trofej, plasirali smo se u Evropu (meni se ne svidja), smanjili smo zaostatak (i igrom i bodovima) za prvoplasiranim, drugoplasiranim i trećeplasiranim , bolje smo plasirani od Intera, a nismo potrošili ni 1/5 od onoga što je potrošila neznalica (Milan bi prošle sezone završio onako kako je i završio, znači bez ičega, i bez potrošenih 100 miliona na želje trenerskog diletanta)
Je li ti hoćeš da kažeš da Galijani i Berluskoni nisu bili korupirani i ogrezli u kriminal prije recimo 15-tak godina (pojavili su se samo veći krimininalci u svijetu fudbala)?
Kako god , Monteal je u mojim kao i u očima većine fudbalske javnosti digao Milan stepenicu dvije-više u odnosu na neznalicu prije njega.
Reply
(05-25-2017, 03:24 PM)kakabanja Wrote: Mihajlović je doveo Bertolaćija, koji je dobar igrač, samo što su ga prvo Mihajlović svojim diletantskim pristupom pa povrede učinile ovakvim kakv jeste. Ove godine se pored svega ne uklapa u zamisli trenera Milana (kao što nije ni Baka, kojeg je čitavo ljeto htio prodati i dovesti Kvadrada, recimo). Znaci ove godine je osvojen trofej, plasirali smo se u Evropu (meni se ne svidja), smanjili smo zaostatak (i igrom i bodovima) za prvoplasiranim, drugoplasiranim i trećeplasiranim , bolje smo plasirani od Intera, a nismo potrošili ni 1/5 od onoga što je potrošila neznalica (Milan bi prošle sezone završio onako kako je i završio, znači bez ičega, i bez potrošenih 100 miliona na želje trenerskog diletanta)
Je li ti hoćeš da kažeš da Galijani i Berluskoni nisu bili korupirani i ogrezli u kriminal prije recimo 15-tak godina (pojavili su se samo veći krimininalci u svijetu fudbala)?
Kako god , Monteal je u mojim kao i u očima većine fudbalske javnosti digao Milan stepenicu dvije-više u odnosu na neznalicu prije njega.

Mihajlovic je trazio 3 igraca. Baku ,Romanjolija i Kondogbiu. Umesto ovog treceg je dobio Bertolacija ,tako da - ne ,nije ga doveo. Za prvu dvojicu smo videli - Top ,svaki od njih se savrseno uklopio u viziju trenera i dao svoj maksimum u datom trenutku pod datim okolnostima. Za jednog od njih je jedan od top klubova Evrope nudio 60 miliona evra. Nema sumnje da bi i treci ,odnosno Kondogbia tako zavrsio da je bio doveden. Pored toga otkriven Donaruma ( za sta je i montela licno cestitao i rekao da ne bi imao hrabrosti da se odvazi na takav potez ).I sredjen Niang. Kao rezultat dobijena su dva igraca oko kojih Milan moze da gradi za narednih 10-15 godina. I sve to za malo vise od jedne polusezone. Malo li je? To je vizija. To je gradnja za buducnost.
Montela je upropastio Baku ,upropastio Nijanga ,nije izbacio ni jednog igraca...Pokusavao je nesto sa Kalabrijom i Lokatelijem ali nije imao hrabrosti ili znanja da to izgura do kraja. Ovo besomucno forsiranje govnoliva ,Sose ,Bertolacija i Vangionija na kraju sezone nije nikakva gradnja za buducnost. To je stagniranje i povratak u proslost.
Priblizen si 3 boda u odnosu na treceg ,4 na drugog poredeci sezone ,ali ne zaboravi da je kraj prosle sezone i veliko bodovno rasipanje radio poznati i nadaleko cuveni Bruki ,tako da je vrlo moguce da bi prosla sezona bila uspesnija od ove da Berluskoni nije pocinio samoubistvo smenom Mihajlovica ,koji je u tom trenutku suvereno drzao mesto koje nas vodi u Evropu sa 5 bodova prednosti u odnosu na Sasuolo ,sto je Bruki do kraja uspesno prokockao.
A ti pokusaj da zamislis gde bi Milan bio danas da "neznalica" prosle godine nije "bacio pare" na Romanjolija i Baku kao i da nije izmislio Donarumu.
Sto se tice necasnih radnji dvojca iz bive uprave ,naravno da ih je bilo ,ali su u proslosti koristene takodje i za napredak kluba a u novijoj istoriji iskljucivo zarad licnog bogacenja a na stetu kluba. Tu je bitna razlika.
I prestani da se ponasas kao dete u prvom razredu osnovne skole i odgovori na ovo sto zanima siru javnost. Dakle:
Ove godine..."Dobar trener ,odlicna gradnja ekipe" pa ipak 4 pozicije i 21 bod ispod minimuma ocekivanja...Kako to?
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Sosa, Zapata i Paleta idu izgleda put Antalye Big Grin Kinezi dosad, ako je sudit po medijima, rade odlican poso Smile
Reply
Jebiga odgovorio sam ti vec nekoliko puta ali izgleda da ne mozes shvatiti. Nije ni bitno jer vise necu ni trenutka da potrosim raspravljajuci o nekom liku kojem je najveci uspjeh u trenerskoj karijeri treniranje Milana sa kojom je uspio napraviti najlosiji Milan u istoriji. Pored toga ima i jedno 7 ili 8 mjesto sa Sampdorijom sa kojom je nezasluzeno izasao u Evropu jer je Djenova koja je zavrsila ispred njih iz nekog razloga kaznjena.
Znaci bio je probao i hvala Bogu nabijen je nogom u guzicu.
Vise nemam zivaca da raspravlja o liku koji nicim nije zaduzio bilo kojeg navijaca.
A ti nastavi da pljujes trenera AC Milan. To mi dosta govori o tebi. Dakle ovim zavrsavam bilo kakvu daljnju raspravu o ovom liku. Imamo trenere i to dobrog ako bude smijenjen samo se nadam da ce biti zamijenjen boljim.
Reply
(05-25-2017, 06:27 PM)huss Wrote: Sosa, Zapata i Paleta idu izgleda put Antalye Big Grin Kinezi dosad, ako je sudit po medijima, rade odlican poso Smile

Klub da se zbratimi sa Antalijasporom ako odvedu svu trojicu.
I nisu to Kinezi to je onaj Fasone koji nikad nista u zivotu nije napravio i nema pojma kako se radi posao.
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply