Milanezi s Balkana
(05-14-2012, 12:28 PM)Tiziano Crudelli Wrote: Zaboravljate Calciopili mislim na @Leptira i Deju.. to 40% vaših tvrdnji pada u vodu analizirajte malo pojedine sezone, protiv toga se je bilo jednostavno nemoguće boriti, kakvu je Carlo ekipu imao zadnjih godinu dana od Giladrina nisu mu doveli ništa u tom periodu Belrusconi je najviše štedio 07-08-09 !!

Digao Milan iz ponora nakon trenerskih smijurija od Zacheronia preko experimenta sa Cesareom i Tassotiem pa do kretena Terima.. Preporađa Milan nakon 5-6 jako loših sezona gdje je AC Milan "bio samo prosječan klub" pogotovo u Talijanskom prvenstvu, uvodi romb, zajedno sa Gallianiem inicira na dovodjenju mnogih imena.. Milan praktički iz pepla diže u jednu mašineriju i pravi generaciju igrača koji su bili nepobjedivi.. Kasnije uvodi božićno drvce, shvativši da nema dovoljno igrača za scudetto sve svoje snage usmjerava na LP.. Kaka postaje terminator, izvčali maksimum iz Gattusa, Seedorfa, Pirla je osmislio.. Mogu u nedogled da nabrajam ali već unaprijed znam repliku na ovo..

Ima Carletto svojih mušica ali je veliki trener i veliki čovjek, živim za dan kada će se opet vratiti na klupu Milana.


pa zakeroni ima isto titula koliko i karlito u kalču, a timove koje su vodili je bespredmetno uporedjivati .. čuj karlo digao klub iz ponora.. digao ga je silivo kada je daleke 2002.godine izvadio iz džepa 150 miliona eura za jedno leto.. i ujka fester jer je kupio ono što treba da kupi.. a sezone posle kalčopolija i štednje su upravo dokaz koliko je to slab strateg, uspevši čak 2008. završiti 5. u raspaloj ligi i tako gurnuti klub u još veći deficit i u uefa cup gde su usledila nova brukanja protiv portsmauta i verdera.. i ja bih mogao u nedogled, ali ne da mi se o jednom bivšem i zaboravljenom treneru toliko srat..

(05-14-2012, 12:37 PM)ensar7 Wrote: Sheikh Monsour izjavio da poklon Manciniu za osvojenju titulu je: IBRAHIMOVIC
Raiola je najavio sastanak sa Gallianiem i Ibre, i u cetvrtak se ocekuje njegov let za Manchester. navodno bi trebalo bit sve vec rijeseno ovog vikenda.
par medija se oglasilo o ovome, cak i Laudisa danas spominje. Znaci ipak ga gubimo...
Ako ide Ibra, zelim Dzeku! Po meni jedini koji moze zamjenit Ibrahimovica na terenu. Ali, Bayern ga vec ganja duze vrijeme, a Juventus je takodjer usao u razgovore oko njega.

daće kosmos.. previše je zla bilo prethodnih godina, mora uslediti jedna duhovna i moralna katarza.. a odlazak ibrahima je preduslov stvaranja nove dinastije.. ako su pametni tražiće u zamenu kolarova i edina bez obeštećenja, ili za te pare kupiti van persija, najboljeg planetarnog napadača trenutno

Reply
idemo napred novu viziju novih nadanja snove mastanja ... ostavimo neki stvari iza sebe. Anceloti e bio solidan ali u zadni par sezona nisu mu doneli nijednog igraca, a juve sa calcopoli e osvoio dva tri skudeta

hamsik nam se opet umilkue .. ostaem ali Milan su me zelili
vilareal izasao .... rossi sad mozemo da kupimo po low coust
treba nam dobar defanzivac za par sa Silva , gledao sam Subotica prek jucer , vrlo dobar
Ibro odlazi mozda nek daju sad Dzeko i 25 mil plus i to e odlican deal, da vas ptsetim da Dzeko e milanista
treba da se nove decke dae sansu, de schiglio,straser,merkel
Daniele de Rossi in red & black Sad

http://www.youtube.com/watch?v=bSJmMc1cvac RINO GATTUSO ENERGY
Reply
Ja mislim da Van Persie nije bolji napadac od Ibre, ali je svakkao uz njega medju top5 na svijetu. Ali svakako bi prije bi njega nego Djeku. Svaka cast Djeki ali nije on taj nivo. Mozda bi ga morali cekati sezonu-dvije a i to je upitno. Ali ponavljam, ako dodje Djeko, onda moraju doci jos neki dobri igraci da bi Djekin transfer imao smisla. To me na neki nacin raduje. Vjerujem u novi Milan i vjerovat cu do 31.08. a onda ce se pokazati da li sam bio u zabludi ili ne.
Reply
Uzeti Dzeku i Kolarova za Ibru,i uzeti Jos nesto para ,mozda za te pare vratiti Kaku koji je pokazao da jos nije za penzije..
Uz Montoliva,mozda bi rtebalo ostaviti i Aqvilania kojeg ce Liverpul dati za male pare...Stoper uz Silvu nam je neophodan..
I jos me zanima dali je Sedorf zavrsio sa Milanom ili??Nemogu da vjerujem da(ako je zavrsio)nije dobio svojih 5 minuta i zasluzen pozdrav od navijaca...
Rossonero Per Sempre...
Reply
(05-14-2012, 02:01 PM)ktm rossonero(alberto) Wrote: Uzeti Dzeku i Kolarova za Ibru,i uzeti Jos nesto para ,mozda za te pare vratiti Kaku koji je pokazao da jos nije za penzije..
Uz Montoliva,mozda bi rtebalo ostaviti i Aqvilania kojeg ce Liverpul dati za male pare...Stoper uz Silvu nam je neophodan..
I jos me zanima dali je Sedorf zavrsio sa Milanom ili??Nemogu da vjerujem da(ako je zavrsio)nije dobio svojih 5 minuta i zasluzen pozdrav od navijaca...

Nit su ovi naši dovoljno pametni da to naprave, nit su iz Sitija dovoljno retardirani pa da puste Džeku i Kolarova za Ibru... A realno i ne vrijedi toliko... Ako Ibra i bude odlazio dobićemo igrača tipa De Jong i par miliona, dovući par slobodnih igrača i moliti se Bogu da bude nešto od njih!

P.S. Prica se da je Fabregas višak u Barsi, to bi već bilo nešto...
Reply
Vezano za Ancelottija:
Serie A (1): 2003-04
Coppa Italia (1): 2002-03
Supercoppa Italiana (1): 2004
UEFA Champions League (2): 2002-03, 2006-07
UEFA Super Cup (2): 2003, 2007
FIFA Club World Cup (1): 2007

Usporedbe sa Zaccheronijem su smiješne i neopravdane Leptiru. Zaccheroni je uzeo jedan scudetto i to veoma sretan scudetto dok je za Ancelottijevu ekipu iz 2003/04 sam Berlusconi izjavio da je to ekipa koja se najviše približila njegovom idealu nogometne igre. Što se tiče izgubljenog finala 2005. siguran sam da 2 sekunde nakon završetka utakmice nisi krivio Ancelottija pa ne razumijem zašto sada vadiš taj podatak da ga degradiraš kao trenera.

Isto tako me interesira zašto mi nisi replicirao na prethodni post?zar nisam dovoljno pametan za tebe ili što?jer direktno sam ti se obratio...
3bandiera MILANO SIAMO NOI!!!! 3bandiera
Reply
ma previse trazete i iv dzeko e igrac od 25 mil kolarov 20 i trazete plus neki novac. ako su seici zapaleni po ibro onda to moramo da iskoristimo, znamo da oni ne kupuju eftino , dzeko e presedio celu polusezonu , kolarov e bio u supop sa pola ekipu a i trzega juve i mora da dobiemo taj transfer, ibra e procenet na neki 37 mil sta bi bilo logicno da ga menjam za kolarov i dzeko.

sampioni sad ce ostaviti dobri 12 13 mil u kasu za place za narednu sezonu... dolaze montolivo 2,5 i sisoko 2 mil za sada.
aqvilani e veruem da ce ostati i njega sam proceio u ove 12 mil imamo u vezi flamini noce muntari montolivo sisoko prince merkel straser ambrosini.

seedorf nie se dobro izjasnio sta zeli. nie ni drzio otvoren pres da kaze da odustae..... mozda ce i ostati :/
Daniele de Rossi in red & black Sad

http://www.youtube.com/watch?v=bSJmMc1cvac RINO GATTUSO ENERGY
Reply
Ibra è chiaro: "Quella di ieri non è stata la mia ultima partita con il Milan"
... 119 anni di storia, combatti per la gloria ...
Reply
@dejo

to što si stavio znak upita, ne znači i da si postavio pitanje.. na jeftine provokacije nikad nisam odgovarao pa s toga ne znam šta te čudi.. moje pravo je da se javim onda i isključivo Onda kada ja, i samo Ja to poželim.. uglavnom se pojavim kada mi nešto zapara oči bilo da je tema stari ispušeni trener, evropsko prvenstvo ili superbowl.. opet moje diskreciono pravo, Gle čuda..

ja sam se javno odrekao ovog tima, ne i kluba.. u trenutku kada je bio ubedljivo 1. na tabeli i u sezoni u kojoj je uzeo kalčo.. od tada samo delimično pratim dešavanja, novosti, tračeve, ali sam emotivno isključen.. i tako će biti dok god bagra vedri i oblači san sirom

ps. mogao si ubaciti i vaš omiljeni Panchina d’Oro trofej, ne bi li još malo popunio taj siromašni CV, kad si već iskopirao sve te superkupove i ostale kurcoboce
Reply
Carlo mi je bio drag, ponajviše jer su ga sve i jedan igrač hvalili i nakon odlaska iz kluba mogli smo slušati o tome. Ali ruku na srce, sa onakvim timom kojeg je vodio, morao je osvojiti puno više.

Negdje sam pročitao da se spominje Lulić, mislim da bi u ovom trenutku on bio idealan za lijevog beka, bolji je od sve i jednog igrača kojeg smo imali zadnjih par godina na toj poziciji
Reply