Milanezi s Balkana
gledam Liverpool City i žalim kad cemo mi odigrat ovako brz fudbal gdje se svi 11 igraca krece, cak i golman ucestvuje u igri. i onda se pitamo zasto talijanske momcadi gube u Europi, evo ti razlog. u Serie A se igra balet fudbal radi Juventusa, i samo se stoji i dodaje u mjestu. 
stavio sam veceras 10€ na Juve, znaci cist dobitak 5€. toliko o mom povjerenju ovoj ekipi
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
Bogata kvota Big Grin 1.50. Kod nas je 1.45. 2.70 na X2. Razmisljam da ulozim nesto malo patriotski... Lepa kvotica... U neka lepa vremena je to bila kvota na cistu dvojku ,a sad dupla sansa Sad
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Hakan i Suso potpuno nepotrebni. ja nista nisam vidio od nji dvojice. Leao unutra i Bonaventura za ovu dvojicu. mozda prvo Leao za Susa i onda Bonaventura. ali Suso se ne smije dirat i MORA igrat svaku od pocetka do kraja, zato nista od moji snova
Reply
Conti i Theo najbolji na terenu. Suso standardno najgori
Reply
Turcin preskace Napoli. Mislim da tu utakmicu dobijamo.
Reply
Gubimo lagano i sljedecu, jer ce nam isto ovako presuditi Mertens ili Insigne. I to sto su se oni nafurali 60 minuta protiv Juventusa mene ne moze zavaratiti. Vidjecemo hoce li se ovako nafurati protiv Spala.
Reply
Ako igramo ko sinoc necemo. Napoli je los
Reply
(11-10-2019, 10:58 PM)huss Wrote: Gubimo lagano i sljedecu, jer ce nam isto ovako presuditi Mertens ili Insigne. I to sto su se oni nafurali 60 minuta protiv Juventusa mene ne moze zavaratiti. Vidjecemo hoce li se ovako nafurati protiv Spala.

To je boljka godinama unazad...Naloze se na derbi i onda nesto kao grizu ,a protiv slabijih ekipa setanje po terenu...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
carlo se vraca kuci
Reply
https://sportsport.ba/fudbal/milan-u-svo...ice/340828
Reply