Milanezi s Balkana
Sa Rebicem je lepo saradjivao u Ajntrahtu ,dobro se poznaju ,mogli bi biti korisni u tandemu. Jedini problem je sto je budaletina...polupan u glavi...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Sad sam i ja upravo pročitao. Navodno Jovic zeli u Milan, jer zna da ce ovdje bit u prvi 11. A sa Rebicem se odlicno poznaje, i jos Ragnick da ih vodi. tobi odlicno bilo. Gigio zeli ostat, pa su mu ponudili produzenje za godinu dana ali sa manjom platom. jbg. ako vplis klub prihvati, ako ne hvala $ruma
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
https://sportklub.rs/Fudbal/Serie-A/a330...xchange.me

ovaj je bas govno
I spent a lot of money on booze, birds and fast cars. The rest I just squandered.
Reply
evo i njemci pisu o Ragnicku u Milanu. znaci istina je da nas preuzima. odlicno.
on barem zna radit sa mladima i ima hiszoriju, a ne ko ovi dosadasnji treneri. kazem uvijek: nama treba pravi trener ako želimo da idemo putem koji smo izabrali
https://mobil.krone.at/2151064
Reply
I neko ko nece odustati od puta kojim je krenuo na prvoj ili drugoj dzombi... To ti je pokazatelj da ni sam ne verujes u svoju viziju ako je napustis na prve znake poteskoca...
Reply
Thumbs Up 
Nagelsmann se spominje kao trener, auuuu brale pa ovo ce biti novorođenje Milana. Po meni trenutno najbolji trener, tip koji s fudbalom nema nista, al je od malena skontao da zna taktike. Gledao sam reportazu o njemu, tip provodi nedelju i ponedeljak na laptopu radeci video analizu, i od utorka pocinje treniranje ekipe po tom postupku. U subotu kad izađeš na teren znas sve o prorivniku, cak i u koja doba ide u wc. Treninzi su mu vecinom individualni, znaci radis tacno ono za sta si stvoren, tako da maksimira potencijal igraca. Jednostavno jedan od najtrazeniji u Bundesligi. Cak ga i Bayern zeli, al tip niie htio prec tamo prije 2 godine. Sva sreca pa im proradio Flick, tako da nece trazit novog trenera na ljeto.
od mene palac gore za ragnick i nagelsmann, sastavljamo jak tim
Reply
Kup 17. juna ,a prvenstvo se nastavlja od 20.
Reply