Milanezi s Balkana
koji preokret
ludiloooo
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
Antiša ga hladno uvalio. A Pioli se baš zadao u posljednjim utakmicama
Reply
pa mi smo najjača ekipa poslije Corona pauze. pobijedili: Romu, Lazio, Juve, i odigrali neriješeno sa Juve
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
Kako ide lagano odrađujemo i Napoli
Reply
evo šta se desi kad Juve nema sudijsku pomoć. Da su ovako sve tekme bile suđene, malo sutra bi bili prvi ovolike godine
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
Probudis se ,pa se setis da su gamadi demolirani i onda ti bude lepo...
Neka smo i njih konacno pobedili...
Al opet dzaba sve to kad ce za koje kolo opet da pocnu da nas tresu Spalovi ,Sijene i ostala buranija Big Grin Lepi su neki rezultati u poslednje vreme ,ali jos uvek smo jako daleko od ozbiljne ekipe...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Lijep rezultat, al sinoć se vidjelo kakav je Romagnoli kloc od igrača. Ako u budućnosti na njemu budemo temeljili obranu, loše nam se piše.
Reply
Romagnoli i Kjaer su krivi. nije samo Romagnoli. pa imaju usta, mogu reć jedan drugom. a Kjaer je bio iza, znaci ides na loptu na koju tvoj igrac skače. nigdje veze
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
https://www.football-italia.net/155753/e...simhen-too

Evo čitam da želimo dovest Osimhen. Znam da su ove vijesti tko zna koliko pouzdane i da ih bude jako puno, ali s ovim bi bio jako zadovoljan. Vrhunski napadač, prava klasa. Navodno je on već na pragu dogovora sa Napolijem, našim današnjim protivnikom, ali možda večeras promijeni mišljenje  Big Grin .

Milan (probable): Donnarumma; Conti, Kjaer, Romagnoli, Hernandez; Kessie, Bennacer; Saelemaekers, Calhanoglu, Rebic; Ibrahimovic

Samo treba nastaviti kao zadnje utakmice i osvajaju se 3 boda. Nije Napoli ništa posebno ekipa. Ja ću samo 2. pol odgledat vjerojatno, ali nadam se da ću ovdje otkriti dojmove iz prvih 45 min.  Okmilan
Reply
e jbg. igramo cijelu tekmu s igracem manje Sad Paqueta, momak, taj izađi van da pojačaš ekipu Big Grin
ja sam ga toliko brani, ali tip nema pojma s loptom. jos jedna brazilska prevara
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply