Milanezi s Balkana
(07-24-2020, 04:32 PM)Papanešto Wrote: Pa koliko se ljudi promijenilo u zadnjih nekoliko godina? Ako nema rezultata ja ne vidim razliku promijeniti 10 ljudi u jednoj godini ili u 5.

Kad kazem ljudi mislim na cijeli staff. Ragnik ima svoju politiku, vjeruje samo svojim ljudima. Milan bi da je on dosao promjenio cijeli staff ne samo trenere prvog tima. Novi skauti, doktorski tim, treneri za fizicku spremu i sve tamo sto radi u Milanellu...to ti znaci otprilike ovako daj otkaz i otpremine min 20 ljudi i daj nove ugovore novih 20 ljudi. To je za jednu god ili bolje reci mjesec dana za Milan prevelika promjena(liga zavrsava u aug, nova pocinje u sept). I opet sta ti garantuje da ce uspjeti? Sto je u Njem od klubova iz losiji liga napravio nesto? Ti klubovi nisu imali nista pa se bilo lakse odluciti za posao sa Ragnickom.
Jednostavno je takva sez da je prerizicno mjenjat trenera jer brzo pocinje liga a kamoli cijeli staff...Sjebali su sa nazor mjenjanjem Gattusa, iskreno ja bi SADA Piolia mjenjo samo za Kloppa. Ne zbog rezultata nego zbog trenutne situacije.
... 119 anni di storia, combatti per la gloria ...
Reply
"Nije los" ovaj bod protiv Atalante ,obzirom da nam je falilo par igraca... Doduse ,nesrecno smo primili onaj gol ,moglo je i bez toga ,pa bi bilo 3 boda... A opet ,pacovce je odbranilo penal ,pa mu sve nekako dodje na isto... Jedino drugo poluvreme smor...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Lepo ide ovo protiv Sampdorije. Najverovatnije jos jedna ubedljiva pobeda. Tako deluje ,mada sa nama nikad ne zna...
Reply
Kakvog mi retardiranog trenera imamo kad su izmjene u pitanju pa jebo mu Bilja familiju, umjesto mladog kakvog da ubaci on bilju i avanturu ubacuje ljudi odoae za 5 dana
Reply
Igramo vidno bolje i mislim da malo pretjerujete sa kritikama. Ako dovedu desnog beka i krilo bit ce to puno bolje. Neki igraci su dosli k sebi i to je to. Ibra odradio mentalnu pripremu sa ovim luzerima. Napokon ne startamo od nule nagodinu ej! Sa 3, 4 igraca bit ce ovo dobro. Psiha je pola posla a tu smo se popravili. Ja sam blagi optimist.
"It will not be easy. That is why I have always failed where others have succeeded..." Jacques Clouseau Grinser044Icon_lol2
( Massimo Morratti )
Reply
Odlicno odradjen ovaj dio korona sezone. Bez poraza.
Reply
Jos impresivnije ako se uzme u obzir da se igralo na svaka 3-4 dana i na sta je ekipa licila pre toga.
Nova sezona nam krece vrlo brzo ,za manje od mesec dana ,utakmicama u kvalifkacijama za Ligu Evrope... videcemo na sta cemo liciti...
Reply
Heheh, Konte se po obicaju posvadjao sa pola ekipe i sa upravom. Uvijek mu fali neki djavo. Daleko mu kuca bila.
Reply
Pirlo novi trener Juventusa. Ovi krecu nasim stopama...
Reply
(08-08-2020, 08:49 PM)Sampinjon Wrote: Pirlo novi trener Juventusa. Ovi krecu nasim stopama...

zavidjaju nama za ovih 'punim s uspehom' 8 goodina  Sagrin
Reply