Milanezi s Balkana
Ja sam tek protiv Cagliarija shvatio koliko je užasan bio Hakan kod nas. Žalosno sta nam je radio kreten. I u Interu proradio. Sramota od čovjeka. Jer tek Brahim pokazuje šta ta pozicija moze da radi na terenu.
Krune je odličan ove 2 tekme, pravi pokazatelj "presidente"-u da se nećemo zajebavat sa ugovorima, što znači ako hoće da ide, lagano na klupu i cekaj januar ili juli pa igraj u PSG za 9 miliona. Tonali je zvjer, Bennacer se vraća, I dobili smo nazad Bakayoko. Sto znaci naši računaju da Kessie ode u januaru. Al je bezobrazno od njega, izjavio ljubav, i kad je gotov Mercato rec necu produžit ugovor. Da se mene pita, pravac sa omladincima i na tribine ili sa primaverom nek igra1
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
Interesantna utakmica za gledanje. Bas smo ih zgromili. Mogla bi biti interesantna sezona u ovom opstem rasulu bez izrazitih favorita...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Necu jos da se lozim, ali lepo izgleda. Svako moze da ga metne, svi igraci su napredovali. Jos koje kolo pa cemo imati malo bolji uvid.
I spent a lot of money on booze, birds and fast cars. The rest I just squandered.
Reply
Malo nam je forum krepo Sad dobro igramo tek sad se vidi koliko nas Kebab kostao, iako sam se sa Kababanjom cesto svado oko njeg moram priznat da si bio u pravu puno nam je igra tecnija i brza, Diaz iako gubi dosta lopti i grijesi puno je konkretniji od Kebaba, Sale pocinje da pokazuje bljeskove nadam se da ce nastavit napredovat, Kalulu je odigro i vise nego dobro ove 2-3 utakmice i mislim da od njega mozemo ocekivat dobru sezonu, Leao na trenutke izgleda ko igrac svjetske klase opet na trenutak ko totalni amater mora se vise fokusirat na igru, trenutno nas najvise kosta ova kanta kesi ponovo je poceo da igra ko da je nosi cizme na nogama totalno je ne zainteresiran, spor, trom, jednostavno vidi se da mu se ne igra i mislim da bi trebao do januara na hladenje i onda ga otjerati uzeti bar nesto za njeg da nam i on ne ode guzovace..
Reply
Gle, znaci zivota na forumu...
Hakan je igrac za 15-30 minuta ,nikako da bude nosilac igre... U Interu je ista prica sa njim kao i kod nas... Mozda je moglo biti nesto od njega kad je tek stigao iz Leverkuzena, da je dosao u recimo ovakvu ekipu kakva je sad...ali onaj period pod Montelom i ostalim teletabisima ga je kostao mnogo... Mislim da mu je tu ucinjena nepovratna steta i da nikad nece dostici potencijal kakav je mogao... I ne samo on, ima ih jos iz te kineske generacije koji su prosli kao on...
Kesija treba koristiti samo u slucaju preke potrebe... em igra lose em nece da obnovi ugovor... Uigravati Benasera i Tonalija, koji ce biti tandem za buducnost, a kad treba odmoriti nekog od njih, onda ubacivati ovog majmuna i to je to... Ne treba forsirati Bakajoka i slicne indijance, jer je i sakat Kesi bolji od njih, ali ne treba ga ni razigravati za Celzi ili Levante...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Turcin zna lopte igrati, to mu se ne moze poreci, ali je lik previse neozbiljan. On na loptu dolazi toliko nonsalatno da je meni to bilo za nepovjerovati. Jednostavn on nije igrac za moderni fudbal. Tu i tamo dobro odigra kada ga protivnici podcijene ali je toliko ne konstantan da je to nevjerovatno. U svakom slucaju, za sada, izgleda da smo pogodili sa Diazom. Takodjer mi je super koliko su on Leao i Tonali napredovali u odnosu na proslu godinu. Ja recimo puno ocekujem od pelegrija. On ima predispozicije da postane svjetski spic ali su ga ozljede unistile. Vidjet cemo. Za sada puno izbiljnije izgledamo nego prosle sezone.
Reply
Kesija se treba rijesiti. Ona dvojica idiota, Mirabeli i Fasonr tacno kao da su dovodili isti mentalni sklop igraca. Odigraj par utakmica, eventualno sezonu i trazi 8-10 miliona po sezoni. Mislim da je ovaj crnac jedini igrac preostao iz njihove ere i iskreno se nadam da ce na kraju ove sezone i on biti bivsi, makar i djaba otisao.
Reply
Jeste jedini je on ostao iz tog perioda i treba ga u 3 pm otjerati od početka sezone vidi se da mu se ne igra , da igra preko neke stvari i ubjedljivo je naš najgori igrač.
Reply
Svaka cast kako igramo ove sezone. Ovo je Milan. Svi, al bas svi trče i bore se za loptu. Nema popuštanja. Diaz je pokopao Hakana, a Maignan stavio u pitanje kakvoj budali smo mi davali 6 mil godisnje. Maignan će ovdje biti novi Dida. A Tonaliju ne želim da pišem, pa sramota Mancinija da ovakvog veznog ne želi da zovne. Tonali je Pirlo i Ringhio zajedno. Svaka cast Maldiniju kakvu nam je ekipu kupio, a Pioliju Svaka cast sta je stvorio. Uživam gledajući ovo

I btw jebem onom turčinu sve po spisku za onu sramotu u utorak. Sto reče Massara, sta nam vrijedi sto su ga kaznili kad nas njegove greške mogu koštat prolaska dalje
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
Ata 0 - 2 Mil
... mi se s vama igramo...
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply