Milanezi s Balkana
(03-19-2012, 12:34 AM)kalla1899 Wrote: -19 Inter5ow3bandieraOle

a sljedeći vikend i dalje -19Inter5ow: , a mi na +7Okmilan
Reply
od 16 do 16:30 galliani odgovara na pitanja na twiteru....pa ga pitajte sta vas zanima....evo vam prilika....ja ne znam talijanski...
Reply
Da, Aquilani se UDABLJAO... Jel mozete vi to zamisliti? Pa.. ne znam kako da to komentiram uopće. Sporiji je sada za 20% nego prije ozljede. Ma super su nam te pripreme u Dubaiu, svake godine ostanes baz 2,3 igrača na par mjeseci. Ocajno.

Ne znam kako cemo sutra kada OPET igramo protiv lopova bez pola ekipe. Kazu da ce Maxi igrati uz Ibru. Mozda to i nije lose, fizicki je jak, a Shaarawy je jos nezreo za takve utakmice.

Ne zna se za Bommela hoce li biti spreman za sutra. Ali kaze Allegri da ce Bommel, Boateng i Robinho biti svi spremni za Romu za subotu. Nesta se vraća sutra, i Mexes. Abate za 10-ak dana. DAJ BOZE za Barcu jer su nam bekovi ocajni. Vjerujem da ce MExes igrati. Mozda opet prebije nekoga budala...

Kako god bilo, forza Milan! Nemi je osobno cilj jedan jedini: stići do 2. zvijezdice u slj. sezoni i onda smo napravili posao i pol.
"It will not be easy. That is why I have always failed where others have succeeded..." Jacques Clouseau Grinser044Icon_lol2
( Massimo Morratti )
Reply
sutra da se mene pita stavio bi sto vise rezervi u prvih 11...odmorio sto vise prvotimaca....ceka nas roma i barca....jebes kup
Reply
Ljudi šta kažete na ovo... Pogledajte sastav Smile)

http://translate.google.com/translate?u=...=&ie=UTF-8
Reply
Flavio Roma, Alessandro Nesta, Ignazio Abate, Alexander Merkel, Rodney Strasser, Mathieu Flamini, Mark Van Bommel, Kevin-Prince Boateng, Alexandre Pato, Antonio Cassano and Robinho are all injured.
... 119 anni di storia, combatti per la gloria ...
Reply
(03-20-2012, 12:28 AM)Maji_TZ Wrote: Flavio Roma, Alessandro Nesta, Ignazio Abate, Alexander Merkel, Rodney Strasser, Mathieu Flamini, Mark Van Bommel, Kevin-Prince Boateng, Alexandre Pato, Antonio Cassano and Robinho are all injured.

nismo se spustili od te 11 ozledeni celu zesonu Confused , a mislim i da zambro se pozalio na neku povredu Undecided
veceras navodno bez ibrahimovic i thiago. treba da se stave i par decaka pa nek igraju posto ako nam se ozledi jos neko onda ke budemo primorani da igramo sa igraci iz primavera tako da sad nek gi iskoristi.
Daniele de Rossi in red & black Sad

http://www.youtube.com/watch?v=bSJmMc1cvac RINO GATTUSO ENERGY
Reply
Kazu da ce igrati i Thiago i Ibra. Uopce me nije briga za kup, koga briga za to...

Protiv Rome se vracaju Nesta, Boateng, Robinho, Bommel, Seedorf... znaci svi koji nam trebaju ce biti tu osim Abatea. On je upitan i za Barcelonu.

Dobijemo Romu i jos jednu tekmu a u to vrijeme igra Juve sa Interom i Napolijem. Nama je bitno da vratimo sto vise igrača i da sto duze drzimo tih +4 jer se tako stvara nervoza kod ove gamadi u Torinu.
"It will not be easy. That is why I have always failed where others have succeeded..." Jacques Clouseau Grinser044Icon_lol2
( Massimo Morratti )
Reply
Je li moguće da neće biti prijenosa polufinala talijanskog kupa u kojem igraju dva velikana talijanskog,europskog i svjetskog nogometa dok će se prenositi u istom terminu Farselona i Granada??? Wth
3bandiera MILANO SIAMO NOI!!!! 3bandiera
Reply
(03-20-2012, 03:44 PM)mrki Wrote: Kazu da ce igrati i Thiago i Ibra. Uopce me nije briga za kup, koga briga za to...

Protiv Rome se vracaju Nesta, Boateng, Robinho, Bommel, Seedorf... znaci svi koji nam trebaju ce biti tu osim Abatea. On je upitan i za Barcelonu.

Dobijemo Romu i jos jednu tekmu a u to vrijeme igra Juve sa Interom i Napolijem. Nama je bitno da vratimo sto vise igrača i da sto duze drzimo tih +4 jer se tako stvara nervoza kod ove gamadi u Torinu.

Eto mene briga i za kup, i te kako. Ma i da je prijateljska utakmica protiv Juvea bilo bi me briga. Prestiz je prestiz. Pobjeda je pobjeda.

Per aspera ad astra!
Reply