Milanezi s Balkana
balzareti za samo 4,4 mil otisao u Roma .... mozda ce doplatiti nesto plus posto to e stvarno uzasno malo za takovg igraca.
spomine se Nene iz PSG kao zamena za Casano... sve samo nemoj da donesu nazad borielo :/
http://www.milanlive.it/2012/08/09/calci...in-spagna/
evo clasica e postalo ovo od strana Galijania ... low cost pozajmica sa moznost otkukuvanje na kraju sezonu dolazi Rossi
imamo 60 mil i plus 20 mil visak za placa . pa sta ne kupu nekoga..
galijani: Kaka nemoguca misija to e to ostacemo samo sa kikirikima i puno nervoza dog gledamo anto bonera i traore...
Daniele de Rossi in red & black Sad

http://www.youtube.com/watch?v=bSJmMc1cvac RINO GATTUSO ENERGY
Reply
(08-09-2012, 10:08 AM)ktm rossonero(alberto) Wrote: Bolje sto nisi gledao utakmicu...Nikad losiji Milan,za 90 Min.ni 2 pasa kako treba...
Real je imao loptu sigurno 75%,imali su 15-ak kornera.15-ak suteva u okvir totalno su nas RAZBILI...
Sto se tice igraca,najvise me razocarao Boa,koji je totalno nespreman,i totalno van forme..
Cassano igra preko volje,stoji na terenu mase rukama..
Flamini trci ko budala,udara protivnika isti onaj stari Flamini nista nisacim....
Acerbi nije pojacanje,sporiji od Yepesa,lose se postavlja,zali Boze 13-ke..
Abate Nista smjesnan je izgledo protiv Ronalda i Coentraa..
Boneru i Antoninia netreba ni spominjat,zna se kakvi su to igraci,iako je Bonera bolji od Acerbia..
Binho nesto petama igra izvodi jedino sto je uradio je Go koji je zabio zahvaljujuci Nocerinu koji je jedini donekle bio solidan..
Ambro,Kapiten ali bivsi igrac ismijavali su ga kao i cjelu nasu ekipu..
Od ostalih igraca koji su igrali,jedino mi se malo svidio Constant,nije bio los,Mesbah Traore i ostali nisu vrjedni spominjanja..
Nije mi jasno zasto nije bilo Montoliva nije se valjda odma povrjedio..
Sve u svemu nikad nisam gledao losiji Milan ni nespremniji..Tesko nama ako nedodzu adekvatna pojacanja..
Jos da kazem da je Kaka usao oko 60-te minute i odigrao Perfektno,mislim da je imao 3 asistencije,i vjerujem da mu poslije ove utakmice nepada napamet da dodze u ovakvu ekipu kakva je nas Milan..
Jbg..Izgleda da ce nam ovo bili duga i TESKA sezona...
Forza Milan...

haha da se tebe pita promijenio bi apsolutno sve Big Grin

ajde sta ste se uspanicili, treba prihvatiti da milan nije ekipa za vrh italije, a kamo li europe i to je to. borit ce se za prva tri mjesta u italiji i eventualno proci skupinu. to je to. napadas stopere da su losi, ja naprimjer prvo poluvrijeme nisam vidio nijednu gresku acerbija i bonere, pokupili su sve sto je trebalo. drugo poluvrijeme je druga prica jer je vezni red napadao dosta visoko pa nas je real ubio kontrama.

tesko je pricati ko je zadovoljio kad izgubis 5-1, ali po meni su npr. bonera, acerbi, abate (koji je odlicno ustopao ronalda, to sta nije nista napravio prema naprijed, to je druga stvar), robinho i nocerino bili ok, opet kazem dobri koliko je to moguce kad izgubis 5-1.

s druge strane, boateng je izgledao katastrofalno, nezainteresiran, cassano statican ali kreativan. ambrosini se utopio u sivilo ekipe ali JEDINI nije nabijao loptu napamet nego je pokusao iznijeti s ostalima dodavanjem. flamini totalno izgubljen, ocajan u oba smjera, antonini/mesbah jako losi, traore po meni solidan kada je usao, mogao bi posluziti na onoj poziciji zadnjeg veznog ako vec galliani nista nece dovesti.

problem je sta kad izgubis ovako puno, sve izgleda losije nego sto je, odnosno kad dobijes izgleda da su svi bili odlicni. po meni je ovo lose, ali kad pogledamo da je igrao mozda i prvi kandidat za LP ove godine s ekipom kojoj je domet max. cetvrtfinale, bez obzira sta se ta ekipa zove Milan, logicno je da su oni puno jaci od nas.

uostalom real je izgubio od benfice 5-2 ne tako davno, milan je dobio chelsea 1-0 tako da ove prijateljske ne pokazuju previse. Mi imamo ekipu za ove ciljeve koje smo postavili, dovedemo li jos koje dobro pojacanje (kaka, sahin) mozemo MALO vise ocekivat...


Reply
(08-09-2012, 01:08 PM)ktm rossonero(alberto) Wrote: Meni samo nije jasno kako Milan nije mogao da dovede Balzaretia,koji je otisao u Romu..Dobar igrac,za sve nase bekove je van zemaljac....Jos nije ni nesto puno para placen...Uzas...

Evo i ja sam sokiran ovom vijescu. Pa sta rade ovi u nasem klubu, jel mi imamo struku, skaute, menađere? Kao da sve boli kjurac za klub. Odvratno.
Reply
Ma ne treba gledat na ovaj poraz kao na katastrofu. Gledo sam utakmicu, oni su u punom sastavu bili, a Alegri je isprobavo nove igrace pogtov u drugom poluvremenu. Realno je priznat da su oni bolji trenutno od nas, ali nisu bas boji za 4 gola. Jedno su takmicarske utakmice, a pripremne sasvim nesto drugo. I ja bi volio da imamo 200 miliona pa da sad kupimo svako zvucno ime o kojem se raspravlja u novinama. Ali ako vec nemamo treba forsirat ove mlade Valoti, De Sciglio, Cristante, Prosenik... Svi se sjecate kad je Barca pocela davat sansu Xaviu i Iniesti, mislim da je malo ko ocekivo da ce ta dvojica igraca postat tako dominantni i mozda trenutno najjaci vezni par na svijetu. Po meni bi idealno bilo da ubace 2-3 ova mlada igraca ove godine, ali da bas igraju a ne da sjede na klupi. Pa ako treba i da zrtvujemo jednu ili dvije sezone, ali da dobijemo okosnicu za 10 narednih godina. Jos jedna pozitivna stvar sa ovakvim igracima je sto oni teze napustaju klub u kojem su se izgradili. U suprotnom dovedes placenika (kao npr Ibru) i on ti okrene ledja cim mu prvim milionima zamasu pred ocima...
Reply
Pokazali su nam gde smo u odnosu na njih, nisam odavno gledao da nad nama neko ovako dominira.
Kaka je bio odličan, znači ništa od jeftinog dovodjenja B&G, tražite nekog kome ističe ugovor. Kako smo jadni postali...
Nisu po meni ovi napred ni bili toliko loši, pa oni su bili odsečeni, šta da rade bez lopte?
Doduše ovo su samo prijateljske, kad krene sezona videće se pravo stanje.
A priče kako je dovodjenjem Zapate sredjena odbrana je da poludiš. Idem lepo sad na more da se odmorim od ovih budala, pa kad dodjem biće valjda neka lepa vest Big Grin
Pozdrav.
Devilcool
Reply
(08-09-2012, 02:08 PM)huss Wrote: Ma ne treba gledat na ovaj poraz kao na katastrofu. Gledo sam utakmicu, oni su u punom sastavu bili, a Alegri je isprobavo nove igrace pogtov u drugom poluvremenu. Realno je priznat da su oni bolji trenutno od nas, ali nisu bas boji za 4 gola. Jedno su takmicarske utakmice, a pripremne sasvim nesto drugo. I ja bi volio da imamo 200 miliona pa da sad kupimo svako zvucno ime o kojem se raspravlja u novinama. Ali ako vec nemamo treba forsirat ove mlade Valoti, De Sciglio, Cristante, Prosenik... Svi se sjecate kad je Barca pocela davat sansu Xaviu i Iniesti, mislim da je malo ko ocekivo da ce ta dvojica igraca postat tako dominantni i mozda trenutno najjaci vezni par na svijetu. Po meni bi idealno bilo da ubace 2-3 ova mlada igraca ove godine, ali da bas igraju a ne da sjede na klupi. Pa ako treba i da zrtvujemo jednu ili dvije sezone, ali da dobijemo okosnicu za 10 narednih godina. Jos jedna pozitivna stvar sa ovakvim igracima je sto oni teze napustaju klub u kojem su se izgradili. U suprotnom dovedes placenika (kao npr Ibru) i on ti okrene ledja cim mu prvim milionima zamasu pred ocima...

Jos jedan dovedeni placenik je Mesbah, pa ga se sad ne mozemo rijesit... Uostalom, Ibra nije trazio odlazak, njega i Silvu je Milan prodao... Normalno je da ljudi prihvate prodaju kada im netko fino kaze 'prihvatili smo ponudu za vas, a vi kako ocete, ako odete, pomoci cete klubu, a i vi cete vise zaradjivat bla bla'...
Reply
Milan odbio ponudu PSG-a da kupe Nene-a, kao ne odgovara im najbolji strelac Ligue A za prošlu sezonu...ma jesu ludi u Milanu, nemam reči.

Sa druge strane pominje se trampa Cassano-Boriello, mada bih pre uzeo Rossi-ja i zadržao Cassana, jer Cassanu treba malo harmonije, maštovitije igre, čisto da se čovek zabavlja dok igra, i onda on postaje magioničar, kao sto je to radio sa Ibrom i Binhom na početku prošle sezone (kada se on i vratio nakon zdravstvenih problema). Ja mislim da je glavni problem Allegri, koji igra previše staromodno, šablonski, i plaši se isprobavati mlade igrače (začudio sam se kad je počeo ubacivati De Sciglia).
Dobro je uradio Galliani kada ga je kritikovao što je obavio previše izmena u drugom delu utakmice sa Realom, rekao mu je "Ma nije ti Real tamo neki Solbiatese (tamo neka treća Italijanska liga), pa da menjaš igrače kako ti hoćeš, a zatim se obrukaš pred najvećim marketinškim tržištem Milana (SAD-om)".
FORZA MILAN
Reply
http://www.rossoneriblog.com/2012/08/10/...im-pissed/

Galliani: “Allegri made a mistake, I’m pissed!”


"Can you believe that? Nine changes, nine! The coach (Massimiliano Allegri) had made a serious mistake and I’m going to tell him that,” Adriano Galliani is quoted as saying to reporters after the match on today’s edition of La Gazzetta dello Sport. “When you play against Real Madrid, you shouldn’t be thinking that way.
“We are in New York, in front of 60,000 people, full stadium; all eyes are on the game, millions of eyes on the TV. It’s not a friendly game against Solbiatese.” Other sources, including il Corriere dello Sport report reports what Galliani said is that “Milan are not Solbiatese.” He continued: “Mourinho made 9 changes? Have you seen Real’s bench? Kaka, Higuain, Xabi Alonso, Ramos, Albiol, Arbeloa. World champions.

“Nine changes shouldn’t be made. It was a mistake. I’m pissed off – write that down!” Galliani also said according to il Corriere dello Sport: “It was a lack of respect towards the fans and the crowd in an important stadium against an opponent of prestige … I don’t give a damn if Real Madrid made eleven changes.”
... 119 anni di storia, combatti per la gloria ...
Reply
jesil ovo rekao da se allegri plasi ubacivati mladje igrace?? Big Grin

ti ko da nisi znao za milan dok je Ancelotti bio trener Tongue
Reply
(08-10-2012, 09:55 AM)Stitch Wrote: jesil ovo rekao da se allegri plasi ubacivati mladje igrace?? Big Grin

ti ko da nisi znao za milan dok je Ancelotti bio trener Tongue

Sve mi se cini da se i Ancelloti ranije, a i Allegri sada, pitaju u MIlanu "koliko se svitac pita sa svojom guzicom", tako da ukoliko im Silvio ili Galliani ( a sada i Barbara) kazu ubaci Prosenika ili Rodrigo Elia, trener ce to da uradi, inace nema sanse.
Treneri igraju kako gazde sviraju Party dance
FORZA MILAN
Reply