PDA

View Full Version : Milanezi sa Balkana


Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 [105] 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118

uvijek_rossoner
26-08-2010, 14:40
pa koji krc se ne odrekne kaladzea jankulovskog i + huntelara za ibru sta ima dirat Flaminia koji definitivno ima mjesta u prvom tipu, eno mu i gattuso i sedorf i pirlo neka i od njih nego pridoda na gore navedene... jbm sve celavo glupo... daj umri sto prije mater ti jebem nesposobnu ćelavu

senna_cro
26-08-2010, 14:47
odriče se Milan njih, a šta misliš da oni žele odreć se svoje plaće???

uvijek_rossoner
26-08-2010, 14:59
Ma za sve ima rijesenje, kako ga dr nadju, kako su juventusovi tifozi popizdili na te iste svoje placenike, tako su i nasi trebali d aim jb majku u oči, svaki dan, al to je ako bas klub ne uspie da ih rijesi,.,, uvijek ima rijesenje...

senna_cro
26-08-2010, 15:09
pa i mi smo Milanovi tifosi, triba toj dvojici poslat par metaka u kuverti na adresu :D :D :D

uvijek_rossoner
26-08-2010, 15:15
Hherehee nista od koverti, treba im sanduk poslat neka se zapitaju ;))))))))

Efekat leptira
26-08-2010, 16:11
način na koji ujka fester vrši pregovore i sklapa ugovore je zaista ponižavajući i ne doliči tradiciji i reputaciji ovog kluba..

počev od džeke i pregovora sa nemcima o kojima bi se mogla napisati drama u nekoliko delova sa tragičnim završetkom, preko samo bogu znanih mahinacija i muljanja sa đenovljanima oko amelie, boatenga i ovih klinaca.. jer tu se više ni ne zna ko je čiji igrač.. pa sve do ovog prosjačenja u barseloni koje je toliko degutantno da nemam više živaca da ga pratim

prvo je hteo da ga dovede na pozajmicu što je zaista retko glup potez.. nakon toga je ponudio barsi da bira hoće li huntelara ili borriella uz doplatu što je takođe za ne poverovati.. i nakon što mu je rosel konačno objasnio da time vređa i njegovu i inteligenciju svih navijača barse, posegao je za prodajom svega što se može prodati samo da bi doveo zvučno ime i tako kupio poene kod naivnih navijača, ne razmišljajući uopšte o prioritetima tima

ovo što on radi više se ni na buvljacima ne praktikuje.. kao ciga koji je odlučio da proda sve iz kuće ne bi li kupio zlatan zub.. tako i naša nakaza sad pokušava da proda flaminia, uvalja huntelara, reši neku kintu pa onda malo cenkanje, malo grejs period, rate, godine, dug, prebijanje.. a sve ne bi li doveli još jednu zvezdicu u tim koja ne može da sija jer će biti previše mraka oko nje

izašao je raspored.. 1. okser kući 2. ajax gosti 3. real gosti 4. real kući 5. okser gosti 6. ajax kući .. pakao od grupe, u istoriji takmičenja sigurno najjača.. falio je samo totenhem pa da se od srca nasmejem.. pritisak će biti ogroman, i ne bi se čudio da panchina završi u ligi evrope na proleće.. videćemo

mrki
26-08-2010, 16:19
Ovo s Hunterom mi je ok, ali prodaja Flaminia je uzasan potez! Vidjet cemo...

_MaJi_tz
26-08-2010, 16:43
Za Hunta je logicno da nema mjesta i da ide, ako Ibra dodje...medjutim ako Flamini ode onda takodjer se ovo moze smatrat vrlo losim transferom, jer i u onakom sumnjivom veznom redu odlazak Flaminija pogorsao bi stvari...bas kao sto neko rece eto mu Janku i Kala, nek ne dira Mad Doga :)...

I naravno, jos jedan pokazatelj da uopste treneri ne rade trasnfere, vec iskljucivo uprava...Max je milion puta rekao da ce mu Flamini imati vaznu ulogu, da ocekuje dosta od njega i da je dolaskom Boatenga zaokruzio vezni red na 6 igraca sto mu je bio cilj...
Lyon je poslao ponudu izgleda od 15 mil za Flaminija...
Mada opet kazem Galliani je javno spomenu samo prodaju Hunta...

Interimovic
26-08-2010, 17:03
Ovo da baloteli ne smije u milan polsje Citya je najsmijesnija stvar koju sma procitao zadnjih 5 godina .)))) koja glupost koji kretenizam i koja hrabrost za izmisliti tu stavku u tom famoznom ugovoru heheheheehehehehehehehhehehe daj se goni u p lijepe m .... ahahhahahahaahahhahahahaha

Dijete drago,

tvoje praćenje nogometa je srazmjerno tvom poznavanju nogometa.

http://www.totalfootballmadness.com/2010/08/16/manchester-city-cannot-sell-balotelli-to-ac-milan/

http://www.maltatoday.com.mt/sports/manchester-city/special-clause-not-to-sell-balotelli-to-milan

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=67812

http://maxinews.co.uk/sport/balotelli-signs-for-city/


Ima još hrpa linkova al mi se ne da više trpat.

Uglavnom kad nešto ne znaš o nečemu procedura ti je slijedeća:

1. odeš na google
2. ukucaš pojam o kojem veze nemaš
3. kad učita stranice onda kreneš čitati

senna_cro
26-08-2010, 17:37
ahahhahahahaahahhahahahaha

Dijete drago,
u klauzuli stoji da Manchester City ne smije prodati Balotellija Milanu dok je pod ugovorom... ali tko bi mu mogao zabraniti da dođe u Milan nakon što mu istekne ugovor sa Cityjem, ti možda?

uvijek_rossoner
26-08-2010, 18:19
Hahahahah ne budi toliko glup, malo si se sjebao jer taj sto ti je ime njegovo dolazi u onaj bolji i ljepsi dio grada Milana. A sad ovo sto si prezentirao sve fus do fusa od stranica i to sigurno nije tacno a da ti objasnjavam kako znam to mi se ne da... u ostalom hajmo uzet da i jest tako , evo senna ti je najbolje opisao , sta kad mu istekne ugovor, ti ces ga ili mozda Morati sacekat s tenkom negdje i zabranit dolazak??? haj odjebaus :)))

senna_cro
26-08-2010, 18:31
http://www.rossoneriblog.com/live-ibra-milan-raiola-if-ibra-leaves-milan-in-pole-position/

Prodajemo Flaminija za 10-15 milja Lyonu? :S

Navodno je dogovor za Ibru 40 milja, 2 rate po 15 i jedna od 10... sutra će se sve znat...

RossoneroCroato
27-08-2010, 04:41
jebo te led... pa gdje je onih 20 miliona obećanih? pa ajde, daj 15 + 15 + 10 u tri rate, ne diraj flaminija, ko će nam trčat.... sjebat ćemo se kao sa gourcuffom. mi jedini pravim ovakvu dramu oko transfera


1. okser kući 2. ajax gosti 3. real gosti 4. real kući 5. okser gosti 6. ajax kući

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/matches/index.html evo link sa rasporedom kompletnim, nadam se da će chelsea i marseille sredit stvari kao chelsea i porto prošle sezone do zadnjeg kola pa ćemo možda imat ajax kući na hrtu! bayern-roma je utakmica 1. i 5. kola definitivno em radi utakmice em radi ole i pranje, chelsea i marseille 2.

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/huntelar-na-pozajmici-u-totenhemu-27533.html

kalla1899
27-08-2010, 05:46
jebo te led... pa gdje je onih 20 miliona obećanih? pa ajde, daj 15 + 15 + 10 u tri rate, ne diraj flaminija, ko će nam trčat.... sjebat ćemo se kao sa gourcuffom. mi jedini pravim ovakvu dramu oko transfera


http://www.uefa.com/uefachampionsleague/matches/index.html evo link sa rasporedom kompletnim, nadam se da će chelsea i marseille sredit stvari kao chelsea i porto prošle sezone do zadnjeg kola pa ćemo možda imat ajax kući na hrtu! bayern-roma je utakmica 1. i 5. kola definitivno em radi utakmice em radi ole i pranje, chelsea i marseille 2.

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/huntelar-na-pozajmici-u-totenhemu-27533.html

ja se nadam da cemo prije zadnjeg kola osigurati prolazak skupine. a sve utakmice i u prvenstvu i u ligi prvaka mozes bez problema pratit preko streama.....

geoff
27-08-2010, 07:17
Samo da se ne proda Flamini, onda cijela fama oko dolaska ibrahimovica pada u vodu, jel veza ostaje na sporim penzionerima koji se s ozbiljnijom ekipom ne mogu nosit!

senna_cro
27-08-2010, 07:20
Samo nek neko prevede ovo... znači li da ibra ipak ne dolazi...?

Le 24 ore chieste da Zlatan Ibrahimovic per decidere del suo futuro sarebbero, secondo le ultime, una parizale copertura al vero obiettivo del giocatore e del suo agente. Pare infatti che per porre fine, in maniere definitiva, al rapporto con il Barcellona, il giocatore voglia una buonuscita da parte del club catalano.

ensar7
27-08-2010, 07:51
Samo nek neko prevede ovo... znači li da ibra ipak ne dolazi...?

Le 24 ore chieste da Zlatan Ibrahimovic per decidere del suo futuro sarebbero, secondo le ultime, una parizale copertura al vero obiettivo del giocatore e del suo agente. Pare infatti che per porre fine, in maniere definitiva, al rapporto con il Barcellona, il giocatore voglia una buonuscita da parte del club catalano.

Isto sto je Eto'o uradio prosle godine. Trazi milione od Barcelone, jer napusta klub. Stvar je u tome sto mu je Barca duzna jos 4 godine po 12 miliona, a to su velike pare za odricanje. Pa zbog toga Ibra hoce da dobije nesto kesa jer se toga odrice.
Ja navijam da se to Odbije!!! Navijam da mi nedodje Ibra, jer davat 40 miliona €!!!! za jednog 29god. je ludilo, idiotizam. Majke mi klub nam je potpuno pomahnitao. Pa ti 40 mil. €je cifra koju trazi Wolfsburg za Dzeku, a on ne trazi 8 mil. € godisnje ko Ibra, vec 4mil.€
Ma jebi se Galliani.

RossoneroCroato
27-08-2010, 08:01
ako dovedemo ibru, to znači da i dogodine gubimo 15 milijuna ili u prijevodu i boatenga i strassera i onu dvojicu i grka i vjerovatno flaminija. dakle dogodine osvojit sve moguće trofeje ili ništa. kraće rečeno nemamo para sljedećih par godina za ništa.

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/modji-ibra-je-bingo-galijani-pozvacemo-interiste-na-slavlje-27537.html

mrki
27-08-2010, 09:12
Isto sto je Eto'o uradio prosle godine. Trazi milione od Barcelone, jer napusta klub. Stvar je u tome sto mu je Barca duzna jos 4 godine po 12 miliona, a to su velike pare za odricanje. Pa zbog toga Ibra hoce da dobije nesto kesa jer se toga odrice.
Ja navijam da se to Odbije!!! Navijam da mi nedodje Ibra, jer davat 40 miliona €!!!! za jednog 29god. je ludilo, idiotizam. Majke mi klub nam je potpuno pomahnitao. Pa ti 40 mil. €je cifra koju trazi Wolfsburg za Dzeku, a on ne trazi 8 mil. € godisnje ko Ibra, vec 4mil.€
Ma jebi se Galliani.

Ja to ne kuzim. Cijeli forum, svugdje, se brine o novcima Milanovog proračuna! Pa kog briga?!! Milan ima love kao Barca, Chelsea itd., samo ako Silvio hoce. Nije bitno koliko tko kosta uopce! ne plaćamo mi to. Neka Silvio plati, dugo nije nista platio, sta me briga!

NEka plati jos i Balea za 40mln i Fabregasa nagodinu za 50! Sto se mene tice moze 100mln i baciti u more ako hoce.

Navukli su vas Silvio i Galliani da razmisljate kako oni pricaju.

huss
27-08-2010, 10:07
Ja to ne kuzim. Cijeli forum, svugdje, se brine o novcima Milanovog proračuna! Pa kog briga?!! Milan ima love kao Barca, Chelsea itd., samo ako Silvio hoce. Nije bitno koliko tko kosta uopce! ne plaćamo mi to. Neka Silvio plati, dugo nije nista platio, sta me briga!

NEka plati jos i Balea za 40mln i Fabregasa nagodinu za 50! Sto se mene tice moze 100mln i baciti u more ako hoce.

Navukli su vas Silvio i Galliani da razmisljate kako oni pricaju.

Problem je u tome prijatelju, sto cijelo vrijeme lazu kako nemaju novaca, a onda odjednom 40 miliona za pomalo istrosoenog igraca. Mogli smo dobit Dzeku za te pare, po meni novog Shevu. Al jasno je meni da Berlusconi dovodi samo one igrace ciji dres moze prodat u rekordnom broju, bez obzira trazi li ih trener. Ima milion primjera, od Ronalda preko Beckhama pa sad do Ibrahimovica.Stari celavac samo biznis ganja...:rolleyes:

Interimovic
27-08-2010, 10:50
u ostalom hajmo uzet da i jest tako , evo senna ti je najbolje opisao , sta kad mu istekne ugovor, ti ces ga ili mozda Morati sacekat s tenkom negdje i zabranit dolazak??? haj odjebaus :)))

Biseru veliki klubovi to više ne dozvoljavaju. Balotelli je i u Interu ulazio u zadnje dvije godine ugovora i nakon što je procijenjeno da bi pregovori oko novog ugovora bili nemogući izabrana je opcija prodaje.

Ukoliko odluči ići iz Cityija morat će ga prodati jer džaba ga neće dati sigurno. Produljenje ugovora će mu biti ponuđeno bar dvije godine prije isteka postojećeg.

_________________________________________________________________

Davati Huntera i Flaminija da bi uzeli 29 godina starog Ibrahimovića je čista glupost.

Huntelar - Pato je jako talentovan dvojac kojem treba dati šansu
Pravi Ronaldinho još uvijek može hraniti loptama
Flamini - Boateng su strašan dvojac
Silva i Nesta (zdrav) su jako dobar dvojac
Bokovi su rupe u koje treba ulagati, daleko najtanji dio momčadi.

mrki
27-08-2010, 11:26
To ti Interimovicu ponovo ponavljaš ono što sam komentirao u zadnjem postu. 40mln, čijih? Glupost? Tko kaže, mi? JEdan Moggi mjesecima govori kako je najbolji mogući potez za Milan Ibra. Berlusconi odluči platiti jednom u 3 godine poštenog igrača i sad se svi bune!

Da je bio faca mi ne bi prodali Kaku, još bi Gourcuffa zadržali, doveli Chissokha, desnog beka, i još bi platili Ibru i meni nebi bilo žao! Ovo je MINIMUM što Silvio mora napraviti za Milan! Minimum! Pa mi smo Shevu zamjenili sa Oliveirom i Kaku sa Hunterom!

Hunter ne može igrati u 4-3-3 Interimoviću, on odlazi jer danas je bio Braida kod Allegria i govorio o Hunteru i Schalkeu. Talentiran? Da, za bundesligu. Mene je demantirao isto, a branio sam ga.

Flamini nece biti prodan ipak, sto je i normalno!

Samo naprijed Berlu, plaćaj i sjebi merdu. Još čekam lovu nagodinu za koji je rekao predsjednik Genoe da ju Milan sprema itd.

Balotelli ce biti posudba iz Genoe :)

Samo da kazem jos, Inter je JAČI od nas i oni su prvi favoriti. Mi mozemo, ali ako nas ozljede ne pokose.

Efekat leptira
27-08-2010, 11:48
hoće li mi neko objasniti šta ovaj merdaš radi na našem forumu?

gospodo admini i moderatori molim vas objasnite mi zbog čega ovaj zlotvor nije još uvek banovan? pravila bi trebalo da su jasna.. svako ko je sa grbom, slikom, imenom i potpisom direktno ili indirektno povezan sa Zlom dobija automatski ban.

nije nam dosta naše muke, nego treba i ovaj foler sa šatro dobrim namerama da se sprda i da me ubeđuje kako huntelaru treba dati još koju sezonu ne bi li odsvirali labudovu pesmu uništene generacije.

Kad si već tu, da ti kažem nešto bez obzira što nećeš shvatiti. Vaša CL titula je Najsramniji trenutak u istoriji fudbala. Vi ste klub koji je do bitnih trenutaka u svojoj sportskoj istoriji dolazio vrlo često prevarama, lopovlucima i besramnim krađama. I dočekali ste svojih pet minuta. Istorija nisu samo sneijder, maicon, milito i besprekorna murinjova postavka. Istorija se gradila mnogo ranije. I kada Kosmička Pravda sabira i oduzima, ona pamti Sve. Kada su Milanovi i Juventusovi doktori fudbala klesali imena u svojim pobedama i porazima, neki drugi su ispuzali iz svojih smrdljivih pećina. I uništili sve. Godine truda, znoja, stvaranja, iskrenog verovanja u sportsku pravdu otme ti Laž. Oličena u vašem Nemoralu. Vaša bolesna frustracija i opčinjenost sopstvenom predrasudom o veličini. Spremna na sve. Jer morati ne pita za cenu. Plaća. Koliko treba. Koga treba. Sudije i Sudove. Al neka, nek ste se popeli do vrha.. zato će pad i otrežnjenje biti surovo i bolno.

I sada si ti došao ovde da nam soliš pamet koga i šta treba kupiti da bi konkurencija i liga, koju ste vi unakazili, bila jača i kvalitetnija. Kako te nije sramota? To je kao kad Balrog u Gospodaru prstenova izgmiže iz svog vekovnog moralnog kala. Fuj prljava prasad. Neka vam. Evo vam godinu dana. A onda mrš nazad u svoj pakao frustracije.

Neko će reći da sam interofob. Slobodno. Kada drugi kradu, to rade sa stilom, a vi pljačkate. I zato vas nikada, niko ko ceni viteštvo u sportu neće voleti. Nikada.

ensar7
27-08-2010, 11:53
Problem je u tome prijatelju, sto cijelo vrijeme lazu kako nemaju novaca, a onda odjednom 40 miliona za pomalo istrosoenog igraca. Mogli smo dobit Dzeku za te pare, po meni novog Shevu. Al jasno je meni da Berlusconi dovodi samo one igrace ciji dres moze prodat u rekordnom broju, bez obzira trazi li ih trener. Ima milion primjera, od Ronalda preko Beckhama pa sad do Ibrahimovica.Stari celavac samo biznis ganja...:rolleyes:

E bravo. Pa vidjet ce koliko ce dresova bit prodano. Hoce po Kini i Americi, jer oni i ovako nemaju pojma o desavanju. A evo koliko vidim na ostalim forumima, vecina nece ni da vidi novi dres. Meni se novi dres toliko svidja, da sam siodvojio 70€ da ga kupim, ali rekao sam da cu sacekat 31.08., u slucaju dolaska Ibre, te pare se okrecu na pijanku. Jer ko sto kazes, Ibra i jest cilj prodaje dresova i karti. E pa nek ti djeca kupuju karte Celavo djubre.
Majke mi da nisam stranstveni navijac Milana (kao i Celika), odreko bi ga se istog momenta. Ne mogu da shvatim da pravimo istu glupost ko prije 2 godine kad smo dovukli cirkusanta, pardon DJ Ronaldinha. I dobro onaj na milannews rece: 40 mil€ odma + 4 x 8 mil.€ godisnje, i to da ce na isteku ugovora cojveku biti 34 godine, pitam se kome prodat igraca za kojeg smo pljunili: 72 mil. €!!!!!! Ko ce ti kupit 34 godisnjaka za te pare? NIKOOO!!!
Bravo Galliani, s tobom u bolje sutra, s tobom u Serie B!!!

mrki
27-08-2010, 11:58
Ma šta pričaš ensare??? Kakav GALLIANI? Pa Berlusconi je ovo kupio, odobrio i platio... Kakav Galliani??? Odgovori mi molim te.

Leptire - ti si car. Tako govoraše Leptir

prle
27-08-2010, 12:14
Samo naprijed Silvio!!!!!!
Vidim po nasim raznim forumima se vrte neke price te mogli su ovoga,mogli su onoga ali NISU!!!!!!!
Vec godinama dovodimo neke polufudbalere i sad kad treba da dodje masina,znaci MAJSTOR FUDBALSKE IGRE ko fol puno para,boli me cosak koliko je para BITNO je da dodje vec jednom neko ko vrijedi!!!!
Forza Milan!!!!

vladomilan
27-08-2010, 12:37
Enesare...
1. Mozda je bolje da se uzme Dzeko, mladji je itd itd...Ali Dzeko nije igrao Italijanski fudbal, ko zna kako bi se snasao, ko zna mozda bi zavrsio kao huntelar a mozda i kao van basten..Mada je po meni Ibra duplo bolji igrac...

2. Ako su vec odlucili da kupe pravog World Class napadaca, sta se vi bunite i pravite pametni mogli bi ovoga mogli bi onoga...Cutite i radujte se sto nam dolazi sampion.

3. Sa njim mislim da ce mnogo dobiti i nasi mladici na sredini terena, kao i pato i ronaldinjo (sto bi isto bilo i sa Dzekom, mada mislim da se ne moze uporedjivati kvalitet)

Leptire...
Srecem raznorazne tipove, citam raznorazne postove...Ali ti si druze pukao...
Ima svako pravo da dodje i da donese svoje misljenje, pa i ako je navijac intera.Nije smak svijeta ako covjek kaze da je lose da se daju flamini i huntelar(sto je i istina)...A ti odma ban, lopovi, smradovi...

Svaki navijac, koji ne dodje da provocira, izigrava klosara na forumu itd, ma za koji tim navijao po meni je dobrodosao na ovom forumu!

uvijek_rossoner
27-08-2010, 12:59
Leptire svaka čast :D
Ensare daj se skuliraj, ne ide iz tvog dzepa, napokon dobijamo pravu špicu, al volio bi ja i Dzeku svakako umjesto panja Boriela :)))
Vidjet cemo, sad za sad je jako vazno da se Flamini NE PRODAJE

RossoneroCroato
27-08-2010, 13:01
Leptire svaka čast

šta treba dodati...

vamos atletico

kalla1899
27-08-2010, 13:17
Leptire - ti si car. Tako govoraše Leptir

leptir je legenda....

alberto
27-08-2010, 13:24
Dosao nam onaj bek iz Urugvajske repke...

Interimovic
27-08-2010, 13:35
To ti Interimovicu ponovo ponavljaš ono što sam komentirao u zadnjem postu.


Krivo smo se razumijeli, ako će Berlusconi dati lovu za Ibru onda je to odličan posao ali ukoliko njegov dolazak znači odlazak nekih mlađih, talentovanih igrača tipa Flamini, Hintelar ili prodaja prve opcije za Pata onda je to problem.

Ibrahimović je strašan napadač kojeg smo mi godinama imali i vidjet ćete kakav je užitak gledati utakmice kada je on u timu za koji navijate.

Leptirčiću,

moje praćenje nogometa se ogleda u čitanju vijesti, klađenju sa prijateljima koji navijaju za Barcelonu, Real itd. Ubaci se poneko janje, koja gajba pive a ko popuši taj plaća.

I ti bi trebao ohladiti malo, napadali su te konstantno prije par mjeseci, čak si bio otišao. Dokazao si da si najpametniji pa kud potreba da se vraćaš?

kalla1899
27-08-2010, 15:34
hahaha kako ih ubije atletico. inter nije stvorio priliku ekipi koja je prosle sezone primila 40 golova u ligi. gube 1-0 i rafa vadi snejidera
rafa - nase najvece pojacanje ove sezone

uvijek_rossoner
27-08-2010, 15:36
Rafa je kralj... a Inter ce dugo dugo pamtiti 2010. jer narednih 20 godina ozbiljniji trofej neće osvojiti... Mogu Tim Trofej i slicno hahahahahahahahah

RossoneroCroato
27-08-2010, 15:41
:5inter:

pregaženi do bola, hahahahahha nula šansi nula akcija osim ona za penal i milito ga maestralno promaši a znao sam da će ga falit hahahahaha

a sad slavlje, živija rafa benitez!!!

a ne znam ništa ne objavljuju službeno ali ova večer se ne smije pokvariti tako da me to ni ne zanima. merda inter!

ShockeY
27-08-2010, 15:44
Benitezu dajem do februara rok da ce bit smijenjen...ne zna se ko je gadniji on ili ova parada odvratnih argetinaca...

ensar7
27-08-2010, 16:36
Ma šta pričaš ensare??? Kakav GALLIANI? Pa Berlusconi je ovo kupio, odobrio i platio... Kakav Galliani??? Odgovori mi molim te.

Leptire - ti si car. Tako govoraše Leptir

Pa Galliani dogovara transfer. Znaci on licno trazi pare od Silvia. Mogao je slobodno reci Silviu, slusaj za te pare cemo uzet Dzeku. Al ne, covjek puko na Ibru i Bog. Jebo ga Ibrakadabra u supak

ensar7
27-08-2010, 16:42
Enesare...
1. Mozda je bolje da se uzme Dzeko, mladji je itd itd...Ali Dzeko nije igrao Italijanski fudbal, ko zna kako bi se snasao, ko zna mozda bi zavrsio kao huntelar a mozda i kao van basten..Mada je po meni Ibra duplo bolji igrac...

2. Ako su vec odlucili da kupe pravog World Class napadaca, sta se vi bunite i pravite pametni mogli bi ovoga mogli bi onoga...Cutite i radujte se sto nam dolazi sampion.

3. Sa njim mislim da ce mnogo dobiti i nasi mladici na sredini terena, kao i pato i ronaldinjo (sto bi isto bilo i sa Dzekom, mada mislim da se ne moze uporedjivati kvalitet)

Leptire...
Srecem raznorazne tipove, citam raznorazne postove...Ali ti si druze pukao...
Ima svako pravo da dodje i da donese svoje misljenje, pa i ako je navijac intera.Nije smak svijeta ako covjek kaze da je lose da se daju flamini i huntelar(sto je i istina)...A ti odma ban, lopovi, smradovi...

Svaki navijac, koji ne dodje da provocira, izigrava klosara na forumu itd, ma za koji tim navijao po meni je dobrodosao na ovom forumu!

sve ovo stoji vlado, i sretan sam sto napokon pljujemo i bacamo pare kroz prozor (jer ne znam kako osudit bacanje 72 mil. €za jednog 29 godisnjaka), ALI mi nismo Real, Barca, Man City, ili Chelsea da mozemo se razbacivat parama. PA covjece svake godine kukaju da nemaju kesa, sto znaci da slijedece sezone necemo dovuci ni jedno ozbiljno pojacanje. Jupiiiiiii kako je ovo divno. Ma med medeni. mozda oni i imaju para, ali sada imaju jedno pravo veliko i dobro objasnjenje za slijedecu sezonu da nas tim sa Nestom, Zambrottom, Pirlom, Ambrosiniem, Seedorfom, Dinhom i Pippom moze bez problema da konkurira u sezoni 2011/2012. Bravo majstori fudbala, pa majke mi vas treba stavit kao nove clanove NS BiH

curki
27-08-2010, 17:27
hoće li mi neko objasniti šta ovaj merdaš radi na našem forumu?

gospodo admini i moderatori molim vas objasnite mi zbog čega ovaj zlotvor nije još uvek banovan? pravila bi trebalo da su jasna.. svako ko je sa grbom, slikom, imenom i potpisom direktno ili indirektno povezan sa Zlom dobija automatski ban.

nije nam dosta naše muke, nego treba i ovaj foler sa šatro dobrim namerama da se sprda i da me ubeđuje kako huntelaru treba dati još koju sezonu ne bi li odsvirali labudovu pesmu uništene generacije.

Kad si već tu, da ti kažem nešto bez obzira što nećeš shvatiti. Vaša CL titula je Najsramniji trenutak u istoriji fudbala. Vi ste klub koji je do bitnih trenutaka u svojoj sportskoj istoriji dolazio vrlo često prevarama, lopovlucima i besramnim krađama. I dočekali ste svojih pet minuta. Istorija nisu samo sneijder, maicon, milito i besprekorna murinjova postavka. Istorija se gradila mnogo ranije. I kada Kosmička Pravda sabira i oduzima, ona pamti Sve. Kada su Milanovi i Juventusovi doktori fudbala klesali imena u svojim pobedama i porazima, neki drugi su ispuzali iz svojih smrdljivih pećina. I uništili sve. Godine truda, znoja, stvaranja, iskrenog verovanja u sportsku pravdu otme ti Laž. Oličena u vašem Nemoralu. Vaša bolesna frustracija i opčinjenost sopstvenom predrasudom o veličini. Spremna na sve. Jer morati ne pita za cenu. Plaća. Koliko treba. Koga treba. Sudije i Sudove. Al neka, nek ste se popeli do vrha.. zato će pad i otrežnjenje biti surovo i bolno.

I sada si ti došao ovde da nam soliš pamet koga i šta treba kupiti da bi konkurencija i liga, koju ste vi unakazili, bila jača i kvalitetnija. Kako te nije sramota? To je kao kad Balrog u Gospodaru prstenova izgmiže iz svog vekovnog moralnog kala. Fuj prljava prasad. Neka vam. Evo vam godinu dana. A onda mrš nazad u svoj pakao frustracije.

Neko će reći da sam interofob. Slobodno. Kada drugi kradu, to rade sa stilom, a vi pljačkate. I zato vas nikada, niko ko ceni viteštvo u sportu neće voleti. Nikada.

a kralja, neman riječi...

ti meni nisi bogami jasan... pusti covika nije jednom rijeci napao milan nego je reka iz svog, istina 'nemilanistickog' stajalista, sta mislio o ovome sta se događa... inter je i prije prosle sezone imao vrlo dobru ekipu koja je imala kompleks europe i pomalo podredjen status u odnosu na milan, ali prosle godine su napravili nesto sta mi nismo odavno: tri trofeja...

i zato im treba cestitati, a ja sam uvjeren da dolazak zlatana znaci nas povratak na vrh italije... i tu nesto spominjes morattija i pljackanje, cekaj malo, ti stvarno mislis da je berlusconi nesto bolji od njega? sve je to moj leptiru ista mafija samo sta je merdina mafija vise ulagala od nase proteklih godina i dobili su rezultate, koje ce cini mi se vrlo tesko ponoviti...


i zasto vas odjednom briga koliko ce milan potrositi? nemojte se hvatat u gallianijeve zamke, ibra je tocno ono sta nas predsjednik zeli: veliko ime i vrhunski igrač. nazalost dzeko jos nijeu tom rangu sa ibrom (nije toliko marketinski jak)... pustite gallianija, neka trosi, bolje na ibru nego da nikog vise nije doveo...

meskalin
27-08-2010, 18:29
nema potrebe da za Ibru govorite da je star, uzimete primjer Didi Drogba momak ima 32 (skoro 33) godine u trpa jos uvijek istom mjerom!!!

uvijek_rossoner
27-08-2010, 18:35
jbt pojedinci se ovdje na forumu ponasaju prije svega ko d aiz njihovog dzepa ide lova a drugo presmjesno je da Milan nema para ko od vas pada na to pravo je naivan ... Berluconi ima na racunima oko7 milijardi a to su one za koje mu se zna, a gdje je ono za sta se ne zna od novca zlata i td... zato smao opustenooooooo

meskalin
27-08-2010, 18:42
jbt pojedinci se ovdje na forumu ponasaju prije svega ko d aiz njihovog dzepa ide lova a drugo presmjesno je da Milan nema para ko od vas pada na to pravo je naivan ... Berluconi ima na racunima oko7 milijardi a to su one za koje mu se zna, a gdje je ono za sta se ne zna od novca zlata i td... zato smao opustenooooooo

ma kakvi 7 milijardi, ja sam davno citao da mu se bogatstvo procjenjivalo na oko 13 milijardi :) mojajedina utjeha je u ovome svemu je ta da Ibra di je god igrao osvajo jes cudeta, nadam se da nece nas mimoici scudeto :)

alberto
27-08-2010, 21:14
Idemooo.Ibra Kadabra....Navodno sutra je u Milanelu....
Opaaaa...Jos jedan u nizu velikih Igraca koji ce obuci najdrazi nam dres...

MEMO
28-08-2010, 01:04
leptiru stvarno jesi kralj al sta reci kad covjek vidi tvoje uvrede prema navijacu suparnickog tima.daj smiri se.treba nam biti cast sto je dosao kod nas.to dovoljno govori koliko je ovaj forum dobar i raznovrstan kad nam dolaze drugi ljudi.stvarno bih te volio vidjet uzivo da vidim tu ljudinu ili budaletinu od covjeka koja ima smisla za takve dobre,kvalitetne,duboke ali i uvredljive rijeci.heh,jedan jedini.poseban si.

a sta rec za ensara koji smatra da je dolazak ronaldinha promasaj?to ne mogu nikako pojmiti.u ovo doba kad smo katastrofalna ekipa on je bio jedina svijetla tocka.samo budala moze vjerovati da bi bilo bolje bez ronhija pa cak i da su tu i djeko,i krasic ili hernanes ili sta ja znam tko jos.pa ekipa se ne stvara preko noci.a uostalom u nasoj je ekipi toliko starih i istrosenih otpadaka tako da nam ni 5 messija ne bi pomoglo.

bravo mrki,tebe totalno podrzavam.sve si dobro rekao.

a ti interimovicu dobrodosao,drago mi je sto mozemo raspravljati s nekim navijacem drugog kluba pa makar to bio i inter.probaj zanemariti ove neke uvrede i diskutiraj s onima kojima mozes.al budi u granicama normale.ne pretjeruj.ipak ti je klub sinoc lagano spusio superkup.hehe.bice bolje.

dejo
28-08-2010, 02:45
cini se da odlazi flamini a kao moguce destinacije spominju se tottenham i lyon...ako se flamini zrtvuje radi dolaska ibrahimovica onda je taj transfer jako glup potez jer koliko god neki mislili da je nama dobar ambrosini flamini je ipak za njega izmislio nogomet....
i mene ne interesira taj ibrahimovic,za te pare mogli su dovesti desnog beka i jednog kreatora kao što je van der vaart i igrat sa dve spice....strasno...

uvijek_rossoner
28-08-2010, 02:47
Sinoć poslje utakmice super kupa veliko mahanje dobio je Interimovic od J.A. Reyes-a i S. Agüera... uz najbolje želje da im se ono sinoc ponavlja narednih 20 godina :)))))))))))))))

dejo
28-08-2010, 02:48
http://www.milannews.it/?action=read&idnotizia=32981 kao nema se para za dzeku a za ovog "šveđanina" se ima

Interimovic
28-08-2010, 03:03
Vidim da likujete nakon sinoćnje utakmice, iskreno ja nisam mogao gledati od mučnine. Sad se vidi kakav je kralj Jose Mourinho.

Ovaj idiot me podsjeća na Raymonda Domenecha i jedina sreća je što je Moratti lak na okidaču pa će ga brzo škartirati ukoliko bude ponavljao ovakve eksperimente.

RossoneroCroato
28-08-2010, 03:06
e ali ibra će prodati više dresova i ulaznica... zato je odabran prije džeke... mene brine šta će im ovo plaćanje 40 mil na rate biti alibi dogodine da nemaju para za nikoga... bogatašu 10 kuna vrijedi više nego siromahu nažalost... al isvejedno konačno smo dali pare za nekoga. i bez pretjerane euforije JOŠ, jer ništa još nije službeno potvrđeno. vidite da gallianiju treba vremena koliko hoćeš.

dejo
28-08-2010, 03:12
Vidim da likujete nakon sinoćnje utakmice, iskreno ja nisam mogao gledati od mučnine. Sad se vidi kakav je kralj Jose Mourinho.

Ovaj idiot me podsjeća na Raymonda Domenecha i jedina sreća je što je Moratti lak na okidaču pa će ga brzo škartirati ukoliko bude ponavljao ovakve eksperimente.

inter opet postaje komedija,nakon što su si napravili podlogu 2006. i monopolizirali transfer politiku na apeninskom poluotoku i tako napravili ekipu za osvajanje trostruke krune stvari se vracaju na mjesto

rafael benitez je idiot a ne trener uostalom upropastio je liverpool kupovinom poluproizvoda iz zemalja koje nisam poznavao ali me rafa naucio...dakle interista pripremi se na sezonu iz pakla jer rafa to itekako zna priustiti navijacima kluba kojeg trenira :sagrin:

geoff
28-08-2010, 04:24
Nije najveca zabluda lige prvaka sto je inter istu osvojio prosle sezone ( iako ulazi u uzu konkurenciju ), nego njen najbolji igrac prosle sezone, diego milito. Kao sto bi leptir to slikovit objasnio, trebalo bi te mozgove koji su ga birali staviti na lagano promatranje, da kako su uspjeli od svih silnih dobrih igraca ( pa i u samom interu - sneijder,eto'o,cambiasso npr.) izabrati bas njega da bude perjanica prosle sezone lige prvaka. Sto, u neku ruku, jasno i govori o kvaliteti iste.

Kao sto sam vec i napisao, prodajom flaminija, naseg zasigurno fizicki najspremnijeg veznog igraca, kvaliteta transfera ibre opada bar za 50% jel nasa veza ostaje na sporim i nezainteresiranim starcima.

Sto se tice dileme izmedu ibre i dzeke, ja ne vidim sto se neki bune. Birati izmedju najboljeg napadaca serie a zadnjih 5 godina koji je u najboljim godinama (29) da jos sigurno 3 sezone bude nositelj nase napadacke igre i nedokazanog igraca izvan bundeslige ( kojeg ja iznimno cijenim btw. ) je apsurdno. Uostalom, nije milan poligon za prilagodbu i odgajanje igraca. Nama treba napadac jos jucer, a budite sigurni da se svim stoperima u italiji tresu gace na spomen dominacije ibrahimovica. Dok se veliki potencijal dzeko prilagodi, ode nama sezona. Naravno, mogu biti u krivu sto se ovakve pretpostavke tice, a li ibra je siguran dobitak vec od leccea, pa i ako bude na tribini.

DUCO
28-08-2010, 04:39
hernanes smo ispustili za smesni 13 mil i rafinja za 7 mil i red drugi
ma neda mi se da pricam oko mercato i ako prodae flaminia bice stvarno previse
stoim na svoe ibrahitovic te oddio .....

Forza benitez .... :5inter:

p.s. za najava milan vs leece bonera e desni a seedorf u startni sastav flamini e izostaven , :ilol:

huss
28-08-2010, 04:50
Vec vidim sliku pred ocima. U nedelju na tribinama celavac sa Ibrom se smijesi. A na terenu Milan - Lecce 0:1 nakon neke kontre. :Ppp Malo sale, al nije daleko od moguceg :)

DUCO
28-08-2010, 04:56
sve e moguce jucer baern e kiksirao za kaicafhaea :) 2 - 0 hrvati su dali dva gola...
i ja tipuem da leece bice teska utaknica 1-1 ili 1-0 za nas.....

geoff
28-08-2010, 05:05
Vec vidim sliku pred ocima. U nedelju na tribinama celavac sa Ibrom se smijesi. A na terenu Milan - Lecce 0:1 nakon neke kontre. :Ppp Malo sale, al nije daleko od moguceg :)

Hehe, bas sam to i ja htio napisat...samo da sad nekako pobijedio lecce, vald boriello moze zabit neki gol ledjima ili koljenom ili slican samo njemu svojstven...

Nego, prema gazzetti flamini i boateng na klupi...znaci, bit ce trke:)

MEMO
28-08-2010, 05:23
mi smo tek cetvrti favoriti za osvajanje scudettta.smijesno,istinito i tragicno.ali i realno.nadam se da cemo zeznut te prognosticare.

Tassotti
28-08-2010, 05:54
Flamini: "Vuole restare a Milano e imporsi con i rossoneri" (želi ostati u Milanu i nametnuti se)

grande Flamini! :v408:

alberto
28-08-2010, 06:59
cini se da odlazi flamini a kao moguce destinacije spominju se tottenham i lyon...ako se flamini zrtvuje radi dolaska ibrahimovica onda je taj transfer jako glup potez jer koliko god neki mislili da je nama dobar ambrosini flamini je ipak za njega izmislio nogomet....
i mene ne interesira taj ibrahimovic,za te pare mogli su dovesti desnog beka i jednog kreatora kao što je van der vaart i igrat sa dve spice....strasno...

Sa koje dvije spice....
BORIELO I HUNTELAR???...
Bas su mi neke spice...

fdlspalato
28-08-2010, 07:39
GRAZIE ATLETICO:5ok::respect::clap::sagrin:
:5inter::5inter:

IBRAHIMOVIĆ NO!!!!!!!:finger::5milan::stupid:

dejo
28-08-2010, 08:50
Sa koje dvije spice....
BORIELO I HUNTELAR???...
Bas su mi neke spice...

PATO i bilo koji od njih dvojice,Pato je špica a ne krilo :5130:

alberto
28-08-2010, 10:06
Pato je povrjedzen 70% utakmica...

RossoneroCroato
28-08-2010, 11:49
ma sa 2 špice gubimo ronaldinha kompletno a to je šteta rađe ću 70% kvalitetnog pata i 100% ronaldinha nego 100% pata i 0% ronaldinha. a taj pato ionako je igrao špica samoga u brazilu a i u reprezentaciji igra samog špica tako da ne vidim čemu forsirati 2 špice. ipak neka igra desnoga jer bez njega dobivamo kretena nekoga desno i automatski igramo sa 10 igrača. govore da bi robinho mogao doći na zimu šta bi nam dalo prijeko potrebnu rotaciju u slučaju ozljeda pata ili zajebavanja ronaldinha. jednostavno nemamo igrače za nijednu drugu formaciju osim 4-3-3.

Senahid1
28-08-2010, 11:52
FORZA MILAN

dobrodoš'o Ibra :lol:

dejo
28-08-2010, 12:17
alberto pato jest bio ozljeđen i propustio je dosta utakmica ali samo prosle sezone,dakle ne mozes zbog jede sezone o njemu govoriti kao o nekome tko je podložan ozljedama,a rossonero croato pato je bio daleko ucinkovitiji kad je igrao u formaciji sa dva napadača kad je trener bio ancelotti...

on je nesto poput henryja cija brzina je bolje dolazila do izražaja kada je igrao u cistoj spici nego na krilu gdje se gubio....

Nesta 13
28-08-2010, 12:44
Ibrahimovic,izgleda dosao na pozajmicu......

mrki
28-08-2010, 13:07
JAvio mi Galliani, Ibra je potpisao :) Gotovo je.

Aleeee!!! Napokon jedan klasni igrač! I to ne sa 10kg previše!

Kupili smo i onog nekog Urugvajca, 19god. 2m, stoper-bek. Pozvan već u reprezentaciju. Cardaccio II :)

mrki
28-08-2010, 13:12
http://wwitv.com/tv_channels/b4224.htm

sport italia link. Diler sam za mercato :)

RossoneroCroato
28-08-2010, 13:22
pa jeli moguće da smo mi doveli igrača? uf otkad nismo platili nekoga. nekako se čudno osjećam. od ronaldinha mislim da nikoga nismo doveli a da smo platili... sad malo veselja ljudi moji, silvio je dao para nakon par godina... hvala silvio.

---

The list of the 20 players called up for Milan-Lecce:

GOALKEEPERS: Abbiati, Amelia, Roma;
DEFENDERS: Antonini, Bonera, Nesta, Papastathopoulos, Thiago Silva,
MIDFIELDERS: Abate, Ambrosini, Boateng, Gattuso, Pirlo, Seedorf, Strasser,
FORWARDS: Borriello, Inzaghi, Oduamadi, Pato, Ronaldinho.
Unavailable: Oddo, Flamini.
Not called up: Jankulovski, Kaladze, Onyewu, Zambrotta, Yepes, Huntelaar.

nema se šta filozofirat:

bonera-nesta-silva-antonini
boateng-pirlo-ambrosini
pato-borriello-ronaldinho.
zamjene: pirlo-strasser
borriello-inzaghi
ambrosini-seedorf.

SAMO NE GATTUSO I ABATE MOLIM TE ALLEGRI

mrki
28-08-2010, 13:28
Sta je Flaminiu? Kartoni ili??

vijesti kazu da na zimu Dinho ide u LA, a Milan je sve sredio s Robinhom, koji ce biti zamjena Dinhu u 4-3-3.

Perverzno.

senna_cro
28-08-2010, 13:30
JAvio mi Galliani, Ibra je potpisao :) Gotovo je.

Aleeee!!! Napokon jedan klasni igrač! I to ne sa 10kg previše!

Kupili smo i onog nekog Urugvajca, 19god. 2m, stoper-bek. Pozvan već u reprezentaciju. Cardaccio II :)http://img715.imageshack.us/img715/963/lolgalliani.gif

:djn:

alberto
28-08-2010, 13:32
Ibraaaaaaaaaaaaaaaa....

fdlspalato
28-08-2010, 14:06
MERDA IBRAHIMOVIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:5milan::5dito::5dito::5dito::5dito::5dito::5dito::5dito:

DUCO
28-08-2010, 14:43
Merda takocer.... :5milan::5milan::5milan:

prle
28-08-2010, 14:53
Ja jest ih Galliani presvuko pozajmica i pravo otkupa za 24 miliona,e pa kapa dole Ćelavi!!!

Nesta 13
28-08-2010, 14:59
24 miliona???!!!!
Kako????????
Svaka cast Galiani!!!:clap::rock3::p283:

Da li bi neko znao a mi objasni,recenicu Galiania,da smo ga doveli na pozajmicu,sa opcijom da mu otkupimo ugovor na kraju sezone,a onda kaze da ce u ponedeljak kada prodje medicinske preglede potpisati 4 godisnji ugovor?????? WTF????

prle
28-08-2010, 15:07
24 miliona???!!!!
Kako????????
Svaka cast Galiani!!!:clap::rock3::p283:

Da li bi neko znao a mi objasni,recenicu Galiania,da smo ga doveli na pozajmicu,sa opcijom da mu otkupimo ugovor na kraju sezone,a onda kaze da ce u ponedeljak kada prodje medicinske preglede potpisati 4 godisnji ugovor?????? WTF????

E to je poprilicno konfuzno,dosta nekakvih informacija kruzi,evo zadnja je ova sa posudbom i pravo otkupa za 24 miliona,a navodno je prvo potpisao raskid ugovora sa Barcom i onda za nas eh sad ,sta ja tu vidjet cemo u narednih par dana.

MilanezBL
28-08-2010, 15:48
Ibraaaa... Napokon. A najmanje je bitno koliko smo ga platili, koliku platu ima, u koliko rata bla bla bla...Najvaznije je da sad imamo jednog od najboljih napadaca na svjetu.

Jos kad bi ovo za Robinja bilo istina... Bas perverzija :D

prle
28-08-2010, 15:57
I to je navodno tih 24 miliona ide u tri rate po 8 miliona,pa ja ne mogu da vjerujem u ovo ljudi........
La Perverzione!!!!!!!
Ako je ovo istina onda je Galliani jebeni genije!!!!!

senna_cro
28-08-2010, 16:08
Vi recite sto hocete ali ja drzim palčeve da Galliani izmuze taj transfer Ibre, jer vidjet cete kako ce nam izgledt ekipa kada on upadne imeđu Pata i Dinha. Ne samo napadački, nego i ukupno cijela ce momčad dobiti na balansu. U to sam siguran 99.9999999....%.

I ako uspije ovo sa Bocchetiem onda smo napravili super posao jer on je dobar igrač, a od našim Mareka, Abatea, Kaladzea bolji 10X.

VdV, Bochetti i Ibra. Imamo ekipu za osvajanje svega. SAMO, to treba izvesti nekako... Galliani ima tog svog super pederskog frend PEreza pa neka mu da Vdv-a fino, Ibru kao sto Moggi i piše stalno u kolumnama treba oteti na posudbu+otkup... i ja cu javno izjaviti da je Galliani bog.

Mislim da već sad možemo reći da je bog :v408::v408::v408:

Kako se narugao s Barcom :1old:

alberto
28-08-2010, 17:42
SAd idemo po Robinha..PA onda po L.P.Br.8..I Scudeto br 19...
I sve na Svjetu.....................
Aaaaaaaaaaaaaaa..
Forza Milan....

huss
28-08-2010, 17:45
Ipak je najbitnije da mi dobijemo Sienu sutra prvo :P Smirite se malo :pp Jebes sve igrace, ako nam Inter opet nakon 6 kola pobjegne 10 bodova.

MIRZA
28-08-2010, 18:01
ako neko bude imao link za tekmu, neka ga stavi ovdje...
hvala unaprijed

huss
28-08-2010, 18:07
evo ovdje ce biti 30 min pred utakmicu http://livetv.ru/en/eventinfo/51985_milan_lecce/

mrki
28-08-2010, 18:11
Danas sam cijelo veče' u kući, nisam išao van ni nista...

VAŽNO: Počinjemo kladionicu opet, je li tako?!

Stavljajte predicte, a od ponedjeljka cemo dogovoriti tko kada zbraja i kako ce bodovati! Za Lecce mozemo staviti sada, a onda idu pregovori. OK?

Milan - Lecce 2:0
Borriello, Pato
K.P.
------------------------------

I samo da dodam, naša veza je i dalje hrpa staraca i 2 covjeka koji trce ali bez glave. Nemojte se zanositi da cemo biti prvaci europe i to.

uvijek_rossoner
28-08-2010, 19:06
Gore nekome, idemo po 8 ligu prvaka to Da, al nikako po 19 scudetto mozemo jedino po 18 jer imamo ih 17 pa et cista info za ubuduce ;)))))))

senna_cro
28-08-2010, 19:07
I još jedan :v408: za Gallianija :)
http://www.totalbarca.com/2010/opinion-pieces/zlatan-ibrahimovic-how-ac-milan-hustled-fc-barcelona-yet-again/

pece4ever
28-08-2010, 19:11
Milan - Lecce 3-0 KP
Pato X2, Ronaldinho 1

amel82
28-08-2010, 19:30
Ibrahimović: Sada želim osvojiti sve s Milanom!

'Vrlo sam sretan ishodom pregovora, jer situacija nije bila nimalo laka. Otišao sam iz Intera u Barcelonu prošlog ljeta s velikom motivacijom kako bih napravio nov iskorak u karijeri'

- Osmijeh je opet na mom licu. Odabrao sam AC Milan jer je jedan od najboljih klubova na svijetu, veći čak i od Barcelone – rekao je novi nogometaš Milana Zlatan Ibrahimović.

Ibrahimović u Milan stigao na posudbu

Švedski je 28-godišnji centarfor u subotu postao igrač Milana nakon što je vodstvo kluba sa San Sira dogovorilo uvjete njegove jednogodišnje posudbe iz Barcelone. Nakon što ona istekne, Milan će imati pravo otkupa preostalih triju godina Ibrahimovićeva ugovora s Barcelonom, i to za 24 milijuna eura, ili osam milijuna eura po svakoj od preostalih sezona ugovora.

- Vrlo sam sretan ishodom pregovora, jer situacija nije bila nimalo laka. Otišao sam iz Intera u Barcelonu prošlog ljeta s velikom motivacijom kako bih napravio nov iskorak u karijeri. No, ne pođe uvijek sve onako kako se zamisli – izjavio je Ibrahimović nakon



- Zašto sam izabrao Milan? Zato jer se radi o jednom od najvećih klubova svijeta, klubu sjajne tradicije, većem čak i od Barcelone. Radujem se igranju s Ronaldinhom i Patom. Mislim da bismo mogli tvoriti fantastičan napadački tercet. Sad je sve na nama. Milanovi će navijači sasvim sigurno imati ove sezone jako puno zabave.

Na pitanje što će na sve reći Interovi navijači, čiji je Ibrahimović bio ljubimac, Šveđanin je rekao:

- Mislim da u ovom trenutku Interovi tifozi nemaju neke naročite potrebe frustrirati se zbog mene s obzirom na to da su bez mene osvojili sve što se osvojiti moglo. Ja, međutim, sada s Milanom želim osvojiti sve što se može: Ligu prvaka, scudetto, sve moguće...

- Jesam li se pozdravio s Guardiolom? Nisam. Mislim da je u ovom trenutku tako najbolje – rekao je na kraju povratnik u Seriju A, jedan od rijetkih igrača koji je igrao u redovima triju najslavnijih talijanskih klubova, Juventusu, Interu i sada Milanu.

Ibrahimović, koji je već u subotu navečer telefonski razgovarao s vlasnikom kluba i talijanskim premijerom Silvijem Berlusconijem, u Milano će doputovati u nedjelju. Liječnički pregled i potpis ugovora očekuju ga u ponedjeljak.

alberto
28-08-2010, 21:04
Gore nekome, idemo po 8 ligu prvaka to Da, al nikako po 19 scudetto mozemo jedino po 18 jer imamo ih 17 pa et cista info za ubuduce ;)))))))

Omako mi se broj vidis da sam pisao kasno,bio mrak,jbg...

alberto
28-08-2010, 21:06
Milan-Lece...
2-0..Marco,Sedorf..
K.P.

ShockeY
29-08-2010, 03:21
Milan-Lecce 2-0 Borriello,Pato

uvijek_rossoner
29-08-2010, 03:23
AC Milan : Lecce
3 : 0
Dinho, Borielo, Ambrosini
K.P.

RossoneroCroato
29-08-2010, 04:36
napisao sam predict u temi ali evo opet : milan-lecce: 1-0 (ronaldinho) k.p.

ali najjači su mi ovi plaćenici... u kojem god su klubu, taj je najveći na svijetu. taman ne osvojili ništa zadnjih par godina. pa i silvio kaže da smo najveći klub na svijetu.

koliko god srali po gallianiju... bravo, sredio si ih za 24 miliona samo se bojim da ćeš ovo koristit kao alibi... ma koristi ionako dugo nisi nešto napravio

uvijek_rossoner
29-08-2010, 04:54
11 je proklet na nasem dresu. Ja sam mislio da će Huntelar da skine to prokletstvo al nazalost nista , sad ako Ibra uzme 11 hmm opet mač s dvije oštrice ;))))

Efekat leptira
29-08-2010, 05:32
dobro došao zlatane.

dovede ga ćelo.. i to za 24 milke.. smešne pare (pozajmica s pravom otkupa).. što će reći da fester može samo ako hoće.. dok u slučaju edina evidentno nije hteo.. do pre nekoliko meseci ibra mi je izgledao kao sigurnija i bolja opcija, ali do danas mišljenje mi je evoluiralo i zaista mi je žao što džeko neće nositi Milanov dres.. kako god, ne žalim se jer je klub dobio kvalitetnog igrača koji će sigurno pomoći u borbi protiv Zla

ono što mi smeta jeste da pojedinci već sad ćelavog poistovećuju sa bogom i ostalim nadprirodnim bićima.. pitao bih vas da li ste normalni? imamo 3 beka dinosaurusa i jednog koji ne obećava.. u prevodu nemamo ih.. u veznom redu pola decenije igramo bez zamene za komiranog.. gattuso i seedorf su i dalje opcije.. ovo je jedino pojačanje u dve jebene godine ali izgleda dovoljno da zamaže vaše oči i da fester ponovo digne kredit kod većine navijača

zbogom propalice.. ode klas jan govedar.. dočekašmo i to.. bilo ne ponovilo se.. i te pare što su dobili od nemaca treba pokloniti nekoj humanitarnoj organizaciji jer su proklete kao i sam igrač, i ni slučajno ih ne stavljati u opticaj. A dres sa brojem 11 spaliti.

večeras je pobeda imperativ, igra u drugom planu.. panchina slepac zove boneru pre yepesa, zambrote i onyewua, zaista nečuveno.. vidim i abate je još uvek član kluba.. dokle?

mrki , nek svako vodi evidenciju 2 meseca.. ja mogu do novembra.. ti uzmi do januara.. a do tad nek se jave dobrovoljci koji će pokriti ostatak do juna i to je to.. i zbog čega pišete ovde, imate lepo temu za predicte.. ne pada mi na pamet da odavde češljam i tražim ko je šta stavio.. to što ste ovde stavili se ne računa.. lepo napišite tamo

adis
29-08-2010, 05:46
Ibrahimovic je smrad, al je fantastican igrac
imamo najbolji napad lige,
konacno bi mogao pasti koji trofej

ludiot
29-08-2010, 05:51
AC Milan : Lecce 2-0 Pato , T.Silva k.p

mrki
29-08-2010, 06:24
Leptire, tko bi tebi igrao desnog beka? Onyewu? Ili Zambro koji se još fizički sprema, zato i nije protiv Barce igrao? Bonera je jedini izbor danas.

Da, Galliani je ovu ekipu unistio, sada neka ju i popravi. Ova veza i bekovi su sramotni i zato mi nemamo šanse u LP.

Maicon u Mardid... dobro za serie a, loše jer ce nas Real nabit u LP i onda cemo biti drugi pa ispasti u osmini.

Sada Galliani idemo dalje, nađi beka i jednog pravog veznog!

Danas Seedorf ispred Boatenga... uh...

Efekat leptira
29-08-2010, 07:18
kao prvo, nije jedina opcija.. sokratis može u nuždi odigrati RB i manje je loš nego bonera

kao drugo, ime zambrote ne stoji u odeljku „unavailable“ već „not called up.. i nije bio povređen 2 meseca pa da mu treba vremena da vrati fizičku spremu, već nedelju dana

i ono osnovno, bonera igra ne zato što je prinudna opcija, već zato što mu panchina veruje.. veruje da je to igrač koji može pomoći Milanu.. da nije tako ne bi imao toliku minutažu u prijateljskim utakmicama.. a ja zaista ne mogu da imam poverenja u slepca koji ne vidi koliko je on bio očajan.. do sad nisam video ni jedan pozitivan komentar na račun njegove igre, naprotiv. I svi mi koji smo gledali ovu kantu od igrača znamo kolika je opasnost i pretnja po sopstveni gol.

mrki
29-08-2010, 07:27
I meni je bolji zambro, čak i Sokrat, ali vidjet cemo sto ce biti. Ovo je prvo kolo. Kazem, sada ce stanka, pa mozda tempiraju fizicku spremu Zambrotte za 2 tjedna, ovo je prva tekma ipak.

Bitno je da dobijemo nekako danas.

kalla1899
29-08-2010, 07:44
doveli smo rivalda,dinha i zlatana za smijesne pare.....za 2 godine ocekujem messija za desetak milijuna eura

meskalin
29-08-2010, 07:54
doveli smo rivalda,dinha i zlatana za smijesne pare.....za 2 godine ocekujem messija za desetak milijuna eura

Rivaldo je vec bio istrosen,Zub isto od njega je ostalo samo ( marketing) Ibra je pravi potez ;)

huss
29-08-2010, 10:30
Milan - Lecce 2:0 (Seedorf, Ronaldinho) KP

fdlspalato
29-08-2010, 10:31
Ibrahimovic je smrad, al je fantastican igrac
imamo najbolji napad lige,
konacno bi mogao pasti koji trofej

a eto..slažen se..mada san od početka bija protiv tog dolaska..jebe mi se kaki je čovik taj ibrahimović,ako će meni i svin tifosima milana napokon navuć osmjeh na licu,jer san jebeno isfrustriran posta...sve za Milan

uvijek_rossoner
29-08-2010, 12:50
Za dvije godine dolazi Messi za 15 mil ;)))))))))))))))))))

uvijek_rossoner
29-08-2010, 12:52
MILAN-LECCE: LE FORMAZIONI UFFICIALI
29/08/2010

AC MILAN: Abbiati; Bonera, Nesta, Thiago Silva, Antonini; Ambrosini, Pirlo, Seedorf; Ronaldinho, Borriello, Pato

LECCE: Rosati; Vives, Donati, Sini , Giuliatto, Ferrario; Munari, Giacomazzi, Grossmuller; Mesbah; Corvia

Jb mu Sedorf mater gdje je Boateng

mrki
29-08-2010, 12:54
Jao... uzas...

RossoneroCroato
29-08-2010, 12:59
roma nerješeno delneri ponavlja formu iz porta A MI???

FORZA MILAN IDEMO PO POBJEDU

pece4ever
29-08-2010, 13:00
A zasto Abbiati na golu, kad imamo Ameliju, decko je momentalno kad nema Buffona, najbolji golman u Italiji

Ajde valjda nam Lecce nece praviti problema, FORCA MILAN

adis
29-08-2010, 13:02
veceras je bitno uzeti 3 boda,
a kakva ce biti igra manje je vazno
FORZA MILAN

geoff
29-08-2010, 13:05
Mrki, kao sto si napisao na english dijelu foruma, ja ne vjerujem da nakon 10 godina ponovno moram gledati vezu pirlo-ambro-seedorf....Pa dokle vise?!?!?!

Rosson3r
29-08-2010, 13:07
http://www.acmilan.com/LM_Match_Stats.aspx?idIncontro=3233

ovdije stoji da Strasser igra u prvoj :S

geoff
29-08-2010, 13:14
Ajde de...

Ajde nek netko stavi neki vrlo dobar stream, ako nije problem:) ( za bet365 znam, ali mi cesto steka)

pece4ever
29-08-2010, 13:23
Ako imas VEETLE, onda prenos ide na FSN slika je odlicna

ako nemas, onda myp2p.eu ides na software, skines veetla, pa posle na veetle.com i trazis FSN, i uzivaj

mrki
29-08-2010, 13:23
Haha care, sredio si net za ovu sezonu ha? :)

Stavim vam ja kad nađem nešto dobro. Ali prvo odi na www.myp2p.eu i instaliraj si sopcast i veetle. Možda će ti trebati.

RossoneroCroato
29-08-2010, 13:23
evo imaš ih milijun http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=83829&part=sports

pogledaj i www.atdhe.net

geoff
29-08-2010, 13:28
Ma nisam jos, eo gledam neki stream ali mi steka svak malo, jebe me net...

senna_cro
29-08-2010, 13:28
Milan - Lecce 3:1 (Seedorf, Pato, Dinho; Corvia) KP

RossoneroCroato
29-08-2010, 13:34
evo najsporiji stream http://modernkora.50webs.com/ trenutno je na prijenosu utakmica u kojoj igra cosmin contra

mrki
29-08-2010, 13:34
http://www.veetle.com/index.php/channel/view#4c79a8bfb1a7a

pece4ever
29-08-2010, 13:36
ma skidaj veetle odma, na FSn vec ide, daju kako se zagrevaju igraci, cekam da vidim dali ce da puste nesto od Zlatanove prezentacije

DUCO
29-08-2010, 13:37
Milan vs Leece 6 - 0 Pato 3 , ronaldinho 2 , seedorf 1 k.p.

ak bude da bude a ne da se mucimo sa jedan jedini gol .... :D

ima li ofic. sastave ;)

RossoneroCroato
29-08-2010, 13:39
http://www.milanmania.com/forums/showthread.php?t=26458&page=17

geoff
29-08-2010, 13:40
eo gledam na livetv.ru, netko je to postao juce, i bila slika iz svlacionice, ronaldinho ima bocu vodke u ruci:)

MEMO
29-08-2010, 14:01
ibra ne volim te ali dobrodosao u nas klub.zabijaj golove i molim boga da ne pocnes govoriti kako navijas za milan od malena i da ne pocnes ljubiti grb.to je sve.

MEMO
29-08-2010, 14:04
patooooooooo.bravo mali.al pohvalna je citava akcija.ali borielo je primio tako tesku loptu u napadu i proslijedio dalje i eto gola.bravo svi.igramo dobro.

senna_cro
29-08-2010, 14:10
Pato, Dinho Tiago :)

Ovo je Milan za scudetto :)

Dianel-Rossoner
29-08-2010, 14:12
Volim vidjeti ovaako leprsavu igru Milana , iako je to samo protiv slabasnog Leccea .. Ove sezone mozemo da ocekujemo mnogo , samo da nas povrede zaobidju :DD .. Ronaldinho -- haha SHOW :D
Forza Milan !!

THIAGO SILVA (Y) !!

RossoneroCroato
29-08-2010, 14:13
iživciraš se sa streamovima od 100 kbps koji ti štekavaju sa bijednom vezom i onda samo bezveze nađem stream da vidim kako tako nešto malo a ono silva gol. bravo. svejedno ćete mi trebati prenijeti detalje... opet

haha 3 0 šta im radimo... sad još jedan i onda mlade ubacit na poluvremenu i odmarat ove ostale

DUCO
29-08-2010, 14:16
pogledajte moi post malo pre pisao sam 6 - 0 i pato 3 gola blizu sam :P

deejaysale
29-08-2010, 14:17
Fantazija ,Pato 2 + Thiago Silva 1 , 28. minuta 3:0, moram priznat da se nisam nadao ovome,svi izgledaju željni igre osim Seedorfa zasada

RossoneroCroato
29-08-2010, 14:26
vidi pirla šta dodaje

DUCO
29-08-2010, 14:27
seedorf e disaster......

Dianel-Rossoner
29-08-2010, 14:29
Mislim da Seedorf kvari harmoniju u cijeloj ekipi . Promasio je dva zicera , kod ovog rezultata to je za tolerisati , ali one gluposti na sredini terena NE !! Napolje , KP Boateng unutra !!

geoff
29-08-2010, 14:35
Vjerojatno najbolje poluvrijeme milana unazad 5 godina, pa trebalo je biti bar 10-0:)

Sta Pato i Roki rade, hehe

RossoneroCroato
29-08-2010, 14:36
sad mladima dat šansu u drugom dijelu! obavezno ubacit strassera, a i boatenga.

alberto
29-08-2010, 14:38
WOOW...Nevjerovatno..

pece4ever
29-08-2010, 14:38
nemogu da verujem sta gledam, ne samo sto vezemo po ternu, vec mi imamo kontre napad, nesto sto nismo videli zadnjih nekoliko godina, Pato konacno pocinje da bude ono sto svi ocekivamo, i sada sa Ibrom u napadu, mesto bosog Boriela, scudeto ko od sale, znam da je prva i da igramo protv Leccea, ali svidja mi se ovaj Milan

mrki
29-08-2010, 14:38
Super je za sada. Maksimalno su ozbiljni i ono sto sam vec rekao, nekako su kompaktniji ove godine nego prošle. Ne igramo vise 2-1 u sredini, nego u liniji, Ambro desno itd.

Dobro, Lecce je ocaj ali sta ces...

Dinho odlican, OZBILJAN, igra obranu! Pato je Pato, to svi znamo. Borriello je panj :)

Seedorf - jebiga, majstor ali gotov igrač. Htio bih vidjeti Boatenga.

I odmah izvadite Nestu, haha. NEka odmara.

geoff
29-08-2010, 14:44
Da, ali smo se proslih godina i protiv takvih momcadi jebali cijelo poluvrijeme...Ovako lijep napadacki nogomet nismo jako dugo igrali..

RossoneroCroato
29-08-2010, 14:44
zašto ove sezone ne igramo sa merdom u drugom kolu... razbili bi ih sa 7 razlike... ovako će nam doć kad rafa dobije otkaz

meskalin
29-08-2010, 14:45
ali zapamtite da je ovaj isti lecce dao onaj glupacki gol u 90' izp rekida prvi njihov prelazak cccc zato sada ih treba zgaziti.....koliko je dobrog donio ovaj Ibrin prelazak tacno se osjati sto u svlacionici sto na terenu, puno smo dobili ovim transferom ;)

DUCO
29-08-2010, 14:45
oddu e na klupi mali e dobar moze 30 minuta umesto pato ... a straser nie na klupi on e moi igracina pravi Viera :D

Juve poz iz MASIMO DONATI ak se ne varam ovaj e nasa skola ;) hvala masimo

geoff
29-08-2010, 14:47
Jos kada ibra zamjeni panja u napadu, bojim se i pomislit s koliko cemo razlike ispracat protivnike sa san sira

mrki
29-08-2010, 14:48
Samo neka se PAtinho nazabija danas!

Jos moram malo procjenjivati ovaj novi nacin igre. NEkako smo dobro postavljeni, lopta ide strpljivo, nema i****renih odluka i samovolje itd. I dosta široko idemo, dobro je.

Samo bez ozljeda sada...

P.S.

Kada Ibra stane u sredinu, ovakve ekipe ce dobiti 3 odmah upisano na semaforu prije tekme. Jos ako Boateng zaigra dobro... e domu se nadam!

RossoneroCroato
29-08-2010, 15:04
borriello je retardiran a patu treba zakonom zabranit driblanje...

Dianel-Rossoner
29-08-2010, 15:07
Eh sad ce definitvno biti NAJMANJE 6-0 , jer SUPER PIPPO - HATTRICK ! :D

RossoneroCroato
29-08-2010, 15:15
jebemu kako mi je žao pata baš se vidi da je špic... šutira u okvir i normalno da ne može pogodit kad nema cijelu branku ispred sebe... a pippo je još jedanput dokazao da je izmislio nogomet za borriella i onog šta ga više nema.

meskalin
29-08-2010, 15:54
Super tekma djelovali su super mocno, jos kada dodje Ibra i pocne spustati lopte za Pata.... ako nista fino je biti prvi na tabeli ;)

DUCO
29-08-2010, 16:07
http://www.youtube.com/watch?v=Mly-QOSd66s&feature=player_embedded
ibra presentacija

dejo
29-08-2010, 16:30
igrao je milan jako jako dobro,ali treba smiriti strasti jer igrali su protiv leccea a to ipak nije milanovo mjerilo,treba vidjeti kako ce se to sve odvijati protiv rome,intera,juventusa a bilo bi lijepo nabiti onaj palermo...

uvijek_rossoner
29-08-2010, 16:48
Dobro je, super početak, napokon se i nama vraća osmjeh na lice :))) Svaka čast dečki

DUCO
29-08-2010, 17:00
ke ostavam nesto i za utre stanuva sve bole i bole navodno berlu potvrdio interes oko robinjaa i kaze da dolazi veznjak VDV danas nie igrao :))))))

bona note a tutti........... :5ok:

Rosson3r
29-08-2010, 17:00
nazalost nisam gledao, utakmicu, i nemogu prezalit, vidio sam golove, cujem igrali smo fenomenalno, imal dje kakav sazetak utakmice, ne samo golovi nego i prilike, ako ima bio bi veoma zahvalan da se okaci, ili ako gdije ima utakmica da se skine nek neko okaci link, unaprijed hvalaaa..

e sad sto se tice tekme, vidim igrali smo sjajno, zao mi je malo sto mladi nisu dobili sansu ali bit ce i prilike za to aBd, nego zanima me niko ne prica kako je igro Antonini??

DUCO
29-08-2010, 17:04
antonini e bio solidan konacno e sozreo za ovo ostalo nemogu sada da zakcaim ;)

poz.........

Dianel-Rossoner
29-08-2010, 17:11
nazalost nisam gledao, utakmicu, i nemogu prezalit, vidio sam golove, cujem igrali smo fenomenalno, imal dje kakav sazetak utakmice, ne samo golovi nego i prilike, ako ima bio bi veoma zahvalan da se okaci, ili ako gdije ima utakmica da se skine nek neko okaci link, unaprijed hvalaaa..

e sad sto se tice tekme, vidim igrali smo sjajno, zao mi je malo sto mladi nisu dobili sansu ali bit ce i prilike za to aBd, nego zanima me niko ne prica kako je igro Antonini??

E drug , ovdje imas naravno golove i najbolje sanse kako Milana tako i Leccea i fenomenalni driblin Ronaldinha na sredini terena http://www.youtube.com/watch?v=j12YMyY_LYs !!
Za sad pogledaj koliko toliko , nadam se da ce ti bar malo pomoci ! =)

Sto se tice Antoninia, mislim da je jako dobro odigrao , trcao konstantno napad-odbrana , pomagao Ronaldinhu veoma dobro, uglavnom volja i trud su prisutni !

FORZA MILAN !

alberto
29-08-2010, 17:14
Prince Boateng je ostavio veoma dobar utisak...

MEMO
29-08-2010, 17:33
kakva razbijacina.ovo je bilo nemilosrdno od strane nasih igraca.hehehe.to se trazi.to smo cekali dugo vremena.al necemo se zanositi.iduca tekma moze sve baciti u vodu.

sta rec za ronaldinha?taj da dodje pijan i s 15kg viska opet bi odigrao dobro.genije.perverzija od igraca.pato je nas novi sheva,ma van basten.stroj.

pohvale i mom ljubimcu tiagu silvi.kad su ga neki ovdje blatili ja sam ga branio.jer vidio sam nesto u njemu.to vam je buduci top 5 stopera u svijetu,a mozda i najbolji.

i na kraju se moram vratiti ibrahimovicu.lik koji je bio najveca napast za nas i igrao za nase najljuce rivale sad je nas igrac.sjedi u lozi s nasom upravom.cudan osjecaj zar ne?ibru uopce ne vidim kao nekadasnjeg igraca juveta ili barce,vidim ga kao simbol intera kojem je donijeo nekoliko naslova sam prakticki.a sad igra za nas.trebat ce mi vremena da se naviknem,tjedni,mjeseci,ko zna.....i vise mozda...

Rosson3r
29-08-2010, 17:58
E drug , ovdje imas naravno golove i najbolje sanse kako Milana tako i Leccea i fenomenalni driblin Ronaldinha na sredini terena http://www.youtube.com/watch?v=j12YMyY_LYs !!
Za sad pogledaj koliko toliko , nadam se da ce ti bar malo pomoci ! =)

Sto se tice Antoninia, mislim da je jako dobro odigrao , trcao konstantno napad-odbrana , pomagao Ronaldinhu veoma dobro, uglavnom volja i trud su prisutni !

FORZA MILAN !

hvala ti puno, na sazetku, omg IM IN LOVE, pa mogli smo uvalit komotno jos 5 golova, kakva igra. ako ovako nastave igrat mislim da nam nece niko moci parirat jos zamislite mjesto Boriella, kad bude u napadu Ibra.:djn::djn::djn:

fdlspalato
29-08-2010, 18:55
:clap:bravo za ekipu..odlična pobjeda stara kurva je pala u bariju..antonini-novi maldini!!!:firedev::firedev:

MEMO
29-08-2010, 19:01
:clap:bravo za ekipu..odlična pobjeda stara kurva je pala u bariju..antonini-novi maldini!!!:firedev::firedev:---


hhahahahahahha.dugo nisam cuo nesto smjesnije.mislim na ovaj dio s maldinijem.funny boy.

Efekat leptira
29-08-2010, 19:12
U pobedi se ne ponesi, u porazu se ne ponizi.

Svaka čast kompletnom timu na impresivnom izdanju, ali još je rano za bilo kakvu euforiju. Ne bih izdvajao nikoga, svi su bili na nivou, pokazali su ogromnu želju i htenje i rezultat je došao. E sad, da li je leće zalutao u seriu A ili smo mi toliko jaki saznaćemo već u narednih par kola.

Nadamo se da će se zlatan uklopiti u mašinu i da će zajedno sa dinhom i patom širiti čaroliju.. takođe, povratkom flaminia i zambrote dobijamo još više na oštrini i u ofanzivi.. marco može biti super joker sa pipom.. imaćemo širinu a to je prvi preduslov za osvajanje lige

DUCO
29-08-2010, 19:27
http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=68490

ide marctio nas bezi kao pi.... navodno juve e zagrizao sa njega a utre stize Robinjo ;)

fdlspalato
29-08-2010, 20:20
:clap:bravo za ekipu..odlična pobjeda stara kurva je pala u bariju..antonini-novi maldini!!!:firedev::firedev:---


hhahahahahahha.dugo nisam cuo nesto smjesnije.mislim na ovaj dio s maldinijem.funny boy.

zašto??momak je rođeni milanez,proša sve faze u milana i branič je..šta bi više..novi paolo

dejo
30-08-2010, 02:44
zašto??momak je rođeni milanez,proša sve faze u milana i branič je..šta bi više..novi paolo

prije svega antonini je 82. godiste a ne neki mulac koji je debitirao sa 16 poput maldinija.on je jedan solidan bocni igrac i tako ga treba gledati.nije on superzvijezda.

izgleda da su viđeni na veceri ili rucku nisam sada siguran galliani i raiola vjerojatno zele dogovoriti da se i maxwell prebaci u milan da ne bude bez ibre u barci HAHAHAHA ali ruku na srce dobro bi nam i on dosao.

uvijek_rossoner
30-08-2010, 02:52
i Robinjo se opasno spominje... ma samo neka dolaze, odkad i mi nismo pravili pomutnju u transferima ;)))))

RossoneroCroato
30-08-2010, 04:38
pogledao sam sažetak da vidim golove s početka i sviđa mi se kako mijenjamo formaciju iz 4312 u 433 i obrnuto

sad maxwell vdv i robinho i osvajamo ligu prvaka

Efekat leptira
30-08-2010, 04:44
uh kad bi maxvela dovukli.. to bi bio potez kojim bi se ćelavi iskupio skoro u potpunosti.. ali zbog čega sad robinho u najavama? pa šta ćemo s njim.. da sedi na klupi ili da čeka kad će se pato povrediti, ne razumem? ili je ponovo aktuelna priča protagonista dinhove prodaje.. igrača koji je sinoć ponovo bio iznad svih, koji je pokazao neverovatnu borbenost i želju i koji je u svim prijateljskim mečevima od usa turneje do danas bio bez premca i jedini za svaku pohvalu

jel treba da se rešimo najvrednijeg dijamanta kako bi se upustili u kocku sa malim robinhom? zaista ne kapiram taj potez.. pa ako već ima para na bacanje daj nek ćelavi reši bar jednog beka sunce mu jbm.. šta će nam napadač, tu su mesta numerisana.

mrki
30-08-2010, 04:53
Gledao sam jucer rai due i analizu tamo, sve su detaljno prošli.

Allegri je govorio kako još nismo fizički spremni 100% ali to je normalno za početak sezone, kako je Ronaldinho tehnički savršen i fizički jak ove godine i da je opet jedan od najboljih igrača na svijetu, kako je Boateng vrlo jak tehnički i mlad te da bi mogao biti važan igrač. Novinari su ga provocirali i pitali ga mora li sada osvojiti sve, opn je rekao da je bitno "osvojiti" ( vinciamo...).

Moja zapažanja:

Dinho je spremniji nego prošle godine. ALI, on protiv malih ekipa na San Siru uvijek igra odlicno jer se zabavlja. Vidjet cemo hoce li nestati na prvom gostovanju kao sto je to znao raditi. Da ne ispadne da ga napadam, ono sto je jucer radio bilo je fantasticno.

Boateng - meni se taj tip ne sviđa! Šta je njemu? Ušao za debi i skoro se 2 puta potukao! Nije on sav svoj! Jak je, brz.. vidjet cemo koliko je pametan za Milan, jer to ključ za biti veliki igrač. Polako ga treba ubacivati, i treba ga netko išamarati malo ( ambrov ili netko jak, mozda dvojica :) )

Ostali onako kako smo očekivali, Pato je čisti napadač i to potvrđuje opet. A Thiago nam je donio puno s tim što je tehnički savršen pa praktički preuzme od Pirla sastavljanje napada u nekim trenucima. Forza Thiago, O monstro ( nadimak u Brazilu)! :) ( Leptire izgubit ćeš mi okladu između nas dvojice, hehehe... :))
-------------------------

mercato: Raiola je naš čovjek ovo ljeto i kaže da nije gotovo s njegovim igračima: Maxvell. Super bek, klasa iznad Antoninia, a Anto može desno. Jao kakav bi to bio potez! Uh... al sumnjam.

Treba prodat i Huntera i MArca ( koji mi je drag jer se bori ali je KANTA ) i dovest Robinha. Robinho je klasa, moze igrati desno-lijevo. PAto je špic. I onda imamo SVE naprijed. 3 opcije lijevo ( dinho, pato, robinho), 2 desno ( pato, robinho), 3 sredina ( ibra, pato, pippo). Ne moze bolje.

Mexvell, Robinho i ja su staviti avatar Berlusconi!

Silvio je rekao kako su se stvari s ulaganjem promijenile jer je ovo trener kojemu vjeruje... Ne znam, vidjet cemo.

Ciao! Forza Milan!:3band:

Efekat leptira
30-08-2010, 05:06
Ostali onako kako smo očekivali, Pato je čisti napadač i to potvrđuje opet. A Thiago nam je donio puno s tim što je tehnički savršen pa praktički preuzme od Pirla sastavljanje napada u nekim trenucima. Forza Thiago, O monstro ( nadimak u Brazilu)! :) ( Leptire izgubit ćeš mi okladu između nas dvojice, hehehe... :))
-------------------------

Eh da hoću mrki, i ja bi voleo.. nisam ja sujetan, ali ne postaje se vrhunski štoper protiv lećea i u prijateljskim mečevima već u velikim utakmicama.. svi mi dobro znamo (a ko ne zna ima youtube) kako je silva igrao protiv merde, mančestera, rome, firenze, marseja.. očajna markacija, gubljenje u prostoru, krivac za skoro sve primljene golove.. još je on daleko od WC klase, ima puno da radi ali vreme je još uvek na njegovoj strani.. videćemo

mrki
30-08-2010, 05:25
Nije toi baš fer ocjena, jer bilo koji stoper bi se u onakvoj ekipi i obrani ( kao protiv merde, manchestera, viole...) pogubio! Vidjet cemo ove godine, ono je bila prva sezona. Treba vidjeti, kada ispravi samo neke kretnje to ce biti to.

rinogattuso
30-08-2010, 05:50
@Leptire nisi objektivan za Silvu nikako ajmo reci, jer taj covjek je koliko toliko skoro 3 mjeseca sam nosio odbranu Milana,znamo svi da je Nesta bio out i da je pod prijetnom od suspenzije odigrao 17 tekmi sto je svojevrsni rekord! Leonardo ga nije zelio izgubiti pa da ostane na Favalliu i Kladzeu. Decko je sjajan igrac, pozicija stopera je jako zahtjevna i mnogo zavisi od tvog partnera, radijus kretanja ogranicen a u tom prostoru se treba markirati,blokirati,duplirati izlaziti na ofsajd zamke i jos puno toga tako da...

@Mrki-mislim da nisi u pravu za Boatenga igraci Lecce su se strasno mnogo tukli kod rezultata 3-0, Dinha su ubijali po nogama dosuse Prince se dobro i suzdrzao kada ga je onaj levat nagazio na zglob u prolazu. On bas cesto ne vidjas cak ni u Talijanskoj Serie A! Po meni Ganijac je jako dobar igrac i uvjeren sam da ce pod Allegriem postati prvotimac.

MIRZA
30-08-2010, 06:11
Od Meazze do Ibre
Sedmorica velikih koji su igrali za Juve, Inter i Milan


Nogometni portal Goal.com donosi kratki podsjednik na sedmoricu nogometaša koji su tokom karijere nosili dresove tri najveća i najtrofejnija talijanska kluba.

Radi se, dakako, o Milanu, Interu i Juventusu, a onaj posljednji, sedmi, je naravno - švedski napadač Zlatan Ibrahimović, koji se u subotu preselio iz Barcelone u Milan na jednogodišnju posudbu, a njegov prvi nastup za "rossonere" tek se čeka.

1. Giuseppe Meazza

Poznat i kao "Balilla", živio od 1910. do 1979. godine, čovjek po kojem stadion u Milanu, kojeg dijele Inter i Milan, nosi ime. Odrastao je kao navijač Milana, koji ga je, međutim, odbacio jer je mio "mršavko". Igrao je za Inter od 1927. do 1940. godine, te je u 348 nastupa u tom periodu zabio 245 golova. Osvojio je tri naslova talijanskog prvaka. Potom je dvije sezone ipak odigrao u Milanu i jednu u Juventusu, a nakon epizoda u Vareseu i Atalanti, karijeru je okončao u Interu...

2. Aldo Serena

Danas 50-godišnjak, tokom karijere od kasnih sedamdesetih do ranih devedesetih, igrao je čak u četiri različita mandata u Interu, dva puta i Milanu i jednom u Juventusu. Najviše se pamti sezona 1988/89. u kojoj je s Interom osvojio scudetto, te je s 22 gola bio prvi strijelac prvenstva...

3. Roberto Baggio

Jedan od najvećih Talijana svih vremena. Igrao je za Juventus od 1990. do 1995. godine, i tih je godina kotirao kao ponajbolji svjetski nogometaš. Osvojio je s Juveom prvenstvo i Kup Italije 1995. godine. Potom je dvije sezone odigrao u Milanu, vrlo uspješno, a 1996. osvaja novi trofej u prvenstvu. S manje uspjeha je igrao za Inter od 1998. do 2000. godine pod vodstvom Marcella Lippija...

4. Edgar Davids

U najboljim danima jedan od najboljih svjetskih veznih igrača. Nizozemac se ove sezone opet aktivirao, igra za engleskog drugoligaša Crystal Palacea i ima ugovor prema kojem zarađuje po odigranim utakmicama. U sezoni 1996/97, u Milanu je uglavnom grijao klupu, ali je bio sjajan u sedam godina provedenih u Juventusu, kojim je osvojio i tri naslova talijanskog prvaka. Bio je Interov član u sezoni 2004/05., ali tada je već prošao svoj zenit. Daleko najviše je dao Juventusu...

5. Christian Vieri

Napadač koji je tokom karijere promijenio čak 14 klubova, a najveći trag ostavio je u Interu, čiji je bio stroj za golove od 1999. do 2005. godine. Bobo ih je zabio čak 103 u 143 odigrane utakmice. Prije toga je u sezoni 1996/97, igrao u Juventusu, te je u 23 prvenstvene utakmice zabio osam golova, tome je dodao i šest pogodaka u 10 europskih nastupa, što ga je, zajedno s Alenom Bokšićem, činilo najboljim klupskim strijelcem te sezone. Kratku epizodu u Milanu neće pamtiti po dobrom. Nije bio standardan u prvom timu i napustio je "rossonere" nakon samo šest mjeseci...

6. Patrick Vieira

On je jedini u ovome društvu koji je igrao u sva tri najveća talijanska kluba, ali je najveći trag ostavio u nekoj drugoj sredini. Konkretnije, u londonskom Arsenalu, čiji je bio član devet godina, od 1996. do 2005. godine, a od 2002. godine i kapiten. Prije toga je bio na Milanovom platnom popisu, ali je igrao uglavnom za rezervni tim, a za prvi je upisao tek dva nastupa. Iz Arsenala se 2005. preselio u Juventus, ali ga je u jednoj sezoni provedenoj u Torinu zahvatila afera "Calciopoli". Nakon toga je četiri sezone odigrao u Interu, zapravo tri i pol, budući da je prošle zime prešao u Manchester City, čiji je i danas član...

7. Zlatan Ibrahimović

Iz Ajaxa je prešao u Juventus 2004. godine, te je sa "starom damom" osvojio dva uzastopna prvenstva, koji su Juventusu bili oduzeti zbog malo prije spomenute afere "Calciopoli", odnosno skandala s namještanjem utakmica, zbog kojih je Juve preselio u drugu ligu, a švedski reprezentativac je dignuo sidro. Skrasio se u Interu, s kojim je osvojio tri uzastopna prvenstva. Uslijedila je sezona u Barceloni koju "Ibra" zbog loših odnosa s trenerom Pepom Guardiolom želi što prije zaboraviti. Od subote je novi miljenik Milanovih navijača, iako još nije ni zaigrao za "rossonere"...

_MaJi_tz
30-08-2010, 06:44
Nisam bio u mogucnosti nakon duuuuzeg vremena pratiti tekmu...al po vasim kom i ono sto sam vidio u sazecima, prvo pol odlicno(cak sam razocaran, sta smo sve uspjeli propustit)...
Inace Pato je Pato i sad na toj desnoj strani ima vise prostora da se igra s loptom, koje pratio pripremne zna koliko je Odu imao prostora tu(ali neiskustvo ga ukopalo)...

Ibra se na tribinama dobro zabavljao posebno kad je Pippo usao :D...to je nevjerovatna stara skola napadaca, pa on moze sve promasit na svijetu ali ja kad ga vidim kako se raduje kad zabije :D...neprocjenjivo...

Nije mi jasno sto sad zele dovesti Robinha, taj nece na klupi sjedit i gledat Pata, jedino da Dinho definitivno odlazi u egzoticne krajeve u jan ili na kraju sezone...A za Maxwella nista novo, Riola :D, samo u Juventusu nisu igrali zajedno :)...




Ibrahimović se već posvađao s Interom
Prelasci nogometaša iz Milana u Inter, jasno isto važi i za obrnuti smjer, uvijek su podizali prašinu u talijanskoj Seriji A, kako u medijima tako i u ekipama koje je pojedinac napuštao.
Zlatan Ibrahimović (Foto: AP)Iako slučaj nije posve jednak s Zlatanom Ibrahimovićem, budući da je iz Intera prešao u Barcelonu, a tek potom u Milan, bilo je realno za očekivati da će se strasti uzburkati. Pobrinuo se za to Interov kapiten, Argentinac Javier Zanetti.

"Budući da poznajem Ibrahimovića mogu reći da me njegov potez nije iznenadio", kazao je Zanetti koji je od 1995. godine član Interove ekipe.

Zajedno s Ibrahimovićem igrao je u tom klubu od 2006. do 2009. godine kada je švedski reprezentativni napadač prešao u Barcelonu.

"Takvo nešto se od Zanettija moglo očekivati, a ja da sam na njegovom mjestu ne bih pričao o Ibrahimoviću. Inter ima svoj put i ne moraju se brinuti za mene, ali reći ću tek toliko da nisu ništa osvojili sve dok Ibrahimović nije stigao među njih", pričao je švedski internacionalac o sebi u trećem licu jednine. "Tri sam sjajne godine proveo u Interu, ali sada je Milan moj klub i u svim ću derbijima igrati s namjerom da u njima i slavim. Kroz sljedeće četiri godine možemo sve osvojiti. Stoga sam spreman lične ciljeve gurnuti u stranu i podrediti se kolektivu."

"S Ronaldinhom, Patom, Borriellom i Inzaghijem imamo jednu od najjačih napadačkih linija u Europi", zaključio je Ibrahimović koji je s Interom osvojio tri talijanska prvenstva i dva tamošnja Kupa

MEMO
30-08-2010, 07:14
zamislite jos da imamo dobre bekove,pa imali bi ekipu za sve trofeje.samo nam to fali jos.steta sto uprava nije usla ozbiljnije u to.ibra je veliko pojacanje za nas al nedovoljno za sami vrh.scudetto mozda ali liga prvaka tesko.a vidjet cemo.sve je moguce.

tiago silva je najbolji stoper na svijetu..!!..

uvijek_rossoner
30-08-2010, 08:08
Robinjo sve bliže Borielo na izlaznim vratima kao i Huntelar, Kaladze i Jankulovski, postoji sansa za dovodjenjem Maxvela al kako sam ja čuo to se radi u tajnosti i navodno Barsa bas i nije sretna da izgubi i njega... FORZA AC MILAN

meskalin
30-08-2010, 08:08
Corriere: Milan u utorak predstavlja Robinha :)

adis
30-08-2010, 08:17
ja nesto i ne vjerujem u Robinja,
ne znam u kakvoj je formi ali imam
osjecaj da ce biti poput Ronaldinja
izlasci, alkohol, kasnjenje na treninge...
nadam se da grijesim

meskalin
30-08-2010, 08:21
ja nesto i ne vjerujem u Robinja,
ne znam u kakvoj je formi ali imam
osjecaj da ce biti poput Ronaldinja
izlasci, alkohol, kasnjenje na treninge...
nadam se da grijesim

pa nije ovo Inter i Adriano, svi znaju da ce Robinho biti jedan od nosioa Brazilske repke i on MORA igrati na visokom nivou, zato bi se onda vraco u Evropu, ostao bi u Santosu?! neka ga dovedu bolje za nas. Do jucer nismo imali nikoga.

adis
30-08-2010, 08:51
naravno da mi je drago sto smo konacno poceli da dovodimo kvalitetne igrace
ali uvjek sam bio skeptican prema juznoamerikancima
iako su neki ostavili veliki trag u Milanu
nadam se da ce nam Robinjo pomoci da osvojimo Scudetto

dejo
30-08-2010, 09:03
do prekjucer nasi napadaci bili su pato,ronaldinho,borriello,huntelaar i inzaghi a prekosutra biti ce pato ronaldinho,ibrahimovic,robinho i inzaghi.kao da sam usao u pes-ovu master ligu i kupio ih....

nadam se da nece biti neko nezadovoljstvo jer jedan od njih ce sjediti na klupi vise nego sto bi zelio....ali dobivamo dubinu u ekipi sasvim sigurno...nadam se i maxwellu...

adis
30-08-2010, 09:26
Ibrahimovic:
"Inter ima svoj put i ne moraju se brinuti za mene, ali reći ću tek toliko da nisu ništa osvojili sve dok Ibrahimović nije stigao među njih".

polako pocinje da mi se svidja ovaj Ibra

RossoneroCroato
30-08-2010, 09:33
meni se on nikada neće sviđat... malo je dosadan šta govori da je milan najbolji klub... plaćenik si, zaposlenik, profesionalac, kako god, a ne naš navijač i želim da se tako i ponašaš

i dovedite maxwella više

Efekat leptira
30-08-2010, 11:09
evo, izgleda da nema ništa od maxvella, jer se ćelo fokusirao na robinha

neverovatno kako se amaterski ponaša naša uprava.. ovo je najjasniji pokazatelj da su trofeji i uspeh kluba u drugom ako ne i u trećem planu.. marketing, prodaja dresova, to je osnovni i fundamentalni zadatak i zbog toga se dovode imena a ne igrači

ok.. robinho je wc krilni napadač.. 26 god, apsolutno sve preduslove ima da se vrati na nivo iz madrida.. nemam ništa protiv njegovog dolaska , ali u tom slučaju svileni pato treba da spakuje kofere i da se lepo pusti u real ili čelsi za 40milki.. ne vidim drugo rešenje

pa jel treba napdački kadar da bude zlatan, rone, robinho, pato dok su na bekovima oddo, bonera, marek i luca?? pa to je disparitet paranormalnih razmera.. to nije tim, to je cirkus

najgore od svega što jedan od gore pomenutih mora da sedi na klupi.. i to ne samo da će loše uticati na njega, nego i na onu trojicu koji će biti svesni da im se svaka greška broji i da jedno loše poluvreme može značiti da sledeću neće igrati.. neko će reći to je zdrava konkurencija, to će ih podsticati bla bla.. to nema veze sa tim.. ovo su igrači koje drmaju takvi ego tripovi da je to nenormalno.. pa što rone igra sa takvom lakoćom? zato što zna da mu je mesto sigurno.. zato nema grč, ide lagano u dribling, traži dubinu, širinu, petu, biciklu.. i prolazi..

pa zbog čega je robinho napustio city? nije imao osigurano mesto.. i to ne samo mesto startera nego i full time.. igrao je on, ali ovaj ga zameni, pa sledeću utakmicu ne počne, već ga uvede ali to se ne radi sa takvim igračima.. pa svi oni su bili lideri u svojim timovima.. rone u barci, zlatan u merdi, robinho u realu.. i samo sa punom minutažom mogu dati svoj maksimum.. takvi igrači se trpe i kad ih ne ide.. njihova forma se ne traži na treninzima već isključivo na utakmicama

I sad treba da igraju zajedno odnosno da se jedan od njih žrtvuje i da čeka šansu?? pa ko će njima to objasniti , ko će to ukomponvati? panchina d oro?? čovek čiji je najveći izazov u karijeri vođenje kaljarija i sasula.. pa kakav on može biti autoritet ovim zverima?

zaista nečuveno..taman kad sam pomislio da se nakaza dozvala pameti, on sve demantuje.. pa ne bi imao čak ništa ni protiv toga, da mi imamo neke pristojne bekove i jaku vezu.. pa jbg, kad je bal nek je bal.. ali da gledam boneru na terenu dok na klupi sedi robinho, to je van svakog ukusa

mrki
30-08-2010, 11:27
Shvacam sto mislis, no treba vidjeti kako ce sve to funkcionirati. Robinho bi trebao biti 12. igrač u Milanu, ako on pristane pri dovođenju na to, onda je u redu. No ako ga namame kao zvijezdu koja ce u Milanu rasturati, a onda on ovdje vidi da ce biti zamjena... ne znam. Bilo bi bolje VdV-a uzeti kao tog 4-tog napadača. Ali necu se zaliti, neka Robinha sada. Tko ce ih iskontrolirati? Meni se osobno cini da u Milanu igrace kontroliraju Galliai i Berlusconi, a da je trener covjek koji djelomicno slaze tektike i vodi treninge.

Steta za bekove da! Ja sam negdje procitao da ga Barca nije dala jer im treba.

Samo nam jedan odlican bek fali do toga da kazem kako imamo super ekipu, bez obzira na sporu vezu.

Jos jednom, ako je Robinhu bjasnjeno njegovo mjesto u Milanu, onda u redu. Ne bih odbacio i to da ce Dinho otici u LA za posljednjom lovom ( 10mln godisnje + ogromni sponzori tamo itd. ) na ljeto pa je Robinho zamjena unaprijed.

dejo
30-08-2010, 11:27
evo, izgleda da nema ništa od maxvella, jer se ćelo fokusirao na robinha

neverovatno kako se amaterski ponaša naša uprava.. ovo je najjasniji pokazatelj da su trofeji i uspeh kluba u drugom ako ne i u trećem planu.. marketing, prodaja dresova, to je osnovni i fundamentalni zadatak i zbog toga se dovode imena a ne igrači

ok.. robinho je wc krilni napadač.. 26 god, apsolutno sve preduslove ima da se vrati na nivo iz madrida.. nemam ništa protiv njegovog dolaska , ali u tom slučaju svileni pato treba da spakuje kofere i da se lepo pusti u real ili čelsi za 40milki.. ne vidim drugo rešenje

pa jel treba napdački kadar da bude zlatan, rone, robinho, pato dok su na bekovima oddo, bonera, marek i luca?? pa to je disparitet paranormalnih razmera.. to nije tim, to je cirkus

najgore od svega što jedan od gore pomenutih mora da sedi na klupi.. i to ne samo da će loše uticati na njega, nego i na onu trojicu koji će biti svesni da im se svaka greška broji i da jedno loše poluvreme može značiti da sledeću neće igrati.. neko će reći to je zdrava konkurencija, to će ih podsticati bla bla.. to nema veze sa tim.. ovo su igrači koje drmaju takvi ego tripovi da je to nenormalno.. pa što rone igra sa takvom lakoćom? zato što zna da mu je mesto sigurno.. zato nema grč, ide lagano u dribling, traži dubinu, širinu, petu, biciklu.. i prolazi..

pa zbog čega je robinho napustio city? nije imao osigurano mesto.. i to ne samo mesto startera nego i full time.. igrao je on, ali ovaj ga zameni, pa sledeću utakmicu ne počne, već ga uvede ali to se ne radi sa takvim igračima.. pa svi oni su bili lideri u svojim timovima.. rone u barci, zlatan u merdi, robinho u realu.. i samo sa punom minutažom mogu dati svoj maksimum.. takvi igrači se trpe i kad ih ne ide.. njihova forma se ne traži na treninzima već isključivo na utakmicama

I sad treba da igraju zajedno odnosno da se jedan od njih žrtvuje i da čeka šansu?? pa ko će njima to objasniti , ko će to ukomponvati? panchina d oro?? čovek čiji je najveći izazov u karijeri vođenje kaljarija i sasula.. pa kakav on može biti autoritet ovim zverima?

zaista nečuveno..taman kad sam pomislio da se nakaza dozvala pameti, on sve demantuje.. pa ne bi imao čak ništa ni protiv toga, da mi imamo neke pristojne bekove i jaku vezu.. pa jbg, kad je bal nek je bal.. ali da gledam boneru na terenu dok na klupi sedi robinho, to je van svakog ukusa

fokusirao se na robinha ali postoji mogucnost da ce se pregovori sa maxwellom nastaviti nije on jos definitivno otpisan.

kada netko dovede ibrahimovica i planira dovesti robinha pokazuje kako su mu rezultati u prvom planu jer dovodi dobre igrače a dobri igrači ujedno prodaju dresove.dakle nije bas to samo marketing.

zanima me zasto bi bas pato,nas najveci potencijal koji ima sjajan osjecaj za gol, napustio milan u korist jednog robinha??molim te da mi to objasnis nemoj shvatiti pitanje kao provokaciju.

slazem se s tobom,ne smijemo imati atomsku navalu a u obrani propuh.bocni igraci moraju biti dobri ali ne mislim da su ovi sto sada imamo losi.ok bonera je kiksao prosle godine ali mozda se ove pokaze kao bolji,uostalom on nije prva opcija vec zambrotta.antonini i sokratis su sasvim solidni.dakle jos jedan bek poput maxwella bi bio dobar.

Robinho je napustio city jer se umislio da u toj sredini moze biti zvjezda jer ipak je on igrao za real ali nema toga vise.preseravao se a forma mu nije bila ista kad bi igrao doma ili vani.zasto bi itko trebao imati sigurno mjesto u timu.jer se zove zlata,ronaldinho ili pippo.oni su profesionalci i neka se izbore za svoje mjesto.uostalom placeni su za to.

znas iskreno ti zamjeram sto komentiras trenera allegrija.pa cak ti zamjeram i za leonarda(a taj je bio skaut na trenerskom mjestu).tebi su strucnjaci treneri poput hodžsona i del nerija.zaista ti ne bi smio komentirati trenera.

uvijek_rossoner
30-08-2010, 11:48
Slažem se, ti leptire zaista nisi dorastao za komentiranje trenera i bolje bi ti bilo da se manes toga, ostali postovi su ti manje vise dobri... Ovo az robinja i pata ti je takodje beze i za konkurenciju, MORA se imati konkurencija, ako si ikada igrao fudbal razumjet ces sta ti kazem. Još maxvel i Robinjo i ponavljamo Barcu 2009 sa 6 trofeja u sezoni :D

MEMO
30-08-2010, 11:51
Slažem se, ti leptire zaista nisi dorastao za komentiranje trenera i bolje bi ti bilo da se manes toga, ostali postovi su ti manje vise dobri... Ovo az robinja i pata ti je takodje beze i za konkurenciju, MORA se imati konkurencija, ako si ikada igrao fudbal razumjet ces sta ti kazem. Još maxvel i Robinjo i ponavljamo Barcu 2009 sa 6 trofeja u sezoni :D----


leptir nekad zna provaliti glupost al je covjek ovo rekao savrseno.jebes konkurenciju kad smo mi tanki nazad.mislim da se svi ovdje slazu da su nam bekovi ispod nivoa ostalih nasih igraca i ispod nivoa bekova ostalih svjetskih klubova.nema tu logike.pojacavati tako napad a ostavit nazad trutove.ja sam isto protiv dovodjenja robinha jer on nam nista nece pomoci osim ako ne bude igrao bocnog,ha? mogao bi robinho na beka? :)

meskalin
30-08-2010, 12:01
Ne kuzim Robinho cijelu karijeru igra na lijevoj strani , a Pato na desnoj :S i kako ce se Pato pakovati prije Ronaldinho, ali i to se moze upakovati....ne kuzim pojedince nikako do jucer su ogovarali Festera i Berlu. a danas kada su poceli dovoditi prave igrace ni to vam ne valja, kao sve je marketing, pa mora klub zaraditi nekako treba onoga mulca placati 12 milja plus Urkel 5 to je 17 milja samo njih 2 , a gdje su ostali!!

i da vi svi kuzite da ce trokut Zub--Ibra ---Pato ostati ne ozljedjen cijelu sezonu :S

_MaJi_tz
30-08-2010, 12:03
Nije problem konkurencija problem je sto taj Robinho zeli startnu postavu...Robinho jeste dobar ali ja ga ne vidim ni kao zamjenu Dinhu ili Patu...
Ako ce on posteno cekati svoju priliku da uskoci...i ako je pravi prof da prihvati rotaciju, blago nama...

Zasto ga ne vidim kao zamjenu Patu ne treba ni govoriti, a sto se tice Dinha...Robinho nikada nece moci uraditi ono sto je Dinho sinoc uradio kod 3 gola...nije to taj tip igraca...ja mislim da dovodjenjem Robinha(pogadjate ko mu je manager Riola :D, cudo od prodavaca) znaci odlazak Dinha u SAD gdje za veliku lovu igrate, zabavljate se, a malo trenirate...nazalost...
Ne znam mozda grjesim, danas je Berlu izjavio da je siguran da ce Dinho zavrsiti karijeru u Milanu...
Morali su odbranu pojacati, tacnije te bekove...Maxwell bi nam dobro dosao pogotovo u rotaciji...
Samo se nadam da dolazak Ibre, ovako senzacionalan i za smjesno male pare nije uslovljen od strane Riole da on vodi politiku dovodjenja njegovih igraca...iskreno to me nebi zacudilo

mrki
30-08-2010, 12:22
EXCLUSIVE MN - Cool track Maxwell
30.08.2010 17:02 di Pietro Mazzara articolo letto 4 volte 08/30/2010 17:02 by Peter Mazzara article read 4 times
© foto di Federico De Luca © photo by Federico De Luca

Il Milan e Maxwell sono lontani. AC Milan are far and Maxwell. The feeling is that the Rossoneri company is engaged primarily on the deal Robinho, but it is possible that the speech to the Brazilian is back again tomorrow, which I remember is the last day of summer session of the transfers.

Danas dribler, sutra bek :)

alberto
30-08-2010, 12:26
ZAsto da Robinho nebude na poziciji Sedorfa,Ili da tu poziciju igra Roni...
Sedorf svakako pretrci 5-6 000 metara za tekmu,a nesto ga nevidim sa da se vraca u odbranu,tako da na toj poziciji moze igrati bilo ko..
Bas zato sto nemamo kvalitetne bocne igrace,pojacavamo se sa krilima,da ima ko probit...

meskalin
30-08-2010, 12:29
ZAsto da Robinho nebude na poziciji Sedorfa,Ili da tu poziciju igra Roni...
Sedorf svakako pretrci 5-6 000 metara za tekmu,a nesto ga nevidim sa da se vraca u odbranu,tako da na toj poziciji moze igrati bilo ko..
Bas zato sto nemamo kvalitetne bocne igrace,pojacavamo se sa krilima,da ima ko probit...

bravo, a Seedorfa viidm kao zamjenu Prilu, jer to je jedina pozicija koju moze jako dobro odigrati.....a i on se mora pomiriti da ide na klupu, a imam osjecaj da ce on to jakooo tesko prihvaiti...... ugl. Capellovom taktikom ko bude u najboljoj formi taj igra i cao :) taktika je stvar trenera od utakmice do utakmice ;)

kalla1899
30-08-2010, 12:31
nama treba jedan superkvalitetni backup za dvije krilne napadacke opcije. pitanje je samo kako ce robinho reagirat na to da nece bit starter. ode borrielo u juve, huntelaar bi isto trebao otici pa se moze odmorit i zlatana patom pa desno stavis robinha i dobijes jos jednu dobru napadacku opciju jer na pippa ne mozes racunat kao startera.

ludiot
30-08-2010, 14:07
Corriere: Milan u utorak predstavlja Robinha

U utorak će, tvrdi Corriere dello Sport, u Milanu objaviti da su momčad dodatno osnažili na napadačkoj poziciji dovođenjem Robinha (26)...

Podsjetimo da je na San Siro među "rossonere" tek stigao Barcelonin Zlatan Ibrahimović, a prije no što se stišala euforija podignuta njegovim dolaskom, podiže se nova koja će službenu potvrdu, tvrdi se, dobiti u utorak.

Robinho je nezadovoljni napadač Manchester Cityja koji će u Milan stići na jednogodišnju posudbu. Po njenom će isteku "rossoneri" steći pravo trajnog otkupa Brazilčeva ugovora.

Pri spuštanju cijene trebao bi poslužiti Marco Borriello koji je shvatio što se na San Siru zbiva i kakva se konkurencija u napadu stvara. Tu su još, uz Ibrahimovića, Ronaldinho, Pato i Inzaghi, a budući da za sve mjesta nema, izglednim mu se čini da će upravo on biti neželjeni višak. U Cityju bi ponovno mogao pronaći sreću.

Robinho, brazilski nogometni reprezentativac, dio je prošle sezone proveo na posudbi u matičnom Santosu i nova mu se, potvrdio je već i menadžer Cityja Roberto Mancini, sprema. Kako tvrde talijanski izvori - u Milanu.

MIRZA
30-08-2010, 14:11
Juventus agree Borriello deal?
30.8

Source: Football Italia

There are reports that Juventus have agreed a deal to sign Milan striker Marco Borriello on loan.

The Italy international is no longer guaranteed a starting place at San Siro after the arrival of Zlatan Ibrahimovic.

Sky Italia claims Milan have sent a delegation to Manchester to open talks for Robinho, putting Borriello's place in even more jeopardy.

Il Corriere dello Sport understands Juventus have done a deal with Milan whereby Borriello will move to Turin on loan.

Juventus will then have the option to sign him outright next summer.

Beppe Marotta is currently negotiating with Borriello's agent to agree personal terms.

MEMO
30-08-2010, 14:26
znaci ovako:

abbiati

zambrota nesta silva antonini

ambrosini pirlo

robinho(pato) ronaldinho

pato(robinho) ibrahimovic


jao da su nam samo bolji bekovi pa pucali bi na sve trofeje.ovako nam ne dajem prevelike sanse.jer puno ce se tekmi lomiti na nasim losim bekovima.znaju suparnicki treneri gdje treba najvise udariti.tamo gdje smo mi najslabiji.preko boka.nadajmo se samo da ce nasi napadaci zabiti vise nego sto primimo.

adis
30-08-2010, 14:31
Platini se sprema da stavi ogranicenja na transfere,
klub ce rrositi onoliko koliko zaradi,
sto znaci da ce se klubovi okrenuti svojoj skoli
ili ce cijene igraca drasticno pasti

http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/08/30/2095529/uefa-president-michel-platini-new-regulations-will-bring-end

huss
30-08-2010, 14:42
Platini se sprema da stavi ogranicenja na transfere,
klub ce rrositi onoliko koliko zaradi,
sto znaci da ce se klubovi okrenuti svojoj skoli
ili ce cijene igraca drasticno pasti

http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/08/30/2095529/uefa-president-michel-platini-new-regulations-will-bring-end

Ja bi to pravilo uveo odmah. Milan ionako ne trosi previse, nas to nece pogodit. Najvise bi gubili Real i englezi. Mada od toga nista. Pricali su i o ogromnim dugovima Manchestera, Barce, Reala a oni i dalje dovode igrace koje placaju vise od 50 mil. To je jos jedan pokusaj Platinija da kupi glasove malih nacija.

Evo gledam Merdu, nisu nista pokazali u prvom poluvremenu protiv Bologne. Eh ako ih ove godine ne uzmemo, necemo nikad :rotfl:

ludiot
30-08-2010, 15:09
i vtoro poluvreme su RUPA

fdlspalato
30-08-2010, 15:35
e da ih oće bologna skinit odma na početku..gamad smrdljiva..to šta platini želi uvest zvuči nestvarno..pa bi real i city ili barca ili inter to dopustili..pa oni i žive na akonto lovetine..ulože 200milja ,pa onda gaze..a smradovi nemaju ni škole ni talijana

MEMO
30-08-2010, 15:45
"printer veceras nije printao" - prvi kiks merde.neka neka.svidja mi se jako pocetak ovogodisnje seria a.forza milan!!!!

meskalin
30-08-2010, 15:45
0-0 Inter zavrsio, Milan je prvi na tabeli :)

RossoneroCroato
30-08-2010, 15:45
bolje X nego da je bologna dobila, benitez mora osvajat bodove ukoliko očekujemo da ostane što duže. najveće pojačanje stvarno

ludiot
30-08-2010, 15:46
evo o - o benitez ce dobiti klocu za mesec dana


6 minuta produzetci sta je bre ovo MAFIJA

MilanezBL
30-08-2010, 15:51
Hahha a ljudi jeste i vi smjesni, pa kad igrac dolazi tacno mu se kaze njegov status u klubu, koliko ce vremena igrati, oce li biti starter ili ne, nema tu mjesta nezadovoljstvu i tim glupostima.

Najbolje da se sad jos i brinemo koju ce poziciju i umjesto koga igrati Robinjo...

Slatke muke...

Meni je bas drago sto dolazi i nadam se da ce postati jedan od nasih slavnih brazilaca (ako uopste dodje)...

Samo opusteno i zelim nam da uzivamo u superatraktivnoj sezoni koja je pred nama.

amel82
30-08-2010, 17:51
http://www.youtube.com/watch?v=EqcL5IwweYw

Efekat leptira
30-08-2010, 18:24
Shvacam sto mislis, no treba vidjeti kako ce sve to funkcionirati. Robinho bi trebao biti 12. igrač u Milanu, ako on pristane pri dovođenju na to, onda je u redu. No ako ga namame kao zvijezdu koja ce u Milanu rasturati, a onda on ovdje vidi da ce biti zamjena... ne znam. Bilo bi bolje VdV-a uzeti kao tog 4-tog napadača. Ali necu se zaliti, neka Robinha sada. Tko ce ih iskontrolirati? Meni se osobno cini da u Milanu igrace kontroliraju Galliai i Berlusconi, a da je trener covjek koji djelomicno slaze tektike i vodi treninge.

Steta za bekove da! Ja sam negdje procitao da ga Barca nije dala jer im treba.

Jos jednom, ako je Robinhu objasnjeno njegovo mjesto u Milanu, onda u redu. Ne bih odbacio i to da ce Dinho otici u LA za posljednjom lovom ( 10mln godisnje + ogromni sponzori tamo itd. ) na ljeto pa je Robinho zamjena unaprijed.

Da, slažem se u potpunosti. To je suština priče. Ako se otvoreno razgovaralo s njim, a ne mazanje očiju i lažna obećanja, i ako je on toga svestan, onda dobro došao Robinho.

Iako ne mogu prežaliti činjenicu da nisu uložili ni 10% napora da dovedu pristojnog beka i stvore kakav takav balans između odbrane i napada.

@zagorakis, uvijek rossoner..

Bila jednom jedna baba
Nije znala šta da radi
Dosadan joj bio život
Leva ruka, desna ruka

Da li znate šta? Da!

Trla baba lan da joj prođe dan
Da joj prođe, da joj prođe, da joj prođe dan...

Trla baba lan da joj prođe dan
Da joj prođe, da joj prođe, da joj prođe dan...

@memo

sa tom formacijom i postavkom bi odigrali 7:7 sa ćezenom.. reci da si se šalio.. ako nisi, nemoj više..

mrki
30-08-2010, 19:54
Imam posla oko pisanja itd., pa ne spavam. Dodjoh na net da pogledam sta ima, kad ono... "scambio Kaladze - Grosso..." hahahaha!! Grosso! Reci cu samo ovo - bolje Grosso nego Kaladze! :D:D

Novi bek koji nista ne vrijedi... Ali koji tu i tamo i moze nesto odigrat, a Kaladze ne moze.

Borriello ili u Juvetu ili Romi.

MERDA 0:0! Nisu jos fit i to, dobro je, svaki bod je bitan i bit ce bitan do kraja! Jaki su oni, ne treba se prenagliti, pogotovo s nasom obranom...

Na Juve i sluzbeno ne racunam, oni su se sami izbacili. Ove godine mrtva utrka Milan - Inter, osim ako jedna ekipa ne pukne sama. A imam feeling da ce nas držati Ibra, ne ni Dinho ni Pato. Vidjet cemo.

alberto
30-08-2010, 21:08
Ako odu Marco i Huntelar,mi nemamo alternativu za Ibru...
Ko garantuje da se i on i Pato nece povrjediti i biti van po par mjeseci....
Ostali bi samo na Pipu,koji ipak nije robot,pa ima 37...

alberto
30-08-2010, 21:11
Da, slažem se u potpunosti. To je suština priče. Ako se otvoreno razgovaralo s njim, a ne mazanje očiju i lažna obećanja, i ako je on toga svestan, onda dobro došao Robinho.

Iako ne mogu prežaliti činjenicu da nisu uložili ni 10% napora da dovedu pristojnog beka i stvore kakav takav balans između odbrane i napada.

@zagorakis, uvijek rossoner..

Bila jednom jedna baba
Nije znala šta da radi
Dosadan joj bio život
Leva ruka, desna ruka

Da li znate šta? Da!

Trla baba lan da joj prođe dan
Da joj prođe, da joj prođe, da joj prođe dan...

Trla baba lan da joj prođe dan
Da joj prođe, da joj prođe, da joj prođe dan...

@memo

sa tom formacijom i postavkom bi odigrali 7:7 sa ćezenom.. reci da si se šalio.. ako nisi, nemoj više..

Pod hitno posjetiti PSIHIJATRA.....:w155::w155::w155::r7:...

dejo
31-08-2010, 01:46
Da, slažem se u potpunosti. To je suština priče. Ako se otvoreno razgovaralo s njim, a ne mazanje očiju i lažna obećanja, i ako je on toga svestan, onda dobro došao Robinho.

Iako ne mogu prežaliti činjenicu da nisu uložili ni 10% napora da dovedu pristojnog beka i stvore kakav takav balans između odbrane i napada.

@zagorakis, uvijek rossoner..

Bila jednom jedna baba
Nije znala šta da radi
Dosadan joj bio život
Leva ruka, desna ruka

Da li znate šta? Da!

Trla baba lan da joj prođe dan
Da joj prođe, da joj prođe, da joj prođe dan...

Trla baba lan da joj prođe dan
Da joj prođe, da joj prođe, da joj prođe dan...

@memo

sa tom formacijom i postavkom bi odigrali 7:7 sa ćezenom.. reci da si se šalio.. ako nisi, nemoj više..

Koja si ti komedija,ne mozes mi replicirati na post kao covjek i onda mi recitiras pjesmicu,ti nisi normalna osoba...idi kod doktora Dragana Davida Dabića na lječenje.

DEFEKAT LEPTIRA :hammer:

uvijek_rossoner
31-08-2010, 02:30
Nemojte leptira ipak je za njega Del Neri vrhunski stručnjak hahahahahaha koji jadnik majko draga

RossoneroCroato
31-08-2010, 03:25
Sunday, September 5 - 1st international break
Round 2 - Saturday, September 11, 20.45 CET: CESENA-MILAN;
1st group match in Champions League 2010/2011 - Wednesday, September 15, 20.45 CET: MILAN-AUXERRE;
Round 3 - Saturday, September 18, 20.45 CET: MILAN-CATANIA;
Round 4 - Tuesday, September 21, 20.45 CET: LAZIO-MILAN;
Round 5 - Saturday, September 25, 18.00 CET: MILAN-GENOA;
2nd group match in Champions League 2010/2011 - Tuesday, September 28, 20.45 CET: AJAX-MILAN;
Round 6 - Saturday, October 2, 20.45 CET: PARMA-MILAN;
Sunday, October 10 - 2nd international break
Round 7 - Saturday October 16, 18.00 CET: MILAN-CHIEVO;
3th group match in Champions League 2010/2011 - Tuesday, October 19, 20.45 CET: REAL MADRID-MILAN;
Round 8 - Monday October 25, 20.45 CET: NAPOLI-MILAN;
Round 9 - Saturday October 30, 20.45 CET: MILAN-JUVENTUS;
4th group match in Champions League 2010/2011 - Wednesday, November 3, 20.45 CET: MILAN-REAL MADRID.

-------------

počinje zadnji dan prijelaznog roka. još uvijek vjerujem u maxwella robinha i van der vaarta.

kalla1899
31-08-2010, 04:21
ako se rijesimo borriella dovodimo robinja na posudbu sa pravom otkupa za 15 mil eura......

MEMO
31-08-2010, 05:41
sa tom formacijom i postavkom bi odigrali 7:7 sa ćezenom.. reci da si se šalio.. ako nisi, nemoj više..---


sta fali toj formacijia ako dodje robinho.a bokte,igrajmo napadacki i tocka.ako ce robinho biti rezerva onda bolje neka ga ne dovode.takav igrac da sjedi na klupi.jao majko mila.

kalla1899
31-08-2010, 06:49
kad robinho dodje imat cemo uvjerljivo najbolji napad na svijetu i mogli bi imati rekordan broj gledatelja na stadionu. bitna je i sirina napada....primjer: vidis u toku utakmice da to nije vecer dinha ili zlatana ili pata i lijepo uvedes robinha....neko od te trojice se ozlijedi i uvedes robinha.....niko od te trojice nece bit premoren sto je jako bitno jer konacno imaju dostojnu zamjenu. bit ce problem u obrani ako se ozllijede nesta i thiago. ali svejedno imamo galactikose koje smo platili puno jeftinije od reala.

ensar7
31-08-2010, 06:55
Robinho i Grosso novi igraci Milana

Kaladze i Boriello otisli u Juventus

danas mijenjam avatar. Od sad smo prvaci :D

Bravo Milan!!! E vaiiiiiiiiii

amel82
31-08-2010, 06:59
hahahahha Ensare ocekujem tvoj opsirniji izvjestaj u vezi naseg MERCATA :-D

Efekat leptira
31-08-2010, 07:02
kad robinho dodje imat cemo uvjerljivo najbolji napad na svijetu i mogli bi imati rekordan broj gledatelja na stadionu. bitna je i sirina napada....primjer: vidis u toku utakmice da to nije vecer dinha ili zlatana ili pata i lijepo uvedes robinha....neko od te trojice se ozlijedi i uvedes robinha.....niko od te trojice nece bit premoren sto je jako bitno jer konacno imaju dostojnu zamjenu. bit ce problem u obrani ako se ozllijede nesta i thiago. ali svejedno imamo galactikose koje smo platili puno jeftinije od reala.

Sve je to lepo ali pod uslovom da ti na klupi ne sedi ego triper, već igrač koji strpljivo čeka svoju šansu i zna koja mu je uloga u timu .. u ovom primeru uloga džokera ili 12. igrača.. ako je robinho spreman na tako nešto, onda je to najbolje što je Milan mogao uraditi poslednjeg dana prelaznog roka.

Problem je naravno, ukoliko robinho ne shvati šta se od njega očekuje i ukoliko mu se to ne predoči. I nemoj zamišljati da je ovo PES ili menadžer pa da je super ako imaš 4 wc napadača.. pogledaj ostale timove u svetu.. ima li i jedan osim možda citya toliko nagomilanog kvaliteta? Pa nema, a šta misliš zašto? Zbog čega je barsa pustila ibru.. doveli su villu, imaju messia i pedra a vrlo često i iniestu gore jer će sad masch igrati u vezi, i automatski s ibrom imaju taj višak.. i to nije širina druže.. to se zove NE korišćenje punog potencijala odnosno kapaciteta tima..

U svakom slučaju vreme će pokazati koliko je ovo bio dobar potez, ali se bojim da će se robinho vrlo brzo zasititi uloge 12. igrača i onda ćeš umesto zdrave dobiti bolesnu konkurenciju, a to je onda teški kanal za klub.. sva sreća pa je u pitanju pozajmica s pravom otkupa

Jel to sigurno u vezi grossa?? ako jeste, bravo ćelavi skote.. uvalio si polumrtvog konja i dobio korisnog beka za kalčo

amel82
31-08-2010, 07:05
----------------------------------1 -Amelia

.....15-sokratis...............13 nesta-------33-silva----------77-antonin



-----------------------16-flamini------------21-pirlo-------------


------------------------------------robinho---------------------------


-----------7-Pato-------------------IBRA------------------------80-Ronaldinho


TO JE TO !

uvijek_rossoner
31-08-2010, 07:34
Dobro Amele82 a jel ti stvarno mislis da bi Flamini mogao da trči za njih svih ovdje jer Pirlo hoda po terenu vec 3 godine prema tome... Ovo nikako ne moze... Umjesto Robinja Boateng i onda je to tim za razvaljivanje... Onda kasnije ubacis nejga od nekog naprijed i tako u krug, da su i odmorni i spremni...

meskalin
31-08-2010, 08:07
Robinho i Grosso novi igraci Milana

Kaladze i Boriello otisli u Juventus

danas mijenjam avatar. Od sad smo prvaci :D

Bravo Milan!!! E vaiiiiiiiiii

sada odmah mjenjaj potpis ;) :rone:

RossoneroCroato
31-08-2010, 08:17
šta je sa maiconom jel ostaje u interu? na web stranicama oba kluba nema novih informacija a nije igrao protiv bologne...

meskalin
31-08-2010, 08:32
Dobro Amele82 a jel ti stvarno mislis da bi Flamini mogao da trči za njih svih ovdje jer Pirlo hoda po terenu vec 3 godine prema tome... Ovo nikako ne moze... Umjesto Robinja Boateng i onda je to tim za razvaljivanje... Onda kasnije ubacis nejga od nekog naprijed i tako u krug, da su i odmorni i spremni...

da, ali moras znati da nas i bekovi konkretno npr Bonnera ili antonini u jako dobri u defanzivi u ofanzivi mizerni sto znaci oni bi vise pomagali odbrani i veznom redu, a napad neka carobnjaci izvode :1ole:

mrki
31-08-2010, 08:33
Ja ne volim Robinha, jebiga. Nisam ga nikad volio i ne volim ga ni sada. Kako neki ne vole Ibru, ja ne volim driblera. 100 puta bi vise volio da smo VdV-a uzeli i sacuvali lovu za beka. Ali Silvio hoce imena, jadno.

Super je igrac svakako, i ako bude ozbiljan i bude mir u klubu imamo napad da boli glava. Ali mene zivcira sto ljudi misle da cemo sada sve osvojiti, a ekipa nam je kao real "zidanes & pavones"...

Na zimu bek, onda veznjak na ljeto! To je briga za ekipu! Ali mi cemo sljedece ljeto fino reci ciao Pato ili Thiago...

Efekat leptira
31-08-2010, 08:49
Even the website of Gazzetta dello Sport confirmed that the exchange Kaladze - Grosso, between Milan and Juventus, is skipped.

za ovu neuspelu zamenu treba isključivo okriviti ensara.. čoveka koji konstantno trči pred rudu i pali masu sa svojim neproverenim informacijama iz ko zna kojih izvora

čovek je 38 puta od januara do avgusta napisao da smo već doveli džeku i naravno ništa od toga.. samo još fali da i marco ostane i propadne transfer robinha.. onda bi te zaista trebalo banovati

pokušaj ubuduće da se strpiš bar malo, postao si urokljiv

uvijek_rossoner
31-08-2010, 10:05
Šta je sa Maxvelom ?

huss
31-08-2010, 10:10
Even the website of Gazzetta dello Sport confirmed that the exchange Kaladze - Grosso, between Milan and Juventus, is skipped.

za ovu neuspelu zamenu treba isključivo okriviti ensara.. čoveka koji konstantno trči pred rudu i pali masu sa svojim neproverenim informacijama iz ko zna kojih izvora

čovek je 38 puta od januara do avgusta napisao da smo već doveli džeku i naravno ništa od toga.. samo još fali da i marco ostane i propadne transfer robinha.. onda bi te zaista trebalo banovati

pokušaj ubuduće da se strpiš bar malo, postao si urokljiv

Hahaha koje sujevjerje aman...zar ti vjerujes u sve to sto si napiso? Nadam se da se samo salis?

uvijek_rossoner
31-08-2010, 10:12
Najnovije : Borielo u Romi , nama ide Mexes + novac

huss
31-08-2010, 10:23
Najnovije : Borielo u Romi , nama ide Mexes + novac

Ma to je previse hehhe, ebu nam zivce godinu dana i onda kad hoce za 3 dana urade ono sto su trebali prije 3 godine. Predobro ako je istinito. Mexes je jedan odlican backup za Silvu i Nestu.:devf:

ensar7
31-08-2010, 10:33
Even the website of Gazzetta dello Sport confirmed that the exchange Kaladze - Grosso, between Milan and Juventus, is skipped.

za ovu neuspelu zamenu treba isključivo okriviti ensara.. čoveka koji konstantno trči pred rudu i pali masu sa svojim neproverenim informacijama iz ko zna kojih izvora

čovek je 38 puta od januara do avgusta napisao da smo već doveli džeku i naravno ništa od toga.. samo još fali da i marco ostane i propadne transfer robinha.. onda bi te zaista trebalo banovati

pokušaj ubuduće da se strpiš bar malo, postao si urokljiv

Boriello odlazi u Romu, Unicredit je odobrio pare Romi, tako da ce ipak otic za 15 mil. €. Dogovor Grosso - Kala je propao prvo radi boriella, drugo radi Kale koji je odabrao Genovu. Znaci sigurno odlaze oboica, ali nazalost nista od Grossa, jer je Marotta upravo zatvorio Juventusov mercato. Robinho nije uopce vezan za odlazak Boriella vec Ronaldinhov. Sad je vec sigurno da u januarskom prelaznom roku Ronaldinho odlazi u LA Galaxi a nama 8 mil. € koji ce biti prebaceni Barceloni za Ibru. Boriello dolazi u parama, nikakva zamjena mexesa. Nisam nista o tome procitao.

Efekat leptira
31-08-2010, 10:38
Sad je vec sigurno da u januarskom prelaznom roku Ronaldinho odlazi u LA Galaxi a nama 8 mil. € koji ce biti prebaceni Barceloni za Ibru. Boriello dolazi u parama, nikakva zamjena mexesa. Nisam nista o tome procitao.

Sad i ja znam da sigurno ostaje.

dobro došao Robinho, zbogom Marco.. hvala za sve i nek ti je sa srećom.

Hvala đenovi što nas je oslobodila gruzijskog balasta, šteta za grossa i maxwella.. da su rešili bilo kakvog beka kao pristojnu alternativu, mercato bi bio savršen.. I ovako je za svaku pohvalu.. konačno su urodile psovke i kletve na račun ćelavog.. Ajde sad panchina, pokaži zbog čega si dobio nagradu

uvijek_rossoner
31-08-2010, 10:43
Ma kakav odlazak Ronaldinha daj ne kaki čovječe, sta ti je... nema teorije pogotovo ne za mišljivih 8 mil

mrki
31-08-2010, 10:43
Steta za beka j.... Bas steta!! Sta ce sada Grosso? Ostati tamo bez veze?

Marco je bio fajter i sve to, ali je bio panj, sta ces...

Mercato odlican, nadajmo se samo da Dinho ostaje kao sto Silvio kaze. Jer onda smo opet sa 4-3-3 bez zamjena itd.

geoff
31-08-2010, 10:46
Ajde sad ozbiljno, kako itko moze i u snu reci da ovaj mercato nije apsolutno savrsen za milan obzirom na zadnjih nekoliko godina?

Doveli dva predobra igraca, ibru i robinha, rijesili se panjeva borriella i huntelaara...

Rijesili se kaladzea,favallia, mareka,dide i slicnih zderaca proracuna, doveli boatenga koji ce ako mu se pruzi sansa biti odlicno pojacanje za vezu.

Mi ovakav mercato nismo imali od dolaska pippa i rui coste, a tu netko dvoji jel bi moglo biti bolje da je doso nekakav bek?

De nemojte me nasmijavat!

ensar7
31-08-2010, 10:47
Sad i ja znam da sigurno ostaje.

dobro došao Robinho, zbogom Marco.. hvala za sve i nek ti je sa srećom.

Hvala đenovi što nas je oslobodila gruzijskog balasta, šteta za grossa i maxwella.. da su rešili bilo kakvog beka kao pristojnu alternativu, mercato bi bio savršen.. I ovako je za svaku pohvalu.. konačno su urodile psovke i kletve na račun ćelavog.. Ajde sad panchina, pokaži zbog čega si dobio nagradu

Pa dobro Leptire, ima jos vremena do 00:00. Vjeruj mi, sad me ti napomeni, mogao bi doci Maxwell, jer je Raiola njihov manager (Ibrin i Maxwellov), ali sumnjam jer mali igra prvu postavu u Barci. Tako da cemo ostat suplji na bekovima. Ali, ja si postavljam trenutno drugo pitanje: ko ce biti NON-EU igrac slijedece ljeto? AdiYou nece niko, znaci jedini koji ce otic jeste: Pato ili Thiago.

mrki
31-08-2010, 10:47
Treba nam bek! :) :) :)

Pa da, mercato kao u PES-u stvarno. Jos i ekipa izgleda kompaktnije, cvrsce. Treba spomenuti i Ameliu i Sokratisa, koji su korisni igrači.

ensar7
31-08-2010, 10:48
Ma kakav odlazak Ronaldinha daj ne kaki čovječe, sta ti je... nema teorije pogotovo ne za mišljivih 8 mil

Dinhu istice ugovor na ljeto. A nece da prihvati 4 mil. € godisnje, pogotovo ne sad kad je dosao Ibra sa 8 mil. € Znaci, ili ga prodaj u januaru za bilo sta, ili ga gubis na ljeto za djabaluka. Ili mu daj zeljeni ugovor od 8 mil.€

geoff
31-08-2010, 10:49
I jos mozemo igrati i 4-3-3 protiv ozbiljnijih protivnika i 4-2-3-1 ( pato-robinho-roki-ibra ) protiv raznoraznih bunkerasa s kojima smo proslih sezona igrali 1-1 ili 0-0.

Milan je apsolutni pobjednik ovogodisnjeg mercata, ostaje samo vidit sta ce allegri uspjet s ovakim igracima napravit. Sad ima prostora i da odmara starce, cuva nestu, cuva pata, itd.

geoff
31-08-2010, 10:52
Treba nam bek! :) :) :)

Pa da, mercato kao u PES-u stvarno. Jos i ekipa izgleda kompaktnije, cvrsce. Treba spomenuti i Ameliu i Sokratisa, koji su korisni igrači.

Ma mrki, ne treba nam bek. Imamo tako formiran napad koji ne ovisi od krila i bekova vec od lucidnosti pata,pirla,rokija,ibre koje zasigurno nece nedostajati. A imamo defanzivno vise no solidne bekove.

Iako, izgleda pomalo smijesno, kao sto je bio slucaj protiv leccea, kada bonera dodje naprijed pa da loptu prvom do sebe, jel i sam zna da centarsutom ne moze pogoditi ni igraca ispred sebe:)

alberto
31-08-2010, 11:05
sada imamo odlicne alternative na svim pozicijama,osim u napadu...
Jedino nam ostaje Pipo..Ali uzeli smo 15 mil.za Marca,toliko ce mo dati Cityu za Robinha..
Dosli su Yepes i Sokratis,koji su solidni stoperi,dosao je taj decko iz Urugvajske repke(kazu da je bio standardan na S.P)sto nije lose jer ima 22 god..
Dosao je Boateng koji moze igrati na vise pozicija...
Ibra i Robinho su klasa to se zna...
Sa Patom ili Robinhom na krilima nama netreba ofanzivni bek,to moze cak i Bonera koji je bio vise nego dobar protiv Leccea,tu je i Zambrota koji je fizicki jos nespreman,kao i Oddo koji zna bljesnuti na trenutke..Antonini me odusevio zadnju tekmu,pun je snage i volje za igrom...Na klupi imati Sedorfa i Rina koji mogu odigrati 30-ak minuta na vrhunskom nivou nije lose..
Mislim da ove godine imamo tim za trofeje,e sad kako ce Alegri to uspjet izbalansirat vidjecemo...Moja pronoza ..Ibra prvi strjelac CALCIA...

MEMO
31-08-2010, 11:05
ma nikakvi odlasci ne dolaze u obzir.dinho mora ostati,dobit novi ugovor i tocka.pato i i tiago da se prodaju?nikad.nedaj boze.oni su nasa najveca buducnost.odigrali smo dobro ovaj mercato i sve sto predstoji je da zadrzimo ovu ekipu ovu sezonu,a ove mladje i duze.nema vise prodaje.

ensar7
31-08-2010, 11:08
17:38 Robinho izasao sa Milanovim dresom. Sutra prezentacija.
18:02 Boriello napustio via Turati sa potpisom, sutra prezentacija u Rominom dresu.

jos 5h i 52min. do isteka, ja se nadam jos jednom potezu za beka. Jos nam samo ta pozicija fali, i onda nam niko nista ne moze.
A sad sam procitao, ranije je neko spominjao sta kad se povrijedi Pato ili Ibra, ko ce preuzet tu poziciju? Znaci od oktobra- novembra opet Penzioner Pippo ce da valja gluposti po terenu. jupiiiiiiiii!!!

RossoneroCroato
31-08-2010, 11:12
ako se pato povrijedi robinho ide desno ako se ibra povrijedi onda robinho desno a pato u špic... imali smo 5 napadača i prošle i ove godine

hvala marco... panj si ali si se borio

btw

MILAN – After Round 1, Ronaldinho is first in Serie A in terms of creating direct goal-scoring opportunities for his teammates, according to the statistics provided by Panini Digital. The Brazilian leads with seven assists, of which one resulted in a goal in Sunday evening’s Milan-Lecce game

e sad će ibra realizirati više assista nego panj... osim ako ga ne začara broj 11

ensar7
31-08-2010, 11:13
ma nikakvi odlasci ne dolaze u obzir.dinho mora ostati,dobit novi ugovor i tocka.pato i i tiago da se prodaju?nikad.nedaj boze.oni su nasa najveca buducnost.odigrali smo dobro ovaj mercato i sve sto predstoji je da zadrzimo ovu ekipu ovu sezonu,a ove mladje i duze.nema vise prodaje.

Sve je to sjajno i krasno, ali kako ces dati Dinhu ugovor preko 5mil.€ ? To moze samo amater Leptir da uradi, svako drugi bi se samo nasmijao i rekao mu: snovi su i dalje besplatni cirkusante. Ja i dalje navijam da produzimo sa njim ali na 4mil. € godisnje, inace arrivederci e grazie per tutto.
A ko nam je preostao kao NON-EU sem ove dvoice? Jer u Italiji moras prodat van Italije jednog NON-EU da bi doveo jednog novog. Thiago i Pato su zvijerke, i za par godina ih vidim u Realu za rekordnih 58 mil. i 82 mil. € hahahhaha

A ovo ko ce biti strijelac lige, ja tipujem na Pata. hehehe jest lijepo kad imas u svojoj momcadi 2 igraca koja to mogu da osvoje hehe e vaiiii

Efekat leptira
31-08-2010, 11:35
A zbog čega se ti toliko cimaš oko Silviovih milijardi, ne kapiram?

Da li si ti gledao meč protiv lećea? Čovek leti po terenu kao nekad u barci.. vraća se u odbranu, trči, ulazi u sredinu, asistira.. bio je ponovo ubedljivo najbolji na terenu, a što je još važnije, pokazao je ogromnu želju i htenje.

Zbog čega razmišljati o njegovoj prodaji? Zato što ima 30god? Pa i pirlo ima 31 i igra očajno 3 godine pa zašto njega ne bi menjali.. drogba ima 32 i dalje gazi, milito je odigrao sezonu života u 31. , xavi takođe.. Stvar je samo u tome da li rone ima želju.. a videli smo u nedelju da je ona ogromna i tek sad posle ovih pojačanja, može biti samo podsticaj da uloži 100% sebe u povratku na vrh.

A naša uprava ako je pametna, neće dozvoliti da ode već će po svaku ceni pronaći kompromis i sastaviti ugovor na obostrano zadovoljstvo. Svestan je i rone da ne može dobiti 10miliona, i sigurno ne traži ni blizu toga.. nemoj mi samo reći da palmeiras nudi više.

I dok god bude igrao na ovom nivou, a on to već radi konstantno godinu dana, o bilo kakvoj prodaji ne treba razmišljati.

mrki
31-08-2010, 11:58
Valjda nece otici, ali neda mi se sada zivcirati. Jedva cekam Cesenu da vidim Ibru pa da nastavimo gdje smo stali. U prve 3 tekme moramo imati 9 bodova, onda ide LAzio vani.

uvijek_rossoner
31-08-2010, 12:08
Treba se naći neko riješenje sa Dinhom definitivno, ja ni pod razno ne bi da ga se proda... al na kraju krajeva njega je Berlusconi htio toliko dugo da ga se bas nece tako lako odreci vjeruj mi... izuzev ako nesto oni u MilanLabu znaju sto mi ne, kao npr sa Kakom i Shevom.

_MaJi_tz
31-08-2010, 12:15
Eto i malo brazilce je nase na 4 god :D...
I ja sam konto da ce Dinho ici, medjutim zasto bi prodali Hunta i Borija, pa u jan Dinha???...i tako ostali sa 4 napadaca...mislim da od tog nema nista...Berlu je uzivao i uziva u Dinhu, to je za njega fudbal...a i izjavio je da zeli da zavrsi karijeru...
Ja do kraja ocekujem Maxwella...Genova nam je ucinila nevjerovatne usluge ove god, malo mi je to nejasno ali hvala im...pogotovo na Kaladzeu....

Sto se tice Borriella na kraju me dosta razocarao svojim izjavama i postupcima...prvo cim je dosao Ibra odma oce da ide, a drugo nije htjeo da bude posudjen i na kraju jedva pristao, a izjavio kao rece sve na pressici....jedva cekam :D
Ja ga nisam pljuvao uopste prosle sezone iz samo jednog razloga, sto je bio borac i trudio se na terenu, ali realno on ne zna....kao sto Mrki rece panj...
Milan je njemu ucinio veliku uslugu prosle sezone, a po znanju nije zasluzio...samo kad pogledate koje sve igrao u napadu i bio prvi napadac Milana, pa Borriello nije da ne moze vec ne smije tu imati mjesta....