PDA

View Full Version : Milanezi sa Balkana


Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118

oskarius
02-12-2006, 09:03
Cagliari : AC Milan 1:0
Suazo
K.PMislim da bi Moderatori trebali bannirati one koje daju ovakve prognoze.. :D

Za one koje imaju OBN, tekma je sutra LIVE u 15.00h..

acm-zgb
02-12-2006, 09:18
Ej ljudo upravo sam procitao da bi mogo doc Montella na posudbu u Milan!!!! Sad vi procijenite dali je to dobro ili nije!!!

procito sam i ja i mislim da je ispravna odluka ako ce se to dogodit, jer bolje da ga posudimo za drugi dio sezone pa da na kraju kupimo neku zvjerku, nego da sada kupimo nekog napadaca, bolje da se uprava u zimskom roku posveti kupnji obrambenih igraca, kao u igri je dani alves i zauri iz lazio tak mi je kompic koj navija za lazio reko( a kolko je zakardi dobra govori cinjenica da lik igra ljevog beka a lazio jos u prvenstvu sa njegove strane nije gola primio)
:rone:

josip
02-12-2006, 09:21
Cagliari-Milan 1:2

Oliveira
Gourcuff

Konacan predict

Senahid1
02-12-2006, 10:26
Cagliari - Milan 0-2
Gilardino,Oliveira


K.P.


@ KAKA_22 ne mogu 2 predikta za jednu tekmu,,,važit će se samo zadnji,,,,
isto tako i @ac-milan nema zagrade ,,samo je jedan KP....
nije da vam nešto popujem(ja nemam veze sa ovim bodovima i predictima,tj ne vodim ih ja nego WARP),,al takva su pravilia pa et,,,,,,,
samo dobar savjet;)


Drago mi je što Kaka neće igrati,,zaslužio je malo odmora,,konačno se i Anceloti sjetio da ga odmori.......


POZDRAV SVIMA



FORZA MILAN

ENIS
02-12-2006, 12:45
slazem se sa senahidom mislim neko je naveo 1:5 svi znamo da je to nemoguce trenutno, drugo isto neko je naveo 1-2 i 1-3 jel igras u kladionici na jedan par 2 razultata :) , mogo bih i ja stavit caglari milan 0 10 i stavit neke strijelce da dobijem bodove , to je glupost cista . zato igrajte REALNO i neznam sta vam je mrkso napisat KONACAN PREDIKT a ne K.P , sta radi internet od ljudi ccc
CAGLARI : MILAN
1 1
GILLARDINO
KONACAN PREDICT

Senahid1
02-12-2006, 14:59
20-MAN SQUAD FOR CAGLIARI
12/2/2006
GOALKEEPERS: Kalac, Fiori, Facchin. DEFENDERS: Antonelli, Bonera, Darmian, Kaladze, Maldini, Jankulovski, Simic. MIDFIELDERS: Brocchi, Gourcuff, Lunati, Pirlo, Seedorf. STRIKERS: Aubameyang, Borriello, Gilardino, Inzaghi, Ricardo Oliveira.



ev ljudi izgleda se Anceloti zaje*aje sa nama,,,,,ovo nam je važna tekma......
ne znam ,,prvi put čujem za ovog Aubameyang-a,Lunatia i Darmiana
al valjda znaju igrat,(nije džabe Ancelotijevo povjerenje),,,,,,a i u pravu je donekle(anceloti),,jer oni stari teško da mogu šta napravit!!!!!!

POZZ
| |

ENIS
02-12-2006, 15:05
Neka i treba ovako kako mozemo znat dal igraju dobro a ko im se ne da sansa cisti primjer je Arsenal svaku utakmicu Arsen ubaci nekog momka koji je zeljan lopte i sveg ostalog , od ovih ovdje znam aubameyang i golmana aubumeyang je sta ja znam gledo sam jedan trening preko neta nije los al kad bi mu se pruzala sansa cesce bio bi pravi italijanski napadac a tako i ovi ostali youngsteri :D

ac-milan
02-12-2006, 16:58
slazem se sa senahidom mislim neko je naveo 1:5 svi znamo da je to nemoguce trenutno, drugo isto neko je naveo 1-2 i 1-3 jel igras u kladionici na jedan par 2 razultata :) , mogo bih i ja stavit caglari milan 0 10 i stavit neke strijelce da dobijem bodove , to je glupost cista . zato igrajte REALNO i neznam sta vam je mrkso napisat KONACAN PREDIKT a ne K.P , sta radi internet od ljudi ccc
CAGLARI : MILAN
1 1
GILLARDINO
KONACAN PREDICT

Ja sam nov na ovom forumu i izvinjavam se stvarno ako te to toliko povrijedilo,a za tu "igru" koju pominjesh nisam ni znao..i ne znam o kakvim bodovima prichash..

oskarius
02-12-2006, 18:40
20-MAN SQUAD FOR CAGLIARI
12/2/2006
GOALKEEPERS: Kalac, Fiori, Facchin. DEFENDERS: Antonelli, Bonera, Darmian, Kaladze, Maldini, Jankulovski, Simic. MIDFIELDERS: Brocchi, Gourcuff, Lunati, Pirlo, Seedorf. STRIKERS: Aubameyang, Borriello, Gilardino, Inzaghi, Ricardo Oliveira.

ev ljudi izgleda se Anceloti zaje*aje sa nama,,,,,ovo nam je važna tekma......
ne znam ,,prvi put čujem za ovog Aubameyang-a,Lunatia i Darmiana
al valjda znaju igrat,(nije džabe Ancelotijevo povjerenje),,,,,,a i u pravu je donekle(anceloti),,jer oni stari teško da mogu šta napravit!!!!!!Haha..A o čemu ti to?! Nema Ancelotti uopće izbora, toliko je ozlijeđenih da mora staviti ove mlađe koji zapravo neće niti igrati, ovdje su samo da popune mjesta u ekipi..

North_Side
02-12-2006, 22:19
Pozdrav komsije, ima li pingvina u Milanelu? :nana: :guw:

Warp05
03-12-2006, 03:23
Cagliari - Milan 0-2

Gila, Oliveira

KONACAN PREDICT

oskarius
03-12-2006, 05:16
Pozdrav komsije, ima li pingvina u Milanelu? :nana: :guw:Hehe..Napokon i jedan Interista iz susjedstva..Ovo s pingvinima je već stara fora, ali dobro, nakon duuuugo vremena da se i vi malo veselite..Ali nema problema s hladnoćom za nas kad je tu Mr.Devil.. :firedev:

Inače, Inter je bolji ove sezone nego što sam mislio, izgleda da vama pomaže kad maknu sve konkurente pa nema pritiska..Ne bi me začudilo ako Roma i Palermo ovako dobro nastave da i njima skinu bodove, ipak su vam malo preblizu.. :tong:

I baš mi je drago kad vidim kako su svi Interisti odjednom napaljeni, kako se samo brzo zaboravljaju stvari iz prošlosti..Zaboravljaš da u Milanu postoji jedan 'gubitnički' klub, a taj se ne zove AC Milan..Znali ste gubiti naslove i u boljim uvjetima od ovih sada, zato pričekajmo malo da vidimo hoće li ove godine biti šta od vas..

Senahid1
03-12-2006, 05:18
Ja sam nov na ovom forumu i izvinjavam se stvarno ako te to toliko povrijedilo,a za tu "igru" koju pominjesh nisam ni znao..i ne znam o kakvim bodovima prichash..



nisi ba nikog povrijedio,,,mislili smo da već znaš pravila:
-pogađaš rezultat milanovih utakmica;
-pogađaš strijelce ;
-onda staviš "KONAČAN PREDICT" ..
i ako pogodiš bilo šta ,dobješ neki bod (zavisi šta si pogodio, :whie: )

Pozdrav komsije, ima li pingvina u Milanelu?


BAŠ SI PINGVIN!!!! :sagrin:

:5inter: :5inter:

:rone: :3band: :3band:

ac-milan
03-12-2006, 05:39
Aha..Ok..stvarno nisam znao pravila,a znao sam da je u pitanju neka igra,nego mi je bilo mrsko trazhit sada gdje je pochela jer ima preko 360 stranica :) Forza Milan

acm-zgb
03-12-2006, 06:11
ljudi neigram ja ovo radi nikakvih bodova ionako sam se kasnije ukljucio, nego igram radi zabave i fakat mislim da bi milanu trebala jedna onakva pobjeda kakvu sam ja prognozirao, a to je
1-5
forza milan :p017: :p017: :p017: :p017: :p017:

mrki
03-12-2006, 07:56
uh, da ne zaboravim........

Cagliari - Milan 0-1
Gilardino
KONAČAN PREDICT
---------------------------

ac-milan
03-12-2006, 08:06
E jel mozhe neko da gleda utakmicu preko SopCasta ?

acm-zgb
03-12-2006, 08:12
ja mogu čenel 9148

oskarius
03-12-2006, 09:02
Uh, potpuno smo bezopasni..Ne valja nam tranzicija, a na postavljenu obranu Cagliaria nemamo rješenja..Gourcuff igra previše povučeno, a Seedorf ne može soliranjem baš ništa postići..

Ne koristimo bekove, Bonera nula, a Janku samo jedan koristan cross..Mislim da malo previše pazimo na njih, umjesto da jače stisnemo prema naprijed..Svejedno, nadam se da ćemo uspjeti pobijediti, 0-1 i ja prezadovoljan..

Borriello umjesto Oliveire.. :dconf:

ac-milan
03-12-2006, 09:10
E jebem ti penale!!!

ENIS
03-12-2006, 10:07
jebiga kako smo odigrali dobro je, Borrielo dobar pravo treba mu cesce davat sansu i bit ce od njeg nesto, Bonera los , Maldini godine rade svoje jedino po meni je danas gorcuf i seedorf nesto radili ,Pirlu prvi put vidim da je crveni dobio on mi je uvjek nekeko izgledo manekenski.

_MaJi_tz
03-12-2006, 10:11
Sinoc sam citao na netu da su navijaci uputili zalbu Berlusconiju da otjera galliajnija jel ovaj nije nis napravio kako treba u zadnji par godina lose odradjivo posao na transferima a ako danas nije mogao da vidi da je suazo zvjer i masina i da je novi g.weaha onda stvarno ne znam pa nasa je odbrana citavo vrjeme igrala igru uhvatimo suaza kako je momak brz..
sto se tice tekme penala nije bilo nikako sudija nas je ljepo odpilo nema sta sjekao nam je igru, pirlov crveni hmmm barem je na ime mogo dobit zuti a borilleo je postigao veoma ljep pogodak treba ga vise koristit barem u seriji a ako ne u CL
pozz

oskarius
03-12-2006, 10:59
Što se tiče ovog s Gallianijem, pa svim je valjda jasno da on radi samo ono što Berlu kaže..Galliani je ionako samo tu da podmetne leđa za mnoge druge stvari kao što su politika, novinari itd..

Borriello je zabio odličan gol, ali ništa bolje nije odigrao od npr. Oliveire..Bila su to 2 različita poluvremena, u prvom smo imali jedva dvije poluprilike i ništa ne zamjeram napadačima, nego beskorisnoj veznoj liniji..Suazo je danas odigrao odlično i iskoristio sve nedostatke naše obrane, ali oni koji malo više prate Serie A znaju da je ove godine Suazo jako loš, rijetko postiže pogotke i nije ni sjena sebe otprije..Danas je stvarno imao svoj dan, šta se može..

Mislim da su i penal i crveni karton bile odluke na mjestu, ja se ne bih previše žalio na suđenje danas..Pirlo je namjerno faulirao Suaza i to još s leđa, a po meni je za to više kriv Gourcuff koji je izgubio loptu i onda, umjesto da napravi faul, pustio Suaza da ide 1 na 1 s Maldinijem..

Maldini..:( Kako mi ga je teško gledati ovako..Obožavam ga, ali stvarno on više nije u mogućnosti nositi se s nekim igračima s kojima prije ne bi imao nikakvih problema..Mislim da je danas Carlo pogriješio što nije stavio Šimića u prvu postavu, on bi sigurno bio bolje rješenje za brzog Suaza..

Ništa, idemo dalje..Forza Milan..

Senahid1
03-12-2006, 11:51
FORZA MILAN,,biće bolje

mrki
03-12-2006, 12:27
Carlo ne smije izbaciti Maldinia i na njegovo mjesto staviti Šimića. To je jedan od problema u Milanovoj svlačionici, vladaju igrači a ne trener. Cafu, Maldini ( iako je najbolji obrambeni igrač u zadnjih 10-15 godina , prije njega to je bio Baresi ), Serginho, Favalli, Ambrosini više nisu u stanju igrati u top tempu. Promjene su nužne, a s promjenama igračkog kadra i ulaganje novca. Naravno, od ulaganja se očekuje i povrat uloženog, ali to je sada druga priča i problem Milanovog marketinga u svijetu itd...

A ništa, Forza Milan i dalje. Sada nam 4-to mjesto bježi 8 bodova, što nije nedokučivo. Uz barem 2 pojačanja u siječnju ( desni bek i možda jedna povučena špica ), mi smo ok. Iako, što više gledam koji su to problemi koje bi trebalo riješiti, sve više mi se čini da nama treba 4 ili 5 igrača, a ne jedan ili 2.

Warp05
03-12-2006, 12:36
Ja sam gledao drugo poluvrijeme samo od 1-1, i užasno me izživciro Seedorf, kako usporava igru da je nevjerovatno, kad primi loptu da je na prvu produži koliko bi korisnije bilo, nego on primi loptu par koraka napravi s njom, pajedan dribling pa tek onda doda (ak je prije toga ne izgubi), i do tad se svaka obrana stigne postavit, Borelo promašio ono šta je teže promašit nego pogodit. Jedino mi se svidjelo to kaj nakon šta je Pirlo dobio crveni nisu stali, čak su i par prilika imali... A niš bar nisu izgubili...

Forza Milan!

vlado
03-12-2006, 16:12
Ja mislim da si upravu...Seedorf usporava zadnjih godina dosta igru...Posto ove godine nisam u Crnoj Gori, moze li mi neko reci kako se snalazi Grocuff, kako igra? ko je jos dobar ove godine, znam da je kaka i ko jos..

Senahid1
03-12-2006, 17:38
Ja mislim da si upravu...Seedorf usporava zadnjih godina dosta igru...Posto ove godine nisam u Crnoj Gori, moze li mi neko reci kako se snalazi Grocuff, kako igra? ko je jos dobar ove godine, znam da je kaka i ko jos..


Brate ,GOURCUFF je sjajan,,malo je reći da je dobar,,,uklopio se u našu igru i bolje igra od Seedorfa(koji ,složio bi se ,,dosta usporava igru na sredini terena a i na cjelom terenu,,,,....)tak da bi trebao igrati umjesto njega,,,,)
Problem su nam i povrede:Nesta,Dida,Ambrosini,Serginho,Gattuso,,,(skoro naša nekadašnja prva postava).....
a Borrielo se dobro pokazao........imamo mladih talenata i to je dobro(Kaka,Gourcuff,Borrielo,Gilardino ,Oliveira....),a ove matore treba mjenjati..

a što se tiče Maldinija,,,,najavio je čovjek odlazak na kraju sezone,,,a s obziro da je on naša LEGENDA,,i šta je sve uradio za AC Milan,,,,treba da igra svaku tekmu ove sezone,,jer ga iduće nećemo gledati u Serie A,,i ja ,da sam na Ancelotijevom mjestu ,,,dao bih mu da igra kad god želi i na kojoj poziciji,,barem iz poštovanja i zahvalnosti,pa makar samo stojao na terenu,,,Maldini to zaslužuje,,,,,naš dragi kapiten ,vođa ,lider......
MALDINI,,,kako ti je veliko ime,,,,svaka ti čast........ :3band: :3band: :3band: :3band: :3band:


POZDRAV,,, :rone:

vlado
03-12-2006, 18:16
Eh, bash mi je drago da imamo tako nekog mladjeg boljeg igraca...Trudim se da procitam sto vise novosti na internetu da istrazujem, nisam znao da su Nesta i Serginho tako opasno povrijedjeni, to ce nam dosta otezanti.
U pravu si sto se tice Maldinija , zasluzuje da igra koliko mu se igra i gdje god hoce. Ko zna hocemo li ikada vise imati takvog vodju kao sto je on...

eki111
04-12-2006, 01:40
Pozdrav komsije, ima li pingvina u Milanelu? :nana: :guw:

"Kako je lepo biti glup" kaze jedna dobra pesma....

Pa stvarno zar ne vidite da vam samo jos fali da plavu boju na dresovima zamenite sa belom, i naravno da jos postavite Moggi-ja na neku funkciju sa koje moze da utice na utakmice, i sve ce biti OK za vas.

Kupiste Juventusove igrace (Ibra, Vieira) a placete za jos tuce drugih (Buffon, Camoranesi), bese se i Moggi ponudio da ode u Inter.....kaze toliko slicnosti ima Inter sa Juventusom da jednostavno zudi da bude i on tu.

Ah da ne zaboravim, i sudije su tu, da se mozaik uklopi, bas kao zadnjih 5 godina kod Juve. :rr30:

Ali neka, stvarno mi vas je zao, kad pogledas tolike godine niste osvojili nista, :5inter: a mi moramo da prosirujemo zgradu uprave da bi stali svi oni Trofeji koje smo osvojili.:p283:

"Samo toliko" od mene ovoga puta.
:5dito:

Warp05
04-12-2006, 04:25
Trenutno nemam vremena sastavljat tablicu, napravit ću to nakon sljedećeg kola....

Sljedeća tekma: 06.12.2006. Milan - Lille

Senahid1
04-12-2006, 05:22
AC Milan - Lille 2-1
Kaka,Gialrdino
NONAČAN PREDICT




pozdrav

ac-milan
04-12-2006, 05:59
Mislim da ce Milan ovu utakmicu glatko dobiti,iako je Lille OSC jedna veoma jaka ekipa,mislim da bi trebalo da Milan dobije ovu utakmicu glatko.
Ac Milan - Lille OSC 3:0 Gilardino,R.Oliveira,Kaka
KONACHAN PREDICT

eve
04-12-2006, 07:53
čini mi se da nam malo raste forma, al mene dosta muči to što stalno gubimo bodove u utakmicama koje bi trebali dobit i sa ne znam kako slabom ekipom. jer smo ipak Milan... i naša najslabija ekipa bi trebala bit ne znam kako jaka... i ne shvaćam kako to ove budale ne vide i ne dovedu prave igrače!

propustila sam prošlo kolo, al nastavljam s predictom...

Milan - Lille
2-0


- ne znam još koji je sastav za tekmu, pa neću satvljat strijelce. nije konačan predict, al ak ga ne promijenim, računajte mi taj.... :dontkn:

inače, jeste li vidjeli ko sudi...? Graham Poll.....lol.....
... znači u ovoj tekmi je kriterij tri žuta za crveni hehe :rolleyes:

eki111
04-12-2006, 09:13
Cao svima,
Nemam pojma ko ce igrati, ali znam da cemo se Lillu osvetiti za sve one bodove, koje su nam nepravedno pobegli, tako da je moj konacan predikt
AC Milan - Lille
3-1

Gilardino, Oliveira, Borriello

FORZA MILAN

Milanista od zaceca...

KAKA_22
04-12-2006, 12:27
http://www.youtube.com/watch?v=faITHkznddg Evo vam malo sa utkmice Cagliari-Milan.

Milan-Lille 2:0

Gourcouf, Aubmeyang

uvijek_rossoner
04-12-2006, 12:58
AC Milan : Lille
1:1
Oliveira

Konacan Predict

uvijek_rossoner
04-12-2006, 13:01
EKI111 ne obraćaj paznju na tog luzera pacovskog ,
ne znaju zadnjih 20 god sta znaci osvojiti scudetto i C L
osim za zelenim stolom a da ne spominjem kada se konkurencija izbaci iz igre ...


FORZA AC MILAN

Senahid1
04-12-2006, 15:04
ev ljudi šta je Galiani danas rekao,,na jednom italijanskom programu (SKY TG24)

"SHEVA NO MA ARRIVERA' UN DIFENSORE"

ak neko zna italijanski,,molim vas da mi ovo prevedete.......ak može.....
pozzzzz

vixi
04-12-2006, 15:17
ev ljudi šta je Galiani danas rekao,,na jednom italijanskom programu (SKY TG24)

"SHEVA NO MA ARRIVERA' UN DIFENSORE"

ak neko zna italijanski,,molim vas da mi ovo prevedete.......ak može.....
pozzzzz
Sheva ne, ali dolazi jedan branič.

KAKA_22
04-12-2006, 15:35
Pazite vi ove lude barceloniste :5dito: :5dito: Misle da im neki Messi vrijedi 150 milijuna eura!!! Vrijedi on 150 milijuna ku**a!!!! Pa kolko bi onda Modric trebo vrijedit!!!!! :firedev: :firedev: :firedev: Place mi se kad vidim te majmunikose!!!! :sob: :sob: :sob: :sob: Pa nemogu za nekog klinca dat 150 milijuna eura!!!

MIRZA
04-12-2006, 17:21
Pazite vi ove lude barceloniste Misle da im neki Messi vrijedi 150 milijuna eura!!! Vrijedi on 150 milijuna ku**a!!!! Pa kolko bi onda Modric trebo vrijedit!!!!! :firedev: :firedev: :firedev: Place mi se kad vidim te majmunikose!!!! :sob:Pa nemogu za nekog klinca dat 150 milijuna eura!!!
:D :D :D :D
Drago mi što Borielo dade gol, davno sam rekao, a opet ću treba davat više šanse mlađim igračima, et i Foggia je pogodio skoro za Lazio, doduše sam je ubacio loptu u prazan gol, sa par metara, al ipak igra dobro, onda tu je Pozzi, Di Genaro, Marzorati, itd...

AC Milan - Lille 1-1
ACM: Borielo
KONAČAN PREDIKT

oskarius
05-12-2006, 03:42
inače, jeste li vidjeli ko sudi...? Graham Poll.....lol.....
... znači u ovoj tekmi je kriterij tri žuta za crveni hehe :rolleyes:Haha..3 stvari s te tekme nikad neću zaboraviti:
1. 3 žuta Šimuniću
2. Tomas i njegovo igranjem rukom 2x :wallbang:
3. Biser našeg rezervnog golmana Kalca

A ova tekma s Lilleom bi trebala biti prilika da i ostali igrači odigraju malo jer rezultat nije toliko bitan..Samo da ne bude novih ozljeda i sve ok..

Senahid1
05-12-2006, 06:30
Sheva ne, ali dolazi jedan branič.



Hvala buraz
,,et to je potvrda da Sheva neće doć(a možda je tako i bolje),,
U opciji su :
neki obrambeni iz Udinesea,,
Cris iz Lyona ,
Daniel Alves,
golman Amelia;
i Di Natale,,,, :diablo:

pa sad,,,sva ta trojica bi nam dobro došla........bilo ko od njih,,mada ne znam za ovog iz Udinesea kako igra,,

pozdrav ljudi,,,a večeras idemo prebiti taj LILLE OSC,,,,,red je ,,

pozz :devf:

KAKA_22
05-12-2006, 08:08
roman nu stie nimeni pe aici

tre sa fie si vreun roman pe aici pe forumu asta



Kaj to znaci???? :rollani: :rollani: :rollani:

KAKA_22
05-12-2006, 08:10
:D :D :D :D
Drago mi što Borielo dade gol, davno sam rekao, a opet ću treba davat više šanse mlađim igračima, et i Foggia je pogodio skoro za Lazio, doduše sam je ubacio loptu u prazan gol, sa par metara, al ipak igra dobro, onda tu je Pozzi, Di Genaro, Marzorati, itd...

AC Milan - Lille 1-1
ACM: Borielo
KONAČAN PREDIKT


Jesam ono dobro napiso ili lose????

oskarius
05-12-2006, 08:31
Kaj to znaci???? :rollani: :rollani: :rollani:
Tko će ga znati, nešto na Rumunjskom..Tip je očigledno zalutao ovdje..
Jesam ono dobro napiso ili lose????
Ako misliš na gramatiku, onda je to bila katastrofa.. :D

A za Messija, ako netko želi dati toliko love za njega, neka izvoli..Po meni niti jedan nogometaš ne vrijedi toliko, ni blizu..

Acmir^
05-12-2006, 10:47
Milan - Lille 2-1
Oliveira, Boriello
Keita

KONACAN PREDIKT

josip
05-12-2006, 11:58
Milan-Lille 2:0
oliveira
gourcuff

konacan predict

Senahid1
05-12-2006, 12:58
šta ovaj brblja,,,niš ga ne kontam????
da bar kaže na ENG,,al na nekom lijevom ,,,,pojme nemam(sumnjam da je šta važno,,,,,)
pregazimo Lille za 45 min......

FORZA MILAN

ac-milan
05-12-2006, 13:05
šta ovaj brblja,,,niš ga ne kontam????
da bar kaže na ENG,,al na nekom lijevom ,,,,pojme nemam(sumnjam da je šta važno,,,,,)
pregazimo Lille za 45 min......

FORZA MILAN


HaHaHaHa :) :) :) Vjerovatno da ce milan da dobije ;)

ac-milan
05-12-2006, 13:06
To jest..izvinjavam se..Da ce da bude neresheno :)

Senahid1
05-12-2006, 13:07
Ej ljudi,,,,,na www.acmilan.com piše da je Maldini nagovjestio da će igrati i sljedeću sezonu,,,ak dobro razumjem engleski
:5inter: :5inter: :5inter: :5inter:
JUUUUPPPI


pozzz

huss
05-12-2006, 16:05
E ljudi ovaj Diego je sve bolji i bolji. Veceras opet odlican protiv Barce. Milan je nes bio zainteresovan za njeg i mislim da bi to bio odlican izbor za sljedecu sezonu.

Milan-Lille 3:1 Borriello,Kaka 2X
Keita
Konacan predikt

eve
05-12-2006, 17:08
evo da i ja kompletiram svoj predict....
znači,

Milan - Lille
2-1
Gila, Oliveira

K.P.

_MaJi_tz
05-12-2006, 17:24
Milan-Lille 3:1
Kaka,Gila,Pirlo,Keita
Konacan Predict!

vlado
05-12-2006, 21:37
Milan - Lille 2:2

Oliveira, Pirlo

Warp05
06-12-2006, 03:31
Milan - Lille 0-1

Odemwingie

KONACNI PREDICT

MILANQUORE
06-12-2006, 05:39
Milan - Lille 0-1

Odemwingie

KONACNI PREDICT


HEJ,JEL ZNA NETKO U KOJEM SASTAVU IGRAMO,????

Pa koliko imamo ozljeđenih,pitanje je tko uopće može i igrati!Nadam se da Šimić igra!!! :p283: :haha: :haha:

ac-milan
06-12-2006, 05:48
------------------------Kalac(33)----------------------
-------------------------------------------------------
---Bonera(25)---Simic(31)---Maldini(38)---Jankulovski(29)
-------------------------------------------------------
-------Brocchi(30)------Pirlo(27)-----------------------
--------------------------------------Gourcuff(20)-----
------------------Kakŕ(24)-----------------------------
-------------------------------------------------------
------------Borriello(24)--------Gilardino(24)------------

Evo ovdje su stavljene i godine igracha. Samo mislim da ce prije igrat R.Oliveira nego Borriello...

oskarius
06-12-2006, 06:47
E ljudi ovaj Diego je sve bolji i bolji. Veceras opet odlican protiv Barce. Milan je nes bio zainteresovan za njeg i mislim da bi to bio odlican izbor za sljedecu sezonu. Da, dobar je taj Diego, ali pitanje je da li nama treba igrač tog profila u Milanu..On je ofenzivni vezni i mjesto na kojem najbolje igra kod nas je zauzeto s najboljim igračem na Svijetu, Kakom..Ako bi htio biti njegova zamjena, nemam ništa protiv, ali sumnjam da bi on to želio..

Nama više trebaju veznjaci trkači koji isto tako imaju dobru tehniku, ali puno i pridonose obrani..Napr. već spomenuti Gerrard bio bi idealan, a ima tu i još sličnih kao Malouda, Sneijder, Lampard, De Rossi, Aquilani itd..

Ne znam, ovako nekako bi ja volio vidjeti Milan sljedeće godine:

Dida/Buffon/Amelia(?)

Oddo/? - Nesta/Barzagli - Maldini(c)/Kaladze - Janku/?

Gattuso/Brocchi - Pirlo/Sneijder - Gerrard/Seedorf

Kaka/Gourcuff

Oliveira/Huntelaar - Gilardino/?

Warp05
06-12-2006, 07:32
Dida/Buffon/Amelia(?)

Oddo/? - Nesta/Barzagli - Maldini(c)/Kaladze - Janku/?

Gattuso/Brocchi - Pirlo/Sneijder - Gerrard/Seedorf

Kaka/Gourcuff

Oliveira/Huntelaar - Gilardino/?


Odlična postava, a umjesto Jankulovskog da je Zambrotta i to je to... sam teško da će se tsko nešto i ostvarit (mislim na sve igrače)....

Senahid1
06-12-2006, 07:52
meni nekako žao što werder sinoć ispade,,,dobro su igrali,,od 25min.,,,kad je Barca stala,,Gily je moron,onaj teži ,,Diego skidam kapu,,al nama je bolji Kaka,,,

jeste li čuli ponudu Juventusa,,valjda se Galiani raspitivao sa čelnicima Juventusa oko Trezegea,a ovi su ponudili Trezegea, u zamjenu za Gilardina,,,,,,
meni je 3X bolji Gilardino,,,,ja ga nedam,,,a ne vjerujem da su u Milanu toliko ludi da mjenjaju ovog talentovanog igrača,,,,,,,,
Treba večeras slomiti ove Francuze,,,

pozz:)

KAKA_22
06-12-2006, 08:14
Ako misliš na gramatiku, onda je to bila katastrofa.. :D


HAHAHAHA:):):)

KAKA_22
06-12-2006, 08:24
Evo mojeg misljenja kak bi to trebalo izgledat!!!

---------------------------Wiese-----------------------------

----Corluka---------Oddo----------------Maldini-------------?


---------------Modric------Pirlo------Gourcouf----------------

---------------------------KAKA-----------------------------


---------------Gilardino-------------Eduardo(Montella)--------

Modric predobru tehniku, trci na sve strane i odlican playmaker!!!!
Corluka se iskazo protiv Engleza i Izraelaca!!!!
Eduardo govore da je novi Suker!!!! Ima nos za gol, zna se izborit za loptu!!!
Wiese mlad moglo bi bit nes od njega!!!!!

Milan-Lille 2:0

Gourcouf, KAKA

Konacan predikt

eve
06-12-2006, 08:55
dao Bog da jednog dana jedan od njih igrao vrhunski u Milanu, al malo pretjeruješ! naporan si više s tim Modrićem!!! navijam i ja za Dinamo, pa opet ne pretvaram njihovu momčad u milanovu!!!!

Warp05
06-12-2006, 09:08
Zbilja da, svako malo Ćorluka, Modrić i Dudu, i meni su sjajni,al daj malo ohladi, još puno oni moraju sazrijeti da bi mogli na takvom nivou igrat...
I kaj misliš da je Oddo bolji stoper od Neste?

oskarius
06-12-2006, 09:23
Evo mojeg misljenja kak bi to trebalo izgledat!!!Haha..Svaka ti čast, uvijek se nasmijem kad nešto napišeš..Postava koju si stavio je svakako zanimljiva, a klub bi se, pretpostavljam, trebao zvati AC Dinamo ili Milan Zagreb, jel? :ilol:

@Senahid - Trezeguet je odličan napadač i volio bi ga vidjeti kod nas, ali nipošto uz uvjet da im damo Gilardina..To bi u najmanju ruku bio diletantski potez jer je razlika u godinama ogromna, a Gila po talentu nimalo ne zaostaje..Pitanje je samo kad će to napokon i pokazati, onako u kontinuitetu.. :rollani:

MIRZA
06-12-2006, 11:27
Jesam ono dobro napiso ili lose????
Ma smiješno mi ba što uvijek spominješ nekog od svoje zacrtane trojke ;)
Šta ste se svi digli na rumuna odma, jebga tema se ipak zove MILANEZI SA BALKANA...pa nek piše, razumili ga mi il ne :D
@ Senahide taj odbrambeni iz Udinesea kojeg vezuju sa nama je najvjerovatnije Felipe...njeg već duže vrijeme vezuju s nama...

oskarius
06-12-2006, 13:05
Evo službene postave:
Milan (4-4-2)

Kalac
Bonera, Simic, Kaladze, Jankulovski
Gourcuff, Brocchi, Pirlo, Ambrosini
Inzaghi, Borriello

Tekma je na RaiUno pa tko ima nek pogleda..Samo da ne bude ozljeda, a i pobjeda ne bi bila loša.. ;)

KAKA_22
06-12-2006, 13:49
Haha..Svaka ti čast, uvijek se nasmijem kad nešto napišeš..Postava koju si stavio je svakako zanimljiva, a klub bi se, pretpostavljam, trebao zvati AC Dinamo ili Milan Zagreb, jel? :ilol:

Upravo tako!!!

King tiger
06-12-2006, 15:57
Pa koji je ovo klinac heboga.

_MaJi_tz
06-12-2006, 16:03
Sramota!!!!!!!!!!!!

huss
06-12-2006, 17:07
E malo je rec da su lose igrali, a sto je najgore vidi se da to nije bila pasivnost zbog obezbjedjenog prolaza, nego nemoc da se ista konkretno uradi. Zadnjih 3-4 utakmice koje sam gledo stalno isti problem, napad odsjecen, veza pokusava nesto visokim loptama, desno krilo (Bonera) uzasno los, Jankulovski s druge strane barem malo prijeti u napadu, mada bi Serghino bio puno bolji, Kalac opet neke svoje egzibicije izvodio kod prvog gola, a za drugi nije nista kriv, cak je i imo nekoliko ekstra intervencija, u odbrani Kaladze stanadardno dobar, Simic je imo 2-3 poteza koji kod navijaca izazivaju srcane probleme. Nesto se mora promjenit ubrzo, inace iskreno, bojim se da sa ovakom igrom ne mozemo izbacit ni Celtic, a da ne spominjem Lyon, Barcu, Real, Arsenal pa i Inter koji igraju mnogo bolje, mora se priznat. Malo sam razocaran, al idemo dalje to je sad najbitnije.
Forza Milan

North_Side
06-12-2006, 18:09
Opustite se, silvio prodao tekmu, to mu je u DNK-a a i jos uvijek ste prvi ste na uefinoj rang listi :haha:

mrki
06-12-2006, 18:38
Nakon skoro 20 godina, i Interisti se malo vesele.... a još nisu ništa osvojili! hahaha
Osvojene Lige prvaka: Milan-Inter 6-2, prvi set ide u Milanello.....as always.....

eki111
07-12-2006, 04:31
Opustite se, silvio prodao tekmu, to mu je u DNK-a a i jos uvijek ste prvi ste na uefinoj rang listi :haha:

Koliko sam ja slusao na Italijanskim vestima, Borelli (Milanova inkvizicija) pozvao i Interovog advokata da ga priupita nesto u vezi sa namestanjem utakmica ( a mozda i dali zele da prime i Moggi-a kod njih)?????? :argue:

Sto se Lilla tice, dobili i oni i Milan po 5.000.000 za kvalifikaciju, tako da ce se Lille revansirati Milanu tako sto ce im "ustupiti" nekog od igraca, nadam se nekog od Afrikanaca, jer su super.

A valjda cemo se do Februara oporaviti i nastaviti kao sto smo i poceli ove godine u Champions-.

Forza Milan

Milanista od zaceca...

Vafanculo INTER !!!! :5dito:

ac-milan
07-12-2006, 05:42
Opustite se, silvio prodao tekmu, to mu je u DNK-a a i jos uvijek ste prvi ste na uefinoj rang listi :haha:
Hm...Prodao.Mozhe da se proda utakmica 1:0 ali jebiga,da tim izgubi sa 2:0 kod kuce.Neshto i nevjerujem da je prodata utakmica.Eto kazhem..mozhda prvi go su i pustili.Ali ako su se vec dogovorili da ih pisti Milan.Zashto su ishli da dobiju sa 2:0..Ne razumijem!

Senahid1
07-12-2006, 06:24
Nažalost se moram složiti sa ovim interovcem,,,
prodali smo tekmu,,i uz ovaj novi skandal sa Kalačem(koji je igrao kladionicu)mogli bi pravo naje*at,,,,i izveli smo drugi sastav,, hitno treba neko u odbranu u Januaru,,jer nam je u osmini finala bitno samo da ne primimo gol,a daće ga već neko,,,,
kakve smo sreće ne bi me čudilo kad bi izvukli Barcelonu(ja bih podnio samo Celtic i PSV)

pozdrav

North_Side
07-12-2006, 08:16
Koliko sam ja upoznat, skandal sa kladionicama se odnosi na period 1998-2005, a u to vrijeme Jankulovski i Kalac nisi bili clanovi Milana, tako da Milan ne veze sa ovom aferom, kao ni Inter sudeci po igracima koji su upleteni u skandal.

uvijek_rossoner
07-12-2006, 08:20
Ma nekako bi se i utjesio da smo pustili ali kad ti pogledas onu nasu "karakteristicnu"
igru iz tekme u tekmu onda ne mozes povjerovat da smo prodali koliko god se mi tome nadali...
Ovaj interovac se veseli a ni oni jadnici ne znaju kad su zadnji put nesto osvojili...
zalosno jako zalosno... ali od iduce sezone cemo vam opet mamu je**t
NA TERENU a ne za zelenim stolom....

Kazu da je Suazo 90% nas u januaru takodje i neki Alexis iz Getafea (kojeg AC Milan prati od njegove 16 a sad mu je 21) ,pa i Oddo opet, a i Sheva nesto sere da bi se mozda i vratio ako tako Chelsi odluci ali da bi mu zena i dijete ostali u Londonu...
Jadnik se sam sazalio na sebe pa sad hoce da ga i dr sazale i da mu dopuste da ostane do kraja sezone u Chelsiu...
Kod nas KRALJ kod njih papak !Tuga ...
A sto se tice to ko ce nam zapasti po ovoj formi vjerovatno nas svi zele a mi nikoga...
Ipak se nadam da cemo za ova 2 i pol mjeseca (do 1/8 CL)
podici formu i dovesti barem 2 igraca u januaru a Nesta Serginjo Dida tesko da ce se oporaviti do tada...


FORZA AC MILAN :firedev:

oskarius
07-12-2006, 08:43
Koliko sam ja upoznat, skandal sa kladionicama se odnosi na period 1998-2005, a u to vrijeme Jankulovski i Kalac nisi bili clanovi Milana, tako da Milan ne veze sa ovom aferom, kao ni Inter sudeci po igracima koji su upleteni u skandal.U pravu si, ali ako budu kažnjeni ispaštat će njihove sadašnje ekipe, dakle i Milan između ostaloga..Za Kalca mi još i nije tako žao, ali Jankulovski je postao ključan igrač s obzirom na ozljedu Serginha i 'mladost' Favallija..::rollani:

Tekmu neću ni komentirati, sreća da smo već prije osigurali prolaz dalje, jedino mi je žao AEK-a i njihovih navijača..Ja znam da bi bio lud kad bi na taj način ispao Milan..Od mogućih protivnika najviše bi želio Celtic, a nikako ne bi volio vidjeti Barcu protiv nas..

I dajte nemojte stalno pričati o namještaljkama, pokušajte suzdržati taj mentalitet s ovih prostora..Čuo sam kako kažu da je svaka tekma u prvenstvu BiH namještaljka, smiješno..

Senahid1
07-12-2006, 12:16
Dida od utakmice sa AEK-om ( 21.11.2006) odsustvuje 3 mjeseca,to znači do 21.02.2007,
1/8 finala je??????',,,,Neste i Serginha nema možda ni do kraja sezone.........
Žalosno je to da koga god kupimo,neće moći igrati u Ligi prvaka ove sezone,(osim ako njegov tim nije igrao ove sezone),zako da Alexis,Alves ,Di Natale i Suazo bi mogli igrati,,,al Cris ako bi došao,on ne bi mogao............................................................................
Ljudi,ja se bojim samo da se ne osramotimo u 1/8 finala,,što nsa čeka ak izvučemo Barcu,Real,"Inter",Arsenal...
mislim da smo sa ovim ozljedama najslabiji pored Lilla,Porta i PSV-a,a s obzirom na našu sreću,mi ćemo dobit Barcu,.....
valjda nećemo,,,to ne bi bila ni 1/4 otpora koju smo pružili prošle sezone....................



POZDRAV



FORZA MILAN;)

Warp05
07-12-2006, 12:46
Redosljed nakon 24. Kola:

1. Acmir^ 34
2. _MaJi_tz 30
3. uvijek_rossoner 22
4. Mirza 20
5. Warp05 18
6. ENIS 17
7. eve 15
8. Josip 15
9. mrki 15
10. Senahid1 12
11. acm-zgb 11
12. KAKA_22 10
13. Irma 9
14. Lang 7
15. Oskarius 2
16. eki111 1
17. ac-milan 0
18. vlado 0


Evo zadnja dva kola, opet bez pobjede dragog nam kluba, moguće pogreške, ako skužite koju javite, pa ću ispravit. Evo još jednom pravila igre za sve: predviđa se rezultat Milanovih tekmi, i to na način da se stavi rezultat, i ime strijelca, bod se dobiva za pogođen ishod tekme (pobjeda, poraz, nerješeno), bod se dobiva za pogođen rezultat (1-0, 2-0, 3-0, 2-1,....), bod se dobiva za pogođenog strijelca..... Kada sastavite svoju prognozu, na kraju označite da je to konačan predict jer su moguće rasprave o rezultatu pa da se ne miješa to....

Primjer prognoze:

Milan - Inter 5-0 :diablo:

Gilardino, Kaka 2x, Pirlo, Maldini

KONAČAN PREDICT



Eto, valjda je sad svima jasno...

Sljedeće kolo: 10.12. 2006. Milan - Torino

FORZA MILAN

KAKA_22
07-12-2006, 13:31
Ja ne kuzim zas se vi tak bojite :hihihi: :hihihi: :hihihi: Barce!!!! Pa oni su presmijesni!!! Evo upravo sam procitao da Ronaldinho, Deco i Eto'o su se dopingirali pod puno utakmica!!!

Milan-Torino 1:0

KAKA
K.P

Irma
07-12-2006, 13:47
Sheva je izjavio danas za jedne britanske novine da bi se rado vratio u Milan jer se njegova igra ne uklapa u ono što je zamislio Mourinho... i da se u Chelsea-u ne osjeća dobro...
A jedan veliki klub kao što je Milan ne bi smio sebi dozvoliti da izgubi od Lille-a i to na domaćem terenu...
A evo ja rođendan proslavljam na netu ccc... Kako škola a i sport može upropastiti nečiji dan... Ali sutra sve nadoknađujem... :D

KAKA_22
07-12-2006, 14:06
Sretan ti rođendan Irma!!!!!

eve
07-12-2006, 16:52
Sretan rođendaaaaaaaaan! :gonova:

još kad bi Milan dobio da ti to uljepša.. al kaj se može :5schal:

Senahid1
08-12-2006, 06:52
SRETAN ROĐENDAN
:bday: IRMA
:firedev: :firedev: :firedev: :firedev:

Senahid1
08-12-2006, 06:54
AC Milan - Torino 2-0
Gilardino,Kaka
KONAČAN PREDICT

eki111
08-12-2006, 07:27
Sheva je izjavio danas za jedne britanske novine da bi se rado vratio u Milan jer se njegova igra ne uklapa u ono što je zamislio Mourinho... i da se u Chelsea-u ne osjeća dobro...
A jedan veliki klub kao što je Milan ne bi smio sebi dozvoliti da izgubi od Lille-a i to na domaćem terenu...
A evo ja rođendan proslavljam na netu ccc... Kako škola a i sport može upropastiti nečiji dan... Ali sutra sve nadoknađujem... :D

Takodje se i ja pridruzujem cestitkama :djn:

Irma, srecan to rodjendan, a kao poklon zelim ti reci da je 99.9% sigurno da Suazo i Oddo dodju u Milan jos u Januaru. Nadam se da ti ova vest ulepsala rodjendan, a taj bi poklon bio odlican i za sve nas koji navijamo za NAJBOLJI fudbalski klub na kugli zemaljskoj (nemojte mi reci da preterujem :rone: ).

Konacan predikt:
Milan - Torino
2-1
Oliveira, Gilardino

FORZA MILAN

Milanista od zaceca....

Acmir^
08-12-2006, 09:21
sretan rodjendan po drugi put Irma :smileani:

Milan - Torino 2-0
Oliveira, Gila

KONACAN PREDIKT

ENIS
08-12-2006, 09:34
o sretean ti rodjendan puno srece i zdravlja,i to :) . pozdravlja te citav FIT iz Mostara :)

mrki
08-12-2006, 09:58
Sretan rođendan i želim da ti Galliani kupi Shevchenka i Odda uakoro... :)

King tiger
08-12-2006, 10:21
Sretan rodjendan :D

Warp05
08-12-2006, 11:42
Sretan rođendan :bcake:

Evo u zadnje vrijeme se spominje zamjena Gila - Trezeguet, meni se to nimalo ne sviđa, Alexis iz Getafea, on je valjda dobar, a spominje se i ultimamtum Berlusconia da ako Milan ne uđe u četvrtfinale LP-a da Ancelloti može pakierat kofere i dolazi Lippi (ja bi to volio bez obzira ne rezultat LP):

Lippi prva želja Berlusconija


Loši rezultati Milana naveli su predsjednika talijanskog prvoligaša Milana Silvija Berlusconija da pronađe alternativu za trenera Carla Ancelottija, a prvi na listi želja je Marcelo Lippi, koji je sa 'azzurrima' osvojio Svjetsko prvenstvo u Njemačkoj.

Bivši predsjednik talijanske vlade izrazito je ljut na svoju momčad nakon poraza od 2-0 u srijedu od francuskog predstavnika Lillea u Ligi prvaka te slabe predstave u talijanskoj ligi i odlučio je da ukoliko se Milan ne plasira u četvrtfinale prestižnog europskog natjecanja trener Ancelotti odlazi iz kluba.

'Rossoneri' se trenutno nalaze na 15 mjestu sa 12 bodova. Podsjetimo da je Milan kažnjen sa -8 bodova zbog umješanosti u skandal oko namještanja utakmica.

uvijek_rossoner
08-12-2006, 11:58
Sretan Rođendan Irma ! Sve Najbolje ! :5drunk:
Daj Bože da Ti Berlusconi pokloni, u januaru Odda,Suaza i recimo Alexa (PSV) ... :p017: :p017: :p017: :p017: :p017:


FORZA AC MILAN

_MaJi_tz
08-12-2006, 12:04
Irma pridruzujem se cestitkama i vala nek ti Berlu barem na jedna dan Kaku posalje mal da te posjeti ovo ono.............znam da bi to najvise volila!!

vlado
08-12-2006, 21:37
Srecan Rodjendan Irma ! Sve najbolje !

Senahid1
09-12-2006, 07:11
Lippi,,,bravo Berusconi,konačno si skont'o neke stvari,,,,,
ako nas iko izvuče ,to će bit Berlusconi=JANUAR,i Lippi poslije,,,,,,
ima da kršimo sve pred sobom

POZZ

uvijek_rossoner
09-12-2006, 11:03
AC Milan : Torino
1:0
Kaka'

Konačan Predict

josip
09-12-2006, 11:57
Milan- Torino

2:0 Kaka, Inzaghi

Konacan predict

mrki
09-12-2006, 12:30
Milan - Torino 1-0
Gilardino
KONAČAN PREDICT
-----------------------------

Berlusconi najavljuje pojačanja itd.... nadam se da ne laže :)

MIRZA
09-12-2006, 17:14
Ma sve dok nevidim te nove igrače u našim dresovima neću mu vjerovati ni riječi:D

eve
09-12-2006, 17:56
Milan - Torino
0-0

K.P.

Warp05
10-12-2006, 02:55
Milan - Torino 3-0

Gila, Kaka, Jankulovski

KONACAN PREDICT

ENIS
10-12-2006, 04:58
Milan 2 - 0 Torino
Gilla,Pirlo
KONACAN PREDICT

Senahid1
10-12-2006, 05:43
za 2 sata na uništenje torina ,,,,i sad vjerujem da možemo biti 4 na kraju sezone,,,to je sigurno,,,
AC Milan - Torino,zadnji put je bilo 6-0,,da se hoće i danas ponoviti

pozz ljudi

acm-zgb
10-12-2006, 07:30
AC Milan-Torino 3-0

inzaghi x2
seedorf

konacan predict
:p017: :p017:

_MaJi_tz
10-12-2006, 07:38
Milan-Torino 3:0
Gila,Oli,Gorky
konacan predict

Senahid1
10-12-2006, 08:50
Prvo poluvrijeme 0-0,,,,je*emti ,,,ak u drugom nešto ne odradimo( a teško da hoćemo) nema nas nigdje


pozzz;)

acm-zgb
10-12-2006, 10:08
0-0 uzas bozji i jos ona prodana dusa od gilardina fula penal , svima njima ja hebem m, bezpotrebno se konstantno zivciram

uzas cak smo igrali sa tri napadaca ali izgleda da nema koristi jer da ih je i 10 nebi gola dali

evo pocetne postave(ajde bar nam se gatuzo vratio)

---------------Kalac-------------------------

Cafu-----Simic--------maldini-------Jankulov


-----Gurkuf----broki------------seedorf-------------

-----borielo---------gila------------oliveira

uvijek_rossoner
10-12-2006, 10:15
Šteta zaista, Gila penal fula jos nas više zavi u crno ! :dumpf:
Ja mislim da nemamo utakmice do iduce nedjelje pa se možda i Kaka' oporavi a i ovi ostali Probude jer je zaista krajnje vrijeme za to... :r14:

Mene raja nece biti nekoliko dana pa eto pisite sto vise kad se vratim da imam sta čitati... :devs:
POZDRAV :3band:


FORZA AC MILAN

Senahid1
10-12-2006, 16:39
sljedeća ,,gostijemo FIORENTINI,,,,uvjek sam bio optimista,al vam kažem NAHEBALI SMO pravo,,,prošle godine su nas u najjačem sastavu pretukli 3-1,,sad nas neće bit nigdje,,,..
ooooooooooooo jesmo nahebali,,,,,,,,,,,
al sam optimista i kažem da ćemo ih dobit 1 gol razlike,,hehehehehehehehhehehehheeheh
Gili zabija
hahahahahahahhahah
tučemo fiorentinu u pola FIrence hahahahhahahahahah
najjjači smo hahahahhahhahahah;:


MILANO SIAMO NOI

značeli vam šta ove godine:

1963
1969
1989
1990
1994
2003
.
.
.
2007


znate na šta mislim,,,oni se nešto prave u Barceloni,,prošle godine nismo imali sreće,ova godina je godina osvete Barceloni,,,,,,,,dobićemo ih 3-0 na NOU CAMPU
ahhahahahahahahah
mislite da nećemo...............hahahahahaha

NAJJAČI SMO



FORZA MILAN



valjda ću nekog oraspoložiti,,,
nemojte biti tužni,,,,,
MILANO SIAMO NOI,,,



mi smo jaki,,,,,

pozdrav raja,,,,,,,,,,

vidimo se

FORZA MILAN;)

vlado
10-12-2006, 16:56
Pa kako su mogli dozvoliti Gilardinu mrtvome da puca penal... Pa to je nevjerovatno...Tolko price on dobar... Pipo je za njega doktor... Ja sam mislio da je on nesto bolji igrac ali u stvari sada mislim da on zasluzuje klupu...Trebali bi smo da prihvatimo transfer njega za Trezegue-a on bi barem postigao koji gol,ovaj nista... Kompletna ekipa je postala raspad sistema...ako ne bude nekih veci promjena tokom januarskog transfernog roka, nebi me cudilo da ostanemo da se borimo za opstanak u ligi...

eki111
11-12-2006, 01:59
Bravo Eve, pogodila si tacan rezultat, svaka cast, shvatila si koliko je Milan trenutno JALOV.

Ali ljudi, mislim da bismo vise nas pogodilo rezultat(sto se vidim ne dogadja), trebalo bi da imamo makar pribliznu formaciju pa da onda dajemo nase predikte, jer cemo se inace obrukati, narocito oni koji daju 3-0, pominju 6-0 itd.

Eve svaka cast trebala bi igrati prognozu.

Mialnista od zaceca...

Warp05
11-12-2006, 03:10
Redosljed nakon 25. kola:



1. Acmir^ 34
2. _MaJi_tz 30
3. uvijek_rossoner 22
4. Mirza 20
5. Warp05 18
6. ENIS 17
7. eve 17
8. Josip 15
9. mrki 15
10. Senahid1 12
11. acm-zgb 11
12. KAKA_22 10
13. Irma 9
14. Lang 7
15. Oskarius 2
16. eki111 1
17. ac-milan 0
18. vlado 0

Svi 0 bodova osim eve koja je pogodila točan rezultat i dobila dva boda.... Čestitam!

Sljedeće kolo: 16.12.2006. Fiorentina - Milan :w221:

______________________________________________________________


Još jedno razočaranje, izgleda da do zime i novih pojačanje nemožemo niš drugo ni očekivat... Iz ove tri utakmice, sa srelativno laganim protivnicima, nadali se 9 bodova osvojili 5, a nije ni loše ubiti, s obzirom na ozljede, i ostala sranja koja nas pogađaju, bar nismo izgubili... Al opet klub kao Milan nemože bit zadovoljan s takvom igrom i stanju na ljestvici..... Valjda će uspjet osigurat LP sljedeće godine... Nisam gledao tekmu, al možda i bolje, da se ne živciram...

U svakom slučaju Forza Milan! :3band:

Warp05
11-12-2006, 03:13
Ali ljudi, mislim da bismo vise nas pogodilo rezultat(sto se vidim ne dogadja), trebalo bi da imamo makar pribliznu formaciju pa da onda dajemo nase predikte, jer cemo se inace obrukati, narocito oni koji daju 3-0, pominju 6-0 itd.

Istina, da sam znao da Kaka neće igrat, bio bi manje optimističan, al teško je čekat sastave, često nisam kod kuće, pa stavim kad mislim da drugačije neću stić, inače predicti vrijede sve dok utakmica ne počne, znači praktički se mogu staviti i minutu prije kick-offa, tak da ko hoće može staviti predict tek kad sazna točne sastave obje ekipe....

:w200:

mrki
11-12-2006, 03:56
Predvidio sam Milan-Torino 1-0, Gilardino, i ovaj promaši penal!!!! Joj Gilaaaaa!!!!!!!


Novo: Milan zeli za siječanj Odda, Alexisa i Spalettia......

acm-zgb
11-12-2006, 07:07
milan zeli puno toga sad sam procito da su zagrizli za muntaria iz udinrsea lik je veznjak a odstetni zahtjev iznosi 18milja eura, jedva cekam sijecanj da vidim ko ce sve doc i ako ce uopce doc,

acm-zgb
11-12-2006, 12:17
dali je neko ikada kupovao stvari preko ove stranice( world of football fan shop), jel sigurna i jel se isplati ja si mislim kupit ovu majicu
pise ULTRAS rossonero
http://www.world-of-football.co.uk/images/11230121.jpg

Senahid1
11-12-2006, 13:00
Fiorentina - AC Milan 1-2
Kaka,Seedorf
Konačan predict,,

et biću,kao i uvijek optimista,,,,
neće me bit par dana (možda i duže),,pa čujemo se raja,,,
pozdrav svima



FORZA MILAN

Senahid1
11-12-2006, 13:16
Palermo ready to sell Barzagli

Outspoken Palermo president Maurizio Zamparini has admitted that he will listen to offers for defender Andrea Barzagli. Speaking to Radio Anchio Sport, Zamparini praised Lyons model of selling star players at regular intervals to rebuild with youngsters and hinted they may do the same in January.

"If a good opportunity was given to us we would be prepared to have a browse in the winter sales," he said.

"But it will be tough because clubs will either want to hold onto good players or ask for a lot of money."

Star man Barzagli has been linked with a move to one of Italys traditional top sides, with Milan being mentioned as a potential destination, and the charismatic chairman refused to rule out a deal for the Italy international.

"We must be sensible," he stated. "With a decent offer we cannot block the players wishes but we cannot allow ourselves to be held to random. Also, great sides like Lyon sell at least one top player a year in order to raise funds and rebuild with good youngsters. We must look to the French club as a model for our progress."

On rumours linking the Rosanero to Valencias unsettled striker Francesco Tavano, Zamparini admitted to "following him like other players."

"He still has to prove that he is worth the fee that took him from Empoli to Valencia." :devs:




ev jedna vijest od mene,,ja bih volio Barzaglia u našem dresu :5ok:

mrki
12-12-2006, 05:35
Najnovije vijesti: Milan je spreman ( navodno ) mjesto trenera prepustiti Lippiu,a mjesto Galliania Maldiniu! YESS!!! Sumnjam da je to istina,ali ako je onda nema načina da vam opišem moju sreću! Uz par pojačanja i tandem Lippi-Maldini, tko ce nas dobiti??!

Warp05
12-12-2006, 07:09
Evo još jedne vijesti....

Talijanski nogometni prvoligaši Milan i Fiorentina počeli su pregovore o razmjeni igrača među kojima se spominju i napadači Alberto Gilardino i Luca Toni.

Oba kluba žele osvježiti svoje redove novim igračima željnih uspjeha, a ukoliko Gilardino otiđe u Firencu udružit će se sa prijašnjim trenerom iz Parme Cesareom Prandellijem. Toni je u nekoliko navrata izjavljivao da je vrlo nesretan u Fiorentini, koja se trenutno nalazi na 16 mjestu Serie A, a životna želja mu je igrati za veliki klub poput Milana.

Razmjena igrača trebala bi biti ostvarena početkom siječnja kada će klubovi moći kupovati i prodavati igrače, a u razmjeni bi trebali sudjelovati češki branič Fiorentine Tomas Ujfalusi za Daniela Boneru i Mareka Jankulovskog te određenu svotu novca.


Al previše toga se spominje, ko zna sta ce na kraju svega biti....

mrki
12-12-2006, 07:21
Pazite popis igrača koje bi Lippi trebao dovesti: Amelia, Oddo, Zambrotta, Xavi ili Iniesta ( gotovo nemoguće ), Torres ili Trezeguet.

Kad bismo barem doveli Tonia i Odda u siječnju, pa na ljeto Keitu, Zambrottu, Barzaglkia, i naravno Lippia.... :) :)

oskarius
12-12-2006, 15:52
Svaki put kad čitam vijesti vezane uz transfere, uvijek se pojavi neko novo ime ili nova ideja tko će u Milan, a tko van..Postaje već naporno tako da i ja jedva čekam taj Siječanj pa da vidimo napokon tko dolazi..

Sljedeća tekma s Fiorentinom će biti izuzetno teška, nakon neuspjeha protiv Torina zbilja nemamo previše razloga za neki objektivni optimizam, iako kao navijač uvijek vjerujem u pobjedu i nadam se da će tako biti i ovaj puta..Za razliku od nas, Fiorentina je u uzlaznoj putanji i mi im dolazimo kao šećer na kraju, baš ono što im treba za dodatni motiv - veliki Milan koji više i nije tako velik.. :rolleyes:

@Warp - ne moraš mene računati za one prognoze, niti sam počeo na vrijeme niti ću biti redovit tako da nema potrebe da se još mučiš i sa mnom.. ;)

vlado
12-12-2006, 20:41
Najnovije vijesti: Milan je spreman ( navodno ) mjesto trenera prepustiti Lippiu,a mjesto Galliania Maldiniu! YESS!!! Sumnjam da je to istina,ali ako je onda nema načina da vam opišem moju sreću! Uz par pojačanja i tandem Lippi-Maldini, tko ce nas dobiti??!
Oh daj bozeeee ! To bi bila najbolja vijest poslednjih 10 godina :devf: :p017:
To sto se tice Luca Tony i Gilardino, to nemojte da tacunate...To samo kaze triballfootball, cim nije napisano ili u calciomercatu ili u channel4 vjerovatno je to neka budalastina, a tribalfootball ih ima do duse dosta :)
Mada moje misljenje je da ce Milan dovesti Massima Oddo i Daniel Alvesa sigurno...

Forza Milaan :devf: :devf:

Irma
13-12-2006, 03:32
Sretan ti rođendan Irma!!!!!
Hvala... ;)
Sretan rođendaaaaaaaaan!

još kad bi Milan dobio da ti to uljepša.. al kaj se može
Ma doći će i bolji dani i hvala... :D

SRETAN ROĐENDAN IRMA
Hvala :)
Takodje se i ja pridruzujem cestitkama

Irma, srecan to rodjendan, a kao poklon zelim ti reci da je 99.9% sigurno da Suazo i Oddo dodju u Milan jos u Januaru. Nadam se da ti ova vest ulepsala rodjendan, a taj bi poklon bio odlican i za sve nas koji navijamo za NAJBOLJI fudbalski klub na kugli zemaljskoj (nemojte mi reci da preterujem ).
Naravno da ne pretjeruješ :D... Sigurno je da bih voljela da konačno Milan počne igrati kako i dolikuje jednom velikom klubu... A nebitno je ime igrača koji dođe već njegove sposobnosti... i HVALA ;)
sretan rodjendan po drugi put Irma
Hvala ... po drugi put... ;)
o sretean ti rodjendan puno srece i zdravlja,i to . pozdravlja te citav FIT iz Mostara
Hvala i zar sam i dolje poznata :P? Šalim se, znam na koga misliš...
Sretan rodjendan
Hvala :D

Irma
13-12-2006, 03:33
Sretan rođendan
Thanks ;)
Sretan Rođendan Irma ! Sve Najbolje !
Daj Bože da Ti Berlusconi pokloni, u januaru Odda,Suaza i recimo Alexa (PSV) ...
Hvala... ;)
P.S. Čini mi se da vi meni želite za rođendan ono što bi i samo voljeli da se desi :D Pa to je iskorištavanje! ;) Šalim se
Irma pridruzujem se cestitkama i vala nek ti Berlu barem na jedna dan Kaku posalje mal da te posjeti ovo ono.............znam da bi to najvise volila!! MA vremena se mijenjaju... Znaš da je sad glavni Gourcuff što s tiče toga ;) :D I naravno hvala!
Srecan Rodjendan Irma ! Sve najbolje !
Hvala!

Ako sam nekog zaboravila, izvinjavam se.... I opet hvala svima...

Irma
13-12-2006, 03:35
Sretan rođendan i želim da ti Galliani kupi Shevchenka i Odda uakoro...
Eh ovo sam zaboravila... Hvala i povratak Sheve bi bio najbolji pokolon ;)

oskarius
13-12-2006, 07:52
Eh..Sretan rođendan i od mene, Irma..;)

Mada moje misljenje je da ce Milan dovesti Massima Oddo i Daniel Alvesa sigurno...Ne vidim razloga zašto bi doveli obojicu?! Ne trebaju nam 2 desna bočna, nego jedan od njih, koga god dovedu ne može biti loše..

mrki
13-12-2006, 15:39
Wenger: " Kad Rusu daš Ferrari, on ga ubrzo uništi i od njega napravi dobar polovni auto..." Tako nešto je rekao Wenger asocirajući na stanje Shevchenka u Chelseau.

hahahahaha!!!

acm-zgb
13-12-2006, 16:51
nazire se katastrofa, milan dao odstetni zahtjev za kaku 60milja eura a ovi iz reala su rekli da im pare nisu problem, a ako ne uspijemo dovest ronaldinha nazirat ce se jedna velika katastrofa

mrki
13-12-2006, 17:07
60 mil. ?? Pa taj Galliani radi protiv nas ili šta???? Nešto nije u redu n tim Milanom, i to iznutra....

acm-zgb
13-12-2006, 17:19
definitivno evo vam cijeli tekst

AC Milan nakon upornog inzistiranja čelnika Real Madrida za kupovinu brazilske superzvijezde Kake odlučili su postaviti odštetni zahtjev od 60 milijuna eura.

Španjolski dnevni magazin AS prenosi ovu vijest, te između ostaloga navodi kako je Milan spreman pustiti Kaku na kraju ove sezone. Čelnici Reala istaknuli su da novac neće biti nikakav problem jer je nedavno kraljevski klub potpisao bogati ugovor za televizijska prava.
S druge strane predsjednik Milana Berlusconi od eventualnog transfera Kake u Real Madrid pokušat će taj novac iskoristiti kako bi u svoje redove doveo najboljeg svjetskog igrača današnjice Ronaldinha, igrača Barcelone.

Ukoliko Milan ne izbori kvalifikacije za Ligu prvaka iduće sezone ovaj transfer mogao bi se uistinu i dogoditi. U Realu su već pripremili ugovor za Kaku prema kojem bi zarađivao oko 6 milijuna eura po sezoni.

eve
13-12-2006, 17:58
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ja sam isto to sad upravo pročitala i došla tu skeljit članak... ajoj!!!

samo to NE

i ne zato što mi je zgodan, već .. zbilja ne znam kako čemo mi funkcionirat bez njega.. pa on je postao Milanova duša... a o igračkom udjelu da ne govorim....
prije nisam baš vjerovala u sve te pričice po novinama, al sad me zbilja strah

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Warp05
14-12-2006, 01:52
Ma ja nemam pojma koji im je k***c, pa Kaka sam veli da mu je super ovdje, da ne želi nikud, i ovi sad daju odštetu. Treba reč, nije na prodaju odjebite i gotovo! Jebeš i Ronaldinha i sve, KAka je najbolji, em se naučio na talijanski nogomet, ikona je Milana, i sad ga se rješit, budale... Nadam se samo da su to glupa novinska nagađanja.... Ubiti uzvratit istom mjerom... Svaki dan u novinama govorit kako će kupit Emersona, Robinha, Ruuda, pa da vidimo kak će njima biti, lopovi....


:5dito: :5dito: :5dito:

King tiger
14-12-2006, 02:09
Ja se ne bi previse uzrujavo, 90 posto tih spanskih novina pise izmisljotine.

eki111
14-12-2006, 02:12
nazire se katastrofa, milan dao odstetni zahtjev za kaku 60milja eura a ovi iz reala su rekli da im pare nisu problem, a ako ne uspijemo dovest ronaldinha nazirat ce se jedna velika katastrofa

Narode, procitajte ovo:
Milan, un altro NO al Real, "Kaka' resta qua"
Silvio Berlusconi e Adriano Galliani, nel corso della festa di Natale della societŕ rossonera, smentiscono una possibile partenza del brasiliano verso Madrid: "Rispetterŕ il contratto e resterŕ per 5 anni al Milan".

Prevod:
Milan, jos jedno NE Realu, Kaka' ostaje ovde :5dito:
Silvio Berlusconi i Adriano Galliani, tokom Bozicnog slavlja Crveno-crnog kluba, negiraju mogucnoct odlaska Brazilca u Madrid: "Postovace ugovor i ostaje jos 5 godina u Milanu".

Znaju oni da bez Kake, nemaju nikakve sanse, a to ce biti i razlog vise da udovolje njegovim zeljama i dovedu jos nekoliko dobrih i zvucnih imena. A Mijatovic i drustvo mogu samo mazat oci svojim navijacima lazima da ce da ga dovedu u redove Reala. :p231:

Sinoc sam gledao Fenerbahce-Eintracht i mnogo mi se svideo Lugano, kojeg je ako se secate trebao dovesti Leonardo, ali je nakon sto je Ziko preuzeo ovu Tursku ekipu, taj transfer propao. Takodje, Appiah, Tuncay i Dejvid su igrali bez greske. Svi su to igraci koji ne kostaju a mogli bi naci mesta kod nas.

Nadajmo se.....

Milanista od zaceca....

Warp05
14-12-2006, 02:28
Ja sam malo gledao tu tekmu i u svakoj akciji je Tuncay, zbilja dobar igrač, kako je opalio onaj volej, šteta šta nije gol bio (gredu pogodio)...

E da je Fatih Terim ostao trener Milana, igrao bi on za Milan. :ilol: :ilol: :ilol:

mrki
14-12-2006, 06:23
DA, taj Tuncay je dosta dobar igrač, i polivalentan što je dosta važno. Nadam se da će se ovo s Kakaom smiriti, i da ćemo uskoro otpustiti Galliania jer mi toliko ide na živce sa svojim nesposobnim poslovima u zadnje vrijeme.
Lippi je damantirao,naravno, prelazak u Milan, no ja se i dalje nadam da će biti nešto od toga jer to nam je sigurno najbolje rješenje. Onda ćete vidjeti kako igra Pirlo, Gattuso, KAka', Gilardino, svi oni kad se poslože kako treba uz par pojačanja. A ne ovako nakaradno kao kod Carla....

MIRZA
14-12-2006, 06:40
Ali ljudi, mislim da bismo vise nas pogodilo rezultat(sto se vidim ne dogadja), trebalo bi da imamo makar pribliznu formaciju pa da onda dajemo nase predikte, jer cemo se inace obrukati, narocito oni koji daju 3-0, pominju 6-0 itd.

Ma znaš u čem je stvar, što počevši od mene, nas 90% igra navijački ove progonze...
Ja et prvi kad idem u kladionicu izbjegajem da igram na Milan, nisam nas uzimao preko 2 mjeseca i konačno uzmem portiv Lilla i mašim na 1x..... :devf:

mrki
14-12-2006, 07:02
Ja se već godinama ne kladim na Milan, možda 1 godišnje. Ali se zato često kladim na Juve, pa ako pobjede dobijem lovu, a ako izgube ili odigraju X, ja sam opet zadovoljan :)

King tiger
14-12-2006, 12:10
Ja se već godinama ne kladim na Milan, možda 1 godišnje. Ali se zato često kladim na Juve, pa ako pobjede dobijem lovu, a ako izgube ili odigraju X, ja sam opet zadovoljan

Najbolji princip, sretan u svakom slucaju, jos ako imas prijatelja mozes mu nabijat na nos kako mu je tim glup i kako je izgubio :D

Warp05
15-12-2006, 05:42
Ždrijeb nas mazio, dobili smo Celtic, mislim da bi to trebali riješit bez problema, jedino kaj poslje idemo na Chelsea i dragog nam Shevu...

Senahid1
15-12-2006, 05:47
Ma rijesit cemo mi to,,
pisem iz jednog internet kluba,,,,moram vas malo cuti,,
pozdrav,,


FORYA MILAN

mrki
15-12-2006, 07:02
Sigurno je dirigirani ždrijeb?? Ili se ponovno nakon ovog kola izvlače parovi??

eki111
15-12-2006, 09:08
Iako bih volio da ispadne drugacije moj Konacan predikt je:

Fiorentina-Milan
1-1

Oliveira

FORZA MILAN

Milanista od zaceca...

Warp05
15-12-2006, 09:39
Ovo s Chelseam sam se malo zaletio, nisam siguran jel to točno.... Al meni se čini da se više ne ždrijeba, neg da se ide po redu kak su izvlačeni, znači prva dva para se križaju, pa druga dva, to sam si ja nekak protumačio... Ak netko zna točno neka napiše, ja zbilja nisam siguran u ovo...

Acmir^
15-12-2006, 10:05
Ovo s Chelseam sam se malo zaletio, nisam siguran jel to točno.... Al meni se čini da se više ne ždrijeba, neg da se ide po redu kak su izvlačeni, znači prva dva para se križaju, pa druga dva, to sam si ja nekak protumačio... Ak netko zna točno neka napiše, ja zbilja nisam siguran u ovo...


ne, nakon 1/8 finale sto igramo s Celtic ponovo ce se izvlace parovi tako da nekoliko dana posle Milan-Celtic ce bude zdrijeb za 1/4 finale

mrki
15-12-2006, 10:43
ne,ovo je 1/16, pa onda osmina 1/8, pa onda tek polufinale, tj. 1/4. Nakon ovog kola, vise nema postavljenih klubova nego svi mogu izvuči svakoga....

King tiger
15-12-2006, 11:32
Zar nije 1/8 1/4 1/2 ?

Acmir^
15-12-2006, 11:55
ne,ovo je 1/16, pa onda osmina 1/8, pa onda tek polufinale, tj. 1/4. Nakon ovog kola, vise nema postavljenih klubova nego svi mogu izvuči svakoga....


ne, ima 16 timova sta znaci da je 1/8 finale pa 1/4 pa 1/2, King Tiger je u pravu

mrki
15-12-2006, 15:18
e da, kako sam se zeznio, u pravu ste. Mislio sam da je 1/4 polufinale....

Onda je ovo 1/8 :)

acm-zgb
15-12-2006, 15:22
viole-AC Milan
1-2
pirlo, gila
toni

konacan predict :dconf:

mrki
15-12-2006, 15:43
Fiorentina-Milan 1-1
Mutu, Kaka'
KONAČAN PREDICT
------------------------------------------------

MIRZA
15-12-2006, 17:02
Fiorentina-AC Milan 1-2
Fiorentina: Toni
ACM: Gila, Kaladze
KONAČAN PREDIKT

_MaJi_tz
15-12-2006, 17:57
Fiorentina-Milan 2:3
toni,mutu,kaka,brochi,gila
konacan predict

eve
15-12-2006, 18:22
zbilja ne znam kaj da prediktam jer mi se nekak čini da bi se mogli trznut svaki čas, al opet s druge strane.. možda su već u glavi na praznicima ko i ja, pa....

Fiorentina - Milan
0 - 2

Boriello, Kaka'

*Konačan Predict

- malo sam puno optimistična... ali vidim da nam se Rino vratio pa :)

a kaj se ždrijeba tiče, ja nisam zadovoljna.... sad će se cijeli sjever (maksimirski) okrenut protiv mene... jer im je Celtic očito neka svetinja.. a meni se gadi.. ptuj!
nadam se prolazu, al ak se nešt opako ne promijeni prek praznika... možemo se pozdravit....

vlado
15-12-2006, 21:29
Milan je moj omiljeni tim, forza Milan 4 ever ali moje misljenje je
Fiorentina Milan 2:1
kaka

Warp05
16-12-2006, 03:13
Fiorentina - Milan 0-1

Kaka

Konacan Predict

___________________________________


Uh, kako bi dobra bila tri boda iz Firence.... Za samopuzdanje, a možda nas danas konačno sreća pomazi!

Acmir^
16-12-2006, 05:52
Fiorentina - Milan 2-2
Mutu, Toni
Oliveira, Inzaghi

KONACAN PREDIKT

KAKA_22
16-12-2006, 09:50
Fiorentina-Milan 0-0
K.P

josip
16-12-2006, 10:28
Fiorentina - Milan 1:1

Toni, Kaka

Konacan predict

huss
16-12-2006, 11:16
evo konacno i gilardino nesto da pogodi. Brine me samo ova ancelottijeva formacija sa samo jednim napadacem :D al valjda cemo izdrzat do kraja....

KAKA_22
16-12-2006, 14:15
2:2. Pa ancelotti je mogao sloziti bolju formaciju!!! Ja da sam na njegovom mjestu stavio bi tri napadaca!!!

MIRZA
16-12-2006, 17:10
Ja da sam na njegovom mjestu stavio bi tri napadaca!!!
I dove bi Modrića, Da Silvu, i neznam kog ono još :D zezam se....
Ma jebga navikao sam više na ovake rezultate, prije mi je bilo čudno kad izgubimo od nekog, a sad se čudim eventualnim pobjedama :D
FORZA MILAN! :dcool:

eve
16-12-2006, 18:48
nemrem vjerovat da nismo izgubili....

btw. još jedan trač...

http://www.net.hr/sport/ukratko/page/2006/12/16/0015006.html

KAKA_22
17-12-2006, 06:27
I dove bi Modrića, Da Silvu, i neznam kog ono još :D zezam se....
Corluku!!!

amel82
17-12-2006, 07:49
Drago mi je zbog gilardina sto je zabijo dva komada,nadam se da ce ovako nastavit..Stose tice rezultato mogli smo izgubit ni ovako nije lose!A Casano bi nam dobro dosao!

ENIS
17-12-2006, 09:00
evo i mene ljudi napokon sam naso malo vremena da se javim, posto faks i sve to, nema se vremena , kakvi ste mi vi nako ? kako Milan ?

Warp05
18-12-2006, 01:53
A dobro je i završilo, prošle godine smo izgubili u Firenci... Možda su ova dva gola Gilardina naznaka boljih dana, možda je proradio.... Evo baš čtam u jutarnjem intrvju s Šimićem, i spominje se da je Milan pogodio ove godine čak 23 puta gredu il stativu... koja nesreca...

Warp05
18-12-2006, 02:41
Redosljed nakon 26. kola:


1. Acmir^ 37
2. _MaJi_tz 32
3. uvijek_rossoner 22
4. Mirza 21
5. mrki 18
6. Warp05 18
7. ENIS 17
8. eve 17
9. Josip 16
10. Senahid1 12
11. acm-zgb 12
12. KAKA_22 10
13. Irma 9
14. Lang 7
15. eki111 2
16. ac-milan 0
17. vlado 0

Moguće pogreške, ako skužite kakvu javite, pa ću ispravit...

Sljedeće kolo: 20.12.2006. Milan - Catania


Forza Milan!

eki111
18-12-2006, 03:27
Ako bi se proglasavao sampoin sveta u neresenim utakmicama i pogodjenim gredama, onda bi taj epitet sigurno dobio Milan, ali eto hvala Bogu, i Gila proradio, mada treba reci da nam sudjenje nije islo na ruku (jeste na Kaladze-ovu) mada to nije bio penal, ali navikli smo mi na sudijske greske, jer da nije njih, bili bismo u makar prvih 5.

Za Cassana, milo mi je da dolazi (ako je to istina), jer on jest kapacitet koji moze promenitti tok utakmice jednim potezom, mada je dosta "divalj" za bilo kojeg trenera, pa makar se on zvao i Capello.Nadajmo se dobrom.

Juce sam na Sky AC004 kanalu video da je Milan blizu sklapanja ugovora sa najnovijijm fenomenom Brazilskog fudbala (nisam uspio da uhvatim njegovo ime), ali kazu da je "razvalio" se na zadnjem "Mundialitu", kazu da je bolji od Ronaldinha, covek je na jednoj utakmici presao 3 protivnicka igraca samo kiksovima na jednom ramenu, i to tik uz aut liniju, impresionantno.

FORZA MILAN

Milanista od zaceca...

mrki
18-12-2006, 03:51
Taj igrač je Aledander Pato, 17 godina. Nadam se da će biti nešto od tih transfera jer smo u velikim problemima....

King tiger
18-12-2006, 06:54
Ova nasa pozicija je relativna, igraci ne daju sve od sebe, zamislite kad bi citav tim igrao davajuci ono sto moze, bili bi smo medju prva 3 sigurno.

Irma
18-12-2006, 12:22
Malo mi je čudno da niko nije spomenuo smrt dva mlada igrača Juventusa (jedan je napunio 17 god. prije 3 mjeseca a drugom je rođendan bio na dan kad je umro)... Znam da ovo nema nikakve veze sa Milanom ali mislim da treba spomenuti...

TORINO - Dvojica mladih igrača Juventusa utopila su se u umjetnom jezeru koje se nalazi u sklopu trening kampa kluba, zbog čega je odgođena utakmica između torinskog kluba i Cesene. Dvojica 17-godišnjaka, Riccardo Neri i Alessio Ferramosca izvučeni su iz ledenog jezera uspomoć ronioca jučer u poslijepodnevnim satima, no pomoći im nije bilo.



Liječnički napori nisu pomogli, mladići su u večernjim satima preminuli, prenio je Bljesak.

Nije poznato kako su u jezero dospjeli, no pretpostavlja se da je jedan stradao u pokušaju spašavanja drugog.

Utakmica Serie B Juventus - Cesena odigrat će se naknadno, vjerojatno 14. ili 15. siječnja, dok će sve utakmice Serie A i Serie B početi minutom šutnje.

16.12.2006.
Pincom.info

uvijek_rossoner
19-12-2006, 05:33
Pozdrav ljudi, evo i mene napokon...
Vidim i Fio nas zeznu, ali MORAMO i mi proraditi... Kad-Tad
Evo izgleda da i Gattuso kritikuje upravu kluba,
a i Curva svaki dan sve ozbiljnije trazi smjenu Galiania...
O transferima necu da pricam jer svaki dan 2-3 nova igraca na spisku...
Vidjet cemo u januaru sta ce biti...

FORZA AC MILAN

KAKA_22
19-12-2006, 10:34
upravo sam procitao da bi mogli kupit nekog iz Arsenala!!!!

Milan:Catania
2:0
Gila KAKA

MIRZA
19-12-2006, 14:28
Prije 2-3 sezone, moje jedine želje za transfer su bili Gilardino, Cassano i Bonera, još nam samo fali Cassano, izgleda da će se i moje želje i moj idealni sastav sa FM konačno ispunit :D

A nisam čuo to za juventusove igrači, žalosno stvarno, sad shvatam zašto su tekme počinjale sa minutom šutnje... :(

---------------------------
AC Milan- Catania 4-0
ACM: Gila, Kaka, Borielo, Pirlo
KONAČAN PREDIKT

_MaJi_tz
19-12-2006, 17:24
Milan-Catania 2:0
Kaka,Gila
Konacan predict!

vlado
19-12-2006, 19:18
Milan-Catania 4:0
Oliveira, Gila , 2 Kaka,
Konacan Predikt !

Warp05
20-12-2006, 02:10
Milan - Catania 2-0

Gila, Kaka

KONACAN PREDICT

eki111
20-12-2006, 02:30
Posto je Gila "proradio" a i Kaka' nije poodavno zabio gol, moj Konacan Predikt je:
Milan-Catania
2-1

FORZA MILAN

Milanista od zaceca...

eki111
20-12-2006, 09:10
Upravo sam procitao da je blizu dogovor sa Laziom za Odda, koji dolazi uz pomoc Foggie i 10 miliona Eura. Do potpisa ostaju samo neki detalji oko njegove plate....
Sto se tice golmana, izgleda da su celnici Milana primetili da ako ubrzo ne dovedu nekog, imacemo 3 golmana koji zajedno maju vise od 100 godina.
Na tgcom.it sam procitao da je Milan vrlo blizu dogovora sa Juan Pablo Carrizo, koji je prvi golman u River Plati. Za njega kazu da je kopija Peruzzi-ja, da je specijalist za odbranu penala, mlad (rodjen 06/05/1984) sve u svemu trebao bi da bude odlican projekat za buducnost, posto kako izgleda Buffon sigurno ide u Inter.

Warp05
20-12-2006, 09:17
Još jedan trač vezan za igrače tj. pojačanja.... Navodno je Milan dao ponudu za golmana Stugartta Tima Hilderbranda, evo još jedno ime u nizu...


:p286:

acm-zgb
20-12-2006, 11:07
milan-catania
3-0
gila
kaka
jankulovski
KONACAN PREDICT
:firedev:

mrki
20-12-2006, 12:24
Milan - Catania 2-1
Gilardino, Kaka'
KONAČAN PREDICT
...................................

Acmir^
20-12-2006, 13:13
Milan - Catania 3-0
Gilardino, Oliveira, Kaka


KONACAN PREDIKT

uvijek_rossoner
20-12-2006, 13:22
AC Milan . Catania
3 : 1
Kaka,Gila,Oliveira

Konacan Predict

vlado
20-12-2006, 15:23
Ajdee Oliveiraa daj gooo :P Cekam te za 4-0, sve ostalo imam :)

_MaJi_tz
20-12-2006, 16:03
Dobro je konacno pobjeda jebg sad da je jos u udinama izvuc sta povoljno oni su nam dobri gosti uvijek bili..
red and black is back

KakaRossoneri
20-12-2006, 16:19
Pobedili smo!!!3-0!Kaka,Gila,pa opet Kaka :3band:
Ali je zato Inter pobedio.UF!! :angf: Ali je Ibrahimovic dobio crveni karton,pa mi je sve lakse palo :p017:
O da,ja sam nova ovde,iz Republike Srpske sam iz Doboja.

Acmir^
20-12-2006, 16:43
Pobedili smo!!!3-0!Kaka,Gila,pa opet Kaka :3band:
Ali je zato Inter pobedio.UF!! :angf: Ali je Ibrahimovic dobio crveni karton,pa mi je sve lakse palo :p017:
O da,ja sam nova ovde,iz Republike Srpske sam iz Doboja.


Dorodosla na MM :)

Vrlo bitna pobeda Milana za vracanje morala sad jos da pobedimo Udinese i vracamo se

FORZA MIIIIILAN

KakaRossoneri
20-12-2006, 17:20
Da li znate gde mogu da nadjem sajt na nasem jeziku,gde mogu da kupim,sta ja znam,Milanove dresove,salove i slicno.Ima acmilan.com,ali naravno ne isporucuju van Italije.A hitno mi je potrebna 'navijacka :3band:

KakaRossoneri
20-12-2006, 17:22
A kada se Milan opet vrati u formu,prvo ko ce da naje*e je Inter

Warp05
21-12-2006, 02:01
Sad sam baš gedao highlightse, Kaka je fantastičan, prestrašan, premoćan, neznam kako bi opisao to.... Izgleda ad mu dobro paše pozicija u napadu uz Gilu, bliže je golu, opasniji je.... Oduševljen sam!

Forza Milan!

uvijek_rossoner
21-12-2006, 04:12
Ma vrijeme je i bilo da i mi očepimo nekoga!
Takođe je pozitivno i to što nismo primili gol.
Utakmicu nisam gledao ali rezultat mi sve govori, a u Udinama cemo
nastavit istom mjerom (nadam se) ! :firedev:

Kaka' se ne mora komentarisat... on je NO1 trenutno a Canavaro,Ronaldinjo su 5 stepenica ispod njega, čak sta vise Canavaro je i 10 nize... Šta mu je samo Cerju
radio majko moja,a on opet dobi Zlatnu Loptu Pored Pirla bez kojeg je Italy najblaže receno - smiješna... :5dito:

ps: DobroDosla "KakaRossoneri" na MM :5130:

FORZA AC MILAN :respect: FORZA B H F

Warp05
21-12-2006, 04:18
Redosljed nakon 27. kola:

1. Acmir^ 41
2. _MaJi_tz 35
3. uvijek_rossoner 25
4. Mirza 24
5. mrki 21
6. Warp05 21
7. ENIS 17
8. eve 17
9. acm-zgb 16
10. Josip 16
11. KAKA_22 13
12. Senahid1 12
13. Irma 9
14. Lang 7
15. eki111 5
16. vlado 4

U ovom kolu svi koji su dali predicte dobili dosta bodova, tri četvorke, ostalo sve trojke... KAKA_22 stavljaj Konačni predict, ovaj put sam ti priznao i bez toga sljedeći put neću (ovo vrijedi i za ostale)...

Moguće su pogreške, ako skužite kakvu javite pa ću ispravit.

Sljedeće kolo: 23.12.2006. Udinese - Milan

Nadam se da će i to bit uspješno kao ovo!


Forza Milan!
:5schal: :5schal: :5schal: :5schal: :5schal: :5schal: :5schal: :5schal: :5schal: :5schal:

KAKA_22
21-12-2006, 06:54
Redosljed nakon 27. kola:

1. Acmir^ 41
2. _MaJi_tz 35
3. uvijek_rossoner 25
4. Mirza 24
5. mrki 21
6. Warp05 21
7. ENIS 17
8. eve 17
9. acm-zgb 16
10. Josip 16
11. Senahid1 12
12. KAKA_22 13
13. Irma 9
14. Lang 7
15. eki111 5
16. vlado 4

U ovom kolu svi koji su dali predicte dobili dosta bodova, tri četvorke, ostalo sve trojke... KAKA_22 stavljaj Konačni predict, ovaj put sam ti priznao i bez toga sljedeći put neću (ovo vrijedi i za ostale)...

Moguće su pogreške, ako skužite kakvu javite pa ću ispravit.

Sljedeće kolo: 23.12.2006. Udinese - Milan

Nadam se da će i to bit uspješno kao ovo!


Forza Milan!
:5schal: :5schal: :5schal: :5schal: :5schal: :5schal: :5schal: :5schal: :5schal: :5schal:


Hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

King tiger
21-12-2006, 07:10
Primjetio sam kako je Brocchi asistirao gili protiv fiorentine a i sad je zapoceo akciju jednom dobrom dugom loptom, dobar igrac .

eve
21-12-2006, 09:06
:dazed: pobijedili smo.... šok... :wow: hehe iako u šoku, presretna sam!
baš mi je drago, iako ovo kolo nisam prediktala...
hm,hm... nadam se da će se Gila napokon isplatit... i sad još samo ovo kolo pa mir... ili ima još koje??

uglavnom:


Udinese - Milan
1-3

Kaka', Gila x2

K.P.

:3band:

KAKA_22
21-12-2006, 10:18
Udinese-Milan 0:2

Gilardino, Gourouff

K.P.

King tiger
21-12-2006, 11:27
Izgleda da je borijelo pao na doping kontroli protiv rome.

samo nam jos to treba.

KakaRossoneri
21-12-2006, 13:35
Udinese 0-2 Milan
Gila,Kaka
K.P.

eki111
22-12-2006, 01:35
Ako neko ima vise informacija o Boriellu, neka je objavi, a sto se tice sledece utakmice, moj Konacan Predikt je:
Udinese-Milan
1-2
Oliveira, Gila

KAKA_22
22-12-2006, 07:23
http://www.youtube.com/watch?v=CemNF5g4tCM

Evo vam neki lik Pato za kog se Milan zanima!! Ima 17 godina!!!

Warp05
22-12-2006, 08:32
Svima nama drag Daniel Alves produžio ugovor sa Sevillom do 2012. god i odšteta za njegovu kupnju (za koju ga Sevilla mora prodati) je 60 mil €,... Tako da ništa od njega u Milanu, bar ne tako skoro.

I jedna dobra vijest, al ne tiće se Milana, Tamoil otkazuje Juventusu, čime Juve gubi 230 mil €... Hehehe, nije ljepo veselit se tuđoj nesreća, al nakon svih sranja ove godine koje Milan ima, ovakve stvari me vesele...

amel82
22-12-2006, 10:34
Nadam se dace Milan nako dugog gostujuceg posta donijeti 3 boda iz Udina.Udineze-Milan 0:1 Kaka!

MIRZA
22-12-2006, 12:21
Mašala, valjda nas sad krene poslije ove tekme sa Cataniom....
----------------------------
Udinese - AC Milan 1-2
Udinese: Iaquinta
ACM: Gila 2x
KONAČAN PREDIKT

KakaRossoneri
22-12-2006, 13:09
Fin ovaj Pato.Ajde dace Bog da se i Milanu posreci :gonova: A sto se tice nesrecnog Borriella :w209: ,ja sam samo cula da je pao na doping testu i da ce valjda da ga kazne kaznom suspenzije :wallbang: I ta nesreca nas je zadesila

King tiger
22-12-2006, 13:17
Ancelotti kaze da je koristio lijeko zbog zuba, pa je moguce zbog toga, jer da se dopingovao ne bi se tim dopingovao nego drugim steroidima.

KakaRossoneri
22-12-2006, 13:49
Dobro je,valjda ga nece suspendovati,samo nam jos to treba ionako imamo manjak igraca

wedran
22-12-2006, 15:49
vozdra svima dugo me nije bilo !!!!!!!! stanje je isto po meni -katastrofalno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ovo nije milan!!! bez novih igraca i trenera mi ove sezone nemozemo nista! pa cataniji so zabili 2 gola pred sami kraj? pa te ekipe se deru u prvom poluvremenu 3-0 kao nekad

_MaJi_tz
22-12-2006, 17:22
Udinese 1-3 Milan
Iaquinta,Gila,Oli,Kaka
Konacan predict!

Warp05
23-12-2006, 02:07
Udinese - Milan 1-3

Di Natale; Gila, Kaka, Seedorf

Konacan predict

uvijek_rossoner
23-12-2006, 09:30
Evo vodimo 0:2 prelijepo...
jos samo da tako i ostane ...

FORZA AC MILAN

uvijek_rossoner
23-12-2006, 10:30
U tri dana dvije indentične pobjede...
Svaka Čast Budimo se !
Napokon i Oliveira... Kaka i Gila drže konstantu i to je ono sto raduje s tim
da i gol nismo primili...
steta sto je pauza , ali nadam se da cemo nastaviti ovim tempom i nakon pauze
(naravno ovim pobjedama)

ps: Svima koji slave Sretan Praznik !

:p017: FORZA AC MILAN :p017:

KakaRossoneri
23-12-2006, 11:10
E ne mogu da verujem da smo pobedili.Pa ljudi vracamo se... :5schal: :3band: :3band: :3band:

KAKA_22
23-12-2006, 12:37
Pa covjece 25 000 kn sam osvojio na kladionici!!!!!! Stavio sam rezultat 3:0 i jos nesto sam odigrao!!!! I jos tri boda na ovom!!! Pa covjece!!!!

amel82
23-12-2006, 12:44
Nisam ocekivao ovako visoku pobjedu!Mislim da se vracamo na velika vtara uz par pojacanja ce mo lagano doci do 4 mjesta i mnogima ce mo pomrsiti racune u ligi prvaka!

KakaRossoneri
23-12-2006, 13:05
Kakva pobeda!Polako ali sigurno se vracamo ka vrhu.
Jao samo da docekam 11.mart i okrsaj sa Interom...samo da bude 5-0 za Milan da ih pojedemo,da vidim facu onom Ibrahimovicu i svim Interovcima :hihihi: :5inter:

wedran
23-12-2006, 16:47
pa ovo je nevjerovatno nisam ocekivao ovako nesto!!!!!!!!!!!!!!!

MIRZA
23-12-2006, 17:16
[QUOTE=KAKA_22]Pa covjece 25 000 kn sam osvojio na kladionici!!!!!! Stavio sam rezultat 3:0 i jos nesto sam odigrao[QUOTE]
Imaš li kakvih sigurnih parova pa da i ja uplatim sledeći vikend :D, svaka čast!!!

Pa bem ti više i ove naše igrače, koj im je krac, sad su se našli budit, šta su radili od početka :D
Ma extra ,da je sam vak nastavit..... :p017:

North_Side
23-12-2006, 19:09
Kakva pobeda!Polako ali sigurno se vracamo ka vrhu.
Jao samo da docekam 11.mart i okrsaj sa Interom...samo da bude 5-0 za Milan da ih pojedemo,da vidim facu onom Ibrahimovicu i svim Interovcima :hihihi: :5inter:
psssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssst

-28

:5guitar:

KAKA_22
24-12-2006, 04:09
WAALWIJK - UTRECHT x2
PARTIZAN - CIBONA 2 (Ja bi ovo odigrao samo zato sto navijam za Cibose)
RODA - TWENTE x
VITESSE - AJAX 2
AZ ALKMAAR - NEC NIJMEGEN 1
C.WARREN 2


Evo ti Mirza takve sam parove ja odigrao na 50 Kn.

E North_Side sta ti ovo znaci -28???? Tolko ce te vi bit u minusu sljedece sezone kad budu skuzili da ste namjestali utakmice, ha???

eve
24-12-2006, 12:31
:3band:

yeah!!!
to nam je zbilja trebalo tak da bar s nekom nadom dočekamo drugi dio prvenstva...
lijepa pobjeda, svaka čast!
taman da nam uveseli Božić.... još samo da snijeg padne :angel:

ps. SVE NAJBOLJE ZA BOŽIĆNE BLAGDANE! :1five: :kiss:

vlado
24-12-2006, 15:32
psssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssst

-28

:5guitar:
Gubi se budaletino jedna, sta pricas ti znas li? Inter ce da ispadne iz lige sampiona, kad je Inter zadnji put osvojio LS? AC MILAN 6 zato mozes sao da ucutis... :5inter: :5inter:

Kakvo je ovo radovanje breee :delol: Prosle godine smo dobijali skoro 10 utakmica za redom pa nije bilo tolikog veselja :delol:
Salim se , svaka cast igracima , pozdrav iz USA

vlado
24-12-2006, 15:34
Imam jedno pitanje za vas... Kada se vracaju ovi ljudi : Nesta, Serginho Dida, i ko li je vec povrijedjen?

faberka
24-12-2006, 15:44
ok....
pozz ppl...
nova sam tu... pa odlučih javit se.... =)

KAKA_22
24-12-2006, 15:45
Brijem da se Dida vraca za 2 mjeseca a za ovu dvojcu neznam!!!

KAKA_22
24-12-2006, 15:48
Dobro dosla faberka!!!!

KakaRossoneri
24-12-2006, 16:29
Dobro dosla faberka...
A ti North Side,ne bih da budem gruba,ali mislim da si pogresio sajt...Probaj www.inter.com ili tako nesto.A to -28 ne odredjuje nista specijalno.milan je uvek bio bolji od Intera i bice uvek bolji.A mogu da se kladim da Inter ove godine ili namesta utakmice ili ako ne namesta onda im definitivno sudije popustaju.Ali dobro znamo mi ko je najbolji :rone: :hihihi: :hihihi: :5inter:

faberka
24-12-2006, 18:39
fala ljudi... :cheers: :gonova:

oskarius
24-12-2006, 18:40
Imam jedno pitanje za vas... Kada se vracaju ovi ljudi : Nesta, Serginho Dida, i ko li je vec povrijedjen?Dida i Nesta bi trebali biti spremni za prvi susret protiv Celtica, dakle negdje krajem 2.mjeseca..Serginho je teže ozljeđen i pitanje je kada će se vratiti, govorilo se i o mogućem prekidu karijere..Nadam se da ipak nije tako ozbiljno..

Samo kratko da kažem da smo napokon odigrali dve dobre utakmice u nizu što nam puno znači za nastavak u siječnju..Gilardino je proradio, na redu je i Oliveira i stvari bi polako trebale sjesti na svoje mjesto..

Sretan Božić svima koji ga slave i dobrodošla faberka.. ;)

Pajo
24-12-2006, 19:10
Hello...

Ako neko se sjeca na meni, evo sam opet, 5,6 mjeseca kasnije...:D

Valjda vam ne smeta to, a?? ;)

eve
24-12-2006, 19:35
ok....
pozz ppl...
nova sam tu... pa odlučih javit se.... =)


onak, još jedna praznoglava štovateljica Gilardina.. samo nam je to trebalo... :nana:

:sagrin:

faberka
24-12-2006, 19:37
onak, još jedna praznoglava štovateljica Gilardina.. samo nam je to trebalo... :nana:

:sagrin:
ha-ha... pogle si potpis... kaka, kaka, kaka... aaahhh :horny:

eve
24-12-2006, 19:44
ja to imam iz poštovanja... :lick:
zbog njegovih predivnih šuteva i paseva i golova na koje se naježiš... :grinser:

Warp05
25-12-2006, 04:46
Sretan Božić svim koji ga slave!

Nisam mislio da ću se tako radovat pobjedama, al ovo je zbilja sjajno bilo, dvije pobjede i to sa 3-0, poslje onih svih nerješenih prekrasno zvuči. Gila zabija, zabio i Oliveira, sam neka nastave tako...

Vidim i Interovci se bude, ajd neka došlo je i njihovih 5min slave, a neznam zašto se uopće javljaju, osvojit će prvenstvo nakon što su glavne konkurente kaznili, mene bi bilo sram uopće šta spominjat, gdje ste bili proteklih 15 godina?

acm-zgb
25-12-2006, 05:12
SRETAN BOZIC SVIM MILANISTIMA, SVE NAJBOLJE
vrijeme je za :djn:

faberka
25-12-2006, 06:26
ja to imam iz poštovanja... :lick:
zbog njegovih predivnih šuteva i paseva i golova na koje se naježiš... :grinser:
da, da... znam... i sve ostale curice ga zbog toga vole :zany:

btw...
sretan božić svima koji ga slave... sve najbolje, uglavnom, ono sve kaj dolazi u paketu... :w221:

Irma
25-12-2006, 12:33
Vidim imamo mnogo novih članova/-ica... Jesam li ja još davno rekla da cure počinju dominirati (dobro, ne još ali polako, polako...) u svijetu nogometa??? :D ;)

Evo da i ja čestitam Božić svima koji slave.... ;)

El Fre
25-12-2006, 13:25
sretan zicbo svima.... :dcool:

KakaRossoneri
25-12-2006, 13:27
Srecan Bozic svim katolickim vernicima=)

Pajo
25-12-2006, 14:01
Srecan Bozic i od meni milanistas... ;)

Pajo
25-12-2006, 14:02
KakaRossoneri, smeni taj potpis, nije vise tako... Mi ni smo luzeri kao nekad.... ;)

Irma
25-12-2006, 14:03
Evo jedan prijedlog... Da bi se mi bolje upoznali (što barem po mom mišljenju nije na odmet), predlažem da svako u sljedećem svom postu napiše i svoju msn adresu... JA sam se poprilično dobro upoznala za ovu 1 godinu sa većinom starijih članova foruma ali evo, ima mnogo i novih tak da ne bi bilo loše još nekoga upoznati...
I ovo je samo prijedlog... pa ak želite BUJRUM...

P.S. Kad kažem starijih ne mislim na godine nego na datum pridruženja forumu ;)

King tiger
25-12-2006, 14:03
Neka neka, ova forma je prolazna :D