PDA

View Full Version : Milanezi sa Balkana

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118

MIRZA
01-09-2008, 18:59
Ne gotivim ih, ali svaka im čast, ovo vrijedi pogledati:
Napolitanci u Rimu
http://pl.youtube.com/watch?v=xVczsnRuOyg&feature=related

_MaJi_tz
01-09-2008, 19:03
uvijek_rossoneri ko da si mene pito sta treba napisat lool.....
Dok se vi zajebajete i serete Milan obajvio tim za Cup Uefa ove sezone i da veliko cudo na spisku NEMA NESTE.....

MILAN - The list of 25 players: GOALKEEPERS: Dida, Abbiati, Kalac; DEFENDERS: Maldini, Kaladze, Zambrotta, Jankulovski, Favalli, Senderos, Bonera, Darmian, Pasini, Antonini; MIDFIELDERS: Emerson, Gattuso, Pirlo, Ambrosini, Flamini; ATTACKERS: Pato, Inzaghi, Seedorf, Borriello, Kakŕ, Shevchenko, Ronaldinho.

milanista mosta
01-09-2008, 19:26
Pa to što nema Neste je kristalno jasan znak da ih boli k... za Kup Uefa....haha...

MIRZA
01-09-2008, 19:42
ili da se jednostavno radi o nekoj težoj povredi tak da nećemo moći računati par mjeseci na njega, pa će ga uvrstiti u tim u knock out fazi....

milanista mosta
01-09-2008, 19:50
Ma daj Mirza, zar ti stvarno misliš da će Milan ić na Kup Uefa?

rinogattuso
02-09-2008, 04:02
Nestu je moguce naknado uvrstiti u ekipu za Uefa Kup ali budimo realni bez njega mozemo sve pojesti tamo do 1/8 ili 1/4 finala!!
Kao sta je Martenes rekao nema potrebe za zurbom oko njegovog oporavka on je poceo dobro reagovati na testove koje radi u Millanelu,poceo je lagano trati po nekoj specijalnoj podlozi..

uvijek_rossoner
02-09-2008, 04:02
Pa dobro sad sto se tice Neste kruze razne price pa cak i ona da zeli da se oprosti od fudbala. Ja licno mislim da se na Nestu neće moći racunati do januara najmanje a onda ako se oporavi uvrstit ce ga na spisak kupa eufa a izbacit Pasinia koji je stavljen samo da popuni njegovo mjesto.
Scudetto je primarni cilj to je već receno ali ja nesumnjam da ce nasi letit i na Cup Uefa jer je to sansa da se PONOVO osamostalimo na vrhu najtrofejnijih klubova jer nas je Boca STIGLA PRIJE PAR DANA osvojila je njihov super cup i tako se poravnala sa nama na 18 trofeja. Imamo tim za oba trofeja takodje i jaku klupu i milsim da trebamo ici na trostruku krunu. Scudetto, Cup Italy i Cup Uefa - Skromno od mene nema sta :)

pece4ever
02-09-2008, 04:56
Ma nisi skroman, samo si realan.

alberto
02-09-2008, 07:00
Milanu kup Uefa nije prioritet...Nesta nije na spisku zato sto nemoze igrati toliki broj utakmica(zato je napustio i repku)...
Sto se tice serie "A" mislim da ec biti borba do krajaizmedju Milana,Intera i Juveta...
Forza Milan...

Senahid1
02-09-2008, 07:19
jedna utakmica .. i odmah problemi...
Zaboravili ste da igramo bez Kake,Neste,Bonere , pa i Borriella....a igrali su odlično....al je falilo ono "nešto" jbg...
samo opušteno..
FORZA MILAN :D

uvijek_rossoner
02-09-2008, 09:19
Alessandro Nesta sve bliže kraju karijere

Makar ima 32 godine i mogao bi još dugo vremena igrati profesionalni nogomet, neki talijanski izvori navode kako je Alessandro Nesta, igrač Milana, blizu odlaska u mirovinu...

Razog su silne ozljede koje je obrambeni igrač Milana i nekada standardni reprezentativac Italije imao u posljednje vrijeme. Posebno je za njega bila pogubna kronična ozljeda leđa zbog čega je propustio drugi dio prošle sezone, a ukupno je u posljednje dvije sezone u dresu Milana odigrao samo 42 utakmice.

Od reprezentacije se oprostio prije nekog vremena sam izjavivši kako je to zaključeno poglavlje za njega.

Sportmediaset, pak, navodi kako bi Nesta mogao odigrati koliko može još ove sezone i kako će nakon toga napustiti nogomet jer se više ne osjeća spremnim za tako visoki natjecateljski ritam utakmica.

Milan, inače, nije prijavio Nestu za ovogodišnji Kup Uefa.

prle
02-09-2008, 12:18
@mrki,igrao sam nogomet ajmo reci poluprofesionalno cak sam bio na probi u jednom vasem prvoligasu!!Ja sta znam 80% trenera su siledzije,meni je nogomet sve,Milan volim vise iznad svega ali nije mi jasno zasto konstanto krivis Ancelottia pa tip je uzeo sve sta ima na planeti za klubove da se osvoji:
-UEFA cup,2 puta CL,2 puta kup italije,WC-klubova,2 superkupa evrope,scudetto,talijanske suepr kupove 2 puta cak i jebeni Intertotto kup i ti tu seres kvake ma daj!!!!

Idemo dalje,ruku na srce ja se vise sikiram da ce Ancelotti tesko moci ove silne zvjezde drzati pod kontrolom iako je rjec o Milanu bice mu to veliki izazov,on ce naci takticki plan budi siguran sa ovom ekipom to je neupitno.
Krivci su jucer pojedini igraci,samo cu imenovati Shevchenka koji je totalno sjebao stvar pa 3 prekrsaja spraviti u Bologninom sesneastercu je cista glupost i smijurija.
zadnj tekmu Milana koju sam propustio je bio Milan-Torino(0-0) i neznam ni sam kada je bila tekma da je Milan stvorio vise prilika.Al et takve stvari se desavaju!!

@uvjek rossoner,nebih bas Galliania nazivao kretenom iz vise razloga!!nadji mi menadzera da za pedesetak miliona eura moze napraviti ovakav mercato,drugo ova pojacanja koja je doveo mister Galliani su pokazalo se jucer super pojacanja,tako da..Covjek jako voli Milan to se vidjelo bezbroj puta.

I veceras ocekivana izjava od Berlusconia koji je rekao za gazzetu da je Ancelotti ispucao previse kredita i ta mu posao visi o koncu,najgore je to sta ce nasljednik biti rajkard po meni 0 od trenera!

i ti da si bio trener osvojio bi sa milanom ono sto je carlo osvojio,uzmi u obzir kakav je tim imao na raspolaganju,svi su bili u najvecoj snazi i vrhuncu,od neste pirla pa do kake shevchenka i seedorfa a jos plus je imao crespa i pippa,on jeste osvojio ali nas je zato ujebao koliko hoces puta,zadnje dvije sezone igra nam se svodila na to da kak bljesne i odradi nesto u solo angazmanu i to je to,a dok je bio u junetu pogotovo je imao tim da se slagiras a tamo nista nije uzeo.

buco71523
02-09-2008, 13:21
Ja mislim da milan ovoj godini sigurno ce osvoiti serija a ,zadnje dve sezone su bili strasno lose ali zato se isplatilo cekati Ronaldinja i vracajne starog majstora Shevchenko , tu je i Pato (SRECAN 19 RODJENDAN Alexandre) i nadam se da ce ovoj sesoni biti uvod u stvaranje nove legende u milanu.

milanista mosta
02-09-2008, 15:21
Ma jebo to. Jel vi pratite razvoj u Manchester Cityu od kad ga preuzeše šeici moćni. Već su izvalili 40 mil. eura za Robinha a kažu da neće bit problem ni 135 mil. funti koliko treba za C.Ronalda. Kako je C.Ronaldo reko da želi igrat za najveći klub na svijetu šeici će ispitat u sječanjskom prelaznom roku jel Ronaldo misli ozbiljno pošto će Man.City uskoro bit veći od Reala i Manchester Uniteda zajedno, dakle, bit će najveći klub na svijetu :D
Hahaaa...kraljevi.

geoff
02-09-2008, 15:29
Ancelotti je u svojoj karijeri u milanu napravio dvije sjajne stvari
1. premjestio je pirla s prednjeg veznog, pozicije na kojoj on nije bio tako dobar jer je relativno spor za takvu ulogu, na mjesto zadnjeg veznog, kreatora igra koji igra ispred obrane, pa ne mora gledat ko mu prijeti iza ledja
2. dao je odmah priliku kaki, a stavio rui costu na klupu iako je potonji mogao jos sezonu dvije igrati na vrhunskom nivou

S onakvom ekipom, s kojom je 2003. godine osvojio ligu prvaka i bi, uz duzno postovanje, i mi s foruma osvojili to isto. Imao je napadace koji su bili u najboljoj formi u karijeri, sjajong seedorfa kojemu je jos bilo stalo do nogometa, pirla i gattusa zeljne dokazivanja, najbolji stoperski par vjerojatno u povijesti nogometa i didu, koji je tada bio medju 3 najbolja golmana na svijetu. A nijednog od tih igraca nije on stvorio.

Nakon toga je sve, manje vise, uspio sjebat. Ligu prvaka smo osvojili cistom genijalnoscu kake i probudjenog seedorfa i inzaghia.
Jos i danas je nevjerojatno kako neki ozbiljan trener moze izgubiti finale lige prvaka, a na poluvrijeme ode s tri gola prednosti.
O zadnjih par sezona serie a ne treba puno trositi rijeci, jer je to katastrofa za klub kakav je milan i u svakom drugom klubu iz top 10 bi on vec odavno dobio otkaz, kod nas iz nerazjasnjenih okolnosti, eto, nije.

Nadalje, da je on pravi trener i autoritet, ne bi se seedorf sprdao s nogometom setajuci se terenom 90 minuta, kao recimo kad smo igrali derby prosli prosinac.
Odavno bi poslao maldinija, da se razumijemo za mene najveceg nogometasa koji je ikad igrao, u penziju i objasnio mu da nam ne treba igrac koji mjesecno moze odigrati dvije utakmice jer su mu koljena unistena.
POjacanja bi se dovodila do 15.7. i onda bi kroz pripremne utakmice zaista i PRIPREMILI momcad, a brocchi, favalli i ini nebi mogli ni doc na san siro pogledat utakmicu s treceg prstena, a ne bit medju prvih 15 igraca.
I da je on pravi trener, ne bismo prodajom najboljeg igraca zaradili 50 milijuna i za to kupili polovnog olivieru koji je propustio sezonu zbog ozljede, nego bi on javno zahtjevao istovrsnu zamjenu.

Evo, ovo su samo neke pojedninosti iz karijere najdrazeg nam trenera iz obitelji milana

pece4ever
02-09-2008, 15:41
"To win a game like that one a lot of components have to come together," he said. "We did good things but we were also lucky: certain episodes could have changed the match, if they had gone in front at the start of the second half everything would have changed. Honestly, Milan did not deserve to lose. We did not have a great performance.

Mislim da ove reci trenera Bologne govore sve. No comment.

rinogattuso
02-09-2008, 16:35
@geoff velikim djelom tvoga posta potpisujem ali da Maldinia otjera u penziju WTF!!!!o cemu ti to,i drugo Seedorf nije imao pristojne zamjene konstanto sada je tu 'Dinho druga su vremena ali poslusajte me i Clarence ce biti od velike koristi po meni je veci problem uigravanje napadaca te izmedju Pata,Pipa,Boriella,sheve stbaranja odredjene kohezije!!

Senahid1
02-09-2008, 16:45
joj jest ovdje vruće.....
hajmo u Mejdan :D

MIRZA
02-09-2008, 21:26
Brazilski wunderkind u Chievu

Jedan od najtalentiranijih mladih brazilskih igrača, 20-godišnji Kerlon, karijeru će nastaviti u talijanskom Chievu.
Iako su na novog Ronaldinha, kako ga neki već prozvali, bili zainteresirani neki od velikih europskih klubova, on se odlučio otići tamo gdje će igrati, a ne grijati klupu…

Zaštitni Kerlonov znak je fenomenalan dribling, zbog kojeg je i dobio nadimak Foquinha, što na portugalskom znači Tuljan. Lopta u zrak, tehniciranje glavom i prolazak kraj suparnika kao da ih nema. Protivnički braniči često ga moraju zaustavljati brutalnim prekršajima.

Kerlon je postao čak treći igrač koji je posljednjeg dana prelaznog roka potpisao za Chievo. Prije njega su ovaj talijanski klub pojačali Mauro Esposito i Santiago Morero.

Barcin klinac u Juventusu

Talentirani Falque Silva Iago prešao je iz Barcelone u talijanski Juventus s kojim je potpisao ugovor na četiri godine.
Ovaj 18-godišnjak važi za jednog od talentiranijih mladih igrača, te su za njega zainteresirani bili mnogi europski klubovi. Između ostalog Manchester, Chelsea, Liverpool i Ajax, a na kraju se Iago priključio staroj dami.

Sretan sam zbog prelaska u Juventus, rekao je Iago. Zahvalan sam Ranieriju za riječi hvale i vjerujem da ću se dokazati i zaslužiti mjesto u prvoj postavi.

Pretpostavlja se da je Iago odlučio napustiti Barcelonu iz razloga što nije dobio priliku da konkurira za prvi tim.

Diego Milito tri godine u Genovi

Argentinski napadač Diego Milito napustio je Zaragozu i karijeru će nastaviti u talijanskoj Genovi.
29-godišnji Milito je već ranije igrao za Genovu koja mu je ostala u dobrom sjećanju. Za dvije sezone provedene u Italiji postigao je 33 pogotka u 59 utakmica.

U Zaragozu je došao 2005. godine i za kratko vrijeme je postao jedan od najboljih strijelaca Primere, te je došao na listu želja Barcelone i Reala.

Nakon šokantnog ispadanja Zaragoze u drugu ligu, odlučio se za promjenu sredine. Najkonkretniji je bio talijanski klub, te će Milito sljedeće tri sezone provesti u dresu Genove.

(sportin)

MIRZA
02-09-2008, 21:31
joj jest ovdje vruće.....
hajmo u Mejdan :D

ti šuti i odmaraj se
valja ti pješačiti par desetina kilometara :neww: (čitaj nea prevoza za nazad) :5130:

buco71523
03-09-2008, 02:50
Man.City nikad nece biti kao REAL ,MAN UNITED, MILAN I DRUGIH VELIKIH KLUBOVA zato sto ovi imaju tradicije ,jel vidis celzija 4 sezone sve je bilo ok ali zadnje 2 su bile vrlo lose pare vrede ali tradicija klubova je jos veca , mislis da ce seici naprave mnogo od citiya , ne oni hocu svet da ih upozna ko su oni a na kraju ipak nista, abramovic u skoro vreme ako celzi ne uspije u ligu na sampiona stavice kraj svoje dinastije ..........Jel vidis gazde Uniteda Glazer pozajmio pare da bih kupio United a sad vec dve sezone ima samo profit SAMO TAKO KLUB MOZE DA USPIJE .
MANCHESTER CITY JE POZNAT SAMO ZATO STO JE IZ GRADA MANCHESTER GRAD UNITEDA.

Senahid1
03-09-2008, 03:00
saglasam sam buco71....:D
Lijepa vijest-vratio se geoff....reci im care...:grinser:

FORZA MILAN

mrki
03-09-2008, 05:19
@buco71: United je kupio Berbatova za 38mln eura. A prošle sezone su kupili Andersona, Nania, Teveza...itd. No nije bitno,m ulažu oni, samo sam to htio reći. Manchester united je vlasnik nekih naftnih polja itd. Money is no object :)

@Goeff: Super da si se vratio, razveselio si me pa sam morao napisat nešto. Ako si u Osijeku u subotu ajde javi se pa da odemo Hrvatska-Kazahstan pogledat u Hir. Popijemo malo i to :) E, nije Carlo stavio Pirla na tu poziciju, nego trener u Brescia-i, jer je Baggio igrao polušpicu.

@ Milanista Mostar: Nije lijepo, niti zanimljivo, niti imalo pametno, lucidno, cool ( šta god to značilo ) ili šta već misliš, samo ostavljat apsurdne komentare koji se ničega ne tiči i tako omalovažavat one koji uistinu pokušavaju nešto reći. Jednostavno, glupo je, da skratim. Ako imaš nešto za reći, osim gluposti nevezanih, ili copy-paste citata, reci. Ako nemaš - nemoj molim te. I treba te bit javno ( forumski javno :) ) sramota za ponašanje prema Goeffu preko pm-a. Neka se zna da si barbar i ništa puno više od toga.

@ Rinogattuso: Ja pokušam reći SVOJE viđenje tekme, i iznijeti stvari o kojima bruji cijeli San Siro ( pitajte Saleta, on ide jako često na tekme ), a ti me vulgarno vrijeđaš kao da sam zadnje smeće od čovjeka. Nikada me nisi sreo u životu, mislim...treba li još to tvoje ponašanje komentirati. Kasnije kada ponovno lijepo objasnim, ti nastaviš nevezano. Objasnio sam da stavljanje Flaminia na beka nije "genijalan potez" kako si ti rekao, nego već provjerena stvar kod Wengera. Da je Zambro igro lijevo sa Dinhom u Barci itd... Da su to sve NORMALNE rotacije i ništa revolucionarno, čak obično.
Dalje, postojao je period kad si nas sve zvano "mamini sinovi" a kada ti je Sale odgovorio kako je potrebno zaradit 150 eura i sjest na bus, i ta je sve to moguće samo ako si daš truda, šutio si.
Još, to što si igrao nogomet ništa ne znači, pa pola ove zemlje Hrvatske je igralo nogomet u jednom dijelo svog života! Pa se 1% konta u nogomet! Pogledaj izbornike moje reprezentacije ( Barić, Kranjčar...koji kurac je to??). Ti meni sad kažeš " naći će Carlo taktiku za ovu ekipu..). PA TKO NE MOŽE NAĆI TAKTIKU ZA EKIPU U KOJOJ IGRAJU: Pirlo, Gattuso, Flamini, Zambrotta, Nesta, Roandlinho, KAka', Pato...??? to može i...ne znam...može ih i Brocchi voditi jebote! Carlo je pljuga trener, svi oni to znaju, ali je tamo jer mu se servira šta mu daju i to je to. On se ne buni, oni se ne bune. Bi kurac Mourinho došao u Milan i pustio da mu drugi kupuju igrače! Skontaj se malo lega.

Dalje, netko je ovdje rekao kako imamo "rastrčanog Seedorfa"? hahaha! Pa ljudi se smiju na San Siru jer čovjek HODA ( trebate vidjeti njegove kretnje kad lopta nije kod njega ), priča s klupom itd.

Zašto je Goeff rekao da Maldini treba u penziju - ZATO ŠTO TREBA! Hvala, najveći je, kupujem njegov dres, stavit ću ga na zid pokraj dresa s potpisom Baresia i to je to. Ali Paolo više nije taj Paolo, gotovo je.

GALLIANI - fantastičan direktor, tu se slažem. Ali novce daje Berlusconi. Talijan Geovanni ovdje s MM rekao mi je da ja Galliani imao ugovor sa Buffonom, Riberyem i Toniem, samo je trebalo platiti - Silvio nije htio. doveo je Dinha za MALE novce. Shevu je vraio Silvio, nije ga htio niti trener ( ALI ZAR JE BITNO ŠTA TRENER HOĆE??!!!????? ), niti igrači, niti Billy, Boban, Baresi itd...

Milan se ne može boriti za baslov sa trenerom koji nema muda, i to je to. To se prenosi na igrače, svi vi to dobro znate. Ako se netko sa ovom ekipom ne može boriti za scudetto, onda nek se nosi u ... I onaj tko zauzme 8. ili 9. mjesto s Moggievim Juvetom, stavi Henrya na krilo, svoje je pokazao.

I još jedna stvar - ZAJEBI SHEVU( pa čovjek ne može sprintat više ) PIPPA, BORIELLA ( na kraju prošle godine imau interwiew u Gazzetta gdje je rekao kako ga Carlo nikada nije znao koristiti ) samo stavi malog Pata i daj mu 5-7 utakmica. On je ZVIJER!

Forza Milan!

buco71523
03-09-2008, 05:32
Mozda Glazer ima naftenu polju ima nhl tim baseball tim ali ja sam procitao da United je kupio sa kreditom , e sad United uvjek je bio mdju 3 najbogatij klubova ,i tip je dosao iz americi cisto da zaradi dok abramovic je dosao po slave , a da je dosao u united koja kombinacija bi bila i tada chelsea nikad ne bi osvoio trofej.

CHELSEA NIKAD NECE BITI VELIKI KLUB MOZE BITI SAMO BOGATI KLUB NISTA VISE.

alberto
03-09-2008, 06:11
Nemozete porediti Englesku ligu sa Seriom A...
Tamo se vrti veliki novac,mogu dati platu igracu 5 puta vecu nego u Italiji..
A sve je to zbog manjeg poreza.
u italiji i Njemackoj porez je ogroman,dok je u Engleskoj i Spaniji mizerija..
Ali opet ti timovi nemaju dusu..U klubu igra po dva tri domaca igraca,ili ni jedan(Arsenal).
Nije to to..Treba dozivjeti kada u utakmici u kojoj gubis ligu prvaka cijeli stadion ustaje i pozdravlja igraca koji igra zadnju utakmicu za klub,kao prosle godine Serginho,i Cafu..
Suze same idu na oci,a ne kao Real koji svake sezone ima 7 novih igraca,i vise nema tu hemiju potrebnu da bi atmosfera bila takva kakva jest u VELIKOM MILANU...
Pogledajte samo Maldinia,Barezia,Costacurtu,Ambrosinia i da nenabrajam dalje...Ko ima takve legende u zadnje vrijeme...Niko i niko nemoze ni imati osim MILANA jer ACMILAN je naveci klub na svjetu...Moze Manchester Cyti dovesti 5 sejkova,ili Chelsi 5 Abramovica,ali nikada nece imati ono sto ima MILAN.....

P.S.Jebo vas Anceloti vise,raspravljate oko bezze stvari...

Forza Milan..

uvijek_rossoner
03-09-2008, 06:37
Galliani sazvao hitan sastanak s Ancelottijem

Talijanski dnevnik Corriere dello Sport piše da je potpredsjednik nogometaša Milana Adriano Galliani sazvao hitan sastanak s trenerom kluba Carlom Ancelottijem nezadovoljan slabim startom u sezonu...

“Rossoneri” su u novu sezonu Serie A krenuli na najgori mogući način, domaćim porazom od Bologne 2-1. Rezultati Milana u predsezonskim utakmicama također nisu bili baš ohrabrujući i Galliani je Ancelottiju i njegovom stručnom stožeru odlučio “očitati bukvicu”.

Neki talijanski mediji već su lansirali priču da bi Ancelotti 2009. godine mogao preuzeti Romu, dok bi na njegovo mjesto trebao zasjesti sadašnji trener rimskog kluba Luciano Spaletti.

Osvajanje “scudetta” glavni je klupski cilj u sezoni kada momčad ne nastupa u Ligi prvaka, i ukoliko se loši rezultati nastave, Corriere piše da bi se smjena trenera mogla dogoditi i ranije.

U međuvremenu je dobra vijest za Ancelottija brzi oporavak ozlijeđenih igrača, Kake, Neste, Borriella i Senderosa, koji bi mogli biti spremni za nastup već u drugom kolu Serie A, na gostovanju kod Genoe 14. rujna.

uvijek_rossoner
03-09-2008, 06:39
Ja sam naveo da imamo sada rastrcanog Sedorfa zato sto ima jaku konkurenciju i ponovo se treba borit za mjesto u timu. Ali ja nevidim Sedorfa konstantno na terenu pa oni koji su na stadionu vjerovatno bolje znaju i ako kazu da se seta ond se seta po terenu. Sto se tice Ancelottia daj da ga se vise manimo, vidjet cemo dokle ce, jer on MORA sa ovom ekipom osvojit Scudetto u suprotnom 100% odlazi sa klupe...

rinogattuso
03-09-2008, 07:58
@mrki ja nikad necu reci da je Ancelotti pljuga trener jer bi to bilo suprotno kodeksima fizike i ciste plutonove logike!nije nista specijalno ali nije ni pljuga moj prijatelju..skoro sam brojao ti imas preko 400 postova gdje pljujes po covjeku pa halo,na kojoj planeti zivis!!
nemozes za svaki poraz svako lose sta se desi Milanu kriviti konstanto njega..naravno on je kriv velikim djelom ajmo reci,ali ne konstanto!!
Pitam tebe kako bi ti pobjedjivao proslu sezonu da si 17 kola od napadaca imao samo Gilardina!!Kako??
Za sada nekazem druga su vremena,velike su rotacije u klubu pobjede ce doci vjerujte mi,ti ces reci na genijalnosti igraca pa sta je sa Barcom,Realom,Totenhamom,zu je primjer Valnecia znas i sam kakva je bila prosle sezone a ima nekolicinu sjajnih igraca..

Ono sta si spomenuo mamine i tatine sinove,kolega moj sale ili geof pojma neam koji je prvi spomenuo da je PRAVI navijac Milana samo onaj koji ide na tekme doticnog kluba to i pojedini clanovi mogu potvrditi..al meni nebito dokazivati #sta poseres to pojedes"

I o Ancelottiu se necu svadjati volim Milan,kao sebe ali nemogu vise citat tvoje postove kad seres kvake iz dana u dan sto je je!!Priznaj malo covjece da previse kritikujes carla,los je ok..ali ne konstanto..Irititra!!

Upravo u Millanelu traje sasatnak Galliani-Ancelotti,svi znamo temu i razlog sastanka..

rinogattuso
03-09-2008, 08:08
Ancelotti, who was heavily criticized by club president Silvio Berlusconi due to his defensive tactics, was able to adopt a creative play in Milan while making several roster changes. He made Dida, still maligned for his 2000 Champions League howler against Leeds United, his new starting goalkeeper barely a month into the 2002-03 campaign, while converting budding attacking midfielder Andrea Pirlo to a defensive playmaker and playing him behind Manuel Rui Costa @mrki ovo pobija tvoju neistinu sta si tvrdio u prednhodnom postu!!

Svasta covjek moze cuti njega stvorio trener Bresicie kada Mrki??Kada je igrao kao 18 godisnjak ili prije 7-8 godina kada je bio na posudbi u istom klubu i kad je odigrao desetak susreta,ma daj!!Zasto moras lagat covjece..

I jos da napomenem da je Ancelotti imao 38-39 godina kada je trenirao Juventus i poznat mi je taj slucaj sa Henryem koji je bio mlad trazio je sebe ali o cem pricas nakon 11 godina Raajkard koji ce zamjneiti Ancelottia 80% opet je Henrya koristio na toj poziciji i sta sad..Greske je da se cine..

mrki
03-09-2008, 09:26
Ancelotti, who was heavily criticized by club president Silvio Berlusconi due to his defensive tactics, was able to adopt a creative play in Milan while making several roster changes. He made Dida, still maligned for his 2000 Champions League howler against Leeds United, his new starting goalkeeper barely a month into the 2002-03 campaign, while converting budding attacking midfielder Andrea Pirlo to a defensive playmaker and playing him behind Manuel Rui Costa @mrki ovo pobija tvoju neistinu sta si tvrdio u prednhodnom postu!!

Svasta covjek moze cuti njega stvorio trener Bresicie kada Mrki??Kada je igrao kao 18 godisnjak ili prije 7-8 godina kada je bio na posudbi u istom klubu i kad je odigrao desetak susreta,ma daj!!Zasto moras lagat covjece..

I jos da napomenem da je Ancelotti imao 38-39 godina kada je trenirao Juventus i poznat mi je taj slucaj sa Henryem koji je bio mlad trazio je sebe ali o cem pricas nakon 11 godina Raajkard koji ce zamjneiti Ancelottia 80% opet je Henrya koristio na toj poziciji i sta sad..Greske je da se cine..

To što je članak na Engleskom jeziku ne znači da je točan, odjebi!

Pirlo je u Berscia-i prebačen na zadnjeg "fantasistu", u vrijeme Baggia, a to što ti ne znaš to nije moja briga. ili što je ovaj članak pisao neki Englez ili šta ja znam tko, tko nije to uzeo u obzir. nisi ni ti moja briga, zato tko te jebe. I ti mene iritiraš pa ti ne jebem mater i ne nazivam debilom. Neću više o Carlo, prije ste govorili da je super, pa ok, pa ajde možda i loš. Ja kažem da je pljuga. I to je to.

i dok pišem o MILANU, pisat ću protiv Ancelottia i 400 postova ako treba, jer on upravlja tim MIlanom s klupe. I ja gledam kako igrači na terenu sami igraju, a kad nema inspiracije ode sve u k... jer nema čvrstog sistema. A ti imaš problem ako trošiš vrijeme na brojanje mojih postova, jer ja se kajem evo što uopće razgovaram s tobom pa na taj način gubim vrijeme. Odoh učit za fax, bolje to nego ovo, kao da pčljujem u vjetar jebote.

A to za Bresciu pogledaj. Ne znam kako. Pitaj neke Talijane iz Brescie, nađi ih na netu pa vidi.

rinogattuso
03-09-2008, 09:42
Vidis kako si popizdio to je tekst sa wikipedije ima toga jos,jel da istina boli ajde gusi se u svojim bezvezurijama i lazima!!kako si ti to vidio za Bresciu kad meni nemozes sad dokazat?!?!

Ja da kontaktiram navijace iz Brescie,wtf!!Ajde nadji mi dokaz idem odmah sa ovog podforuma u zaborav ali u jedno budi siguran ja stvari i argumente neizmisljam kao ti...

uvijek_rossoner
03-09-2008, 10:47
Ej ljudi ja necu da se previse mjesam ali bilo bi dobro da spustite tenzije.
Sto se tice Pirla ja se sjecam da je u Bresi igrao sto i u Milanu i da ga je Milan uzeo od Intera jer je on bio Interov igrač a ko je zasluzan za njegovu poziciju bas me boli racku...
Ancelotti treba jos puno da uci sto se tice tih stvari ali ko ga jebe ja hocu da uzivam ove sezene u partijama Milana jer sada je MILAN- NOVI GALAKTIKOS -samo sto mi trebamo da uzmemo sto vise trofeja a ne kao Real NITI JEDAN TADA....

Filipus
03-09-2008, 11:03
To što je članak na Engleskom jeziku ne znači da je točan, odjebi!

Pirlo je u Berscia-i prebačen na zadnjeg "fantasistu", u vrijeme Baggia, a to što ti ne znaš to nije moja briga. ili što je ovaj članak pisao neki Englez ili šta ja znam tko, tko nije to uzeo u obzir. nisi ni ti moja briga, zato tko te jebe. I ti mene iritiraš pa ti ne jebem mater i ne nazivam debilom. Neću više o Carlo, prije ste govorili da je super, pa ok, pa ajde možda i loš. Ja kažem da je pljuga. I to je to.

i dok pišem o MILANU, pisat ću protiv Ancelottia i 400 postova ako treba, jer on upravlja tim MIlanom s klupe. I ja gledam kako igrači na terenu sami igraju, a kad nema inspiracije ode sve u k... jer nema čvrstog sistema. A ti imaš problem ako trošiš vrijeme na brojanje mojih postova, jer ja se kajem evo što uopće razgovaram s tobom pa na taj način gubim vrijeme. Odoh učit za fax, bolje to nego ovo, kao da pčljujem u vjetar jebote.

A to za Bresciu pogledaj. Ne znam kako. Pitaj neke Talijane iz Brescie, nađi ih na netu pa vidi.

Ti rece da se oprastas, sta ces onda jos ovdje

mrki
03-09-2008, 11:21
Ej Sto se tice Pirla ja se sjecam da je u Bresi igrao sto i u Milanu i da ga je Milan uzeo od Intera jer je on bio Interov igrač...

Ja ne znam Rinogattuso kako da ja to sad dokažem. Ali pokušat ću, samo mi da j vremena da pitam nekoga tko ima neku snimku ili tako nešto. Kao to ovaj kojega sam citirao kaže, i ja se sjećam da je igrao isto što i sada, samo što eto nemam "dokaz". A sjećanje nije dokaz na sudu jebiga.

Haha, ne gušim se ja u lažima, jer ne lažem. Znam da je Pirlo igrao isto što i sada jer sam vidio, ali ti to ne znaš i sad si u neizvjesnosti jer ovisiš o člancima s neta. Samo čekaj, dokaz dolazi.

mrki
03-09-2008, 11:43
http://www.channel4.com/sport/football_italia/2006/pirlo.html

Had Andrea Pirlo learnt his trade in the dusty streets of Rio rather than the industrialised roads of Brescia, he would be wearing the Brazil shirt at this summer’s World Cup. Selecao boss Carlos Alberto Parreira has said as much, while comparisons with the legendary Carlos Dunga and Zico further underline that Pirlo has the samba skills which are required to don that famous yellow and green jersey. Fortunately for Marcello Lippi and Italian fans, the midfielder will be weaving his magic for the Azzurri at Germany 2006.

“There is one person in Lippi’s set-up who many of my players consider as an equal and that man is Pirlo,” stated Parreira. “The first person to highlight him to me was Rivaldo when he was left impressed by the Italian during his brief Milan experience. Then the others followed, such as Marcos Cafu, Kaka, Emerson and the rest. They all insist that Pirlo is the perfect reincarnation of Dunga – a player who is extraordinarily important in our history.”

Dunga is a symbol of Brazilian football, having captained the national side to World Cup glory in 1994 when they defeated Arrigo Sacchi’s dull Italy on penalties. Although the former Pisa, Fiorentina and Pescara player was much more powerful than Pirlo, he was the man in the middle with the keys to that national team – bossed by Parreira – as they regained the world title after a 24-year absence.

“Pirlo has the ability to work in tight spaces and has a superb long pass,” continued Parreira. “He battles for the ball in front of his defence and needs no encouragement to score. Furthermore, he has a deadly execution of free-kicks. Pirlo is a decisive factor in the side’s rhythm. It will be up to him whether his team play patiently or with pace.”

Of course, Parreira’s comments will have come as no surprise to Lippi. His predecessor, Giovanni Trapattoni, had doubts over whether such a lightweight player could battle enough in such a delicate area of the pitch. “It would be like having Zico just in front of the defence,” said the notoriously cautious Trap during his spell on the national bench. But Lippi had no hesitation in making the 26-year-old his playmaker. “Pirlo is an excellent element,” he raved. “He is an individual of great quality and calm. Parreira’s praise for him is welcome, but Pirlo is not available for transfer.”

It really comes as no surprise that the mild-mannered performer has seduced the Viareggino. Pirlo has put in some exceptional performances for Milan ever since boss Carlo Ancelotti decided to basically use him as a quarter-back. In an effort to not waste the player’s vision on the bench, Ancelotti – who already had Manuel Rui Costa and Kaka to choose from in the Trequartista role – opted to play him in a much deeper midfield berth, sitting just in front of the back four. Although that was met with justifiable scepticism at first, as a result of Pirlo’s questionable lungpower and tackling ability, he not only rose to the challenge but also excelled at it.

It didn’t take long for the compliments to start rolling in – even from the most unlikely sources. “Pirlo is a fantastic player,” raved Dutch great Johann Cruyff, whose praise is almost as rare as a misplaced Pirlo pass. “He knows how to play the ball. He even tracks back and helps his teammates.” Midfield colleague Gennaro Gattuso, who so often slots a sideways ball to Pirlo at club and international level, is another who is bewildered by the magician. “I don’t understand how he manages to combine his feet and brain so quickly,” said the more recognisable midfield terrier. “I think I would get a headache.”

Nevertheless, it would be wrong to credit just Ancelotti for Pirlo’s transformation. After all, it was the grandfather of Coaches, Carlo Mazzone, who first used him in such a way during the then youngster’s second spell at Brescia. “There was Roberto Baggio who played further forward than me,” pointed out Andrea. “Mazzone signed me in January on loan and told me that he wanted to use me in a new position. It was his intuition.”
Having been defined by Lippi as Italy’s silent leader, there is little doubt that the Azzurri’s chances of World Cup glory will heavily depend on Pirlo’s form. “I’m happy to have won the faith of the Coach and am content with my role in the team,” he said. “To feel that the boss believes in you is really important, especially when wearing the Azzurri shirt. I’m proud of this fact because I’m representing my country and the Italian game.”

Italy haven’t had such a creative player in midfield since Giuseppe Giannini in the late 80s and early 90s. The Roma idol was a classic ‘regista’, even if he played much further forward than Pirlo does now. The latter, who offers this current side a mixture of Giannini’s skill with Demetrio Albertini’s positional sense, played in six of the nine World Cup qualifiers that mattered. He won possession, developed offensive moves, sprayed passes all over the green and even scored a brace of free-kicks in the 2-0 San Siro win over Scotland. He now wants to be rewarded for that with the silverware that counts.

“The World Cup Finals are obviously an objective of mine,” he stated. “I don’t want to just be a part of it, as I want to become an important figure for Italy and I will do everything in my power to achieve that ambition.” He modestly added: “However, I don’t think that I am an indispensable figure. The thing that matters is our squad and we are creating a very efficient one.”

The ex-Azzurrini captain, a former European champion at that level, is a key figure in the current Nazionale set-up. That was noted by most interested onlookers in November’s stylish 3-1 victory in Holland. Pirlo was a leading light in that Amsterdam triumph as Lippi’s men ended Marco Van Basten’s 15-match unbeaten run on the Oranje bench to boost their own World Cup credentials. “A victory of that nature provided us with a great source of enthusiasm, especially because Holland are a side whom many fear,” commented Pirlo. “Lippi just told us to go out there and enjoy ourselves before the game, as if we were about to take part in a training session. We did what he told us and I think that everybody saw the result.”

Pirlo has developed into an assist king at Milan, providing the killer pass for the same strikers who will probably be making runs for him on German soil in the near future. It all bodes well for the peninsula. “Alberto Gilardino moves a lot like Pippo Inzaghi, even if he also likes to receive the ball at his feet so that he can turn the defender who will inevitably be on his back,” he remarked. “Gilardino is great at being the target man, something which Christian Vieri – now at Monaco – is also very good at. I have understood how to serve the ball up to both of them. It is just vital to time your pass to perfection.”

It’s been no walk in the park for Pirlo to become the best deep-lying playmaker in world football, as many now consider to be the case. Italian football came very close to losing his prodigal talent to Inter’s touch of death. Having made his mark as a 16-year-old at hometown club Brescia, he accepted Massimo Moratti’s offer to sign for the sleeping giants. “Moratti specifically requested me,” he revealed. “I was just 18 and I was all ready to join Parma. Moratti phoned and told me to call into the club headquarters because he wanted me at Inter.”

It was a switch that promised much yet delivered little. Even the arrival of Marco Tardelli, his former Under-21 boss, couldn’t see him promoted from the bench to the first team. The player once nicknamed Riverino, a Brazilian sounding reference to Milan and Italy great Gianni Rivera, was soon forgotten. He eventually left, following in the footsteps of Clarence Seedorf, to revive his career at city rivals Milan. “When you have so much desire to play and you don’t, then you feel hurt inside,” noted the still disappointed Pirlo. “Had I been given a regular run in the side then I could have demonstrated all of my worth to Inter. I didn’t feel humiliated but it was disappointing that I had to ask for a transfer in order to play.

“Was Tardelli responsible? The facts speak for themselves. I played in all of the Under-21 games and I was his reference point for the team. At Inter, though, I wasn’t given any space. I met Moratti and he didn’t want me to leave, yet things went the way they did.”

That’s all in the past now though for Pirlo. He’s a new man today, a diverse and irreplaceable footballer, one who has everything needed to write himself firmly into the history books of Italian football. The Boy from Brescia, rather than Brazil, certainly has all the attributes to do exactly that by masterminding the Azzurri’s first world title for 24 years. After all, Dunga did exactly the same for his nation…
-------------------------------------------------------------------------

Izvolite. I drugi put.

bLOND !-,-!
03-09-2008, 11:47
Vidis kako si popizdio to je tekst sa WIKIPEDIJE

pa članke na wikipediji moze pisat bilo tko, pola onih članaka na wikipediji nije tocna, evo, mozda si baš ti napisao taj članak..... da je to napisano na npr sluzbenoj stranici Brescie i Milana (LOOOL) onda bi to bio nekakav dokaz, ....

uvijek_rossoner
03-09-2008, 12:05
Uh sto se ovdje zaostrilo...
Joj ja ne bi trazi dokaz vala da mi ga tata trazi ali svaka cast pa si "dokazao".
Ja samo mogu reci da kada sam Pirla gledao igrao je ovo sto i u Milanu i to upravo u Breši . To sam vec i napisao u ranijem postu ali nisam znao koji je trener tada vodio Bresu. Eto dragi moji nadam se da ce sa ovim i svadje prestati a nikom nije u cilju da odlazimo sa MilanManie prema tome ovako je bolje... Sta nas ima mašalaaaa... :)

Senahid1
03-09-2008, 12:07
My master thinks we are winning this war !
P.S. ovo zna ko je igrao Stronghold :D

dajte ba ljudi koji vam je kurac...
nemojte mrkija napadat, jer je čovjek pisao na ovom forumu prije nego što ste se rodili :grinser:
pogotovo geoffa i klanfu da mi ne dirate , jel jasno :grinser:
ajmo ba svi : FORZA MILAN

prle
03-09-2008, 12:24
@mrki ja nikad necu reci da je Ancelotti pljuga trener jer bi to bilo suprotno kodeksima fizike i ciste plutonove logike!nije nista specijalno ali nije ni pljuga moj prijatelju..skoro sam brojao ti imas preko 400 postova gdje pljujes po covjeku pa halo,na kojoj planeti zivis!!
nemozes za svaki poraz svako lose sta se desi Milanu kriviti konstanto njega..naravno on je kriv velikim djelom ajmo reci,ali ne konstanto!!
Pitam tebe kako bi ti pobjedjivao proslu sezonu da si 17 kola od napadaca imao samo Gilardina!!Kako??
Za sada nekazem druga su vremena,velike su rotacije u klubu pobjede ce doci vjerujte mi,ti ces reci na genijalnosti igraca pa sta je sa Barcom,Realom,Totenhamom,zu je primjer Valnecia znas i sam kakva je bila prosle sezone a ima nekolicinu sjajnih igraca..

Ono sta si spomenuo mamine i tatine sinove,kolega moj sale ili geof pojma neam koji je prvi spomenuo da je PRAVI navijac Milana samo onaj koji ide na tekme doticnog kluba to i pojedini clanovi mogu potvrditi..al meni nebito dokazivati #sta poseres to pojedes"

I o Ancelottiu se necu svadjati volim Milan,kao sebe ali nemogu vise citat tvoje postove kad seres kvake iz dana u dan sto je je!!Priznaj malo covjece da previse kritikujes carla,los je ok..ali ne konstanto..Irititra!!

Upravo u Millanelu traje sasatnak Galliani-Ancelotti,svi znamo temu i razlog sastanka..
90 posto utakmica sa losim rezulatatom je carlo direktni krivac,lahko je biti trener i osvajati trofeje sa svemirskim sastavom,a to sto kazes da je imao na raspolaganju imao samo gilu,tu se trebala vidjeti carlova genijalnost da sa losijim sastavom napravi rezultat a to on nije uspio,i on je kanta od trenera cim on ode bice nam puno puno bolje,samo suti ko kuja i radi sta mu ovi kazu,silvio mu diktira pocetni sastav nidje vezze,
a plus sto mrki kaze sa moggijevim junetom biti 8 i henriya staviti na krilo pa zato moras biti bas "GENIJE"!!!

mrki
03-09-2008, 12:28
Uh Joj ja ne bi trazi dokaz vala da mi ga tata trazi ali svaka cast pa si "dokazao".

A jebiga, ne mogu vam Pirla dovesti da vam kaže to. Imate citat Pirla gdje kaže da je MAzzone to napravio. A Mazzonne je ( mislim ) nedavno umro, pa je u Italiji bila odana onako opća počast jednom od najvećih trenera u povijesti Italije. To vam je onaj starac na klupi Brescie koji se smije dok Baggio jedva trči i pravi budale od igrača oko sebe :)

MIRZA
03-09-2008, 13:12
Majko mila oko čega se vi svađate :D
Hajmo sada početi raspravu ko je imao najveći uticaj na Pirla tokom njegovih prvih fudbalskih koraka...

Ja tvrdim da je to bio njegov tetak.....

Budite mi sretni i debeli!

amel82
03-09-2008, 13:57
Milan bez potpore navijača

Nakon nasilja i problema koje su proteklog vikenda uzrokovali navijači Napolija na putu u Rim i u samom gradu prije i nakon utakmice prvog kola Serie A, talijanska komisija za analizu sigurnosti sportskih događaja donijela je odluku kojom se navijačima Milana i Fiorentine zabranjuje odlazak na gostujuće utakmice protiv Genoe, odnosno Napolija, koje se igraju u okviru drugog kola Serie A.

Susreti Genoe i Milana već se godinama proglašavaju utakmicama visokog rizika, nakon što je prije njihove međusobne utakmice 1995. godine ubijen navijač Genoe Vincenzo Spagnolo, tako da ova zabrana i nije veliko iznenađenje za poznavatelje prilika u talijanskom nogometu, dok bi se zbog nedavnog divljanja navijača Napolija ta utakmica mogla čak odigrati i bez prisustva domaćih navijača, a ne samo gostujućih.

alberto
03-09-2008, 14:09
Ja samo znam da je Pirlo dosao u Milan iz Intera,a da je u Interu igrao ofanzivnog veznog i to veoma lose...Takodje znam da je Pirlo rekao da je zahvalan Ancelotiju sto ga je prekomandovao na zadnjeg veznog...A sad da li je on to prvi uradio neznam,a nije ni bitno,bitno je da je napravio najboljeg igraca na svijetu KAKU,i da je od jednog nepoznatog Gatussa napravio masinu,da je vratio Ambra u zivot i da je sa smjesnim timom(osim Kake)osvojio L.P.Dajte ba,pa nije to slucajno...

Al svakom istekne vjek trajanja u jednom klubu,pa mislim da je tako i u Milanu vrijeme za promjene,ali nikako za Rajkarda koji je cak i za Carlita smjesan trener...Nama treba Spaleti,Lipi,ili neko ko ima veliki autoritet u Milanu,samo takvi treneri mogu da vode Milan..
Sjetite se Terima,koji je vrhunski strucnjak i trener,a nije se u Milanu zadrzao ni toliko da moze kafu normalno popiti..To je taj Autoritet...

P.S.Murinjo je cuka trener...Nabijem ga prepotentnog..i njega i moratija..

DUCO
03-09-2008, 14:15
Galiani ga povikao Anceloti na iten sostanok posle sokantnio poraz od Bologna
i mu postavi ultimatum ili rezultati ili ccccccccccccaaaaaaaaaaaaaaaaaaaooooooooooosssssssssss

:stupid:ANCELOTI:stupid:

P.S.Man.siti sprema mega bid za KAKA ovie ne sa tacni

rinogattuso
03-09-2008, 14:59
Ja samo znam da je Pirlo dosao u Milan iz Intera,a da je u Interu igrao ofanzivnog veznog i to veoma lose...Takodje znam da je Pirlo rekao da je zahvalan Ancelotiju sto ga je prekomandovao na zadnjeg veznog...A sad da li je on to prvi uradio neznam,a nije ni bitno,bitno je da je napravio najboljeg igraca na svijetu KAKU,i da je od jednog nepoznatog Gatussa napravio masinu,da je vratio Ambra u zivot i da je sa smjesnim timom(osim Kake)osvojio L.P.Dajte ba,pa nije to slucajno...

Al svakom istekne vjek trajanja u jednom klubu,pa mislim da je tako i u Milanu vrijeme za promjene,ali nikako za Rajkarda koji je cak i za Carlita smjesan trener...Nama treba Spaleti,Lipi,ili neko ko ima veliki autoritet u Milanu,samo takvi treneri mogu da vode Milan..
Sjetite se Terima,koji je vrhunski strucnjak i trener,a nije se u Milanu zadrzao ni toliko da moze kafu normalno popiti..To je taj Autoritet...

Slazem se djelom posta...van sam rasprave oko Pirla,znam dobro sta mislim i sta tvrdim!!
Po meni iduci strateg na klupi Milana ce biti Talijan Spaletti,Prandelli ili onaj coach Udinesea koga jako simpatisem!

mrki
03-09-2008, 16:55
Ne možeš biti van rasprave kad je rasprava okončana Pirlovim citatom u kojemu on kaže kako ga je tamo stavio Mazzarri, jebiga. Ali evo, nudim ruku mira u ime toga što smo rossoneri. Nadam se da prihvaćaš.

Spalletti da, Prandelli DA ( jer je najbolji mladi trener u Italiji, bolji od Spalettia ), a onaj iz Udinesea i Rijkaard nisu ta klasa. Ali Prandellia bih prihvatio 300%!

geoff
03-09-2008, 16:56

Evo kad smo vec u raspravi oko trenera, vidim da neki brane ancelottia, a istovremeno se blati mourniho.
Ajmo ostavit po strani nekakvu njegovu bahatost i prepotenciju i to malo sagledati objektivnije, kako neki vole gledat i ancelottijeve uspjehe.
Taj moruinho je osvojio ligu prvaka s PORTOM. Stvorio je igrace za koje do tada nitko nije cuo (paulo ferreira, nuno valente, costinha,carvalho, maniche, deco), neovisno o tome kako su se njihove karijere dalje razvijele, ti su igraci u portu igrali ko svicarski sat.
nakon toga dolazi u englesku i posprda se sa velicinama kakve su ferguson ili wenger, pa i benitez. Trebalo je i one zvijezde u chelseu poslozit pa da suvereno pregaze uigrane ekipe arsenala,liverpoola ili man.utd.a

Lako je sada bit pametan i rec da sta je to problem onakvu ekipu chelsea odvesti do prvaka engleske. pa kad bi to bila i istina, on je osvojio kup uefe i ligu prvaka s Portom i naoravio karijer desetorici igraca, koji su svi, osim deca i carvalha, potpuno zakazali nakon njegova odlaska iz kluba.

Meni se on isto gadi, posebno sad kad je trener merde, ali je on vrhunski trener, sigurno bolji od ancelottia.

buco71523
04-09-2008, 00:55
Joj ljudi jete li vidjeli ovu vest a ovaj crazy seik hoce da nam uzme Kaki ja mislim da ce kaka izabrati srce a ne pare jer vec ih ima vise nego sta ih treba

Kaka Next For Dr Sulaiman?

Manchester City’s new owner Dr Sulaiman Al-Fahim is planning a mega-money bid for Milan superstar Kaka next summer, according to the Daily Telegraph. Al-Fahim this week sensationally captured Robinho, and he plans to keep bringing the world's best players to Eastlands.

buco71523
04-09-2008, 00:56
Joj ljudi jete li vidjeli ovu vest a ovaj crazy seik hoce da nam uzme Kaki ja mislim da ce kaka izabrati srce a ne pare jer vec ih ima vise nego sta ih treba

Kaka Next For Dr Sulaiman?

Manchester City’s new owner Dr Sulaiman Al-Fahim is planning a mega-money bid for Milan superstar Kaka next summer, according to the Daily Telegraph. Al-Fahim this week sensationally captured Robinho, and he plans to keep bringing the world's best players to Eastlands.

pece4ever
04-09-2008, 04:08
Ne mogu a da se ne ubacim, to sto je Karlo uradio, uradio je, igrali smo, osvajali smo imali smo strasnu taktiku, svi koji su se branili primali su 5 komada, oni koi bi se otvorili jos vise,ali to je vreme proslo, svi su nas naucili, svi znaju Karlovu taktiku, i svi nam sad lagano i bez puno napora mogu otkinuti bod, pa sto ne i tri.
Nije da je Karlo kako sto kaze alberto sa smesnom ekipom ovoijo LP, on je i tada a i zadnje dve godine imao ekipu, imao je igrace, ali mu je taktika bila pogresna. Momak je koristio istu taktiku koju je pre bio namenio za druge igrace. Pa decko imas nove razlicite pozicije, zbog njega se Gorky nije mogo snaci u Milanu, zbog njega je taj momak sad na pozajmici u Bordu i tamo razvaljuje.
Prosle dve godine, na svake utakmice mi smo bili i bolji i imali smo igru, a na svakoj smo gubili po bod, tri. Znaci da nesto nije valjalo, a to Karlo nije mogao da primeti. Nemoras igrati fudbal za da bi to mogao primetiti, nesto se tada moralo menjati, a nije i sad nam se to vraca jos u prvoj utakmici.
Karlo izveo protih Bolonje najace igrace koje sum mu bile na raspolaganju, i opet ista greska, ista formacija, ista taktika, igra koa i obicno strasno dobra, mi razvaljujemo, mi imamo posed lopte, ali na kraju drugi se raduju i mi smo opet ljuti.
Dugo sam gledao highlightse Milan - Bologna, pa sam resio da se potsetim na neke stare utakmice, pa gleadao onda PSV - Milan 3 - 1, La Coruna - Milan 4 - 0, Finale u Istambulu gde svi znamo sta se desilo, i primetio sam jedno. Na sve utakmice ucinjena je ista greska, i isti je razlog naseg poraza, POGRESNA TAKTIKA.
I na kraju, zakljucio sam, letos smo imali neverovatan transer mercato, kupili smo strava igrace, u nasem timu igraju troje koje nose tituli najbolji igrac sveta, i da je sve to odlicno super, AL dok nam je Karlo na klupi, dok ovaj isti Karlo, produzava igrati igru koju igra vec 9 godina, mi u narednih 10 sa bilo kojim igracime necemo osvoiti Scudetto. I opet ce mo pricati, nemamo igraca nemamo ovo, nemamo ono, kriva je uprava, tacno kriva je uprava sto ga letos ni su smenili, pa sad jos posle prve sede i objasnjavaju, kako ako Karlo ne osvoi naslov leti, pa covece od 2003 nije osvojio naslov, jebe nas neka Bologna, za koju i sam treber kaze da su imali naverovatnu srecu, nadao sam se na se prosle dve sezone nece ponoviti i da vise nikad necu pisati protiv Karla, ali eto opet jovo nanovo, a to mi se ne svigja.
Na kraj, sa ovom ekipom koju imamo na raspolaganju, ja bi uzeo i Rajkarda (iako ga ne postujem) samo da ne vidim ovog Karla na klupi Milana.
Karlo ili menjaj taktiku ili idi pusti nekog drugog ko ce to da uradi.

rinogattuso
04-09-2008, 06:12
Naravno @pece4ever lose takticki postavljene tekme,dakako to stoji ali mene bas zanima koji je to psiholoski sklop da spominje ono najgore!!One jako lose odigrane i vodjene utakmice,taj Ancelotti je 2 puta Man Utd izbacio,3 puta Bayern pa stvarno budite nekad realni samo to trazim on nije nista specijalno ali je jos trener naseg voljenog kluba sto trazi postovanja,barem malo!!
Kako se pise dan mu je ultimatum,vidjecmo dal ima moci da to ispostuje ako ne hvala mu i adio..

pece4ever
04-09-2008, 06:33
Ja sam pre par meseca reko da necu da pisem protiv Karla, i slazem se stobom ne samo za te dve utakmice protiv Bayerna i Mancestera nego i za druge, nego hocu da kazem, njegovo vreme u Milanu je proslo, prosle sezone falili mu igraci pa je morao igrati "kao tu taktiku", evo ove godine novi igraci, izbor veliki, koi je cilj onda da se igra ona ista igra ista taktika koja nam ni je donela uspeh.
Uopste ne kazem da cu zaboraviti sta je Karlo uradio za nas, jedino zelim da momak promeni nacin igre, eve nisam za da ga smene, nego hocu da vidim nesto novo, neki drugi Milan, a ne Milan sa novih clanova a ista taktika.
To je to sto zelim reci, ili menjaj taktiku ili odlazi.
Prihvatio bi i najloseg trenera, samo kad bih znao de necu vise nikad gledati ovu strasno losu taktiku. Jebote, igras pravis 30 - 40 sanse, imas posed lopte 70% a gubus, pa to nema nigde.
To nema ni u Beogradu.

amel82
04-09-2008, 07:03
Kaka se napokon vratio punim treninzima!

Milanov Brazilac Kaka, koji je prošle sezone imao velikih problema s ozljedom koljena, bit će spreman za gostovanje kod Genoe za deset dana u drugom kolu Serije A...

Milan je prošle sezone talijansko prvenstvo završio na petom mjestu, što nije bilo dovoljno čak niti za plasman u Ligu prvaka. ''Rossoneri'' su loše započeli i novu sezonu, porazom na San Siru u 1. kolu protiv Bologne s 2-1. Mnogi kao uzrok rezultatskih podbačaja navode ozljedu Kake, koji je u svibnju ove godine operirao koljeno i nije se stigao oporaviti za sam početak nove sezone.

No, sada su problemi za najboljeg igrača svijeta prošle godine u Fifinom izboru napokon postali stvar prošlosti. Kaka se vratio punim treninzima, te bi trebao zaigrati u 2. kolu Serije A 14. rujna, kada će Milan gostovati kod Genoe, tvrdi nogometni portal Goal.com.

mrki
04-09-2008, 07:14
Ovo što dnas čitam o Milanu u talijanskim medijima ne tragikomično, pa mi djelujemo kao amateri!!

Prošlo je MJESEC dana primprema, i prvo kolo lige, a sada Galliani i naš trener sazivaju sastanak u kojem je odlučeno da Milan mora protiv manjih klubova igrati sa 2 špice i Dinhom+Kakom.. Trebalo im je 40-ak dana da se tog sjete?? ili koji k...?

Daj napadnite ko ljudi, stavi tog jebenog Kaladzea na lijevog beka kao prije ( jer jedino tu može manje šteta nanijeti, a trkački može odraditi. A Marek neka igra sam sa sobom jer od kada je u Milanu nije niti jednom centrirao za gol! Možda jednom eto...), Zambra desno, Flaminia i Rina na zadnje vezne, Pirla VIŠE NAPRIJED kao u Itzaliji i naprijed Ka-Pa-Ro. I to je to.

Ili Seedorfa na SREDNJEG VEZNOG, što je igrao 80% karijere, a ako gospodin Clarence više ne želi trčati - ne mora. Ima tko će trčati.

Ja nikada neću Seedorfu oprostiti ovo: on je u par navrata ( je samo jednom ) rekao da nama ne treba igrač kao što je Ronaldinho...e pa sad jebiga. Neka shvati to kako tko hoće i može. Kao i Pippo koji kaže da nam ne treba napadača više... Sve je to ok, al vi ste ljudi profesionalci, i igrajte ili nosite se.

klanfa
04-09-2008, 07:24
sedorf je to rekao jer bi imao konkurenciju (sad je ima) da bi se mogao je****i,a ne trenirati(kao sto sada mora)!!!

PS.sad ce skola...necu tako cesto biti online

rinogattuso
04-09-2008, 07:25
Ovo što dnas čitam o Milanu u talijanskim medijima ne tragikomično, pa mi djelujemo kao amateri!!

Prošlo je MJESEC dana primprema, i prvo kolo lige, a sada Galliani i naš trener sazivaju sastanak u kojem je odlučeno da Milan mora protiv manjih klubova igrati sa 2 špice i Dinhom+Kakom.. Trebalo im je 40-ak dana da se tog sjete?? ili koji k...?

Daj napadnite ko ljudi, stavi tog jebenog Kaladzea na lijevog beka kao prije ( jer jedino tu može manje šteta nanijeti, a trkački može odraditi. A Marek neka igra sam sa sobom jer od kada je u Milanu nije niti jednom centrirao za gaol! Možda jednom eto...), Zambra desno, Flaminia i Rina na zadnje vezne, Pirla VIŠE NAPRIJED kao u Itzaliji i naprijed Ka-Pa-Ro. I to je to.

Ili Seedorfa na SREDNJEG VEZNOG, što je igrao 80% karijere, a ako gospodin Clarence više ne želi trčati - ne mora. Ima tko će trčati.

Ja nikada neću Seedorfu oprostiti ovo: on je u par navrata ( je samo jednom ) rekao da nama ne treba igrač kao što je Ronaldinho...e pa sad jebiga. Neka shvati to kako tko hoće i može. Kao i Pippo koji kaže da nam ne treba napadača više... Sve je to ok, al vi ste ljudi profesionalci, i igrajte ili nosite se.

Kaladze je izgubio na brzini igranjem na stoperu,tj dobio na misicnoj masi transformacijom pozicije sad neznam koliko bi to bilo pametno raditi. Po meni mozda nebi bilo lose odigrati sa 3 nazad kada su u pitanju manje ekipe..

Ono sto je takticki jako bitno treba naci soluciju kako Pirla odmarati,Senderos je cesto spominjan samo neznam kad ce i koliko ce imati prilike da igra i skim bi bio idealan u paru!!Mnogo je dilema tu je ocigledno!

Jos da dodam da je Galliani striktno rekao da 3 zlatne lopte moraju igrati a za 4 poziciju da se izbore Pipo ili Pato..

alberto
04-09-2008, 08:48
Za tri kola u vrhu napada Milana ce igrati Borielo i Shewa.i ima da razvaljuju...
U vezi ce igrati Pirlo,Gatusso,Kaka,i Roni..Odbrana ce biti Zambrota,Nesta,KAladze i Janku..
Na golu Abiati,ako ga Dida neskine...
I onda ce tek da se dere liga,jer Pato nemoze sa svojim godinama i mozgom(dobro je rekao dunga)biti prvi izbor Milana,a ni Pipo koji nemoze sastaviti 3 tekme zaredom da se ne povrijedi...
Znaci idemo po Scudetooo....

pece4ever
04-09-2008, 09:20
Ma koja pojma od fudbala ima Dunga, Pato mora biti prvi izbor inace od njega nece biti nista bice drugi Gourcuff, decak sa potencijala bez sanse za napredak. Pato od sledece utakmice mora da startuje, a dali ke pored njega biti Sheva ili Pippo to nije vazno, vazno je da je mali sposoban igrati i davati golova i da se to mora iskoristi i pruziti mu i vise nego sto se moze.

deejaysale
04-09-2008, 09:52
Neznam zasto bi Shewa igrao u prvom sastavu u bliže vrijeme,svi smo vidjeli u nedjelju da nema snage za potrčat,a bogami ni preciznosti tj. lucidnosti za dat gol što uopće nije čudno jer čovjek nije 2 godine odigrao 5 tekmi prema tome kad ga se već dovelo ima da se spremi ,a dotad nek čeka priliku na klupi!U svakom slučaju Pato mora biti prvi izbor i istrpit ga se koliko god se može,ako se Gilu onoliko trpilo i čekalo ne vidim razloga zašto ne bi ovog mladog veoma potencijalnog napadača!A što se tiče dragog mi Carletta suvišno mi je više trošit riječi na njega i koliko god on nije kriv za nedjeljne promašaje Pipa i Shewe lijepo je na Domenica Sportiva rekao jedan od sugovornika:''Je,Milan je igrao bolje nego prošle sezone,ali ja uopće ne vidim promjenu u taktici i igri,to je isti Milan od prošle sezone + Ronaldinho i Flamini koji su svojom individualnošću podigli razinu igre!Drugog pomaka nema!!!''
A to je ono što mrki,geoff,ja i još par stalno tvrdimo,Carletovo vrijeme je prošlo,predugo nema pomaka u igri i taktici,šta je napravio je napravio,moje mišljenje je da je mogao i više s tim igračima,ali sad je stvarno vrijeme za odlazak mada ja sumnjam da će otići prije kraja sezone jer to jednostavno nije Milanov stil i bojim se da je najveća greška ovog prijelaznog roka njegov ostanak!Ako se već dovelo toliko novih igrača morao se dovest i novi trener pa da krene novo Milanovo doba,a ovako samo mogu molit boga da Kaku,Ronija,Pirla,Flaminija zaobiđu ozlijede pa da nešto možda i osvojimo njihovim majstorijama!

Pozdrav

pece4ever
04-09-2008, 09:59
Ja neznam brate kako si ti to primetio od 45 min da Sheva nema snage i da uopste nije spreman da igra, alal ti vera kad mozes tako lako da procenis igraca.
Pa jesi li ti video kolko je Sheva otvorio igru kad je uso, to Pippo nemoze ni u snu da uradi.

pece4ever
04-09-2008, 10:04
A za Carla se potpuno slazem stobom, to je to, njegovo vreme u Milanu je vec odavno proslo.

uvijek_rossoner
04-09-2008, 10:43
Sheva je šupak o o o o Sheva je šupak o o o o o . . .
Hahhahahah Ni ja mu ne bi odmah dao da igra od prve minute neka je zasluzi :)

uvijek_rossoner
04-09-2008, 10:51
Po meni, protiv manjih ekipa treba igrati jako ofanzivno da im se neda oci otvorit i to bi izgledalo ovako nekako :

_______________Abiatti________________

_____Bonera_____Senderos_____Kaladze__

_____Gattuso______Pirlo_______Flamini____

________Kaka______________Ronaldinho___

_____________Pato____Inzaghi___________

uvijek_rossoner
04-09-2008, 10:56
Zasto ne probati ponekad i sa ovakvom taktikom pogotovo protiv manjih ekipa a namjerno sam postavio ovu trojicu u odbrani jer su brzi ako nam nedaj Boze sjevne kontra jer Puno brze ce reagovat oni nego Maldini kojeg sve vise stezu godine i on je sada jak samo u duelu a u šprintu sa mladjim klincima tesko da bi mogao. Sjetite se sta nam je radio Suazo kada je igrao za Cagliari... Bas bi volio ovakvu postavu protiv Đenove u sljedecem kolu, mislim da bi se oni slitali vec u svlacionici hahahahahahaha
Trazili bi od sudije da im dozvoli da nastupe sa 12 igraca jer ko ce pohvatat sve ove gore u napadu haha haha ahahahhahahahahahahah Pozzz

ENIS
04-09-2008, 11:54
ma treba mijenjat ba .
ima ona izreka promjena je dobra pa makar i na gore :) al mislim da gore nemoze od ovog sto je sad .. treba mjenjat ,volio bih vidjet milan sa 3 napadaca ..

Senahid1
04-09-2008, 13:01
sačekajmo još barem 2 kola , pa onda pričajmo šta valja a šta ne valja!
Carlo za trenera,Sheva u prvih 11 i gotovo !!!
FORZA MILAN

DUCO
04-09-2008, 14:43
bez svadji se ke si dojde na svoe mesto
oko Karlo sam neutralan
evo moi fakti oko karlo
Murinjo u inter e potrazio 3 igraci oni su doneli 2
za zamenu oko Lampard e potrazio Muntari i ga dobio
Kod Milan oko transferi Anceloti ne kazue ko dolazi a ko si odi to e golema mana u nas MIALN to mora da se promeni u svaki slucaj.
Anceloti e trazio Kovac ovi mu doneli Senderos.

geoff
04-09-2008, 14:47
Po meni, protiv manjih ekipa treba igrati jako ofanzivno da im se neda oci otvorit i to bi izgledalo ovako nekako :

_______________Abiatti________________

_____Bonera_____Senderos_____Kaladze__

_____Gattuso______Pirlo_______Flamini____

________Kaka______________Ronaldinho___

_____________Pato____Inzaghi___________

Al nemzemo brate igrat s 3 u obrani, pa to vise vald ni ciro ne igra s tom formacijom..
Na bokovima trebaju biti zambrotta i kala/janku i nek se oni vise pridodaju napadu i to ce biti ofanzivnija formacija + dva napadaca+kaka i roki

Osnovno sto carlo treba napraviti jest rjesiti se tih imbacilnih 3 na poziciji zadnjeg veznog jer time samo gubimo jednog igraca za naprijed, a u obrani se nista ne pridonosi sto smo vidjeli iz dokazanog s utakmica

deejaysale
04-09-2008, 15:45
Ja neznam brate kako si ti to primetio od 45 min da Sheva nema snage i da uopste nije spreman da igra, alal ti vera kad mozes tako lako da procenis igraca.
Pa jesi li ti video kolko je Sheva otvorio igru kad je uso, to Pippo nemoze ni u snu da uradi.

Pa vrlo lijepo dragi kolega,bio sam na San Siru i gledao ga kad nema loptu kako jedva diše i hoda,a dozvolit ćeš da se na tv prikazuje samo u trenucima kad ima loptu pa se u masu situacija stiče krivi dojam(kao Seedorf recimo)!Pippo se ne moze usporedjivat s Shewom jer su potpuno drugačiji tipovi napadača,Shewa i je tu da otvara,a Pipo je napadač koji sprema otpatke i slično tako da je oko toga bespredmetna rasprava

rinogattuso
04-09-2008, 15:52
Pa vrlo lijepo dragi kolega,bio sam na San Siru i gledao ga kad nema loptu kako jedva diše i hoda,a dozvolit ćeš da se na tv prikazuje samo u trenucima kad ima loptu pa se u masu situacija stiče krivi dojam(kao Seedorf recimo)!Pippo se ne moze usporedjivat s Shewom jer su potpuno drugačiji tipovi napadača,Shewa i je tu da otvara,a Pipo je napadač koji sprema otpatke i slično tako da je oko toga bespredmetna rasprava

Cinjenica je da nije prosao bazicne pripreme koje traju oko mjesec i pol.U Chelskom je imao mnogo problema znamo svi,kondiciju je najlakse nadoknaditi kada se udje u ritam prvenstvenih tekmi i konstatnih treninga izgledat ce to drugacije..barem se nadam!
samo da ovi nasi glavni igraci dodju neozljedjeni sa reprezentacijskih obaveza bice!!

alberto
04-09-2008, 17:57
Bice ako Bog da i sa 3 spica....

Ooooooooo...
Pisu da su spremni i Kaka,i Borielo,i Senderos...A mozda i Nesta...
E onda ide cirkusss.

milanista mosta
04-09-2008, 21:40
Neće ti Boriello odigrat 4 utakmice ove godine...
Šteta...

pece4ever
05-09-2008, 03:15
Sta ce ti Boriello, svi znamo da je jedan od onih jednosezonskih igraca i jedna od najvecih gresaka na merkatu ove godine. On je igrac ko moze da igra dobro samu u malim klubovima, svi dobro znamo sta je on odigrao dok je bio kod nas, imao je sanse i nikad ih nije iskoristio, otiso u Genovu, raspalio, ali to je sve od njega, takvu sezonu vise nikad nece imati.
Stasvljam glavu, da ce decko ove sezone dato ne vise od 7 gola, nije to igrac kome se trebamo klanjati, a jos manje nadati.

deejaysale
05-09-2008, 04:16
Sta ce ti Boriello, svi znamo da je jedan od onih jednosezonskih igraca i jedna od najvecih gresaka na merkatu ove godine. On je igrac ko moze da igra dobro samu u malim klubovima, svi dobro znamo sta je on odigrao dok je bio kod nas, imao je sanse i nikad ih nije iskoristio, otiso u Genovu, raspalio, ali to je sve od njega, takvu sezonu vise nikad nece imati.
Stasvljam glavu, da ce decko ove sezone dato ne vise od 7 gola, nije to igrac kome se trebamo klanjati, a jos manje nadati.

Ali tu tvoju tvrdnju nažalost nikad nećemo moći potvrditi jer kod carla on šansu dobit neće i svi to znamo!Je l tako?A ako ne igra,ne može ni davat golove

pece4ever
05-09-2008, 04:28
Nadam se da nece dobiti sansu i da ce mo ga sto pre prodati i vratiti pare koje smo u bunar bacili zbog njega. I sa te pare kupiti nekog strasnog golmana,jer nam je samo jos to potrebno da bude strava ekipa.

rinogattuso
05-09-2008, 05:02
Boriello ce imati prilike u manjim tekmama naravno jer Milan ce odigrat preko izmedju 50-60 tekmi minimalno sta ti sale mislis da ce sheva,pipo,pato biti u konstanti nema teorije!!
Boriello ima kapaciteta za solidnog napadaca,sada je pitanje kako ce mu Milanova igra odgovarati..budemo vidjeli samo je rano otpisivati covjeka!!
@pece4ever odi na yu. pronadji si golove Boriella svih 19 vidjeces koje razaranje..

deejaysale
05-09-2008, 05:10
Rino krivo si shvatio,ja sam za to da se Borielu da šansa i da se minutaža podjeli na svih po malo,ali sumnjam da će to Ancelotti napravit jer mu Borielo nikad nije odgovarao i ovaj prijelazni rok su mu ga nametnuli da ga ne bi neko drugi kupio pa da proigra kod njih!Što se tiče Shewe smatram da još 20-tak dana nema šta tražit u sastavu i onda da se polako ga ubacuje,a ne da ovako nespreman natjecateljski zatvara vrata Patu pa i Borielu!Svaka mu čast na svim onim golovima,ali to je prošlost,sadašnjost kaže da nije igrao pošteno 2 godine i da sad ima 32,a ne 25-28 kad je razarao pa bi se i on trebao pomirit sa činjenicom da neće biti u prvom planu!Ali opet kažem,sumnjam u takav rasplet jer je Ancelotti u sedlu ,a on ne voli ići putem logike nego uvijek iznenadi sa svojim riješenjima(većinom lošim)

rinogattuso
05-09-2008, 05:28
Rino krivo si shvatio,ja sam za to da se Borielu da šansa i da se minutaža podjeli na svih po malo,ali sumnjam da će to Ancelotti napravit jer mu Borielo nikad nije odgovarao i ovaj prijelazni rok su mu ga nametnuli da ga ne bi neko drugi kupio pa da proigra kod njih!Što se tiče Shewe smatram da još 20-tak dana nema šta tražit u sastavu i onda da se polako ga ubacuje,a ne da ovako nespreman natjecateljski zatvara vrata Patu pa i Borielu!Svaka mu čast na svim onim golovima,ali to je prošlost,sadašnjost kaže da nije igrao pošteno 2 godine i da sad ima 32,a ne 25-28 kad je razarao pa bi se i on trebao pomirit sa činjenicom da neće biti u prvom planu!Ali opet kažem,sumnjam u takav rasplet jer je Ancelotti u sedlu ,a on ne voli ići putem logike nego uvijek iznenadi sa svojim riješenjima(većinom lošim)

Da,sheva nastupa samo radi toga sta je sheva nista drugo njemu je mali rok da pocne zabijati,kao sto znamo Pipo ce propustiti 40% sezone iz presedana sta se njemu konstanto desava,ozljede!Pato ce biti unutra ili kao starter ili zadnjih 20-30 minuta tu vidim Boriella da uskoci..

Budimo realni po stoti put ponavljam rano je davati sud kako ce Ancelotti izaci na kraj sa formacijom pogotovo u ofanzivi jer cinjenica je sta poznati analiticar Serie A skoro rekao da nikad u svojim rikama carlo nije imao ovaku ofanzivnu masineriju i rano je jos za bilo kakve analize poslije lazia po nekoj procjeni mozemo ocekivati koliko je u stavri on sposaoban da jos vodi Milan!!Cinjenica je da mu mnogo navijaca daje male sanse ja sam jos pozitivan jer covjek po sezini ima 1.5 trofej u ruci sa 49 godina.

pece4ever
05-09-2008, 06:14
Boriello ce imati prilike u manjim tekmama naravno jer Milan ce odigrat preko izmedju 50-60 tekmi minimalno sta ti sale mislis da ce sheva,pipo,pato biti u konstanti nema teorije!!
Boriello ima kapaciteta za solidnog napadaca,sada je pitanje kako ce mu Milanova igra odgovarati..budemo vidjeli samo je rano otpisivati covjeka!!
@pece4ever odi na yu. pronadji si golove Boriella svih 19 vidjeces koje razaranje..

Ma ne kazem ja da mu ta 19 gola nisu bila dobra ili razaajuca kako sto ti zelis da kazes, to sto hocu reci je da je decko jednosezonski igrac, znaci tad mu krenulo i to je to, tesko da to opet ponovi, znas ima napadaca koji su konstantno dobri, znaca svaka sezona im ja slicana ili malo bolja ili malo gora, Boriello ima 7-8 losih sezona i jedna dobra i odma on je igracina, ima on jos hleba da jede za da bude igracina, ali veruj mi i da dobije puno sanse nece biti ni daleko isti onaj Boriello koji je igrao u Genovu.

mrki
05-09-2008, 06:19
Evo danas citam kako navodno Kaka, Dida, Emerson itd., daju podršku Patu jer je kao u maloj krizi. Ja se JAKO bojim da bi baš Pato mogao doživit sudbinu Gilardina u Milanu, jer jednostavno neće biti dobro iskorišten. Taj dečko uopće više jadan ne zna koju on poziciju u Milanu igra. A nije čarobnjak da može sve, on je dijete.

Ali ovaj potencijal koji on ima je enorman i to je igrač koji je prošle sezone na mahove SAM nosio igru Milana kad je Kaka' bio ozlijeđen. Mislim da nebi trebalo biti nikakve dvojbe oko toga tko će igrati špicu - Pato.

A što se tiče taktike, nije tu toliko problem formacije, nego problem kretanja. Tj. naši igrači nemaju uigrana kretanja. Pogledajte npr. kretanje Juventusovih igrača, ili rotacije mjesta u ovom sada interu, ili šta Prandelli radi sa veznjacima. A kad krivo stojiš, gubiš i više snage, i otvaraš manje prostora i teže zabijaš golove - poznato?

eki111
05-09-2008, 06:55
Ako se treba govoriti o mogucoj formaciji, onda bih ja predlozio sledecu:

Abiatti

Zambrotta Senderos Kaladze

Gattuso Ambro Flamini

Pirlo

Kaka Ronaldinho

Pato

uvijek_rossoner
05-09-2008, 09:04
Altafini: "Sheva nije potreban Milanu!"
Niti brazilskoj nogometnoj legendi Joseu Altafiniju nisu pretjerano sjela dva ljetna pojačana koja su sletjela u Milan, odnosno Juventus. Altafini smatra da je klub sa San Sira previše utukao u ovosezonska pojačanja što po njemu neće dati adekvatan rezultat.

"Milan je previše kupio. Povratak Shevcheka je bio potpuno nepotreban. Milan ga više ne treba", rekao je Altafini za talijanske medije.

Bivši talijanski i brazilski reprezentativac nema ništa bolje mišljenje niti o danskom reprezentativcu Christianu Poulsenu za kojeg kaže da je samo prosječan.

"I Juventus je promašio s Poulsenom. Radi se samo o prosječnom igraču", objašnjava Altafini koji ipak smatra da su neka pojačanja pogođena.

"Ronaldinho daje snagu svima oko sebe, Quaresma je točno ono što je falilo Interu, dok je Riise vrlo bitan kotačić za Romu."

Altafini je jedan do najvećih Brazilaca koji je ikada nastupao u Seriji A. U 248 utakmica za Milan u razdoblju od 1958. do 1965. zabio je nevjerojatnih 168 golova. Kasnije je još nastupao za Napoli i Juventus.

uvijek_rossoner
05-09-2008, 11:15
Brazilski defenzivni veznjak u redovima Milana, 32-godišnji Emerson, progovorio je o stanju u momčadi u novoj sezoni i o svojim očekivanjima.

Milan je u novu sezonu Serie A krenuo na najgori mogući način, domaćim porazom od Bologne 2-1, a Emerson je zaigrao posljednjih pet minuta. Ipak, brazilski veteran vjeruje u uspjeh momčadi.

"Imali smo puno prilika protiv Bologne, ali ih nismo iskoristili. Naši protivnici su zabili iz svojih jedinih pravih prilika. Ne pobjeđuje uvijek bolja momčad. Bit će sigurno bolje u sljedećim utakmicama" – rekao je Emerson.

O Ronaldinhu i Patu.

"Ronaldinho je odigrao jako dobru utakmicu. On je potpuno nepredvidljiv, radi stvari koje nitko ne očekuje i zato nam fali zajedničkih treninga da bi se što bolje razumjeli. Pato je mlad dečko i moramo mu dati vremena. Ne mogu se očekivati čuda od njega."

Prošle sezone Emersona su od prve momčadi udaljile brojne ozljede, ali sada se polako vraća u formu.

"Za mene je najvažnije da sam se vratio i da sam dio momčadi. Još nisam spreman za svih devedeset minuta, ali bit ću uskoro."

alberto
05-09-2008, 11:28
Nadam se da nece dobiti sansu i da ce mo ga sto pre prodati i vratiti pare koje smo u bunar bacili zbog njega. I sa te pare kupiti nekog strasnog golmana,jer nam je samo jos to potrebno da bude strava ekipa.

Ti si strucnjak,i to veliki a niko u Milanu nije,ni u Italijanskoj repki,za njih je Borielo dobar a za tebe smjesan..Igrac koji zabije 20 golova u Seriji A mora i to kakvih golova mora biti dobar...
Zato nemoj lupat bezze...
Vidjet ces kad decko zabije par puta,pitat cu te onda za komentar...

rinogattuso
05-09-2008, 12:03
Usput Boriello je danas odradio prvi trenig sa ekipom nakon ozljede,jeste da nije bio puni ali ozljeda je sanirana sta je najvaznije..vjerovatno ce biti na klupi protiv Genove!
Jedino je jos Nesta na listi ozljedjenih..

pece4ever
05-09-2008, 14:29
Ajde ajde videcemo, ali slusaj moje reci JEDNOSEZONSKI igrac, a za to da prometis nemos biti neki strucnjak

mrki
06-09-2008, 03:36
http://img135.imageshack.us/my.php?image=uefacrimejl2tk7.jpg

Dobra slika!

Sad se sa Milanom ništa ne događa, igraju reprezentacije danas i u srijedu. U srijedu je Hrvatska-Engleska, bit će luuuudo opet u Zagrebu. Pa ako ste blizu, svratite na pivo sa Englezima :)

I nabacite neke prijedloge za kladionicu ako znate šta dobro!

pece4ever
06-09-2008, 04:08
Dobra slika Mrki, to smo pred par dana s drugovima komanirali, da je Chelsea poceo, a da ce sledeci timovi kako sto je Man City i ostali koji ke da budu kao njih unistiti fudbal, ako sve produzi ovako, ja mislim da ce mo fudbal gledati jos dve tri godine. Sreca za nas sto se sve desava u Englesku, oni su poceli da ga igraju, oni ce i prvi prestati. Nema vise fudbala sve je u parama,
Ali jedno treba da se zna, to sto Berlusconi moze da kupi, to City i Chelsea nemogu i s milionima.

Evo ti jedan tip za danas, Makedonija - Skotska 1 (koef ti je 2.55 a mozda i padne), mozda na mene gledas sad kao navijaca ali da cu ti razlog zasto mislim tako. Skotska igra bez 4 kljucnih igraca, kao Barry Ferguson, Weir itd, i ono sto mislim da je najvaznije temperatura danas u Skoplju je 37, tako da i te duge lopte i sprintovi nece uspeti, a i mi smo se malo vise napalili. I zato i ja cu za prvi put igrati za Makedoniju, garantujem siguran kec.

mrki
06-09-2008, 04:12
E hvala! Stavit ću, neću ulagati puno, čisto ovako iz zabave da pratim sve rezultate. nema danas baš nekih jakih tekmi. Hrv igra sa Kazahstabom i to je koef 1.20 tu kod nas, što is vjerojatna pobjeda Hrvatske. Pa ako netko misli ulagati više novca, to mu je čisti par. A i Talijani vani kod Cipra 1.15.

_MaJi_tz
06-09-2008, 05:21
Spanija -BIH x

Filipus
06-09-2008, 05:36
E hvala! Stavit ću, neću ulagati puno, čisto ovako iz zabave da pratim sve rezultate. nema danas baš nekih jakih tekmi. Hrv igra sa Kazahstabom i to je koef 1.20 tu kod nas, što is vjerojatna pobjeda Hrvatske. Pa ako netko misli ulagati više novca, to mu je čisti par. A i Talijani vani kod Cipra 1.15.

Ja bih preporucio da izbjegnete Italijane i Turke, mislim da su Poljaci sigurni kao i Rumuni(tu ce bit malo golova), a za hrabrije Spanija - BIH x2, znate kako reprezentacije izgube motiv kad osvoje neko veliko takmicenje.
Francuzi slabo igraju u kvalifikacijama od kako im je Domenek selektor pa bi i njih trebalo izbjegavat.
S. Irska bi mogla napravit iznenadjenje kod Slovaka.

Sto se tice juznoamerickih kvalifikacija Ekvador bi trebao bit siguran.

Bice zanimljivo vidjet i debi crnogoraca.

alberto
06-09-2008, 06:22
Milan igra neku prijateljsku utakmicu sa Fiorentinom u Utorak cini mi se...
Nemam pojma zasto...

uvijek_rossoner
06-09-2008, 06:36
FIORENTINA-MILAN: THE MATCH FOR STEFANO BORGONOVO
9/5/2008
MILAN - ACF Fiorentina and AC Milan will face each other on October 8th at the 'Franchi' stadium of Florence in a game for charity for Stefano Borgonovo. The former Viola and Rossoneri's player is in fact going through a very difficult moment due to the sickness which has hit him a few years ago, the SLA. There will be Milan and Fiorentina players on the pitch who are not called-up for the national teams and also former team-mates of Stefano Borgonovo.
Fiorentina and Milan invite all the fans to come and watch the game. The profit of the game will in fact go for research.

DUCO
06-09-2008, 06:49
Makedonija siguran 1

Fret
06-09-2008, 07:05
Pozdrav svima od jos jednog rossonera iz Zagreba

Senahid1
06-09-2008, 07:24
Pozdrav svima od jos jednog rossonera iz Zagreba

DOBRODOSAO CARE :5schal:

Senahid1
06-09-2008, 07:26
Al nemzemo brate igrat s 3 u obrani, pa to vise vald ni ciro ne igra s tom formacijom..
Na bokovima trebaju biti zambrotta i kala/janku i nek se oni vise pridodaju napadu i to ce biti ofanzivnija formacija + dva napadaca+kaka i roki

Osnovno sto carlo treba napraviti jest rjesiti se tih imbacilnih 3 na poziciji zadnjeg veznog jer time samo gubimo jednog igraca za naprijed, a u obrani se nista ne pridonosi sto smo vidjeli iz dokazanog s utakmica

POTPISUJEM CARE !!! :5schal:
svaka cast shto si se vratio...forum je bogatiji za dosta dobrih postova:1five:

FORZA MILAN :devf:

mrki
06-09-2008, 09:09
"...c'č sempre la difficolta' come struttura di questa squadra contro le squadre che vengono a San Siro e cercano di sfruttare il contropiede..."
Paolo Maldini

Sa strukturom naše ekipe uvijek nam je teško igrati na San Siru protiv momčadi koje se zatvore i iograju na kontre... PA ZAŠTO NISU PREKO LJETA SLUŠALI OVOG ČOVJEKA PA PROMIJENILI jebenu STRUKTURU EKIPE? Toliko kaosa i kontradikcija ja u Milanu nisam dugo vidio, ozbiljan sam.

Trener hoće jedno, ovi mu dovedu druge igrače, pa neće Shevu, pa je sada Sheva glavna špica jer je Galliani odlučio da je fora kad imaš 3 zlatne lopte u napadu. Pa mali Pato sjedi na klupi...pa Maldini kaže da nam ekipa nije dobro strukturirana, pa se Seedorf buni, pa dođe dinho i pokida ih sve i pokaže da je pravi br.10...pa Flamini završi na beku! KAOS.

rinogattuso
06-09-2008, 09:59
Problem je po meni da Milan treba sto ranije poceti zabijati golove na San Siru,a ne primati golove i stizati rezultat to se u zadnje vrijeme precesto desava jednostavno je to postalo tradicija i onda probijaj ti bunker..

uvijek_rossoner
06-09-2008, 10:38
SERIE A: Zlatan najbolje plaćen, slijede Kaka' i 'Dinho
Švedski reprezentativni igrač Zlatan Ibrahimović u milanskom Interu ima godišnju plaću od 11 milijuna eura čime je najplaćeniji igrač u talijanskoj nogometnoj ligi.

Prošlogodišnja plaća Ibrahimovića u talijanskom prvaku je bila 6 milijuna, no u novoj sezoni mu se skoro udvostručila, te je tako postao najplaćeniji igrač na Apeninima.

Na drugom i trećem mjesta su dva Brazilca, oba igrača Milana. Kaka godišnje zarađuje 9 milijuna, a Ronaldinho 5.5 milijuna.

Što se tiče klubova, najviše su trošili milanski divovi Inter i Milan po 120mil.€, dok ih u stopu prati Juventus sa 115mil.€.

Roma i Fiorentina su pak potrošili pola odnosno trećinu od klubova sa San Sira sa 65 odnosno 37mil.€.

Troškovi klubova u Seriji A ovog ljeta (u eurima):
1. Inter - 120 milijuna
2. Milan - 120 milijuna
3. Juventus - 115 milijuna
4. Roma - 65 milijuna
5. Fiorentina - 37 milijuna
6. Genoa - 35 milijuna
7. Napoli - 29 milijuna
8. Palermo - 28 milijuna
9. Lazio - 27 milijuna
10. Torino - 25 milijuna

stupi
06-09-2008, 11:03
danas Srbija-Farska Ostrva utakmica pocinje u 20:15 idem na istok karte su

sever i jug - 200
istok - 300
zapad - 500 za zapad nisam siguran

stupi
06-09-2008, 11:04
evo i potvrde

Ulaznice za duel Srbija - Farska ostrva 200-500 dinara

19. avgust 2008. 15:42 | Beta | 0

Ulaznice za utakmicu reprezentacija Srbije i Farskih Ostrva u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2010. godine koštaće od 200 do 500 dinara, saopštio je danas Fudbalski savez Srbije.

Karte za južnu i severnu tribinu stadiona Crvene zvezde koštaće 200, za istočnu 300, a za zapadnu 500 dinara. Srbija će duel sa Faranima, prvi u kvalifikacijama za Mundijal u Južnoj Africi, igrati 6. septembra, od 20.15.

Određene su i cene ulaznica za duel mlade reprezentacije Srbije sa Mađarskom za plasman u baraž za odlazak na Evropsko prvenstvo 2009. godine u švedskoj. Ulaznice za taj duel, koji će se igrati 7. septembra od 16.30 na stadionu OFK Beograda, koštaće 100 dinara. Skuplje će biti ulaznice za prijateljsku utakmicu mlade reprezentacije Srbije sa švedskom, koja će se igrati 10. septembra u Kruševcu. Ulaznice će se prodavati po cenama od 100 dinara za sever i jug, 150 za istok i 250 za zapad.

rinogattuso
06-09-2008, 11:28
I kakve veze ima Srbija sa ovom temom:S:S:S

Veceras Spanija-BiH 22:00H Ajmooooo Bosno!!!!

Nidje veze

Fret
06-09-2008, 15:29
Nadam se samo da je problem u jos ne dovoljnoj uigranosti momcadi.
U drugom dijelu sezone, ako ne bude problema sa povredama, ocekujem zahuktavanje momcadi i brutalno gazenje protivnika.

Igraci su po meni dobri

pece4ever
06-09-2008, 15:57
Sheva dao gol pobednicki za Ukrainu.

A Mrki ako si poslusao moj savet sigurno si dobio, razbili smo Scote, bili su ko mala deca sprem nas.

DUCO
06-09-2008, 16:23
Bogami smo gi razbili
Pa Sheva e bio rezerva kod ukraina a to znaci da jos nie tip top ima vremena
evo kao spored meni bi igrali protiv male ekipi
-----------Dida-----------

Zambrota---Bonera----kaladze---janku

---------Rino-----Flamini----

-------------Pirlo
Kaka--------------------------Roce
-------------Koj bilo

DUCO
06-09-2008, 16:24
Bogami smo gi razbili
Pa Sheva e bio rezerva kod ukraina a to znaci da jos nie tip top ima vremena
evo kao spored meni bi igrali protiv male ekipi
-----------Dida-----------

Zambrota---Bonera----kaladze---janku

---------Rino-----Flamini----

-------------Pirlo
Kaka--------------------------Roce
-------------Koj bilo

alberto
06-09-2008, 17:05
Ooleeeeeeeeeee...Italija jedva dobila Cipar,koji je pokazao da Anarthozis nije slucajno u L.P..Ljudi..Gilla igra kao preporodjen...Sreca za njega da je otisao,jer bi ga Carlo veliki unistio...Bosna izgubila 1-0 od Spanaca,sudija navuko...
Srbija dobila glat kao i Hrvatska...
Turci dobili,Belgija jedva protiv Estonije...
Bravo MAkedonija skinuli su suknjice Skotima...
Crna Gora dobra...Vucinic i Jovetic za 2-2 sa dobrim Bugarima...
Dobra je noc bila,interesantna...Eto u Shewa zabio(ja mislio zaboravio davat golove)..
Al su Francuzi smjesni...Uzas majko moja....
Haj vozdra...

milanista mosta
06-09-2008, 17:31
I kakve veze ima Srbija sa ovom temom:S:S:S

Veceras Spanija-BiH 22:00H Ajmooooo Bosno!!!!

Nidje veze

A gdje Hercegovina :D

MIRZA
06-09-2008, 21:08
http://img135.imageshack.us/my.php?image=uefacrimejl2tk7.jpg

Dobra slika!

Jako jako!!!!!!!

buco71523
06-09-2008, 21:35
Dami i gospodo Sheva is back , mozda je dao gol isz penala ali ipak taj gol mu sigurno znaci mnogo za samopouzdanje, nadam se da ce u milana poceti davati golovi ...................NAPRED MAKEDONIJA SKOTSKA JE PROSLOST SAD NA REDU JE HOLANDIJA /NIZOZEMSKA

mrki
07-09-2008, 04:08
http://www.youtube.com/watch?v=YDoxmrBu2-c

Potez Gile za drugi gol Italije u 92.minuti... Pa nije moguće ovo. Igrao je 2 puta za Italiju, ima gol i ovu asistenciju petom. 3 utakmice za Violu i 2 gola, od toga jedan VRLO bitan za 1:0 u prvom kolu kvalifikacija za LP ( kasnije je završilo 2:0), a drugi u 89. minuti Juvetu http://www.youtube.com/watch?v=BqDuN9c_D-Y&feature=related

E pa jebiga, stvarno! Inače, Flamini je rekao kako ukoliko želimo više napredovati moramo preko tjedna raditi na taktici jako puno i na terenu više razgovarati tokom utakmice, i kako ne voli igrati beka jer je bolji na veznom.

E sad, ovo je bitno : Jučer je Bilić na HRT govorio isto ono što ja govorim. Priča je išla ovako nekako: U početku 2. poluvremena Hrvatska je prestala igrati onako brzo, precizno i s puno planskog kretanja i počeli su s nekim malim pasovima po sredini i kroz sredinu, baš onako kao što to Milan stalno radi. Pa je Bilić zamračio na klupi, a Štimac je komentirao kako nije dobro ovo što sad radimo. Na kraju su gaitali s čim nije bio zadovoljan i Bilić je odgovorio da se onakav tehnički nogomet ne može igrati na silu jer jednostavno ne prolazi, i da kada imaš tehničke igrače koji mogu igrati 1 na 1 to sve mora biti pripremljeno i unaprijed odvoren prostor kretanjem da bi se TEK TADA te kombinacije mogle odigrati na prostoru koji nije prekrcan, inače ne prolazi ništa pa ma kakvi igrači bili...

To je točno ono što mnilan radi i ono što mu nedostaje - plan kretanja da se otvori prostor za 1 na 1 ili takve kombinacije koje NISU korz sredinu.

P.S.

Pace4ever CARE, SVAKA ČAST!! Stavio sam da, ali pazi ovo....

Makedonija 1
Italija 2
Hrvatska 1
Španjolska 1
Crna Gora 1X
RUMUNJSKA 1 ( izgubili od Litve 0:3!!!!!)

Tako da sam izgubio na kladi, ali svaka čast na tipu!!

geoff
07-09-2008, 05:13
POTPISUJEM CARE !!! :5schal:
svaka cast shto si se vratio...forum je bogatiji za dosta dobrih postova:1five:

FORZA MILAN :devf:

Fala care:5schal:

uvijek_rossoner
07-09-2008, 05:27
Povratak Kake i Borriella

Dobre vijesti stižu za trenera Milanja Carla Ancelottija. Kaka i Marco Borriello na najboljem su putu povratka na nogometne travnjake i mogli bi konkurirati za prvu momčad već za utakmicu drugog kola Serie A...

I Kaka i Borriello imali su problema s ozljedom koljena, zbog čega su propustili pripremni dio sezone, kao i prvo kolo talijanskog prvenstva.

Međutim obojica bi trebali biti spremni za gostovanje kod Genoe u drugom kolu sljedećeg vikenda.

Borriello je prošle godine nosio upravo dres Genoe, te je odigrao fantastičnu sezonu zabivši 19 golova u prvenstvu.

pece4ever
07-09-2008, 07:38
To znaci da cemo biti full squad, znaci izbor za sledeci mec bice uzivanje, gledati Kaku Ronija Sheve i Pata kako igraju zajedno ufufufuf jedva cekam da to vidim

uvijek_rossoner
07-09-2008, 08:43
Ostaje samo Nesta na listi povrijeđenih a on nam je takodje jako jako vazan.
Mislim da ce nasi vec u sljedecem kolu pokazatu svu snagu...

uvijek_rossoner
07-09-2008, 08:55
Leonardo: "Pato se stalno mora dokazivati!"
Legenda Milana Brazilac Leonardo upozorio je svog mladog sunarodnjaka Alexandrea Pata kako se nikada neće probiti do standardnog mjesta u početnoj postavi ne bude li naporno radio na svakom treningu.

18-godišnji nogometaš je u Milan došao kao senzacija iz brazilskog Internacionala u transferu vrijednom 15 milijuna eura, no razočarao je svojim igrama na Olimpijskim igrama i u prijateljskim utakmicama pred početak ove sezone.

"On ima sve predispozicije da postane pravi šampion, ali mora shvatiti da u talijanskom nogometu, ako želite trajati barem deset godina, morate svakog dana davati 100% od sebe. Mora trčati, boriti se, znojiti se na treninzima i pozorno slušati savjete trenera i suigrača." rekao je Leonardo.

Zabrinutost je izazvala Patova loša kondicija na početku sezone, ali Leonardo tvrdi da se radi samo o problemu sa formom: "On nema fizičkih problema, a ni psihičkih. Zadovoljan je u momčadi i radi naporno. Direktori su mu uvijek na raspolaganju, bilo da se radi o sportskoj karijeri ili o privatnom životu. Pato je vrijedan član momčadi i u njega imamo potpuno povjerenje."

Pata ove sezone čeka puno jača konkurencija u momčadi nego prošle, budući da se za mjesto u napadu sada bore još i Andriy Shevchenko, Marco Borriello, pa i Ronaldinho.

"Mislim da će to biti dobro za njega, jednako kao što će dodatno motivirati i ostale napadače. Nemamo previše napadača, jer Carlo Ancelotti zna kako treba postupati s njima. Zahvaljujući široj momčadi moći ćemo zabavljati navijače i ostvariti velike rezultate." dodao je Leonardo.

Balkanista
07-09-2008, 15:30
nadam se da ce se trznuti,a i ostali....treba ova slijedeca pobjeda,da se malo zagriju...

alberto
07-09-2008, 16:06
Ostali smo i bez Gatussa...Operisao je zglob...

pece4ever
07-09-2008, 17:01
Sreca nasa sto sad imamo zamenu za Gatussa, da se to desilo prosle sezone zavrsili bi osmi, a ovako vise mesta za Flaminija, ali Gatusso je Gatusso tu nema zamene.

uvijek_rossoner
08-09-2008, 01:27
Da sreca imamo igraca na njegovom mjestu, ovo su objavili na Italy stranici za Gattusovu ozljedu:

Italija ostala i bez Gattusa

Milanov veznjak Gennaro Gattuso otpao je iz konkurencije za sastav talijanske reprezentacije koja će u srijedu odigrati susret protiv gruzije u kvalifikacijama za SP…

Italija je teškom mukom u gostima pobijedila Cipar s 2-1 u prvom nastupu u sedmoj kvalifikacijskoj skupini za SP u subotu, a u srijedu će se predstaviti i pred svojim navijačima u Udinama protiv Gruzije. Taj dvoboj propustit će Gennaro Gattuso, koji je na nedjeljnom treningu ozlijedio zglob:

- Gatuso je već operiran i preskočit će utakmicu protiv Gruzije – informirao je na službenoj web stranici Talijanski nogometni savez.

Izbornik Italije Marcello Lippi u dvoboj protiv Gruzije ulazi bez još dvojice obrambenih igrača, Alessandra Gamberinija i Fabija Grossa. Fiorentinin igrač Gamberini će zbog ozljede ramena pauzirati nekoliko tjedana, dok će branič Lyona Fabio Grosso s terena izbivati mjesec dana zbog napuknuća dva rebra. Lippi umjesto njih neće zvati neke druge igrače.

pece4ever
08-09-2008, 04:20
Ma pisalo je da ce sem Gruzije, Gatusso propustiti i derbi sa interom.

sevabojan
08-09-2008, 04:53
Reprezentativac Italije Đenaro Gatuzo povredio je u nedelju levu ruku i propustiće meč nacionalnog tima protiv Gruzije, u sredu u okviru kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2010.

Fudbaler Milana se povredio na neobičan način, pošto je popodne igrao za Italiju prijateljski meč protiv ekipe nezaposlenih u mestu Gradišče ob Soči.

Italijanski elektronski mediji javili su da je Gatuzo prilikom jednog starta sleteo u kanal pored terena gde se nalazila klupa Italije, a tom prilikom je glavom udario u ogradu i doživeo višestruki prelom leve ruke.

Gatuza su odmah odvezli u bolnicu, gde je odmah operisan. Lekari reprezentacije Italije nisu mogli da kažu koliko će Gatuzo odsustvovati sa terena.

alberto
08-09-2008, 05:51
GAusso je van mjesec dana...

klanfa
08-09-2008, 08:07
GAusso je van mjesec dana...

to nije dobro,stavise lose je

MacedonianFan
08-09-2008, 08:47
Evo pozdrav i od makedonac iz strumica jas sam najveci fan MIlan iz makedonije pa sta da vam kazem pozdrav Forza Milan

pece4ever
08-09-2008, 09:05
Da sigurno, a i ne najveci nego bi rekol i edinstven.

buco71523
08-09-2008, 13:33
Mozda njveci navijac milana iz strumice ali ne i iz makedonije , mnogo ima navijaca milana u makedonij pa tako da ne moze niko da kaze da je najveci ali ipak dobrodosao u grupi

uvijek_rossoner
08-09-2008, 16:55
Seedorf: Ancelotti ima povjerenja u mene

Milanov nizozemski nogometaš Clarence Seedorf i dalje je uzrujan slabim početkom sezone, ali ističe da uživa puno povjerenje trenera Carla Ancelottija i da će stvari krenuti na bolje...

Talijanski mediji pisali su da je Seedorf nakon dolaska Ronaldinha izgubio povjrenje trenera Ancelottija, ali on je to opovrgnuo. Nakon slabog starta u Seriji A i domaćeg poraza od Bologne 2-1, Seedorf vjeruje da će momčad proraditi.

- Mislim da netko poput mene, koji sam uvijek davao sve od sebe tijekom karijere, mora imati puno povjerenje trenera. Vjerujem da je i sada takav slučaj. Protiv Bologne nam nije uopće bilo zabavno, a mislim da isto misle svi igrači. Nismo tako željeli započeti sezonu, ali izgubili smo i sada se moramo konsolidirati i početi pobjeđivati - rekao je Seedorf.

- Protiv Bologne nismo igrali loše, ali nismo osvojili tri boda. Ja sam sretan kada igramo dobro i pobjeđujemo, ili kada igramo loše i pobjeđujemo. Moramo početi pobjeđivati jer samo tako momčad može raditi u miru.

amel82
08-09-2008, 17:12
Kaka nema ništa protiv odlaska u Manchester City

Novci Abu Dhabi United Group očito su zaludjeli i navijače Manchester Cityja, ali i mnoge druge nogometaše koji su na njihovoj listi želja...

Dosad su milijarderi iz Ujedinjenih Arapskih Emirata doveli Brazilca Robinha, ali očigledno je kako će tijekom siječnja i narednog ljeta krenuti u još žešću kupovinu.

Cristiano Ronaldo, Kaka, Gerrard, Fernando Torres, Buffon i mnogi drugi su na njihovom popisu mogućih pojačanja, a svima njima bi Manchester City omogućio ugovore života.

Brazilac Kaka, i dalje službeno najbolji svjetski nogometaš, nema ništa protiv dolaska u Manchester City. Već je drugu godinu Kaka na izlaznim vratima Milana, ali odolijeva ponudama koje je dosad dobivao od Real Madrida, Barcelone i Chelseaja.

- Kaka nema ništa protiv Manchester Cityja, no postoji uvjet po kojem se ta momčad mora potvrditi. Ako sezonu završe iza četvrtog mjesta u Premiershipu i ako se ne plasiraju u Ligu prvaka onda mislim da Kaka neće previše dvojiti. Bez obzira na ponudu i bez obzira na bilo što drugo - rekao je Diogo Kotscho, agent Kake i dodao:

- Moj igrač želi samo igrati u najboljim klubovima Europe. To je prvi uvjet i razmislit ćemo o Manchester Cityju kada dođe vrijeme za to.

DUCO
08-09-2008, 17:18
Jos li se zanimavate sas glupostima
KAKA ne mrda iz MILAN
KAKA ROSSONERO PER SEMPRE
Pozdrav do Milanezo iz Makedonija
P.S.cestit praznik na site milanezi od MAKEDONIJA nemozev da pisam na 8 bev malku pijan malku poveke evo so zadocnuvanje
НЕКА НИЕ ВЕКОВИТА ДРЖАВАТА

Balkanista
08-09-2008, 17:24
Jos li se zanimavate sas glupostima
KAKA ne mrda iz MILAN
KAKA ROSSONERO PER SEMPRE
Pozdrav do Milanezo iz Makedonija
P.S.cestit praznik na site milanezi od MAKEDONIJA nemozev da pisam na 8 bev malku pijan malku poveke evo so zadocnuvanje
НЕКА НИЕ ВЕКОВИТА ДРЖАВАТА

basho to,daj ba, kakav Kaka ,kakav Manchester...bjezi ba...mislim svaki tim ima zelju al pitanje je hoceli mu se uspuniti ta zelja

uvijek_rossoner
09-09-2008, 04:17
Kaka: Uopće se ne moram nikuda maknuti iz Milana

Kaka, službeno proglašen u izboru Fife najboljim svjetskim nogometašem, već je dvije godine jedan od omiljenih igrača na europskom tržištu...

Prošlog ljeta su madridski Rela i Barcelona slagali ponudu za Brazilca, no tada Milan nije pomišljao na prodaju svog najboljeg igrača. Ovog ljeta se nastavila potražnja, a udicu su bacili Chelsea, pa Manchester City.

- Priča je uvijek ista i nemam što dodati. Tržište sve diktira. Prošle godine sam bio tražen od španjolskih klubova, danas je najveći novac u engleskoj ligi, pa su zvali Chelsea i sada slušam o ogromnim ponudama Manchester Cityja. Što se mene tiće mogu biti imun na sve te ponude - rekao je Kaka za La Gazzettu dello Sport i nastavio:

- Ako Milan bude konkurentan u svakom pogledu, ja u tom slučaju nemam nikakve namjere odlaziti iz Milana. Tu prvenstveno mislim da bude konkurentan u igračkom smislu. Ako se budemo borili uvijek za najveća ostvarenja mene će to osobno zadovoljiti. Novac neće biti presudan.

Potom je Kaka govorio o sadašnjem Milanu.

- Mnogi govore kako smo obrambena momčad bez napadačkih sklonosti. Ja samo želim da u sastavu vlada povezanost između svih linija i da maksimalno surađujemo. Može u napadu biti i pet napadača da igra bude loša. Trebamo znati napadati i braniti se - rekao je Kaka i bez razmišljanja odgovorio što je najbolji ljetni potez njegovog kluba.

- Ronaldinho!

amel82
09-09-2008, 10:18
Wenger glavni kandidat za preuzimanje Milana?

Prema pisanju talijanskog Il Giorna, menadžer nogometaša Arsenala Arsene Wenger glavni je kandidat za preuzimanje trenerske klupe Milana od sljedeće sezone...

Talijanski dnevnik navodi da će Carlu Ancelottiju ova sezona biti vrlo vjerojatno posljednja na Milanovoj klupi, te da je Wenger jedna od glavnih želja uprave kluba sa San Sira. Bivši igrači creveno-crnih poput Mrca van Bastena i Franka Rijkaarda također se spominju kao kandidati.

Milan i Arsenal u dobrim su odnosima, čemu svjedoče i transferi igrača poput Mathieua Flaminija i Phillipea Senderosa s Emiratesa na San Siro.

Pitanje je kako bi na Milanovu ponudu regirao sam Wenger, koji je “starosjedioc” londonskog kluba, budući da je na kormilu “topnika” još od 1996. godine.

Fret
09-09-2008, 15:01
Meni se nekako cini da bi Rijkaard mogao uletit...bivsi igrac, to obicno tako i biva

..ako Carlo ode

DUCO
09-09-2008, 15:24
Rajkhard e siguran iduci trenjer Milana pitanje na vreme e samo koa do ce se desi
Ostajte tog wengera nema blage veza barem spored meni

milanista mosta
09-09-2008, 16:11
Mislim da će novi trener Milana bit Ćiro...

uvijek_rossoner
09-09-2008, 16:57
Baresi: "Milana očekuje velika sezona!"
Legenda talijanske reprezentacije i Milana, te nekada najbolji obrambeni igrač svijeta, Franco Baresi, dao je intervju zvaničnoj stranici UEFA-e, u kojem je govorio o mnogobrojnim temama vezanim za klub u kojem je igrao preko dvadeset godina, te zaslužio status klupske legende, a njegov broj šest u njegovu čast već je jedanaest godina van upotrebe u ovom trofejnijem milanskom klubu.

"Milan sigurno očekuje velika sezona. Šteta što nakon toliko godina nisu u Ligi prvaka, ali sada nas očekuje Kup UEFA i mislim da Milan ovom natjecanju samo može podići kvalitetu. Milan je imao sjajan prelazni rok, doveli su sjajne igrače od kojih se očekuje puno." rekao je Baresi.

Franco Baresi se osvrnuo nakratko i na svoju veliku karijeru, te na činjenicu da je baš kao i čovjek koji je preuzeo njegovu ulogu vođe i kapetana Milana i Italije, Paolo Maldini, cijelu svoju karijeru igrao u jednom klubu: "Vjerujem da kada igrate u velikom klubu toliko godina jednostavno osjećate strast ,privrženost i osjećaj pripadnosti. Ukoliko je takva atmosfera u klubu odnos među igračima je bolji i rezultati moraju doći. Milan je uvijek imao igrače koji su simboli kluba i koji su igrali na San Siru puno godina. Ti igrači su uvijek imali poseban odnos sa klubom, a taj odnos je za jednog igrača vitalan."

Iako godinama jedina svijetla tačka talijanskog nogometa u Ligi prvaka, ove sezone Rossoneri neće igrati na najvećoj europskoj sceni, ali Baresi vjeruje da Fiorentina, Roma, Inter i Juventus mogu napraviti nešto više: "Mislim da je i dalje nogomet u Italiji na visokom standardu. Oni koji žele osvojiti Ligu prvaka moraju pobjediti talijansku ekipu koja je uvijek sjajno organizirana i teško je poraziti. Inter može ići daleko, Roma je danas velika prijetnja, a i Juventus se vratio. Talijanski nogomet i reprezentacija Italije ponovo će biti u samom svjetskom vrhu, iako znamo da je konkurencija velika jer su engleski i španjolski timovi uvijek spremni za najviše." zaključio je Baresi.

mrki
10-09-2008, 02:51
S obzirom na to koliko NOVCA troši Milan ( igrački ovaj mercato je bio odličan ). Wenger bi bio idealno riješenje jer je sposoban stvoriti mlade igrače i pogoditi sa transferima. Iako i on sam kaže da je glavni čovjek u Arsenalu za mlade igrače Boro Primorac. U Arsenalu oni svake godine izgube po jednog ili dva igrača iz prvih 11 ( Flamini, Hleb, Senderos, Vieira, Henry...itd.) A U Milanu bi čovjek mogao raditi tako da ima normalan pritok novca i da mu ne prodaju igrače, to bi bila predivna mašinerija!! :)

I, šta ćemo danas sa kladionicaom ?:grinser:

Senahid1
10-09-2008, 05:13
Forza Milan

DUCO
10-09-2008, 05:22
LUGANO-MILAN: THE ROSSONERI'S FORMATION
9/9/2008
MILANELLO - Milan will go on the pitch as follows for tomorrow's friendly at the Stadio Cornaredo of Lugano: Abbiati; Bonera, Senderos, Maldini, Antonini; Cardacio, Emerson, Ambrosini; Seedorf; Inzaghi, Pato. Available: Kalac, Favalli, Kakŕ, Strasser (51), Gianola (52), Pasini (53), Romagnoli (54), Ruggeri (55), Angelilli (57).

Prijatelska KAKA vo vtoro pol ulazi u igra
Izneneduvanje od Anceloti Inzaghi i Pato u napad
Makedonija-Holandija bice zanimlivo !!!!!!!!!

MIRZA
10-09-2008, 05:53
LUGANO-MILAN: THE ROSSONERI'S FORMATION
9/9/2008
MILANELLO - Milan will go on the pitch as follows for tomorrow's friendly at the Stadio Cornaredo of Lugano: Abbiati; Bonera, Senderos, Maldini, Antonini; Cardacio, Emerson, Ambrosini; Seedorf; Inzaghi, Pato. Available: Kalac, Favalli, Kakŕ, Strasser (51), Gianola (52), Pasini (53), Romagnoli (54), Ruggeri (55), Angelilli (57).

Prijatelska KAKA vo vtoro pol ulazi u igra
Izneneduvanje od Anceloti Inzaghi i Pato u napad
Makedonija-Holandija bice zanimlivo !!!!!!!!!
Zenica bit će zanimljivo!!!

DUCO
10-09-2008, 06:01
so sreka i na vam mislim da 4e pobedite ne mislim nego siguran sam ke na BiH 1
vcera sam se malo nasmeao ovi englezi kazu da su dosli po 3 boda na maksimir stvarno smesno Hrvatska opet ce uzme 3 boda,Bice zanimlivo i Francuska - Srbija .

semir_rossonero
10-09-2008, 06:02
Rajkhard e siguran iduci trenjer Milana pitanje na vreme e samo koa do ce se desi
Ostajte tog wengera nema blage veza barem spored meni

nemas pojma sta pricas venger je jedan od najjacih ako ne i najjaci trener...vidis li samo sta radi sa decom..:argue:

DUCO
10-09-2008, 06:05
za mene rekoh ja da nie kojzna sta.Rajkard bice siguran sam samo pitanje na vreme e kad

alberto
10-09-2008, 08:27
BiH..1..Hrvatska..X..Holandia..2..Francuska..1..Slovenia..X..1.pol..
Mislim da bi to treballo biti to..

semir_rossonero
10-09-2008, 08:28
imal gde na netu da se gleda ta tekma sa luganom??

uvijek_rossoner
10-09-2008, 08:38
TEKMA SA LUGANOM JE U 19.00 h

milanista mosta
10-09-2008, 09:23
Ajmoooooooooooooo Hrvatskaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

buco71523
10-09-2008, 12:47
Za svi iz balkana danasnij dan mislim da ce biti vrlo dobar osim za hrvata , ja mislim da ce crna gora ,bih i albanija bicu 1, makedonija ce biti 1 ili X , srbi sigurno dobijaju francusku zato sto je ovo naj slabija francuska reprezentacijasa najslabijem selektorom, slovenia ima 1 ili X ,a hrvati gube od engleskom srecno svima .............napred nasi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!1

bLOND !-,-!
10-09-2008, 12:48
Hrv - Eng ce bit jako zanimljiva tekma, zato jer su Englezi pod jako velikiiiiim pritiskom, ( btw, engleski nogometasi su sami hodali po maksimiru i tražili grbe po terenu, i popravljali ih, DOSLOVNO ) a Hrvatska reprezentacija je pak dosta samouvjerena te shvaca Engleze kao npr Austriju, Poljsku i slicno, (ipak je Hrv 5. na listi, a Eng 15. ;) )
isto tako ce hrvatska igrati vjerovatno dosta opušteno, i "lepršavo" , bez ikakvog pritiska , znaci totalno suprotno od engleza,

uuu, bit ce zanimljivo :)

bLOND !-,-!
10-09-2008, 12:52
Za svi iz balkana danasnij dan mislim da ce biti vrlo dobar osim za hrvata , ja mislim da ce crna gora ,bih i albanija bicu 1, makedonija ce biti 1 ili X , srbi sigurno dobijaju francusku zato sto je ovo naj slabija francuska reprezentacijasa najslabijem selektorom, slovenia ima 1 ili X ,a hrvati gube od engleskom srecno svima .............napred nasi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!1

zasto mislis da Hrvati gube od engleza ?!!!??

pa u istoj recenici si spomenuo da ce srbija dobit francuze, pa ako se ne varam, engleska je puno puno lošija od francuske u svim segmentima, pa jbt oni cak nisu vise ni nogometna velesila ( mislim da je cak hrvatska ostvarila bolje uspjehe na velikim natjecanjima u zadnjih 12 godina - od EP 1996 do sada) --- moje misljenje

btw, valjda ne moram ni spomenut prosle 2 utakmice Hrvatska - Engleska ...... od kojih je jedna bila potpuno ne bitna za Hrvatsku, te su se igrali ko na treningu s englezima ;) hh

alberto
10-09-2008, 13:00
Dobre vjesti..Shewa opet zabio za Ukrainu...Milan Lugano 0-0 prvo pol..

buco71523
10-09-2008, 13:09
Seva Se Vratio I Nadam Se Da Ce Uspjeti I U Milano Postici Golove Na Svake Utakmice

milanista mosta
10-09-2008, 13:44
Inzaghi Suffers Injury Blow
There are fears Filippo Inzaghi will not play for Milan when they travel to Genoa on Sunday after he picked up an injury during the friendly game against Lugano this evening.

Senahid1
10-09-2008, 15:28
Jedno ću reći---ROBIJAŠI (što ste bili na jugu Bilinog polja danas-da ne uvrijedim sve )-GADITE MI SE !!!
Sramota za bosansko-hercegovačku tribinu,sramota !
Unatoč pobjedi od 7 - 0 (čestitam momcima ovaj put), opet smo se osramotili !!!

SAVEZ NAPOLJE !!! Naprijed BHF !!!

bLOND !-,-!
10-09-2008, 15:54
HRV - ENG 1 - 4

necu komentirat uopce, nemam volje

buco71523
10-09-2008, 16:05
zasto mislis da Hrvati gube od engleza ?!!!??

pa u istoj recenici si spomenuo da ce srbija dobit francuze, pa ako se ne varam, engleska je puno puno lošija od francuske u svim segmentima, pa jbt oni cak nisu vise ni nogometna velesila ( mislim da je cak hrvatska ostvarila bolje uspjehe na velikim natjecanjima u zadnjih 12 godina - od EP 1996 do sada) --- moje misljenje

btw, valjda ne moram ni spomenut prosle 2 utakmice Hrvatska - Engleska ...... od kojih je jedna bila potpuno ne bitna za Hrvatsku, te su se igrali ko na treningu s englezima ;) hh

evo brate ako si vidio utakmicu znao bi za sta sam pricao ,mislim da don fabio je mnogo bolji trener od mclarena i mislim da su hrvati imali najslabiju utakmicu nakon 8 god, znam svi cu reciti robert je bio iskljucen i zato su izgubili ,ali i da nije bio iskljucen rezultat bi bio na strani engleskoj oni odavno ne su bili tako dobri ,tako uigrani ,tako kompaktni .svaka cast capela sta je pustio mladog walcota umesto bekama ili lenona, i opet cu reci englezi cu igrati u finalo svetskog prvenstva , je li znas da je don fabio svuda osvajao trofej. a utakmica francuska - srbija cu da komentiram kad vidim snimak vidio sam da su pobedili francuzi ali sigurno su imali puno srece jer oni ni su vise vele sila.

MAKEDONIJA - HOLANDIJA 1:2

Sudija celoj utakmici je bio na strani holandjana ali ko zna sta se desilo pa je dosudio 11sterac za nasih svaka cast nasima i mislim da imamo baraz samo trba da igramo dobro i na drugih utakmica.:cheers:

_MaJi_tz
10-09-2008, 16:13
Za Mostarca : Ciro Pederu !!!! :) :) :)

bLOND !-,-!
10-09-2008, 16:18
evo brate ako si vidio utakmicu znao bi za sta sam pricao ,mislim da don fabio je mnogo bolji trener od mclarena i mislim da su hrvati imali najslabiju utakmicu nakon 8 god, znam svi cu reciti robert je bio iskljucen i zato su izgubili ,ali i da nije bio iskljucen rezultat bi bio na strani engleskoj oni odavno ne su bili tako dobri ,tako uigrani ,tako kompaktni .svaka cast capela sta je pustio mladog walcota umesto bekama ili lenona, i opet cu reci englezi cu igrati u finalo svetskog prvenstva , je li znas da je don fabio svuda osvajao trofej. a utakmica francuska - srbija cu da komentiram kad vidim snimak vidio sam da su pobedili francuzi ali sigurno su imali puno srece jer oni ni su vise vele sila.

MAKEDONIJA - HOLANDIJA 1:2

Sudija celoj utakmici je bio na strani holandjana ali ko zna sta se desilo pa je dosudio 11sterac za nasih svaka cast nasima i mislim da imamo baraz samo trba da igramo dobro i na drugih utakmica.:cheers:

slazem se,
da nije bilo ovog crvenog kartona, rezultat bi mozda bio 1:2 ili 0:2

prle
10-09-2008, 16:33
Jedno ću reći---ROBIJAŠI (što ste bili na jugu Bilinog polja danas-da ne uvrijedim sve )-GADITE MI SE !!!
Sramota za bosansko-hercegovačku tribinu,sramota !
Unatoč pobjedi od 7 - 0 (čestitam momcima ovaj put), opet smo se osramotili !!!

SAVEZ NAPOLJE !!! Naprijed BHF !!!

Tako ti je moj kume vazda u zenici ti robijasi na jugu mi niakd nece biti jasni,klasicni kretenluk ne znam cemu teze ljudi!!!

alberto
10-09-2008, 16:35
Milan izgubio od Lugana 0-2...Smjesno...Pipo se povrijedio...To je ono sto sam pricao cijelo vrijeme...Pato igrao i nije uspio dati go...Hmmm..
Sto se tice kvalifikacija za S.P....Bosna sa Cirom unistila Estoniju(koja je namucila Belgiju u Belgiji 3-2) sa 7 golova...i sjajnom igrom...
Sto se tice Hrvata...He He...To je Capelo...Bez gerarda i jos cijelog napada ubio Hrvate u sred Zagreba...Kapa dole Fabiju...Iako mrzim Engleze iz dna duse...
Francuzi zasluzeno dobili Srbe...Gourcuf igrao odlicno...
Eto...Kaka se vratio..Sad idemo u Genovu po 3 boda...

bosnian_acfan
10-09-2008, 16:39
Gledao sam Gourcuffa večeras..možda najbolji igrač Francuske... jeli on još uvijek Milanov igrač il' smo ga prodali???

milanista mosta
10-09-2008, 17:02
Za Mostarca : Ciro Pederu !!!! :) :) :)

Mislio sam vam od srce čestitat al kad sam čuo gromoglasan JEEEEEEEEEEEEEEEEE s tribina nakon što je službeni spiker priopćio da Hrvatske gubi od Engleske, predomislio sam se. Ćiro je kao i svi vi, probo bi se za 1marku što je i uradio. Za mene je bio mrtav kad je reko..."fudbaler"
:)

uvijek_rossoner
10-09-2008, 17:12
Kaka se vratio, Inzaghi ozlijedio, Milan poražen od Lugana

Nogometaši Milana poraženi su 2-0 u prijateljskoj utakmici protiv švicarskog drugoligaša Lugana, a, za njih još tragičnije, ostali su na neko vrijeme bez napadača Filippa Inzaghija...

Napadač talijanske momčadi ozlijedio je aduktor desne noge, i prema prvim informacijama neće nastupiti za svoju momčad u nedjeljnoj utakmici drugog kola protiv Genoe.

Pogotke za švicarski sastav postigli su Rennella u 53. minuti Laborde nekoliko trenutaka prije posljednjeg sučevog zvižduka.

U svemu ima i jedna dobra vijest za Milan. U drugom poluvremenu utakmice nastupio je Kaka i dokazao da je spreman za igru nakon nekoliko mjeseci izbivanja zbog ozljede koljena.

uvijek_rossoner
10-09-2008, 17:14
Šta je Milanista to si malo nad..an? Pa pobjedili smo 7:0 sta bi ti vise. Nemas nam sta čestitat to je i tvoja zemlja :firedev:

milanista mosta
10-09-2008, 17:16
Moja zemlja je samo ono poslije slova i ;)

Senahid1
10-09-2008, 17:35
Moja zemlja je samo ono poslije slova i ;)

znači Hercegovina i Bosna :grinser: :sagrin:

Senahid1
10-09-2008, 17:36
Tako ti je moj kume vazda u zenici ti robijasi na jugu mi niakd nece biti jasni,klasicni kretenluk ne znam cemu teze ljudi!!!

Seljakluk je teška bolest, čini mi se neizlječiva !:5milan:

milanista mosta
10-09-2008, 17:38
znači Hercegovina i Bosna :grinser: :sagrin:

Inače tvoje fore su mi većinom dobre al sad ti je ovo niđe veze, ozbiljno :D

MIRZA
10-09-2008, 19:17
Dobit Ćemo Batine, Dobit Ćemo Batine, Dobit Ćemo Batine, Dobit Ćemo Batine!!!

Bosniaco
10-09-2008, 23:22
"milanista mosta", koji je to papak da je to za nepovjerovati.

uvijek_rossoner
11-09-2008, 04:19
Gourcuff NI POD RAZNO NESMIJE biti prodan, trenutno je na posudbi u Bordou, i na kraju sezone nasi ga moraju vratit. Sta je decko sinoc radio to je nevjerovatno.
Naravno netreba decka vracat ako ostane Ancelotti jer taj debil nije sposoban nizasta drugo osim unistit mladog igraca.

A Milanista mosta ma pustite momka on se trudi da zaboravi za njega surovu realnost, ni on jadnik ne zna gdje pripada niko ga nece ...

A sta je to bilo sa Robijasima?

zllax
11-09-2008, 04:38
"milanista mosta", koji je to papak da je to za nepovjerovati.

Ma pusti momka.....nije on kriv vjeruj mi....Vjerovatno je vrlo mlad, tako da je vjerovatno od malih nogu filovan raznim nebulozama....Zao mi je sto je to tako, al *ebiga. Umjesto da se sada svi fino veselimo sto smo nabili Estonce i sto nam se je KAKA vratio....

Estoniiii, seven points! :D

mrki
11-09-2008, 05:17
Jao šta nam je Cappello jučer napravio na Naksimiru...neviđeno. Ovakvu Englesku ja osobno nisam nikada vidio, strava ekipa sada s Cappellom. Eto šta trener radi kad je vrhunski!

0:2 jučer sa Luganom, heeeeeyy!!!!! I Carlo ne dođe na press konferenciju! Pato propada, gledajte Gourcuffa kako sada igra! Pa tog dečka je Wenger htio, a nama ne može igrati više od Brocchia. Nešto je opasno trulo u Milanu. ( A bogami i u Brazilu jer Dunga je još gori od ovog našeg...)

Inače, to je to. Moje ekipe gube na sve strane, jedino mi ostaje nadat se da će me presjeć ovih dana neka vijest o otkazu Carletta. Iz sramote u sramotu, bez napretka u igri.

Cardaccio je bio jedini dobar! I KAka' naravno.

rinogattuso
11-09-2008, 05:40
Seedorf ocajan,on je usporio igu skroz taj covjek nije normalan ako misli ovim zalaganjem dati klubu,Pato nista za 90 minuta apsolutno nista kako kazu talijani..
ovo sad ako nedobijemo u nedelju gadno se pise Ancelottiu

MIRZA
11-09-2008, 05:45
A sta je to bilo sa Robijasima?
Ak si gledao tekmu onda si mogao čuti skandiranje s juga, gdje su nas konstantno provocirali, tipa pi*kice, hebemo vam mater i ono što sam napisao u prethodnom postu dobit ćete batine dobit ćete batine...
Poslije tekme kada smo izlazili s tribine, počeli su bacati kamenje i flaše, onda je bilo malo ganje ispred sjevera, ali specijalci su brzo reagovali,uglavnom ništa novo za 'gostovanja' u Zenici...ponovila se ista priča kao i protiv Makedonije ( http://www.youtube.com/watch?v=eGYBK17AVTg ), samo što su ovaj put poslije tekme 'napali'...

-----------

Nisam neki fudblaski 'stručnjak' kao većina vas koji stalno pričate o taktikama, igračima i koje je ljepota čitati, ali dobro se sjećam, da sam još prije par godina govorio, da bi nama najbolje bilo da nam Capelo bude trener...Koji8 god klub je vodio klub je osvajao ligu (June, mi, Roma, Real) jest da igra tima zna biti nikakva tj previše defanzivna, ali čovjek barem daje rezultate... Fabio je trener nad trenerima....

p.s. šta Luksemburg napravi hahahahahahaha

mrki
11-09-2008, 05:50
Ljudi, ja sam sada pogledao ovo sranje do kraja... moj bože...

postoji samo JEDNO riješenje - novi trener.

Nema drugog objašnjenja, nema! Ovo je lakrdija i oni rade što god hoće, boli ih k...za Milan. Pa ja kad sam bio dijete i igrao nogomet davao sam sve od sebe samo da moja ekipa iz ulice pobijedi neku drugu ulicu! A ovo? Seedorf? Šta on misli tko je on? Prosinečki?? :)

Mi i dalje NE ZNAMO što treba odigrati, nemamo pojma! Cardaccio je 3 puta bolji od Emersona, a znate kada će ući u igru u serie a prije Emersona? Nikada.

Senderos novi Stam? HAHAHA! Pa napadači su bježali na NESTU samo da ne idu na Stama. Ambosini je sramota odigrao, kao i Pippo ( neka, sad nek igra Boriello i Pato i dobro ).

A mali Pato je u totalnoj krizi, a krivnja je ista kao i za Gourcuffa! I za Gilu! I sada ode u kurac dečko za kojega mi neki ljudi iz Brazila kažu da je smartan novim bogom tamo! Ma marš u ...... i jebeni kreteni koji dopuštaju ta sranja.

Gourcuff igra za Francusku repku sada, a kod nas ne može ispred Brocchia? Ma dajte... A Gila? Zabit će 15 komada ove godine opet.

Dosta lakrdije, dosta više.

rinogattuso
11-09-2008, 06:06
Cinjenica je da pato ima prilike ali ima tu blokadu od olimpijskih igara,Dunga je tu zasrao stvari!!mrki kakav je bio senderos ocigledno smjesan,pa prva je tekma covjeku..Pato ce dobiti prilike 100% vise neg gorky,vidjeces..Jel istina da je bila promjenjena formacija 4-3-1-2..

mrki
11-09-2008, 06:11
Ma ne, nije Senderos smiješan, ok je on. Samo kažem kako je Galliani najavio Senderosa kao novog Stama, što je smiješno. Mogao bi Senderos biti ok, vidio sam puno njegovih odličnih tekmi. Ali on puno varira pa ga je zato Wenger poslao van na posudbu kao.

Ma formacija je ta koju si rekao da, ista stvar. Ali dobro, s obzirom na igrače kje smo imali tto se i moralo igrati.

I da, taj Dunga je čudan čovjek isto. On bi od Brazila Italiju napravio, a to nije moguće. Samo neka mali Pato igra, 10 utakmica za redom ako treba, on to može 100%.

Senahid1
11-09-2008, 06:13
Inače tvoje fore su mi većinom dobre al sad ti je ovo niđe veze, ozbiljno :D

Robijaši su mi izvukli živce , pa et...malo reko da začinim na forumu. :ilol: al jbg, ne uspijeva :firedev:

Senahid1
11-09-2008, 06:15
Dobit Ćemo Batine, Dobit Ćemo Batine, Dobit Ćemo Batine, Dobit Ćemo Batine!!!

Hoćemo hoćemo ! Hoćemo 'oćemo !!!:5roma:

uvijek_rossoner
11-09-2008, 06:26
Ancelotti ce da zasere sa Patom kao sto je uradio i sa Gourcuffom i Gilardinom.
On definitivno pojma nema i nema muda da kaze bilo kojem igracu Milana da je DOSTA zajebancije na terenu ili ce igrati ili neka idu a kamoli da taktiku napravi a da da sansu mladom igracu to nece sigurno izuzev Pata a znate zasto zato sto PATO MORA igrat jer je placen 15 mil eura a u suprotnom bi i on isao na klupu kao i Gourcuf (koji je placen 2 mil) a ovako mu Galiani da do znanja da mora igrat pa mozda se momak i izvuce nekako sto nazalost Gorky nije uspio u ono malo prilika...

uvijek_rossoner
11-09-2008, 06:38
AC Milan's Seedorf: Pato can't handle expectations

Clarence Seedorf says AC Milan pal Alexandre Pato is suffering from pressure and expectation.

The Dutchman said: "Now we can see it was wrong to paint this young man, at just 18, as the new Ronaldo ... he is still young and we have to protect him.

"He's had too much pressure placed on him in an unjustified way by the club and the press. I said as much earlier, but no one listened to me ..."

DUCO
11-09-2008, 07:05
Gorki odlican svaka cast !!!!!!
Za Anceloti nece da komentiram!!!
Sheva dobar

alberto
11-09-2008, 07:13
Morat cu cekati do nedelje da komentarisem...Nadam se da ce u nedelju Milan igrati sa 2 napadaca,ali to nemogu biti Shewa i Pato jer su isti tip igraca...Nadam se da ce Borielo dobiti priliku...
P.S.Roni jutros ocajan za Brazil,nista niscim kao i citava ekipa Brazila...

_MaJi_tz
11-09-2008, 07:36
Prvi put od kako je Carlo u Milanu preskocio je pressicu ....i odradio je Seedorf koji je rekao ono za Pata da je ogroman pritisak na njemu i dodao je da Milan ovako jednostavno ne moze igrati....mediji u Italiji najavljuju otkaz Carlu ako ne pobjedi Genovu....Slazem se s komentarima gore da je fakat nesto opasno trulo u Milanu

milanista mosta
11-09-2008, 08:22
Čak bi dobro bilo da izgubimo u Genovi al kako to uobičajno ide smrskat ćemo ih i produžit agoniju il šta već.

alberto
11-09-2008, 09:17
Mislim da gubitak bodova u Genovi nebi mogli nadoknaditi do kraja...

To bi bilo vec 6 izgubljenih bodova sto je puno ....

buco71523
11-09-2008, 09:34
Prvi put od kako je Carlo u Milanu preskocio je pressicu ....i odradio je Seedorf koji je rekao ono za Pata da je ogroman pritisak na njemu i dodao je da Milan ovako jednostavno ne moze igrati....mediji u Italiji najavljuju otkaz Carlu ako ne pobjedi Genovu....Slazem se s komentarima gore da je fakat nesto opasno trulo u Milanu

Znas sta ja mislim da ce biti lose ako Carlo ne ode iz milana , dok on ne svati da pato treba da bude u prvih 11 i da vrati gorcouff iz bordoa , i da zapocene misliti somo za pobjede onda on i ne treba milana, milan treba trener koj zeli da pobedjuje ...................sa genova sigurna pobjeda milana seva is back on track ........................................................genoa - milan 0:2 pato, seva:510:

pece4ever
11-09-2008, 09:41
Ma Carlo mora da ode od Milana pobedio on Genovu ili ne, njegovo vreme ju e Milanu zavrseno, on nemoze dobiti prijateljsku utakmicu a kamo li oficijalnu, sramota, za prvi put od kad navijam za Milan ja nisam siguran da ce Milan u nedlju dobiti Genovu.
Daj bar ako je tacno da ako izgubimo od Genovu onda bi Carlo letio, onda bolje da izgubimo nego da trpimo njegovu usranu taktiku.

geoff
11-09-2008, 11:17

Nesto je trulo u milanu vec neko vrijeme, a sada je to vec teska sramota da milan s kakom ne pobijedi nekaki lugano.
Ja sam odavno govorio da nam ne vrijedi nista sto smo imali dobar mercato, jer najvazniju stvar nismo rijesili - trenera.
Dok god je carlo u milanu, igrat ce se najusranija formacija od 3 zadnja vezna, sto je apsolutno gubljenje igraca, a ta je formacija u zadnje tri godine upala na, siguran sam, barem cetiri utakmice.

Ja sam se sinoc sprdao s englezima prije utakmice, da sta ima tamo neka ekipa s barryem, heskyem ili brownom uopce istrcat na maksimir...i onda se vidi sta jedan trener, kakav je capello, napravi od, u zadnje vrijeme, luzerske reprezentacije.
Bio sam uvjeren da cemo ih pobijedit, i usprkos nepostojecem kartonu za roberta, bili su bolji cijelu utakmicu.

A sto se tice milana, sad cemo sigurno razbit genou, i agonija se opet nastavlja...Tako je i prosle sezone bilo, doma izgubima, prijeti se otkazom i onda pobijedimo vani i tako unedogled. Apsolutno se nista nije promijenilo u funkcioniranju milana u odnosu na prosle dvije sezone. Uvjeren sam da ce po povratku ambra i gattusa flamini preselit na klupu, da ce jedan propali sheva imat uvijek vise sansi od pata, da ce seedorf igrat pa i kad na san siru krene sprdanja i nevjerica koliko profesionalni nogometas moze prestajati na jednoj utakmici..i onda se on jos javi da komentira nesto, kako on zasluzuje mjesto zbog svojih igara...a zadnju dobru je odigrao protiv bayerna na allianzu

mrki
11-09-2008, 11:39
A sto se tice milana, sad cemo sigurno razbit genou, i agonija se opet nastavlja...Tako je i prosle sezone bilo, doma izgubima, prijeti se otkazom i onda pobijedimo vani i tako unedogled. Apsolutno se nista nije promijenilo u funkcioniranju milana u odnosu na prosle dvije sezone. Uvjeren sam da ce po povratku ambra i gattusa flamini preselit na klupu, da ce jedan propali sheva imat uvijek vise sansi od pata, da ce seedorf igrat pa i kad na san siru krene sprdanja i nevjerica koliko profesionalni nogometas moze prestajati na jednoj utakmici..i onda se on jos javi da komentira nesto, kako on zasluzuje mjesto zbog svojih igara...a zadnju dobru je odigrao protiv bayerna na allianzu

Pa upravo to, baš si dobro opisao. Čim se osposobe Rino i aMbro, ode Flamini na klupu ili na beka. Što se tiče Genove, razbit cemo ih. Biti ce 3:0 il tako nesto, i onda ce ljudi poluditi i počet pričati o super Milanu, bla,bla...ali do Božića će biti -10ak bodova jer ćemo mi svaku treću tekmu krivo počinjati i ode sve u k...

goeff i ja to govorimo već dvije godine, a ako vam sad nije očito onda jebiga.

alberto
11-09-2008, 11:53
Ljudi ba dajte malo optimizma unesite na ovaj forum.....

prle
11-09-2008, 12:35
Seljakluk je teška bolest, čini mi se neizlječiva !:5milan:

ma ono nije ni seljakluk,ne znam ni kako bi ono nazvao!!!bodrio si zelju u zenici kao i ja i znas sta su pjevali prije deset godina,pa nas ovo sad ne treba nimalo iznenaditi.
A sad malo o nasem najdrazem klubu i Mrkijevom "najdrazem" treneru!!!!
Covjek nas jebe u zdrav mozak vec godinama i citav svijet to vidi samo ne vidi nasa uprava(mada im on pase jer radi sta mu kazu barem ja tako mislim)aj sve te neke defanzivne formacije vako nako,ali sto mi je najgore nemamo koncepije nikakve nikakvog plana niti bilo sta,izadju na teren i ko telad trce vamo tamo nidje veze,i onda najac Yohann nema mjesta u Milanu a decko u po frke reprenzetativac i to ubija a vamo ga nidje,da hocemo zijaniti od genove i da mu daju pedalu vec jednom majku mu,po meni je trebao dobiti pedalu poslije onog sramotnog poraza od deportiva u ligi prvaka prije par godina!!

MIRZA
11-09-2008, 12:40
goeff i ja to govorimo već dvije godine, a ako vam sad nije očito onda jebiga.

Napravite peticiju za smjenu Carla :sagrin:

mrki
11-09-2008, 13:30
Evo sada sam popodne pogledao utakmicu Francuska-Srbija na eurosportu. Ako taj Gourcuff ne može igrati u Milanu, a nasria je smjestio na tribine, onda ja ne razumijem ni 1% nogometa.

Dečko je bio ODLIČAN, a bio je odličan jer mu se dalo da igra. Igra sa samopouzdanjem, agresivno, slobodno i kvalitetno. Tamo gdje treba igrati i kako treba igrati. Tako je odigrao i prvu utakmicu za Milan, protiv AEK-a, pa je briljirao. A onda su ga strpali negdje u podrum na 2 godine. Da bi frendovi Brocchi i ekipica mogli igrati.

Npr. danas je Benzema bio POTPUNO krivo korišten u Francuskoj, i tako je i izgledao - nikako! a svi znamo kakav je igrač. Samo čekam Pata...samopouzdanje mu je već palo, to je prva faza demolacije igrača. Druga faza je klupa ( ta faza traje oko 2 godine ). Treća faza je posudba i četvrta prodaja negdje van za 10-ak mln eura.

Filipus
11-09-2008, 13:39
Ako taj Gourcuff ne može igrati u Milanu, a nasria je smjestio na tribine, onda ja ne razumijem ni 1% nogometa.

Nasri je bio povrijedjen, zato nije igrao

klanfa
11-09-2008, 14:02
na na na na,na na na na, VOLIM TE BIH!!!

DUCO
11-09-2008, 14:15
Pep. su iz nas sad da se vratimo opet oko Milan evo sto ja ocekuem u nedejla
na gol Dida
Zmbrota-------bonera---kaladze-----janku

-------------pirlo----flamini

---pato---------kaka-----------roce
----------------Sheva ili Borielo

edinstveno ovako mozemo da docemo do svi bodovi u Genova mislim de ce bidi vrlo tesko ali so ovu ekipu sto sam naveo gore mi moramo da uspeemo
i dosta sa taj PESIMISAM sad mora da se podrze ovaj MIlan mozda ima mali nedostatak ali to e t omora da se nosimo sa to
Ajde sad podrska i nista drugo oko Carlo predlazem da pocekamo jos malo i onda sta ce biti videcemo ako posle 4 kolo nema rezultat cao mister Anceloti.
I jos nesto PATO po svaku cjenu mora da igra u prvih 11!!!!

mrki
11-09-2008, 14:22
Nasri je bio povrijedjen, zato nije igrao

nisam znao, pogriješio sam onda. Ali u svakom lsučaju dečko slobodno može igrati za Milan.

Genova će pema Gazzetta protiv nas igrati sa 3 špice: Gasbarroni, Milito, Palladino. Eto ako oni mogu na MILAN sa 3 špice, možemo i mi sa Ka-Pa-Ro i bez 3 zadnja vezna. Valjda.

Laku noć, odoh u grad malo.

Senahid1
11-09-2008, 18:04
Napravite peticiju za smjenu Carla :sagrin:

Nemoj ti peticije ovo ono !
Spremas li obloge ???
"Dobicete batine , dobicete batine ! "
P.S. imam ja kremenadli junećih,pa ako hoš' za pod oko .... :p155:

milanista mosta
11-09-2008, 18:14
E sad se postavlja logično pitanje zašto Berlu drži Carla? Zašto ga drži kad vidi da on ne može upravljat ovom karavanom? Kažu Carlo je lutka kojim Berlu upravlja a kao Berlu to voli... Capello je vodio Milan mislim 4 godine a sumnjam da je Capello bio lutka kojom se moglo upravljat. U čemu je fazon onda? Sumnjam da su ljudi iz uprave kluba tipa Milan budale koje ne vide problem koji očigledno svako ko išta zna vidi.
Gdje je problem?

uvijek_rossoner
12-09-2008, 03:52
Ja mislim da i uprava vidi problem jer poslje petarde od Chelsia Galiani je odmah sazvao krizni sastanak sa Ancelottim, i onda nakon manje od mjesec dana poraz od Bolonje i PONOVO krizni sastanak sa trenerom sto znaci da opasno nesto nestima pogotovo sto smo doveli 10 igraca... Milan mora proigrat jer zaista ce trener dobiti nogu u to nesumnjam ali ono sto me brine je to sto ce dovesti Rajkarda koji je jos gori od ovog naseg jer Rajkard je trenutno slobodan nazalost...

uvijek_rossoner
12-09-2008, 04:04
Don hovers as Carletto struggles Friday 12 September, 2008

--------------------------------------------------------------------------------

Carlo Ancelotti's position on the Milan bench looks increasingly unsafe as rumours circulate that Roberto Donadoni is ready to step in.

The Rossoneri made a miserable start to the season with a shock defeat at home to Bologna on the opening day.

To make matters worse, the new-look Milan also lost to Lugano in a friendly and turned in a performance that left Carletto fuming.

After a crisis meeting between Ancelotti and Vice-President Adriano Galliani, La Gazzetta dello Sport believes there is an air of tension and uncertainty.

In the event of defeat against Genoa this weekend, Ancelotti could be relieved of his duties.

Former Italy boss Donadoni pulled out of the running for the West Ham job and there are rumours that the ex-Milan midfielder did so in order to chase his dream job at San Siro.

However, ex-Barcelona tactician Frank Rijkaard, who wore the Rossoneri shirt between 1998 and 1993, is believed to be Milan's first choice.

pece4ever
12-09-2008, 04:08
Juce su opet imali krizni sastanak i sada je jasno, ne dobije li Carlo Ganovu leti (dobar znak) i u zamenu odma uletuje Donadonni, za koga mislim da je savrsen za Milanovu klupu, ali kolko sam jos drugo razumeo, je to da Berlu sanja da na klupi Milana vidi Rajkarda (ne bih zeleo). Ipak mislim da bi se Donadonni bolje snasao nego Franka, a i mislim da Don Donny zna sta treba ovim igracima i zna kako se treba ove godine osvoiti sve.

Joj, ako slucajno sledecu nedelju sutnu Carla i dovedu nam novog trenera, odma palim auto, idem za BIH kod Senahida da mu vratim kladbu koju mu duzim i uz toga proslavio Carlov odlazak.

rinogattuso
12-09-2008, 04:36
Mislim da ce vas vecina sad navijat za genovu da Ancelottia otpuste!!jbg izgleda da mu je hora kako kazu ovdje u Bosni!!Al ovo Donadoni i Raajkard kao opcije pa to je strasno ja vam kazem..nepostujem te trenere niti malo neznam sto!

MIRZA
12-09-2008, 04:52
U Italiji predloženo da se unutar stadiona sagrade zatvorske ćelije

Sagradimo zatvorske ćelije na nogometnim stadionima u koje će se zatvoriti one koji počine kazneno djelo, predložio je predsjednik talijanske Nogometne lige (Lega Calcio), Antonio Matarrese.
navijački neredi u Rimu

Mataresse je to predložio na margini predstavljanja kampanje protiv nasilja na stadionima, koju je predstavio ministar unutarnjih poslova Roberto Maroni poslije nereda koji su izbili već u prvom kolu ovogodišnjeg prvenstva. Matarrese je svoj provokantni prijedlog obrazložio potrebom da se snažno odgovori na nerede koje organiziraju nasilnici, a među kojima su često i kriminalci.

- Potrebno je primijeniti zakone, a ako treba i postaviti zatvorske čelije na stadionima. Na taj način se odmah mogu zatvoriti oni koji počine kazneno djelo i zatim ih prebaciti u zatvore. Ili ćemo biti jaki ili ćemo se predati, a mi se ne želimo predati, objasnio je Matarrese svoj prijedlog.

Ministar unutarnjih poslova Maroni već je predložio zakon kojim bi se nasilni navijači kažnjavali kao kriminalci, a sada je predložio i kampanju protiv nasilnih navijača pod geslom "Nasilni navijači, kukavice posljednjeg stadija". Snimljeni spot 'vrtjet' će se na talijanskim televizijama, a u drugom kolu prvenstva, u subotu i nedjelju, svi nogometaši prve i druge lige istrčati će na stadione u majicama na kojima će pisati "Stop nasilju".

Inače, Matarreseov prijedlog o čelijama na stadionima se nije svidio UEFA-i čiji je glasnogovornik William Gaillard kazao kako je bolje "spriječiti dolazak nasilnika na stadione nego stavljati ih u kaveze". Gaillard je za europsko koordiniranje u zaustavljanju nasilnih navijača kako oni ne bi prelazili granice.

U Italiji ima oko 60.000 nasilnih navijača, huligana, okupljenih u više od 700 ultras navijačkih grupa. Većina je politički orijentisana krajnje desničarski. Od 1962. do danas ubijeno je 21 navijača ultrasa, a u februaru 2007. u sukobu između nasilnih navijača i policije u Cataniji ubijen je policajac Filippo Raciti (38), nakon čega je zaustavljeno prvenstvo i uvedene su stroge mjere, koje su sada pooštrene stavljanjem nasilnika na istu razinu s kriminalcima.

---------------------------------------

Senahide baci ti nama kremenadle na roštilj ;)

MIRZA
12-09-2008, 05:07
Samo čekam Pata...samopouzdanje mu je već palo, to je prva faza demolacije igrača. Druga faza je klupa ( ta faza traje oko 2 godine ). Treća faza je posudba i četvrta prodaja negdje van za 10-ak mln eura.

Zaboravio si za 4tu fazu, ak igrač dođe u ruke pravog trenera, nastupa tzv. "faza buđenja" gdje igrač pokazuje o kakav talent u stvari posjeduje i da je u prethodnom klubu bio u potpunosti pogrešno 'korišten':rollani:

mrki
12-09-2008, 05:12
Jeste vidjeli da su NApolitanima zabranili gostovanja do kraja sezone, a Curva im je zatvorena do 29.10. ! Ma to se Berlusconi tamo nekome osvećuje sa juga... nisu to baš tako drastično trebali napraviti po meni.

Donadoni ili Rijkaard? Ili npr još neki gori trener - a joj da, NEMA gorih trenera!!!
Isuse mene će sahraniti ovi iz uprave. Analizirajmo malo:

Donadoni: Ima jako malo iskustva, vodio je Livorno i bio dobar. Preuzeo reprezentaciju i pokazao se nesposobnim, tamo ništa nije štimalo.

Rijkaard: uspio unazaditi 10 igrača ( dinho, Henry, Deco, Yaya Toure, Zambrotta, Milito, Abidal itd... ). Svi ti igrači su pali ispod svoje razine pod Rijkaardom. Osim prvih sezona Dinha i Deca. Ali mislim da nema šance sa sada nakon Ronaldinha Milan dovede Rijkaarda.

A što se tiče Genove, Milan će ih ugaziti. Zabit ćemo 3 komada, od kojih će vjerojatno 2 zabit ili sam najmjestiti Kaka' i to je to. Bez obzira na rezultat Carlu treba dati nogu, posao Baresiu ili Sacchiu :) i onda nagodinu platit Wengeru i to je to. Moj plan :)

semir_rossonero
12-09-2008, 05:15
bologna-milan 0:2
ronaldinjo,kaka
konacacn predict..

rinogattuso
12-09-2008, 05:16
I ja sam sa Sacchia,Baresia iako neki portali navode sadasnjeg carlovog pomocnog trenera maura Tassotia ali NE Donadonia i Raajkarda pa to je duplo gore nema analize,cinjenica je..

mrki
12-09-2008, 06:12
E sad se postavlja logično pitanje zašto Berlu drži Carla? Zašto ga drži kad vidi da on ne može upravljat ovom karavanom? Kažu Carlo je lutka kojim Berlu upravlja a kao Berlu to voli... Capello je vodio Milan mislim 4 godine a sumnjam da je Capello bio lutka kojom se moglo upravljat. U čemu je fazon onda? Sumnjam da su ljudi iz uprave kluba tipa Milan budale koje ne vide problem koji očigledno svako ko išta zna vidi.
Gdje je problem?

Evo dopusti da ti objasnim. Kada je Cappello vodio Milan, Berlusconi se drugačije ponašao prema AC Milanu. Više je bio uključan u financijski rad kluba, i Cappello je dobi ono što je htio. Ima je igrače koje je naručio, imao je rezultate.. drugi puta kada se Cappello vratio stvari nisu funkcionirale.

Galliani i Berlusconi naravno vide da se ovo sve rapada ali sada je malo kasno jer sezona je počela a Carlo nije uspio povezati ovo što su mu kupili ( a pola toga uopće čovjek nije htio, ali je papak i šuti i prima plaću ). I sada šta? njima treba trener koji će dopuštati da mu dovode koga hoće i da mu vraćaju stare i besplatne igrače jer Berlusconi ne želi više davati puno love za prave igrače. Nemojte se zavaravati, kada se sve zbroji i oduzme, Milan je na ovaj mercato potrošio oko 15mln! Da, 15mln, ne više. Abbiatti -0, Flamini - 0, Senderos-0, Zambro-9, Dinho-22, Boriello-9,$heva-?... Gila otišao za 15mln, Oliveira za 10mln... itd. To je to otprilike... Prodani su i Šimić, Oddo je na posudbi za 3mln, Brocchi prodan, Abate pola prodam , Paloschi pola prodan...

I sad ti treba papak da to sve trpi i dalje to sve vodi, i oni ga eto drže. Ali stvari polako tonu i sad je frka. Jer nisu igrači budale. Pa pogledajte šta pričaju Baresi, boban, Maldini, Flamini o taktici sa Bolognom... Šta radi gourcuff, šta se događa s Patom, šta su od Gile napravili Dosta je dosta. Mislim da sam bio objektivan ovdje. Carlo je imao svjetski tim, najbolji na svijetu! I s njim je sve osvojio! Sada ga enma i to je to.

milanista mosta
12-09-2008, 07:17
Al ako si u pravu, pa onda Milanu nema spasa ako vrh više nije zainteresiran ili želi lutku kojom će upravljati :D
Jednostavno...

alberto
12-09-2008, 08:12
Jeste vidjeli da su NApolitanima zabranili gostovanja do kraja sezone, a Curva im je zatvorena do 29.10. ! Ma to se Berlusconi tamo nekome osvećuje sa juga... nisu to baš tako drastično trebali napraviti po meni.

Donadoni ili Rijkaard? Ili npr još neki gori trener - a joj da, NEMA gorih trenera!!!
Isuse mene će sahraniti ovi iz uprave. Analizirajmo malo:

Donadoni: Ima jako malo iskustva, vodio je Livorno i bio dobar. Preuzeo reprezentaciju i pokazao se nesposobnim, tamo ništa nije štimalo.

Rijkaard: uspio unazaditi 10 igrača ( dinho, Henry, Deco, Yaya Toure, Zambrotta, Milito, Abidal itd... ). Svi ti igrači su pali ispod svoje razine pod Rijkaardom. Osim prvih sezona Dinha i Deca. Ali mislim da nema šance sa sada nakon Ronaldinha Milan dovede Rijkaarda.

A što se tiče Genove, Milan će ih ugaziti. Zabit ćemo 3 komada, od kojih će vjerojatno 2 zabit ili sam najmjestiti Kaka' i to je to. Bez obzira na rezultat Carlu treba dati nogu, posao Baresiu ili Sacchiu :) i onda nagodinu platit Wengeru i to je to. Moj plan :)

Sto se tice Rajkarda slazem se u potpunosti,on je nula trener..Ali za Donadonija nebi rekao...Ispao je na euru od Spanije na penale,Spanije koja je sve utkmice osim te glat dobila,bez imalo muke...Nije Donadoni kriv sto je Tony izgorio u Bayernu,pa se vuko po terenu na Euru..Takodje nije kriv sto je ostao bez glavnih igraca(Totti,Nesta,Canavaro) a ni sto su mu nametnuli Del Piera pa ga je morao povesti...
Pogledajte dvije utakmice koje je Italija ugrala u ovih 7 dana pod vodstvom Lipia...UZAS...Kipar ih je razvalio,ma malo je rec razvalio,a protiv Gruzije su se takodje patili,i visio go u zraku do 91 kada je de Rosi dao drugi go za Italiu...Kriza je u Repki a ne u treneru...Tako da mislim da Donadoni nebi bio los izbor...Iako sam prije za Sacia.....

bLOND !-,-!
12-09-2008, 08:23
bologna-milan 0:2
ronaldinjo,kaka
konacacn predict..

vot d fak ?

pece4ever
12-09-2008, 08:31
Sto se tice Rajkarda slazem se u potpunosti,on je nula trener..Ali za Donadonija nebi rekao...Ispao je na euru od Spanije na penale,Spanije koja je sve utkmice osim te glat dobila,bez imalo muke...Nije Donadoni kriv sto je Tony izgorio u Bayernu,pa se vuko po terenu na Euru..Takodje nije kriv sto je ostao bez glavnih igraca(Totti,Nesta,Canavaro) a ni sto su mu nametnuli Del Piera pa ga je morao povesti...
Pogledajte dvije utakmice koje je Italija ugrala u ovih 7 dana pod vodstvom Lipia...UZAS...Kipar ih je razvalio,ma malo je rec razvalio,a protiv Gruzije su se takodje patili,i visio go u zraku do 91 kada je de Rosi dao drugi go za Italiu...Kriza je u Repki a ne u treneru...Tako da mislim da Donadoni nebi bio los izbor...Iako sam prije za Sacia.....

tako je alberto salzem se stobom Donadoni uopste ne bi bio los izbor

uvijek_rossoner
12-09-2008, 08:37
Mala ispravka Mrkiu Senderos je placen 2 mil i ako zadovolji ide jos 8 mil prema Londonu, :)
Sto se tice trenera Donadonija i Rajkarda ja licno ne bi niti jednog od njih dvojice a ako vec MORAM birat uzeo bi Donadonija.

Ali po meni je najbolje rijesenje Wenger ili Van Basten, obojica imaju ugovore sa klubovima pa bi nasi morali platit sto znaci tesko da cemo ih dovesti a sto se tice Saccia niti njega ne bi zelio on je jako star nema filozofiju modernog fudbala i igrali bi jos gore nego sada... Svaka mu cast naravno za 90-e ali sada je ipak 2008/2009...

geoff
12-09-2008, 09:16
Ma ni rijkard ni donadoni nisu sposobni da budu treneri milana, posebno ne donadoni cija je italija, usprkos neigranju tottia,neste itd. igrala ocajan nogomet na euru

Mislim da nam treba neki ''neovisan'' trener, znaci da nema veze s milanom iz proslosti i da nije jedan od bivsih igraca, jer se samo tako mogu provesti korjenite promjene koje su nam apsolutno potrebne.Samo takav trener moze ostvariti autoritet koji u nasoj svalcionici vec godinama ne postoji.

Ali sada je vec kasno za izbor trenera, to se trebalo napraviti tijekom ljeta, odnosno jos prije mercata pa da taj novi trener izabere pojacanja i posteno uigra momcad kako nam anelka ne bi zabio 4 gola

rinogattuso
12-09-2008, 09:43
Boriello odradio citav trening sa ekipo,Ronaldinho je u Millanelu ali radio je pod zasebnim programom u teretani.Male su sanse da zaigra u nedelju u genovi,navodno je umor odradio svoje.
Ajmo ljudi bice sta bude imamo jebenu ekipu cinjenica je da ce stroj proraditi tu nema diskusije samo kako i kad??i dal dovoljno za scudetto to je pitanje,cekajmo Genovu,Zurich i lazio u iducih 7 dana pa cemo dati konacan zakljucak!!

alberto
12-09-2008, 11:46
Milan moze voditi samo ITALIJAN...Ili neka bivsa zvjezda tima..Tako ti je to u Italiji...Kada je neki stranac uspjesno vodio neki veliki Italijanski klub,a da nema veze sa tim klubom od prije...Nikad...Inter neracunam,jer kod njih svakako i nema Italijana u ekipi..oni su Internacionale,sama rijec kaze...
Bilo bi dobro da roma izgubi od Palerma a Milan kiksa kod Genoe,pa da spaleti dodje nama a njima Ancheloti...To bi bio potez...

buco71523
12-09-2008, 12:09
Nema sanse karlo da bude ispucan iz milana jer berluskoni je zadovoljan snjima , svakako spaleti bi bio odlican potez ali hocu da vam pitam je nekao zna gde je serse cosmi a , ako je sloboden neka dodje u milana

alberto
12-09-2008, 17:15
Ej raja ba..Mogo' sam ja biti trener...Sto... he ehehee!!!
Nisam nista losiji od Carla Velikog...

rinogattuso
13-09-2008, 04:08
Ronaldinho: "Now we have myself and Kakŕ "
The fantasista: "AC Milan can improve. I would say to Ancelotti who are ready "

Sinocna izjava Dinha u kojoj je veoma kategoricki stao iza Ancelottia i davanje njemu otkaza ali je napomenuo da samo najbolji trebaju igrati!!
Navodno je jucer u Milanu bila ratnička atmosfera,gledala se tekma na video projekciji Milan-Man Utd 3-0...
Trener zna da mu je ovo biti ili nebiti..

milanista mosta
13-09-2008, 06:13
Brazilski pilot u Ferrarijevoj momčadi Formule 1 odbio je primiti dres Intera sa svojim imenom na leđima koji mu je želio uručiti Marco Materazzi

"Hvala lijepo što si me se sjetio, ali ja tvoj poklon ne mogu ga prihvatiti, pa ja sam navijač Milana - branio se Massa. Materazzi je priznao da je oduševljen Formulom 1 i legendarnim brazilskim vozačkim asom Ayrtonom Sennom, pa tako simpatizira i Massu.
- Bio sam zaluđen njim i danas sam još uvijek. Bio je moj idol, a budući da si i ti Brazilac i djeluješ prijateljski želio sam ti pokloniti dres - nije se dao Interov nogometaš.
- Jako si ljubazan, no ja ga ne mogu obući - ostao je Massa uporan."
Hahaaaaaaaaaaaa...

pece4ever
13-09-2008, 06:18
Od danas navija za Massu. To je pravi navijac. Forza Massa.

alberto
13-09-2008, 06:46
Ja sam znao od prije da je Masa Rossonero,ali nisam znao da je takav fanatik..
Forza Masa..

klanfa
13-09-2008, 07:02
forza massa!!!

uvijek_rossoner
13-09-2008, 07:38
I ja sam znao da je Massa rossoner i svaka mu čast sto ga je "uvalio" materaziu papkFederer i Ljubičić su takodje veliki rossonery

Filipus
13-09-2008, 08:45
Kobe Bryant takodje navija za Milan, zivio je u Milanu kad je bio dijete

milanista mosta
13-09-2008, 10:57
I ja također navijam za Milan :D

uvijek_rossoner
13-09-2008, 11:03
Paloshi danas postigao jedan gol za Parmu...

klanfa
13-09-2008, 11:16
Paloshi danas postigao jedan gol za Parmu...

to ti je ko nesto cudno???

Senahid1
13-09-2008, 12:49
Joj, ako slucajno sledecu nedelju sutnu Carla i dovedu nam novog trenera, odma palim auto, idem za BIH kod Senahida da mu vratim kladbu koju mu duzim i uz toga proslavio Carlov odlazak.

Dobrodošao, volja ti Sarajevo, volja ti Doboj ! :cheers:

Senahid1
13-09-2008, 12:55
Kobe Bryant takodje navija za Milan, zivio je u Milanu kad je bio dijete

Joj da je Johnnyja da vidi ove komentaree !!!

@Mirza...bujrum za iftar !:p017:

Senahid1
13-09-2008, 12:56
I ja također navijam za Milan :D

Jest...al Massa, Federer,Bryant,Ljubičić...ne pale Milanove dresove :grinser: :w221: :delol::delol::delol:

Filipus
13-09-2008, 13:34
Jest...al Massa, Federer,Bryant,Ljubičić...ne pale Milanove dresove :grinser: :w221: :delol::delol::delol:

uuuuuuuuhhhhhhhh, bas mostarac pali?

alberto
13-09-2008, 17:19
Majko moja kako je Inter dobio utakmicu...Dva auto gola Catanie....
Milan da je odigrao ovakvu utakmicu CAtania bi dobila 3-0...Uzaaaaassss...

milanista mosta
13-09-2008, 22:58
Nisam palio dres Milana nego postere Shevchenka, onog što je ljubio grb Chelsea :D

alberto
14-09-2008, 05:26
A glupe price majko moja....Koji vam je ba...Imal ista interesannije??

Senahid1
14-09-2008, 05:51
Nisam palio dres Milana nego postere Shevchenka, onog što je ljubio grb Chelsea :D

Onda si palio postere Milana :grinser: :d6:
:ilol:

lukaka
14-09-2008, 07:37
ajmo danas nabit ovu smrdljivu genou!:firedev::firedev::firedev:

uvijek_rossoner
14-09-2008, 08:44
Ovo u prvom pol je katastrofalno. Kaka je pozurio sa vracanjem na teren, nije spreman definitivno. Jos takodje Ronaldinho i Kaka su PREDALEKO od protivnickog gola. Odbranu neću ni komentarisati i suvise je smijesna...

amel82
14-09-2008, 08:50
Maldini kriv za gol,znaci opet nam je odbrana izigrana !!!

alberto
14-09-2008, 08:51
KAka uzasan...Nemoze hodat a hoce da igra...Neda loptu Bogu...
Ronaldonho debeo..5 kola viska,nemoze se pokrenut...
Shewa dobija lopte u glavu,nemoze smirit ni jednu loossss..
Favala...MA daj ba..Dokle...
Maldini nemoze vise ba...
Pirlo spava na terenu...
MAjko moja sta je ono...
Kurac ce mo pobjedit,jos Borielo nije ni na klupi...Heheheheheheeee...Moj Carlo....

MIRZA
14-09-2008, 08:55
Motivacija igrača nula...
Ako manekeni nastave ovako, da hoće im Genovljani uvaliti još par komada...sramota kak se samo šeću terenom...

pece4ever
14-09-2008, 08:55
GRANDE CARLO

No Comment

stupi
14-09-2008, 09:04
veoma lose

lukaka
14-09-2008, 09:49
ancelotti goni se u 3 picke materine!!!!!

semir_rossonero
14-09-2008, 09:55
ako anceloti bude vodio milan sledecu utakmicu..poludecu..
pritisak mi je digo mamu mu jebem
najmrzniji covek na svetuuuuuu...