PDA

View Full Version : Milanezi sa Balkana


Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118

milanista mosta
18-06-2009, 14:25
Milan je govno koje jako slabo smrdi.

alberto
18-06-2009, 15:35
meni nije jasno koga ćemo imati na klupi?

ko ce mijenjati te wingere(dinha i pata) kad se oni ozlijede i kad ih bude trebalo odmoriti?
mozda abate.....ali on nije trenutno dobar za milan

kad su već židovi,zašto se ne dovede rosina kojeg se moze dobiti sigurno dosta jeftino?????

zasto se ne dovedu nizozemci iz reala (snejider,vdv i drenthe) pa makar na posudbu uz mogucnost kupnje????

sta fali heinzeu isto iz reala?

kazu da su dobri s realom,zasto onda ne dovedu neke od tih igraca po cijeni koja bi bila jeftinija nego za ostale klubove????

kaze da ce dovesti jos jednog napadaca i stopera????

a sta je sa lijevim bekom sad kad su odustali od mkela mbembe?????

prvo dovedu anonimca za brdo love i onda otkazu transfer i sad nam odjednom ne treba lijevi bek?

puno upitnika......

Nisi bas dobar....Slabo te razumijem ba...???
Koji pesimizam vise..Sta vam je ljudi???

kalla1899
18-06-2009, 15:54
Nisi bas dobar....Slabo te razumijem ba...???
Koji pesimizam vise..Sta vam je ljudi???

sve sam realno napisao.....ispravi me ako je nesto krivo napisano

kalla1899
18-06-2009, 15:56
Milan je govno koje jako slabo smrdi.

de objasn imalo tu svoju debilnu izjavu.....mozda da si umjesto Milan stavio Inter.....onda bi je shvatio a ovako.......

milanista mosta
18-06-2009, 16:21
de objasn imalo tu svoju debilnu izjavu.....mozda da si umjesto Milan stavio Inter.....onda bi je shvatio a ovako.......

Momak, ja sam na ovom forumu dvije godine...ako ne kontaš neke stvari bolje ti je da šutiš..

kalla1899
18-06-2009, 16:30
Momak, ja sam na ovom forumu dvije godine...ako ne kontaš neke stvari bolje ti je da šutiš..

dvije ili tri godine.......koliko god da jesi izjava ti nije primjerena.........

milanista mosta
18-06-2009, 16:52
dvije ili tri godine.......koliko god da jesi izjava ti nije primjerena.........

Opet kažem, ne kontaš i šuti...

uvijek_rossoner
18-06-2009, 17:02
hahahha počelo je :-)

mrki
18-06-2009, 17:05
hehehehe....

kalla1899
18-06-2009, 17:06
Opet kažem, ne kontaš i šuti...

pa objasni mi sta ne kontam!!!!!!!!!

huss
18-06-2009, 17:25
kalla, ev ja cu ti objasnit :ppp imam dovoljno staza ko i milanista meni ne smije prigovorit za to :Ppp On ti je Hercegovac, i ponosi se tim sto je "s kajmaka i pure" "voli sto je Ero" :Ppp a Hercegovci su ti malo teski ljudi, sto bi mi u Bosni rekli ters su :ppp Tako ti on voli udarat kontru svima nama ostalim, jedan od primjera je taj da pred svako kolo seire A on stavi grb naseg protivnika na avatar :PP et toliko, sad ti je jasno :pppp al u sutini nije los cojk kolko sam ga ja skonto hehehhehe :Pp

uvijek_rossoner
18-06-2009, 17:31
Ma kalla i nemas sta da konas ehhehehehehehheh culirajjj

kalla1899
18-06-2009, 17:32
kalla, ev ja cu ti objasnit :ppp imam dovoljno staza ko i milanista meni ne smije prigovorit za to :Ppp On ti je Hercegovac, i ponosi se tim sto je "s kajmaka i pure" "voli sto je Ero" :Ppp a Hercegovci su ti malo teski ljudi, sto bi mi u Bosni rekli ters su :ppp Tako ti on voli udarat kontru svima nama ostalim, jedan od primjera je taj da pred svako kolo seire A on stavi grb naseg protivnika na avatar :PP et toliko, sad ti je jasno :pppp al u sutini nije los cojk kolko sam ga ja skonto hehehhehe :Pp


i u meni ima hercegovacke krvi pa se ne ponašam kao isfrustrirani komplexaš

huss
18-06-2009, 17:36
haahha shvatas ga previse ozbiljno :Pp kakve ima veze sta on kaze, pa ovdje znaju doc i navijaci Intera i Juveta.. Uglavnom, kolko ga ja kontam, zeza se. Da ne voli Milan, ne bi ovdje visio non stop... ma koji ga kurac i ja branim ne znam hahahhahhahahha

milanista mosta
18-06-2009, 19:29
Ovo zadnje jedino ima smisla...čovjek se ne može našalit da odmah ne krene sranje :D
Mislim...stvarno bi bilo glupo od mene da visim ovdje dvije godine preveći se da navijam za Milan..ono :D
Huss..ljubavi mojaaaaaaaaaaaaa :D

milanista mosta
18-06-2009, 19:44
" Milan je govno koje jako slabo smrdi "

Znamo da sirovo govno, tj. svježe govno jako, jako smrdi dok dotrajalo govno ili ti ga "galebina" jako slabo ili skoro nikako ne smrdi. Šta sam u biti htio reć?

Toliko smo do sad kreativno i na različite načine izvrijeđali dotične: Pirla, Seedorfa, Carla, Galliania te Silvia da nisam očekivo ovakvu reakciju jednog forumaša MilanManie ( podforum " Milanezi s Balkana " ) pošto, ako uzmemo u obzir da Milan zadnje tri godine ništa nije uradio osim jako, jako smrdio moje opažanje je dovelo do zaključka da je Milan i dalje jedno govno al ono koje slabo smrdi jer se skorilo pa se smrad zadržava u centru samog govneta.

Toliko se skorilo i učahurilo samo u sebi da se taj vonj skoro više nikako ne osjeti ili smo, mi navijači Milana jednostavno na njega postali imuni ili postajemo. Šta reći za klub koji nije u stanju zadržat najboljeg igrača na svijetu, za klub kojemu je pola ekipe ozljeđeno godinu dana, klub koji đedove od 102 godine plaća više nego jednog Pata, za klub koji ima predsjednika koji je provbitno htio kupit Inter, za klub koji jednom od najboljih mladih igrača pravi klauzulu od 15 mil. eura, za klub u kojem igra Senderos i Kalac nego da je govno?

Govno je proizvod nakupine otpada živog bića...u prenesenom značenju.. Govno ( Milan ) je nakupina igrčkog i sportsko - idejnog otpada...

Mislim da ti je sad jasno šta znači ovo što sam napiso, da je Milan govno koje jako slabo smrdi!

rossoner210979
19-06-2009, 00:15
ja vam govorim da je milan galianiu i berlusconiu samo igračka i biznis i da nikada nisu i neće bit navijači kao mi koji živimo s klubom,evo vam primjer kad smo ispali od liverpoola na penale u finalu LP ja nisam dobar bio pa skoro sigurno oko mjesec,taman zaboravim na tekmu kad ono puste reprizu na eurosportu i to nekoliko puta u tih mjesec dana i ja se sekiram ko kad sam budala ali jebiga to je jače od mene,inače slažem se s tobom milanista mostar u svemu i o ovome da je prvo htio kupit inter i eto toliko o berlusconiu i galianiu ko ih jebe više neću da se sekiram više ali emotivac sam veliki i sve mi brzo srcu priraste pa tako je i sa milanom zato me toliko i boli ovo što se dogadja sa klubom ali nadat je se da će bit bolje

sheva-gila
19-06-2009, 03:40
cuj ti milanistamosta kontam te da si frustriran u sve ovo oko milana al smirise malo i ne pisi svasta ovde, po tvojom ako je milan govna onda smo i mi navijaci sva govna i sve u svemu tu jesi i ti znaci svi mi govna

rossoner210979
19-06-2009, 03:46
Why Kaka Is So Crucial To Milan, And Why Manchester City Want Him
Written by Guest Authors

Why Kaka Is So Crucial To Milan, And Why Manchester City Want Him

Manchester City have reportedly made an audacious transfer bid for Kaká believed to be in the region of Ł100 million.

It will be a tempting offer for AC Milan who signed the Brazilian in 2003 for US$8.5 million. Since joining the Italian giants, Kaká has missed only two of Milan’s 31 Big Four clashes in Serie A, and while the club has struggled at times over the past two seasons he has continued to impress.

In seasons 03/04, 04/05 and 07/08, Milan had a higher points per game with Kaka in the team than when he was absent. This season Kaka has missed four games, of which Milan have lost three. In 2006/07, when the Brazilian was named World Player of the Year, Milan had a ppg of 2.00 without Kaká compared to 1.75 when he was in the team, however of the 10 games he misses, none of the opposition sides finished higher than tenth.

Kaká also carried Milan to the Champions League that season (including three goals against Manchester United in the semi-final), finishing as the competition’s top-scorer.

Since the start of last season, Milan have increasingly relied on the Brazilian who has weighed in with 22 league goals from 44 starts (of which he played at least 60 minutes in 42 games).

When comparing the 42 games where Kaká has played at least an hour to the 14 remaining games, since the start of last season, Milan have:

• A ppg of 1.95 compared to 1.14
• Scored two or more goals 19 times (45%) compared to three times (21%)
• Won by two or more goals 12 times (29%) compared to once (7%)
• Kept 15 clean sheets (36%) compared to three clean sheets (21%)

Milan have also struggled to perform in first halves without their star player and have not been leading at the interval in any of their last 16 without him (W0-D11-L5, ppg = 0.69), going back to the last two games of the 06/07 season, despite 10 of the games being at the San Siro. In these 16 games they have scored a paltry three first half goals.

With Kaká in the side their first-half record is W16-D20-L6 (ppg = 1.62) since the start of last season with 33 goals scored.

These stats highlight how important Kaká is to Milan, although Ł100 million could give them the opportunity to rejuvenate their ageing squad throughout. If City could get their man and Kaká had a similar impact on their form as he had at Milan, than City’s new owners would probably feel justified in such an expensive acquisition.

TOLIKO O NAŠEM BIVŠEM IGRAČU I KOLIKO NAM JE ZNAČIO U EKIPI

rinogattuso
19-06-2009, 03:50
http://www.youtube.com/watch?v=9RuTyZN3EUU

Jedini koji se mogao boriti sa monstrumima odaja sa Via Turat,covjek koji e pomjerio granice ne moguceg sa ekipom od prosjeka 32 godine..

Sad mi je i jasno zasto je imao onakvu psihologiju igre zadnje 3 sezone..

ensar7
19-06-2009, 04:56
Sine kako se najezi :dstup:
hehe stvarno je za nevjerovat. E da, to su bila vremena :cry:
Al ne moze da mi udje u glavu. Ne mogu da vjerujem. Drzali smo Carla 8 godina. Zadnje 2-3 vise nije valjao. Jednostavno je postao dosadan sa svojom taktikom. Dosta igraca mu nije igralo. ALI.... ni jedan igrac nije otisao... ni jednom se nije procitalo u novinama: "... hoce da napusti klub". Sve i jedan su bili na broju. Nikom nije palo na pamet da ode negdje drugo. Sad, kad je Carletto otisao, odijednom svi odose. Kaká, Rino i Pirlo takodjer zele da idu... mislim, govore u novinama: " bio je sa nama 8 godina, i bilo nam je super sa njim. Rado bi otisli igrat ponovo pod njegovim vodstvom". A i ostali igraci zale sto je otisao. hmmm... za nevjerovat. Covjek pod cijim vodstvom smo gubili zadnje dvije godine, jer je za mene on kriv sa taktikom u dosta utakmica, nam je toliko bio vazan da to tek sad vidimo. Nije imao rijec kod Silvia. Ona izjava na preskonferenciji pred pocetka sezone, kada mu Silvio govori igrat ces sa tim igracima koje ti ja dovedem (nije bas tako, al u tom kontekstu mu je rekao), je stvarno i bila tako. Silvio mu je dovodio igrace, a Carlettove zelje nisu bile uslusane. Ali kad je se pitao odlazak igraca, e tu je Carletto bio glavni. Znao je odlucno reci NE. I tako se godinama nije desilo da neko napusti Milan. A sad, svi nas napustaju. Varamo se ako vjerujemo novinama da Pato, Rino i Pirlo nebi otisli u Chelsea. Cega? hehe naravno da bi otisli. Jer i oni shvataju da ovo vise ne vodi nikamo. Mislim, vodi. Al tek za par godina. Tek za dvije godine cemo biti kompetentni u Ch.League. A Chelsea je to vec. Tamo je i njihov trener, tako da bi oni rado presli.
Ne znam sta da kazem. Jesam za odlazak Carletta (radi dosadne taktike), al tek sad vidim koliki je bio covjek u kabini. Bas kao sto je "kamiondjija" bio u Realu. Drzati sve zvijezdice na okupu je tezak posao. I ne moze ga svako obavljat...

rinogattuso
19-06-2009, 05:04
Kad smo vec kod Ancelottia!!

Pato, signals to Milan: "If Ancelotti calls ..."

In an interview with Sun, the striker Alexandre Pato of Milan, having sworn that you want to remain at Milan for life, seems to have made a step backwards by creating new fans in despair rossoneri. Here's what the duck said to the Sun: "Ancelotti is very important to me. I wish and make me grow as a player. I have a contract with Milan, but I would be very concerned if I was calling to Chelsea."

alberto
19-06-2009, 06:09
Sve dodje i prodje,ali Milan je zauvjek......Kaka...Shewa...Van Basten...Veah....Donadoni...Baressi...Maldini....Tasoti..Ancheloti...Boban...Savicevic...
Gulit...Rajkard....Itd...da nebudem dosadan...
Sve su to igraci..Ali MILAN je klub koji svi volimo.......I on ostaje zauvjek,pa makar igrao i u seriji C2....Ili u filalu L.P.ja ga volim isto.........Sto neznaci da volim i ljude oko kluba....

kalla1899
19-06-2009, 07:59
An alternative? No, I think that we have many full-backs and we keep our players. We have Zambrotta, Oddo, Jankulovski, Antonini, we also have Bonera who can play as a full-back and Flamini too. We're covered. We have a great squad, we have many champions in our team."
sad su otkrili da odjednom imamo fullbekova..........
pa zasto si onda pokusao dovesti mkela mbembu za 15 milijuna?????

od tih 15 koje si ustedio daj bar 5 vise za džeku koliko traze vukovi.....

uvijek_rossoner
19-06-2009, 09:08
Pato čeka poziv Ancelottija

Velika nada AC Milana i talentirana brazilska zvijezda ne krije želju da bi od sljedeće sezone htio nositi dres Chelseaja. Pato ima odličan odnos sa svojim bivšim trenerom i novim strategom Bluesa Carlom Ancelottijem. Bude li Talijan inzistirao na dovođenju mladog Brazilca.

Možda nas očekuje novi veliki transfer, jer prema pisanju Daily Maila, trenera Chelseaja i napadača Milana veže prijateljstvo i međusobni respekt. "Carlo Ancelotti je vrlo važan za mene, i kao trener i kao osoba. On me tražio da dođem u Milan i on me razvio kao igrača", izjavio je Pato.

Nakon odlaska Brazilca Kake, mladi napadač također sve više razmišlja o odlasku sa San Sira. "Imam ugovor s Milanom i na njima je da odlučuju o mojoj budućnosti", izjavio je Brazilac. "Ali, ukoliko me Ancelotti pozove u Chelsea, bit ću zainteresiran za transfer", rekao je on.

Brazilski reprezentativac prošle je sezone postigao 18 pogodaka te je postao prava senzacija u Serie A, no ima važeći ugovor sve do 2012. Njegova trenutačna odšteta se kreće oko 45 milijuna funti, što je postigao odličnim partijama u dresu Rossonera. "Osjećam se da mu još dugujem za sve što je napravio za mene", izjavio je napadač Milana.

U međuvremenu, u Milanu inzistiraju na tome da nisu primili nikakve ponude za talijanskog reprezentativca Andrea Pirlu. "Nismo primili nikakve ponude za njega", izjavio je Adriano Galliani.

Yoann Gourcuff
19-06-2009, 09:45
http://www.youtube.com/watch?v=9RuTyZN3EUU

Jedini koji se mogao boriti sa monstrumima odaja sa Via Turat,covjek koji e pomjerio granice ne moguceg sa ekipom od prosjeka 32 godine..

Sad mi je i jasno zasto je imao onakvu psihologiju igre zadnje 3 sezone..

@rino, mi još nismo ni svjesni koliko smo izgubili odlaskom Carla Ancelottija, ali vjeruj mi, vrlo brzo ćemo se uvjerit što je on značio za Milan, trebaš samo pričekati početak sezone, pa i ako zaredamo na početku sa 5 pobjeda iz 5 utakmica, opet ćeš vidjet kako će Carlo faliti. Vjeruj mi!

_______

A u vezi Berlusconija, sve je to istina što ste vi prije rekli, ali ne zaboravite u kakvom je stanju i kada je on prihvatio Milan, onda kada ga NITKO NIJE HTJEO i zato mu moramo biti vječno zahvalni što se toga tiče, a naravno da imamo i primjedbi na njegovu politiku vođenja kluba zadnjih godina, ali mu isto tako ljubav prema Milanu ne možemo osporavati !

ludiot
19-06-2009, 11:42
Galliani: Džeko je naš najveći prioritet u prijelaznom roku

Iako su čelnici njemačkog nogometnog prvaka Wolfsburga jasno i glasno poručili da ne kane prodavati svog bosanskog 23-godišnjeg napadača Edina Džeku, Milanov dopredsjednik i prvi operativac kluba Adriano Galliani kaže da ''rossoneri'' neće tek tako odustati...

- Još uvijek se nadamo i vjerujemo da ćemo ga dovesti. On je naš najveći prioritet ovog prijelaznog roka. Uostalom, trebao bi se i sam Džeko izjasniti u kojem klubu želi nastaviti karijeru – kaže Galliani, a potom objašnjava kako to misli:

- Teško je zadržati igrača koji želi otići. To je pravilo koje vrijedi za sve igrače u prijelaznom roku i zakon tržišta.

kakabanja
19-06-2009, 12:34
Ovaj Galijani ili se zajebaje ili vjeruje da ce neko Ronaldinja ozbiljno pripremiti.
Ako vjeruje u ovo drugo i ako se Dinjo pripremi onda nam za Seriu A ne treba niko. Uzimamo 100 % i sa ovim kadrom sto ga imamo. A ako ne onda ce nam trebat,i po meni, najmanje 5-6 dobrih igraca i to na svim pozicijama.
Sto se tice Karla e taj ce nam nedostajati i to vise od Kake. On je po meni mozda i najbolji i trener na svijetu ( iza Kapela). Ovi ostali sto ih ovdje neki hvale tipa Fergusona (ulozis 102 miliona eura u 2007/08 i budes prvak Evrope a imas vec C ronalda) Gvardiole (vidi pod Ferguson samo ulozis 92 miliona a imas vec Messi-a Eta i drustvo), Wengera ( takodjer ulazes skoro pa svake godijhne 30-40 miliona a ne osvojis nista - vadis se na mladost kao doci ce nase vrijeme - hoce ali za 100 godina) Murinja( uloze u tebe 2.000.000 ruskih zivota a ne osvojis za sto si doveden - Ligu prvaka + Mancester ti pocne uzimati i domace prvenstvo) Spaletija ( ne ulazes nista znacajno ali i ne osvajas nista - redovni finalisti kupa italije i 8-finala lige prvaka uz poraz od Mutd 7:1 u istoj sezoni kad ih mi oderemo) i mnogih slicnih. Jebiga za mene je od ovih svih bolji nas Karlo (dovedu ti Favalija, Storarija, mrtvog Ronalda, Boneru, Odda koji je bocni igrac koji ne zna centrirati, Borijela, koji je i sada za kurac a i veliku legendu Oliveiru i ti osvojis ligu prvaka).
ili jos bolje uloze ti u ekipu 11.000.000 eura (dovedu starog Staama, posude Krespa, i za djaba Vikasha Dorasoa i ti izgubis nesretno utakmicu u finalu lige prvaka na penale od Liverpula zbog toga sto je Jiri Dudek u 119 minuti odbranio loptu koja ga je sa pola metra pogodila kombinovano u vrh kopacke pa u koljeno da bi se odbila od trepavicu i na kraju zavrsila na precki. E ako je to do Karla onda jebiga. A Live je u toj sezoni ulozio 52 miliona eura

Pa sjeca li se iko od ovih mrzitelja karla gdje je Milan bio prije nego sto je Anceloti dosao i dok su ga vodili klovnovi tipa Tabareza, Zaka i Terima.
Kako god hocete ali ce meni Karlo puno nedostajati i daj boze da Leo bude upola kao Karlo.

P.S. I onda dodje Abiati koji brani OK u jednoj od rijetkih sezona kada se nismo borili za nesto i kaze ne valja Anceloti. Po meni je prije do Abijatija.

rossoner210979
19-06-2009, 13:08
slažem se apsolutno sa svakom rečenicom,jebote mi uzimamo scudeto i 2 lige prvaka sa istom ekipom sa nula uloženih sredstava,carlo je čudo trener ali jebiga nije čovjek mogao više,puknuo skroz,nije mogao podnjet više pritisak od berlusconia,uvijek mu je dovodio on igrače nikad se nije s njim konsultovao evo primjer ronaldinho,carlo ga nije htio ali tata berlusconi kaže da i ima da igra i dopizdilo više carlu,ja mislim da se rodio kad je prešao u chelsea,sad će čovjek napokon moći radit po svom i kako treba jer abramovich se tu ne miješa samo kaže eto ti klub hoću trofeje i gotova priča ali sigurno je medju 3-4 trenera u svijetu trenutno sad se vidi koliko je značio klubu i igračima,pa jebote 90% igrača je plakalo u svlačionici poslije utakmice u firenci to vam je potvrdio i leonardo i maldini,znate li koji je to udarac za igrače jer su oni imali s njim odnos kakav nijedan drugi igrač itrener u svijetu nemaju to nek vam bude jasno,i još k tome nakon par dana otidje i kaka,strahovit udarac za igrače pa vidjeli ste po izjavama samih igrača da se totalno izgubio balans u ekipi zamislite samo na kraju sezone vam ode kapetan s kim ste igrali čitavu karijeru ode vam trener s kojim ste osvojili toliko toga i s kojim ste se tokom 8 godina tako vezali i na kraju najbolji igrač i to ne kakav pa sve vam je rečeno,trebaće igrače barem ako išta ostane ako se i ovo što vrjedi ne razbjegne dobro psihički pripremit za narednu sezonu upamtite dobro ovo pune ruke posla za psihologe,ajde barem imamo najmoderniji (milan) lab u svijetu što se toga tiče

rossoner210979
19-06-2009, 13:15
Velika nada AC Milana i talentirana brazilska zvijezda ne krije želju da bi od sljedeće sezone htio nositi dres Chelseaja. Pato ima odličan odnos sa svojim bivšim trenerom i novim strategom Bluesa Carlom Ancelottijem. Bude li Talijan inzistirao na dovođenju mladog Brazilca.

Možda nas očekuje novi veliki transfer, jer prema pisanju Daily Maila, trenera Chelseaja i napadača Milana veže prijateljstvo i međusobni respekt. "Carlo Ancelotti je vrlo važan za mene, i kao trener i kao osoba. On me tražio da dođem u Milan i on me razvio kao igrača", izjavio je Pato.

Nakon odlaska Brazilca Kake, mladi napadač također sve više razmišlja o odlasku sa San Sira. "Imam ugovor s Milanom i na njima je da odlučuju o mojoj budućnosti", izjavio je Brazilac. "Ali, ukoliko me Ancelotti pozove u Chelsea, bit ću zainteresiran za transfer", rekao je on.

Brazilski reprezentativac prošle je sezone postigao 18 pogodaka te je postao prava senzacija u Serie A, no ima važeći ugovor sve do 2012. Njegova trenutačna odšteta se kreće oko 45 milijuna funti, što je postigao odličnim partijama u dresu Rossonera. "Osjećam se da mu još dugujem za sve što je napravio za mene", izjavio je napadač Milana.
GALLIANI:Teško je zadržati igrača koji želi otići,to je pravilo koje vrijedi za sve igrače u prijelaznom roku i zakon tržišta.

sheva-gila
19-06-2009, 13:34
Ma i ti nosise vise idi dosta nam je vise s ovih izjava oko odlaska ma idi vise i ne vracaj se jebote celsi i anceloti kopile mlado igracemo mi sa babama opet i opet cemo usvajati trofeje mi jesmo milan i uvjek bicemo

prle
19-06-2009, 13:46
Ovaj mali pocinje da me nervira PRAVO!!!!!

ensar7
19-06-2009, 15:26
E sad stvarno previse uvelicavate Carla!
Ma daj sta je to uradio u zadnje vrijeme? Cekaj, znaci po vasoj prici, ovaj Milan, da nije bilo Carla, je Milan za Serie B. Ma daj ba ne pricaj te gluposti. Eto, Carlo nije imao igrace, pa nije mogao nista uradit. Halo???? Ovdje se ipak radi o sastavu:
Abbiati /Dida; Zambrotta, Kaladze, Bonera, Jankulovski, MAldini, Flamini, Pirlo, Gattuso, Ambrosini, Kaka, Dinho, Pato, Boriello
To su po vama igraci za Serie B jel? To da nije bilo Carla, mi bismo se borili za opstanak? Ma kad ste vi u zivotu vidjeli da trener u 75' minuti vadi zadnjeg napadaca i igra taktiku 5-3-2-0 ??? I to radi u 4 utakmice, i to jednom protiv Cagliaria. To Cagliari jak???
Svaka cast Carlettu, al od Münchena 2007 kad smo ih tamo dobili 0:2 do dana danasnjeg on igra jednu te istu taktiku: 4-3-2-1
Eto ne moguce sloziti Kaku i Dinha zajedno. Pa isto je Mou govorio za Ballacka i Lamparda, pa svaki drugi trener ih slozi, i dogura do (polu)finala.
Prestani te vise uvelicavat ga, jest dobar trener, al izvadio mi je vise zivce zadnje 2 godine sa odbrambenom taktikom.
Usput, ako smo vec kod tog sveznaoca Carletta. Carlo Ancelloti je rekao da Gourcouf je slab, i da nema mjesta u ekipi, pa nek se posalje na posudbu. Pravi strucnjak

kakabanja
19-06-2009, 16:49
E sad stvarno previse uvelicavate Carla!
Ma daj sta je to uradio u zadnje vrijeme? Cekaj, znaci po vasoj prici, ovaj Milan, da nije bilo Carla, je Milan za Serie B. Ma daj ba ne pricaj te gluposti. Eto, Carlo nije imao igrace, pa nije mogao nista uradit. Halo???? Ovdje se ipak radi o sastavu:
Abbiati /Dida; Zambrotta, Kaladze, Bonera, Jankulovski, MAldini, Flamini, Pirlo, Gattuso, Ambrosini, Kaka, Dinho, Pato, Boriello
To su po vama igraci za Serie B jel? To da nije bilo Carla, mi bismo se borili za opstanak? Ma kad ste vi u zivotu vidjeli da trener u 75' minuti vadi zadnjeg napadaca i igra taktiku 5-3-2-0 ??? I to radi u 4 utakmice, i to jednom protiv Cagliaria. To Cagliari jak???
Svaka cast Carlettu, al od Münchena 2007 kad smo ih tamo dobili 0:2 do dana danasnjeg on igra jednu te istu taktiku: 4-3-2-1
Eto ne moguce sloziti Kaku i Dinha zajedno. Pa isto je Mou govorio za Ballacka i Lamparda, pa svaki drugi trener ih slozi, i dogura do (polu)finala.
Prestani te vise uvelicavat ga, jest dobar trener, al izvadio mi je vise zivce zadnje 2 godine sa odbrambenom taktikom.
Usput, ako smo vec kod tog sveznaoca Carletta. Carlo Ancelloti je rekao da Gourcouf je slab, i da nema mjesta u ekipi, pa nek se posalje na posudbu. Pravi strucnjak

Nisam ni rekao rekao da je ovaj gore sastav za Serie B ali 20 bodova iza Intera sigurno jeste. Ovaj sastav koji si naveo osim Kake nema ni jednu vrhunsku klasu u ovom trenutku u svijetu.
Znaci
Abiati - dobar ali nista posebno 6
Zambro- Nije ga djaba Barsa otjerala iako je prilicno korektno odigrao 5.5
Kala- mrtav konj 4
Bonera - maksimalno koliko moze 5.5
Jankulovski - polumrtav konj 4.5
Maldini - kapitejhn (nemam snage da nesto drugo napisem) 4.5
Flamijhni - potencijal ali kad imas citavu ekipu poslozenu kako treba
inace muha bez glave 5.5 - uz citav niz drugih igraca
moze dogurati do 7.5
Pirlo - vjerovatno polumrtav konj 5.5 U slucaju slozene ekipe samo
je nebo granica
Rino - malo igrao ali 7
Ambro- nas covjek bar do danas - zbog srca 5.5
Kaka- klasa (duza ozljeda) 8.5
Dinho - ime, placen 21 milion od toga realna vrijednost 7 a ostalih
14 dresovi. Ako se pripremi i uozbilji moze biti 8.5 ali sada 5.5
Pato - vrlo blizu da bude klasa ali jos uvijek 7-7.5
Bori- ozljeda ali bez nje 5
Seed - boli ga neka stvar bio klasa nekad i u pojedinim trenucima podsjeti na
to ali sve u svemu 5
Favali - mrtav konj

Znaci za mene je ovo nivo nase ekipe prosle godine i zato smo tu gdje jesmo
A sto se tice Gorkog on je i bio za posudbe na pocetku sezone. Steta je samo sto ga nismo uzeli od Bordoa pa prodali nekim ludim englezima za jedno 25 miliona (zajeba nas svjetsko prvenstvo. Meni on nije igrac za Milana i Seria A (covjek je u onim godinama duplo sporiji od seed-a + kad vidim da spustene glave vodi loptu siguran sam da nije za nas.

alberto
19-06-2009, 18:30
Ima jedna koja kaze....
Volimo TEBE a njih ko JEBE.......

ACMILAN...Zauvjek.....I prije Carla i Poslije Carla..Ostaje ime ACMILAN...

forzapato
19-06-2009, 18:44
pozdrav rossoneri,ja sam novi tu na forumu,i naravno navijac sam "Milana"..ja sam iz Cazina(BiH) i evo korisitim priliku da pozdravim sve milaneze sa balkana,i sam sebi pozelim dobrodoslicu na forum,i nadam se da ce te me primiti..pozzzzzz ...ustvari:FORZA MILAN

forzapato
19-06-2009, 18:47
Grande Milannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ensar7
19-06-2009, 18:48
Ama kaka, sve te igrace sto si nabrojao, e pa oni i jesu mogli nesto. Sigurno smo jaci od 3/4 Serie A klubova. A posto vidim da imamo starudiju, pa sto onda ne ubaci dvoicu mladi, pa ih guraj. Eto Antonini, Mattioni, Viudez, Cardacio. Pa ne mozes cijelu sezonu gurat istu zadnju liniju: Zambro-Maldini-Favalli-Janku
Eto mali Antonini ne moze igrat mjesto Jankulovskog. To samo moze Favalli da mijenja tu poziciju. MAttioni nema pojma na mjestu ZAbrotte, to jedino mogu on ili Bonera da igraju. Ma kakav si ti trener kad pored 3 "klasa" igraca, koji imaju iskustva i mogu ti pomoc u radu, nisi u stanju da integriras novog mladog igraca. Pato? Pa Pata je otrkio Leonardo, a ne Ancelotti. Pa eto isti Ancelotti ne zna da ga uigra. Pa kako ces uigrat decka, stavis ga samog u spic, iza mu gurnes Kaku i sporog Seedorfa, pa mali snadji se. Pa naravno da mrzimo Pata kad covjek ne moze da pokaze. Pa zar je tesko igrat sa jos jednim spicom, Inzaghi, pa da mu objasni kad sta treba radit. Al ne, kod njega mora igrat Seedorf. A posto je Kaka standardni, e onda ne moze taktika -1-2 vec mora -2-1 dabi i Seedorf i Kaka imali mjesta. Jednostavno, ljut sam na njega, jer mogao je vise sa ovom ekipom. Mogao je i morao je vise. Pa kako ga nije stid svake godine ispast u kupu Italije i rec: to je za nas uzaludno preopterecenje. Pa konju jedan, eto izbacio te Werder Bremen na San Siru, pa si optereti glavu. Drago mi je sto je otisao. Ja sam navikao da gledam Milan koji igra, kreira igru i napada. A ne zabije gol, pa se brani.
Usput, sjecali se neko 23. marta i 7. aprila 2004????
Dobismo Deportivo 4:1 na San Siru. I mjesto da igramo, nas "SJAJNI" Carletto ode u Deportivo da se brani. I ko se brani, taj ga i primi. Ispade Milan sa 0:4

RickyKaka
19-06-2009, 18:55
pozz svima. Novi sam na forumu i obozavam ACMilan. Evo jedan moj sajt o najnovijim vestima o nashem ACM. http://acmilan-serbia.blogspot.com/:5schal:

forzapato
19-06-2009, 19:09
U pravu si ti ensar7,anceloti je odnio dosta trofeja sa milanom i zato mu kapa do poda,ali u zadnje dvije-tri sezone,stvarno mi je isao na zivce,sa tom svojom taktikom "bozicno drvce" ili ti 4-3-2-1,..Ja mu nebi zamjerio da je igrao par utakmica u tom sastavu,ali on je gotovo cijelu sezonu forsiro tu taktiku,a kad je igrao sa dva napadaca ,onda je bila drugacija prica ,npr,kad je igrao Milan:Lazio u 3 kolu,u napadu su igrali Boriello i Pato,i vidjeli ste sta se je desilo 4:1 za Milan,a kad smo igrali protiv regine,igrao je u formaciji 4-3-2-1 i jos plus 89 minuti on ubaci emersona,i taj isti emerson napravi prekrsaj ,i dobismo gol..Sve u svemu,drago mi je sto je otisao,ali svaka mu cast za sve ono sto je napravio sa Milanom..

RickyKaka
19-06-2009, 19:13
pokidao sam tri tone zivaca na Milan i nastavljam. :( Suvisnu su komentari o celoj ekipi, PENZIONERIMA i onom Ancelottiu... Ma bruka, ceo tim treba da se menja... a oni bi se jebali za svaki evro. Usrana govna Berlusconi i Galliani.... ostavite neke komentare ako zelite na mom sajtu.. trudicu se da uvek budu nove i najzanimljivije vesti... http://acmilan-serbia.blogspot.com/ FORZA MILAN!!! RICKY KAKA PER SEMPRE ROSSONERO!!!

curki
19-06-2009, 19:18
evo malo da vidimo sta pravi rossoneri misle kako Milan treba naprijed...
http://www.acm1989.bloger.hr/post/glas-naroda-fantasy-mercato-2009/1527008.aspx

uvijek_rossoner
19-06-2009, 22:20
Neko kaze Gorky nije za nas, spustene glave vodi loptu i duplo je sporiji od Sedorfa?
Drug idi rokni se pištoljem ti definitivno ne poznajes fudbal a jos manje mi se cini da si i gledao sta...
Za nas nije niti jedan igrac koji je mlad, a Ancelotti HVALA sto si otisao... Sa sastavom koji smo imali od 2003 do danas mis mo trebali najmanje 4 puta uzeti Scudetto a uzeli smo ga samo jednom, a trofej lige prvaka necu ni da cujem da je Ancelotti zasluzan za to, iskljucivo Kaka je taj trofej donio jer je tu sezonu sve vukao na svojim ledjima sto je na kraju rezultiralo zlatnom loptom...
Sve u svemu po ovome sto rade Inter i Juve, i naši iditi nama se crno pise narednih sezona

bLOND !-,-!
20-06-2009, 03:08
dobro kakve su to gluposti, pa nije kaka osvojio ligu prvaka 2007, milan je, nije kaka ništa sam napravio, pa jbt ako je nogomet igra u kojoj igra TIM sa 11 igraca, onda su svi jednako zaslužni...

probaj to gledati ovako, milan je zaslužan za kakin uspjeh, a ne kaka za milanov

Fret
20-06-2009, 03:37
@bLOND
Milsim da je obostrana zasluga...niti igrac moze sam bez kluba, niti klub bez igraca, Kaka je davao golove ZA Milan, a nije milan davao golove za Kaku - da sad ne filozofiramo previse......
pozz

ensar7
20-06-2009, 04:03
Za titulu Ch. League su zasluzni par igraca, koji su dali svoje srce na terenu da bi je osvojili. Ni u jednom segmentu nisam primjetio, da je Ancelotti nesto promjenio. Sve su samo igraci dobili. Kako dolazim do ovog zakljucka? E ovako:
Pogledajmo Barcelonu. Ubija sve pred sobom. Pobijedjuju tekme i tekme. Ne zaustvljivi. Svaka utakmica, ista prica. Sve kroz sredinu, i gol za golom. A onda dodje Chelsea. Ima igrace koji mogu trcakarat sa njima, i koji znaju biti na zemlji. A onda Hidink (kojem skidam kapu za ono sta je napravio) zatvori sredinu, tako da po prvi put Barca u sezoni mora igrat po krilima. Neko bi rekao slucajno, al taj covjek isto to napravi i na Stamford Bridgeu, i na srecu Barca zabije gol u zadnjoj minuti. Sta nam to govori? U tim dvijema utakmica, je najzasluzniji trener. Jer je tacno znao kako poslozit igrace, objasnit im kako da odigraju, i drzat im moral. Svaka mu cast. A sad, jestel vi sigurni da je Carletto zasluzan za 3:2 u Man Utd? A 2:1 protiv Livera u finalu? On je imao Rina koji je 90 minuta cuvao Ronalda, i Kaku koji je pravio sanse. I to je bilo u Manchesteru, i u Ateni. Nama vec odavno treba trener koji zna uigrat formacije, koji mijenja taktiku u tekmi, koji pruza sanse mladima, i koji zna tacno sta je moguce sa sadasnjim sastavom. A Carletto je samo psiholog u kabini, nista vise...

Fret
20-06-2009, 04:16
Kad smo vec kod Carla.....nisam nesto jako protiv njega, postujem ga jer je pristojan, ponasa se korektno i tako.......
Ali mislim da nije toliko njegova zasluga za sve ove trofeje zadnjih godina, nego zasluga igraca. Sad kad su se ti igraci potrosili, klub ima sve slabije rezultate.

Ako je Carlo tako sjajan trener, zasto Milan nije nista napravio vec 3 godine?

Yoann Gourcuff
20-06-2009, 05:24
Kad smo vec kod Carla.....nisam nesto jako protiv njega, postujem ga jer je pristojan, ponasa se korektno i tako.......
Ali mislim da nije toliko njegova zasluga za sve ove trofeje zadnjih godina, nego zasluga igraca. Sad kad su se ti igraci potrosili, klub ima sve slabije rezultate.

Ako je Carlo tako sjajan trener, zasto Milan nije nista napravio vec 3 godine?

Evo ja ću ti vrlo jednostavno reći zašto Milan nije napravio ništa već 3 godine !

Zato što Carlo Ancelotti nije dobio u te 3 godine (a i više) niti jednoga igrača kojega je on htjeo nego je dobivao pojačanja koja je Berlusconi htjeo a pri tome se nimalo nije konzultirao sa Carlom Ancelottijem da vidi šta ima trener za reći, da čuje njegovo mišljenje !

Činjenica je da se zadnjih godina nije uopće razmišljalo (Berlusconije nije razmišljao) na kojim pozicijama nama trebaju igrači, a to je ove sezone kulminiralo.

Da se malo više Carla Ancelottija pitalo, sad bi puno stvari bilo drugačije !!!
Jer Carlo Ancelotti je nogometni stručnjak, a ne Berlusconi !

rinogattuso
20-06-2009, 05:39
Evo ja ću ti vrlo jednostavno reći zašto Milan nije napravio ništa već 3 godine !

Zato što Carlo Ancelotti nije dobio u te 3 godine (a i više) niti jednoga igrača kojega je on htjeo nego je dobivao pojačanja koja je Berlusconi htjeo a pri tome se nimalo nije konzultirao sa Carlom Ancelottijem da vidi šta ima trener za reći, da čuje njegovo mišljenje !

Činjenica je da se zadnjih godina nije uopće razmišljalo (Berlusconije nije razmišljao) na kojim pozicijama nama trebaju igrači, a to je ove sezone kulminiralo.

Da se malo više Carla Ancelottija pitalo, sad bi puno stvari bilo drugačije !!!
Jer Carlo Ancelotti je nogometni stručnjak, a ne Berlusconi !

Ev ovako nesto je izgledao razgovor Berlusconia,Galliania i Ancelottia!!

Ancelotti:Zelim Adebayora i klasnog stopera sto moguce prije,do pocetka priprema..
Galliani:Dobices Boriella,on je sampion..
Ancelotti:Ne trabam forwarda za ovaj sistem igre..Odbrana je u banani..
Berlusconi:Dolazi Ronaldiniho i Sheva..Kaladze je stroj..
Ancelotti:Nesti je upitna karijera sta cu sa 3 stopera,treba igrati nekih 50 tak utakmica na sezonu?
Galliani:Cek da samo odem do psihijatrije u Zurichu i dovedem sampiona Senderosa??
Galliani:We rule transfer market!!!
Ancelotti:Sheva i Dinho nece igrati preko mene mrtva!!

tako nesto,moze svak sebi zamislti koja je to bolest..

prle
20-06-2009, 05:39
Činjenica je da je Carlo mogao puno vise to da!
A isto tako je činjenica da nije dobivao igrace koje je trežio nego one koje mu dovedu,a on i dalje sa tim igracima koje su mu dovodili forsirao svoju filizofoiju koja jednostavno nije mogla proci,nije mijenjao sistem igre a morao je!
Eh sad da je dobio ono sto je trazio vjerovatno bi neke stvari i danas bile drukcije,mi smo dugo igrali bez ikakvog plana na terenu,svi su stajali i cekali da neko nmesto indivdualno napravi(KAKA),i onda je i Kaka postao sklon povredama,(jer su svi naravno vidjeli u cemu je trik zaustavi Kaku i rijesio problem,a pri tome nisu birali sredstva),a tome jos dodajmo Nestine povrede,i Gauttusovu prosle godine,Milan je potpuno drugacija ekipa sa njima dvojicom u sastavu,ostali dio tima se dobro potrosio,nismo se planski pojacavali i rezulatat je ovo danas sto imamo!
Znači sve je ovo lančana reakcije koja je dovela skoro do katastrofe u našem timu.znači nije ni Carlo sam kriv,SVI su krivi i menadžment i on!!
Ostaje nam samo da se nadamo da će konačno napraviti nešto kako treba

rossoner210979
20-06-2009, 05:46
svi su podjednako zaslužni i trener i igrači zato nemojte davat takve izjave mora postojat neka trenerska taktika kakva vam je to priča,nemogu igrači izać na teren i svaki vuć na svoju stranu kako tako pričate i razmišljate,a što se tiče carla kapa do poda za sve ali vrijeme je za neko drugo poglavlje i dosta je bilo one zatvorene taktike,neka pričekajmo početak sezone pa ćemo onda polemizirat u jednu ruku je i dobro što je leonardo preuzeo ekipu ipak je on toliki niz godina u klubu i mal te ne zna kako koji igrač diše,treba nam ostat ovaj koji ključni igrač i dovest koje pojačanje pa ćemo vidjet kad počne sezona nemojmo se sad puno zamarat ipak je završila sezona idemo i mi malo na odmor a upravi ćemo prepustit da slaže ekipu

Yoann Gourcuff
20-06-2009, 05:47
Ev ovako nesto je izgledao razgovor Berlusconia,Galliania i Ancelottia!!

Ancelotti:Zelim Adebayora i klasnog stopera sto moguce prije,do pocetka priprema..
Galliani:Dobices Boriella,on je sampion..
Ancelotti:Ne trabam forwarda za ovaj sistem igre..Odbrana je u banani..
Berlusconi:Dolazi Ronaldiniho i Sheva..Kaladze je stroj..
Ancelotti:Nesti je upitna karijera sta cu sa 3 stopera,treba igrati nekih 50 tak utakmica na sezonu?
Galliani:Cek da samo odem do psihijatrije u Zurichu i dovedem sampiona Senderosa??
Galliani:We rule transfer market!!!
Ancelotti:Sheva i Dinho nece igrati preko mene mrtva!!

tako nesto,moze svak sebi zamislti koja je to bolest..

Maa, kamo sreće da je i tako to izgledalo, meni se čini da oni nisu nikako razgovarali !

I da, zaboravio si, na kraju dođe Berlusconi i kaže: Dosta mi je više svega, mi smo najbolja ekipa na svijetu !!!!!

prle
20-06-2009, 05:50
svi su podjednako zaslužni i trener i igrači zato nemojte davat takve izjave mora postojat neka trenerska taktika kakva vam je to priča,nemogu igrači izać na teren i svaki vuć na svoju stranu kako tako pričate i razmišljate,a što se tiče carla kapa do poda za sve ali vrijeme je za neko drugo poglavlje i dosta je bilo one zatvorene taktike,neka pričekajmo početak sezone pa ćemo onda polemizirat u jednu ruku je i dobro što je leonardo preuzeo ekipu ipak je on toliki niz godina u klubu i mal te ne zna kako koji igrač diše,treba nam ostat ovaj koji ključni igrač i dovest koje pojačanje pa ćemo vidjet kad počne sezona nemojmo se sad puno zamarat ipak je završila sezona idemo i mi malo na odmor a upravi ćemo prepustit da slaže ekipu

Ako je budu slagali kao u zadnje tri godine gotovo nam je hehehe
Valjda ce sad slusati trenera i po njegovom planu sastaviti tim.

rinogattuso
20-06-2009, 05:57
Ma to stoji da je Ancelotti srao kvake u pojedinim tekmama i izgledalo je jako glupo ali sve u svemu covjek nam je donio radosti,naravno i tuge sto je normalno..otisao je iz Milana sporazumno na neki nacin je znao da vise nece biti kao sto je i bilo pa makar da zadrzi glavne igrace..

Nisu bezvezne ove izjave Pirla,Gattusa,Pata ranije Pipa,Zambrotte itd.

On je brilijantan trener kada su u pitanju kup tekme,zadnji primjer je utakmica protiv Fiorentine 0-2 kada se mogo vidjeti cisti primjer pametnog igranja nogometa i geometrijskog pokrivanja terena..tu je po meni najbolji..u svakom slucaju on je zavrsena prica tako da..

kakabanja
20-06-2009, 06:20
Za titulu Ch. League su zasluzni par igraca, koji su dali svoje srce na terenu da bi je osvojili. Ni u jednom segmentu nisam primjetio, da je Ancelotti nesto promjenio. Sve su samo igraci dobili. Kako dolazim do ovog zakljucka? E ovako:
Pogledajmo Barcelonu. Ubija sve pred sobom. Pobijedjuju tekme i tekme. Ne zaustvljivi. Svaka utakmica, ista prica. Sve kroz sredinu, i gol za golom. A onda dodje Chelsea. Ima igrace koji mogu trcakarat sa njima, i koji znaju biti na zemlji. A onda Hidink (kojem skidam kapu za ono sta je napravio) zatvori sredinu, tako da po prvi put Barca u sezoni mora igrat po krilima. Neko bi rekao slucajno, al taj covjek isto to napravi i na Stamford Bridgeu, i na srecu Barca zabije gol u zadnjoj minuti. Sta nam to govori? U tim dvijema utakmica, je najzasluzniji trener. Jer je tacno znao kako poslozit igrace, objasnit im kako da odigraju, i drzat im moral. Svaka mu cast. A sad, jestel vi sigurni da je Carletto zasluzan za 3:2 u Man Utd? A 2:1 protiv Livera u finalu? On je imao Rina koji je 90 minuta cuvao Ronalda, i Kaku koji je pravio sanse. I to je bilo u Manchesteru, i u Ateni. Nama vec odavno treba trener koji zna uigrat formacije, koji mijenja taktiku u tekmi, koji pruza sanse mladima, i koji zna tacno sta je moguce sa sadasnjim sastavom. A Carletto je samo psiholog u kabini, nista vise...

Znaci to sto je Celzijeva sredina natjerala Barcu da igra preko krila je zasluga trenera a to sto Rino i Oddo na desnoj strani gotovo isfrustrirali C. Ronalda ,koji je u toj utakmici, (koju smo dobili 3:0), iz nekog "cudnog" razloga konstantno vukao na svoju lijevu odnosno nasu desnu je zasluga samo Gatusa. To je ono bas onako objektivna logika.
Sa Karlom i njegovim igracima smo u 7 godina osvojili 2 lige prvaka - jednu totalno nesretno izgubili (jedno polufinale izgubili od Barse - u to vrijeme kazu svemirske - zato sto je legenda Merk ponistio Sevi cist gol), 1 scudeto, 1 kup italije, superkup Evrope, svjetski klupski prvaci i to sve u bari punoj krokodila i neko mu moze nesto reci.
I da ti kazem, taj Gorki kojeg dizes u nebesa ako u svojoj kasrijeri osvoji samo 20% od onoga sto su uradili Pirlo i Seed (cisti Karlovi igraci, znaci jednog izmisli a drugog skinuo sa picke) onda cu tu Karlovu procjenu pripisati kao losu.

deejaysale
20-06-2009, 06:41
Toliko sam već puta o tome pisao da mi je dosadno,Anmcelottiju hvala na svemu,ali zadnje tri godine ja bi volio da mi netko kaže kojoj je to tekmi on svojom odlukom promjenio tijek igre,znači mislim ako gubimo ili je neriješeno da on svojom izmjenom nešto promjeni??Takve tekme nije bilo,a sto se tiče toga sto mu nisu Berlu i ćelavac kupovali što je on htio,pa šta nije imao muda i rekao ili tako ili vi sami sjednite na klupu,to Cappelu npr nitko ne može reći,znači i njemu su pare bitnije od svega!Sto se tiče mladih igrača,koga god se kupilo taj nije dobio šansu pored njegovih gay prijatelja Seedorfa,Pirla,Jankulovskog,Kaladzea,naprosto nikad neću shavtit zašto oni imaju toliko kredita u momčadi???Sad će tu mnogi reći Pato je igrao,da,ali Pato je plaćen ko svetog petra kajgana i morao je igrat,a i to bi bilo upitno da se Borrielo nije ozlijedio!Znam sad će svi skočit na to moje šta bi bilo kad bi bilo,ali poslije Istanbula on više ne bi bio trener nikakvog ozbiljnog kluba!Istanbul je ISKLJUČIVO Carlova krivica,on koji uvijek zatvara tekmu na 2:1 ili 1:0 u 65. minuti protiv Reggine,Perugie,Siene i sličnih tu tekmu nije zatvorio na 3:0 protiv jednog Liverpula?????Pa to ne smije dobar trener napravit i ja mu to nikad neću zaboravit?Kakva sreća ljudi,imaš najbolju ekipu na svijetu i vodiš 3:0,pa to popušt to je umjeće!!Ok, imao je nekih dobrih poteza(pirlo,taktika 4-3-2-1 dok je nisu svi provalili),ali jednom je prije 3-4 godine novinar sa Milan Channel-a konstatirao kako to nije dobro što je trener dobar i sa upravom i sa igračima i sa novinarima,a to je Ancelotti sve bio!Neki dan ste mogli Capella čut,lijepo kaže čovjek,ja imam normalnu komunikaciju s igračima,ali ja s njima neću u slobodno vrijeme na večeru,mora postojat distanca,ja sam trener ,a oni su igrači i kome se to ne sviđša slobodno si može vrata otvorit!To se dragi moji zove autoritet prema igračima i upravi,a to Carletto nikad nije imao!Juventini su jedva dočekali kad su ga se riješili,a sa Parmom koja je imala toliko para i možda najjaču momčad tada osvoji je drugo mjesto!Meni je on trener gubitnik jer je 2-3 godine imao NAJBOLJU ekipu na svijetu po svim pozicijama ,a osvoji je samo 1 scudetto i 1 CL na penale!Pričam o razdoblju do 2007
Nikad trenera od njega,a i tu netko kaže Abramović će ga pustit da radi,o čemu pričate ,pa Mourinho je i otišao jer mu se ovaj počeo miješat u posao,a Carlo je super za njega jer će ga on kao i dosad Berlua bespogovorno slušat!!
AJD bok...

rinogattuso
20-06-2009, 07:10
Kako god,Ancelotti ce razvaljivati u Chelskom..

deejaysale
20-06-2009, 08:23
Kako god,Ancelotti ce razvaljivati u Chelskom..
Na kraju se mrtvi broje,možda i ja budem najbolji trener na svijetu,hmmm,ko zna :-))

ensar7
20-06-2009, 08:34
kaka dragi, kakav ba Gorki? Kad sam ja to digao gourcoufa??? Taj igrac je mlad, i nije imao sanse da se pokaze. Nasi naucnici, a i Carletto se ubraja, su rekli da on nema mjesta, pa nek se da na posudbu. I momak dobije priliku, iskoristi je, i zasto bi se vracao u Milan??? Ja sam iskljucivo protiv ovih koji dizu Carla i govore kako ce nam bez njega biti tesko, kako je on super trener, kako Milan da nije bilo njega nebi nista osvojio, .... i bla bla bla...
Covjek nije napravio ni jednog mladog igraca!!! De nek mi neko navede koje to (osim Kaká, koji je vec bio igrac) Pa kako da napravi kad mu Seedorf, Pirlo, Janku, Kaladze igraju standardnog!
Ma znas sta? PA sto bi mu Silvio kupovao igrace? Zasto? Da bi ih ovaj stavljao na klupu, i na treningu ih povrijedio i stavio van stroja po 5-6 mjeseci?
8 godina u MILAN-u i samo osvojis jedan scudetto? Halo ba, pa Spaletti, Allegri, Capello, Mancini, pa cak i Mourinho, bi osvojili barem 2-3. Al eto on je osvoji 2 ch. lige. Cega? On? Pa prvu pobijedio Juventusa na penale (0:0), drugi put imao 3:0 i to prokocka, i onda treci put pusti igrace da igraju i oni osvoje. On za mene je jedna obicna "nogometna p*ckica" koja se ne smije usudit da otvori igru, rizikovat mladog ne iskusnog igraca al koji moze tri puta vise trcat nego ova starudija, i da takticki dobije tekmu.
A da je uprava kriva, jeste! Kad smo bili najjaci, trebali smo prodavati ove igrace koji sad ne vrijede nista. Al za to je kriv trener. On mora rec, e slusaj, prodaj Seedorfa, Janku, Kaladze, Ambrosini, uzmi dobar novac, kupi mi 4 mladi, pa da imamo ekipu i slijedeci godina. Al ne, oni su se zadrzali, dignuti im ugovori (to su najplacenije kante u nogometnom svijetu), i sad svi se zalimo sto se ne prodaju. Ma ko ce ih???
Pa eto, ako ih taj vas Ancelotti toliko voli, sto ih ne povede sa sobom u Chelsea? Navaljao je govana sa Gallianiem u nas klub, spakovao kofere, i otisao.

ludiot
20-06-2009, 09:12
Ancelotti želi dovesti Mexesa

Trener Chelseaja Carlo Ancelotti želi nadomjestiti vjerojatni odlazak portugalskog braniča Ricarda Carvalha s Francuzom Philippeom Mexesom, braničem Rome, piše engleski Sun...

Roma je, navodno, spremna odreći se 27-godišnjeg obrambenog igrača s kojim ima ugovor do 2011. godine, za odštetu od 12 milijuna funti. Ancelotti je ovog igrača ubacio u planove nakon što je postalo jasno da Carvalho namjerava napustiti londonski klub, razočaran što nije dobio dovoljno podrške kada je zadobio ozljedu koljena prošle sezone.

Carvalho se želi pridružiti svom bivšem treneru Chelseaju, a danas treneru Intera, sunarodnjaku Joseu Mourinhu. Interov predsjednik Massimo Morrati priznao je da je započeo pregovore s Chelseajem o transferu Carvalha na zahtjev Mourinha.

Philippe Mexes igrao je za Toulouse od 1999. do 2004. godine kada je prešao u Romu u transferu vrijednom 7 milijuna eura.

RickyKaka
20-06-2009, 09:22
Sve najnovije vesti o Milanu... http://acmilan-serbia.blogspot.com/ FORZA MILAN!!!

alberto
20-06-2009, 09:40
Bla Bla Bla...........Nista konkretno nepisete ba..PA ima li gdje one stare raje na Forumu...Cast izuzetcima(Rino,Sale,Itd..)...
Polko se saberite i pocnite pisati nesto ozbiljno....


Sale.......Jedna opaska...Nije Carlo izgubio od Liverpoola...On je i u drugom poluvremenu izveo isti sastav koji je vodio 3-0..To je bila cista nesreca,nismo se mi branili u toj utakmici....

ensar7
20-06-2009, 10:10
Liverpool je bio i prosao. Ja gledam na dalji tok. Al hocu da kazem, da je i sam Carlo kriv, sto imamo ovaj sastav sada.
Al kako god, i dalje nam je jak sastav. Uz dzeksona, i cissokha (jer evo izgleda da opet trguju sa Portom. Navodno, Cissokho zeli u Milan, i rekao je Portu da ne zeli ostat) pa imat cemo solidan sastav. Mozda dovuc jos jednog veznog, al za sad, nemamo para za njega.

Fret
20-06-2009, 10:46
Evo ja ću ti vrlo jednostavno reći zašto Milan nije napravio ništa već 3 godine !

Zato što Carlo Ancelotti nije dobio u te 3 godine (a i više) niti jednoga igrača kojega je on htjeo nego je dobivao pojačanja koja je Berlusconi htjeo a pri tome se nimalo nije konzultirao sa Carlom Ancelottijem da vidi šta ima trener za reći, da čuje njegovo mišljenje !

Činjenica je da se zadnjih godina nije uopće razmišljalo (Berlusconije nije razmišljao) na kojim pozicijama nama trebaju igrači, a to je ove sezone kulminiralo.

Da se malo više Carla Ancelottija pitalo, sad bi puno stvari bilo drugačije !!!
Jer Carlo Ancelotti je nogometni stručnjak, a ne Berlusconi !

Ok, ako sve to stoji, zasto onda strucnjak Carlo izvede Milan protiv neke momcadi iz donjeg dijela tablice i ne pobijedi......koliko je samo bilo takvih utakmica?
Ali pazi, Milan i dalje ima bolje igrace od raznih Reggina i sl.

deejaysale
20-06-2009, 10:47
Bla Bla Bla...........Nista konkretno nepisete ba..PA ima li gdje one stare raje na Forumu...Cast izuzetcima(Rino,Sale,Itd..)...
Polko se saberite i pocnite pisati nesto ozbiljno....


Sale.......Jedna opaska...Nije Carlo izgubio od Liverpoola...On je i u drugom poluvremenu izveo isti sastav koji je vodio 3-0..To je bila cista nesreca,nismo se mi branili u toj utakmici....

Pa to i kažem,tu je trebao napravit svoju legendarnu izmjenu u 65. minuti i zatvorit tekmu jer se tekma zatvara na 3:0 protiv Liverpula,a ne na 2:1 protiv Siene!Izvući van dva ofenzivnija igrača,a uvest dva razgraditelja i ne bi se Liverpul ni približio,a kamoli izjednačio!Nema veze,šta je bilo bilo je,mislim da se stalno vrtimo oko iste priče!Otišao Ancelotti,otišao Kaka i mislim da o njima više ne trebamo ovdje raspravljat,oni više nisu dio Milana pa tako ni ovog foruma koliko god ja volio Kaku,a ne volio Carla!Kraj,Finito,IDEMO DALJE za iste novce i živce

deejaysale
20-06-2009, 10:52
Još jedna činjenica,mi smo scudetta zadnjih godina gubili u malim tekmama,u velikima smo većinom pobjeđivali,a Inter obratno što znači da se naši iskusnjaci motiviraju samo na jake protivnike,i taj mentalitet treba hitno mijenjat,ali se to ne može sa ovima od 30+ nego sa mladom krvi koju bojim se ni Leonardo neće koristit!Volim Leonarda kao igrača i kao skauta,ali strah me da i on ne podlegne utjecaju Berlua i ćelavca i da dobijemo Carla 2,to bi bilko baš porazno jer onda smo slij. 5 godina u kurcu totalka!Nadam se da Leonardo ipak ima svoju glavu i karakter!
FORZA LEONARDO
FORZA MILAN

RickyKaka
20-06-2009, 10:56
Mislim da su price suvisne. Zakljucak je prost. Milan ima penzionere u timu, ekipa nema motiva, Milan nema para i treba stvari da se menjaju iz korena. NISTA NE VALJA! Banalan primer je ovo oko Cissokha koliko imamo bolesnu upravu i koliko su taj galliani i berlusconi bolesni ljudi u vugla! FORZA MILAN! http://acmilan-serbia.blogspot.com/

ensar7
20-06-2009, 13:06
Ne mozemo promijenit, kad nece niko ovo sto sad imamo. Ne mozes dovest nove igrace, a ostavit ostale da sjede na klupi i primaju 5 miliona godisnje. Imamo starce, tacno, ali ti starci do negdje i znaju igrat. Siguran sam da bi svi oni: Dida, Oddo, Kaladze, Janku, Ambro, Pirlo, Seedorf, u drugim timovima bili u prvi 11. Iskustvo. Ali, samo po jedan ili dva. Jer previse njih usporava igru. Zato nam treba par mladi, koje ubacis da igraju pored ovi. Imas tempo, a u isto vrijeme iskustvo da kontrolises tekmu. Leonardo je novi. Sta moze, vidjet cemo. Al haj, tek je juni mjesec. Do 31. augusta cemo saznat jos dosta promjena.
Vjerujem da cemo izgubiti Pirla, i to za neki 30 miliona. Moguce je da cemo dovest Sneijdera. Moguce, ako ostane cijena niska. Cissokho bi trebao biti sredjen. Izmajmunisat cemo nesto. Al zato mi onaj kretencina iz Wolfsburga vadi zivce. PA covjece, Dzekson hoce da ide u Milan, zato pusti malog. Radi njegovog dobra je bolje da ode. Jer sad je vec svima jasno, da Milan njega zeli kao PRVOG spica. Znaci prva 11-ka cijelu sezonu

mrki
20-06-2009, 14:13
A sto se tice Gorkog on je i bio za posudbe na pocetku sezone. Steta je samo sto ga nismo uzeli od Bordoa pa prodali nekim ludim englezima za jedno 25 miliona (zajeba nas svjetsko prvenstvo. Meni on nije igrac za Milana i Seria A (covjek je u onim godinama duplo sporiji od seed-a + kad vidim da spustene glave vodi loptu siguran sam da nije za nas.

A ona kad vidiš gdje on smjesti tu loptu shvatiš da taj čovjek maksimalno konta igru i da bi u Milanu mogao igrati 100%. Uz to što nije brz on se ipak jako puno otvara i nakon pasa ne ostane stajati na mjestu kao Dinho, Pirlo, Seedorf, Beckham.

Mogli smo imati ekipu za osvajanje svega da smo samo zadržali svoje igrače i uzeli beka i stopera. Što jedna normalna momčad mora moći.

Sada smo kao trebali uzeti nekog Zigonia, 18 godišnjeg napadača. Ali ce i on vjerojatno u Juve.

Galliani ce ucjenjivati Porto dok ih taj Cissokho ne natjera da ga posude Milanu uz pravo otkupa. Tada ce Milan platiti Dzeku i recimo Zapatu i potrošiti 35mln na sve to. Onih 45 ce staviti u džep i eto mercata. A Carletto je to sve vdio i digao sidro. Pa što mislite zasto svi ti igrači žele otići? Oni razumiju nogomet i znaju da mi sljedeće godine bez Kake nemamo šta tražiti nigdje.

RickyKaka
20-06-2009, 14:24
A mi ne rachunamo da su dobili sigurno jedno 10miliona za Ancelottia, bar ja tako mislim. Ma belosvetske lopurde. Benzema je na trzishtu, ako Dzeko nece neka kupe Benzemu, a oni se uopste ne pominju nigde u vezi Benzeme. Ne mogu nikako da nas obraduju! Slazem se sa prethodnikom .... Berlusconi and Galliani, leave Milan! Milan belongs to the people that care for it! Grazie Ricky...
http://acmilan-serbia.blogspot.com/ Sve o Milanu!

ensar7
20-06-2009, 15:30
Corriere je navodi da smo dosli do dogovora za Cissokho. Dobili smo ga za 10 miliona :D hehe
Spominje se neki Zuniga, kao navodno pojacanje. Al jos nista konkretno. Trazimo Dzeku sigurno, i ceka se okupljanje momcadi, prve probe, pa da se vidi sta nam treba. Jedno sigurno: bekovi. Jer to je taktika kojom Leo zeli igrat

forzapato
21-06-2009, 07:34
to oko cissokha bi trebalo biti gotovo pocetkom ovog tjedna,tako pise na goal.com...a tako i u vezi "dijamanta"DZEKE....izgleda ,da bi ovaj tjedan trebao biti tjedan odluke,o tome ,dali ce ce cissokho i dzeko u MILAN

RickyKaka
21-06-2009, 09:00
http://acmilan-serbia.blogspot.com/ NAJNOVIJE VESTI O NASHEM ACMILAN-u! FORZA GRANDE MILAN!!!!

Senahid1
21-06-2009, 09:01
joj kalkulacija....dajte ljudi pišite o nečemu normalnom.....:grinser:

milanista mosta
21-06-2009, 09:06
Pa gle mu zubi jebemu http://3.bp.blogspot.com/_OVg4o0PlvgE/Sj2LnHhblBI/AAAAAAAAAHA/m6xs5Mqa3nw/s1600-h/cissokhomilan-1.png

ludiot
21-06-2009, 10:21
Nakon što su prodali Brazilca Kaku Real Madridu iz Milana su decidirano odbijali mogućnost da će nastaviti sa rasprodajom svojih najboljih igrača...

Stalno se moglo pročitati u tisku da Chelsea prati i Andreu Pirla i Pata, ali dopredsjednik Adriano Galliani je izjavljivao da su priče o njihovim odlascima smiješne. No, vlasnik Milana i predsjednik Silvio Berlusconi tvrdi drugačije:

- Pirlo možda ode ovog ljeta. Ne znam kojim će putem krenuti ta situacija, ali moramo točno vidjeti naše financijsko stanje i pogledati ponude za njega. Ne, Pirlo sigurno nije definitivan za dres Milana sljedeće sezone - rekao je Berlusconi u razgovoru za Corriere dello Sport.

- Ronaldinho i Pato, ja bih volio da taj dvojac drži ritam naše igre, da daje ton novom Milanu. No, nije moje suditi o tome. Imamo na trenerskoj klupi sjajnog Leonarda, čovjeka kojeg svi vole i koji zna svoj posao - završio je Berlusconi.

rossoner210979
21-06-2009, 11:28
jebo mater ovde se ne zna ni ko pije ni ko plaća,ćelo govori ostaje pirlo 99%,ovaj kreten berlusconi govori da nije siguran da će i sljedeće sezone pirlo nosit milanov dres,pa jebem im mater više i jednom i drugom kad se oni nemogu usaglasit u izjavama onda vidimo dokle je došlo sve ovo,ma trebaju prodat klub ovo se nemože više trpit nemogu oni nastavit više s vođenjem kluba,a što mu se ronaldinha tiče on je odigro svoje on je uzeo pare ima goleme ugovore od reklama i boli ga kurac za milan malo trčkara na treninzima da ga se vidi i to ti je to i voli da je uvijek u centru pažnje i gdje bi bilo bolje nego u milanu,barca ga se dobro riješila vidjeli su ljudi dokle je došlo a berlusconi jedva dočekao da ga kupi,a jebiga mi kupujemo ugasle zvijezde a prave zvijezde koje su u naponu snage oni se prodaju(KAKA) i to vam je berlusconieva politika 21 stoljeća i zato brate nek se gone u milion pizda materinih

prle
21-06-2009, 11:41
Berlusconi: Cijene u nogometu su čisto ludilo!

Predsjednik nogometnog luba Milan i talijanski premijer Silvio Berlusconi smatra da su novčani iznosi koji se vrte u vrhunskom nogometu prevršili svaku mjeru...

Madridski Real odlučio je samo za odštete dvojice nogometaša, Cristiana Ronalda i Kake, izdvojiti više od 160 milijuna eura. Dakako, Ronaldo i Kaka su najveće i ''najbogatije'' priče ljetnog prijelaznog roka...

- Cijene u nogometu su postale čisto ludilo. Ukoliko usporedite iznose koji se vrte u nogometu u odnosu na normalnu ekonomiju, tu više nema nikakve proporcije. Tako se dalje ne može. Morali bismo svi u nogometu postati malo praktičniji i pristojniji. Ne smije se trošiti novac koji se troši. Namjeravam nešto poduzeti po tom pitanju, jer ovo postaje neprihvatljivo – izjavio je Berlusconi.

Zanimljivo da njegov Milan ipak nije odbio Realovu ponuđenu odštetu za svog brazilskog asa Kaku, usprkos ovakvih razmišljanja predjednika kluba...
hehehe e moj Silvio cccccc
a kad je on divljo po trzistu i placo onda astronoske cifre za gullita i Lentinija onda je bilo u redu.
i kad je trebalo uzeti hrpu miliona za Kaku,
Nista Silvio povlaci se iz Milana i ti i celavi i idite zajedno bludnicite nad onim maloljetnicama!!!

ludiot
21-06-2009, 11:59
Италијанскиот печат пренесува дека играчот од средниот ред на Милан Кларенс Сидорф го купил третолигашот Монца. Холанганецот ги купил потребините 51 процент од акциите на клубот по што станал доминантен во донесувањето на одлуките. Сидорф пакетот акции ке го дели со поранешниот одбранбен играч на Интер Џузепе Бергоми кои ги поседува останатите 49% од клубот. Сепак, официјално соопштение во јавноста нема, а по ова прашање се нема произнесено ниту фудбалерот, кој е единствениот, кој со три различни тимови успеа да се закити со златниот медал на лигата на шампионите.

ludiot
21-06-2009, 12:00
Напаѓачот на Челзи, Андриј Шевченко е понуден на Монако од страна на клубот. Имено, спортскиот директор на Монако Марк Келер изјави пред медиумите во Монте Карло дека челниците на Челзи веќе стапиле во контакт со него и му го понудиле Шева. Иако Шевченко во минатото беше напаѓач број еден на Анчелоти сепак со оглед на моменталната форма многу се мали шансите да го видиме во првиот тим на „Сините “ наредната сезона. За Шева досега официјално интерес пројавија клубови од Украина како и Евертон кој е во потрага по напаѓач со оглед на проблемите кои си ги имаше во офанзивата минатата година.

kalla1899
21-06-2009, 13:14
Напаѓачот на Челзи, Андриј Шевченко е понуден на Монако од страна на клубот. Имено, спортскиот директор на Монако Марк Келер изјави пред медиумите во Монте Карло дека челниците на Челзи веќе стапиле во контакт со него и му го понудиле Шева. Иако Шевченко во минатото беше напаѓач број еден на Анчелоти сепак со оглед на моменталната форма многу се мали шансите да го видиме во првиот тим на „Сините “ наредната сезона. За Шева досега официјално интерес пројавија клубови од Украина како и Евертон кој е во потрага по напаѓач со оглед на проблемите кои си ги имаше во офанзивата минатата година.

jebla te ćirilica....

pece4ever
21-06-2009, 13:24
jebla te ćirilica....

jebiga, tako mi pisemo u Makedoniji, a i 100% sam siguran da si shvatio kontekst teksta.

Silvio je dao odlican intervju, ima ga na nekoliko sportskih web stranica, mozete ga procitati, ipak verujem da on zna sta radi, i da ce do kraja prelaznog roka doneti nam neku zvezdu.

uvijek_rossoner
21-06-2009, 15:24
Što Brazil podera Italiju k'o beba zvečku hehehheheh
Mi još nismo ni mrvicu svjesni sta smo izgubili u vidu Kake...

ps: šapuće Canavaro Bufonu pred kraj utakmice , jao što nam oderaše guzove ;-) hahahah

kalla1899
21-06-2009, 15:47
jebiga, tako mi pisemo u Makedoniji, a i 100% sam siguran da si shvatio kontekst teksta.

Silvio je dao odlican intervju, ima ga na nekoliko sportskih web stranica, mozete ga procitati, ipak verujem da on zna sta radi, i da ce do kraja prelaznog roka doneti nam neku zvezdu.

ja ne znam nijedno slovo ćirilice....nismo ucili u skoli....

RickyKaka
21-06-2009, 15:58
ja ne znam nijedno slovo ćirilice....nismo ucili u skoli....

smehoteka :) :v46: :djn: FORZA MILAN! http://acmilan-serbia.blogspot.com/

ensar7
21-06-2009, 16:42
Ricky ba, dosadan si vise sa tom stranicom. Pa naveo si je vec 10 puta, pa ne moras mi svaki svoj post trubit sa tom stranicom. Bas sam je jucer posjetio, al sad mi vise ne pada na pamet. Kad pretjeras, bas pretjeras

ensar7
21-06-2009, 16:46
A sto se Pirla tice, Grazie di tutto. Arrivederci. Sto se mene tice, nek ga prodaju za 30 miliona, i kupit onog Melu za 17. Pirlo je na izlaznoj putanji. Vise nije onaj stari. On je i dalje dobar, al vidi se da vise ne moze napredovat. Bolje ga prodat, dok ga jos neko hoce
Stvarno su nas ubili. Pa mi poslije Tonia, nemamo vise klasicnog napadaca. Iaquinta? To je klasicna truba od covjeka. Ne znam koji mu djavo bi, pa ga pozva. Ej, jos mu dao da igra sve tri utakmice 90 minuta. Ja ne znam, al jel onaj Lippi udaren u glavu ili sta? Pa covjek mu profulao 14 sansi do sad. Nek smo ispali. Zasluzeno.
Nemamo mi vise blage veze sa fudbalom

MIRZA
21-06-2009, 17:41
nek su vala talijani ispali, bilo ih je dosadno za gledati
jedva čekam susret španija - brazil....

ludiot
21-06-2009, 19:43
ZNas sta upravu si za Pirlo moze odma da ide , i ja sam bio optimista da ce da pocne da igra kao porano ali jebiga nije on vise za milan neka uzmu pare jer jos drzi cenu inace ostane nam na grb

milanista mosta
21-06-2009, 20:31
A sto se Pirla tice, Grazie di tutto. Arrivederci. Sto se mene tice, nek ga prodaju za 30 miliona, i kupit onog Melu za 17. Pirlo je na izlaznoj putanji. Vise nije onaj stari. On je i dalje dobar, al vidi se da vise ne moze napredovat. Bolje ga prodat, dok ga jos neko hoce
Stvarno su nas ubili. Pa mi poslije Tonia, nemamo vise klasicnog napadaca. Iaquinta? To je klasicna truba od covjeka. Ne znam koji mu djavo bi, pa ga pozva. Ej, jos mu dao da igra sve tri utakmice 90 minuta. Ja ne znam, al jel onaj Lippi udaren u glavu ili sta? Pa covjek mu profulao 14 sansi do sad. Nek smo ispali. Zasluzeno.
Nemamo mi vise blage veze sa fudbalom

Stvarno su nas ubili... Pa mi poslije Tonia....Nek smo ispali...Nemamo mi vise blage veze...

Ko bola MI :D

RickyKaka
21-06-2009, 21:06
Ricky ba, dosadan si vise sa tom stranicom. Pa naveo si je vec 10 puta, pa ne moras mi svaki svoj post trubit sa tom stranicom. Bas sam je jucer posjetio, al sad mi vise ne pada na pamet. Kad pretjeras, bas pretjeras

Ba ne moras vise dolazite, koga nema bez njega se moze. Sad cu ti jos vise pisati sajt ba. :mex: Uzivaj u zivotu. FORZA MILAN! http://acmilan-serbia.blogspot.com/

rinogattuso
22-06-2009, 05:00
Sto se dice sinocne utakmice mislim da je Lippi napravio totalni dar-mar,u svakom slucaju Italija je mogla odigrati mnogo bolje od onog..odbrana im je bila presmjesna..

Sto se tice Pirla nek ide gdje god zeli,25-30 miliona jako dobra cifra..ono sta jos ja vidim kao dobru alternativu jeste igranje Seedorfa na toj poziciji sto je u 1 poluzesoni dok je Pirlo bio ozljedjen odlicno radio i dao neke od najboljih utakmica.
Po meni je to mozda i jedina pozicija koju Dorfie moze da odigra jos.. pozicija centralnog veznog u bilo kojem sistemu,pogotovo mislim da bi dobro izgledali u 4-3-3!

Leonardo nesiguran oko mercata,nista konkretno nije rekao..Ronaldinho zeli jako dobru godinu sa Milanom,kaze da ima zara,zeli povratit stare dane slave i u klubu i u repki..

mrki
22-06-2009, 05:50
Tako ja isto ponekada zamišljam neke stvari koje bih trebao napraviti pa ih nikada ne napravim jer sam lijen... Baš kao što Dinho već 3 godine najavljuje pravu formu.

A Pirla neka prodaju, samo što je tužno vidjeti da i tu žele uzeti novce koje će fino staviti sa strane da "izbalansiraju knjige". Neka ga mijenjaju za Essiena :)

Ovo ljeto bismo mogli prodati Kaku, Yoana i Pirla, ludilo. A Leonaro nije niti riječ rekao, bojim se da bi se mogla nastaviti samovolja Berlusconia... Ipak treba pričekati da vidimo kako ce taktički Leonardo to raditi.

rinogattuso
22-06-2009, 06:26
Tako ja isto ponekada zamišljam neke stvari koje bih trebao napraviti pa ih nikada ne napravim jer sam lijen... Baš kao što Dinho već 3 godine najavljuje pravu formu.

A Pirla neka prodaju, samo što je tužno vidjeti da i tu žele uzeti novce koje će fino staviti sa strane da "izbalansiraju knjige". Neka ga mijenjaju za Essiena :)

Ovo ljeto bismo mogli prodati Kaku, Yoana i Pirla, ludilo. A Leonaro nije niti riječ rekao, bojim se da bi se mogla nastaviti samovolja Berlusconia... Ipak treba pričekati da vidimo kako ce taktički Leonardo to raditi.

Vjerovatno cemo jako ofanzivno igrati ali bitno je znati postaviti defanzivne sheme,kostur odbrane i slicno.Ako dodje Dzeko cinjenica je da cemo imati najjacu napadcku liniju u zadnjih nekoliko godina..

Odbrana ce nam biti bolja neg zadnje 2 sezone dok sredina je ta koja moze da pati sve ove silne promjene to je problem naci balans u veznom redu ali nekako sam pesimista da Leonardo to moze.On sebi sam postavlja pitanje dal pato moze zamjeniti Kaku i sam odgovara da je Pato vise napadacki nastrojen pa pobugu trazi alternativu van kluba..cccc..

ensar7
22-06-2009, 07:09
Sorry mostarac :) Al Italia mi je ko druga majka. Proveo sam tamo 5 godina. Zato tako i pisem.
Leo i sastav? Ma Leo nema blage veze koji ce igraci doci na prozivku. Haj eto nek vidi kako je Ivi Istuku kad ceka prozivku Celika hehe nema blage veze kako ce mu izgledat sastav pred pocetak sezone.
A sad se pitam jednu stvar. Svi smo zakljucili da nam je buduci sastav:
Abbiati; Zambro-Nesta-Silva-Cissokho; Gattuso-Flamini-Ambro;Pato-Dinho;Dzeko
OK. A gdje je rezerva? Mi imamo 38 utakmica u Serie A; Ch.League grupe 6; svako dalje natjecanje po jos 2; kup Italije 6. hmmm jesmol mi sigurni da ovaj Dinho i Pato mogu odigrat vise od 50 utakmica u prvoklasnoj formi?

rinogattuso
22-06-2009, 07:15
Jednostavno receno,necemo moci citavu sezonu igrati u istom sistemu mislim da cemo kaluklulisati izmedju najavljenog 4-3-3,4-4-2 i 4-3-1-2!! zavisno od igraca kojima raspolazemo..

Ev sad se spominje Felipe Melo kao zamjena za Pirla al ovo meni izgleda po malo nestvarno tako da..

Fret
22-06-2009, 07:31
Gdje si vidio da se Melo povezuje s nama?
I sta je s onim da mozemo jos samo 1 non EU igraca potpisat?


...evo i malo humora:
Vlasnik Milana i talijanski premijer Silvio Berlusconi najavio je kako Andrea Pirlo 'može otići ako stigne prava ponuda'.

Berlusconi je u razgovoru za La Gazzettu dello Sport izjavio da je isprva želio da Pirlo po svaku cijenu ostane u Milanu.

"Pirlo je mozak mojeg Milana, ali onda su mi pokazali kolika mu je plaća. Tada sam promijenio mišljenje", kazao je Berlusconi.

Prava ponuda za Pirla se očekuje od Chelsea, čiji je novi trener bivši milanist Carlo Ancelotti već izjavio kako bi ova kupovina bila pravo rješenje za Chelsea.

Milan je opetovano odbijao svaku pomisao i o prodaji Brazilca Kake, ali su to ipak učinili nakon što je stigla ponuda od Real Madrida u visini od 68 milijuna eura.



..ma to Care :grinser:

rinogattuso
22-06-2009, 07:49
@fret,Corierre dello sport glavni izvor,ostali su prenjeli takodjer al ovi su prvi..

alberto
22-06-2009, 07:52
Opet suplje price i pricice...

rinogattuso
22-06-2009, 10:17
Opet suplje price i pricice...

Imas ti sta konkretno??

DavieBoy
22-06-2009, 10:58
Sorry mostarac :) Al Italia mi je ko druga majka. Proveo sam tamo 5 godina. Zato tako i pisem.
Leo i sastav? Ma Leo nema blage veze koji ce igraci doci na prozivku. Haj eto nek vidi kako je Ivi Istuku kad ceka prozivku Celika hehe nema blage veze kako ce mu izgledat sastav pred pocetak sezone.
A sad se pitam jednu stvar. Svi smo zakljucili da nam je buduci sastav:
Abbiati; Zambro-Nesta-Silva-Cissokho; Gattuso-Flamini-Ambro;Pato-Dinho;Dzeko
OK. A gdje je rezerva? Mi imamo 38 utakmica u Serie A; Ch.League grupe 6; svako dalje natjecanje po jos 2; kup Italije 6. hmmm jesmol mi sigurni da ovaj Dinho i Pato mogu odigrat vise od 50 utakmica u prvoklasnoj formi?Ja kolko znam Dzeko i Cissokho nisu jos sluzbeno u millanelu...Ispravi me ako grijesim
...I opet kad vidim tu nasu sredinu...Ne vidim nikog ko bi mogao kvalitetno da gura prema naprijed...opet....isravi me ako grijesim :5drunk:

ensar7
22-06-2009, 11:56
Pa dobro, znam i ja da nisu jos sluzbeno. Al isto tako se govorilo, dok ne vidim sluzbeno da smo prodali kaku, i na kraju se desi :(
Ja se nadam da cemo ih uzet. A ovo za Melu je istina. Stoji da imamo ponudu od 17 miliona u slucaju da Pirlo ode. Melo jest brazilac, ali igra u Italiji. Tako da prebacivanje stranaca u italijanskom prvenstvu ne spada pod NON-EU regulu. I ja sam zato da ga uzmemo. Po mom misljenju, on bi mogao postat novi Pirlo.
A dobro ovaj jedan rece na gazzettinom forumu, vidjet ces kad u julu Milan se oprosti od transfera Dzeke, i kao spica nam dovuce Tonia. Pravi napad: Dinho-Pato-Toni. Pa nek mi onda pocne pricat kako prodaje igrace radi preskupi ugovora. Bojim se da ce nam tako biti, ako sutra ne dobijemo pozitivne rijeci iz Wolfsburga

DavieBoy
22-06-2009, 12:59
GALLIANI : '' We have a great squad??!! '' ....Jebo lud.........

RickyKaka
22-06-2009, 13:30
Sve najnovije vesti u vezi naseg Milana... http://acmilan-serbia.blogspot.com/ PS:jeste da vecina nije iz Srbije, ali blog nije na nacionalnoj osnovi... :) FORZA MILAN!!!

prle
22-06-2009, 13:53
[B]"Pirlo je mozak mojeg Milana, ali onda su mi pokazali kolika mu je plaća. Tada sam promijenio mišljenje", kazao je Berlusconi.

NJEGOVOG MILANA!!!???
a veze nema koliko placa igrace.....cccc
pa ovo vise nije smijesno ovo je STRAŠNO!!!!
izgleda da bi i gace s guzice prodo za pare!!!!

rossoner210979
22-06-2009, 14:27
ovo je katastrofa šta se dešava pa ko se mogao nadat ovakvim izjavama od berlusconia,pa čovječe šta rade ovo,ma nek sve rasprodaju nek i pato ide boli me kurac više,šta ja imam od toga samo mi se srce raspada šta nam rade od kluba,ovo nemože više ovako jebem im majku majčinu i njemu i ćeli potrčku FUJ!!!!

mido_manija
22-06-2009, 14:37
jebi im mater,vecih picajzli ja nisam vidio

alberto
22-06-2009, 15:06
Imas ti sta konkretno??

Nemam nista,zato i sutim.....

prle
22-06-2009, 15:29
Nemam nista,zato i sutim.....

pa dobro druze nije zgoreg ovako malo prozboriti koju.

rinogattuso
22-06-2009, 15:38
Pa dobro, znam i ja da nisu jos sluzbeno. Al isto tako se govorilo, dok ne vidim sluzbeno da smo prodali kaku, i na kraju se desi :(
Ja se nadam da cemo ih uzet. A ovo za Melu je istina. Stoji da imamo ponudu od 17 miliona u slucaju da Pirlo ode. Melo jest brazilac, ali igra u Italiji. Tako da prebacivanje stranaca u italijanskom prvenstvu ne spada pod NON-EU regulu. I ja sam zato da ga uzmemo. Po mom misljenju, on bi mogao postat novi Pirlo.
A dobro ovaj jedan rece na gazzettinom forumu, vidjet ces kad u julu Milan se oprosti od transfera Dzeke, i kao spica nam dovuce Tonia. Pravi napad: Dinho-Pato-Toni. Pa nek mi onda pocne pricat kako prodaje igrace radi preskupi ugovora. Bojim se da ce nam tako biti, ako sutra ne dobijemo pozitivne rijeci iz Wolfsburga

Ne Galliani nece tako lako odustati od Dzeke ali cinjenica je da ce se tesko opredjeliti da iskesiramo nekih 30 miliona za njega..bas mi prica veceras jedan decko koji je sreo Dzeku u Sarajevu prije par dana i Edin se kune u Milana, covjek je odusevljan uslovima koje mu nudimo i samim time da je Milan u pitanju al Wolsburg je taj koji govna jede..svi u nogometnom svjetu su upoznati da je to jedan od prototipa napadaca u buducnosti..

Pa covjek je junf izgubio prije par mjeseci koliko je opterecen nogometom dnevno trenira po par sati..stvarno ko Dzeku kupi taj je dobio garant na 25 golova po sezoni..

Ipak u neku ruku mislim da nasi nisu toliko bolesni da sve ovo batale..

kalla1899
22-06-2009, 16:07
vidite koje je sranje u klubu sad......svi oce ici iz milana.....kaka je prodan....carletto otisao.....

a zamislite da se nismo plasirali u ligu prvaka.......kakvo bi to sranje bilo kad je uz izboren izravni ulazak u LP(to znaci dodatan prihod od pedesetak mil. eura) prodan kaka,češljaju se ugovori igrača(to je u redu ali postoje granice) i govori se o prodaji pirla a nema se dati za dzeku dodatnih 5 mil eura....

ostali bi nam paloschi,abate,antonini,inzaghi......i seedorf.....i povratak na pozicije u kojima smo bili za vrijeme tabareza i terima.....

DavieBoy
22-06-2009, 16:44
Ne Galliani nece tako lako odustati od Dzeke ali cinjenica je da ce se tesko opredjeliti da iskesiramo nekih 30 miliona za njega..bas mi prica veceras jedan decko koji je sreo Dzeku u Sarajevu prije par dana i Edin se kune u Milana, covjek je odusevljan uslovima koje mu nudimo i samim time da je Milan u pitanju al Wolsburg je taj koji govna jede..svi u nogometnom svjetu su upoznati da je to jedan od prototipa napadaca u buducnosti..

Pa covjek je junf izgubio prije par mjeseci koliko je opterecen nogometom dnevno trenira po par sati..stvarno ko Dzeku kupi taj je dobio garant na 25 golova po sezoni..

Ipak u neku ruku mislim da nasi nisu toliko bolesni da sve ovo batale..Sve je tu bajno,ali sta mislis u slucaju dolaska ko ce mu lopte davati,mozda naš, veoma kreativni trio Gattuso,Ambro,Flamini...?Sad kad sam vidio sta sve rade od kluba apsolutno me boli kurac i za Dzeku i za Kaku,i za jebenog ćelavca,lovatora Silvia koji bi dusu prodao za par lira...i za Maldinia koji bjezi od gamadi,i za placenike na jugu San Sira,..sve to postaje jean veliki cirkus koji ne zelim vise uopce ne da gledam nego komentiram na nekoj,recimo,intelektualnoj osnovi.zivio

rinogattuso
22-06-2009, 17:06
Sve je tu bajno,ali sta mislis u slucaju dolaska ko ce mu lopte davati,mozda naš, veoma kreativni trio Gattuso,Ambro,Flamini...?Sad kad sam vidio sta sve rade od kluba apsolutno me boli kurac i za Dzeku i za Kaku,i za jebenog ćelavca,lovatora Silvia koji bi dusu prodao za par lira...i za Maldinia koji bjezi od gamadi,i za placenike na jugu San Sira,..sve to postaje jean veliki cirkus koji ne zelim vise uopce ne da gledam nego komentiram na nekoj,recimo,intelektualnoj osnovi.zivio

hehe sve tu bajno,pa ja govorim o kvalitetima Dzeke kao pojedinca sta ti mislis da su oni joshua,de jagha i banana man u wolsburgu bolji od Pirla,Flaminja,Ringhina,Sedorfa nemoj biti djete..ako je tamo zabio 35 komada moze i u izmasakriranom Milanu barem isto toliko..

ensar7
22-06-2009, 17:07
Znam ja da Wolfsburg sere, i to sad hoce 35 miliona, i jos navode Dzeko ne ide nigdje. A Galliani nije lud da nasjedne na to. Krivi smo mi i novinari, koji smo razvukli tu pricu po novinama, pa je sada i njima jasno da je Dzeko pozeljan, da mogu dignut cijenu, a Milan je razotkriven. Tako, da ne mogu vise racunat na onih 23 koliko su htijeli dat, vec sad moraju iskesirat 30. Ja se nadam da cemo ga uzet.
Al volio bi da Pirlo ode. Jer imamo u cilju uzet Felipe Melo, i vidio sam ga par puta u Fiore, i jos sad u Africi, mali em sto je mlad, al covjek igra potpuno istu poziciju od Pirla. Placen 17 miliona, i ugovor od 2,5 mil. Duplo manje od Pirla. JA sam Z
Jer ako ne prodamo sad Pirlu, slijedece godine cemo se kajat. A Seedorf je zamoljen da potpise novi ugovor, inace leti iz kluba. I to kao posudba u Emirate hehe

DavieBoy
22-06-2009, 17:28
hehe sve tu bajno,pa ja govorim o kvalitetima Dzeke kao pojedinca sta ti mislis da su oni joshua,de jagha i banana man u wolsburgu bolji od Pirla,Flaminja,Ringhina,Sedorfa nemoj biti djete..ako je tamo zabio 35 komada moze i u izmasakriranom Milanu barem isto toliko..
Naravno da nisu bolji,a sta ti mislis da je ovakav Milan i sa Dzekom u napadu sposoban za najvece nogometne domete?

kalla1899
22-06-2009, 17:34
hehe sve tu bajno,pa ja govorim o kvalitetima Dzeke kao pojedinca sta ti mislis da su oni joshua,de jagha i banana man u wolsburgu bolji od Pirla,Flaminja,Ringhina,Sedorfa nemoj biti djete..ako je tamo zabio 35 komada moze i u izmasakriranom Milanu barem isto toliko..

jesi se mozda zapitao kakvi su obrambeni igraci u bundesligi i u seriji A.....

serie A je losa ali jos uvijek ima bolje stopere od bundeslige......

rinogattuso
22-06-2009, 17:40
jesi se mozda zapitao kakvi su obrambeni igraci u bundesligi i u seriji A.....

serie A je losa ali jos uvijek ima bolje stopere od bundeslige......

Sta bi bilo kad bi baba imala kurac,dajte nemojte biti filozofi do te mjere i matematicki racunati sve..ja sam uvjeren da bi Dzeko zario i palio gdje god bi zaigrao i to je to..sad kakve stopere ima Beggina a kakve Bayern kojem Edin pravi hattrick i asistenciju onda fkt pa Radnickom iz Ripca nije nije jednostavno uraditi to..odi nadji onaj klip sto sam stavio na temi Edin Dzeko sta je radio kompletnoj ansoj odbrani i dobro analiziraj dribling i sve..pa se cujemo..

DavieBoy
22-06-2009, 17:51
Sta bi bilo kad bi baba imala kurac,dajte nemojte biti filozofi do te mjere i matematicki racunati sve..ja sam uvjeren da bi Dzeko zario i palio gdje god bi zaigrao i to je to..sad kakve stopere ima Beggina a kakve Bayern kojem Edin pravi hattrick i asistenciju onda fkt pa Radnickom iz Ripca nije nije jednostavno uraditi to..odi nadji onaj klip sto sam stavio na temi Edin Dzeko sta je radio kompletnoj ansoj odbrani i dobro analiziraj dribling i sve..pa se cujemo..
OK...Vrijeme ce pokazati,samo sam te pitao nesto u predhodnom postu.Hvala

rinogattuso
22-06-2009, 18:20
Pa ko cemu dodat lopte, pa covjece jel ti pratis uopste i ono malo planova sta je Leonardo rekao..kako je najavio zeli jake bekove i ofanzivni trident sa glomaznim forwardom i hoces da ti pokusam nacratati kako i na koji nacin bi to sve trebalo izgledatimdupliranje bokova..nabace,razvlacenje odbrane i slicno.

DavieBoy
22-06-2009, 18:23
Pa ko cemu dodat lopte, pa covjece jel ti pratis uopste i ono malo planova sta je Leonardo rekao..kako je najavio zeli jake bekove i ofanzivni trident sa glomaznim forwardom i hoces da ti pokusam nacratati kako i na koji nacin bi to sve trebalo izgledatimdupliranje bokova..nabace,razvlacenje odbrane i slicno.
Planiram i ja da dobijem na lotu....Pitao sam te nesto jasno i konkretno?

rinogattuso
22-06-2009, 18:40
Planiram i ja da dobijem na lotu....Pitao sam te nesto jasno i konkretno?

Ko misli gurnuti loptu i to je tebi konkretno,to je tebi stvar na kojoj se zasniva nogometna igra u globali da,svi guraju loptu..al nemogu da vjerujem!!

Pitam ja tebe jel na tome danasnji nogomet!?!Ili to dal Dzeko moze sam osvojiti LP,scudetto pa normalno da ne moze al uz doprinos ostalih i dobru forumu zasto ne..sta da ti kazem..

deejaysale
23-06-2009, 01:54
Naravno da nisu bolji,a sta ti mislis da je ovakav Milan i sa Dzekom u napadu sposoban za najvece nogometne domete?

@rino,odgovaraš na krivo pitanje,ovo te David pita.

Džeko će sigurno biti pojačanje,ali mi još uvijek nemamo zamjenu za Kaku i mislim da je u tome najveći problem trenutne ekipe.Ako je to za Seedorfa istina opet ću se napit kao i kad je Carletto otišao,a Pirla za 30 miliona odmah prodajte!Fala

alberto
23-06-2009, 03:24
Mislim da bi Milan mogao da profitira i da bude konkurentan (ako dodje Dzeko),ali samo u slucaju da Ronaldinho uhvati barem 80 posto forme od prije 3 god...Usto cisto sumnjam...
Dzeko,Pato,Borielo i Pipo,cine odlicna napadacka rjesenja..Odbrana sa??oporavnjenim??Nestom i ??neprovjerenim??Silvom i tim Sisokom +Zambrota...Bonera,Janku,Abate,i Uvijek "pouzdani"Favalinho...i Onaj Kaladze od prije 2 sezone prije nego se ozlijedio...
Veza bi mogla biti dobra samo sa ??probudjenima??Pirlom i Ronaldinhom??te Gatussom,Flaminiom,(Becksom,Sedorfom i Ambrom kao rjesenja sa klupe)....
To je to,jer mislim da ako dodje Dzeko Milan vise nece kupovati...
Eh sad ostaje dilema sa Golmanom..Moze li Abiati braniti na nivou dovonjnom za MILAN???
Mislim da ne...Dida Kanta...Kalac...???Nidje veze...Navodno MArcheti ce doci ali tek sljedece godine...Znaci 3 mjesto u Seriji A...Eventualno 1/4 finale L.P.I mozda Kup italije ako budemo imali srece...
To je domet naseg MILANA sa ovakvim razvojem situacije.......
Ako grijesim neka me neko ispravi...

RickyKaka
23-06-2009, 05:51
Mislim da ce Dzeko doci 99%, a ako dodje napravice od toga galamu kao da nam je dosao C.Ronaldo. Mislim smesno... I ovaj zubalo Cissokho ce nam doci, to je po meni sasvim ok.
http://acmilan-serbia.blogspot.com/ SVE NAJBOLJE VESTI O MILANU!

rinogattuso
23-06-2009, 06:04
Mislim da bi Milan mogao da profitira i da bude konkurentan (ako dodje Dzeko),ali samo u slucaju da Ronaldinho uhvati barem 80 posto forme od prije 3 god...Usto cisto sumnjam...
Dzeko,Pato,Borielo i Pipo,cine odlicna napadacka rjesenja..Odbrana sa??oporavnjenim??Nestom i ??neprovjerenim??Silvom i tim Sisokom +Zambrota...Bonera,Janku,Abate,i Uvijek "pouzdani"Favalinho...i Onaj Kaladze od prije 2 sezone prije nego se ozlijedio...
Veza bi mogla biti dobra samo sa ??probudjenima??Pirlom i Ronaldinhom??te Gatussom,Flaminiom,(Becksom,Sedorfom i Ambrom kao rjesenja sa klupe)....
To je to,jer mislim da ako dodje Dzeko Milan vise nece kupovati...
Eh sad ostaje dilema sa Golmanom..Moze li Abiati braniti na nivou dovonjnom za MILAN???
Mislim da ne...Dida Kanta...Kalac...???Nidje veze...Navodno MArcheti ce doci ali tek sljedece godine...Znaci 3 mjesto u Seriji A...Eventualno 1/4 finale L.P.I mozda Kup italije ako budemo imali srece...
To je domet naseg MILANA sa ovakvim razvojem situacije.......
Ako grijesim neka me neko ispravi...

Sto se tice Abiattia ako si gledao onih 20-30 tekmi sto je branio mislim da je sve jasno..svakako covjek moze doprinjeti..Odbrana ce nam biti mnogo bolja nego inace,sad je gotovo sigurno da je Nesta oporavljen ima jos tu neku kontrolu snage pocetkom 7 mjeseca i dobice zeleno svjetlo za pocetak priprema sa ekipom,Silva je tu,Bonera,Kaladze isto njih nismo imali nikako..I da ne kupimo stopera mozemo biti kvalitetno pokriveni na toj pozciji..

Ovo za Dzeku je prava trakavica ali ako ove sedmice se ne realizuje transfer mislim da tu nema mnogo nade..Galliani od Cissokha nece odustati a isto tako nece ni smanjtii svoje zahtjeve,ima dogovor sa igracem inace nikog mnogo ne treba nagovarati da predje u nas..

mrki
23-06-2009, 06:11
Tog Kaladzes nemoj ni spominjati jer on je klaun koji dobro igra samo kada je u paru sa super spremnim Nestom koji je najbolji stoper na svijetu!

Vezna linija sastavljena od Ambra, Flaminia, Rina, Pirla je smiješno jednolična. Dinho i Seedorf su ljudi koji ne mogu trčati a Pato NE MOŽE IGRATI KRILO!!

Igrač koji nama ne treba je ronaldinho, a mi mijenjamo sve okolo. Čak i da Milan uzme beka, stopera i Dzeku, naša igra ce biti jalova jer ta vezna linija nema okomitih igrača, a uzdati se u Ronaldinha da ce proigrati je komično ( bar ja to tako vidim ).

Pato-Dzeko je super napad, Flamini i Rino u vezi, ok. A tu fali još jedan igrač koji igra okomito, tek tada bi Ronaldinho mogao nešto odigravati. Nikakav Gago, Mello itd. Pirlo mi se gadi on neka šeta negdje drugdje za 5mln po sezoni i neka drugdje igra 7 utakmica godišnje super.

Mi smo postali klub koji nikoga ne može platiti, nema za plaće, nema za ništa. Sramota.

-----Zambro-Nesta-Thiago-Cissokho-
---------------Flamini--------
-------Gattuso----??----------
------------Dinho-------
-------Pato----Dzeko-------

To je uzasno neizbalansirana ekipa koja ce natjerat malog Pata da se tamo ubija na krilu gdje igra Gattuso jer ovaj Dinho nece pretrčati na drugu stranu niti jednom u meču.

kalla1899
23-06-2009, 06:41
Tog Kaladzes nemoj ni spominjati jer on je klaun koji dobro igra samo kada je u paru sa super spremnim Nestom koji je najbolji stoper na svijetu!

Vezna linija sastavljena od Ambra, Flaminia, Rina, Pirla je smiješno jednolična. Dinho i Seedorf su ljudi koji ne mogu trčati a Pato NE MOŽE IGRATI KRILO!!

Igrač koji nama ne treba je ronaldinho, a mi mijenjamo sve okolo. Čak i da Milan uzme beka, stopera i Dzeku, naša igra ce biti jalova jer ta vezna linija nema okomitih igrača, a uzdati se u Ronaldinha da ce proigrati je komično ( bar ja to tako vidim ).

Pato-Dzeko je super napad, Flamini i Rino u vezi, ok. A tu fali još jedan igrač koji igra okomito, tek tada bi Ronaldinho mogao nešto odigravati. Nikakav Gago, Mello itd. Pirlo mi se gadi on neka šeta negdje drugdje za 5mln po sezoni i neka drugdje igra 7 utakmica godišnje super.

Mi smo postali klub koji nikoga ne može platiti, nema za plaće, nema za ništa. Sramota.

-----Zambro-Nesta-Thiago-Cissokho-
---------------Flamini--------
-------Gattuso----??----------
------------Dinho-------
-------Pato----Dzeko-------

To je uzasno neizbalansirana ekipa koja ce natjerat malog Pata da se tamo ubija na krilu gdje igra Gattuso jer ovaj Dinho nece pretrčati na drugu stranu niti jednom u meču.

leonardo i galliani su najavila da ce milan igrati 4-3-3 a neki od vas uporno postaju formaciju 4-4-2......

rinogattuso
23-06-2009, 06:57
Jedina moguca formacija koju mozemo igrati sa ovim igrackim kadrom(racunam Dzeku i Cissokha) jeste 4-3-3!!Super agilni bekovi,jaka defanzivna linija veznog reda i krcat napad..

ludiot
23-06-2009, 07:08
Galliani: "Odbili smo visoku ponudu za Pata"

Kako tvrdi dopredsjednik Milana Adriano Galliani, taj je klub odbio vrlo visoku ponudu za svog napadača Alexandrea Pata, dodavši kako za talijanskog reprezentativnog veznjaka Andreu Pirla u klub još uvijek nije stigla nijedna konkretna ponuda.

Galliani nije potvrdio iz kojeg je kluba ponuda stigla, no sve upućuje na Chelsea.

"Milan se ove godine odupro monumentalnoj ponudi za Pata. Ali neću reći koji je klub poslao ponudu." rekao je Galliani.

"Za Pirla nismo primili nijednu ponudu, niti od Chelsea niti od bilo kojeg drugog kluba. Pirlo je igrač Milana, te Gago stoga ne može biti naša meta. Ako Pirlo ode onda ćemo vidjeti." rekao je Galliani na pitanje o veznjaku Reala.

mrki
23-06-2009, 07:09
Ti to opisuješ kao bajku. To što imamo ofanzivne bekove ne znači da smo riješili problem. Pa nece nam se igra svoditi na nabacivanja samo.

Ovo što sam ja predstavio JE 4-3-3. ali tako ce izgledati na terenu. Vidjet cete kakva će nam biti tranzicija igre - 0.

milanista mosta
23-06-2009, 07:58
Aly Cissokho's Agent Confident His Client Will Join Milan

alberto
23-06-2009, 09:31
Luis Fabiano: Milan? To bi bilo nevjerojatno

Luis Fabiano, 28-godišnji napadač Seville i najbolji strijelac Brazila u posljednje vrijeme, opijen je mogućnošću igranja u Milanu...

Trenutačno se Luis Fabiano nalazi u Južnoafričkoj Republici gdje zajedno s Brazilom igra na Kupu konfederacija. Brazil je izborio nastup u polufinalu (protiv domaćina JAR-a), a Luis Fabiano je bio zvijezda pobjede "carioca" protiv Italije 3-0, kada je postigao dva pogotka.

Ugovor ga sa Sevillom veže do 2011. godine, no La Repubblica je predočila javnosti da je Milan zainteresiran za njega nakon što im, izgleda, propada mogući posao sa 23-godišnjim bosansko-hercegovačkim napadačem Edinom Džekom, jer njegov Wolfsburg stalno stopira mogući posao.

- Milan? Bilo bi nevjerojatno igrati u tom klubu. Talijanski nogomet je sjajan i volio bih se iskušati i tamo. Naravno, igrač sam Seville, ali otvoren sam za promjene - rekao je Luis Fabiano.

alberto
23-06-2009, 09:34
leonardo i galliani su najavila da ce milan igrati 4-3-3 a neki od vas uporno postaju formaciju 4-4-2......

Kojih ba 4-3-3...Hajde ti reci kako bi Milan mogao igrati 4-3-3...
Sa kojim igracima majke ti???

rinogattuso
23-06-2009, 09:49
Sta je ovdje sve posasavilo i ja zajedno sa vama..nevjerovatno!!

Fret
23-06-2009, 10:11
A Seedorf je zamoljen da potpise novi ugovor, inace leti iz kluba. I to kao posudba u Emirate hehe

Jel ovo istina? :bday: :bday: :5130: :1ole:

Fret
23-06-2009, 10:13
Kojih ba 4-3-3...Hajde ti reci kako bi Milan mogao igrati 4-3-3...
Sa kojim igracima majke ti???

Tocno to :cheers:
Sve nesto kao mi cemo ovo, mi cemo ono...a igraci samo odlaze.
Pa treba ti 5 napadaca i 8 vezista za takvu formaciju.
Mi imamo trenutno: 1 napadaca i 2 vezna

uvijek_rossoner
23-06-2009, 10:21
A što se svi pravite stručnjaci u p m, taman kontam zvati Galiania da mu predlozim pojedince kao pomocnike Leonardu...

kalla1899
23-06-2009, 10:39
Kojih ba 4-3-3...Hajde ti reci kako bi Milan mogao igrati 4-3-3...
Sa kojim igracima majke ti???

100 puta su rekli da traze igrace za 4-3-3 a to sto nemaju igraca za tu formaciju boli me k****

Fret
23-06-2009, 11:25
lol evo jos jednog brazilca...Manchester ga hoce, ali navodno i Milan i Real nisu imuni na njega.

http://www.index.hr/sport/clanak/video-manchester-u-brazilu-pronasao-nasljednika-cristiana-ronalda/438953.aspx

...sami brazilci :D

rossoner210979
23-06-2009, 11:54
Razjebaše klub totalno,nema para da se plate dobri igrači a ovo ostalo što se može dovest sve je to nešto tanano,trenutno naš klub spada negdje u borbu za 6-7 mjesto jer svi ostali su debelo ispred nas,navijači opustite se jer po ovim najavama jalova je sezona ispred nas i nemojte puno očekivat,od onakvog milana što se kaže na boga udarit i nije nas strah,na šta spadosmo bože dragi,pa čovječe dragi svak nam se živ smije i podjebaje,gdje god dođeš svugdje priča kakav milan prošlo je njihovo nemogu se oni više nosit sa ostalim velikim ekipama i čovječe što je najgore od svega i mada mi je teško priznat u jednu ruku je tako,zato ova dva kretena trebaju otić iz kluba i prodat ga jer bogme s ovakvom politikom nam se ne piše dobro

Fret
23-06-2009, 12:22
Kad se samo sjetim onih vremena kad je Guly "drzao vezu"


..ne, nije Guily, vec Guglielminpietro :p283:

prle
23-06-2009, 12:35
Kad se samo sjetim onih vremena kad je Guly "drzao vezu"


..ne, nije Guily, vec Guglielminpietro :p283:

eh da da!
to su bili dani.,i onda smo ga morali prodati interu jer smo bili u krizi!

rossoner210979
23-06-2009, 12:39
Ovdje se nalazi kompletan popis službeni i prijateljski, od kojih su mnogi zapravo i naš Ljetna prestižan Rossonera.

- Nedjelja, srpanj 19, 2009, Los Angeles, World Football Challenge 2009: Los Angeles GALAXY-MILAN
- Srijeda, srpanj 22, 2009, Atlanta, World Football Challenge 2009: CLUB AMERICA-MILAN
- Petak, 24. srpnja 2009, Baltimore, World Football Challenge 2009: Milan-Chelsea
- Nedjelja, srpanj 26, 2009, Boston, World Football Challenge 2009: MILAN-INTER

- Srijeda, srpanj 29, 2009, Monaco di Baviera, Audi Kup: Bayern MONAKO-MILAN
- Thursday, July 30, 2009, Monaco di Baviera, Audi Cup: 2 'UTRKA ILI PROTIV Manchester United Boca Juniori

- Subota, kolovoz 8, 2009, Lisbon, 2 'izdanje Eusebio kup: Milan-Benfica

- Petak, Kolovoz 14, 2009, Pescara, 9 'Edizione Trofeo Tim: MILAN-INTER-Juventus

- Ponedjeljak, kolovoz 17, 2009, San Siro, 19 'izdanje Trofej Luigi Berlusconi: Milan-Juventus

- Utorak, 25 kolovoz 2009, Madrid, 31 'izdanje Trofeo Santiago Bernabeu: MILAN-Real Madrid

kalla1899
23-06-2009, 12:53
Kad se samo sjetim onih vremena kad je Guly "drzao vezu"


..ne, nije Guily, vec Guglielminpietro :p283:

a federico giunti??? :rotfl:

poluspica,glavni razigravac.....

ensar7
23-06-2009, 13:10
Ako bi uzeli Dzeku, imali bi naprijed Dinho-Dzeko-Pato
Iza njih Rino-Pirlo(ako ovaj ode, onda je tu Melo), a iza Flamini.
Pa sad, zar to nije formacija 4-3-3? Jer u danasnjem fudbalu jos nisam vidio da neko igra:
Rino-Pirlo-Flamini
Inzaghi-Dzeko-Boriello
Hocu reci: 3 klasicna vezna, i 3 klasicna napadaca. To je funkcionisalo do 2000, poslije je vezni red postao prebrz, pa se krece i naprijed i nazad. Tako da sada ta taktika ne moze proci, jer je ogromna rupa u sredini.
Zato se i igra 1-2-2-1. Ne pravim se pametan, al samo hocu reci da je to ta 4-3-3 formacija. I ne treba nam neka sada velika zamjena za Kaku. Dinho? Pa ovo sto Leo igra, i jest taktika od one Barce s kojom je osvojio Ch.League. Zar nije tako? Xavi-Iniesta iza, Dinho i Giuly naprijed, i spic Eto. (Messi je bio povrijedjen cijelu polusezonu)
A za Seedorfa je istina. Zato se pobrinuo Silvio. Jer hoce da skrati ugovore, pa je tako rekao i ovome. Posto ne moze da ga proda kao Pirla, trazi mu da si smanji ugovor ako misli da ostane u Milanu. Tj. u igri sa crveno-crnim dresom

huss
23-06-2009, 13:52
Ma vracamo se izgleda u te "zlatne" Milanove godine 1996-2000, kada su za nas igrali sve same igracke velicine: Jose Mari, Javi Moreno, Cosmin Contra, Frederico Giunti, Martin Laursen, Helveg, Coco, Oliver Bierhoff, Jose Chamot, Dalla Bona, Roque Junior, Christian Brocchi, Fabricio Coloccini, Andres Guglielminpietro, Umit Davala, Taribo West, Ibrahim Ba... ako sam nekog zaboravio nek se ne ljuti hehehheh :P uh to su bile godine, ne ponovilo se :))))

Fret
23-06-2009, 14:03
Kako si samo mogao zaboraviti velicinu poput Brune N'Gottya :v408:

Ja bash pamtim to razdoblje Milana...bilo je to jaaaaako tesko za probavit:noevil2:

prle
23-06-2009, 14:15
A De Ascentis, Comandini( nasa mocna 9-ka!)Saudatti,
to su vec bili strojevi od igraca.
ne ponovilo se nikad vise!!!!!

ShockeY
23-06-2009, 14:28
malo pisem ali stalno pratim ovaj forum...samo svi pricaju o Nesti koji u zadnje 4 god nije odigrao 5 utakmica...na njega ne racunajte...Thiago i Kaladze ce nam bit odbrana...a ako misli da igra 4-3-3 treba mu desni poluspic...jer ce Zubo da igra lijevo...znaci Robben bi nam dobro dosao...ali ce se povrijedjivat al opet nemam no zamjene za te iste igrace...vezni red sa Flaminijem i Gatussom i Pirlom malo ispred njih sto bi i njemu i najvise odgovaralo da igra klasicnog pleja jer ne trci covjek uopste i da se mijenja sa Seedorfom...a Abate mozda moze i da pripomogne kao desni poluspic...al nam treba jako pojacanje na tom mjestu...i sa jos jednim odbrambenim...+ Dzeko i ovaj Cissokho mozda bi i moglo da proradi...ja sam optimista uz prava pojacanja...

rinogattuso
23-06-2009, 15:36
malo pisem ali stalno pratim ovaj forum...samo svi pricaju o Nesti koji u zadnje 4 god nije odigrao 5 utakmica...na njega ne racunajte...Thiago i Kaladze ce nam bit odbrana...a ako misli da igra 4-3-3 treba mu desni poluspic...jer ce Zubo da igra lijevo...znaci Robben bi nam dobro dosao...ali ce se povrijedjivat al opet nemam no zamjene za te iste igrace...vezni red sa Flaminijem i Gatussom i Pirlom malo ispred njih sto bi i njemu i najvise odgovaralo da igra klasicnog pleja jer ne trci covjek uopste i da se mijenja sa Seedorfom...a Abate mozda moze i da pripomogne kao desni poluspic...al nam treba jako pojacanje na tom mjestu...i sa jos jednim odbrambenim...+ Dzeko i ovaj Cissokho mozda bi i moglo da proradi...ja sam optimista uz prava pojacanja...

Da te pitam,jesi ti normalan ikako??

alberto
23-06-2009, 15:47
Sta ces...Nema se para..Jadni Silvio....

kalla1899
23-06-2009, 16:06
malo pisem ali stalno pratim ovaj forum...samo svi pricaju o Nesti koji u zadnje 4 god nije odigrao 5 utakmica...na njega ne racunajte...Thiago i Kaladze ce nam bit odbrana...a ako misli da igra 4-3-3 treba mu desni poluspic...jer ce Zubo da igra lijevo...znaci Robben bi nam dobro dosao...ali ce se povrijedjivat al opet nemam no zamjene za te iste igrace...vezni red sa Flaminijem i Gatussom i Pirlom malo ispred njih sto bi i njemu i najvise odgovaralo da igra klasicnog pleja jer ne trci covjek uopste i da se mijenja sa Seedorfom...a Abate mozda moze i da pripomogne kao desni poluspic...al nam treba jako pojacanje na tom mjestu...i sa jos jednim odbrambenim...+ Dzeko i ovaj Cissokho mozda bi i moglo da proradi...ja sam optimista uz prava pojacanja...

pirlo svaku utakmicu preteci preko 10500 metara

kalla1899
23-06-2009, 16:14
Ma vracamo se izgleda u te "zlatne" Milanove godine 1996-2000, kada su za nas igrali sve same igracke velicine: Jose Mari, Javi Moreno, Cosmin Contra, Frederico Giunti, Martin Laursen, Helveg, Coco, Oliver Bierhoff, Jose Chamot, Dalla Bona, Roque Junior, Christian Brocchi, Fabricio Coloccini, Andres Guglielminpietro, Umit Davala, Taribo West, Ibrahim Ba... ako sam nekog zaboravio nek se ne ljuti hehehheh :P uh to su bile godine, ne ponovilo se :))))

ne diraj mi jose maria....covjek je na debiju dao gol protiv rome za 2-2,inace neumoran napadac.....da nam je sad jedan takav....

javi moreno - realno promasaj,ali doveden na free transfer

contra - legenda,gol protiv intera lijevom nogom predobar

giunti,laursen,helveg,coco,coloccini,chamot,dalla bona,junior,brocchi,davala,west,ba - bas ono kreteni

giuly - dobar bio za klupu,mogao je igrati sve osim golmana i stopera...

bierhoff je bio debil ali tada najbolji igrac milana....

kalla1899
23-06-2009, 16:16
A De Ascentis, Comandini( nasa mocna 9-ka!)Saudatti,
to su vec bili strojevi od igraca.
ne ponovilo se nikad vise!!!!!

sjecas se comandinijevih golova protiv intera u pobjedi 6-0????

legenda....

kalla1899
23-06-2009, 16:25
Matteo Graffiedi je placen tada 7 mil dolara :5schal:

jos mi ni dan danas zasto su potjerali ayalu....covjek je super igrao a oni ga odbace.....

u sezoni 1999/2000 je potroseno na transfere 78,800,000 dolara a prodan samo ziege za 8000000 dolara

eeeee di su ta vremena.....kad se trosilo na svakakve kretene....a sad se ne da za džeku jebenih 30 mil eura....

uvijek_rossoner
23-06-2009, 16:45
Agent: Milan si ne može priuštiti Fabiana

Napadač Seville i brazilske nogometne reprezentacije Luis Fabiano (28) izrazio je nedavno javno želju da zaigra u redovima Milana...

Ugovor Fabiana sa Sevillom veže do 2011. godine, ali talijanski dnevnik La Repubblica povezao je njegovo ime u kontekstu transfera s Milanom nakon što je “rossonerima” prema svemu sudeći propao mogući posao sa 23-godišnjim bosansko-hercegovačkim napadačem Edinom Džekom, jer njegov Wolfsburg stalno odbija prodati svog drugog najboljeg strijelca prošle sezone (26 golova u Bundesligi).

Ipak, prema riječima Fabianovog agenta Josea Fuentesa, do transfera će teško doći.

- Fabiano je ugovorno vezan još dvije godine, a odštetna klauzula u ugovoru je 30 milijuna eura. Budimo realni, u ovom je trenutku tek četiri ili pet klubova sposobno platiti takvu sumu. Tko god je zainteresiran za njegovu kupnju neka se obrati Sevilli i tada ću ja intervenirati – rekao je Fuentes, te se nadovezao na želju svog klijenta da zaigra za Milan.

- Jedna je stvar reći što bi on htio napraviti, a posve druga su namjere i planovi kluba s igračem. Real Madrid je želio kupiti Kaku i to je na kraju učinio, ali zasad je Luisu Fabianu najbolje da samo igra najbolje što može i daje sve od sebe - zaključio je Brazilčev agent.

Fabiano se trenutno nalazi s brazilskom reprezentacijom na Kupu konfederacija u Južnoafričkoj Republici gdje je u tri odigrane utakmice postigao isto toliko golova.

amel82
23-06-2009, 17:07
Milan odbio astronomsku ponudu za Pata

Dopredsjednik Milana Adriano Galliani otkrio je za Sky Sports kako je na adresu kluba stigla užasno bogata ponuda za 19-godišnjeg Alexnadrea Pata.
Galliani, koji je kao i cijela klupska uprava u nemilosti navijača rossonera nakon prodaje Kake u Real Madrid za 67.2 milijuna eura, nije otkrio koji je klub poslao bogatu ponudu, ali se nagađa da bi to mogao biti londonski Chelsea.

Milan je odbio monumentalnu ponudu za Pata, ali ne mogu vam odati koji je klub dao takvu ponudu – rekao je Galliani, koji kao da je na taj način pokušao kupiti ponovo naklonost Milanovih navijača.

Pato je prošle sezone s 15 postignutih golova bio drugi najbolji Milanov strijelac u Seriji A.

ensar7
23-06-2009, 17:33
Ma to je vjerovatno mazanje ociju navijacima. Ko eto odbili ogromnu ponudu, a nece da kazu kolika je, a nijedan klub se nije javio. To je Gallianieva politika da nam pokaze, kako oni cijene nase igrace i nas navijace, i oni rade za dobrobit kluba.
Ako cemo iskreno, meni se svidja ova "nova" politika. Prodali najplacenijeg Kaku, prodat Pirlu za bi dobili jos kesa i investirali na frisko meso (Felipe Melo), uzet mlade igrace koji znaju nesto, i cuvat ugovore niske. Dzeko, Cissokho, mozda Fabregas (ali samo ako mu damo mal ugovor, inace i njega ne zelim), vracen Abate, i naravno otvorena agresivna taktika. Ja jedva cekam novu sezonu.
Ali, ako uzmemo Adebayora, ili nekog novog penzionera, e onda se j*bi te. Onda ce mi stvarno biti Milana na vrh glave. Jer to su opet astronomski ugovori po 9 miliona po sezoni, i onda nek se nosi Galliani sa izjavama pojacali smo ekipu.

DavieBoy
23-06-2009, 18:32
@ RINO Nije da sad te nesto napadam ili bilo sto slicno,sto ti SALE kaze,pitao sam te veoma jednostavno pitanje,tebe kao covjeka koji zna nesto o nogometu,nikakve bajke ni basne,znaci,mislim da mi je pitanje veoma jednostavno,pa cu ga opet ponoviti,a ti ako mozes da mi samo odgvoris sa DA ili NE.Jer samo me jedan od ta dva odgovora, trenutno zanimaju,bez ikakvih potrebnih zavrzlama i mogucih objasnjenja ,koja svatko zna ili nezna,dakle : '' DA LI TI MISLIS DA OVAKAV MILAN,DANAS I SA DZEKOM U NAPADU,MOZE DA IMA VELIKE SPORTSKE REZULTATE,REZULTATE KAKVE BI TREBAO DA IMA KLUB TAKVOG IMENA???''

rossoner210979
24-06-2009, 00:25
Koliko para toliko muzike,pa čovječe nemožeš ti sa mladim timom ništa uradit ni u prvenstvu ni u europi,ama baš ništa čovječe,eno ti primjera arsenal imaju mladu ekipu i to odličnu ali nema trofeja 5-6 sezona a imaju jednog od najboljih trenera današnjice,zato mi nemoj o tome kako nam treba skroz mlada ekipa,možda 3 mlada igrača na svim pozicijama ali ako hoćeš kvalitetu onda bogme moraš i platit jer ti niko pogotovo danas neće da igra za kokice to nek vam je svima jasno

deejaysale
24-06-2009, 02:24
pirlo svaku utakmicu preteci preko 10500 metara

??????
Ti si izgleda zadnju tekmu od Milana gledao prije godinu i pol-dvije jer od tada je Pirlo možda 3-4 tekme toliko pretrčao!Čisti baletan koji uopće ne trči kao ni Seedorf,a San Siro im zviždi već neko vrijeme

uvijek_rossoner
24-06-2009, 03:20
Džeko: U Milanu želim biti 6. jula
.
Edin Džeko, fudbalski A reprezentativac Bosne i Hercegovine i jedan od najtraženijih planetarnih napadača u intervjuu za italijansku Telelombardiu još jednom je potvrdio da je njegov san da obuče dres Milana.


Obzirom na poznati stav Armina Veha i Uprave Wolfsburga da ne žele prodati našeg dijamanta, čini se da će ova trakavice biti riješena tokom tekuće sedmice, kada se naš napadač priključi pripremama aktuelnog prvaka Njemačke, odnosno nakon razgovora na relaciji Wolfsburg – Džeko.

„Svi znaju da je moj san da obučem dres Milana. To je za mene najveći klub na svijetu. Međutim, sada je sve u rukama Wolfsburga“, izjavio je Džeko.

Naš dijamant nije želio komentarisati Vehovu izjavu prema kojoj ovaj stručnjak namjerava učiniti sve da zadrži drugog strijelca Bundeslige.

„Ne želim o tom govoriti. Najvjerovatnije ću se u subotu sastati sa Vehom i direktorom Wolfsburga, vidjeću šta se događa i nadam se da će tada sve biti riješeno. Sve je u rukama Wolfsburga, ali, nadam se da ćemo se dogovoriti i da ću u Milanu biti 6. jula kada počinju pripreme“, prenosi Džekinu izjavu Goal.com.

ludiot
24-06-2009, 09:40
Džeko: Želim se 6. srpnja javiti na pripreme Milana

U subotu će se bosanski nogometaš Edin Džeko priključiti pripremama bundesligaškog prvaka Wolfsburga u njihovu kampu na sjevernomorskom otoku Syltu. Inzistirat će na odlasku u Milan...

BiH-reprezentativac najprije će sjesti za stol s klupskim direktorima, trenerom Arminom Vehom, te svojim menadžerima, Alenom Augustrinčićem i Irfanom Redžepagićem. Centarfor je svoje planove otkrio u izjavi za Telelombardiju.

- Moj je najveći san zaigrati za Milan. Klub sa San Sira za mene je najveći na svijetu - izjavio je strijelac ukupno 36 golova u dresu Wolfsburga prošle sezone, od čega 26 bundesligaških.

- Ne mogu ništa više obećati osim da ću u subotu sjesti s trenerom Arminom Vehom i klupskim direktorima. Vidjet ćemo što će se dogoditi. Stvar je generalno u njihovim rukama. Da se mene pita, najviše bih volio javiti se šestog srpnja na prvi dan Milanovih priprema za novu sezonu - iskreno je kazao 23-godišnji napadač.

Osim što Milan dosad nije ponudio traženih 25-30 milijuna eura, na koliko u Wolfsburgu procjenjuju igrača s kojim imaju ugovor još dvije sezone, trener Wolfsburga Veh pokazuje izrazitu nesklonost k Džekinom odlasku.

- Edin mora ostati. Sljedeće sezone imamo toliko toga pred nama...

milanista mosta
24-06-2009, 10:00
U Milanu želim biti 6. jula Želim se 6. srpnja javiti na pripreme Milana
A na ćirilici :D ?

alberto
24-06-2009, 10:07
Kako bi zaboravio pojacanje koje su nam uvalili iz Madrida za velike pare,povrijedjenog...fernando Redondo..Kako se on naigrao u Milanu...

Fret
24-06-2009, 10:15
Da te pitam,jesi ti normalan ikako??

Vidim, kultura na zavidnom nivou...nije sad da je forum tu da razmjenjujemo misljenja i stajaznam informacije
Ali kad netko napise nesto s cim se ne slazemo, bez problema cemo ga popljuvat, iako se taj niti ne obraca nama direktno.

:5drunk:

RickyKaka
24-06-2009, 14:26
sve najnovije vesti u vezi Milana i Rossonera http://acmilan-serbia.blogspot.com/ FORZA MILAN! tu sei tutta la mia vita

milanista mosta
24-06-2009, 14:38
sve najnovije vesti u vezi Milana i Rossonera http://acmilan-serbia.blogspot.com/ FORZA MILAN! tu sei tutta la mia vita


Gle sad...blog ti je odličan i svi znamo za njega...no šta ga ti budeš više reklamiro mi ćemo ga sve više mrzit pa da se to ne bi dogodilo evo ti primjer kako da unosiš vijesti sa svog bloga ovjde...

WOLFSBURG, Dzeko: "Zelim samo Milan!"

U intervjuu za Antenna3 i Telelombardia, prva zelja Milana, 23-godisnji igrac Wolsfburga, Edin Dzeko rekao je: "Svi znaju da je moj san da igram za Milan, ali moja buducnost je u rukama Wolsfburga. Uskoro cu pricati sa trenerom Arminom Vehom i izvrsnim direktorom kluba, i nadam se da ce se sve uskoro zavrsiti. ACMilan je najbolji klub na svetu, oni su nesto neverovatno za svakog igraca. Ne znam da li cu uspeti da se prikljucim Milanu pre pocetka trening kampa 6. Jula, ali nadam se da hocu."

izvor: www.acmilan-serbia.blogspot.com

kalla1899
24-06-2009, 15:33
sve najnovije vesti u vezi Milana i Rossonera http://acmilan-serbia.blogspot.com/ FORZA MILAN! tu sei tutta la mia vita

evo ti drugi nacin......

jednostavno stavi taj blog u potpis......

ne moze jednostavnije.....

rinogattuso
24-06-2009, 16:03
Vidim, kultura na zavidnom nivou...nije sad da je forum tu da razmjenjujemo misljenja i stajaznam informacije
Ali kad netko napise nesto s cim se ne slazemo, bez problema cemo ga popljuvat, iako se taj niti ne obraca nama direktno.

:5drunk:

Sta da kazem covjeku koji daje cinjenicu da Sandro Nesta nije odigrao 5 utakmica zadnje 4 sezone,sta da kazem i u kojem tonu da kazem ajde molim te prosvjetli me.

kalla1899
24-06-2009, 16:49
http://www.uksoccershop.com/products/9996.html?aff_sys=affiliate_window&aff_sys=affiliate_window

:dontkn::dontkn::dontkn:

ludiot
25-06-2009, 03:02
Kaka igra protiv svog Milana 25. kolovoza

Na Santiago Bernabeu će se 25. kolovoza odigrati nogometni spektakl. Dogovorena je prijateljska utakmica Real Madrida i talijanskog giganta Milana...

Ta dva kluba su usko surađivala tijekom prošlh tjedana, a sve je okrunjeno transferom u kojem je Brazilac Kaka otišao sa San Sira u Madrid. Nedugo zatim, Real je u svoje odaje doveo još jednu planetarnu zvijezdu, Cristiana Ronalda iz Manchester Uniteda.

Vjerojatni početak ovog nogometnog spektakla je u 20.30 sati, a tada će Kaka prvi put odigrati utakmicu protiv kluba u kojem je osvajao i Ligu prvaka i prvenstvo Italije, u kojem je igrao od 2003. godine do ovog ljeta.

Fret
25-06-2009, 03:32
Sta da kazem covjeku koji daje cinjenicu da Sandro Nesta nije odigrao 5 utakmica zadnje 4 sezone,sta da kazem i u kojem tonu da kazem ajde molim te prosvjetli me.

Prijatelju, nisam ja tu da "prosvjetljujem" ikoga ali sve mozemo na normalan nacin. :hug:

RickyKaka
25-06-2009, 05:41
Zemljaci :) dodjite http://acmilan-serbia.blogspot.com/ , sve najnovije vesti o nashem ACMilanu!!! :3band:

mrki
25-06-2009, 05:53
Nisam dugo pisao, nemam volje kad gledam što se događa.

Molim ovoga korisnika koji reklamira svoju stranicu da ju stavi u potpis, to bi bilo pristojno učiniti i ne vidim razlog da to ne učiniš. Hvala.

Moggi je dobro rekao: Ovo što se događa u Milanu je nerealno, pa svi žele van a nekada su bili najbolji klub na svijetu.

PAto nam je sada najbolji igrač a ćovjek ima 1mln plaću... Chelsea mu nudi 5 i zna da ce tamo imati super ekipu oko sebe, a Milan je očito odustao od velikih momčadi. Ostala su nam ova sitna ucjenjivanja na koja pokušavamo kupiti igrače.

Očekujem dolazak Dzeke i Cissokha. A i odlazak Pirla kojega ce zamijeniti taj Mello, koji nije dovoljno kreativan. Ja bit izabravo Hernanesa odmah, ako to bude zakonski moguće. Flamini, rino i ambro neka trče, Hernanes je klasa kao Pirlo, ništa manja trenutno. Vidhet cete kada pređe u neki klub. Pravi srednji vezni.

Ja i dalje ne vjerujem da mi nismo niti jednog igrača uzeli od Reala. Pa mogli smo barem Sneijdera ili Huntelaara ( koji je predobar špic ). I onda mijenjati Boriella za neke igrače ii mati Dzeku, Huntera, Pippa, Pata... Ali mi smo jedva dočekali da uzmemo novce. Na kraju je Ricky bio jeftiniji od svih tih velikih igrača koji ce tamo otići...

rinogattuso
25-06-2009, 06:01
@mrki,Pato ima platu 2 miliona eura po sezoni..

Abate je nas igrac,Di Gennaroce takodjer postati po posljednjim informacijama imamo dogovor sa Genovom oko njega.U Subotu je krucijalan dan oko Dzekinog dolazka u Milan.Gallinai ide u njemacku na sastanak sa celnicima Wolfsburga.

alberto
25-06-2009, 07:54
Pun mi kurac vise svega....Dobili su 85 mil za Kaku i Yoana..I sad skrtare u 2 mil...
Majku im jebem....

ShockeY
25-06-2009, 07:59
od svetskog prvenstva 2006. je povrijedjen od tada skoro nije ni igrao...jesi ti normalan btw gatuzo?ovo sto sam naveo u postu ce da bude tako i milan ce igrat tako 99 % eo vidjecemo kad pocne sezona

uvijek_rossoner
25-06-2009, 08:17
Stvarno ovaj lik sa ovim reklamiranjem stranice počinje da mi se penje na .....

rinogattuso
25-06-2009, 08:53
od Svetskog Prvenstva 2006. Je Povrijedjen Od Tada Skoro Nije Ni Igrao...jesi Ti Normalan Btw Gatuzo?ovo Sto Sam Naveo U Postu Ce Da Bude Tako I Milan Ce Igrat Tako 99 % Eo Vidjecemo Kad Pocne Sezona

Hahahahhahahaahhahahahahahhhahahahahahaahahhaahahahahah!!!

uvijek_rossoner
25-06-2009, 10:25
Ako propadne Džeko, Milan ima zamjenu

Iako Wolfsburg stoji kod tvrdnje kako Edin Džeko nije na prodaju, u Milanu ne odustaju. Ipak, imaju alternativu i u slučaju da ne uspiju dovesti Džeku, pokušat će angažirati nekog drugog napadača...

Edin Džeko je jedan od hitova ovog prijelaznog roka. Sjajnom sezonom s Wolfsburgom postao je jedan od najtraženijih svjetskih napadača, a nakon interesa mnogih klubova i odbijanja od strane Wolfsburga, u igri je ostao tek Milan. No Milanezi ne odustaju tako lako, posebice nakon što je Džeko izrazio želju za dolaskom i potpisao svojevrsni predugovor čime garantira kako će nakon Wolfsburga njegov sljedeći klub biti Milan. Ove sezone ili?

"Gledamo u budućnost i naš cilj je svakako Džeko. Naravno, on je igrač Wolfsburga i oni imaju pravo zadržati ga i unatoč tome što je izrazio želju za promjenom sredine. Iz iskustva znamo kako je teško zadržati igrača koji želi otići i nadamo se kako bi ga ipak mogli dovesti", kazao je Adriano Galliani.

U Milanu ipak ne prepuštaju sve slučaju i nadi kako će Wolfsburg pustiti Džeku. Razmišljaju i o alternativnim rješenjima ukoliko napadač reprezentacije BiH ne dobije zeleno svjetlo za odlazak.

"Ako ne uspijemo dovesti Džeku, alternativa bi mogli biti Luis Fabiano iz Seville ili Emmanuel Adebayor iz Arsenala", potvrdio je Galliani.

uvijek_rossoner
25-06-2009, 10:34
Galliani : Real? It's true that if Milan wanted, it would have priority on the players is excess. It's the result of the friendship with Florentino Perez. However, we are searching for a striker. Not Van Nistelrooy. At most Huntelaar, but for the time being we're on Dzeko."

KONJU ĆELAVI MOGAO SI DOVESTI Snaidera,Huntelara i 67 mil za Kaku , a
jebeni Bajern za Riberia trazi koliko i Milan za Kaku SRAMOTA

alberto
25-06-2009, 10:39
Ako vec hoce Leo da igra tu formaciju 4-3-3,mogao bi za male pare da dovede Di Natalea iz Udina ili jos bolje Pepea...Jer mi nemamo igraca koji bi igrali po boku uz Pata i Dzeku u sredini(ako dodje)....

rossoner210979
25-06-2009, 12:46
Napraviše nam karinu od kluba u pravu je moggi,svi hoće da idu klub ide prema samom dnu od onakvog kluba šta uradiše jebem im milu majku i sad ko hoće da dovode neke ne provjerene igrače pa ljudi moji milan ne može funkcionirat na taj način,ako nemate pare da vodite klub kako trba prodajte ga brate ima ih u redu koji hoće da ga kupe samo nas nemojte brukat više i ovako ste nam srušili reputaciju 70% svi nas prozivaju šta radite od kluba,jebem vam majku i tebi ćelo a pogotovo berlusconiu,pa čovječe ismijavaju nas na svakom koraku nikom nije ništa jasno kako se ovo moglo dogodit milanu

RickyKaka
25-06-2009, 13:26
Zemljaci dodjite http://acmilan-serbia.blogspot.com/ , sve najnovije vesti o nashem ACMilanu!!!:rone:

rossoner210979
25-06-2009, 13:30
Milan - Los Angeles Galaxy 19/07/2009
Milan - America 22/07/2009
Milan - Chelsea 24/07/2009
Milan - Inter Milan 26/07/2009
Bayern Munich - Milan 29/07/2009
Benfica - Milan 08/08/2009
Milan - Juventus 17/08/2009

alberto
25-06-2009, 15:37
Zemljaci dodjite http://acmilan-serbia.blogspot.com/ , sve najnovije vesti o nashem ACMilanu!!!:rone:

Decko ohladi malo majke ti....Nemoj bespotrebno dizati tenzije..Svi su ti rekli a ti si bas uporan....

alberto
25-06-2009, 15:49
Evo da prokomentarisem ta "navodna"moguca pojacanja Milana koja su veceras igrali za Brazil....Melo...Los,nista nije pokazao cista nula...
Fabiano jos gori....Definitivno nije za velike ekipe...
Santos(lijevi bocni)odlican....Ima dobar sut,brz i jak....Ali 20 mil.koliko traze za njega mislim da necemo dati...Pato opet nije igrao,volio sam da su izgubili jer onaj Dunga stvarno nema veze sa zivotom....

kalla1899
25-06-2009, 17:19
Evo da prokomentarisem ta "navodna"moguca pojacanja Milana koja su veceras igrali za Brazil....Melo...Los,nista nije pokazao cista nula...
Fabiano jos gori....Definitivno nije za velike ekipe...
Santos(lijevi bocni)odlican....Ima dobar sut,brz i jak....Ali 20 mil.koliko traze za njega mislim da necemo dati...Pato opet nije igrao,volio sam da su izgubili jer onaj Dunga stvarno nema veze sa zivotom....

gledo si najlosiju utakmicu brazila pod dunginim vodstvom i dajes sud o njihovim igracima na temelju jednog loseg dana????????????????

:stupid::stupid::stupid:

DavieBoy
25-06-2009, 18:10
@mrki,Pato ima platu 2 miliona eura po sezoni..

Abate je nas igrac,Di Gennaroce takodjer postati po posljednjim informacijama imamo dogovor sa Genovom oko njega.U Subotu je krucijalan dan oko Dzekinog dolazka u Milan.Gallinai ide u njemacku na sastanak sa celnicima Wolfsburga.
Ne znam zasto izbjegavas moje pitanje,al eto.....Ako zelis voditi neku raspravu onda je i zavrsi...u pravom smisli rijeci.......:cheers:

rinogattuso
25-06-2009, 19:36
Ne znam zasto izbjegavas moje pitanje,al eto.....Ako zelis voditi neku raspravu onda je i zavrsi...u pravom smisli rijeci.......:cheers:

Ne, ne mozemo uzeti LP i scudetto samo ako nam se Dzeko pridruzi sad mi sjasi s *****!!!!

uvijek_rossoner
26-06-2009, 01:59
Iz neutralnog ugla mislim da si ti rinogattuso preuzeo palicu od milanistamosta i da jednostavno sve provociras... N eznaima me vasa rasprava ali jednostavno kad nesto pocnes i zavrsi, lijepo te pitao da ili ne jednostavno a tvoj odgovor je takodje ok samo da si izostavio to jahanje ali eto.
I takodje imas izgubljenu opkladu sa Mrkiem čini mi se i trebao bi je ispuniti...
A slika ti je čudo ;-) Nista licno da se odmah razumijemo...

Ovaj lik sa ovim reklamiranjem se ocito svima penje pa bi ga zamolio da uradi kao sto mu se vec reklo ili neka ga admin skine

E sad, Džeko ne moze izvuci Milan iz govana i bolje bi mu bilo da ne dolazi, a koju taktiku i kako ce Leo igrati to cemo imati priliku idjeti odmah na pripremnim utakmicama pa cemo moci lijepo voditi raspravu do tada nema potrebe nabilavati...

DavieBoy
26-06-2009, 03:39
Ne, ne mozemo uzeti LP i scudetto samo ako nam se Dzeko pridruzi sad mi sjasi s *****!!!!Nisam te to pitao ,ali eto,kad si seljacina nekulturna,budi onda ali za sebe...

DavieBoy
26-06-2009, 03:40
Iz neutralnog ugla mislim da si ti rinogattuso preuzeo palicu od milanistamosta i da jednostavno sve provociras... N eznaima me vasa rasprava ali jednostavno kad nesto pocnes i zavrsi, lijepo te pitao da ili ne jednostavno a tvoj odgovor je takodje ok samo da si izostavio to jahanje ali eto.
I takodje imas izgubljenu opkladu sa Mrkiem čini mi se i trebao bi je ispuniti...
A slika ti je čudo ;-) Nista licno da se odmah razumijemo...

Ovaj lik sa ovim reklamiranjem se ocito svima penje pa bi ga zamolio da uradi kao sto mu se vec reklo ili neka ga admin skine

E sad, Džeko ne moze izvuci Milan iz govana i bolje bi mu bilo da ne dolazi, a koju taktiku i kako ce Leo igrati to cemo imati priliku idjeti odmah na pripremnim utakmicama pa cemo moci lijepo voditi raspravu do tada nema potrebe nabilavati...
Mudro zboris mladiću :D

vixi
26-06-2009, 03:44
Dva često prisutna čovjeka na ovoj temi konstantno krše forumska pravila. Citirat ću vam pravila, a vama neće bit teško skužit o kome se radi:

4. Members who insist on continually and repeatedly being rude and disrespectful should expect consequences. If a warning from a forum moderator or Administrator is ignored, further action will include a temporary barring from the site, or a ban. Disciplinary action against a member generally begins with a public warning, followed by a warning PM from a moderator. In the unlikely event that the offender fails to comply with forum regulations after these warnings, a second warning or the revocation of membership privileges (banning) will follow. In severe cases of personal threats or general malice, a member may be banned without prior warning.


5. Advertisement will definitely lead to an immediate and permenant ban.

alberto
26-06-2009, 05:06
gledo si najlosiju utakmicu brazila pod dunginim vodstvom i dajes sud o njihovim igracima na temelju jednog loseg dana????????????????

:stupid::stupid::stupid:

Sta je onda bila utakmica protiv Egipta...I tu su bili uzasni......

profa
26-06-2009, 05:49
Stiglo prvo pojačanje-Zigoni iz treće lige. Ma bitno je da je krenulo.

mrki
26-06-2009, 06:49
Zigoni je zabio oko 100 golova za Treviso, za primaveru. Platili smo ga 1.2 mln, htio ga je uzeti i Juve. Ima 18 godina i navodno je jedan od boljih mladih napadača u Italiji. Vidjet ćemo.

Nove vijesti su da bi Fabregas trebao biti zamjena za Pirla( sumnjam...). A Napoli bi mogao JUVETU prodati Santacrocea za 6-7mln! Uzas.

rinogattuso
26-06-2009, 07:05
Napoli previse novca ulaze u novu ekipu da bi samo tako lako se odrekao Santracrocea,a pogotovo za nekih 6-7 miliona eura..Kako sam uspio izciati ovaj malac Zignoni je stvarno perspektivan igrac ali poznavajuci nasu politiku on ce vjerovatno igrati u Pecari iduce sezone al opet novi je trener za kormilom,tako da sve stoji otvoreno..

Sutra summit za Dzeku u Njemackoj..tim iz Milana Galliani,Braida sjedaju za pregovaracki stol sa Njemcima..ljudi uvjeren sam da ce Dzeko biti veliko pojacanje,Sheva je dosao kad je imao slicno godina treba nam ovakav napadac..

Sutra se isto moze rjesiti buducnost Di Gennara..Milan ovo ljeto ima poprilican broj prijateljskih utakmica nadam se da nece biti kao kad je Ancelotti vodio ekipu da ima na raspolaganju 2 napadaca 5 tekmi..

milanista mosta
26-06-2009, 07:24
Ne znam uopće ko je provalio da Melo može zamjenit Pirla?

p.s. Znate zašto Paris Hilton hoda s C.Ronaldom? Odjebo je Džeko :D

_MaJi_tz
26-06-2009, 08:50
Ne znam uopće ko je provalio da Melo može zamjenit Pirla?

p.s. Znate zašto Paris Hilton hoda s C.Ronaldom? Odjebo je Džeko :D

Heheheh......da ga ´oce zabit Dzeko joooj nano nanice

Senahid1
26-06-2009, 09:05
Ne znam uopće ko je provalio da Melo može zamjenit Pirla?

p.s. Znate zašto Paris Hilton hoda s C.Ronaldom? Odjebo je Džeko :D


čini mi se drugi post da valja :guw: :grinser:

jučer baš posmatram Džeku na Baščaršiji....gleda za nekim trebama...libo njega što ga Milan traži :) :1old:

P.S. jebem ti http://acmilan-serbia.blogspot.com/ :nunu:

rossoner210979
26-06-2009, 09:24
kakav fabregas ljudi nemojte se zamajavat nije lud da dodje u milan pored barce i reala i ostalih klubova sad kad je u ovakvom stanju klub,ja mislim da mu je na zadnjem mjestu milan ako bi i išao iz arsenala i zato zaboravite top imena ako hoćete top igrača morate ga i platit a milan i ovako teše ugovore igračima ovo što pišu novine o njemu kao pojačanju možete objesit mačku o rep i netrebate se bacat u euforiju ako imate imalo mozga onda možete sami donjet zaključak da od toga nema ništa,dao bog da griješim ali je to surova istina i moramo se pomirit sa tim

Yoann Gourcuff
26-06-2009, 10:25
Zemljaci dodjite http://acmilan-serbia.blogspot.com/ , sve najnovije vesti o nashem ACMilanu!!!:rone:

On nema više od 13 ili 14 godina, napravi blog o Milanu, samo kopira vijesti da domaćih stranica koje dok on stavi, svi mi koji posjećujemo strane portale i drugo pročitamo odavno. I sad kad je napravio blog želi da ga ljudi posjećuju i komentiraju mu tako da se on osjeća moćno i da bude važan nekakav. Ne zna gdje će naći posjetitelje pa se registrira na forum o Milanu (pošto je blog o Milanu) i tu stalno stavlja link bloga. Od njega sigurno ne možete očekivat neki post o nekom njegovom mišljenju o Milanu ili slično jer je premlad i nema pojma.

Što više ga vi molite da prestane s tim, njemu kao djetetu od 13 godina postaje sve zanimljivije to još više stavljat ovdje !

Zato, nemojte uopće mu posjećivati blog, kao ni ja što nisam uopće pošao na taj blog, niti mu išta više govorite o tome, jednostavno ignorirajte ga ako mu moderatori već ne mogu dati ban.

kalla1899
26-06-2009, 11:26
kakav fabregas ljudi nemojte se zamajavat nije lud da dodje u milan pored barce i reala i ostalih klubova sad kad je u ovakvom stanju klub,ja mislim da mu je na zadnjem mjestu milan ako bi i išao iz arsenala i zato zaboravite top imena ako hoćete top igrača morate ga i platit a milan i ovako teše ugovore igračima ovo što pišu novine o njemu kao pojačanju možete objesit mačku o rep i netrebate se bacat u euforiju ako imate imalo mozga onda možete sami donjet zaključak da od toga nema ništa,dao bog da griješim ali je to surova istina i moramo se pomirit sa tim

cesca treba platiti najmanje 30 mil. eura

odakle milanu te pare?

tak oda nema smisla uopce raspravljati o tome....

sheva-gila
26-06-2009, 11:42
cesca treba platiti najmanje 30 mil. eura

odakle milanu te pare?

tak oda nema smisla uopce raspravljati o tome....

aj ljudi kako me nervirate pa kako to mislite da milan nema para vjerujete tok majmuna gallianija kako daje izjave kako milan je u krizu zbog globalne krize ma daj ohladite nek kaze on nekome drugome kako je milan u krizi i sta ja znam,

prle
26-06-2009, 12:51
aj ljudi kako me nervirate pa kako to mislite da milan nema para vjerujete tok majmuna gallianija kako daje izjave kako milan je u krizu zbog globalne krize ma daj ohladite nek kaze on nekome drugome kako je milan u krizi i sta ja znam,

Slazem se.
Vlasnik kluba jedan od najbogatijih ljudi na svijetu i mi ko fol nemamo za kifle smijesno!

ludiot
26-06-2009, 13:11
Milan kupio 18-godišnjeg napadača

Nakon kupnje Portovog braniča Alyja Cissokha, uprava Milana dovela je i drugo pojačanje za novu sezonu. To je 18-godišnji talijanski napadač Gianmarco Zigoni, koji dolazi iz talijanskog trećeligaša Trevisa...

Sky Sports Italia izvještava da je Milan pobijedio u borbi za Zigonijem brojne klubove Serije A, te da je transfer vrijedan 1.2 milijuna eura.

Treviso je prošle godine ispao u treći razred talijanskog nogometa, a Zigoni je u Seriji B odigrao 18 utakmica i zabio je dva gola.

Gianmarco Zigoni se istaknuo svojim nastupima za omladinsku momčad Trevisa za koju je postigao više od 100 golova, a ujedno je i sin Gianfranca Zigonija, koji je šezdesetih godina osvojio dva naslova u Seriji A s Juventusom.

ShockeY
26-06-2009, 13:40
Napoli previse novca ulaze u novu ekipu da bi samo tako lako se odrekao Santracrocea,a pogotovo za nekih 6-7 miliona eura..Kako sam uspio izciati ovaj malac Zignoni je stvarno perspektivan igrac ali poznavajuci nasu politiku on ce vjerovatno igrati u Pecari iduce sezone al opet novi je trener za kormilom,tako da sve stoji otvoreno..

Sutra summit za Dzeku u Njemackoj..tim iz Milana Galliani,Braida sjedaju za pregovaracki stol sa Njemcima..ljudi uvjeren sam da ce Dzeko biti veliko pojacanje,Sheva je dosao kad je imao slicno godina treba nam ovakav napadac..

Sutra se isto moze rjesiti buducnost Di Gennara..Milan ovo ljeto ima poprilican broj prijateljskih utakmica nadam se da nece biti kao kad je Ancelotti vodio ekipu da ima na raspolaganju 2 napadaca 5 tekmi..


decko glup si:)

rinogattuso
26-06-2009, 13:50
decko glup si:)

Hvala..

Dakle,Abete izjavio da pored Thiaga Silve imamo pravo dovesti jos jednog non EU igraca,to ce najvjerovatnij po posljednim infroacijama biti Dzeko koji ce i bojkotovati ostanak U wolsburgu kako prize kruze on ne zeli ni ici na pregovore bez Galliania i Braide.

Znaci odpada Hernanes..ja sam i dalje optimista oko ovog mercata i ako Dzeko dodje ocekujem pored njega minimalno jos jednu akviziciju.

Oddo izjavio da mu je jedina opcija Milan i samo Milan dok se nasi ne oglasavaju po pitanju Odda,a ako uspjemo Cissokha na kraju dovuci on sigurno odpada ..

rossoner210979
26-06-2009, 13:54
pa ako je jedan od bogatijih ljudi na svijetu kakva mu je ovo politika zašto radi onda ovo sa klubom,zašto klub ide prema dnu zašto od onakvog kluba pravi sprdačinu da nam se svi smiju,evo čitam i prodaja sezonskih karata je u drastičnom padu,pa šta rade njih dvojica,ako će ovako nastavit onda brate neka prodaju klub

kalla1899
26-06-2009, 14:18
aj ljudi kako me nervirate pa kako to mislite da milan nema para vjerujete tok majmuna gallianija kako daje izjave kako milan je u krizu zbog globalne krize ma daj ohladite nek kaze on nekome drugome kako je milan u krizi i sta ja znam,

berlusconi ima para ali acmilan nema para.....zasto su prodali kaku ako imaju para?

zasto se smanjuje proracun ove godine za 54 mil eura?

zasto se ne da za džeku 5 mil vise na sta bi vukovi pristali?

kalla1899
26-06-2009, 14:21
Milan kupio 18-godišnjeg napadača

Nakon kupnje Portovog braniča Alyja Cissokha, uprava Milana dovela je i drugo pojačanje za novu sezonu. To je 18-godišnji talijanski napadač Gianmarco Zigoni, koji dolazi iz talijanskog trećeligaša Trevisa...

Sky Sports Italia izvještava da je Milan pobijedio u borbi za Zigonijem brojne klubove Serije A, te da je transfer vrijedan 1.2 milijuna eura.

Treviso je prošle godine ispao u treći razred talijanskog nogometa, a Zigoni je u Seriji B odigrao 18 utakmica i zabio je dva gola.

Gianmarco Zigoni se istaknuo svojim nastupima za omladinsku momčad Trevisa za koju je postigao više od 100 golova, a ujedno je i sin Gianfranca Zigonija, koji je šezdesetih godina osvojio dva naslova u Seriji A s Juventusom.

odakle im informacija da je cissokho kupljen?

Senahid1
26-06-2009, 17:53
ma pusti sportin.ba.....niđe veze...samo nešto pišu....ne daj bože nikog više da dovedemo kao Cisokha :grinser:
:nunu:

ludiot
26-06-2009, 20:46
odakle im informacija da je cissokho kupljen?

Ovako je izvestio hrvatski nogometni magazin da je Cisokho kupen

ludiot
26-06-2009, 20:47
Džeko očekuje sastanak s upravom Wolfsburga

Nekoliko tjedana stupce njemačkog i talijanskog tiska puni priča o bosansko-hercegovačkom nogometašu Edinu Džeki, najboljem igraču prošle sezone u Bundesligi...

Ovaj 23-godišnji napadač Wolfsburga, koji je ukupno postigao 36 pogodaka u 42 utakmice aktualnog njemačkog prvaka u svim natjecanjima prošle sezone, javno je izrazio nadu da će sljedeće sezone igrati u Milanu.

No, njegov Wolfsburg uporno odbija Milanove predstavnike, ali je isto tako pitanje što će se dogoditi tijekom ovog vikenda, budući je dopredsjednik Milana Adriano Galliani najavio odlazak na sastanke s čelnicima njemačkog prvaka.

Isto tako je najavljeno da će za isti stol sjesti Džeko i uprava kluba, pa je moguće da će se napokon staviti točka na i mnogih naklapanja odlazi li Džeko iz Wolfsburga ili ne.

- Sve ćemo znati nakon sljedeća dva dana - rekao je igračev agent Irfan Redžepagić.

Senahid1
27-06-2009, 05:39
daj neka potpiše već jednom.....hajde Edineeee :)

ludiot
27-06-2009, 05:44
Galliani: Milan ne propada, mi smo uvijek jaki

Adriano Galliani, dopredsjednik nogometnog kluba Milan, uvjeren je da će sastav sa San Sira i dalje biti jak i konkurentan na svakom polju...

Premda su tijekom ovog ljeta prodali Kaku u Real Madrid, a izgleda da je i Andrea Pirlo na odlasku (svi navodi govore da je odlazak u Chelsea neminovan), Galliani napominje da to ne znači kako će Milan biti slab.

- Godinama i desetljećima smo u krupnom planu, u svakom natjecanju. Tako će biti i dalje, a ove prodaje ne znače da se klub raspada ili da radimo korake unatrag - rekao je Galliani i nastavio:

- Prošle godine smo zaradili više nego prije dvije godine kada smo igrali Ligu prvaka. Milan je na čvrstim nogama, ne morate se bojati za njega.

Galliani će, inače, ovog vikenda pokušati finalizirati dolazak 23-godišnjeg bosansko-hercegovačkog nogometaša Edina Džeke iz Wolfsburga u Milan.

profa
27-06-2009, 06:01
Subota, 27.06.09. 12:51.

Sapunica oko transfera reprezentativca Bosne i Hercegovine Edina Džeke danas bi (konačno) trebala biti okončana, a neke stvari bi trebale posttati jasnije.

Džeko će se danas sa svojim menadžerom Irfanom Redžepagićem u Wolfsburgu sastati sa čelnicima prvaka Njemačke. Očekuje se da će reprezentativac Bosne i Hercegovine zatražiti od Nijemaca da ga proslijede u Milan.

Wolfsburg je na sve načine pokušao zadržati Džeku u svojim redovima i naredne sezone, ali je reprezentativni napadač BiH odbio ponudu za
novi ugovor.

“Edin će danas, ili eventualno sutra, sastati sa čelnicima Wolfsburga. Džekin je san da pređe zaigrati u Milan, to je poznata činjenica. Međutim, klub može promijeniti cilj ako to želi”, rekao je Irfan Redžepagić, agent Edina Džeke.

Milan je ponudio Wolfsburgu oko 20 miliona eura za Džeku, plus neke igrače, ali je njemački klub odbio tu ponudu i zatražio 30 miliona eura.

Međutim, i pored odbijanja ponude, u Milanu su uvjereni kako je Džeko njihov igrač. Pa, nije slučajno potpredsjednik Milana Adriano Galliani jedan od najmoćnijih ljudi evropskog fudbala.

“Moje mi iskustvo govori da je jako teško zadržati igrača koji ne želi da ostane”, kazao je Galliani.

Sportsport.ba

prle
27-06-2009, 06:20
Galliani: Milan ne propada, mi smo uvijek jaki

Adriano Galliani, dopredsjednik nogometnog kluba Milan, uvjeren je da će sastav sa San Sira i dalje biti jak i konkurentan na svakom polju...

Premda su tijekom ovog ljeta prodali Kaku u Real Madrid, a izgleda da je i Andrea Pirlo na odlasku (svi navodi govore da je odlazak u Chelsea neminovan), Galliani napominje da to ne znači kako će Milan biti slab.

- Godinama i desetljećima smo u krupnom planu, u svakom natjecanju. Tako će biti i dalje, a ove prodaje ne znače da se klub raspada ili da radimo korake unatrag - rekao je Galliani i nastavio:

- Prošle godine smo zaradili više nego prije dvije godine kada smo igrali Ligu prvaka. Milan je na čvrstim nogama, ne morate se bojati za njega.

Galliani će, inače, ovog vikenda pokušati finalizirati dolazak 23-godišnjeg bosansko-hercegovačkog nogometaša Edina Džeke iz Wolfsburga u Milan.

Toliko o tome da smo u krizi i da nemamo para.
Ne bi mi imali najvece ugovore sa igracima da smo goli ko lipa,130 miliona godisnje je mnogo,zato sad kresu budzet i u pravu su pojednicima se previse placa,dobro doduse neki su nasi igraci to ranije dobili jer su igrali mnogo bolje!

DavieBoy
27-06-2009, 06:50
Zatisje pred buru :D

kalla1899
27-06-2009, 07:01
Toliko o tome da smo u krizi i da nemamo para.
Ne bi mi imali najvece ugovore sa igracima da smo goli ko lipa,130 miliona godisnje je mnogo,zato sad kresu budzet i u pravu su pojednicima se previse placa,dobro doduse neki su nasi igraci to ranije dobili jer su igrali mnogo bolje!

jos gore je imati a ne dati nego neimati a nedati......

prle
27-06-2009, 07:06
jos gore je imati a ne dati nego neimati a nedati......
to da ali smo vala davali i sakom i kapom doduse pogresnim igracima,tipa emerson oliveira i tako tim asovima.
Treba sacekati kraj ovog mercata pa vidjeti onda sta su napravili ovi nasi genijalci,ovako se palimo svi na ove neke glasine,i onda neke rasprave koje idu u nedogled,evo zadnje je da cemo slozit Pirla i probati dovesti Fabregasa........
Sad i mene nervira ovo Gllianijevo pucanje socijale,ali sta ces mu,znaju svi da smo uzeli kesh za Kaku i sad oce da nas izmuzu......

mrki
27-06-2009, 08:18
Znaci odpada Hernanes..ja sam i dalje optimista oko ovog mercata i ako Dzeko dodje ocekujem pored njega minimalno jos jednu akviziciju.



Da, to će nas spasiti. Pirlo ce biti prodan ( super...), ali mi cemo Yoana, Kaku i Pirla ( ajd...) zamijeniti sa Dzekom, bekom i jednim veznim kao Gago, Mello... Pa to je smiješno!!!

Milan je/će od Kake, Yoana, plaće koje su uzeli/srezali, Pirla, zaraditi više od 155mln eura!

Galliani je danas izjavio da nam je cilj biti među 3 u serie a. Ovo je kraj Milana pa se vi zavaravajte koliko god hoćete. Što mislite zasto Pirlo, Pato itd. žele otići? Zato što znaju da ce ova ekipa biti nedorasla Interu i Juvetu.

DavieBoy
27-06-2009, 08:24
jos gore je imati a ne dati nego neimati a nedati......

To ono isto kao za zene,da se ljepši spol ne osjeti uvrijeđenim:'' Bolje nemati a zeljeti, nego imati a ne zeljeti''. :D

DavieBoy
27-06-2009, 08:26
PRVA želja Milana u novoj sezoni i dalje je Edin Džeko, ali ako propadnu pregovori oko njegova prelaska na San Siro, “rossoneri” su spremni okrenuti se Arsenalovom Emmanuelu Adebayoru.

Dok čekaju rezultate pregovora s Wolfsburgom oko bosansko-hercegovačkog reprezentativca, čelnici milanskog kluba razmišljaju i o “planu B”. U tu je svrhu klupski dopredsjednik Adriano Galliani već obavio prve razgovore s Arsenalom.

"Adebayor je alternativa za Džeku i već sam o tome razgovarao s Arsenalovim menadžerom Arseneom Wengerom", izjavio je Galliani za Sky Sport Italia.

Galliani nije rekao je li s londonskim klubom razgovarao o konkretnoj svoti koju je spreman platiti za togoanskog centarfora, ali Sky Sport Italia navodi da su “topnici” spremni za prodaju svoga napadača

www.index.hr

alberto
27-06-2009, 09:34
Da, to će nas spasiti. Pirlo ce biti prodan ( super...), ali mi cemo Yoana, Kaku i Pirla ( ajd...) zamijeniti sa Dzekom, bekom i jednim veznim kao Gago, Mello... Pa to je smiješno!!!

Milan je/će od Kake, Yoana, plaće koje su uzeli/srezali, Pirla, zaraditi više od 155mln eura!

Galliani je danas izjavio da nam je cilj biti među 3 u serie a. Ovo je kraj Milana pa se vi zavaravajte koliko god hoćete. Što mislite zasto Pirlo, Pato itd. žele otići? Zato što znaju da ce ova ekipa biti nedorasla Interu i Juvetu.

Mozda Inter i ima bolje igrace...Ali Juve?????
Daj ba,pa od koga je bolji Grigera,Melberg,C Zaneti,Molinaro???
To su igraci iz prve postave Juventusa....

curki
27-06-2009, 10:23
Da, to će nas spasiti. Pirlo ce biti prodan ( super...), ali mi cemo Yoana, Kaku i Pirla ( ajd...) zamijeniti sa Dzekom, bekom i jednim veznim kao Gago, Mello... Pa to je smiješno!!!

Milan je/će od Kake, Yoana, plaće koje su uzeli/srezali, Pirla, zaraditi više od 155mln eura!

Galliani je danas izjavio da nam je cilj biti među 3 u serie a. Ovo je kraj Milana pa se vi zavaravajte koliko god hoćete. Što mislite zasto Pirlo, Pato itd. žele otići? Zato što znaju da ce ova ekipa biti nedorasla Interu i Juvetu.

Daj Mrki svaka cast tebi i tvom stazu na ovom forumu, ali pokazi malo optimizma.. U ovim vremenima kad je prodan Kaka', Milan u krizi, ona dva idiota su na čelu kluba, najmanje nam treba pesimizam...

Mislim da im je jedina greska sto nisu zadrzali Yoanna kad su vec prodali Kaku', al jebiga sad... Sta mozemo, vidit cemo sve kako ce bit na kraju prijelaznog roka... Naravno da je tesko prihvatiti da se necemo boriti za trofeje dogodine, ali to smo znali i bez Gallianija...

On je po meni kasno poceo raditi nesto sto je trebalo vec prije par godina kad smo bili na vrhuncu. Dzeko i Cissokho ako dodju to ce biti dobar potez, nadam se da ce se ubuduce nastaviti u tom smjeru. Zasto zadrzati Kaku' i opet gledati kako se muče, jedan igrač ne čini momčad i uz par pojačanja može to izgledati puno bolje nego sa Kakom...

Malo optimizma čovječe, nije nitko umro! To je jedino sto nam je kao navijacima Milana ostalo!

FORZA MILAN

DavieBoy
27-06-2009, 10:36
TRENER nogometaša Rome Luciano Spaletti u potrazi je za pouzdanim napadačem, a prvi na njegovoj listi je Andrij Ševčenko.

Ukrajinac se nakon jednogodišnje posudbe iz Milana vratio u Chelsea, ali vjerojatno se neće zadržavati na Stamford Bridgeu budući da je na klupu sjeo donedavni trener Milana Carlo Ancelotti, koji mu u prošloj sezoni nije pružio previše prilike za igru.

Talijanski mediji navode da mu ideja o prelasku u Romu nije nimalo mrska. Ukoliko, ipak, ne uspiju privoljeti Ševčenka, u Romi će se okrenuti Juliju Cruzu iz Intera ili Realovom Klaasu Janu Huntelaaru.

Cruzu je nedavno propao transfer u Panathinaikos, a njegova je prednost što mu je ugovor s talijanskim prvakom istekao tako da bi Roma morala novčanik otvoriti samo za njegovu plaću.

Što se tiče Huntelaara, njegova je pozicija u madridskom Realu znatno oslabila nakon dolaska predsjednika Florentina Pereza, tako da se odlazak nameće kao logična opcija. Pitanje je samo bi li ga Roma uzela na posudbu ili bi platila odštetu “kraljevskom klubu”.

kalla1899
27-06-2009, 10:57
po meni prva greska ovog prijelaznog roka nije ta sto je prodan kaka nego sto su olako prepustili gourcuffa......njega se moralo zadrzati kas se vec znalo da ce ancelotti otici....

druga greska ce biti ako se ne dovede džeko,jebo ih adebayor,da se mene pita ako ne mogu vec dovesti dzeku doveo bih bilo koga osim adebayora....pa makar luca toni ili trezequet,a ostatak love iskoristio za kupnju nekog veznjaka ili stopera jer nesta nece cijelu sezonu biti zdrav(nesta kad je 100% fit i dalje je medju 5 najboljih stopera na svijetu)....ali adebayora nikako.....

ako ce se prodati pirlo,a dovesti cesc pristajem odma,nikakav melo,gago i ostali kreteni....

ova kriza je kurac prema onoj koja je bila 97.-2000. pa je opet ubrzo dosla liga prvaka i serie A......treba izdrzati ove 4 godine(2 su vec prosle) dok opet ne budu na samom vrhu.....

onda su dovedeni pirlo(2001),sheva i gattuso(1999),seedorf i nesta(2002)....i postali su najjaca ekipa na svijetu kroz par godina

nije mi jasno zasto su kupljena ona dva urugvajca prosle sezone i na taj nacin iskoristena kupnja stranaca?????

to mi nikad nece biti jasno....zato thiago silva nije mogao igrati od prvog mjeseca.....

rinogattuso
27-06-2009, 11:22
Ajmo ljudi pa ova 3 igraca sta smo vratili su buducnost talijanskog nogometa mislim na Di Gennara,Abatea i novog centrafora..za svu trojicu su samo rjeci hvale i to da lako postoji mogucnost da imaju velike karijere..

Di Gennaro u jednom trkac kreativac koji moze pokriti 2-3 pozicije u veznom redu sta,gledao sam ga prosle sezone i odusevio me partijama pa covjek nas je unsitio na San Siru,doslovno..Meni je on osobno drazi od Abatea i kvalitetniji u sirem nogometnom smislu.

Milan ce imati naapd sa Dzekom,Patom,Boriellom i Pipom po meni najbolji za zadnjih nekoliko godina kao i sama odbrana povratkom Neste i kupovinom Thiaga Silve ce dobiti jednu novu dimenziju..pa prijatelji nasu odbranu 50% utakmica prosle sezone je cinio dvojac Maldini-Favalli!!!!Problem ce biti ta vezna linija ta koncepcija izmedju odbrane i napada,prenos lopte i slicno ali i dalje tvrdim da Seedorf moze bolje odigrati onu pozciju centralnog veznog sta Pirlo godinama igra u nas..

RickyKaka
27-06-2009, 16:05
On nema više od 13 ili 14 godina, napravi blog o Milanu, samo kopira vijesti da domaćih stranica koje dok on stavi, svi mi koji posjećujemo strane portale i drugo pročitamo odavno. I sad kad je napravio blog želi da ga ljudi posjećuju i komentiraju mu tako da se on osjeća moćno i da bude važan nekakav. Ne zna gdje će naći posjetitelje pa se registrira na forum o Milanu (pošto je blog o Milanu) i tu stalno stavlja link bloga. Od njega sigurno ne možete očekivat neki post o nekom njegovom mišljenju o Milanu ili slično jer je premlad i nema pojma.

Što više ga vi molite da prestane s tim, njemu kao djetetu od 13 godina postaje sve zanimljivije to još više stavljat ovdje !

Zato, nemojte uopće mu posjećivati blog, kao ni ja što nisam uopće pošao na taj blog, niti mu išta više govorite o tome, jednostavno ignorirajte ga ako mu moderatori već ne mogu dati ban.

Kao prvo ti si nevaspitan. Drugo recnik ti je za nulu. Trece nemam 13, 14 godina, nego 27. Cetvrto mnogo te j*** sto sam iz Srbije, komplexi cine svoje. Peto nemam nameru ovde sa tobom bilo sta da diskutujem i da pisem tu neka misljenja i komentare, tj tvoje i tebi slicnih puste mastarije. Mnogo si "strucan", a veze nemas sa zivotom. I poslednje, ti ni ne treba da dolazis na blog, takvi maloumnici kao sto si ti nisu dobrodosli!

kalla1899
27-06-2009, 16:13
Kao prvo ti si nevaspitan. Drugo recnik ti je za nulu. Trece nemam 13, 14 godina, nego 27. Cetvrto mnogo te j*** sto sam iz Srbije, komplexi cine svoje. Peto nemam nameru ovde sa tobom bilo sta da diskutujem i da pisem tu neka misljenja i komentare, tj tvoje i tebi slicnih puste mastarije. Mnogo si "strucan", a veze nemas sa zivotom. I poslednje, ti ni ne treba da dolazis na blog, takvi maloumnici kao sto si ti nisu dobrodosli!

bolje da si reko da imas 13 godina.......sad ispadas jos iritantniji....osoba od 27 godina pa joj se neke stvari ne mogu objasniti............100 puta smo ti rekli da ne stavljas blog svoj tako cesto jer nam ides na k.... ali evo ocito je upalilo.....
jer vidim sad nisi stavio svoj blog u svoj zadnji post.

vidis da mozes....samo tako nastavi i nema problema....:clap:

RickyKaka
27-06-2009, 16:15
bolje da si reko da imas 13 godina.......sad ispadas jos iritantniji....osoba od 27 godina pa joj se neke stvari ne mogu objasniti............100 puta smo ti rekli da ne stavljas blog svoj tako cesto jer nam ides na k.... ali evo ocito je upalilo.....
jer vidim sad nisi stavio svoj blog u svoj zadnji post.

vidis da mozes....samo tako nastavi i nema problema....:clap:

A mene iskreno boli kurac sto vama idem na kurac(ti i tebi slicni mi strasno "znacite" u zivotu i vase misljenje. Ako ti se ne svidja to sto reklamiram svoj blog nemoj da citas. :clap:

deejaysale
27-06-2009, 17:36
Davide vrijeme je za tvoju intervenciju čini mi se :-))

RickyKaka
27-06-2009, 18:58
smeta ljudima sto reklamiram blog. pa jel ih neko tera da citaju? i onda svoju nervozu pokusavaju da prenose na druge. A i jbg nisam hrvat ni bosanac ni musliman pa je to izgleda najveci problem koliko vidim. ;) to vam vecini "bode oci" :) forza milan!

Fret
27-06-2009, 19:14
Ma brate nije bitno ko je od kuda...stavi si u signature link za blog i resena stvar pa mozemo da pricamo dalje o Milanu ko ljudi.
Stvarno je malo iritirajuce onako.

:hug:

RickyKaka
27-06-2009, 19:23
Verujem ti da malo iritira, ali sigurno jos vise iritira to Serbia. A to iritira te ostrascene ludake kojih ima svuda, i onda prosipaju tu neke filozofije umesto da se ne obaziru na nesto ako im smeta. Pogotovo na tako nesto beznacajno. Ali dobro, ti si izgleda ok koliko vidim, i drago mi je. FORZA MILAN! :)

Fret
27-06-2009, 19:27
Ma ima na ovakvim forumima i srba i hrvata i interista i juventina i sta onda...forum i dalje funkcionira i vecina ljudi je okej. Milslim da ne smeta ljudima nacionalnost.
Tu i tamo se neki malo podbadaju ali nista strasno - vise kao rivalitet nego neke nacionalne netrpeljivosti.

Ne treba se opterecivati s nepotrebnim stvarima. Bolje da se svadjamo koga bi trebalo dovesti u Milan od igraca nego o ne nogometnim temama.

Stavi si blog u sig i cao, ionako ce svi zaboravit na ovu "frku" za dan dva.

:)

RickyKaka
27-06-2009, 19:32
Da, slazem se. Mada sam mislio da je bilo ok i da malo izreklamiram svoj blog. Gde cu na drugom mestu ako ne kod navijaca Milana koji razumeju ovaj jezik. Ali ok, sad sam stavio Adresu i signature, cool. ;)

huss
27-06-2009, 20:59
Covjece na osnovu cega si ti samo zakljucio da te neko proziva zbog toga sto si iz Srbije??? Jebote, na ovom Balkanu nista ne moze bez politike. Svi su ti fino rekli da smaras sa tom reklamom bloga, a i neko je fino kopiro pravila foruma gdje pise da je to zabranjeno. Milsim, da je bilo ko od nas dosadjivo sa tom reklamom svaki dan, isto bi svi reagovali, zato zajebi tu pricu o nacionalizmu i prosipaj je negdje drugo...Uglavnom, ohladi malo glavu nisu devedesete, dobro si doso ovdje ko i svi navijaci milana, al postuj neka pravila.

A ovaj Dzeko nikako da potpise... :)

MIRZA
27-06-2009, 21:28
ovo za Džeku me podsjeća na onu knjigu "Čekajući Godoa"
samo da nebude kao i u istoimenoj knjizi, pa da ne dočekamo Godoa (Džeku)....

alberto
27-06-2009, 21:32
Izgleda nista od Dzeke..........................

Yoann Gourcuff
28-06-2009, 04:34
Kao prvo ti si nevaspitan. Drugo recnik ti je za nulu. Trece nemam 13, 14 godina, nego 27. Cetvrto mnogo te j*** sto sam iz Srbije, komplexi cine svoje. Peto nemam nameru ovde sa tobom bilo sta da diskutujem i da pisem tu neka misljenja i komentare, tj tvoje i tebi slicnih puste mastarije. Mnogo si "strucan", a veze nemas sa zivotom. I poslednje, ti ni ne treba da dolazis na blog, takvi maloumnici kao sto si ti nisu dobrodosli!

Sinko, možeš odjebat lagano !
Nisam ti nikad ni pošo na blog niti ću i boli me qrac odakle si ali vjeruj ti si zadnji koji meni možeš govorit da veze nemam sa životom, ti i tebi slični.

I molim te, nemoj odgovarat više na ovo što sam ja napiso da ne odemo u nedogled....

ludiot
28-06-2009, 04:55
Wolfsburg Džeki nudi produljenje ugovora

Uprava aktualnog bundesligaškog prvaka Wolfsburga ne popušta kad je u pitanju transfer bosansko-hercegovačkog nogometnog reprezentativca Edina Džeke (23) u Milan...

Ono što je Franck Ribery za Bayern München, to je Džeko za Wolfsburg, piše hamburški dnevnik Bild i dodaje da mu je uprava kluba s klupskih priprema na sjevernomorskom otoku Syltu ponudila produljenje ugovora.

Podsjetimo, Milan u svoje redove želi dovesti Džeku, drugog bundesligaškog strijelca prošle sezone (26 golova), te je za njega ponudio 20 milijuna eura, ali zasad uprava kluba nije spremna pregovarati.

- Može nam doći cijeli svijet i dati ponude za Džeku, ali mi ga nećemo dati – rekao je glasnogovornik kluba Stephen Grühsem, a na njega se nadovezao trener Armin Veh:

- Imamo velike planove za novu sezonu i treba nam Edin.

Bild tako piše da je u subotu navečer održan sastanak na kojem su nazočili Veh, njegov asistent Frank Aehlig, sam Džeko i njegov savjetnik Alen Augustinčić, a tema je bilo produljenje ugovora.

Aktualni ugovor Džeki istječe 2011. godine, a njegova primanja iznose manje od milijun eura godišnje. Prema hamburškom dnevniku, uprava Wolfsburga Džeki je ponudila dvije varijante produljenja suradnje, ugovor do 2013. godine i tri milijuna eura primanja godišnje, kao i produljenje do 2012. godine uz blago povećanje primanja.

Kako je Džeko reagirao na ovakve ponude zasad nije poznato, ali je njegov stav zapravo već od ranije poznat budući da je nedavno izjavio da se želi pridružiti Milanu.

amel82
28-06-2009, 06:03
Nakon što se pojavila Džekina izjava

Edin to nije rekao, pregovori još traju




Nakon što je kao bomba odijeknula informacija da je Edin Džeko izjavio da ostaje u Wolfsburgu, iz Njemačke je, gdje se vode pregovori, stigao demant.

“Ostajem u Wolfsburgu”, prenio je Sky Sport navodnu izjavu Edina Džeke, nakon što su sinoć započeti pregovori između bh. reprezentativca i čelinika Wolfsburga, koji su “dijamantu” ponudili dvije verzije ugovora.

Međutim, ovo nije tačno, jer pregovori Džeke i njegovog menadžera Irfana Redžapagića i čelnika Wolfsburga još traju i ništa još uvijek nije decidno dogovoreno.

“U ovom trenutku još ništa nije završeno. Pregovori sa Wolfsburgom još traju i evo u ovom trenutku smo na sastanku”, rekao je Irfan Redžepagić za SportSport.ba, te prokomentarisao navodnu Džekinu izjavu prema kojoj je reprezentativac BiH kazao kako ostaje u Wolfsburgu.

“Vjerujem da se odmah pojavilo mnogo špekulacija, kao što je to bio slučaj i do sada. Edin to nije mogao reći jer još ništa nismo dogovorili. Kao što sam rekao, još uvijek smo na sastanku i više će se znati tokom dana”, dodao je Redžepagić za SportSport.ba.

rossoner210979
28-06-2009, 06:39
koga god nek dovedu ako ne uspiju džeku,samo onu džukelu adebayora nikako

RickyKaka
28-06-2009, 07:27
Covjece na osnovu cega si ti samo zakljucio da te neko proziva zbog toga sto si iz Srbije??? Jebote, na ovom Balkanu nista ne moze bez politike. Svi su ti fino rekli da smaras sa tom reklamom bloga, a i neko je fino kopiro pravila foruma gdje pise da je to zabranjeno. Milsim, da je bilo ko od nas dosadjivo sa tom reklamom svaki dan, isto bi svi reagovali, zato zajebi tu pricu o nacionalizmu i prosipaj je negdje drugo...Uglavnom, ohladi malo glavu nisu devedesete, dobro si doso ovdje ko i svi navijaci milana, al postuj neka pravila.

A ovaj Dzeko nikako da potpise... :)

Ako je za tebe to fino onda je to zalasno. Ja nisam od onih koji su ostrasceni, mada znam da gomila jeste. Moja glava je ok, ti se zapitaj batice kakva je tvoja glava pa onda tudje komentarisi. Da je tvoja hladna ne bi nastavio da komentarises moj "problem", o tome sam pricao lepo sa deckom iz Hrvatske pre tebe. Uzivaj u zivotu BA, hahaha :web:

RickyKaka
28-06-2009, 07:30
Sinko, možeš odjebat lagano !
Nisam ti nikad ni pošo na blog niti ću i boli me qrac odakle si ali vjeruj ti si zadnji koji meni možeš govorit da veze nemam sa životom, ti i tebi slični.

I molim te, nemoj odgovarat više na ovo što sam ja napiso da ne odemo u nedogled....

A ti, ti si klosar prva liga, vidi se da si pravi majmun. I ostrascena budala. Nemoj ti da nastavis da odgovaras da ne ide u nedogled. Bolje jedi banane nego sto si na netu, to je za tebe. ;)

deejaysale
28-06-2009, 07:42
Otvorit ću grupu na facebook-u Obožavatelji Internet Huliganizma,mislim da će naći mnogo poklonika na ovom forumu :-))