View Single Post
Old 07-01-2011, 11:15   #28635
Efekat leptira
Registered User
 
Efekat leptira's Avatar
 
Join Date: 01 2010
Location: Subotica, Serbia
Fave Players: Savićević, Maldini, Serginho, Ambrosini
Efekat leptira is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by kakabanja View Post
Ma Ok je to (razmjena mišljena, taktika, šuplja i tako to neobavezno) ali ovdje ima likova koji se tako užive u svoje mišljenje i taktike tipa 442, 787 i neznam koji već broj ovaj iza ovoga, ovaj pored ovoga, ovaj lijevo onaj desno onaj naprijed da je to nevjerovatno. I sve bi to bilo super, tipa dosao Kasano moze igrat ovdje moze igrat ondje, moze kopat nos na klupi i sve to ide fino onako lagano i onda dodje lik koji kaze NE on moze igrati samo tu ili Alegri je fašista zato što mrzi Ronaldinja, Karlo je bio prvak samo zato sto je imao najbolje igrače , Karlo je bio prvak samo zato što je imao Kaku, Karlo je naslijedio Hiddinkov podmazani stroj, Ivanović je nenam već šta u odnosu na nekog igraća Milana, Teri je izmislio fudbal za TSilvu, Pirlo je ovo Gatuzo je ono, Del Neri je sve, pomoćni trener u Čelziju je neko i nešto, te ako se kojim slučajem ko ne složi satim počasti te bujicom nebuloza. E ako je to forum onda OK.
Jebiga ja mislim da je Karlo Anćeloti (lik i djelo) veliki čovjek u istoriji Milana. Kao što je bio i Leonardo do prije 15-tak dana.
vidi kaku.. ko bi rekao da je sposoban da napiše više od dva reda.. vidim vežbalo se, radilo se.. lepo, lepo, al nedovoljno..

druže, ti si jednostavno promašio lokaciju.. vesti i novosti o dešavanju u Milanu treba da čitaš na oficijelnom sajtu, milannews, calciomercato i sl. Ovaj lokalitet je kreiran s ciljem da članovi istog slobodno diskutuju, raspravljaju, analiziraju o svemu živom i mrtvom, što je vezano za ovaj klub. Baš kao što ti je geoff objasnio.. al tebi pričati ili zidu govoriti je potpuno isto.

iz gore navedene definicije proizilazi da je svaki član foruma, slobodan da napiše šta god njegov moždani aparat prihvati kao racionalno, normalno pa makar to bila i formacija 737.. drugi članovi foruma mogu da ga isprave, da mu objasne, da uđu u raspravu sa njim ili da mu se jednostavno kidaju od smeha.. jedino što ne smeju, da vređaju.

tvoji pokušaji, da ubediš ostale, kako sam ja neko ko kvari opuštenu raspravu i diskusiju su smešni, neuspeli i tužni.. ja skoro godinu dana svakodnevno vodim rasprave sa ensarom, ni oko čega se skoro ne slažemo ali nikada nije došlo do pogrdnih reči.. bilo je oštrih suprostavljanja, ali sve bi se završilo bez gorkog ukusa.. takođe i sa mrkijem, geofom nešto ređe, kallom, memom.. oni su dokaz da ja nisam neko ko je isključiv i vulgaran.. bilo ko od pomenutih je bez problema dobijao moje iskreno izvinjenje ukoliko se našao uvređen.. kao i ja njihovo.

ti i tebi slični (zagorakis, albika..) treba da pogledate samo svojih 20 postova unazad i videćete da su apsolutno svi bili jedva skrpljena, sarkastična, sa podsmehom ofucana prozivanja mojih stavova.. ja tebi sad kažem – ako je to forum i ako ga ti tako zamišljaš onda OK.. ali zaista iskreno smatram da ti ovde nije mesto.. ne smetaš, ali jednostavno ako nisi u stanju da ponudiš svoje cenjeno mišljenje, ne bi trebalo ni da napadaš i da se podsmevaš tuđem.. bar ne na taj način.
Efekat leptira is offline   Reply With Quote