AC Milan Forums  

Go Back   AC Milan Forums > AC MILAN > MilanMania International

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25-12-2010, 05:43   #28501
senna_cro
Registered User
 
senna_cro's Avatar
 
Join Date: 06 2007
senna_cro is on a distinguished road
Ma šta se tresete, to je Berlu poslao krticu da se osigura

Jel vam poznat ovaj malac?
http://img529.imageshack.us/img529/6364/dejo.jpg

Sretan Božić svima koji slave, uživajte ove dane
senna_cro is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2010, 05:53   #28502
Efekat leptira
Registered User
 
Efekat leptira's Avatar
 
Join Date: 01 2010
Location: Subotica, Serbia
Fave Players: Savićević, Maldini, Serginho, Ambrosini
Efekat leptira is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by deejaysale View Post
HMmmm,ne mogu se bas odredit sto se tiče Leonarda,s jedne strane mi je savršeno jasno da je ovo napravio iz inata Berlusconiju koji ga je izgleda opasno izrevoltirao kad je ovo napravio,s druge strane on je profesionalac ko i svi(velika većina) i odlazi tamo gdje ga zovu i plate,normalno da mu želim sve najgore,ali u ovoj situaciji kakva je trenutno u Serie A on je barem dobar trener,a složili smo se ovdje već nekoliko puta da bi on sa sadašnjom ekipom Milana osvojio barem 4-5 bodova više pa samim time smatram da je bolji trener od našeg panja,

a nemojmo zaboravit da je on jedini uspio dignut Dinha (prije njega Carletto i poslije njaga sadašnji panj to nisu ni blizu uspjeli !!??!!) koji nas je vukao cijelu prošlu sezonu,pribojavam ga se,moram priznat
Pa s obzirom da je leo s prošlogodišnjim sastavom osvojio bod više do nove godine, moram reći da se i ja slažem da bi sa novim kadrom osvojio bar 5-6 bodova više nego ovaj konj.

S drugom konstatacijom se ne mogu složiti u potpunosti. Ja sam još pre početka sezone, kad je robinho tek stigao, napisao da naša magična četvorka a pre svega brazilski trio pato-rone-binho ne može da prikaže svu svoju čaroliju dok god im se mesto u timu ljulja.. a upravo su pomenuta trojica non stop bila na relaciji teren-klupa.. i šta je ishod? da li je iko od njih zadovoljio u potpunosti, realno? Apsolutno niko. Nijedan od pomenutih nije imao konstantno dobre igre, ili igre koje su u skladu s kvalitetom koji poseduju.

Pato je krenuo odlično, pa povreda, pa promašaji, pa klupa, pa povreda.. i sad čak i mrki razmišlja da bi bilo dobro prodati ga.. robinho je, pak, bio svestan da će on prvi na klupu i da će morati da se probija.. pre povrede pata, svaku šansu koju bi dobio uprskao je.. tek nakon povrede pippa i pata je počeo da igra više i bolje, jer je bio svestan da 2 loša poteza na meču neće značiti grejanje klupe u sledećem.

I na kraju rone, koji je baš kao i pato odlično krenuo.. leće, catania, parma, chievo, okser.. gotovo igrač utakmice u svim tim mečevima.. čak je i dobio reprezentativni poziv.. nakon toga loše izdanje protiv reala, rez, klupa, ulasci u nadoknadi vremena, pa gol protiv oksera, ali džabe.. trener nam je fašista.

I zbog toga smatram da je pogrešno reći “leo je revitalizirao dinha”. Prava formulacija, po mom mišljenju, treba da glasi 'karlo i panchina su ga zakočili i unakazili'

Jednostavno, ne možete u drugom kolu protiv ćezene nakon onakve sezone i početne predstave protiv lećea, izvaditi ubedljivo najboljeg igrača u 55’.. a s druge strane davati mu šansu na kašičicu u nadoknadi vremena ili posle 85’.. I sasvim je normalno da igrač psihički posrne, da se to odrazi na njegove igre, pa čak i na privatni život, pogotovo ako su u pitanju emotivni brazilci.

@memo, tim je apsolutno na mestu, leo i cristiano su svetlosnim godinama daleko ispred svih ostalih napadača.. jedino je sramotno ne ubaciti najboljeg fudbalera na svetu, xavia hernandeza, koji je daleko više prikazao i od inieste i od sahina

Last edited by Efekat leptira; 25-12-2010 at 05:57.
Efekat leptira is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2010, 06:54   #28503
meskalin
Registered User
 
meskalin's Avatar
 
Join Date: 02 2009
Location: BiH
Fave Players: Van Basten, Boban, Rui Costa, Gullit, Inzaghi,Weah
meskalin is on a distinguished road
Sretan Bozic svima na MM koji ga slave !!

sada treba da jos i Kaka predju u Intersss u januaru....koji Leo smrad, pa ja sam stavljao postove kad se kleo na vjernost Milanu!!!! ccc
meskalin is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2010, 07:32   #28504
alberto
Registered User
 
alberto's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Bosna
Fave Players: Maldini,Barezi,Pirlo,Rino,Pipo.
alberto is on a distinguished road
Sretan Bozic svima koji slave...
__________________
ACMILAN !!!!!Inter !!!Juve !!!
KAKA????Ko je to???
alberto is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2010, 08:16   #28505
mrki
Registered User
 
mrki's Avatar
 
Join Date: 04 2005
Location: Croatia
Fave Players: Maldini, Boban, Inzaghi
mrki is on a distinguished road
Ne znam što da kažem na ovo... Ovim potezom Leo se sam izbacio iz časnog društva Milanista zauvijek... Od sada mu želim dugi niz poraza na sportskom planu i potpune neuspjehe što se tiče nogometa. Dalje ipak ne želim proklinjati

Nije to baš tako da je Dinho samo vezan uz Lea ili uz Carla - Maxa... Dinho se spremao i za moguce igranje na SP-u, to je valjda sasvim jasno. Ako danas i Silvio kaze kako Dinho ne trenira dovoljno, onda je jasno sto se dogadja u Milanellu. Meni je sasvim jasno da ne treba plaćati igrača koji ne pokazuje ambicije za ozbiljnim radom, jebiga.

Ne znam koja je nova uloga Cassana, ali je Allegri lijepo istaknuo kako je Cassano NAPADAČ, tako da svi zaborave tu zamisao da on igra polušpicu. Da, ponekada je to i igrao kod cappella ali... teško.

Ovaj debil Morratti zeli dovesti i Kaku, pa dobro... Ako je i Kaka takav cigan onda samo naprijed...

Mi se moramo koncentrirati na to da osposobino ekipu za novih 15-20% vise nego u prvom dijelu sezone, i to bi bilo dovoljno za scudetto! CAssano je dobra opcija za igrača koji mora biti svjestan da nece biti u prvih 11. Jer kada je Pato zdrav niti Cassano niti Robinho nisu mu ravni, to je jasno.

Ne znam što je s nasim Patom, to moraju razrijesiti lijecnici. Jer ovo nije normalno!

Navodno smo uzeli nekog veznog iz Chieva, koji bi mogao n Genovu itd.. Ne znam... Spominje se i nekakav bek - daj boze! MORAMO JEDNOG BEKA UZETI! Igrač kao Coentrao bi nam preporodio ekipu! Jer ovo sto Antonini radi je komicno!
__________________
"Where others have succeeded, I have always failed..." Jacques Clouseau
mrki is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2010, 09:12   #28506
MEMO
Registered User
 
MEMO's Avatar
 
Join Date: 10 2009
Location: croatia
Fave Players: maldini,batistuta,tiago silva
MEMO is on a distinguished road
leptiru-ma znamo mi da su messi i ronaldo daleko ispred svih ali po mojem nogometnom shvacanju oni nisu napadaci.to su ofenzivna krila.tako da ispada da u ovoj momcadi nema nijednog napadaca.a da se naslo mjesta za jednog pravog strikera vjerujem da bi to bio ibrahimovic.
MEMO is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2010, 04:44   #28507
ludiot
Registered User
 
ludiot's Avatar
 
Join Date: 08 2008
Location: MACEDONIA(Kumanovo)
Fave Players: kaka pato ronaldinjo gatuso
ludiot is on a distinguished road
Milannews.it: Ronaldinho tražio 3.2 milijuna otpremnine

Brazilac Ronaldinho ostat će, po svemu sudeći, do kraja ove sezone u Milanu. Iznos koji je zatražio kao otpremninu u slučaju siječanjskog odlaska u Gremio je klubu sa San Sira previsok...

Podsjećamo, Ronaldinho je već dogovorio osobne uvjete suradnje s matičnim Gremijem koji ga očekuje već u siječnju. Do tog transfera, ipak, može doći tek ukoliko Milan i Ronaldinho dogovore svoje uvjete raskida ugovora.

Milannews.it saznaje da su se Milanov dopredsjednik Adriano Galliani i Ronaldinhov brat i agent Roberto de Assis sastali i raspravljali o modelu raskida ugovora 30-godišnjeg Brazilca, u slučaju da Ronaldinho u siječnju prijeđe u Gremio. Inače, ''Dinho'' s Milanom ima ugovor do kraja ove sezone.

De Assis je zatražio 80% plaće koju bi njegov brat u Milanu trebao primati do kraja ugovora, odnosno do lipnja iduće godine. Radi se o iznosu od 3.2 milijuna eura, a Milanu ne pada na kraj pameti prihvatiti takvu soluciju. Radije će ''regularno'' platiti nešto više, ali i zadržati Ronaldinha u kadru momčadi do završetka ugovora.

Prema tome, za očekivati je da se Ronaldinho priključi Milanovoj momčadi 27. prosinca u trening-kampu u Dubaiju.
ludiot is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2010, 10:12   #28508
alberto
Registered User
 
alberto's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Bosna
Fave Players: Maldini,Barezi,Pirlo,Rino,Pipo.
alberto is on a distinguished road
Navodno da Milan zeli Montoliva...Dobar igrac...
__________________
ACMILAN !!!!!Inter !!!Juve !!!
KAKA????Ko je to???
alberto is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2010, 13:42   #28509
Mecong
Registered User
 
Mecong's Avatar
 
Join Date: 10 2010
Mecong is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by Efekat leptira View Post
Pa s obzirom da je leo s prošlogodišnjim sastavom osvojio bod više do nove godine, moram reći da se i ja slažem da bi sa novim kadrom osvojio bar 5-6 bodova više nego ovaj konj.

S drugom konstatacijom se ne mogu složiti u potpunosti. Ja sam još pre početka sezone, kad je robinho tek stigao, napisao da naša magična četvorka a pre svega brazilski trio pato-rone-binho ne može da prikaže svu svoju čaroliju dok god im se mesto u timu ljulja.. a upravo su pomenuta trojica non stop bila na relaciji teren-klupa.. i šta je ishod? da li je iko od njih zadovoljio u potpunosti, realno? Apsolutno niko. Nijedan od pomenutih nije imao konstantno dobre igre, ili igre koje su u skladu s kvalitetom koji poseduju.

Pato je krenuo odlično, pa povreda, pa promašaji, pa klupa, pa povreda.. i sad čak i mrki razmišlja da bi bilo dobro prodati ga.. robinho je, pak, bio svestan da će on prvi na klupu i da će morati da se probija.. pre povrede pata, svaku šansu koju bi dobio uprskao je.. tek nakon povrede pippa i pata je počeo da igra više i bolje, jer je bio svestan da 2 loša poteza na meču neće značiti grejanje klupe u sledećem.

I na kraju rone, koji je baš kao i pato odlično krenuo.. leće, catania, parma, chievo, okser.. gotovo igrač utakmice u svim tim mečevima.. čak je i dobio reprezentativni poziv.. nakon toga loše izdanje protiv reala, rez, klupa, ulasci u nadoknadi vremena, pa gol protiv oksera, ali džabe.. trener nam je fašista.

I zbog toga smatram da je pogrešno reći “leo je revitalizirao dinha”. Prava formulacija, po mom mišljenju, treba da glasi 'karlo i panchina su ga zakočili i unakazili'

Jednostavno, ne možete u drugom kolu protiv ćezene nakon onakve sezone i početne predstave protiv lećea, izvaditi ubedljivo najboljeg igrača u 55’.. a s druge strane davati mu šansu na kašičicu u nadoknadi vremena ili posle 85’.. I sasvim je normalno da igrač psihički posrne, da se to odrazi na njegove igre, pa čak i na privatni život, pogotovo ako su u pitanju emotivni brazilci.

@memo, tim je apsolutno na mestu, leo i cristiano su svetlosnim godinama daleko ispred svih ostalih napadača.. jedino je sramotno ne ubaciti najboljeg fudbalera na svetu, xavia hernandeza, koji je daleko više prikazao i od inieste i od sahina
1. Ovog puta pokusacu biti pristojniji, razboritiji, realniji, normalniji,objektivniji,...
Mislim da je konkurencija ove godine mnogo izjednacenija. Prosle godine je Inter superiorno vladao. Ali ove godine je nekoliko ekipa u igri za osvajanje Scudeta. Mislim, da je ove sezone mnogo teze osvojiti bodove u gostima (pa cak i kod kuce) u odnosu na proslu sezonu. Zbog toga se ne mogu sloziti sa misljenjem da bi Leo osvojio vise bodova od Alegria. Ne kazem da ne bi. Ali, ponovicu, ova sezona u Serie A nije ista kao prosla. Prije svega zato sto je Rafa upropastio Inter
2. Potpuno se slazem. Medjutim, istina je, i to, da ti, emotivni brazilci i nisu bas neki profesionalci. Nabijem ja na kurac tu njihovu emotivnost. Pa majku mu jebem, neces mi igrati ako si proslu noc proveo u kafani ili ne treniras kao ostali (zato sto si brazilac i sto si emotivan), da si jos toliki i da si mi iz oka isp'o. Drugim rijecima: " Mars u pizdu materinu koliko god znacio za ekipu." Imam i ja, koji te placa, svoje emocije.
Vjeruj mi, da nikad ne bih prodao (otpisao) Ronaldinja (tek mu je 30). Moze taj momak jos mnogo vrhunskih partija pruziti, samo treba znati s njim. Pusti ga slijedecu utakmicu od prve minute, ima da gine, bice jedan od najboljih. Siguran sam. Mnogi ovdje grijese, pa i Alegri, kad je u pitanju Ronaldinjo. Nije taj momak preko noci zaboravio igrati fudbal. Treba ga motivisati, treba ga znati motivisati, e tu je najveci problem.
Mecong is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2010, 19:13   #28510
Jeff
Moderator
 
Join Date: 03 2002
Jeff is on a distinguished road
Gentleman, please take a few minutes to read through this post (http://milanmania.com/forums/showthread.php?t=26762) when you get the chance. It affects all of us, thanks!
Jeff is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2010, 02:46   #28511
ensar7
Registered User
 
ensar7's Avatar
 
Join Date: 05 2009
Location: GRAZ
Fave Players: Kaká, Pirlo, Nesta, Gattuso
ensar7 is on a distinguished road
Odlazak Dinha i dolazak Cassana znaci samo da smo ostali sa 4 napadaca (Ibra, Pato, Binho i Cassano) i jednim ofanzivnim veznim Seedorf i pokusaj Boateng. Lazzari bi bio super rijesenje al ga Cagliari neda. Ne znam zbog cega nazivate Cassana kao off.vezni, kad on to ne zna igrat. On moze u paru sa Binhom igrat 2 poluspica iza Ibre, al zato nam treba 1 iskusan vezni (ambro ili pirlo) i 2 trkaca Boateng i novi (ili Flamini).
A bek nam je moranje, a trenutno nema nista jeftino u ponudi

Leonardu hvala za sve sto je ucinio za nas, i zelim mu puno srece u novom klubu. I dalje mi je drag, jer je otjeran sa svoje pozicije na hinjski nacin (od strane Galliania). Bio je sjajan scout.
Mourinho neda Kaku, tako da se tu ne brinem da cu vidjet 22-ojku u merdinom dresu
__________________
FORZA SILVIO! VA FAN'CULO FAMILIA BERLUSCONI!!!
Sezona 2010/11
1. mjesto zelja, 1. mjesto & Ch. League san!
1. place wish, 1. place & Ch. League dream!
ensar7 is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2010, 08:50   #28512
meskalin
Registered User
 
meskalin's Avatar
 
Join Date: 02 2009
Location: BiH
Fave Players: Van Basten, Boban, Rui Costa, Gullit, Inzaghi,Weah
meskalin is on a distinguished road
http://www.rossoneriblog.com/allegri...useful-for-us/
meskalin is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2010, 13:09   #28513
ludiot
Registered User
 
ludiot's Avatar
 
Join Date: 08 2008
Location: MACEDONIA(Kumanovo)
Fave Players: kaka pato ronaldinjo gatuso
ludiot is on a distinguished road
Ronaldinho doputovao u Dubai, Robinho ne

U ponedjeljak su se u Dubaiju Milanovoj momčadi izravnom zračnom linijom iz Sao Paula trebala priključiti sva četvorica brazilskih nogometaša. Došli su Pato, Thiago Silva i Ronaldinho...

Nije se, iz zasad neutvrđenih razloga, pojavio Robinho, i to baš na dan kad je u talijanskim medijima osvanuo njegov intervju u kojem uvjerava da je neizmjerno sretan u Milanu i da na San Siru želi ostati u deset sljedećih godina.

Zanimljivo je da se skupa s Ronaldinhom u zračnu luku u Ujedinjenim Arapskim Emiratima spustio također njegov brat i agent Roberto de Assis, koji je doputovao da bi s dopredsjednikom Adrianom Gallianijem razgovarao o budućnosti svog brata/klijenta, koji je nadomak povratku u matični Gremio iz Porto Alegrea.

Sljedećih će se dana u Dubaiju pripremati i novo pojačanje vodeće momčadi Serije A, Antonio Cassano.
ludiot is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2010, 13:10   #28514
ludiot
Registered User
 
ludiot's Avatar
 
Join Date: 08 2008
Location: MACEDONIA(Kumanovo)
Fave Players: kaka pato ronaldinjo gatuso
ludiot is on a distinguished road
Ancelotti: Allegri je bolji od mene, Milan će osvojiti prvenstvo

Od 2001. do 2009. godine Carlo Ancelotti vodio je, i to vrlo uspješno, Milanovu nogometnu momčad. Po njegovim su vodstvom, među ostalima, osvojene dvije Lige prvaka i jedan naslov u Seriji A...

Samim time je aktualni menadžer londonskog Chelseaja pozvan prokomentirati što se zbiva u tome klubu. A, ono što se zbiva od njega zaslužuje same riječi hvale, baš kao i rad kojeg obnaša trener momčadi Massimiliano Allegri.

- Divim mu se zbog toga što je tako brzo shvatio sve o momčadi. Milan igra glavom i osvojit će "scudetto". Mislim da je Allegri bolji trener od mene - kaže Ancelotti kojeg, pak, ne čudi što je Ronaldinho sve više na kraju klupe za pričuvne igrače i što se sve više spominje mogućnost njegova odlaska iz kluba (u Gremio).

- Nisam iznenađen, moglo se to pretpostaviti. Fizička spremnost mu je uvijek bila nepouzdana, dok mu u talent nitko nema pravo sumnjati - zaključio je Chelseajev menadžer.
ludiot is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2010, 13:12   #28515
ludiot
Registered User
 
ludiot's Avatar
 
Join Date: 08 2008
Location: MACEDONIA(Kumanovo)
Fave Players: kaka pato ronaldinjo gatuso
ludiot is on a distinguished road
Cassano upoznao suigrače i otputovao s njima u Dubai

Iako ga se službeno još ne može nazvati nogometašem Milana, Antonio Cassano u ponedjeljak je pohodio trening-kamp momčadi i upoznao se sa svojim novim suigračima. Također se ukrcao u zrakoplov i krenuo put Dubaija...

"Cassano je u Milanello stigao oko 11.30 sati i pozdravio svoje nove suigrače, uključujući i Zlatana Ibrahimovića. Od sutra će, uz dozvolu Sampdorije, trenirati s Milanom u Dubaiju", piše na službenim internetskim stranicama trenutačno vodeće momčadi talijanske Serije A.

Cassano je zbog dobro poznate svađe s predsjednikom Sampdorije Riccardom Garroneom bio primoran napustiti klub, a i zaradio je zabranu igranja nogometa do 1. veljače. To će vrijeme iskoristiti za upoznavanje nove sredine i trenerskih ideja Massimiliana Allegrija, a sa svime započeti već u utorak na terenu Al-Ahlyja.

Protiv te će momčadi Milan 2. siječnja odigrati prijateljsku utakmicu. Vjeruje se da će Cassano pritom dobiti prve minute u dresu svoga novog kluba.
ludiot is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
balkan


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is Off
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 20:33.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.