AC Milan Forums  

Go Back   AC Milan Forums > AC MILAN > MilanMania International

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 02-02-2011, 16:23   #29236
_MaJi_tz
Registered User
 
_MaJi_tz's Avatar
 
Join Date: 10 2005
Location: Tuzla(Salt City), BiH
Fave Players: Gennarinho Gattuso
_MaJi_tz is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by Dianel-Rossoner View Post
To je to, jako tezak raspored. Nisam znao da idu staroj kucki.. Na to sve imace u podsvijesti utakmicu lige prvaka sa Bayernom i mislim da bi trebali pasti u najmanje jednoj utakmici.
Samo kakva nesreca ova nasa lista povrijedjenih igraca, tugaaa !
Ako budu pametni u naredna 2 kola mogu lako povecati prednost, jer svi ostali sem Lazia igraju vrlo teske tekme
__________________



... 110 anni di storia, combatti per la gloria ...



Andriy Shevchenko - July 1, 1999 - May 26, 2006
_MaJi_tz is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2011, 16:34   #29237
huss
Registered User
 
huss's Avatar
 
Join Date: 11 2006
Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina
Fave Players: Weah, Van Basten, Savicevic, Kaka
huss is on a distinguished road
Kao sto vec rekoh Chievo veoma jebena ekipa, sjetite se samo kako se mi iz godine u godinu mucimo s njima bilo kuci bilo u Veroni... I ne bi se slozio s pojedincima da to pokazuje slabost lige, nego naprotiv jacinu. Englezi su svoju ligu nafurali da je najjaca na svijetu a ja kad pogledam neke utakmice njihovih klubova iz donjeg dijela tabele pa to nista nije bolje od ovih ekipa poput Chieva ili Cagliaria. Al treba se nekad znat i prodat. Zivimo u doba kad je marketing sve...
huss is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2011, 16:47   #29238
deejaysale
Registered User
 
deejaysale's Avatar
 
Join Date: 05 2007
Location: RIJEKA-FIUME,Croatia
Fave Players: Boban,Maldini,Gattuso,Ambrosini,Kaka
deejaysale is on a distinguished road
Ja i dalje tvrdim da ako nam budu Pirlo i Seedorf igrali protiv Tottenhama nemamo šanse za proći,pa naprosto je divota gledati ove zadnje tekme bez njih dvojice gdje naš Milan TRČI,ne možeš vjerovati,TRČI se u Milanu?? Čim se vrate ova dvojica debeloguzih i sporovoezećih balerina vraćamo se na stari spori način igre gdje svaka iole rastrčanija momčad koja nam se suprotstavi bez obzira na svoju tehničku nekvalitetu stvara ogromne probleme zahvaljujući netrčanju naše dvije vodeće vedete!!
Na sam spomen povratka njih dvojice ja popizdim naprosto,gušt mi je gledat kao nekad kako se svi trude i trče,kako to konačno sve više liči na pravi nogomet,ali bojim se ove dvojice kao vraga!!!
deejaysale is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2011, 18:28   #29239
Senahid1
Registered User
 
Senahid1's Avatar
 
Join Date: 06 2006
Location: RBiH,Doboj
Fave Players: Maldini(C),Rino, Pirlo, Nesta, Spahić, Barbar
Senahid1 is on a distinguished road
Ambro,Boateng i Abate su prioritet po meni, + Pippo za ligu prvaka, ostali nek boluju
__________________
FORZA MILAN !


Senahid1 is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2011, 03:25   #29240
geoff
Registered User
 
geoff's Avatar
 
Join Date: 01 2007
Location: Hrvatska
geoff is on a distinguished road
U nedjelju igramo kod nasih starih prijatelja u Genovi, tu mislim nece bit problema, oni uvijek protiv nas igraju s pola gasa, tek toliko da izgube s minimalnom razlikom

A sto se tice oporavka igraca, ja prvenstveno navijam za boatenga i gattusa. U kakvoj je yepes formi, komotno moze uz nestu igrat stoperski par, a da veza bude t.silva, rino i boateng. Nisam za ambru, pirla i posebno seedorfa.

Emanualeson je uzasan u vezi, triput je zapucao pobjedu protiv lazia, ali mislim da bi na krilu/beku bio vise no solidan, mislim da lijevom ima dobar centarsut.

Jel zna netko nas raspored poslije genoe?, da sad ne googlam....
geoff is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2011, 04:09   #29241
meskalin
Registered User
 
meskalin's Avatar
 
Join Date: 02 2009
Location: BiH
Fave Players: Van Basten, Boban, Rui Costa, Gullit, Inzaghi,Weah
meskalin is on a distinguished road
evo i utakmica u februaru

24. 06.02.11. GENOA - MILAN
25. 13.02.11. MILAN - PARMA
26. 20.02.11. CHIEVO - MILAN
27. 27.02.11. MILAN - NAPOLI

plus naravno LP
meskalin is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2011, 05:09   #29242
geoff
Registered User
 
geoff's Avatar
 
Join Date: 01 2007
Location: Hrvatska
geoff is on a distinguished road
Opet cemo utvrditi, kao i u siječnju, da moramo sve utakmice pobijedit, iako je to nemoguće.

A ove bi zaista sve morali pobijedit + tottenham!
geoff is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2011, 09:06   #29243
eki111
Registered User
 
eki111's Avatar
 
Join Date: 10 2006
Location: Pec, Kosovo
Fave Players: Kaka', Van Basten, Inzaghi, Weah, Savicevic, Boban
eki111 is on a distinguished road
Evo namo "dobrih" vesti:

Izgleda da se ambulanta Milan Lab-a prazni. Bonera treba biti na raspolaganju vec od nedelje, Legrottaglie ce odmoriti jos neki dan nakon vikenda. Gattuso i Seedorf ce biti na raspolaganju za utakmicu protiv Genoe. Juce, u jednoj od emisija Milan Channel-a, Boateng je izjavio da ce se vratiti u igru u sledecih 10/15 dana: njegov povratak se moze smatrati odlucujucim narocito ako analiziramo koliko su igraci Milana osetili njegov nedostatak. Na sredini terena Mark van Bommel se vraca nakon kazne, tako da se izgleda stvari polako vracaju u "normalu", mada jos postoje mnogi "dijamanti" Milana koji nedostaju, ali uz dobru igru Yepesa, Ibre, Binha, Cassana i ostalih (manje-vise) moze se dalje.
__________________
FORZA MILAN

Milanista od zaceca...
ROSSONERO NELL DNA
eki111 is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2011, 12:11   #29244
uvijek_rossoner
Registered User
 
uvijek_rossoner's Avatar
 
Join Date: 08 2005
Location: BiH
Fave Players: Maldini,Baresi,Van Basten,Weah,Nesta,Kaka',Dinho..
uvijek_rossoner is on a distinguished road
Pukla idila u AC Milanu: Pato tone sve dublje u krizu

Mladi Brazilac tone sve dublje u krizu, ne igra više na istoj razini i ne zabija. A čini se, ne slaže se ni sa suigračima. Ili se oni ne slažu s njim. Ibrahimović ne skriva netrpeljivost prema Milanovoj sedmici. Njegovi nervozni ispadi prema Patu sve su češći, a 22-godišnji napadač pod dojmom je Šveđanina čak i kada ovaj šuti. Napetost u njihovom odnosu zamijetila se i na utakmici protiv Lazia. Pato je ušao na teren u grču, nesiguran, posve plah prema svom starijem i iskusnijem suigraču.

Očito je da Pato i Ibrahimović se funkcioniraju zajedno. Allegri je u problemima, na njemu je odluka tko će zaigrati i tko će voditi Milan prema novom naslovu prvaka Italije.

Kako sad stvari stoje Ibra je, bez dvojbe, u prednosti. Od njegovog predstavljanja na San Siru Ibrahimović je zasjeo na čelo milanske momčadi. Njegovi nastupi za 'Rossonere' idu mu u prilog i čini se da je Šveđanin svojim rezultatima pribilježio Pata na transfer listu.

Za Brazilca je zainteresiran Chelsea, a kruže i glasine da su Milanovi čelnici započeli razgovore za njegov prelazak u Barcelonu.
__________________
FORZA AC MILAN FORZA B H F
Silvio Berlusconi kralj
uvijek_rossoner is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2011, 13:23   #29245
Efekat leptira
Registered User
 
Efekat leptira's Avatar
 
Join Date: 01 2010
Location: Subotica, Serbia
Fave Players: Savićević, Maldini, Serginho, Ambrosini
Efekat leptira is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by uvijek_rossoner View Post
Pukla idila u AC Milanu: Pato tone sve dublje u krizu

Mladi Brazilac tone sve dublje u krizu, ne igra više na istoj razini i ne zabija. A čini se, ne slaže se ni sa suigračima. Ili se oni ne slažu s njim. Ibrahimović ne skriva netrpeljivost prema Milanovoj sedmici. Njegovi nervozni ispadi prema Patu sve su češći, a 22-godišnji napadač pod dojmom je Šveđanina čak i kada ovaj šuti. Napetost u njihovom odnosu zamijetila se i na utakmici protiv Lazia. Pato je ušao na teren u grču, nesiguran, posve plah prema svom starijem i iskusnijem suigraču.

Očito je da Pato i Ibrahimović se funkcioniraju zajedno. Allegri je u problemima, na njemu je odluka tko će zaigrati i tko će voditi Milan prema novom naslovu prvaka Italije.

Kako sad stvari stoje Ibra je, bez dvojbe, u prednosti. Od njegovog predstavljanja na San Siru Ibrahimović je zasjeo na čelo milanske momčadi. Njegovi nastupi za 'Rossonere' idu mu u prilog i čini se da je Šveđanin svojim rezultatima pribilježio Pata na transfer listu.

Za Brazilca je zainteresiran Chelsea, a kruže i glasine da su Milanovi čelnici započeli razgovore za njegov prelazak u Barcelonu.
Ne tako davno, Klanjao sam se svakom igracu Milana iz one predivne generacije, klanjao i klanjam im se ne zbog onoga sto su postigli, već zbog onoga sto su postali...nešto najkompaktnije što je moderni fudbal ikada video.. disali su jedan za drugoga.. prava velika familija na terenu i van njega.. i bez obzira što ih je vodio analfabeta fudbala, osvojili su sve.. bili su porodica.. i kad su padali, padali su kao gospoda.. niko nije imao pravo da kaže bilo šta jer je to bio Tim, u pravom smislu te reči.

A šta je ovo danas? ne mogu da prepoznam svoj klub.. sve ono po čemu smo bili prepoznatljivi nestalo je.. gubimo sopstveni identitet građen decenijama.. teramo sve što iole vredi, dovodimo najveću belosvetsku bagru odbačenu od najgorih.. igrači se tuku na treninzima, ne pričaju na utakmicama.. pljuju se preko medija.. trener bez autoriteta.. predsednik na sudovima.. hoću nazad stari Milan! ovo nije klub koji sam zavoleo.

Polako ali sigurno pretvaramo se u ono najgore.. u senku merde.. od armije anđela do sile tame.. preko noći.. kako je to moguće? serginha, rui costu, maldinia, shevu zamenili su ibrahimović, casano, van bommel, legrotalje.. pa jel to moguće? od kad smo se pretvorili u popravni dom? od kad skupljamo otpatke i igrače koje prezire svaki istinski zaljubljenik u ovu igru? koji su napravili problem na svakom mestu gde su nogom kročili.. i kako sa takvom bagrom koja deluje kao razlularena banda, osvojiti bilo šta? pa čak i u ovakvom raspadu lige..

Nzm zaista.. ja više ni izbliza ne uživam u gledanju ovog tima.. i siguran sam da je razlog toga upravo ovo što pišem.. nema više te hemije, tog šmeka, prepoznatljivosti, digniteta.. pretvorili smo se u divlju ekipu i verujem da ću uskoro, prvi put u životu, bojkotovati ovaj klub

A kad se samo setim da sam poželeo ovo đubre pre nego onog sjajnog skromnog dečka koji je završio na ostrvu, dođe mi da se zapalim.. nek mi kosmos oprosti..

Last edited by Efekat leptira; 03-02-2011 at 13:27.
Efekat leptira is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2011, 15:32   #29246
Red&black fan
Registered User
 
Red&black fan's Avatar
 
Join Date: 09 2010
Fave Players: Ibra, Pato, KPB, Tiago Silva. . .
Red&black fan is on a distinguished road
Jebiga, povredjuje se stalno, sad se povredio na duže, vratio se, teško je odmah igrati kao pre povrede, pa ti trener ne da priliku, gubiš samopouzdanje, tu je delom i veliki pritisak nad njime, te zbog toga što je najveći potencijal a to ne pokazuje, te zbog toga što ako ne odigra dobro pauzira sledeću...

Vrlo je važnoi da mu se povrati samopouzdanje i stara forma, još se spominju priče o Čelziju (šta oće sad oni, nije im dovoljno što su pukli 100 miliona!?), Barsa i drugi, najgore bi bilo da ga gledamo kako odrasta u drugom klubu, a svi znamo šta sve može i šta bi mogao postati, pa i u Brazilu je već osiguran u prvom timu repke koju ta zemlja ozbiljno sprema za osvajanje svetskog prvenstva...
__________________
Forza Milan!
Red&black fan is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2011, 15:33   #29247
Red&black fan
Registered User
 
Red&black fan's Avatar
 
Join Date: 09 2010
Fave Players: Ibra, Pato, KPB, Tiago Silva. . .
Red&black fan is on a distinguished road
Sori, slučajno sam dva posta za redom, a ne znam kako se briše poruka... ?
__________________
Forza Milan!
Red&black fan is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2011, 16:40   #29248
alberto
Registered User
 
alberto's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Bosna
Fave Players: Maldini,Barezi,Pirlo,Rino,Pipo.
alberto is on a distinguished road
Inter pobjedio jbg..
__________________
ACMILAN !!!!!Inter !!!Juve !!!
KAKA????Ko je to???
alberto is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2011, 18:05   #29249
MEMO
Registered User
 
MEMO's Avatar
 
Join Date: 10 2009
Location: croatia
Fave Players: maldini,batistuta,tiago silva
MEMO is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by alberto View Post
Inter pobjedio jbg..
da,pobijedio je ali jedva.rezultat tako ne kaze ali njih je najgora ekipa lige drzala 70min u egalu.a dva gola su zabili u 94 i 95min.zato slobodno mozemo reci da inter nije u bajnoj formi i da cemo ako je imalo logike i pravde na kraju ovog mjeseca mi povecati prednost nad interom.njih ceka paklen mjesec,pogotovo u prvenstvua a nas puno laksi.imamo samo napolija.al zato u trecem mjesecu nas cekaju teze utakmice tako da je moj proracun taj da mi na kraju veljace moramo imati pred interom minimalno 6-8 bodova prednosti ako zelimo u finis prvenstva uci s kakvom-takvom bodovnom prednoscu.a onda showtime!
MEMO is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2011, 04:40   #29250
meskalin
Registered User
 
meskalin's Avatar
 
Join Date: 02 2009
Location: BiH
Fave Players: Van Basten, Boban, Rui Costa, Gullit, Inzaghi,Weah
meskalin is on a distinguished road
Quote:
Za ''odstrel'' su spremni Didije Drogba, Floran Maluda, Džon Obi Mikel, Žoze Bosingva i Juri Žirkov.
ako je ovo istina mogli bi iduce godine gledati nekog od ovih igraca, poznavajuci ujaka Festera ))
meskalin is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
balkan

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is Off
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 00:37.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.