AC Milan Forums  

Go Back   AC Milan Forums > AC MILAN > MilanMania International

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-11-2010, 12:23   #28006
geoff
Registered User
 
geoff's Avatar
 
Join Date: 01 2007
Location: Hrvatska
geoff is on a distinguished road
Gledaj sale,ibra protiv reala nije nist odigrao posto je vezni red bio katastrofalan i napad je bio potpuno odsjecen.i to su njegove jedine dvije lose utakmice ove sezone,a nije direktno kriv
geoff is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2010, 13:00   #28007
deejaysale
Registered User
 
deejaysale's Avatar
 
Join Date: 05 2007
Location: RIJEKA-FIUME,Croatia
Fave Players: Boban,Maldini,Gattuso,Ambrosini,Kaka
deejaysale is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by geoff View Post
Gledaj sale,ibra protiv reala nije nist odigrao posto je vezni red bio katastrofalan i napad je bio potpuno odsjecen.i to su njegove jedine dvije lose utakmice ove sezone,a nije direktno kriv
Ma nisam ja to njemu ni uzeo za zlo,ponovo kažem pošteno je zaradio svaki dinar svoje plaće za razliku od nekih ;-))
deejaysale is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2010, 14:17   #28008
geoff
Registered User
 
geoff's Avatar
 
Join Date: 01 2007
Location: Hrvatska
geoff is on a distinguished road
Ko bi reko da cemo tako zavoljeti ibru,oduvijek mi je bio jedan od mrskijih igraca,hehe
geoff is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2010, 15:31   #28009
deejaysale
Registered User
 
deejaysale's Avatar
 
Join Date: 05 2007
Location: RIJEKA-FIUME,Croatia
Fave Players: Boban,Maldini,Gattuso,Ambrosini,Kaka
deejaysale is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by geoff View Post
Ko bi reko da cemo tako zavoljeti ibru,oduvijek mi je bio jedan od mrskijih igraca,hehe
Ne bi bas sad pretjerivao s tim da sam ga zavolio,da ga više cijenim stoji,ali kazem mozda za par godina ako se i dalje ovako bude trudio ga i zavolim ;-)
deejaysale is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2010, 12:06   #28010
Mecong
Registered User
 
Mecong's Avatar
 
Join Date: 10 2010
Mecong is on a distinguished road
Svima nam je poznato da je Ibra veliki profesionalac. Znaci placenik. Ali, gdje god je igrao odradjivao je svoj posao posteno. Medjutim, bar mi se tako cini, da po prvi put u svojoj karijeri "igra i srcem". Bas mi se cini da voli Milan, da zeli da osvoji jos koji trofej sa Milanom, i da zaista zeli da zavrsi kaijeru u Milanu. Tacno je da je Ibra i prgav, i arogantan, i bezobrazan, i ....Ali je tacno i da mnogi vrhunski igraci vole da igraju s njim. Lijepo je i kad, pored ostalih, Baloteli (koji ga veoma dobro poznaje) kaze da zeli da igra sa Ibrom.
Mecong is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2010, 08:06   #28011
kalla1899
Registered User
 
kalla1899's Avatar
 
Join Date: 06 2009
Location: Hrvatska
Fave Players: pato,super pippo,gattuso,pirlo,abbiati....
kalla1899 is on a distinguished road
http://www.zonalmarking.net/2010/11/...milan-tactics/
kalla1899 is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2010, 12:10   #28012
_MaJi_tz
Registered User
 
_MaJi_tz's Avatar
 
Join Date: 10 2005
Location: Tuzla(Salt City), BiH
Fave Players: Gennarinho Gattuso
_MaJi_tz is on a distinguished road
Flamini feels part of Milan



Mathieu Flamini has revealed he finally feels part of Milan after two years at the club, although Max Allegri's predecessor Leonardo has come under criticism.

The 27-year-old has made eight appearances so far this season and appears to have benefited from Allegri's decision to use three essentially holding midfielders in his side.

Interviewed in Il Corriere della Sera, Flamini said: “Let's say that the first year was one of transition even if I played more than 35 games while last year Leonardo didn't give me the chance to give the team a hand and show my qualities.

“Now instead I feel inside the team, even if my season started late because of an injury. Now I am 100 per cent. I think you have seen as much.”

Asked if he regrets leaving Arsenal, Flamini said: “Never. I moved to one of the biggest clubs in the world. I had the chance to play with legends like Maldini, Shevchenko and Kaka. I made a big jump in quality.

“Every morning I wake up thinking about the Scudetto. And also the Champions League. This year the Final is in London. I want to be there.”
__________________



... 110 anni di storia, combatti per la gloria ...



Andriy Shevchenko - July 1, 1999 - May 26, 2006
_MaJi_tz is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2010, 04:35   #28013
ensar7
Registered User
 
ensar7's Avatar
 
Join Date: 05 2009
Location: GRAZ
Fave Players: Kaká, Pirlo, Nesta, Gattuso
ensar7 is on a distinguished road
Cetvrtak navecer, 2:30 koga nadjemo na ulici kako izlazi iz kafane? Pa da, naseg poznatog Ronaldinha, el majico, cirkusant,

http://video.gazzetta.it/calcio-rona...e-00144f02aabc

kaze ja vas ne smetam na poslu, nemoj te ni vi mene. Pa dobro necemo, ali sine pola 3 ujutro, a sutra trening, sta ti radis vani? I onda se zali sto ga mrzimo.
Moj komentar:
"Nosi govna napolje, napolje, napolje!!!!"

Dinho, u januaru se nosi u 3 lepe materine i ti i ti tvoji prijatelji. Eno ti Los Angeles pa se tamo provodi do treninga ujutro. Samo bjezi iz ovog kluba jer te ne mogu smislit ocima, cak mi Seedorf postaje drazi od tebe, djubre jedno alkoholicarsko
__________________
FORZA SILVIO! VA FAN'CULO FAMILIA BERLUSCONI!!!
Sezona 2010/11
1. mjesto zelja, 1. mjesto & Ch. League san!
1. place wish, 1. place & Ch. League dream!
ensar7 is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2010, 06:21   #28014
MEMO
Registered User
 
MEMO's Avatar
 
Join Date: 10 2009
Location: croatia
Fave Players: maldini,batistuta,tiago silva
MEMO is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by ensar7 View Post
Cetvrtak navecer, 2:30 koga nadjemo na ulici kako izlazi iz kafane? Pa da, naseg poznatog Ronaldinha, el majico, cirkusant,

http://video.gazzetta.it/calcio-rona...e-00144f02aabc

kaze ja vas ne smetam na poslu, nemoj te ni vi mene. Pa dobro necemo, ali sine pola 3 ujutro, a sutra trening, sta ti radis vani? I onda se zali sto ga mrzimo.
Moj komentar:
"Nosi govna napolje, napolje, napolje!!!!"

Dinho, u januaru se nosi u 3 lepe materine i ti i ti tvoji prijatelji. Eno ti Los Angeles pa se tamo provodi do treninga ujutro. Samo bjezi iz ovog kluba jer te ne mogu smislit ocima, cak mi Seedorf postaje drazi od tebe, djubre jedno alkoholicarsko
malo si puko ha?ja mislim da ti nisi normalan kad ovako nesto napises.sta ti znas sta je on radio vani?mozda je pio,a mozda je bio na obiteljskom druzenju....?jel mozda pisalo da je bio pijan i da nije znao sta radi?daj ne pretjeruj ensare.ima covjek pravo izaci van i provesti se,imati privatan zivot,i sto je najbitnije,to je bilo dva dana prije utakmice a i svejedno covjek ne igra tako da je si malo dopustio.nije da ga skroz branim ali tako ga vrijedjat nije u redi.tako smo prije vrijedjali ibrahimovica dok je bio u interu i materazija i mourinha i itd...,a sad to radimo nasem najboljem igracu protekle sezone i covjeku koji nikad nista nije rekao protiv milana i koji govori da mu je dobro ovdje i da zeli zavrsiti karijeru ovdje.

zakljucak:ensare,odi razgovaraj s nekim i smiri strasti.pretjerao si s ovolikim uvredama.
MEMO is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2010, 08:23   #28015
alberto
Registered User
 
alberto's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Bosna
Fave Players: Maldini,Barezi,Pirlo,Rino,Pipo.
alberto is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by MEMO View Post
malo si puko ha?ja mislim da ti nisi normalan kad ovako nesto napises.sta ti znas sta je on radio vani?mozda je pio,a mozda je bio na obiteljskom druzenju....?jel mozda pisalo da je bio pijan i da nije znao sta radi?daj ne pretjeruj ensare.ima covjek pravo izaci van i provesti se,imati privatan zivot,i sto je najbitnije,to je bilo dva dana prije utakmice a i svejedno covjek ne igra tako da je si malo dopustio.nije da ga skroz branim ali tako ga vrijedjat nije u redi.tako smo prije vrijedjali ibrahimovica dok je bio u interu i materazija i mourinha i itd...,a sad to radimo nasem najboljem igracu protekle sezone i covjeku koji nikad nista nije rekao protiv milana i koji govori da mu je dobro ovdje i da zeli zavrsiti karijeru ovdje.

zakljucak:ensare,odi razgovaraj s nekim i smiri strasti.pretjerao si s ovolikim uvredama.
Nek dokaze na terenu da vrijedi,ove sezone to nije dokazao,samo se setka tamo vamo..
__________________
ACMILAN !!!!!Inter !!!Juve !!!
KAKA????Ko je to???
alberto is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2010, 08:55   #28016
ensar7
Registered User
 
ensar7's Avatar
 
Join Date: 05 2009
Location: GRAZ
Fave Players: Kaká, Pirlo, Nesta, Gattuso
ensar7 is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by MEMO View Post
malo si puko ha?ja mislim da ti nisi normalan kad ovako nesto napises.sta ti znas sta je on radio vani?mozda je pio,a mozda je bio na obiteljskom druzenju....?jel mozda pisalo da je bio pijan i da nije znao sta radi?daj ne pretjeruj ensare.ima covjek pravo izaci van i provesti se,imati privatan zivot,i sto je najbitnije,to je bilo dva dana prije utakmice a i svejedno covjek ne igra tako da je si malo dopustio.nije da ga skroz branim ali tako ga vrijedjat nije u redi.tako smo prije vrijedjali ibrahimovica dok je bio u interu i materazija i mourinha i itd...,a sad to radimo nasem najboljem igracu protekle sezone i covjeku koji nikad nista nije rekao protiv milana i koji govori da mu je dobro ovdje i da zeli zavrsiti karijeru ovdje.

zakljucak:ensare,odi razgovaraj s nekim i smiri strasti.pretjerao si s ovolikim uvredama.
Pa i meni bi bilo super ovdje. Sto cu ic? Dobijam 8,5 miliona, ne moram nesto posebno trenirat, imam pravo da izlazim. Jer izvini, ali prosle sezone je 5 puta vidjen vani do kasno ujutro, cak jednom prije tekme s Interom. Sto Boriello, Thiago, Pato to nisu radili? PA naravno, zasto to bi ih odma obijesili na kriz mi navijaci, ali izgleda da se Dinhu sve to oprasta. Drugo, boli me ona stvar jesi li bio pijan i sta si radio tu noc, ali u 2:30 radnim danom kad sutra imas trening, ti kao igrac koji prima najvecu platu u klubu i koji moras biti primjer drugima kao zvijezda fudbala nemas sta radit u ta doba vani. To je moj moto i tako se ponasa svaki normalan trener prema svojim igracima. Samo kazem, probaj Mourinhu tako nesto uradit, ili Ferguson, pa ces vidjet kako Real igra bez Ronalda, ili Manchester bez Rooneya.
Ovo je meni zajebavanje i iskoristavanje pozicije. On je zvijezda i kurci se. Boli ga briga o tome sta je ozbiljnost. Ponavljam, ovo mu nije prvi put. Znaci s tim momkom nesto nije sasvim.
I sta ja moram posjecivat nekog? Jesi ti dobar? Hoces rec da sam lud? Hajde ba mali, smiri strasti prema meni, nisam ti nista rekao, samo sam se izjasnio kako ja zelim prema nekom ko ponizava moj klub. Jer ovo je za mene ponizavanje ostali igraca: "ja mogu radit sta hocu, a vi treniraj te i patite se"
__________________
FORZA SILVIO! VA FAN'CULO FAMILIA BERLUSCONI!!!
Sezona 2010/11
1. mjesto zelja, 1. mjesto & Ch. League san!
1. place wish, 1. place & Ch. League dream!
ensar7 is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2010, 09:09   #28017
meskalin
Registered User
 
meskalin's Avatar
 
Join Date: 02 2009
Location: BiH
Fave Players: Van Basten, Boban, Rui Costa, Gullit, Inzaghi,Weah
meskalin is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by ensar7 View Post
Pa i meni bi bilo super ovdje. Sto cu ic? Dobijam 8,5 miliona, ne moram nesto posebno trenirat, imam pravo da izlazim. Jer izvini, ali prosle sezone je 5 puta vidjen vani do kasno ujutro, cak jednom prije tekme s Interom. Sto Boriello, Thiago, Pato to nisu radili? PA naravno, zasto to bi ih odma obijesili na kriz mi navijaci, ali izgleda da se Dinhu sve to oprasta. Drugo, boli me ona stvar jesi li bio pijan i sta si radio tu noc, ali u 2:30 radnim danom kad sutra imas trening, ti kao igrac koji prima najvecu platu u klubu i koji moras biti primjer drugima kao zvijezda fudbala nemas sta radit u ta doba vani. To je moj moto i tako se ponasa svaki normalan trener prema svojim igracima. Samo kazem, probaj Mourinhu tako nesto uradit, ili Ferguson, pa ces vidjet kako Real igra bez Ronalda, ili Manchester bez Rooneya.
Ovo je meni zajebavanje i iskoristavanje pozicije. On je zvijezda i kurci se. Boli ga briga o tome sta je ozbiljnost. Ponavljam, ovo mu nije prvi put. Znaci s tim momkom nesto nije sasvim.
I sta ja moram posjecivat nekog? Jesi ti dobar? Hoces rec da sam lud? Hajde ba mali, smiri strasti prema meni, nisam ti nista rekao, samo sam se izjasnio kako ja zelim prema nekom ko ponizava moj klub. Jer ovo je za mene ponizavanje ostali igraca: "ja mogu radit sta hocu, a vi treniraj te i patite se"

pa igra i Milan bez Ronaldinha ovo je kontradiktornost (:

Last edited by meskalin; 20-11-2010 at 09:12.
meskalin is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2010, 09:10   #28018
MEMO
Registered User
 
MEMO's Avatar
 
Join Date: 10 2009
Location: croatia
Fave Players: maldini,batistuta,tiago silva
MEMO is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by ensar7 View Post
Pa i meni bi bilo super ovdje. Sto cu ic? Dobijam 8,5 miliona, ne moram nesto posebno trenirat, imam pravo da izlazim. Jer izvini, ali prosle sezone je 5 puta vidjen vani do kasno ujutro, cak jednom prije tekme s Interom. Sto Boriello, Thiago, Pato to nisu radili? PA naravno, zasto to bi ih odma obijesili na kriz mi navijaci, ali izgleda da se Dinhu sve to oprasta. Drugo, boli me ona stvar jesi li bio pijan i sta si radio tu noc, ali u 2:30 radnim danom kad sutra imas trening, ti kao igrac koji prima najvecu platu u klubu i koji moras biti primjer drugima kao zvijezda fudbala nemas sta radit u ta doba vani. To je moj moto i tako se ponasa svaki normalan trener prema svojim igracima. Samo kazem, probaj Mourinhu tako nesto uradit, ili Ferguson, pa ces vidjet kako Real igra bez Ronalda, ili Manchester bez Rooneya.
Ovo je meni zajebavanje i iskoristavanje pozicije. On je zvijezda i kurci se. Boli ga briga o tome sta je ozbiljnost. Ponavljam, ovo mu nije prvi put. Znaci s tim momkom nesto nije sasvim.
I sta ja moram posjecivat nekog? Jesi ti dobar? Hoces rec da sam lud? Hajde ba mali, smiri strasti prema meni, nisam ti nista rekao, samo sam se izjasnio kako ja zelim prema nekom ko ponizava moj klub. Jer ovo je za mene ponizavanje ostali igraca: "ja mogu radit sta hocu, a vi treniraj te i patite se"
s obzirom koliko si covjeka izvrijedjao pomislio sam da s tobom nesto nije u redu.pogledaj kakve si ti sve uvrede rekao,mozda ces sam sebe sokirati.heh.ali dobro.poanta je da je on poznat po tome,i prosle je godine izlazio i opet je bio nas najbolji igrac.sad je situacija drukcija.bio je kasno vani,ali zato nece igrati.vidis da je ispao iz prvog sastava.i dobro nam ide bez njega.ako ce on i dalje izlaziti i sam sebi stetiti onda neka,ali nikako nije zasluzio onakve uvrede.jel shavcas sta zelim reci.ne branim ronhijev postupak od neku vecer,ali nedam da ga netko tako pljuje.neki dan sam ja pljuvao po abateu ali je to zasluzio.ali sam se i ispricao bio svima ovdje zbog svog ponasanja.ako si covjek povuci ces sve sto si rekao i ispricati se.ako ne onda si ti djubre.

za administratore: ja sam da se zabrani bilo kakve vrijedjanje nasih igraca,odn ako dodje do toga da se odmah brisu ti postovi.mogu se govoriti kritike zbog losih igara i sve uz to ali uvrede tipa ensarovih mi se gade i ako se to tako nastavi onda je ovaj forum pickin dim.i lagano cu ga napustiti.

koja ironija.imamo najbolje rezultate i ekipu u zadnih par godina a mi pljujemo i vrijedjamo nase igrace vise nego kad su bili puno losiji rezultati.sramota!
MEMO is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2010, 12:39   #28019
_MaJi_tz
Registered User
 
_MaJi_tz's Avatar
 
Join Date: 10 2005
Location: Tuzla(Salt City), BiH
Fave Players: Gennarinho Gattuso
_MaJi_tz is on a distinguished road
MILAN: Abbiati; Bonera, Nesta, Thiago Silva, Zambrotta; Gattuso, Ambrosini, Flamini; Seedorf; Ibrahimovic, Robinho.
FIORENTINA: Boruc; Comotto, Kroldrup, Natali, Pasqual; Donadel, D'Agostino, Marchionni, Ljajic, Cerci; Gilardino.
__________________



... 110 anni di storia, combatti per la gloria ...



Andriy Shevchenko - July 1, 1999 - May 26, 2006
_MaJi_tz is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2010, 12:50   #28020
meskalin
Registered User
 
meskalin's Avatar
 
Join Date: 02 2009
Location: BiH
Fave Players: Van Basten, Boban, Rui Costa, Gullit, Inzaghi,Weah
meskalin is on a distinguished road
isit sastav kao protiv Intera osim Bonere zbog crvenog Abatea, jbg drzi se formule koja je uspijesa, mada bi vise volio vidjeti Princa umjesto Gatta ali neka...
meskalin is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
balkan


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is Off
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 15:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.