AC Milan Forums  

Go Back   AC Milan Forums > AC MILAN > MilanMania International

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 31-10-2010, 16:42   #27616
rinogattuso
Registered User
 
rinogattuso's Avatar
 
Join Date: 10 2007
Location: BiH
Fave Players: Rino,Ricky,Sandro & Pirlo
rinogattuso is an unknown quantity at this point
Quote:
Originally Posted by geoff View Post
Dobra analiza rino,ali mislim da za lucu nema opravdanja..on je jednostavno igrac za lecce i tu prestaje svaka diskusija
Nemas ni boljeg rjesenja svi znamo da je Luca ogranicen igrac e sad stvar je u tome da se od njega trazi igra i naprijed i nazad u oba pravca! Na jednoj strai imas Boneru tako da obe strane pate.. Abate vise loseg uradi sa onim svojim nekontrolisanim sprintevima do kroner linije nego dobrog..
__________________
..FLAMINI a Defensive Monster..
rinogattuso is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2010, 05:35   #27617
mrki
Registered User
 
mrki's Avatar
 
Join Date: 04 2005
Location: Croatia
Fave Players: Maldini, Boban, Inzaghi
mrki is on a distinguished road
Svima je valjda jasno da necemo dobiti Real u srijedu jer trkački nemamo taj kapacitet i trener nam je idiot... Na svu sreću mi imamo Ibrahimovica, koji sasvim očito ima toliki kapacitet da jednu ekipu kao sto je ovaj Milan može vući do scudetta... Ukoliko se na zimu pojačamo sa bekom i trećim stoperom ja očekujem pravu bitku za scudetto do zadnjih kola...

Dinho je napao Allegria i rekao da krivo postavlja Ibru... Ovo je bio prvi puta da je San Sito zviždao Pata... Po meni Pato ne zna što točno mora igrati, on meni ne djeluje smireno na terenu... Da je Mourinho trener vidjeli bi 30% više od Pata...

Coentrao i veznjak Jucilei... i idemo po scudetto! Ovo je inače muka...
__________________
"Where others have succeeded, I have always failed..." Jacques Clouseau
mrki is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2010, 07:40   #27618
ensar7
Registered User
 
ensar7's Avatar
 
Join Date: 05 2009
Location: GRAZ
Fave Players: Kaká, Pirlo, Nesta, Gattuso
ensar7 is on a distinguished road
Allegri je dobar do negdje, tj. do jednog dijela. Ono sto smo svi primjetili, mi svaku utakmicu dominiramo. Trcimo, vrsimo presing, znaci imamo potencijala. Ali to je sve. Jer poslije toga, mi nismo u stanju da nista drugo promjenimo. A zasto je tako? Pa kao sto neko rece, Allegri ne zna procijenit igrace. On nema blage veze ko sta i koliko moze, ne zna kako da forsira igraca da ga ojaca, i ne zna mijenjat pozicije igracima. Dalje, nije u stanju vidjet gresku i promijenit taktiku, vec ono sto postavi na pocetku forsira do 90' minute. Ja jos nisam vidio neke velike promjene u ekipi u toku utakmice. I kao rezultat svega ovoga je da covjek ubacuje Seedorfa, Gattusa i Pippa jer zna kako oni igraju. Allegri nije za ove ekipe, i to je svima jasno. Jos ni jednu utakmicu nismo dobili uz njegovu pomoc.

Pricate kako smo nadigrali Juve, istina je sve. I meni je bilo drago gledat kako divno igramo. Ali, gdje bio napad? Ja ono ne zovem sansama. Meni je sansa kad ekipa odigra akciju, kao Ibra-Pato u prvoj minuti. E to je za mene prilika za gol. A ne Abate sutne loptu, Ibra nekako skoci i prebaci gol, i to nazivat prilikom. Daj molim te. Znaci, nismo nista radili u napadu. Nismo bili u stanju da razvucemo Juve, i ubacujemo nasu trojku u medju-prostor u sesnestercu.

Pato dobio zvizduke? Pa i zasluzio ih je. Izvadio mi je zivac u Napoliu sa svojom sebicnosti, a dobro zna da to Ibra ne voli. Mora se opametit. A i Allegri snosi veliku odgovornost tu, jer covjek ga unistava sa pozicijama koje mu izmislja.

Real u srijedu, bojim se da cemo kiksat. Ali, ne predajem se. I dalje mislim da imamo nade, ako onaj kreten skonta da u sredini mora igrat Princ-Pirlo i Flamini, a ne izgubljeni Ringhio, setac Seedorf. U napadu mozda pokusat Dinha mjesto Binha, i to Dinho iza 2 spica, pod uslovom da se mora vracat.
__________________
FORZA SILVIO! VA FAN'CULO FAMILIA BERLUSCONI!!!
Sezona 2010/11
1. mjesto zelja, 1. mjesto & Ch. League san!
1. place wish, 1. place & Ch. League dream!
ensar7 is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2010, 11:02   #27619
DUCO
Registered User
 
DUCO's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Macedonia
Fave Players: Nesta ,Gourcuff,RIVERA,Kaka,Pato,MALDINI,Sheva
DUCO is on a distinguished road
a koja akcija su odigrali juve.
treci stoper mi imamo i to mnogo dobar oguchi a ovaj alegri nie mu dao nitu jedu minutu da zaigra ocajno za nepoverovati..
flamini e vecni mladic
pato nemoze da razbie takvu odbranu jeveta i bilo koja odbrana on igra na kontrama ali mi igramo nogomet za presing i dubinski loptama kao da sme neki klub za champioshipa jadno...

a mora svi da priznate da Pirlo nie nista ovoa sezona onaj gol sa parma i to e to Gatusso bar ostae srce na teren 85 minut i on juri da osvoi loptu to e to
GRANDE GENARO IL DIAVOLO !!!
__________________
NO KAKA NO PARTY
http://www.youtube.com/watch?v=0HQLt...eature=related

GAME OVER
DUCO is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2010, 11:39   #27620
mrki
Registered User
 
mrki's Avatar
 
Join Date: 04 2005
Location: Croatia
Fave Players: Maldini, Boban, Inzaghi
mrki is on a distinguished road
Bez obzira na sve srećare u našoj ekipi, ja bih najradije otjerao Pirla da mi netko da ovlasti na 1min! Njegov pristup, kretnje i ponašanje su SRAMOTNI! On je kao nekakav majstor slobodnjaka, kornera ( od kojih uspije 2% ), pasova ( od kojih uspije u zadnje 2,3 sezone 5% ) i ne znam čega... a u STVRANOSTI on kao pokupi loptu od stopera, doda i ostaje na mjestu.. njegovi dugi pasovi su iz 50-ih, sramotno igra obranu...Jednom u par mjeseci kada na San Siru igramo protiv nekoga tko je totalno slab, Pirlo razvali i onda evo ga - majstor Andrea! Nezamjenjivi Pirlo! Umjesto da uzmemo jednog poštenog veznog i da nam igraju Ambro, Flamini, Boateng i taj jedan, mi je... sami sebe sa mrtvim igračima!

Pirlo i Gattuso ne sudjheluju u napadu... Pirlo kao da, ali sa 60m razmaka..(sarkazam)... Bekovi isto tako, netalentirani i nekorisni naprijed... I što onda? Ibra na 35m kao kada igra za Svedsku... Pato desno, Robinho ni ne zna kamo...

Bez veze napad je nula... A naši bekovi? E to je već nekakva znanstvena fantastika, kako takvi igrači igraju za AC Milan... Cafu-Maldini, Sergio-Stam... Antonini-Bonera... Marek i Oddo su kada smo osvajali CL barem odigrali odlično fazu obrane...
__________________
"Where others have succeeded, I have always failed..." Jacques Clouseau
mrki is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2010, 05:00   #27621
Stam
Registered User
 
Join Date: 01 2010
Stam is on a distinguished road
Za mene je Odo super odigro u Napulju i bolji je od Abatea i Bonere,kao sto si rekao makar u obrani!
Stam is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2010, 05:56   #27622
fdlspalato
Registered User
 
fdlspalato's Avatar
 
Join Date: 07 2009
Location: Split
Fave Players: Marco Simone,Baggio,Maldini,Maradona
fdlspalato is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by uvijek_rossoner View Post
Daa ja sam rekao to i kako smo krenuli (prvih 20 minuta) djelovalo je tako... Ostatak znamo jbg... slazem se manje vise sa svima gore oko utakmice... Bit ce bolje, sljedi Real M to jednostavno MORAMO dobiti kako god znamo....
ajde bar je optimizam na visini!
fdlspalato is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2010, 08:21   #27623
uvijek_rossoner
Registered User
 
uvijek_rossoner's Avatar
 
Join Date: 08 2005
Location: BiH
Fave Players: Maldini,Baresi,Van Basten,Weah,Nesta,Kaka',Dinho..
uvijek_rossoner is on a distinguished road
Hehehe ma druze jos je jedino optimizam i ostao... Da se neki od nas al NE SVI skupimo s ovog foruma bolje bi odigrali na mjestu Antoninia, Bonere, Pirla i Sedorfa )))
__________________
FORZA AC MILAN FORZA B H F
Silvio Berlusconi kralj
uvijek_rossoner is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2010, 09:18   #27624
meskalin
Registered User
 
meskalin's Avatar
 
Join Date: 02 2009
Location: BiH
Fave Players: Van Basten, Boban, Rui Costa, Gullit, Inzaghi,Weah
meskalin is on a distinguished road
Samo da nas sugavi Mourinho ne pobjedi usred Milana!!
meskalin is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2010, 13:08   #27625
kalla1899
Registered User
 
kalla1899's Avatar
 
Join Date: 06 2009
Location: Hrvatska
Fave Players: pato,super pippo,gattuso,pirlo,abbiati....
kalla1899 is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by mrki View Post
Bez obzira na sve srećare u našoj ekipi, ja bih najradije otjerao Pirla da mi netko da ovlasti na 1min! Njegov pristup, kretnje i ponašanje su SRAMOTNI! On je kao nekakav majstor slobodnjaka, kornera ( od kojih uspije 2% ), pasova ( od kojih uspije u zadnje 2,3 sezone 5% ) i ne znam čega... a u STVRANOSTI on kao pokupi loptu od stopera, doda i ostaje na mjestu.. njegovi dugi pasovi su iz 50-ih, sramotno igra obranu...Jednom u par mjeseci kada na San Siru igramo protiv nekoga tko je totalno slab, Pirlo razvali i onda evo ga - majstor Andrea! Nezamjenjivi Pirlo! Umjesto da uzmemo jednog poštenog veznog i da nam igraju Ambro, Flamini, Boateng i taj jedan, mi je... sami sebe sa mrtvim igračima!

Pirlo i Gattuso ne sudjheluju u napadu... Pirlo kao da, ali sa 60m razmaka..(sarkazam)... Bekovi isto tako, netalentirani i nekorisni naprijed... I što onda? Ibra na 35m kao kada igra za Svedsku... Pato desno, Robinho ni ne zna kamo...

Bez veze napad je nula... A naši bekovi? E to je već nekakva znanstvena fantastika, kako takvi igrači igraju za AC Milan... Cafu-Maldini, Sergio-Stam... Antonini-Bonera... Marek i Oddo su kada smo osvajali CL barem odigrali odlično fazu obrane...
za odda se slazem ali marek i obrana ne ide u istu recenicu.....
kalla1899 is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2010, 13:56   #27626
sveznalica87
Registered User
 
Join Date: 11 2010
sveznalica87 is on a distinguished road
Ljudi pozdrav!

Imam jednu veliku molbu! Odlucio sam otici na utakmicu Milan-Brescia (05.12.2010.) na San Siro. Tu utakmicu sam odabrao iz razloga sto mislim da ne bi trebalo biti tesko doci do karte. Uglavnom, kontaktirao sam AC Milan u vezi kupnje karata za tu tekmu i dobio sam odgovor od njih da svi stranci mogu kupiti karte jedino i iskljucivo na stranici http://www.bestticket.it/newbt/defau...op_id=MILANENG. Kada otvorim tu stranicu, pise da nema karata za prodaju (dakle ni za jednu utakmicu). Sad, cuo sam za klub navijaca Milana iz Rijeke i nasao sam njihovu stranicu, ali koliko vidim, to je dosta staro i nitko to vise ne odrzava. Zanima me da li taj klub jos postoji i ima li tko kakav kontakt od istog? Ja bi u Milano isao u svom aranzmanu (autom), dakle, jedino mi treba karta. Znam da je u tom FAN Clubu iz Rijeke postojalo nesto kao godisnja clanarina (ako se ne varam 10 eura) te si imao mogucnost s njima ici na gotovo sve domace tekme i neka gostovanja. Meni nije problem platiti tih 10 ili koliko vec eura, samo da nekako dodem do karte sto ranije, jer trebam organizirat taj put i smjestaj tamo na vrijeme. Dakle, molim vas bilo kakve informacije ako ih imate i sorry na gnjavazi.

Lp iz Zagreba svim Rossonerima.
sveznalica87 is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2010, 14:08   #27627
meskalin
Registered User
 
meskalin's Avatar
 
Join Date: 02 2009
Location: BiH
Fave Players: Van Basten, Boban, Rui Costa, Gullit, Inzaghi,Weah
meskalin is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by sveznalica87 View Post
Ljudi pozdrav!

Imam jednu veliku molbu! Odlucio sam otici na utakmicu Milan-Brescia (05.12.2010.) na San Siro. Tu utakmicu sam odabrao iz razloga sto mislim da ne bi trebalo biti tesko doci do karte. Uglavnom, kontaktirao sam AC Milan u vezi kupnje karata za tu tekmu i dobio sam odgovor od njih da svi stranci mogu kupiti karte jedino i iskljucivo na stranici http://www.bestticket.it/newbt/defau...op_id=MILANENG. Kada otvorim tu stranicu, pise da nema karata za prodaju (dakle ni za jednu utakmicu). Sad, cuo sam za klub navijaca Milana iz Rijeke i nasao sam njihovu stranicu, ali koliko vidim, to je dosta staro i nitko to vise ne odrzava. Zanima me da li taj klub jos postoji i ima li tko kakav kontakt od istog? Ja bi u Milano isao u svom aranzmanu (autom), dakle, jedino mi treba karta. Znam da je u tom FAN Clubu iz Rijeke postojalo nesto kao godisnja clanarina (ako se ne varam 10 eura) te si imao mogucnost s njima ici na gotovo sve domace tekme i neka gostovanja. Meni nije problem platiti tih 10 ili koliko vec eura, samo da nekako dodem do karte sto ranije, jer trebam organizirat taj put i smjestaj tamo na vrijeme. Dakle, molim vas bilo kakve informacije ako ih imate i sorry na gnjavazi.

Lp iz Zagreba svim Rossonerima.
http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=154518361982

eto ti linka za fb grupu i oni su aktivni idu na skoro sve i jednu tekmu Milana, cak je Sale isao i u Madrid na tekmu i sutra idu na San Siro....takodjer korisnik Dee Jay Sale na formu ti je jedan od glavnih ljudi s njim stupi u kontakt...pozz
meskalin is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2010, 16:37   #27628
alberto
Registered User
 
alberto's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Bosna
Fave Players: Maldini,Barezi,Pirlo,Rino,Pipo.
alberto is on a distinguished road
Jao kako Bale razgulio intera majko...treba ga pod hitno dovest u Milan...Uuuuu....
__________________
ACMILAN !!!!!Inter !!!Juve !!!
KAKA????Ko je to???
alberto is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2010, 16:39   #27629
meskalin
Registered User
 
meskalin's Avatar
 
Join Date: 02 2009
Location: BiH
Fave Players: Van Basten, Boban, Rui Costa, Gullit, Inzaghi,Weah
meskalin is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by alberto View Post
Jao kako Bale razgulio intera majko...treba ga pod hitno dovest u Milan...Uuuuu....
nema Milan para da kupi ga sada mozda za jedno 7 godina prije da ce otici u Real ili dogodine u Mancester
meskalin is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2010, 16:44   #27630
deejaysale
Registered User
 
deejaysale's Avatar
 
Join Date: 05 2007
Location: RIJEKA-FIUME,Croatia
Fave Players: Boban,Maldini,Gattuso,Ambrosini,Kaka
deejaysale is on a distinguished road
Sutra u Totenhamovom dresu na San Siro,a Bale-u svaka čast

@sveznalica87 javi se na facebook-u ili ovdje na pm pa ćemo riješit nešto,samo ćeš se strpit do četvrtka,sutra imam važnijeg posla,moram pljuvat i vrijeđat Mourinha i Ronalda ;-))
deejaysale is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
balkan


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is Off
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 22:30.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.