AC Milan Forums  

Go Back   AC Milan Forums > AC MILAN > MilanMania International

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 03-11-2010, 16:53   #27676
Rossonero_pg
Registered User
 
Join Date: 10 2007
Rossonero_pg is on a distinguished road
Kalla1899 sve je to tacno ali kad imas 2-1 u 94 min i primis ga u zadnji minut ne mozes se osvrcati na prvo poluvrijeme

EDIT: po meni Nesta odigrao lose, kao da je krenuo kao Gatuso(koje je nocas odigrao odlicno) odjednom da ide silaznom putanjom....
Rossonero_pg is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2010, 16:56   #27677
_MaJi_tz
Registered User
 
_MaJi_tz's Avatar
 
Join Date: 10 2005
Location: Tuzla(Salt City), BiH
Fave Players: Gennarinho Gattuso
_MaJi_tz is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by kalla1899 View Post
digla bi nas pobjeda....to stoji ali budimo realni da nam je neko ponudio na poluvremenu da cemo izgubit sa samo jednim golom razlike dosta bi nas prihvatilo....da o nerjesenom ne govorim.....super je sto je auxerre dobio ajaxa i bitno nam olaksao prolaz skupine.....

inace abate me ugodno iznenadio danas......
Ma dobro realno, pravedan rezultat nema sta...ovaj Real je jak zemlja...mislim da ce Mou raznjet Gvardioulu...
Abate mali je iznenadio i samog sebe...vrlo zrela utakmica i to protiv Reala, svaka mu cast...
GENARINHO GATTUSO pa svi ostali...kralj..njega ono smece od covjeka kad vidi odma upada...Silva odlican sada je def jaci od Neste...

Ali Pippo on je fenomen u svakom pogledu rijeci...osvojis sve sve si proso...i udjes u igru s 37g prvo okrene publiku pa krene trcat ko lud pa onda zabije 2x ali gledati njega kako slavi svaki svoj pogodak....NEPROCJENJIVO....

Ima tu mnogo rupa i mogucnosti za napredak u igri...nije to jos ono pravo...Pato mi je totalno nejasan...ovu istu poziciju je igrao kod Lea pa drugi Pato...izgleda da su ga povrede unazadile najvise u glavi...
__________________



... 110 anni di storia, combatti per la gloria ...



Andriy Shevchenko - July 1, 1999 - May 26, 2006
_MaJi_tz is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2010, 16:57   #27678
adis
Registered User
 
adis's Avatar
 
Join Date: 03 2010
Location: BiH
Fave Players: Maldini,Gattuso,Inzaghi
adis is on a distinguished road
Nerjeseno nije lose al imali smo pobjedu u rukama...

Kako mi je zao sto su Gattusa stigle godine
i sto vise nije na onom nivou ali moze biti primjer
svim igracima kako se gine za svoj klub
Veceras je bio odlican

Pippo car...nadam se da Pato ovo gleda i uci
adis is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2010, 17:06   #27679
meskalin
Registered User
 
meskalin's Avatar
 
Join Date: 02 2009
Location: BiH
Fave Players: Van Basten, Boban, Rui Costa, Gullit, Inzaghi,Weah
meskalin is on a distinguished road
Svi je jasno da Silva postaje nas glavni centarhalf, inadam se da Nesta moze odigrati na iskustvo.......po meni trab prodati Ronaldinha i kupiti veznog igraca tipa Ruy Coste koji ce igrati iz 2 napdaca ( tak oda Pippo ili Ibra nece morati davati pasove jedna drugom nego vezni ce to raidit) i kupiti lijevog beka obavezno i mjenjati formaciju na 4-1-3-1-2
meskalin is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2010, 17:24   #27680
Rosson3r
Registered User
 
Rosson3r's Avatar
 
Join Date: 01 2009
Location: Sarajevo
Fave Players: Thiago Silva,Pato,Nesta,
Rosson3r is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by meskalin View Post
Svi je jasno da Silva postaje nas glavni centarhalf, inadam se da Nesta moze odigrati na iskustvo.......po meni trab prodati Ronaldinha i kupiti veznog igraca tipa Ruy Coste koji ce igrati iz 2 napdaca ( tak oda Pippo ili Ibra nece morati davati pasove jedna drugom nego vezni ce to raidit) i kupiti lijevog beka obavezno i mjenjati formaciju na 4-1-3-1-2
znam da sanjam, ali bale i pastore, kako bi nam dobro dosli
Rosson3r is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2010, 17:32   #27681
Tassotti
Registered User
 
Join Date: 01 2009
Fave Players: Nesta, Flamini, Seedorf, Ibrahimovic
Tassotti is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by rinogattuso View Post
Decki molim vas sud!! Kakvu je po vama Nesta odigrao utakmicu generalo??
vrlo dobro, jedina greška kod prvoga gola kada je zakasnio izaći... ali, sve u svemu, jedan od najboljih na terenu
Tassotti is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2010, 17:53   #27682
MEMO
Registered User
 
MEMO's Avatar
 
Join Date: 10 2009
Location: croatia
Fave Players: maldini,batistuta,tiago silva
MEMO is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by Tassotti View Post
vrlo dobro, jedina greška kod prvoga gola kada je zakasnio izaći... ali, sve u svemu, jedan od najboljih na terenu
upravo to,jedan od najboljih na terenu.cak ni kod gola nije bila njegova greska vec je se higuain ubacio s boka gdje je bio abate al tu je tesko zaustaviti naapdaca kad se tako sjuri u prazan prostor.

ali ako je nesta bio odlican onda je silva vrh vrhova.maestralno!!jebote ponekad pomislim da gledam ovaj milan samo zbog njega,jest da igra branica al to tako lijepo radi i elegantno i strasno je brz i mocan u duelima,samo da ostane s nama jos dugo.

iako smo primili u zadnjim sekundama gol mislim da nas je ova tekma digla,decki su se borili,svaka cast,gatusso legendo.pokazao si zasto te svi volimo.kapa dolje!

i zasto je inzaghi pokazivao dres s brojem 69? zar nije racunao da bi mogao dati dva gola pa da ima 70.heh.bas je pesimista jebem ga u glavu.

vidjeli ste kad je pato izlazio njegovu statistiku,0 suteva prema gola i kraj gola,pa covjek je stvarno izgubljen.svi znamo da on moze bolje.prebrz je za sve stopere al tesko je s krila dati gol.zato mi ga je pomalo zao.

allegri je pogodio sa uvodjenjem inzaghija al nije trebao izvesti ronaldinha,totalno nelogicno,ostavio nas s tri cista napadaca a veze nigdje.al srecom je inzaghi utrpao otpadak i drugi gol iz ofsajda.

boateng?solidna partija,borio se kao lav.kad ga ne ide u igri onda to nadoknadi borbom.svaka cast.

ostali vise manje.

uvjeren sam u tri boda protiv barija.to moramo dobiti.moramo!
MEMO is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2010, 17:55   #27683
alberto
Registered User
 
alberto's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Bosna
Fave Players: Maldini,Barezi,Pirlo,Rino,Pipo.
alberto is on a distinguished road
Ovako..Ja sam veceras ponosan sto sam navijac Milana...
Pogledajte Real,umjetna ekipa puna govana od igraca,ja nikad nebi zelio takav milan,pa makar osvajali sve na svijetu...
Kako je meni bilo puno srce kada sam vidio igrace koji ginu za naj drazi dres,Rino,Pipo,Abate,Nesta,Ambro,Pirlo,Abiati...Da ne nabrajam dalje,cak je i Ibra svatio u kakav je klub dosao...
I Jos nesto,Mislim da je Pipo veceras pokazao Patu kako treba da se igra u dresu Milana...Alegri je napravio pravi potez kada je ubacio Ambra,a Pirla poslao blize golu,ali je definitivno usro sa Ronaldinhom od pocetka,jer on je definitivno svoje odigro..
Sedorf je usao jer moze da zadrzi loptu,ali je usro kod gola..jbg..
Sta reci osim FORZA MILAN...Rossonero Per Sempre...
__________________
ACMILAN !!!!!Inter !!!Juve !!!
KAKA????Ko je to???
alberto is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2010, 18:04   #27684
meskalin
Registered User
 
meskalin's Avatar
 
Join Date: 02 2009
Location: BiH
Fave Players: Van Basten, Boban, Rui Costa, Gullit, Inzaghi,Weah
meskalin is on a distinguished road
Toliko super igraca u seriji, ako Juve moze dovesti Quagariellu vala mozemo i mi Lavezzia, pored njega Contera iz Benfike, ako je ona preskup daj Cissoka iz Lyona....u gl tekma je bila prelosa, Real nas je potopio, ali ko sto @alberto kaze MIlan je institucija ne jebeni placenici cak je to i Ibra skuzio.......forza Milan
meskalin is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2010, 18:12   #27685
MIRZA
Moderator
 
MIRZA's Avatar
 
Join Date: 02 2004
Location: Srebrenik (BiH)
Fave Players: Pirlo,Sheva,Topic, Kaladze, Papac, Salihovic
MIRZA is on a distinguished road
Najrealniji rezultat što jest jest
samo ostaje žal što smo gol primili u zadnjoj minuti.
Gattuso kralj, onako se bori za sveti dres. Silva takođe veoma dobar, a Pippo..kao Pippo šte ta što nije koju godinu mlađi
Boa mi je bio dobar u prvom pol, ali u drugom ga nisam previše vidio
Abate takođe odigrao respektabilnu utakmicu
__________________
Digni se iz pepela, kao sto put do sada, sad s mirisom ljiljana, ljubavi moja....
MIRZA is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2010, 18:36   #27686
fdlspalato
Registered User
 
fdlspalato's Avatar
 
Join Date: 07 2009
Location: Split
Fave Players: Marco Simone,Baggio,Maldini,Maradona
fdlspalato is on a distinguished road
ŠTA REĆ......PIPPO!!!VELIK JE..NAJVEČI!!!PONOSIN SE ŠTA GA IMAMO I ŠTA JE IKONA SVJETSKOG BALUNA!!!SUZE MI JE PUSTIJA...PLAKA SAN I NE SRAMIN SE!!!
šta se tiče reala-to je jasno imaju love imaju mourinha i to je to!!!dabogda ništa ne osvojili,gade mi se..ligavci su..ali sumnjan!!prejaki su..i da su na ovakav način izjednačili...ufff...katastrofa...minut prije kraja!
milan ka momčad je prosječan...ima rupa koliko očeš,starčadi koliko očeš,jedino šta imaju je volja i to je to...a ibrahimović je smeče koje nije ni tribalo dovodit...vidilo se večeras koliko vridi...15 izgubljenih baluna i krivac za gol!!!
FORZA PIPPO...PIPPO TI AMO!!!
fdlspalato is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2010, 07:37   #27687
RossoneroCroato
Registered User
 
RossoneroCroato's Avatar
 
Join Date: 06 2010
Fave Players: Dida Maldini Nesta Ambro Rino Pirlo Seedorf Pippo
RossoneroCroato is on a distinguished road
E ovo je sinoć bila vrhunska večer! nismo pobijedili, ali sam uživao, neka oni vide kako se veseli kad se sa 37 godina i 2 lige prvaka zabije gol kao da ti je prvi u životu i nitko od njih neće volit svoj dres kao gattuso... onaj jadnik ronaldo ga je popušio uuuuuu

i abate me ugodno iznenadio.
__________________
FORZA MILAN
RossoneroCroato is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2010, 07:57   #27688
RossoneroCroato
Registered User
 
RossoneroCroato's Avatar
 
Join Date: 06 2010
Fave Players: Dida Maldini Nesta Ambro Rino Pirlo Seedorf Pippo
RossoneroCroato is on a distinguished road
Quote:
Na kraju sezone Del Pieru istječe ugovor s Juventusom, klubom čije boje brani bez prestanka od 1993. godine. Zasad nije potpisao produljenje, a Berlusconi mu je ponudio novu opciju.

"Rekao sam mu da znam da mu istječe ugovor i ponudio sam mu priliku da dođe u Milan. On je nevjerojatan šampion. Nadam se da bi mogao završiti karijeru u Milanu", zaključio je Berlusconi.
koji kralj http://www.index.hr/sport/clanak/ber...u-/521523.aspx



DETALJI oko najnovijeg seks skandala talijanskog premijera Silvija Berlusconija svakim danom izlaze na površinu. Osim marokanske tinejdžerice, sada se javila i elitna prostitutka Nadia Macri koja tvrdi da je prisustvovala orgijama koje je organizirao Berlusconi te da je i ona sama spavala s njim nekoliko puta.

Berlusconi djevojkama nudio marihuanu

Također, 28-godišnjakinja kaže da su jednom prilikom imali divlji seks u jacuzziju gdje je osim nje bilo nekoliko žena s kojima se također seksao. Čitavo to vrijeme, djevojke su navodno pušile marihuanu, koju im je talijanski premijer nudio. Lijepa Nadia kaže kako je s Berlusconijem spavala u travnju prošle godine, u njegovoj luksuznoj vikendici Villi Certosi, a zatim šest mjeseci kasnije u njegovom domu u Arcoreu, nedaleko Milana.

O razuzdanim zabavama progovorila je i Marokanka Karima Keyek koja pak tvrdi da nije imala seksualne odnose s premijerom. "Silvijev problem je taj što u svoj dom poziva ljude koje ne poznaje. Ne razmišlja o posljedicama, posebice jer je imao sličnih problema u prošlosti", smatra 18-godišnjakinja koja je za vrijeme druženja s Berlusconijem bila maloljetna.

Premijer pokazivao ljubavnicama skulpturu Supermana na kojoj se nalazila njegova glava

"Kada sam došla u njegovu kuću, tamo se nalazilo oko desetak žena. Neke su bile poznate, neke anonimne, ali sve su bile jako elegantne i očuvane. Sjela sam pokraj Silvija i pričali smo o svemu, samo ne o politici. Zatim nam je pokazao mramornu skulpturu Supermana na kojoj se nalazila njegova glava", ispričala je Marokanka kojoj je Berlusconi na kraju večeri poklonio dijamantnu ogrlicu te joj dao sedam tisuća eura jer je imala problema zbog ilegalnog boravka u Italiji.
__________________
FORZA MILAN
RossoneroCroato is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2010, 08:37   #27689
vladomilan
Registered User
 
Join Date: 06 2008
vladomilan is on a distinguished road
LjUDI !!!! NAZOVITE ME LUDIM, ali jeste li vidjeli kretanje Seedorfa koji je tek usao kada smo primili go...pa ljudi to je sramota http://www.youtube.com/watch?v=-stdIfwWyco 1.28
vladomilan is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2010, 09:03   #27690
geoff
Registered User
 
geoff's Avatar
 
Join Date: 01 2007
Location: Hrvatska
geoff is on a distinguished road
Opce je znano da je seedorf sramota, ali sam sinoc ipak bio ponosan sto sam navijac takvog kluba kao sto je milan kada sam vidio izdanje prvenstveno gattusa, a onda i pippa naravno. Uvijek me odusevljava kako pippo proslavlja svaki gol kao da mu je najvazniji u karijeri. A gattuso kojeg sam kritizirao ponajvise ove sezone, to je kapa do poda. Nakon onakve predstave jos je pored allegria skakao kao da je on pomocni trener, svaka cast rino kralju!
geoff is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
balkan


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is Off
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 09:02.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.