AC Milan Forums  

Go Back   AC Milan Forums > AC MILAN > MilanMania International

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19-12-2010, 09:55   #28426
meskalin
Registered User
 
meskalin's Avatar
 
Join Date: 02 2009
Location: BiH
Fave Players: Van Basten, Boban, Rui Costa, Gullit, Inzaghi,Weah
meskalin is on a distinguished road
Sreca evo i Juve primi u 90 gol za 1-1 sugavi Lazio dao u 90 za 3-2
meskalin is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2010, 11:27   #28427
senna_cro
Registered User
 
senna_cro's Avatar
 
Join Date: 06 2007
senna_cro is on a distinguished road
...i Napoli šugavi :S



VEZNJAK Milana Andrea Pirlo (31) izbivat će s nogometnih travnjaka oko mjesec dana, objavio je u nedjelju njegov klub.

Pirlo je zadobio ozljedu butnog mišića tijekom subotnjeg poraza od Rome (1:0) u 17. kolu Serije A. Morao je izaći iz igre u 22. minuti, a zamijenio ga je nizozemski veteran Clarence Seedorf.

Inače, upravo je taj trenutak ključnim za poraz Milana označio nekadašnji kapetan hrvatske reprezentacije Zvonimir Boban u komentaru za Sky.

"Pirlo je započeo utakmicu vrlo dobro, savršeno je vodio momčad. Nažalost, kad je izašao iz igre, i Milan je nestao. Seedorf nije bio u utakmici, a Boateng je igrao konfuzno", mišljenja je Boban.

Pirlo će, unatoč ozljedi, otputovati sa suigračima na pripreme u Dubai budući da u Seriji A slijedi stanka od dva i pol tjedna.
senna_cro is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2010, 13:08   #28428
_MaJi_tz
Registered User
 
_MaJi_tz's Avatar
 
Join Date: 10 2005
Location: Tuzla(Salt City), BiH
Fave Players: Gennarinho Gattuso
_MaJi_tz is on a distinguished road
Juce se ispostovalo staro pravilo..ne zabijes, primis...jos plus kad Roma ima 12 i 13 igraca u vidu Seedorfa i Antoninija nema tu previse pomoci...prvo pol prolazna ocijena ali drugo bezidejno nabijanje prema Ibri...
Sto se tice Borriella....porediti njega i Kaku...pre pre pre smjesno...pa postovanje navijaca morate zasluziti...sta je dao Kaka Milanu,a sta Marco??...pa Milan je Marcu dao sve...iskreno jedan prosjecni napadac, koji nije mogao izboriti mjesti u repki je bio prvi napadac...Milan nije htjeo dovoditi pojacanja Leu jer su mu vjerovali i kako vraca???....Kad su dosli Ibra i Binho on bjezi i govori kako se razocarao u Milan...alo svjetska klasa, nismo te prepoznali...slazem se sa Saletom u potpunosti....

Vidim stara-nova lica ....
Sto se tice ove prve nekompletne polusezone...sta reci...Maxov Milan jos uvijek ima te stare bolesti koje su ostale jos od Carla(nezainteresovanost starih igraca-Seedorf itd),ali uradio je dosta stvari u odnosu na Lea...prije svega fizicka sprema je podignuta na dva nivoa, sada nam vezni red konacno trci...pressing i pomaganje odbrani veznog reda je dobro funkcionisalo...samo treba sloziti vezni prema napadu...zato nam treba dobar AM....vezni red je sve u modernom fudbalu...Max o odnosu na Lea ima najmanje 2x bolju ekipu s toga se i ocekuje od njega veci i bolji rezultati, sto je normalno...
Njegov nedostatak je nepoznavanje atmosfere u Milanu i kako funkcionisu stvari i najveci nedostatak je to neiskustvo vodjenja velke ekipe na sva tri fronta...ako je pravi treba iz utakmice u utakmicu da napreduje...ako ne, onda ce ostati prosjecan trener...
Odbrana Milana je blago receno losa...to se juce najbolje vidilo kad god Roma predje centar odma postaje opasno po nas gol...ne smijemo ovisiti o nekim igracima kako u napadu tako u odbrani...
Jos je rano za prave prognoze...ja iskreno mislim da ova Serija A nije nista losija od proslih nakon Calciapola....Sve je isto Milan i Juve su za stepenicu jace ekipe...Inter nije u formi...Roma stara prica ako igra dalje u CL tu pati liga...Umjesto Fiorentine imate Lazio, umjesto Palerma Napoli...
Ono sto je najgore je sto Milan nije potpuna ekipa...jos tu ima nedostataka i zalutalih igraca(najbolje govori ovaj Leptirov podatak o bodovima prosle i ove god pred Bozic)...jer vidite mi smo kuci izgubili 8 bodova...samo da smo uzeli pola- 4 boda i dodajte sad na ovaj saldo znaci 7 bodova prije Bozica je super...i sad bi vec bila sampionska prica...Liga sampiona ce najbolje pokazati dali su prava ekipa ili ne...ja licno smatram da smo morali iskoristit ovu situaciju(losu formu Intera plus Rafa, neuigranost Juventusa,nemoc Rome na dva fronta i glavni konkurent Lazio i Napoli) i otici najmanje na 7 bodova prednosti nad drugim...
__________________



... 110 anni di storia, combatti per la gloria ...



Andriy Shevchenko - July 1, 1999 - May 26, 2006

Last edited by _MaJi_tz; 19-12-2010 at 13:16.
_MaJi_tz is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2010, 03:09   #28429
mrki
Registered User
 
mrki's Avatar
 
Join Date: 04 2005
Location: Croatia
Fave Players: Maldini, Boban, Inzaghi
mrki is on a distinguished road
Ne znam sto da kazem, sve ste otprilike rekli... Situacija sa bekovima se mora pod hitno rijesiti, OVE ZIME. Jer ovo sto Antonini igra je kao da si dijete stavio na beka! Boze moj, svaki treci pas je krivi.

Vijesti kazu da je Cassano igrac Milana. Ne znam sto je s Dinhom, to znaju u klubu. Svi igraci koje Milan tako sikanira su u svadji sa upravom, to je uvijek bilo tako... Navodno smo u igri i za Polia iz Dorie.
__________________
"Where others have succeeded, I have always failed..." Jacques Clouseau
mrki is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2010, 03:28   #28430
geoff
Registered User
 
geoff's Avatar
 
Join Date: 01 2007
Location: Hrvatska
geoff is on a distinguished road
Steta je sto se na kraju ipak mora konstatirati da je obrana losa, a imamo ponajbolji stoperski par na svijetu. Jebiga, bekovi su nam zaista uzasni, i antonini i abate - to su igraci za parmu, i zbog njih trpi cijela obrana pored vrlo dobrog golmana i vrhunskih stopera.

Ima allegri jos puno toga za popravit, ali ja mu zbog jednog skidam kapu. Nakon ancelottia i leonarda, on je prvi trener koji je zbog ovih ili onih razloga ostavio seedorfa,pirla i ronaldinha na klupi i pruzio sansu boatengu i flaminiu.
geoff is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2010, 03:29   #28431
geoff
Registered User
 
geoff's Avatar
 
Join Date: 01 2007
Location: Hrvatska
geoff is on a distinguished road
Steta je sto se na kraju ipak mora konstatirati da je obrana losa, a imamo ponajbolji stoperski par na svijetu. Jebiga, bekovi su nam zaista uzasni, i antonini i abate - to su igraci za parmu, i zbog njih trpi cijela obrana pored vrlo dobrog golmana i vrhunskih stopera.

Ima allegri jos puno toga za popravit, ali ja mu zbog jednog skidam kapu. Nakon ancelottia i leonarda, on je prvi trener koji je zbog ovih ili onih razloga ostavio seedorfa,pirla i ronaldinha na klupi i pruzio sansu boatengu i flaminiu.
geoff is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2010, 04:34   #28432
adis
Registered User
 
adis's Avatar
 
Join Date: 03 2010
Location: BiH
Fave Players: Maldini,Gattuso,Inzaghi
adis is on a distinguished road
Dobro je pa sad ide zimska pauza,
dovoljno vremena da se zaboravi ovaj sramotni poraz
a i da se oporave povrjedjeni igraci.

Mislim da se sad moze napraviti neki rezime ove polusezone:
Prvi smo samo zahvaljujuci ocajnoj ligi,
previse zavisimo od jednog igraca, Ibre
nismo izvrsili nikakvu rekonstrukciju tima, i dalje smo deficitarni na istim pozicijama
Moze se reci da smo dobili Ibru kao fantast rjesenje u napadu, Silvu kao vrhunskog stopera i Boatenga koji moze biti dobro rjesenje u vezi
ali smo zato, nazalost, izgubili
Pata koji ce izgleda biti samo jos jedan slucaj propalog talenta (zbog povreda),
Pirla koji je zreo za penziju (ako je neko uopste racunao na njega)
i definitvno Dinha koji je svoje odigrao u Barci...
a i sva moja nadanja vezana za Alegria kao mladog, perspektivnog trenera su iscezla.

Samo se nadam da cemo uzeti scudetto, jednostavno moramo!
adis is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2010, 08:04   #28433
ludiot
Registered User
 
ludiot's Avatar
 
Join Date: 08 2008
Location: MACEDONIA(Kumanovo)
Fave Players: kaka pato ronaldinjo gatuso
ludiot is on a distinguished road
Borriello: Milanovi navijači su me povrijedili

Marco Borriello presudio je “svom” Milanu u subotnjem susretu 17. kola talijanskog nogometnog prvenstva igranog na San Siru u kojem je Roma savladala “rossonere” s 1-0...

Zabio je Borriello u 69. minuti nakon ubacivanja Jeremyja Meneza svoj sedmi prvenstveni gol ove sezone, a nakon pogotka dočekale su ga salve zvižduka od Milanovih navijača. Bilo je tu i pogrdnih povika, a Milanov napadač na posudbi u Romi kaže da ga je takva reakcija navijača razočarala.

- Malo su me zaboljeli zvižduci i pogrdni povici navijača. Nisam ih očekivao jer nisam napravio nikakve agresivne geste tijekom proslave gola – komentirao je Borriello, dodavši:.

- U svakom slučaju, sretan sam jer se moja momčad primaknula lideru na sedam bodova zaostatka. Roma je vrlo kompetitivna i mislim da imamo šanse za sam vrh. Sve će ovisiti o nama samima.
ludiot is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2010, 08:05   #28434
uvijek_rossoner
Registered User
 
uvijek_rossoner's Avatar
 
Join Date: 08 2005
Location: BiH
Fave Players: Maldini,Baresi,Van Basten,Weah,Nesta,Kaka',Dinho..
uvijek_rossoner is on a distinguished road
Geoff nemoj tako Abate je u zadnjim utakmicama napredovao navise od svih nasih igraca i zasluzuje koliko toliko sada da igra, al Antonini e on je vec druga prica zaista, njemu ni Koperfild vise ne moze pomoci... Pise Gazzeta da smo zainteresovani i za Zieglera iz Sampdorie...
__________________
FORZA AC MILAN FORZA B H F
Silvio Berlusconi kralj
uvijek_rossoner is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2010, 08:32   #28435
geoff
Registered User
 
geoff's Avatar
 
Join Date: 01 2007
Location: Hrvatska
geoff is on a distinguished road
@rossoner
Frende,to je samo moje misljenje.za mene je on los bek i nikakvo zalaganje to ne moze promijeniti...prema naprijed beskoristan jel se uvijek izvlaci na desnu nogu i tada lose centrira,u obrani protiv boljih igraca zaradi zuti u 10. minuti i onda ga jebi...isto tako redovito lose zatvara kad protivnicki centarsut ide na drugu stativu...eto,igrac za torino i ni stepenicu vise...postujem da se ne slazes samno
geoff is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2010, 13:10   #28436
senna_cro
Registered User
 
senna_cro's Avatar
 
Join Date: 06 2007
senna_cro is on a distinguished road
http://www.milannews.it/?action=read&idnotizia=41344

Antonio Cassano will join Milan officially on January 3, 2011 after they reached an agreement with Sampdoria to pay Real Madrid half of the €5million buy out clause in a simple transfer equation.

Sampdoria will pay Madrid €2,5m of the clause inserted in Cassano’s contract. Milan will pay the same amount. The result is Madrid get their money, Milan get their man.

Cassano will sign a three and a half year deal, netting him €2.8m per annum, but it is a reduction on what he was on at Sampdori – just over €3m.

However, the money Cassano has agreed to waive will be used so Milan can siphon off their fund to pay their share of the buy-out clause, according to both Sky Sport Italia and La Gazzetta dello Sport.

The big obstacle was indeed the clause, but with that now surpassed, Cassano will pen his deal with Milan at somepoint over the next few days.

He will then become an official Milan play on January 3 when the transfer window reopens. Cassano is currently abroad, but he is scheduled to fly to Milan and pen his deal this week.
senna_cro is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2010, 16:11   #28437
meskalin
Registered User
 
meskalin's Avatar
 
Join Date: 02 2009
Location: BiH
Fave Players: Van Basten, Boban, Rui Costa, Gullit, Inzaghi,Weah
meskalin is on a distinguished road
Dosao nam jedivlji konj hvala bogu sada ce ko imati dati kvalitetan pas prema Ibri, Patu , RObinho )) sljedece bekovi pod hitno
meskalin is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2010, 17:52   #28438
ludiot
Registered User
 
ludiot's Avatar
 
Join Date: 08 2008
Location: MACEDONIA(Kumanovo)
Fave Players: kaka pato ronaldinjo gatuso
ludiot is on a distinguished road
Talijanski mediji: Cassano potpisao za Milan, Sampdoria platila da ode

Trogodišnji je ugovor, koji počinje važiti od drugog siječnja, s AC Milanom potpisao talijanski nogometaš Sampdorije Antonio Cassano (28), javljaju talijanski mediji, među kojima i agencija ANSA...

Sampdoria je, prema istim navodima, odlučila pustiti nogometaša s kojim ima važeći ugovor do ljeta 2013. godine besplatno. Štoviše, đenovljanski je klub čak pristao platiti 1.6 milijuna eura samo da bi se riješio napadača koji se posvadio s predsjednikom Riccardom Garroneom vuglarno ga pritom izvrjeđavši.

Radi se o svoti koja predstavlja jednu trećinu od pet milijuna eura, koliko se Sampdoria obvezala platiti Real Madridu bude li ikad prodavala Cassana u novi klub. Dogovor je to postignut pri transferu iz madridskog kluba u ljeto 2008. godine. Po trećinu će Madriđanima na račun također uplatiti Milan te sam nogometaš.

Iz Sampdorije su i službeno potvrdili da je posao vrlo blizu realizacije.

Cassano bi se novom klubu trebao priključiti na zimskim minipripremama koje Milanezi započinju 27. ovog mjeseca u Dubaiju.
ludiot is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2010, 17:52   #28439
alberto
Registered User
 
alberto's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Bosna
Fave Players: Maldini,Barezi,Pirlo,Rino,Pipo.
alberto is on a distinguished road
Benvenuto Antonio.....
__________________
ACMILAN !!!!!Inter !!!Juve !!!
KAKA????Ko je to???
alberto is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2010, 03:05   #28440
ludiot
Registered User
 
ludiot's Avatar
 
Join Date: 08 2008
Location: MACEDONIA(Kumanovo)
Fave Players: kaka pato ronaldinjo gatuso
ludiot is on a distinguished road
I Milan potvrdio dolazak Cassana

Nakon što su završetak posla oko prelaska Antonija Cassana u redove AC Milana objavili iz Sampdorije, isto su učinili i u milanskome nogometnom klubu. Točnije, učinio je to gazda Berlusconi...

- Da, potpisat ćemo Cassana – rekao je talijanskim novinarima predsjednik kluba i talijanski premijeri Silvio Berlusconi dodavši:

- Također, moram reći da sam iznimno zadovoljan s načinom na koji momčad igra u ovom trenutku. Žao mi je samo Ronaldinha. U ovom trenutku ne igra dobro i ne trenira dobro kako bi mogao. Šteta.

U Milanu se nadaju da bi 28-godišnjeg napadača talijanske reprezentacije mogli dobiti već na početku minipripremnog razdoblja s kojim počinju 27. prosinca u Dubaiju. Cassano je, naime, pod suspenzijom u Sampdoriji do 31. prosinca jer je vulgarno izvrijeđao predsjednika Riccarda Garronea.

Očekuje se da će s Milanom potpisati trogodišnji ugovor.
ludiot is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
balkan


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is Off
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 14:14.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.