AC Milan Forums  

Go Back   AC Milan Forums > AC MILAN > MilanMania International

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 07-10-2010, 12:24   #27121
mrki
Registered User
 
mrki's Avatar
 
Join Date: 04 2005
Location: Croatia
Fave Players: Maldini, Boban, Inzaghi
mrki is on a distinguished road
Ja sam bio za Ibru prije Dzeke i jos uvijek sam za to. Smatram da je bolji od njega, da je to pokazao i da će to nastaviti pokazivati još 2,3 godine nakon čega će ga Milan prodati u Englesku jer će mu Raiola srediti nekakav mega ugovor vani, možda i prije! A Milan će dovesti Balottellia iz Citya isto preko Raiole... Dovođenje Ibre je genijalan potez i dobija ocjenu 10 kod mene!

David Luiz? Joj što ste vi sve napisali... Ja sam njega gleda na oba beka za Benficu! Upravo zato nam on treba, jer je baš taj igrač koji može igrati sve pozicije u obrani. Prošle sezone kada su ispali od Liverpoola u prvoj utakmici je odigrao lijevog beka a u drugoj stopera ( uništio Torresa ). To je jedan od jačih potencijala trenutno, savršen igrač za Milan. Lijevog beka igra češće nego desnog, tako da be pokraj Thiaga odlično zatvorio tu zadnji liniju.

Dinho u LA, Kaka' u Milan? Eto to su vijesti za danas. A Bale u City za 15-ak mln... premalo za njega.
__________________
"Where others have succeeded, I have always failed..." Jacques Clouseau
mrki is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 12:30   #27122
meskalin
Registered User
 
meskalin's Avatar
 
Join Date: 02 2009
Location: BiH
Fave Players: Van Basten, Boban, Rui Costa, Gullit, Inzaghi,Weah
meskalin is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by fdlspalato View Post
ja znam pozicije vrlo dobro ,a neko ko san siro vidija nije,a gostovanja s milanom da ne govorim,zadnji mi ima pravo spočitavat bilo šta.malo pročitaj ironije i sarkazma iz mojih tekstova ,a ne srat tako!!
mislin da se ti sramotiš sa svojim kopiranim i debelim tekstovima!!!pola vas ode i ne zna o čemu priča!!!čast iznimkama!
znaci moras ici na San Siro da bi znao pozicije u fudbalu, jako zanimljivo od tebe
meskalin is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 12:34   #27123
Efekat leptira
Registered User
 
Efekat leptira's Avatar
 
Join Date: 01 2010
Location: Subotica, Serbia
Fave Players: Savićević, Maldini, Serginho, Ambrosini
Efekat leptira is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by mrki View Post
Ja sam bio za Ibru prije Dzeke i jos uvijek sam za to. Smatram da je bolji od njega, da je to pokazao i da će to nastaviti pokazivati još 2,3 godine nakon čega će ga Milan prodati u Englesku jer će mu Raiola srediti nekakav mega ugovor vani, možda i prije! A Milan će dovesti Balottellia iz Citya isto preko Raiole... Dovođenje Ibre je genijalan potez i dobija ocjenu 10 kod mene!

David Luiz? Joj što ste vi sve napisali... Ja sam njega gleda na oba beka za Benficu! Upravo zato nam on treba, jer je baš taj igrač koji može igrati sve pozicije u obrani. Prošle sezone kada su ispali od Liverpoola u prvoj utakmici je odigrao lijevog beka a u drugoj stopera ( uništio Torresa ). To je jedan od jačih potencijala trenutno, savršen igrač za Milan. Lijevog beka igra češće nego desnog, tako da be pokraj Thiaga odlično zatvorio tu zadnji liniju.

Dinho u LA, Kaka' u Milan? Eto to su vijesti za danas. A Bale u City za 15-ak mln... premalo za njega.
A gde nađe baš taj meč na enfildu da ga pohvališ? 4-1 za liver, 2 gola i asistencija toresa, silovao i luiza i celu odbranu benfice..

Gledao sam ga u tom dvomeču i još par puta u nacionalnom i u LE i nije ostavio utisak igrača koji vredi više od 20milki, naprotiv. Ali s obzirom da ga svi hvale, onda verujem da sam gledao njegove izuzetke i voleo bih ga videti u Milanu, ali ponavljam - odakle nam pare? Znam da zvuči glupo, ali ko će njega da plati? benfica je odbila 20 miliona tešku ponudu murinja, i očekivati da nam rui costa sredi preko veze neki popust je smešno. 30 milki je pola Pata.. Ja bi te pare pre dao fašistima iz rima za Hernanesa..

Last edited by Efekat leptira; 07-10-2010 at 12:40.
Efekat leptira is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 13:00   #27124
mrki
Registered User
 
mrki's Avatar
 
Join Date: 04 2005
Location: Croatia
Fave Players: Maldini, Boban, Inzaghi
mrki is on a distinguished road
Tih 4-1 nema veze s Luisom. Liverpool ih je razvalio to je to, nije on supermen. Kada oko tebe sve pliva, odeš i ti k vragu. Bio je vrlo dobar u obje utakmice, pokazao je da ima ono što je potrebno.

Platit će Rusi

http://www.youtube.com/watch?v=MM6pU4L9ZGs

Hernanes zadnje kolo, isti Pirlo...
__________________
"Where others have succeeded, I have always failed..." Jacques Clouseau

Last edited by mrki; 07-10-2010 at 13:03.
mrki is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 13:15   #27125
kalla1899
Registered User
 
kalla1899's Avatar
 
Join Date: 06 2009
Location: Hrvatska
Fave Players: pato,super pippo,gattuso,pirlo,abbiati....
kalla1899 is on a distinguished road
evo profil zlatana i pata u novom manageru.....

http://prntscr.com/11w5p

http://prntscr.com/11w78
kalla1899 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 14:32   #27126
Nesta 13
Registered User
 
Nesta 13's Avatar
 
Join Date: 05 2010
Location: Beograd
Fave Players: Pato,Ronaldinho,Pirlo,Nesta...
Nesta 13 is on a distinguished road
http://www.goal.com/en/news/10/italy...-new-deal-with

Milan nastavlja sa akcijom podmladjivanja ekipe...Posle Zambotte i Odda,i uspesnog "ubedjivanja' Gattusa da ostane preko leta, na red je dosao kapiten koji ce garantujem za razliku od ove dvojice produziti za min 2 godine svoj ugovor,ako imamo srece,posto se bojim da ne bude 3...
I jos samo jedna stvar,da oni stvarno vole Milan (nasi veterani),ne bi dozvoljavali svojim agentima da vode preko novina psiholoski rat,oko produzetka ugovora sa Galijanijem(Ambrosini),ne bi demostrativno napustali stadion zato sto nisu usli u igru,u utakmici lige sampiona,slepo jureci LICNI rekord(Inzaghi),ne bi se bunili zbog taktike trenera po novinama,jer im je povredjena sujeta jer su ispali iz prve postave(Seedorf),ne bi sedeli po klupama,i primali debele cekove jer im je lakse da budu radijatori u Milanu,nego da trce za duplo manje para za neku tamo Parmu...
P.S. Pre neki dan sam procitao informaciju da je plata Snaidera u Interu 4 miliona po sezoni.Sada ce potpisati novi tezak 6 miliona.Znaci jedan od najboljih playmakera trenutno na svetu moze da prima 4 miliona,a nas Ronaldinho pravi problem oko korigovanja njegovog ugovora od 8???
Pa cekaj Ronaldinho,koga ti zezas???Ako Snaider igra za 6,ti 'moras' igrati za 4-5,jer je to tvoja realna trsisna plata,ako neces pa ti idi lepo u LA Galaxy,Al Ahli,itd...pa igraj za 10 milki po sezoni...Dosta je bre vise kreditiranja igraca,to postoji u svim velikim klubovima,ali mi smo otisli predaleko jbt...Neka se ugledaju malo na Tottia,decko je smeker,kaze ako ja smetam Romi,povucicu se...To je potez i izjava jedne legende kluba...Ne kazem da treba da budemo kao Real i da pljujemo po svojim legendama(Raul,Guti..),ali sigurno postoji lep nacin da se rastanemo,ne mozes svojim igrama da doprineses povecanju kvaliteta i konkurencije u ekipi???Za tebe postoje 3 opcije...
Zavrsi karijeru...Prihvati manju platu,budi na klupi,i imaj ulogu neke vrste tutora mladjima...Napusti klub...Nema druge...
__________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
Nesta 13 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 14:57   #27127
dejo
Registered User
 
dejo's Avatar
 
Join Date: 04 2006
Location: Pula,Croatia
Fave Players: Savicevic,Weah,Shevchenko,Kaka,Pato,Abbiati
dejo is on a distinguished road
http://www.youtube.com/watch?v=pHAVG...watch_response

evo brazil je dobio irance....pato igrač utakmice,a pogledajte njegovo primanje kod gola,klasična špica,to krilo ne radi....BRAVO MRKI....i još jedan BRAVO za Hernanesa....
__________________
dejo is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 15:24   #27128
mrki
Registered User
 
mrki's Avatar
 
Join Date: 04 2005
Location: Croatia
Fave Players: Maldini, Boban, Inzaghi
mrki is on a distinguished road
Pato je špica i uvijek je bio špica, tako je to s njim. Nije bitan ovaj gol, jednu je promašio sa 3m danas Mi smo ga ukočili 30% ili više s ovim krilnim glupostima. Što prije pređemo na 4-3-1-2 to ćemo prije dati Patu priliku da se razvije kao ubijiti napadač poput Sheve.

Hernanes... Gledao sam ga u S.P.-u i on je tamo igrao kao igrač koji je slučajno na terenu, kao dok ne ode u Barcu ili nešto. Godinu dana prije oni su odbili 25mln od Barcelone za njega. Stvarno smo kreteni sto ga nismo uzeli. Dobro, sada je u Italiji na nije non-eu... ali košta bar 25mln!

Robinho danas opet OČAJAN, ne znam što mu je. Izgleda izgubljeno kao Gila u "najboljim" danima kod nas! On će biti prva zamjena tridenteu Kaka'-Pato-Ibra koji ćemo imati od zime

Ne znam što je s ovim Jucilei-em, zadnji puta sam ga gledao prije par tjedana, nema nikakvih vijesti. To je bolesno jak igrač! Igrao je jednom čak i desnog beka kada sam gledao! Zadnji vezni, srednji vezni, desni bek.

Dok se ne pojave talijani, jebiga, treba uzimati brazilce dok nisu previše skupi. A da ne spominjemo potez kada nismo uzeli Pastorea koji je sada 40mln a iste godine prodali Yoana i Kaku. Pastore je tada koštao 6! Imali smo dogovor preko Braide... Strašno!
__________________
"Where others have succeeded, I have always failed..." Jacques Clouseau
mrki is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 15:56   #27129
dejo
Registered User
 
dejo's Avatar
 
Join Date: 04 2006
Location: Pula,Croatia
Fave Players: Savicevic,Weah,Shevchenko,Kaka,Pato,Abbiati
dejo is on a distinguished road
onaj jucilei je jednostavno moć,pa on doslovce jede protivnike,tehnički i trkački strasan potencijal a samo 22 godine,ako se onaj flamini moze nekome utrapiti ovog brazilca treba dovesti odmah....

ma šta to sa kakom ima sanse da se ostvari???s njime definitivno prelazimo na igru sa dva napadaca,ali opet s moralne strane zasto da se prebjeg vraća kod nas ozivjeti karijeru???svakako bolje mi nego inter ali imam podvojene osjecaje vezane za njega...
__________________
dejo is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 16:54   #27130
ludiot
Registered User
 
ludiot's Avatar
 
Join Date: 08 2008
Location: MACEDONIA(Kumanovo)
Fave Players: kaka pato ronaldinjo gatuso
ludiot is on a distinguished road
http://www.sportdenes.mk/index.php?o...6-35&Itemid=43
ludiot is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 17:03   #27131
fdlspalato
Registered User
 
fdlspalato's Avatar
 
Join Date: 07 2009
Location: Split
Fave Players: Marco Simone,Baggio,Maldini,Maradona
fdlspalato is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by meskalin View Post
znaci moras ici na San Siro da bi znao pozicije u fudbalu, jako zanimljivo od tebe
mislin da nema smisla tebi išta objašnjavat i s tobon raspravljat..samo trošin tipkovnicu..aj uživaj ti u svojim formacijama!
fdlspalato is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 17:42   #27132
kalla1899
Registered User
 
kalla1899's Avatar
 
Join Date: 06 2009
Location: Hrvatska
Fave Players: pato,super pippo,gattuso,pirlo,abbiati....
kalla1899 is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by ludiot View Post
ima nas koji ne znamo cirilicu.....
kalla1899 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 18:09   #27133
Efekat leptira
Registered User
 
Efekat leptira's Avatar
 
Join Date: 01 2010
Location: Subotica, Serbia
Fave Players: Savićević, Maldini, Serginho, Ambrosini
Efekat leptira is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by dejo View Post
http://www.youtube.com/watch?v=pHAVG...watch_response

evo brazil je dobio irance....pato igrač utakmice,a pogledajte njegovo primanje kod gola,klasična špica,to krilo ne radi....BRAVO MRKI....i još jedan BRAVO za Hernanesa....
ljudi ne znam za vas, ali ja se evo već pola sata kidam od smeha kako god bacim oko na ovaj post. znači dečko je pokidao. objasnio je za sva vremena.

kaže brat „gledaj kako je primio.. pa to je čista špica“.. hahaha.. i onda još kraljevski dodatak.. „to krila ne rade“ hahahaha.. jer krila u stvari primaju loptu grudima, a da je recimo bio bek onda bi je štopovao glavom.. hahaha

znači nevezano za tu temu na koju je već bilo rasprave, a nadam se da će jednom zauvek prestati kad svileni ode u city na zimu.. ovo je post koji ulazi u anale i sigurno top 5 za 2010. Takođe, želim da uputim apel moderatoru da dotični postane počasni član i da se zaštiti kao neka vrsta belih medveda, jer sa ovakvim biserima ovo mesto će zaista postati zanimljivo i privlačno.

Šta da kažem, mogu samo da se zahvalim čoveku.. jer kao što reče čarli čaplin - dan bez smeha je izgubljen dan.. hvala.
Efekat leptira is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2010, 00:37   #27134
dejo
Registered User
 
dejo's Avatar
 
Join Date: 04 2006
Location: Pula,Croatia
Fave Players: Savicevic,Weah,Shevchenko,Kaka,Pato,Abbiati
dejo is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by Efekat leptira View Post
ljudi ne znam za vas, ali ja se evo već pola sata kidam od smeha kako god bacim oko na ovaj post. znači dečko je pokidao. objasnio je za sva vremena.

kaže brat „gledaj kako je primio.. pa to je čista špica“.. hahaha.. i onda još kraljevski dodatak.. „to krila ne rade“ hahahaha.. jer krila u stvari primaju loptu grudima, a da je recimo bio bek onda bi je štopovao glavom.. hahaha

znači nevezano za tu temu na koju je već bilo rasprave, a nadam se da će jednom zauvek prestati kad svileni ode u city na zimu.. ovo je post koji ulazi u anale i sigurno top 5 za 2010. Takođe, želim da uputim apel moderatoru da dotični postane počasni član i da se zaštiti kao neka vrsta belih medveda, jer sa ovakvim biserima ovo mesto će zaista postati zanimljivo i privlačno.

Šta da kažem, mogu samo da se zahvalim čoveku.. jer kao što reče čarli čaplin - dan bez smeha je izgubljen dan.. hvala.
Znaš ti dobro šta sam ja htio reći s time, ti meni reci kada je C. Ronaldo zabio takav gol u šesnaestercu, ili Di Maria, ili bilo koji krilni napadač....

A ove tvoje sarkastične fore me ne diraju, znam da na taj način nadomjestas vlastitu nesigurnost u privatnom zivotu...

P.S. drago mi je da sam te nasmijao jer ti si vjerojatno jako nesretan čovjek "brate"
__________________
dejo is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2010, 05:48   #27135
mrki
Registered User
 
mrki's Avatar
 
Join Date: 04 2005
Location: Croatia
Fave Players: Maldini, Boban, Inzaghi
mrki is on a distinguished road
http://www.milannews.it/?action=read&idnotizia=36035

Pato je dobio 7 kg mišića prije početka ove sezone...

Neda mi se uopće više razmišljati što će biti s njim, treba vidjeti kako će odraditi ovu sezoni. Nadam se samo da neće biti rob Dinha i da ga neće strpati opet na to j... krilo nego da će Dinho igrati iza 2 napadača kao protiv Parme, volio on to ili ne.

Jucilei - to je kao nekakav moderni Emerson koji jede ljude i još asistira, drible i puca... bolesno. Slažem se sa Dejom, ako Flamini ne pokaže već jednom da može ozbiljno igrati, treba ga prodati. Šteta, jer sam mislio da će se razviti u sper modernog veznog ali on je jednostavno previše nenormalan za sada! Mad dog kako kažu Englezi... Treba se na ljeto riješiti njega i Seedorfa i dovesti 2 mlada vezna.

Mi ćemo imati problem sa non-eu igračima. D. Luiz je non-eu, Jucilei, Ivanovic isto... Čitao sam da Ivanovicu ističe ugovor na ljeto? Je li to moguće da su ovi tamo toliki idioti??
__________________
"Where others have succeeded, I have always failed..." Jacques Clouseau
mrki is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
balkan


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is Off
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 15:06.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.