AC Milan Forums  

Go Back   AC Milan Forums > AC MILAN > MilanMania International

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28-12-2010, 14:51   #28531
ludiot
Registered User
 
ludiot's Avatar
 
Join Date: 08 2008
Location: MACEDONIA(Kumanovo)
Fave Players: kaka pato ronaldinjo gatuso
ludiot is on a distinguished road
Cassano zabio prvi pogodak u karijeri kao igrač Milana

U Dubaiju se trenutačno nalaze nogometaši Milana, vodeće momčadi talijanske Serije A nakon prvog dijela sezone. S njima je tamo i ovozimsko pojačanje, 28-godišnji "zločesti dečko" talijanskog nogometa Antonio Cassano...

Talijanski mediji će odsad, pa nadalje, pratiti svaki korak ovog nogometaša koji je svugdje u svojoj karijeri, a igrao je za Bari, Romu, Real Madrid i Sampdoriju, bio inicijator mnogih ekscesa i izgreda.

Ipak, zasad po pitanju Cassana stižu samo ugodne vijesti, pa je tako La Gazzetta dello Sport izvjestila o prvom pogotku tog nogometaša kojeg je postigao u dresu Milana.

Dogodilo se to na trening utakmici tijekom utorka. U jutarnjim satima je momčad pod paskom trenera Massimiliana Allegrija trenirala bez lopte, a poslijepodne se opustila uz utakmicu dvije momčadi. Izvješća govore da je Cassano zabio jedan pogodak za "prvu momčad" i to na asistenciju Zlatana Ibrahimovića. Navodno je i proslava bila kao na pravoj utakmici, a Cassanovom prvijencu se najviše radovao baš spomenuti Šveđanin.
ludiot is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2010, 15:27   #28532
ensar7
Registered User
 
ensar7's Avatar
 
Join Date: 05 2009
Location: GRAZ
Fave Players: Kaká, Pirlo, Nesta, Gattuso
ensar7 is on a distinguished road
Aj ba ne zajebaji te. Svi smo otjerali Lea sa klupe. Sta je trebo? Ostat i dalje bez posla, a zna tacno sta mu je nasa uprava uradila. Otjeran je iz Milana kao i Kakŕ (napomenut cu samo to da ga je Silvio vec tjero u januaru u City).
Zato pustite covjeka nek radi svoje.
__________________
FORZA SILVIO! VA FAN'CULO FAMILIA BERLUSCONI!!!
Sezona 2010/11
1. mjesto zelja, 1. mjesto & Ch. League san!
1. place wish, 1. place & Ch. League dream!
ensar7 is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2010, 15:53   #28533
meskalin
Registered User
 
meskalin's Avatar
 
Join Date: 02 2009
Location: BiH
Fave Players: Van Basten, Boban, Rui Costa, Gullit, Inzaghi,Weah
meskalin is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by ensar7 View Post
Aj ba ne zajebaji te. Svi smo otjerali Lea sa klupe. Sta je trebo? Ostat i dalje bez posla, a zna tacno sta mu je nasa uprava uradila. Otjeran je iz Milana kao i Kakŕ (napomenut cu samo to da ga je Silvio vec tjero u januaru u City).
Zato pustite covjeka nek radi svoje.
Kaka je prodan za dobrobit kluba, iako nije bila njegova zelja da predje u Real Milan ga je prodao, ali slucaj s Leom je nesto potpuno drugacije.....prvo ko je on da se pokusava suprostaviti Berlusconiu( zna se sto je Benitez izjavio poslje Dubaia, pa je frcao , sto Anceloti nesto tako ne izjavi za Abramovica zna da bi dobio nogu istog trenutka), zna se ko je gazda u klubu, drugo da je bio normalan dobio bi respektabilnu momcad koju sada ima Allegri, pa je mogao nesto pokusati s njom napraviti.......ovako je ljudima pao u ocima, pa cak i djeci koji se njega ni ne sjecaju kada je bio igrac......trziste je veliko uvijek neko frca brzo sada je trenutno prvi kandidat Anceloti, mogao je sacekati, ovako je namjerno ovo uradio siguran sam......no kako se to kaze Milan je mogao i bez vecih od Leonarda , pa tako da moze i bez njega
meskalin is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2010, 05:10   #28534
rinogattuso
Registered User
 
rinogattuso's Avatar
 
Join Date: 10 2007
Location: BiH
Fave Players: Rino,Ricky,Sandro & Pirlo
rinogattuso is an unknown quantity at this point
Da i ja napisem blagi osvrt na sve ovo u zadnje vrijeme!!

Vidim dosta usporedbi Allegria i Lea..hmm!! Mislim neosnovano skroz,dva totalno razlicita tipa trenera,dva razlicita mercata i naravno sto ide uz to razliciti rezultati! Pod Leom smo tukli Juveta,Romu,gubili Inter i neke "male" ekipe su znale doci na San Siro i zabiti nam po 3-4 komada..Danas totalno drugacija slika,danasnji Milan mnogo jači i sposobniji,fizički superioran,visok presing i kako Talijani kazu mišićava vezna linija. Boateng savrseno uklopljen,slika i prilika modernog veznjaka koji ce za godinu dvije vrijediti preko 20 milja. Opet ozivljeni Rino,nikad manje minutaze Seedorfa,Pirla(ozljede al opet koristi) i sad slucaj Dinho mislim da je ovdje rijec o cistom buntu protiv njega od strane nasih mislim da je on djelom i sam zaslzan za to ali ipak rijec je o covjeku koji nas je nosio proslu sezonu 18 asista 15 golova pa jbt to je ucinak jedne slabije nogometne momcadi kroz polusezonu!! Mislim smjesno mi je takvog igraca se odreci u sekundi i ne pruziti mu pravu priliku sad opet je do glavesina.

Vidim mnogi misle da smo dolaskom Antonia rjesili problem vezne linije tj OM-a stime sto on ima "dobar pas"! Ogranicenije stvari u zivotu nisam cuo ako je znaci 10-tka ta sto ima dobar pas onda bi Ronadlinho trebao biti numero uno po tom pitanju! Cassano je solidno pojacanje i nista vise.

Zanima me kako ce Allegri odreagovati i rotirati Pata,Ibru,Binha i Cassana ( mislim da u ovom slucaju nece vrsiti izmjenje u 86" minuti sto je slucaj kod Ronaldinha ).
__________________
..FLAMINI a Defensive Monster..
rinogattuso is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2010, 05:15   #28535
ensar7
Registered User
 
ensar7's Avatar
 
Join Date: 05 2009
Location: GRAZ
Fave Players: Kaká, Pirlo, Nesta, Gattuso
ensar7 is on a distinguished road
Naravno da moze. I mora!
Al ne trebamo sad pljuvat po Leonardu i jebat mu sve po spisku. Nije fer prema covjeku koji je dosta dao ovom klubu. Bio je sjajan scout, imao je svijetlu buducnost, ali neko se pribojao da ce mu uzet poziciju. Pa je zbog toga smaknut. Covjek nije pickica kao Braida koji samo sjedi i suti, vec zeli napredovat. Zato se i suprotstavio Silviu. Skidam mu kapu za to. Zao mi je sto vise nije u via Turatti, zelimu sve najbolje s Interom ali ni jednu titulu (to zelim nama )
__________________
FORZA SILVIO! VA FAN'CULO FAMILIA BERLUSCONI!!!
Sezona 2010/11
1. mjesto zelja, 1. mjesto & Ch. League san!
1. place wish, 1. place & Ch. League dream!
ensar7 is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2010, 06:09   #28536
rinogattuso
Registered User
 
rinogattuso's Avatar
 
Join Date: 10 2007
Location: BiH
Fave Players: Rino,Ricky,Sandro & Pirlo
rinogattuso is an unknown quantity at this point
U Dubaiu kako pratim pripreme su vecinom kondicione prirode,jako mnogo trcanja i treninga bez lopte. Pato i Silva su sa ekipom..Pato za dan-dva krece punim intezitetom dok Silva samo smije raditi na meskim pdologama tj pjesak! Ronaldinho mi jako fit izgleda ali na njemu se vidi da je odsutan i jako povucen sto nisam navikao od njega. Cassano po obacaju samo budalese,valja se po zemlji,ljubi loptu i slicno..
__________________
..FLAMINI a Defensive Monster..

Last edited by rinogattuso; 29-12-2010 at 06:17.
rinogattuso is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2010, 10:20   #28537
Efekat leptira
Registered User
 
Efekat leptira's Avatar
 
Join Date: 01 2010
Location: Subotica, Serbia
Fave Players: Savićević, Maldini, Serginho, Ambrosini
Efekat leptira is on a distinguished road
Click image for larger version

Name:	103954_105-reuter-str_origh.jpg
Views:	126
Size:	91.5 KB
ID:	12000

Click image for larger version

Name:	103950_101-reuter-str_origh.jpg
Views:	312
Size:	101.7 KB
ID:	12001

Click image for larger version

Name:	103951_102-reuter-str_origh.jpg
Views:	138
Size:	35.5 KB
ID:	12002

Click image for larger version

Name:	103953_104-reuter-str_origh.jpg
Views:	124
Size:	27.4 KB
ID:	12003

Click image for larger version

Name:	103956_107-reuter-str_origh.jpg
Views:	641
Size:	79.4 KB
ID:	12004


Evo malo sličica sa priprema..
Efekat leptira is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2010, 13:08   #28538
ludiot
Registered User
 
ludiot's Avatar
 
Join Date: 08 2008
Location: MACEDONIA(Kumanovo)
Fave Players: kaka pato ronaldinjo gatuso
ludiot is on a distinguished road
Leonardo: Nisam Interov navijač, ali mu mogu donijeti uspjeh

U srijedu je i službeno predstavljan na poziciji trenera milanskog Intera 41-godišnji brazilski nogometni strateg Leonardo. Dogodilo se to u klupskom trening-centru Appiano Gentile, u Comu...

Leonardo je pred novinarima bio zanimljiv i očigledno bez kočnice u emocijama.

- Mnogo se pisalo i piše o tome da je čudno što ja kao deklarirani pobornik Milana dolazim u Inter. Moram biti iskren i reći da nisam navijač Intera, ali to nije bitno. Unatoč tome mom novom klubu mogu donijeti uspjeh i zato sam došao - rekao je Leonardo i nastavio:

- Uzbuđen sam toliko da nemam niti jednu pravu riječ za opisivanje. Morate shvatiti da je za mene dolazak u Inter najveći mogući izazov kojeg sam mogao prihvatiti. Ne postoji ništa veće. Još ako kažem da sam u Inter došao u njegovoj možda i najuspješnijoj godini u povijesti, onda sam rekao sve.

Nekadašnji brazilski nogometni as je nastavio:
- Uvijek sam želio biti slobodan i imati slobodne poglede prema bilo čemu. Zato smatram svoj dolazak u Inter normalnim potezom. I moram reći jednu stvar. Nisam nikako mogao reći ne Massimu Morattiju. Spontano je između nas probuđena kemija i stvoren lijepi odnos. Vjerujem da će mi tako biti u Interu kroz ovo razdoblje - rekao je Leonardo i krenuo na pripremu vođenja prvog treninga.
ludiot is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2010, 15:53   #28539
ludiot
Registered User
 
ludiot's Avatar
 
Join Date: 08 2008
Location: MACEDONIA(Kumanovo)
Fave Players: kaka pato ronaldinjo gatuso
ludiot is on a distinguished road
Milan Gremiju: Za Ronaldinha morate platiti osam milijuna eura

Premda brazilskom nogometašu Ronaldinhu ugovor s Milanom istječe za šest mjeseci, iz lidera Serie A njegovu su matičnom Gremiju, kao i drugim potencijalnim kupcima, poručili da ga neće puštati za bagatelu...

- Tko god želi Ronaldinha, mora za to zadovoljstvo platiti osam milijuna eura – rekao je u srijedu dopredsjednik kluba Adriano Galliani, i to nakon što se sastao s nogometaševim bratom i menadžerom Robertom de Assisom.

De Assis je ranije demantirao navode iz Gremija, njegova i Ronaldinhova matičnog kluba, koji su nagovještavali da je Ronaldinho praktički potpisao ugovor. Objavio je brat i agent pritom da su za Ronaldinha otvorene još mnoge druge opcije.

U tom kontekstu nešto će pokušati ušićariti i Milan, koji je Brazilca u ljetu 2008. godine doveo iz Barcelone za 25 milijuna eura. Iznos je to koji Ronaldinho nipošto nije opravdao.

U utrku za Ronaldinhom objavljena odšteta vraća bogatije brazilske klubove poput Palmeirasa i Flamenga, ali i LA Galaxy te Liverpool, koji su navodno također zainteresirani za nedavno najboljega svjetskog nogometaša koji danas igra daleko ispod svoje razine.
ludiot is offline   Reply With Quote
Old 30-12-2010, 06:31   #28540
ludiot
Registered User
 
ludiot's Avatar
 
Join Date: 08 2008
Location: MACEDONIA(Kumanovo)
Fave Players: kaka pato ronaldinjo gatuso
ludiot is on a distinguished road
Parižani pokušavaju vratiti Ronaldinha

Ronaldinhu u ljeto istječe ugovor s Milanom, a svaki dan se pojavi neki novi klub koji se dovodi u vezu s nekada najboljim nogometašem na svijetu. Sada se spominje PSG

Još uvijek je nepoznato hoće li Milan i Ronaldinho produljiti suradnju. Ukoliko do toga ne dođe, 'rossoneri' će najvjerojatnije u siječnju prodati Brazilca kako bi barem nešto zaradili, jer će na kraju sezone njihov ofenzivni veznjak moći otići bez odštete.

Zainteresiranih je mnogo, u zadnje vrijeme su se najviše spominjali brazilski klubovi, a u nekoliko navrata je izgledalo da se Ronaldinho vraća u domovinu. No, sada se u igru uključio PSG.

U pariškom klubu je brazilski čarobnjak započeo svoju europsku karijeru kada je sredinom 2001. za pet milijuna eura stigao iz Gremija. Tamo je pružao sjajne predstave koje su ga nakon dvije godine odvele u Barcelonu za 32 milijuna eura u kojoj je Ronaldinho dostigao svoj maksimum. U ljeti 2008. uslijedila je prodaja u Milan (25 milijuna), ali Brazilčeva forma tada više nije bila kao iz dana na Nou Campu.

Zato je sada cijena puno manja i Milan traži osam milijuna eura. Za PSG taj iznos ne bio smio biti nikakav problem, a u Parizu bi brazilskog reprezentativca sigurno dočekali kao kralja.
ludiot is offline   Reply With Quote
Old 30-12-2010, 06:59   #28541
ludiot
Registered User
 
ludiot's Avatar
 
Join Date: 08 2008
Location: MACEDONIA(Kumanovo)
Fave Players: kaka pato ronaldinjo gatuso
ludiot is on a distinguished road
evo link priprema
http://www.youtube.com/watch?v=Pg5-G...layer_embedded
ludiot is offline   Reply With Quote
Old 30-12-2010, 10:02   #28542
Papasomething
Registered User
 
Papasomething's Avatar
 
Join Date: 10 2010
Location: Papa Split
Fave Players: Papa,Luca,Ignazio,Favalli,Simic,Seedorf,Onyewu
Papasomething is on a distinguished road
Evo da i ja kažem nešto u vezi trenutne situacije u milanu.Drago mi je šta je doša Cassano,on je odličan igrač po meni.Jedino treba Ronaldinha šta prije prodat negdi jer je višak.I da zanimljivo će bit kako će rotirat Pata,Binha,Cassana i Ibru.
A šta se tiče Leonarda,meni je dragi zbog njega,neka čovik napravi u Interu šta može,kad mu nisu pružili dobru priliku u Milanu.
Papasomething is offline   Reply With Quote
Old 30-12-2010, 10:05   #28543
deejaysale
Registered User
 
deejaysale's Avatar
 
Join Date: 05 2007
Location: RIJEKA-FIUME,Croatia
Fave Players: Boban,Maldini,Gattuso,Ambrosini,Kaka
deejaysale is on a distinguished road
Dragi moji Milanisti evo mene opet da vam malo uljepšam ove blagdane,mix sa isključivo najvećim hitovima ove godine pa uživajte.

FREE DOWNLOAD na

http://deejaysale4love.official.fm/

Spisak pjesama :

1. Yolanda Be Cool, Dcup – We No Speak Americano
2. Akcent – That’s My Name 2010
3. Rihanna – Only Girl (In The World)
4. Lady Gaga – Alejandro
5. Stromae Alors On Danse
6. Tom Boxer Feat. Antonia – MorenA
7. INNA – No Limit
8. Tiesto feat. Tegan & Sara – Feel It In My Bones
9. Dennis Ferrer – Hey Hey
10. Ricky L Feat Mck – Born Again
11. Duck Sauce – Barbra Streisand (Extended Mix)
12. Gramophonedzie – Why Dont You
13. VA – Guru Josh and DJ Igor Blaska – Eternity
14. Tiesto Vs Axwell – Diamond Found Here
15. Serge Devant – Addicted (Club Mix)
16. David Guetta & Chris Willis Feat. Fergie & LMFAO – Gettin’ Over You (Extended)
17. VA – Klingenberg – T!
18. Axwell feat. Errol Reid – Nothing But Love (Extended Vocal Mix)
19. Tim Berg vs. Rachel Mc Farlane vs. Avicii – Bromance Lover
20. Swedish House Mafia – One (Your Name) Feat. Pharrell
21. TV Rock feat. Rudy – In The Air

Uživajte!!
deejaysale is offline   Reply With Quote
Old 30-12-2010, 20:52   #28544
senna_cro
Registered User
 
senna_cro's Avatar
 
Join Date: 06 2007
senna_cro is on a distinguished road
evo i top 10 golova majstora iz lige prvaka, mali ot ali rekoh da vam pokažem novi vido kojeg sam napravio: http://www.youtube.com/watch?v=3eGUuPeyNyw



Loše vijesti iz Dubaija... :/



Boateng ozlijedio zdjeličnu kost

Ganski nogometni reprezentativac u redovima Milana Kevin-Prince Boateng (23) ozlijedio je zdjeličnu kost tijekom zimskog kampa "rossonera" u Dubaiju.

Ozljeda bi 23-godišnjeg veznjaka trebala sigurno udaljiti od prve Milanove utakmice u nastavku Serie A, gostovanja kod Cagliarija 6. siječnja u sklopu 18. kola, makar trenutno nije točno poznato koliko će dugo izbivati.

Boateng je Milan pojačao u prošloljetnom prijelaznom roku, stigavši iz Portsmoutha, a u dosadašnjem dijelu sezone je nastupio u 15 prvenstvenih susreta, upisavši pritom dva gola i asistenciju.
senna_cro is offline   Reply With Quote
Old 31-12-2010, 06:42   #28545
alberto
Registered User
 
alberto's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Bosna
Fave Players: Maldini,Barezi,Pirlo,Rino,Pipo.
alberto is on a distinguished road
Sretna nova godina svima...Nadam se tilulama u narednoj....
Forza Milan..
__________________
ACMILAN !!!!!Inter !!!Juve !!!
KAKA????Ko je to???
alberto is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
balkan


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is Off
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 03:33.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.