AC Milan Forums  

Go Back   AC Milan Forums > AC MILAN > MilanMania International

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-01-2011, 18:48   #28621
kakabanja
Registered User
 
Join Date: 01 2009
kakabanja is on a distinguished road
Cuj Ray Wilkins. E zaista nas ima svakakvih.
A i Hiddink se je bas nauzimao titula. To je najprecjenjeniji trener svih vremena.

Last edited by kakabanja; 06-01-2011 at 18:56.
kakabanja is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2011, 02:10   #28622
dejo
Registered User
 
dejo's Avatar
 
Join Date: 04 2006
Location: Pula,Croatia
Fave Players: Savicevic,Weah,Shevchenko,Kaka,Pato,Abbiati
dejo is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by Efekat leptira View Post
Kakav je to jadnik, sunce ti jebem.. osvojio prošle sezone titulu sa hidinkovom mašinom koja je tako bila podmazana i podešena da je trebalo samo pritisnuti "dugme".

I čim je karlito umešao svoje ružne prste plavci postadoše neprepoznatljivi.. dok je Ray Wilkins bio pored njega, da šapne igračima šta treba da rade, još su i gurali nekako.. Sad su prepušteni na milost i nemilost karlovom shvatanju fudbala, čiji je temelj božićna jelka..

1 skudeto za 10 godina u kalču vodeći juventus i Milan.. a neki još uvek plaču za takvim čovekom.. zaista nas ima svakakvih.
hahaha del neri ti je bio potez ali ray wilkins ti je od sada novo ime...hahahaha ray wilkins e kako ti mene znas nasmijati,bravo kakabanja hiddink je definitivno najprecjenjeniji trener svih vremena...što je on to osvojio u zadnjih 10 godina?2 naslova prvaka nizozemske i jedan kup u engleskoj....hahahaha leptiru ostavi se nogometa.....
__________________
dejo is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2011, 03:44   #28623
Efekat leptira
Registered User
 
Efekat leptira's Avatar
 
Join Date: 01 2010
Location: Subotica, Serbia
Fave Players: Savićević, Maldini, Serginho, Ambrosini
Efekat leptira is on a distinguished road
E, o ovome sam vam pričao, između ostalog, na prethodnoj strani..

Verni moji pratioci.. kaka’ i zagorakis.. da mene nema, njihovo postojanje na forumu bi izgubilo svaku svrhu i bilo svedeno na minimum .. prvi bi definitivno ugasio user, dok bi drugom jedino preostalo da zbraja bodove u predictima..

Osobe bez sopstvenog stava i mišljenja, spremne uvek popljuvati i podsmevati se, ali nikako ponuditi alternativu.. fiziološki podsećaju na ljude a mentalno na pijavice.. prave one pijavice koje se zalepe za tebe i pokušavaju isisati neku glupost, ne bi li eto i oni nešto naškrabali na ovom forumskom lokalitetu i podmirili duševni apetit.. Kukavičluk i duhovna nespremnost... vrhovi ledenog brega.

ps. biće mi drago da me neko, makar i u šali oslovi i poistoveti sa Wilkinsom.. bez obzira što će to biti osoba koja do danas verovatno i nije znala ko je Ray.. to mi imponuje iz dva razloga.. prvi, što jako cenim ćelavog, a drugi jer sam u duetu sa googlom naučio jednog milanistu ko je gore pomenuti.
Efekat leptira is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2011, 04:31   #28624
kalla1899
Registered User
 
kalla1899's Avatar
 
Join Date: 06 2009
Location: Hrvatska
Fave Players: pato,super pippo,gattuso,pirlo,abbiati....
kalla1899 is on a distinguished road
prijatelj mi navija za chelsea vec 15 godina i uvijek mi je govorio kako se treneri mijenjaju ali dok je tu celavi wilkins, bit ce uspjeha.....nedavno kad je dobio otkaz rekao je da ode sve u kurac. tako da se slazem sa leptirom sto se tice raya......
kalla1899 is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2011, 06:08   #28625
senna_cro
Registered User
 
senna_cro's Avatar
 
Join Date: 06 2007
senna_cro is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by tzar View Post
a zna li neko šta će biti sa onim mladim gancem adiyahom negdje je na posudbi, ima li išta od njega, došao kao neki mega talent a izgleda ćorak
Nije ni toliko mega talent, zabija 8 golova u 7 partija na u20 prvenstvu, dotad se nije ni čulo za njega

uglavnom bio na posudbi u Serie B u Reginni, nije impresionirao, zaigrao tek u 10 utakmica, uglavnom ulazija sa klupe, zabija samo 1 gol. izgleda da se sada vraća opet, prestar je za primaveru tako da izgleda da će opet na posudbu


Quote:
Originally Posted by Papasomething View Post
I još bi nešto rekao u vezi Cassana,ja tog igrača volin,može se reć i obožavan,al jednu mu stvar neću oprostit.

http://www.youtube.com/watch?v=EnmO8cMVY_g
Neću oprostiti debilima Runji i Miladinu
senna_cro is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2011, 07:25   #28626
dejo
Registered User
 
dejo's Avatar
 
Join Date: 04 2006
Location: Pula,Croatia
Fave Players: Savicevic,Weah,Shevchenko,Kaka,Pato,Abbiati
dejo is on a distinguished road
sada su svi pametni što se tiče raya wilkinsa...prije nego krenete nesto pisati provjerite malo podatke,wilkins je bio asistent scolariju i ancelottiju, a u dva je navrata vodio klub na par dana nakon sto je vialli dobio otkaz u chelseau....

e sad mene zanima kako je moguće kalla da tvoj frend koji navija za chelsea 15 godina toliko favorizira tog wilkinsa kada on nije sudjelovao u osvajanju trofeja kada je mourinho bio trener (najuspješnije razdoblje u povijesti kluba)....da ista vrijedi vec bi on vodio neke klubove....

a sada da kazem malo ovome leptiru....zašto ti pratis nogomet uopce?ima toliko drugih sportova(tenis, hokej, košarka, američki nogomet, atletika, skijanje, curling, šah) nogometa se ostavi molim te....imao si priliku favorizirati del nerija (KOMEDIJA), ronaldinha(ZNAS DOBRO GDJE JE TAJ SADA)...ti tvoji favoriti su itekako neuspjesni ali ti ces i dalje govoriti za allegrija da je fašista(ti je uopće poznat pojam fašizma?),taj "fašista" je trener ekipe koja je prva ponavljam PRVA u seriji a....a to što se tebi ne sviđa jer ronaldinho nije dio te ekipe(a niti ne može biti) nije razlog da pljuješ po njenom treneru....
ja sam siguran da ti potajno zelis milanu lose rezultate kako bi sjeo za svoj kompjuter kako bi istresao salvu uvreda na racun nekih pojedinaca....
svaki put si kazem necu vise reagirati na tvoje gluposti, ali brate mili jednostavno ne mogu izdrzati kada me spomenes u nekom svom postu....ja nemam za ponuditi nikakvo alternativno razmišljanje za Milan jer sam prezadovoljan njihovim napredovanjem u prvenstvu,iako se skupina u ligi prvaka mogla proci sa malo više bodova....
__________________

Last edited by dejo; 07-01-2011 at 07:29.
dejo is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2011, 08:28   #28627
meskalin
Registered User
 
meskalin's Avatar
 
Join Date: 02 2009
Location: BiH
Fave Players: Van Basten, Boban, Rui Costa, Gullit, Inzaghi,Weah
meskalin is on a distinguished road
Andrea Pirlo, Mathieu Flamini and Kevin-Prince Boateng are all injured and unexpected to be fit to face Udinese Clacio, while Massimo Ambrosini is unavailable for this match due to suspension.

ovo ce biti jako tesko, pa fali nam cijela sredina osim krmeta on se ne moze ni ozljediti nista idemo s mladim snagama (:
meskalin is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2011, 08:31   #28628
uvijek_rossoner
Registered User
 
uvijek_rossoner's Avatar
 
Join Date: 08 2005
Location: BiH
Fave Players: Maldini,Baresi,Van Basten,Weah,Nesta,Kaka',Dinho..
uvijek_rossoner is on a distinguished road
Ja ću reći samo ono što sam rekao kad je Leo preuzeo Inter... Čudno al ga se bojim i bojim se da će nam biti jbn konkurent za Scudetto jer Leo je dobar trener nije savršen al je dobar i podići će ih iz mrtvih...a složit ćete se sa mnom da bi bilo jako bolno da nam preotmu scudetto pogotovo s njim na klupi, bolno mislim na nas koji istinski volimo AC Milan ne mislim da one lokalce...
__________________
FORZA AC MILAN FORZA B H F
Silvio Berlusconi kralj
uvijek_rossoner is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2011, 08:38   #28629
kakabanja
Registered User
 
Join Date: 01 2009
kakabanja is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by Efekat leptira View Post
E, o ovome sam vam pričao, između ostalog, na prethodnoj strani..

Verni moji pratioci.. kaka’ i zagorakis.. da mene nema, njihovo postojanje na forumu bi izgubilo svaku svrhu i bilo svedeno na minimum .. prvi bi definitivno ugasio user, dok bi drugom jedino preostalo da zbraja bodove u predictima..

Osobe bez sopstvenog stava i mišljenja, spremne uvek popljuvati i podsmevati se, ali nikako ponuditi alternativu.. fiziološki podsećaju na ljude a mentalno na pijavice.. prave one pijavice koje se zalepe za tebe i pokušavaju isisati neku glupost, ne bi li eto i oni nešto naškrabali na ovom forumskom lokalitetu i podmirili duševni apetit.. Kukavičluk i duhovna nespremnost... vrhovi ledenog brega.

ps. biće mi drago da me neko, makar i u šali oslovi i poistoveti sa Wilkinsom.. bez obzira što će to biti osoba koja do danas verovatno i nije znala ko je Ray.. to mi imponuje iz dva razloga.. prvi, što jako cenim ćelavog, a drugi jer sam u duetu sa googlom naučio jednog milanistu ko je gore pomenuti.
Evo ga ponovo. Beskrajno nizanje gluposti ukoponovano u jednu "kao" rečenicu. Ali hajde neka ti bude.
Prvo kažeš, "da mene nema, njihovo postojanje na forumu bi izgubilo svaku svrhu i bilo svedeno na minimum .. prvi bi definitivno ugasio user..."
Sada da ti objasnim : Moje javljanje na forumu apsolutno nema nikakve veze sa tobom. Onog trenutka kada pomislim da ovdje nemam nista, meni interesantno, za pročitati ja ću se ovdje prestati pojavljivati. Na ovaj forum sam se isključivo registrovao da bih s vremena na vrijem pročitao neku , za mene korisnu informaciju vezanu za AC Milan. Prema tome tvoje beskrajne teorije o pokrivanju prostora, zadnjim veznim, prednjim veznim, polušpicevima, napadačima, bočnim igračima, tvojim nekim taktikama, 4321, 442, 433, sa dva špica, dva polušpica, trčanje Pirla, glupost Gatusa, "magija" Ronaldinja, tvoja sumnja i ili ne-sumnja u T. Silvu, teleći pogled Leonarda, fašizam Alegrija, tvoje mišljene o Anćelotiju, tvoj stav o Sedorfu, o bilo kome u i oko Milana, je za mene apsolutno nevažan.
Da se razumijemo, tvoje gluposti oko taktike (kada god bilo koji trener Milana na teren izvede bilo koju ekipu Milana sa bilo kojim igračima Milana, ja mu u tom trenutku apsolutno vjerujem i vjerujem da je na teren izveo najbolji mogući sastav u tom momentu) mene ni malo ne interesuju. Ti si za mene irelevantan, nekompetentan da govoriš o sastavu Milana. Trener Milana ( ma ko on bio) jedini koji ima sav uvid, koji odlučuje, koji je odgovoran i koji ima pravo da kaže to je pravi sastav u tom trenutku. On je taj koji je svojim prethodnim radom zaslužio da bude postavljen za glavnog trenera Milana. To ti vjerovatno ne možeš da shvatiš ali to je tako.
Tvoje postove uglavnom ne komentarišem (iako imam svoj stav o svakom od njih) ali kada počneš pljuvati po čovjeku koji je vrhunski sudjelovao kao igrač i kao trener Milana u 17 velikih trofeja (kao igrač 2 prvenstva 2 kupa prvaka, 2 superkupa Uefa, 2 interkontinentalna kupa, 1 superkup Italije te kao trener 1 prvenstvo Italije , 2 lige prvaka, 2 superkup UEFA, 1 FIFA Club World Cup, 1 kup Italije, 1 superkup Italije) i kada ga uspiješ nekako ubaciti u rečenicu sa sadašnjim trenerom Juventusa ili sada sa nekim pomoćnim trenerom Čelzija(naravno da donedavno - dok nije dobio nogu - nisam znao ko je Ray Wilkins - pomoćnik trenera Čelzija).

P.S. Evo kažu da je strašni sadašnji trener Juvetusa uspio osvojiti 2 boda manje od Ćire Ferare u dosadašnjem toku prvenstva. Nevidjeni stručnjak.
kakabanja is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2011, 09:26   #28630
geoff
Registered User
 
geoff's Avatar
 
Join Date: 01 2007
Location: Hrvatska
geoff is on a distinguished road
@kakabanja

Samo cu te ispravit da forum je mjesto gdje ljudi izmjenjuju vlastita misljenja i argumentiraju svoje stavove,a ne prostor gdje ces ti samo citat vijesti o milanu.dakle,ovdje se trazi rasprava o milanu,igracima,taktici,trenerima,sano je problem sto je ista na ovom forumu gotovo pa i nestala.

Sto se tice carla kao trenera,razjebo je milan,razjebat ce i chelseu
geoff is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2011, 09:33   #28631
Papasomething
Registered User
 
Papasomething's Avatar
 
Join Date: 10 2010
Location: Papa Split
Fave Players: Papa,Luca,Ignazio,Favalli,Simic,Seedorf,Onyewu
Papasomething is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by senna_cro View Post
)



Neću oprostiti debilima Runji i Miladinu
Runje i Miladin nisu vrijedni spominjanja,dva najveća kretena koja san ikad vidia da igraju nogomet.
Papasomething is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2011, 09:56   #28632
kakabanja
Registered User
 
Join Date: 01 2009
kakabanja is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by geoff View Post
@kakabanja

Samo cu te ispravit da forum je mjesto gdje ljudi izmjenjuju vlastita misljenja i argumentiraju svoje stavove,a ne prostor gdje ces ti samo citat vijesti o milanu.dakle,ovdje se trazi rasprava o milanu,igracima,taktici,trenerima,sano je problem sto je ista na ovom forumu gotovo pa i nestala.

Sto se tice carla kao trenera,razjebo je milan,razjebat ce i chelseu
Ma Ok je to (razmjena mišljena, taktika, šuplja i tako to neobavezno) ali ovdje ima likova koji se tako užive u svoje mišljenje i taktike tipa 442, 787 i neznam koji već broj ovaj iza ovoga, ovaj pored ovoga, ovaj lijevo onaj desno onaj naprijed da je to nevjerovatno. I sve bi to bilo super, tipa dosao Kasano moze igrat ovdje moze igrat ondje, moze kopat nos na klupi i sve to ide fino onako lagano i onda dodje lik koji kaze NE on moze igrati samo tu ili Alegri je fašista zato što mrzi Ronaldinja, Karlo je bio prvak samo zato sto je imao najbolje igrače , Karlo je bio prvak samo zato što je imao Kaku, Karlo je naslijedio Hiddinkov podmazani stroj, Ivanović je nenam već šta u odnosu na nekog igraća Milana, Teri je izmislio fudbal za TSilvu, Pirlo je ovo Gatuzo je ono, Del Neri je sve, pomoćni trener u Čelziju je neko i nešto, te ako se kojim slučajem ko ne složi satim počasti te bujicom nebuloza. E ako je to forum onda OK.
Jebiga ja mislim da je Karlo Anćeloti (lik i djelo) veliki čovjek u istoriji Milana. Kao što je bio i Leonardo do prije 15-tak dana.
kakabanja is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2011, 10:53   #28633
MEMO
Registered User
 
MEMO's Avatar
 
Join Date: 10 2009
Location: croatia
Fave Players: maldini,batistuta,tiago silva
MEMO is on a distinguished road
pobijedili smo skoro sve male utakmice.osim velikog kiksa protiv cesene.izgubili smo od rome i juventusa,igrali nerijeseno s lazijom u gostima,a dobili mozda cak i naneugodnije.intera i napoli u gostima i hebeni palermo,nase krvnike.moramo biti zadovoljni sezonom.imamo 13 bodova ispred intera i dvije utakmice manje.u najgoru ruku imat cemo 7 bodova prednosti.mislim da mozemo i moramo odrzati tu prednost ispred naseg jedinog konkurenta za naslov,intera.svaka cast i laziju,napoliju,romi,juvetu,ali inter se vraca u formu,vracaju im se svi igraci sa bolovanja i oni ce opet biti jaki.i imaju leonarda koji pozna nas klub u dušu.moja procjena je da cemo biti prvaci,sa 2-4 boda ispred intera.

i sto se tice ovih prepucavanja,moram reci da je leptir cudna osoba,i da se nisam s njim bas slagao,i imao je cudnih izljeva mrznje i uvreda,ali to je on.on je takva osoba.i promijenio je se i smanjio uvrede.svaka cast.al sto se tice nogometa i milana moram reci da je covjek u pravu oko dosta stvari.neke je i fulao.al ok.i dosta detaljno kaze neke stvari i ponekad bas uzivam citajuci njegov post.i nema dlake na jeziku.a ja to volim.covjek kaze direktno sta je je i to mi je super.neki ga ne vole.i to je sasvim ok.zato prestanise se vrijedjanjima leptira ili bilo koga i pricajte nesto o nogometu.

(jedina stvar koju ti zamjeram leptire i koju ti mozda nikad necu oprostiti je to sto si sumnjao u tiaga silvu.to je neoprostivo.)
MEMO is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2011, 11:14   #28634
_MaJi_tz
Registered User
 
_MaJi_tz's Avatar
 
Join Date: 10 2005
Location: Tuzla(Salt City), BiH
Fave Players: Gennarinho Gattuso
_MaJi_tz is on a distinguished road
Džeko: Shevchenkov dres ima posebno mjesto u mojoj sobi

Britanski Sky Sports, kao i ostali sportski mediji na Otoku, i dalje pomno prate Edina Džeku i njegov transfer u Manchester City, otkrivajući svojoj javnosti nepoznate detalje o novoj zvijezdi…

Između ostalog spominju i interes AC Milana te transfer koji je prije godinu i pol bio na pragu realizacije. Novinar pojašnjava i zašto, navodeći kako je Džeko, dok je odrastao u ratom razrušenom Sarajevu postao veliki simpatizer rossonera citirajući njegove riječi:

- Želim napredovati i igrati na najvišem mogućem nivou, ali kao dječak zamišljao sam samo da jednog dana zaigram za Milan.
- Milan je bio moj omiljeni klub, veličanstvena momčad u 90-im predvođena Fabiom Capellom oduvijek je za mene bila nešto posebno.

- Moj dom je i dalje u Sarajevu, a tamo je soba čiji su zidovi ukrašeni nogometnim dresovima. Jedan Milanov, crno-bijeli, sa Shevchenkovim imenom i brojem 7 na leđima zauzima posebno - počasno mjesto.
__________________



... 110 anni di storia, combatti per la gloria ...



Andriy Shevchenko - July 1, 1999 - May 26, 2006
_MaJi_tz is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2011, 11:15   #28635
Efekat leptira
Registered User
 
Efekat leptira's Avatar
 
Join Date: 01 2010
Location: Subotica, Serbia
Fave Players: Savićević, Maldini, Serginho, Ambrosini
Efekat leptira is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by kakabanja View Post
Ma Ok je to (razmjena mišljena, taktika, šuplja i tako to neobavezno) ali ovdje ima likova koji se tako užive u svoje mišljenje i taktike tipa 442, 787 i neznam koji već broj ovaj iza ovoga, ovaj pored ovoga, ovaj lijevo onaj desno onaj naprijed da je to nevjerovatno. I sve bi to bilo super, tipa dosao Kasano moze igrat ovdje moze igrat ondje, moze kopat nos na klupi i sve to ide fino onako lagano i onda dodje lik koji kaze NE on moze igrati samo tu ili Alegri je fašista zato što mrzi Ronaldinja, Karlo je bio prvak samo zato sto je imao najbolje igrače , Karlo je bio prvak samo zato što je imao Kaku, Karlo je naslijedio Hiddinkov podmazani stroj, Ivanović je nenam već šta u odnosu na nekog igraća Milana, Teri je izmislio fudbal za TSilvu, Pirlo je ovo Gatuzo je ono, Del Neri je sve, pomoćni trener u Čelziju je neko i nešto, te ako se kojim slučajem ko ne složi satim počasti te bujicom nebuloza. E ako je to forum onda OK.
Jebiga ja mislim da je Karlo Anćeloti (lik i djelo) veliki čovjek u istoriji Milana. Kao što je bio i Leonardo do prije 15-tak dana.
vidi kaku.. ko bi rekao da je sposoban da napiše više od dva reda.. vidim vežbalo se, radilo se.. lepo, lepo, al nedovoljno..

druže, ti si jednostavno promašio lokaciju.. vesti i novosti o dešavanju u Milanu treba da čitaš na oficijelnom sajtu, milannews, calciomercato i sl. Ovaj lokalitet je kreiran s ciljem da članovi istog slobodno diskutuju, raspravljaju, analiziraju o svemu živom i mrtvom, što je vezano za ovaj klub. Baš kao što ti je geoff objasnio.. al tebi pričati ili zidu govoriti je potpuno isto.

iz gore navedene definicije proizilazi da je svaki član foruma, slobodan da napiše šta god njegov moždani aparat prihvati kao racionalno, normalno pa makar to bila i formacija 737.. drugi članovi foruma mogu da ga isprave, da mu objasne, da uđu u raspravu sa njim ili da mu se jednostavno kidaju od smeha.. jedino što ne smeju, da vređaju.

tvoji pokušaji, da ubediš ostale, kako sam ja neko ko kvari opuštenu raspravu i diskusiju su smešni, neuspeli i tužni.. ja skoro godinu dana svakodnevno vodim rasprave sa ensarom, ni oko čega se skoro ne slažemo ali nikada nije došlo do pogrdnih reči.. bilo je oštrih suprostavljanja, ali sve bi se završilo bez gorkog ukusa.. takođe i sa mrkijem, geofom nešto ređe, kallom, memom.. oni su dokaz da ja nisam neko ko je isključiv i vulgaran.. bilo ko od pomenutih je bez problema dobijao moje iskreno izvinjenje ukoliko se našao uvređen.. kao i ja njihovo.

ti i tebi slični (zagorakis, albika..) treba da pogledate samo svojih 20 postova unazad i videćete da su apsolutno svi bili jedva skrpljena, sarkastična, sa podsmehom ofucana prozivanja mojih stavova.. ja tebi sad kažem – ako je to forum i ako ga ti tako zamišljaš onda OK.. ali zaista iskreno smatram da ti ovde nije mesto.. ne smetaš, ali jednostavno ako nisi u stanju da ponudiš svoje cenjeno mišljenje, ne bi trebalo ni da napadaš i da se podsmevaš tuđem.. bar ne na taj način.
Efekat leptira is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
balkan

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is Off
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 00:17.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.