Milanezi s Balkana
Kad je Ibra dolazio ja sam bio protiv toga jer ga nisam volio, i to priznam, ali svojim igrama i profesionalizmom na terenu je dokazao da nije bitno to sto on radi i govori van terena. Onda bi po tom Mourinho bio najvece smece od covjeka i glup i jadan i sve najgore i samo bi se o tome pisalo, ili je istina ta da je on najbolji trener na svijetu i svatko bi ga htio u svom klubu. Tako i Ibra. Najbolji i najkompletniji napadac na svijetu, apsolutni rodjeni pobjednik, osvojio naslov sa svakim klubom i sad da ti ne nabrajam. Nije osvojio Ligu prvaka ali mnogi nisu. Ali sigurno on nije kriv sto nema taj trofej. Ne znam zasto uopce diskutiramo toliko o njemu, bez njega smo 30% losiji i nitko me ne moze uvjeriti u suprotno. I za mene trenutno na svijetu nema boljeg od njega na toj poziciji. I zalit cu sto vise nije s nama dokle god treba. To isto vrijedi i za Silvu ma da smo i pola milijarde dobili za njega. Apsolutno sam razocaran ovom sezonom i ne ocekujem nista ove godine. Ova momcad je mozda i najgora u zadnjih 20-tak godina.
Reply
nisam ja pesimista, vec realan. sta trebam uzet bresciu i najavit izlazak u europu ove sezone? ili northamton i rec ove godine uzimamo FA cup??? Ne kontam sta hoces da ti kazem. Imao si jednu ekipu prosle sezone, koja je dobro odradila posao, i za dlaku izgubila scudetto. E sad toj ekipi si oduzeo tacno ono sto je to u najvecem dijelu i uspijelo: thiago koji kontrolise odbranu i koji je samo 2 puta zabrljo, i Ibru koji je svaku trecu utakmicu sam rijesavao. Kad je on igrao, igrao je i Milan govorili ste. Pa ko ce sad igrat? Eto sad nema Ibre, ko ce sad preokrenut rezultat? Znaci, oduzeo si glavnog covjeka za denfanzivu i glavnog za napad, i jos dodatno oduzeo i drugog odbrambenog i sta sad? Sad smo doveli Montoliva koji je dobar potez. Al da ti napomen, jer izgleda da nisi pratio dobro tekme Italije, a ja sam svaku i sa Italianima. Znaci, svi su jebali mater Montolivu, jer je redom gubio loptu. Znaci po tekmi je 10-15 lopti izgubio losim pasom. Tako da ne kontam sto ga dizete toliko, jer meni nije neki veliki igrac. Onakva igra na Europskom od njegove strane je za nekog standardnog igraca, ne za neku zvijezdu. Al eto, svakom svoje misljenje. Koga si dalje dovukao? Acerbi koji mi ne lici na Nestu a kamoli zamjena THiaga. Konstanta (nazovi ga kako god hoces) je za mene nista posebno. Tebi je otvorio oci, meni nije ni u jednoj prijateljskoj koju je odigrao. Za razliku od njega, z Sharafa sam odma rekao da je sjajan momak i da ce bit nesto od njega. Al ja navodno nemam pojma. Traore je iz Malia, al ja kad ga vidim stane mi u grlu, kao da je iz logora izasao. Pa covjece nabaci koju kilu, ubit ce ga Italiani u duelu. I meni nije nesto posebno pokazao, a evo Milan vec razmislja da ga posalje u Genovu na razmjenu.
E sad po meni je ovo glupost sto smo uradili. Znaci potrosili smo para da bi dovukli neke konstante i logorase, kad smo mogli fino vratit Merkela i Verdia i sa njima radit. Iskreno? Meni je Strasser pojacanje. Mali je jak i ako mu se da igra on ce zauzet prvu postavu, ispred ovog tvog Kambodzanca ili ove konstante.
A pitanje, sta smo uradili naprijed? Prodali smo Ibru, i doveli sta???? Pato, Pazzini, Sharawi? Pato je i dalje daleko od onoga sto mu se obecava, al eto nek mu motivacija bude sveta 9 na ledjima. I dalje sam optimista za njega, i nadam se da ce proradit. Pazzini je... sta ti ja znam. Nisam ga nesto promatrao i vidim da ga ni Inter ne voli. Al eto dat cu mu sansu. Sharawi je talenat, al ne kao istureni napadac vec kao krilni napadac. Brz je i lagan, pa mu je lakse driblat, ali da se on bori u sredini sa stubovima, nema sanse. Srusili bi ga svaki napad. Znaci, mi nismo zamjenili Ibru ni sa cim.
E dragi dejo, kako da budem optimistican onda za ovu sezonu gdje je Juventus kao prvak vec obavio shoping, gdje je Inter promjenio novu ekipu pocev od golmana, gdje je Roma napravila generalku kupivsi sve sto im treba. Pa covjece nisam lud i budala da me svako ismijava da kazem Milan ce bit prvak hahahaha
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
(08-20-2012, 04:31 PM)deejaysale Wrote: Sve se bojim da su ikakve pare tu date,to je priča za javnost,nemaju žute banke,opet je neko prebijanje i pranje para na repertočuaru.
Kad malo uhvatim vremena ću vam napisat jednu malu priču koju sam čuo od jednog menadžera koji je često radio sa Milanom ;-)

Ma nude im 7 miliona, ali u rate na tri godine Tongue U sustini i nemaju prebijene pare sto bi se reklo :pp Zato im se svi i smiju, jer idu okolo i skoro da prose igrace.
Reply
(08-20-2012, 06:28 PM)ensar7 Wrote: nisam ja pesimista, vec realan. sta trebam uzet bresciu i najavit izlazak u europu ove sezone? ili northamton i rec ove godine uzimamo FA cup??? Ne kontam sta hoces da ti kazem. Imao si jednu ekipu prosle sezone, koja je dobro odradila posao, i za dlaku izgubila scudetto. E sad toj ekipi si oduzeo tacno ono sto je to u najvecem dijelu i uspijelo: thiago koji kontrolise odbranu i koji je samo 2 puta zabrljo, i Ibru koji je svaku trecu utakmicu sam rijesavao. Kad je on igrao, igrao je i Milan govorili ste. Pa ko ce sad igrat? Eto sad nema Ibre, ko ce sad preokrenut rezultat? Znaci, oduzeo si glavnog covjeka za denfanzivu i glavnog za napad, i jos dodatno oduzeo i drugog odbrambenog i sta sad? Sad smo doveli Montoliva koji je dobar potez. Al da ti napomen, jer izgleda da nisi pratio dobro tekme Italije, a ja sam svaku i sa Italianima. Znaci, svi su jebali mater Montolivu, jer je redom gubio loptu. Znaci po tekmi je 10-15 lopti izgubio losim pasom. Tako da ne kontam sto ga dizete toliko, jer meni nije neki veliki igrac. Onakva igra na Europskom od njegove strane je za nekog standardnog igraca, ne za neku zvijezdu. Al eto, svakom svoje misljenje. Koga si dalje dovukao? Acerbi koji mi ne lici na Nestu a kamoli zamjena THiaga. Konstanta (nazovi ga kako god hoces) je za mene nista posebno. Tebi je otvorio oci, meni nije ni u jednoj prijateljskoj koju je odigrao. Za razliku od njega, z Sharafa sam odma rekao da je sjajan momak i da ce bit nesto od njega. Al ja navodno nemam pojma. Traore je iz Malia, al ja kad ga vidim stane mi u grlu, kao da je iz logora izasao. Pa covjece nabaci koju kilu, ubit ce ga Italiani u duelu. I meni nije nesto posebno pokazao, a evo Milan vec razmislja da ga posalje u Genovu na razmjenu.
E sad po meni je ovo glupost sto smo uradili. Znaci potrosili smo para da bi dovukli neke konstante i logorase, kad smo mogli fino vratit Merkela i Verdia i sa njima radit. Iskreno? Meni je Strasser pojacanje. Mali je jak i ako mu se da igra on ce zauzet prvu postavu, ispred ovog tvog Kambodzanca ili ove konstante.
A pitanje, sta smo uradili naprijed? Prodali smo Ibru, i doveli sta???? Pato, Pazzini, Sharawi? Pato je i dalje daleko od onoga sto mu se obecava, al eto nek mu motivacija bude sveta 9 na ledjima. I dalje sam optimista za njega, i nadam se da ce proradit. Pazzini je... sta ti ja znam. Nisam ga nesto promatrao i vidim da ga ni Inter ne voli. Al eto dat cu mu sansu. Sharawi je talenat, al ne kao istureni napadac vec kao krilni napadac. Brz je i lagan, pa mu je lakse driblat, ali da se on bori u sredini sa stubovima, nema sanse. Srusili bi ga svaki napad. Znaci, mi nismo zamjenili Ibru ni sa cim.
E dragi dejo, kako da budem optimistican onda za ovu sezonu gdje je Juventus kao prvak vec obavio shoping, gdje je Inter promjenio novu ekipu pocev od golmana, gdje je Roma napravila generalku kupivsi sve sto im treba. Pa covjece nisam lud i budala da me svako ismijava da kazem Milan ce bit prvak hahahaha

1. Što to znači da ako si gledao utakmicu sa Talijanima da su oni kompetentniji nogometni znalci samo zato jer su Talijani pa se više kuže u calcio?Pa to znači da bi ja trebao sve o nogometnoj reprezentaciji Crne Gore a ne da ne znam nego ni ne želim znati. A vjeruj mi, ovdje u Puli me ljudi pitaju kako će Crnogorci proći u nekim sportovima za koje nisam ni čuo. Dakle krivo percipiraju neke stvari. Ako tebe neka razularena banda talijanskih navijača može natjerati da si stvoriš sliku o lošem Montolivu sa EP to je tvoja stvar, ali ja znam što sam gledao pogotovo protiv Njemaca. Ej Njemaca!!!
2. Ako sam igdje rekao da nemaš pojma onda sam pogriješio. Ali mislim da sam te u par postova i pohvalio pa ne vidim otkud izvlačiš da nemaš pojma.
3. Kilaža nekog igrača ne znači da nije čvrst u duelima. Uzet ću sebe kao primjer. imam 198 cm i 85 kg ali to me nije spriječilo da zakucavam višim i težim igračima od sebe u facu ili da se pravilnim postavljanjem izborim za poziciju pod košem.
4. Za Merkela, Verdija i ove se otprilike slažem, ali opet ako se mali de Sciglio uspio izboriti onda znači da je sustav u redu i da ovi možda ipak nisu dovoljno dobri za Milan koliko god mi o tome maštali.
5. Ja sam Pata prekrižio još i više nakon jučer.
6. I da meni je svejedno i da mi se cijeli forum smije što sam optimist i što sam izjavio da će Milan biti konkurentan za naslov. Već sam objasnio zašto mislim da će Milan biti prvak i ako nekoga interesira mogu te razloge opet ponoviti koliko god nekoga tjerali na smijeh. Apsolutno me ne interesira, ali zaista me interesira hoće li svi oni koji mi se smiju i koji me čak smatraju budalom biti veliki ljudi i ispričati mi se ukoliko budem u pravu.
(08-20-2012, 06:03 PM)MEMO Wrote: Kad je Ibra dolazio ja sam bio protiv toga jer ga nisam volio, i to priznam, ali svojim igrama i profesionalizmom na terenu je dokazao da nije bitno to sto on radi i govori van terena. Onda bi po tom Mourinho bio najvece smece od covjeka i glup i jadan i sve najgore i samo bi se o tome pisalo, ili je istina ta da je on najbolji trener na svijetu i svatko bi ga htio u svom klubu. Tako i Ibra. Najbolji i najkompletniji napadac na svijetu, apsolutni rodjeni pobjednik, osvojio naslov sa svakim klubom i sad da ti ne nabrajam. Nije osvojio Ligu prvaka ali mnogi nisu. Ali sigurno on nije kriv sto nema taj trofej. Ne znam zasto uopce diskutiramo toliko o njemu, bez njega smo 30% losiji i nitko me ne moze uvjeriti u suprotno. I za mene trenutno na svijetu nema boljeg od njega na toj poziciji. I zalit cu sto vise nije s nama dokle god treba. To isto vrijedi i za Silvu ma da smo i pola milijarde dobili za njega. Apsolutno sam razocaran ovom sezonom i ne ocekujem nista ove godine. Ova momcad je mozda i najgora u zadnjih 20-tak godina.

Pa ja govorim da Ibra nije bio dobar primjer ni na terenu ni van terena. Samo ja ja ja ja i ja. Nema kod njega ekipe. A Mourinho je druga priča. Njegovim dolaskom Real je izgubio sve ono kraljevsko i gospodsko što je imao sa del Bosqueom. Što misliš otkud Mourinhov sukob sa Casillasom. Pa jer Casillas zadnji od te garde i uživa veliku popularnost što egotriper Mourinho (popularno zvan The Special One, a od nedavno i Only one) nikako ne može trpjeti. Da ne govorim o stavljanju prsta u uho trenerima i slične idiotarije. Pa ja sam prvi da on dođe trenirati Milan. Tip je ubojica i mesar bez imalo dostojanstva. Kako je rekao veliki Beckenbauer:MOŽEŠ NOSITI DŽEMPERE OD KAŠMIRA ALI I DALJE SI OSTAO ISTA SELJAČINA.
3bandiera MILANO SIAMO NOI!!!! 3bandiera
Reply
ma uredu je dejo. Mislim ja cu ti se prvi izvinit ako budes upravu i Milan osvoji prvenstvo. Ali ja ne mogu da gledam tako. Jednostavno je slab i preslab za ovog calcia. Daj Boze da grijesim. Smijao sam se onom talianu (izaslo je na milannews njegov intervju) kad su ga pitali koga ce dovuc Milan do kraja mercata, ovaj se nasmijao i rekao pa nikog. I izgleda da ce i bit tako. Sve nas pripremili za glavni finis ono u zadnjim momentima ce doc neko zvucno ime, i tadaaaa... niko. Mislim Kaka, ne znam za vas, ali ja ga ne zelim u ekipi. Ne treba nam. Sad ce mu 31, trazi ogroman ugovor, i ne moze nam toliko pomoc koliko si je Galliani umislio.
Al haj, trpit cemo i ovu sezonu

Al recenica od Beckenbauera je vrh hahahaha premocno Smile
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
ensare necemo traziti zamenu za Ibra posto menjamo sistem igre kao sta sam primetio igram osa 3 ofanzivnih dva po krila i jedan tu i vamo ili potocno svugde kao sto e robinho brinirao jucer.
cassano ni malo nisam iznenadzen on e i sam istaknuo jos na EURO ako idu thiaga i ibra i ja cu i evo to se i ostvario , nema sta da ga krivimo sta nas napusta on e i trazio sastanak sa galijani i alegri da mu oobjasne kako stvari stoe i dali cemo dovesti nekoga, i posle toga on e resio da u inter ima vise sansi za naslov.ali tamo ce grejati klupu posto imaju Milito Palasio kao tandem
pazzini su inter platili neverovatni 19 mil i eto zasto mi moramo da doplatimo a cassano e dosao kod nas za 2 mil
pazzini e ok igrac ali kat se setim na proslu prvu polusezonu kat e promasivao iz 2 metara prazan gol tesko nama.
dejo desiglio nie nista posebno za mene mozda malo vise ot prosecan , a za MErkela se vidi sampiona u njega ot prve na pripreme u londona odma sam znao da bice igraca, nadam se da cemo ga vratiti kao sto e juvantus napravio sa ciovinco.

dali ce ovo prestati ima li neko pojma. Amelia nas napusta totnem zainteresovani za njega . dobra stvar mezbah u plaermo ali opet mozda ce odbiti smrad da ide iz Milana
Daniele de Rossi in red & black Sad

http://www.youtube.com/watch?v=bSJmMc1cvac RINO GATTUSO ENERGY
Reply
Pa ako cemo igrat sa 3 napadaca, onda nam treba jos jedan krilni napadac. Pato i Pazzo srednji, Binho, Sharawi i Emanuelson vanjski. Znaci fali jos jedan cisti vanjski napadac ala Tevez i tako neki. Pa Amelia ako ode, samo se otvara mjesto Gabrielu da ide u prvu momcad. TO je za mene ok. Ili mozda dodje neki -50% SALE u Lyonu pa dovedemo Llorisa. Cak se evo i Lisandro Lopez spominje na transferu, al ne znam kolko bi se onda on uklopio u nas sistem. Ako trazimo ofazivnog veznog, Pjanic bi bio dobar. Gledao sam ga za repku, a cudno mi da Roma odbija ponude za njega. Znaci izgleda da mali valja, a dobro bi nam dosao radi slobodnjaka i kornera jer on ih izvodi.
Navodno imamo sjajne odnose sa Genovom? Nek nam daju Velosa, i rijesili smo vezni red. On, Monto, Noce i Boateng, i imamo 4 koja trci i bori se. Mislim da bi oni bili u stanju zaustavit vezni red Barce.
Al haj, jos 9 dana do kraja. Da vidimo kako ce nas iznenadit Braida i Galliani. Sve vise mislim nikako, ali haj...
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
Veloso je jos davnih dana presao u dinamo kijev
Reply
(08-21-2012, 09:20 AM)josip Wrote: Veloso je jos davnih dana presao u dinamo kijev

a jah, dobro si. sorry zaboravio. jer znam da sam ga spominjao pocetkom jula
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
Čujem da Messi ipak neće u Milan..
I IBRAHIMOVIĆ JE ČOVJEK
Reply