Milanezi s Balkana
Ljudi moji, o vam je "Plan B" za koji je Fasone rekao da stupa na snagu ako budemo izbaceni iz Evrope. Halilovic ,Zaza i slicna govna...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Kinez je odlučio da sahrani klub.

Šteta.
Reply
Porediti ove likove sa Galijanijem je blasfemija. Ova sramota se njemu nikada nebi desila pa makar zavrsili i sedmi. Papci naletili a nisu nista odradili i sad nas povlace po sudovima. A tu tek sanse nikave nemaju jer ne znaju.
Reply
Rejna bi mogao da popije 3 meseca suspenzije zbog nekakvih veza sa mafijom iz Napulja ,nesto oko preprodaje karata za utakmice valjda...On i jos neka dvojica...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Rekoh ja vama ... nije toliko ni FFP, koliko glupi Kinez i ova dvojica sto mu vjeruju i sto ga podrzavaju

The Rossoneri were punished for violating Financial Fair Play parameters and consequently excluded from the Europa League for the 2018-19 season.

Their full reasoning will only be released later, but according to La Gazzetta dello Sport, it includes a 30-page document outlining the issues UEFA had with their FFP business plan.

Most of it is believed to focus on the lack of ‘credibility’ around the plan, owner Yonghong Li and his €303m loan that must be repaid to US hedge fund Elliott Management by October 2018.

There are serious doubts also over the presented huge revenues from Chinese sponsorships and partnerships that have not materialised.

It is believed UEFA are going through the report with a fine tooth comb to ensure Milan’s appeal to the Court of Arbitration for Sport (CAS) has little chance of success.
... 119 anni di storia, combatti per la gloria ...
Reply
Halilovic??? Hmmmm a ko kaze da se nece desiti isto kao sa Susom? Mali ima talenat, bio je trazen prije par godina i dovukla ga Barca sebi. E sad, zamisli da ga mi otkrijemo i stvorimo novu zvijezdu? Ja mu vjerujem, i treba mu dat priliku. Stize besplatno tako da je to samo profit za nas. I sto je najbitnije mlad je 22 god znaci moci cemo ga prodat.

A ovo za ovog kineza je presmjesno. Tip nema prebijene banke, zaduzuje se tamo po Kini da bi nabavio 32 mil i opet mirna Bosna slijedeci par mjeseci dok ne dode frka. Mi cemo propast sa njim. Znaci sto prije ga otjerat i dat klub ovom Italianu. Jer draze mi je da nas drzi jedan covjek nego Firma kao Eliot ili RIckets. I navodno ako bi ove sedmice sve bilo potpisano, Commisso bi odma otplatio sav dug i dao Milanu 150 mil na konto tako da mozemo proci TAS i dobit licencu za ovu godinu u Euroligi.
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
A jel' bolji taj Halilovic od onog Mejera za kojeg je procenjeno da nam "ne treba" ?
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Pa mayer je igracina. Al takvi nas zaobilaze. Al ko ti ga zna. Mozda ako nas preuzme comisso da rastjera ova govna u klubu malo. Al eto vidjet cemo. Bitno je da prodemo TAS, al sumnjam
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
Bar taj nije hteo da zaobidje. Imao je zelju da dodje, ali Mirabeli rece "on je dobar igrac, ali nam nije potreban jer smo pokriveni na pozicijama koje igra"...i onda nedelju dana kasnije - puf ,Halilovic...posto obojica furaju tu veznu ofanzivu ,a odjednom je postalo nebitno sto smo "pokriveni na tim pozicijama"...reko mozda je neka klasa Mesi ili Ronaldo...prilika koja se ne propusta ako se ukaze...3-4 klase iznad ovog prvog ili nesto slicno...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Mejer je klasa za halilovica igrqcina, halilovic je propali talent ala mastour nesto tako....

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Reply