Milanezi s Balkana
77' primili smo 3 gola i kretencina nista ne mijenja.
dokazano idiot i niko mu nista ne moze. koji su ono pacijenti u upravi, to je za nevjerovat. grupa idiota koje zelim sto dalje iz Milana
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
To kralju ostavi Turcina na terenu.
Reply
e jeboga Bonaventura. gdje njega nađe u svemu ovome. sta god je mogao usrat u drugom plovremenu, uspio je u tome. svaka cast merdaš. ti si veceras bio Interov 12ti igrac, bravo Pioli
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
Kao sto sam vec rekao, ocekivao sam nazalost nesto ovako Smile) Nije to vise Milan za koji sam poceo navijati, koji melje protivnike, koji neda ni promil sanse da protivnik izvuce neki rezultat. Ovaj Milan je na nivou neke Salernitane, moze da iznenadi ali na kraju se uvijek rezultat zna...uzas bog te jebo nama treba samo 5 godina da izbijemo ovaj luzerski mentalitet iz glava
Reply
ovdje trener mora sutra dat ostavku, da je iole ozbiljna licnost. a posto znamo da je lopov i merdas, opet ce reci da nam je falila lucidnost, da se ovo nije smjelo desit, da je ekipi pao moral i bla bla bla... svaka tekma isto sranje iz njegovi usta. a uprava nam je iovako neozbiljna, tako da ne ocekujem ni od njih nista. aBd u cetvrtak nas Juve razvali vec na San Siru, tako da se ne moramo vise nicemu nadat. Ovo kao i sve sezone do sada: je propalo. i bas sto kazes nama trebaju godine da se ovo sve promijeni. A kao prvo treba nam ozbiljan trener. Mozda vec sutra dovest Ragnicka, pa nek vec sad krene slagat ekipu za slijedecu sezonu. Otjeraj ovaj olos, i daj mladima nek igraju. Jer nema tu neke velike razlike, sem sto ce mladi ginut za ovaj dres a ovi za postove po Instagramu.

i siguran sam 99,9% da od veceras Gigio napusta Milan na ljeto. Dosta je i njemu ovog glupiranja svake godine.
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
nije mi jasno zasto smo se povukli na startu tog sam se i bojao, inter je zabio 2 go iz cistog opsajda.
The law states that a player is in an offside position if any of their body parts, except the hands and arms, are in the opponents' half of the pitch, and closer to the opponents' goal line than both the ball and the second-last opponent (the last opponent is usually, but not necessarily, the goalkeeper).

citav gornji dio tjela Sanceza bio je blizi golu iza Contijeve noge, sto se tice 3 gola meni nije jasno zasto korner kad je Lukaku fulio go, 20 puta sam vraco i nisam uspio vidjet da je iko zakacio loptu, 4 go je isto diskutabilan mada realno on ne mjenja nista utakmica je vec bila zavrsena.
Reply
Ma ljudi moji taj go je nebitan, mi bi izgubili ovu utakmicu i bez tog gola. Jednosavno Milan je postao prosjecna ekipa koja na prvi problem se raspada. Mene vise boli cinjenica da je ovaj Inter uzasan, a ipak nas je lagano dobio.
Reply
(02-09-2020, 11:18 PM)huss Wrote: Ma ljudi moji taj go je nebitan, mi bi izgubili ovu utakmicu i bez tog gola. Jednosavno Milan je postao prosjecna ekipa koja na prvi problem se raspada. Mene vise boli cinjenica da je ovaj Inter uzasan, a ipak nas je lagano dobio.

ma nije nebitan jer je dosao odmah minutu nakon 1 i malo je reci da nas je to psihicki pojebalo valja se vratit u glavi nakon 2  brzo primljena gola, sve sto je nakon njeg palo u vodu..
Reply
Pa lako je ove nazovi igrace izbaciti psiholoski...Milan je smijesan vec vise od deset godina i nema se tu sta raspravljati...
Reply
Sta pricas ti covjece? Svi golovi cisti kao suze. Var soba je pregledavala sve zivo. Ofsajd nije bio jer mu noge nisu bile iza crte a to se jedino racuna. Ako nadjes sliku sa onom crtom vidjet ces da mu je cak citavo tijelo bilo u dopustenoj poziciji. Tih 5cm nas je kostalo gola. Contiju treba stoljece da skuzi da pravovremenim izbacajem tijela moze spasiti opasnu situaciju. Njima se sve nasralo u drugom poluvremenu i cao. Ajde bar smo uzivali u mozda i najboljem poluvremenu Milana u zadnjih 5-6 godina.

Ibra je klasa za sebe iako ima 38g a Rebic je zvijer, treba ga samo pustiti da igra. Kessie bez imalo mozga, blokiraj taj sut, ceg se bojis jebote? Hakan nekad bljesne ali sinoc je sjebo ciste dvije opasne situacije za nas. Ono bi neko dijete bolje odigralo. Romagnoli sto se mene tice mozes da ides ako netko ponudi 60-70mil. Theo ok, ostale necu komentirati..
Reply