Milanezi s Balkana
Ima tu jos skartova ,ali ne moze se to sve razjuriti u jednom prelaznom roku... samo polako... Ti skartovi su kao bubasvabe... jednom kad inficiraju objekat ,jako je tesko osloboditi ih se...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Ovo smeće od Leao otjerat sto prije moguće. Mamu ti j.... cigansku. Koji kreten. Ni jedan igrač se nije spotako, ovaj 5 puta ko fole propada u napadu, i to uvijek u odlučujućem momentu. Ma mars u tri lijepe kretenu jedan.
Castilejo, Leao, prodat i dovest Chiesu
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
Prodjosmo nekako. Ovo je mlada ekipa i ovakve utaknice su za mene ocekivane s vremena na vrijeme. Uglavnom sve osim konacnog rezultata je bilo lose.
Reply
Vile su nas nosale sinoć. Ja u jednom trenutku htio ugasit, nisam mogao vise. Jbt. Kao da smo finale igrali a ne ulazak u Euroligu protiv neki Portugalaca. Pa bolan LASK iz Austrije napuco Sportinga a mi se jedva izvukosmo ovdje. Koja je razlika kad igra Ibra, odma se svi trude
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
(10-02-2020, 07:08 AM)ensar7 Wrote: Vile su nas nosale sinoć. Ja u jednom trenutku htio ugasit, nisam mogao vise. Jbt. Kao da smo finale igrali a ne ulazak u Euroligu protiv neki Portugalaca. Pa bolan LASK iz Austrije napuco Sportinga a mi se jedva izvukosmo ovdje. Koja je razlika kad igra Ibra, odma se svi trude

sinoc onaj horor ide iskljucivo na dusu genijalcu na klupi, madlini je krilo kao napadac je totalno beskoristan kao i Rebic  njemu je trebalo 70 minuta da skonta, i ja ne znam do kad misli forsirat zutokljunca koji je svaku utakmicu od pocetka ubjedljivo najlosiji igrac na terenu...Tonalija je trebao uvesti ranije da osvjezi sredinu malo a ne da mjenja napadace...kalabrija nakon one jedne  utakmice dobre zadnje dvije katastrofa ja ne vidim razlog sto se ne dadne sansa kalululu nemoze bit gori od ovog, brzi je 5 puta, moze igrat i stopera i beka tako da je sigurno u defanzivi bolji od ovog panja..
Reply
Chiesa otišao u Juve. 60 miliona.
E sad da su pametni i oduzet im Bernadeschija za male pare i mi smo sređeni naprijed. Castilejo i Leao mogu lagano na transfer listu, u ovom klubu nemaju sta tražit. Ono sinoć je bilo krajnje bezobrazno od njih dvojice. Onako se ne ponaša za klub koji ti nudi sve. Onako nonsalantno i ne zainteresirano odigrat za nas "odlučujuću" utakmicu. Sramota.
I ko je ovaj kosooki tomiyasu? Jis samo trebamo na takvu propalicu pljunut 25 miliona, pa zar im Duarte nije bio skola da ne dajes tolike miliona za škart igrače???
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
Ne slažem se bas oko Piolija, ja sam ga najviše pljuvao od svih nas, ali tip nas je sredio poslije Corona pauze. Mi idalje igramo sjajno. Ono jučer je greška samo toga sto nismo imali Ibru i Rebica naprijed, jer oni klinci ne mogu sami da odluče a one 2 barabe (Leao i Castilejo) su jučer za mene završili. Nadam se da i Maldini to vidi i da ih otjera dok jos moze. Eto nek da Fiorentini Castileja za Milenkovica a zutokosog nabij nogom bilo gdje. Pa xak je penal htio profulat, vidimo mu se tijelom da ide da puca po sredini samo da mu golman odbrani. Niko nije zapeo 120 minuta na terenu, ovaj 5 puta se oklizne. Pa bolan to mijenjaš odma kopacke ili namjerno radis
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
https://www.transfermarkt.com/matteo-dar...eler/54906
Nek kupe Darmian za male pare i problem resen, navodno inter ga rraze za rotaciju
Momak e nasa skola moze da pruzi dobre partiee novi Antoneli, Antonini ?
Daniele de Rossi in red & black Sad

http://www.youtube.com/watch?v=bSJmMc1cvac RINO GATTUSO ENERGY
Reply
(10-02-2020, 10:00 AM)ensar7 Wrote: Ne slažem se bas oko Piolija, ja sam ga najviše pljuvao od svih nas, ali tip nas je sredio poslije Corona pauze. Mi idalje igramo sjajno. Ono jučer je greška samo toga sto nismo imali Ibru i Rebica naprijed, jer oni klinci ne mogu sami da odluče a one 2 barabe (Leao i Castilejo) su jučer za mene završili. Nadam se da i Maldini to vidi i da ih otjera dok jos moze. Eto nek da Fiorentini Castileja za Milenkovica a zutokosog nabij nogom bilo gdje. Pa xak je penal htio profulat, vidimo mu se tijelom da ide da puca po sredini samo da mu golman odbrani. Niko nije zapeo 120 minuta na terenu, ovaj 5 puta se oklizne. Pa bolan to mijenjaš odma kopacke ili namjerno radis

Sto se Leaa tice ne znam sta je to toliko lose uradio da ga pljuju momak se oporavio tek od korone nije treniro, nije fizicki spreman, momak je masina i bit ce ubica u nastavku sezone
Reply
Ok, usrali su se od pritiska, a kad nema lidera, onda to ume da bude vrlo gadno. Pitanje je koliko se stavlja akcenta na ligu evrope u klubu, ali mislim da im ovakvo iskustvo mnogo vredi. Kako se vama cini, imamo li uopste klupu da guramo ovo i da se istovremeno uvalimo prva cetiri.
I spent a lot of money on booze, birds and fast cars. The rest I just squandered.
Reply