Milanezi s Balkana
Ibrahimovic se oporavio ,tj ima dva negativna testa.
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
morali bi da im surduknemo jos neki iz kontre, inace ovi ozbiljno prete.
I spent a lot of money on booze, birds and fast cars. The rest I just squandered.
Reply
Bez obzira kako se zavrsi, sve sto sam lose rekao o Kessiu na ovom forumu povlacim i izvinjavam se covjeku. Koliko je samo duela dobio veceras - svaka cast!
Reply
(10-17-2020, 06:36 PM)huss Wrote: Bez obzira kako se zavrsi, sve sto sam lose rekao o Kessiu na ovom forumu povlacim i izvinjavam se covjeku. Koliko je samo duela dobio veceras - svaka cast!

+1
Reply
E tako ,sad smo sami na vrhu tabele Big Grin Napoli je upropastio Atalantu.
Teska utakmica. Dobro pa smo pobedili. Ibra ko Ibra ,sta reci...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
sta je bila fora sa onim ofsajdom za njihov penal, nista mi nije jasno
I spent a lot of money on booze, birds and fast cars. The rest I just squandered.
Reply
(10-17-2020, 07:30 PM)Jovola Wrote: sta je bila fora sa onim ofsajdom za njihov penal, nista mi nije jasno
nas igrac mora dodati loptu  da ne bi bio opsajd, odbica se ne pika mada realno ono vidilo penala nije svakako,,
Reply
donaruma nije dodirnuo lukaku s rukama. taj crni debil hteo kontakt s golmanom pa je dodirnuo u grudima.
Reply
juventus veoma lepo danas odigrao. Kako izgledaju, Verona bi mogla da ih pljasne bez problema.
I spent a lot of money on booze, birds and fast cars. The rest I just squandered.
Reply
Kesi jeste da se popravio u poslednje vreme ,ali i dalje ima momenata u kojima je neartikulisan... Onaj start na pocetku drugog poluvremena ,koji sudija srecom nije video ,ono se ne radi kad imas zuti karton...
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply