Milanezi s Balkana
#31
zdravo drusto eve i mene malo sam se iznenadio na ovu promenu . ovo belo i mene me ubija ali cemo se sviknuti ima i dobra strana posot e vise preglednie....

za veceras boim se da ne igraju za parma ciovinco amauri i crespo u napadu :/
i da jos nesto mora da dobiemo po svaku cenu
tipuem na robinho da ce da gol : )
Reply
#32
Max u zadnji tren mjenja vezni red...Cika Seedorf je opet in Smile ali tu je i Merkel, takodjer Pato i Binho sa klupe ce poceti

Milan-Parma, so soon in the field at San Siro.
MILAN : Abbiati, Oddo, Nesta, Thiago Silva, Antonini, Gattuso, Van Bommel, Merkel, Seedorf, Ibrahimovic, Cassano.
PARMA: Mirante, Gobbi, Lucarelli, Paci, Zaccardo, Valiani, Dzemaili, Candreva, Giovinco, Amauri, Crespo
... 119 anni di storia, combatti per la gloria ...
Reply
#33
izgleda da ipak gledamo našeg velikog šampiona sedorfa od prve minute umjesto najavljenog robinja i merkela umjesto emanuelsona, ovaj alegri napravi jedan dobar potez al onda s jednim katastrofalnim sve to pokvari, znači umjesto isključivo dugih lopti na ibru sad ćemo gledati kombinaciju toga i višeminutnog zadržavanja lopte slowdorfa Angry
Reply
#34
hebo se slowdorf, kad njega vidim u prvoj ne gleda mi se utakmica,, i opet panjineeeeeeee Oddo i Antonini bekovi, ALEGRI MRZIM TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Reply
#35
Eto Slowdorf k`o u inat nama svima ovde Big Grin....1:0
Samo ovaj Ibra nije normalan kakv pas Smile...kad ne zabija, onda obavezno asistira
Fantantonio C'è L ABBIAMO NOI !!!!
2:0...asist Gattusa za udzbenike Tongue Big Grin
... 119 anni di storia, combatti per la gloria ...
Reply
#36
Kakav dupli pass Rhina i Cassana, šteta samo šta je Seedorf zabija, eto mu kredita za idućij 15 utakmica Big Grin
Reply
#37
Evo sad prilika da se odmori Ibra. Vidi se da je lud na terenu, bojim se da se ne povrijedi. Nek stavi Pata, posto je stakleni i ovako trazi da bude "sola punta", evo mu odma prilika.
Al jest mi drago kad Ibra odjeba Seedorfa hahahaha, eto Seedorf se njemu nasao pametovat sto ne doda. Mamu ti holandsku trebo ti je Ibra odma razvalit samarcinu, djubre jedno crnacko. Slavit cu dan kad napokon za sva vremena napustis ovaj klub
Reply
#38
Točno sam ja isto rekao da će sad s ovim golom to debeloguzo smeće dobit kredit do kraja sezone da ga trpimo,jebo me pas,vise bi volio da izgubimo nego da je on dao gol.Jebo ja mater vise Alegriju i njegovim ljubimcima Seedorfu,Antoniniju i Boneri.
Boneru sigurno domara da bi mogao u utorak igrat,nabijem ga na kurac.Pa svaki put se moram iznervirat kad gledam te naše,prestrašno!!
Reply
#39
e sale sto ti rece, ova Curva Sud je bas Kurva Sad
Proslu tekmu zvizde Seedorfu, jebu mu sve po spisku za njegovo setanje i ne igranje, i sad jedan gol i odma mu pljescu Sad sramota. Jebem ti takve navijace
Reply
#40
Dobra tekma, igra Merkel Milan pobjeduje, Ibra, Cassano, Robinho...rjeci su suvisne, Nesta-Silva iako imaju dva panja na bokovima nemoze niko prismrdit golu....4-0, ja sam tipovo 5-0 zeznuse me za gol Sad
Reply