View Single Post
Old 30-01-2010, 04:03   #21940
dejo
Registered User
 
dejo's Avatar
 
Join Date: 04 2006
Location: Pula,Croatia
Fave Players: Savicevic,Weah,Shevchenko,Kaka,Pato,Abbiati
dejo is on a distinguished road
ja bi jako volio da dođe dzeko bio sam skeptican znas ono jednu godinu utrpa 26 a drugu sam mislio dat ce ih 8 a vidim on ubija i dalje....i molim boga da vrate gourcuffa,apsolutno je strasno kako je taj igrac napredovao,od rezerve u milanu (.ebeni ancelotti) do prvog igraca bordeauxa i francuske reprezentacije (necu ni da cujem da mi netko spominje benzemu ili riberya),i marchetti golman iz cagliarija...međutim milanu fali klupa,pogledajte inter,oni su prvaci jer imaju dosta igraca koji su zahvalni,nije mu problem biti 14. ili 15 igrac jedne jake ekipe a koji moze uskociti i napraviti razliku u kvaliteti ako se povrijedi clan prve postave,kad je vec derbi svima jos svjež u glavi onda uzmimo povredu neste,milan jednostavno nema adekvatnu zamjenu za nestu,svaka cast favalliju ali to nije to...interu se povrijedi stankovic evo ga muntari,povrijedi se samuel uskoci cordoba...i jos nesto vezano za transfere sto je rekao teo teocoli poznati milanov igrac:kad milan zeli igraca to se provlaci kroz medije 6 mjeseci i na kraju nista a inter u srijedu kaze da zeli kupit milita i u cetvrtak on je potpisan..ako nekog zelis onda ces ga i dovest ja vjerujem da postoji netko tko zeli igrat za milan zbog imena a ne samo zbog love
__________________
dejo is offline   Reply With Quote