View Single Post
Old 06-02-2011, 11:08   #29324
Mecong
Registered User
 
Mecong's Avatar
 
Join Date: 10 2010
Mecong is on a distinguished road
Ima li neko od ovih koji vole i cijene Pata da nesto kazu o njegovom ucinku veceras, ali realno i posteno? Imali neko da kaze, ili bar pretpostavi, kad se od Pata moze ocekivati malo vise od ovog veceras i onog prethodnog i onog prethodnijeg. Taj momak, kako ja vidim, iz dana u dan sve vise stagnira. On je vec uobrazio da je dotakao zvijezde, da je uhvatio Boga za jaja. Tipican brazilski ego i temperament zacinjen nocnim pijankama sa Ronaldinjom, Adrianom,...
Pato ce, skoro sam siguran, ostati samo veliki talenat. Nikad nece postati veliki igrac, sto zbog svoje konstitucije, sto zbog svoje glave. Mario Balotelli je veci potencijal od Pata. Mario Balotelli takodje nema mnogo u glavi, ali ima daleko snazniju konstituciju, pa i karakter od Pata. Pato je picka, s koje god ga strane pogledas.

E moj Ibra, gdje si i s kim si ti dosao da igras. Bjezi sto prije odavde. Imamo mi Pata, koji kurac ces nam ti. Nama je stakleni, sebicni, samozaljubljeni,... Pato vazaniji od rezultata. Pato je nas argument, nas ponos,... Ma neka nam Pata kad ne bi narednih 10 godina nista osvojili. Pato je Pato, ma kakav god bio.
__________________
Per aspera ad astra!

Last edited by Mecong; 06-02-2011 at 11:26.
Mecong is offline   Reply With Quote