AC Milan Forums  

Go Back   AC Milan Forums > AC MILAN > MilanMania International

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16-12-2010, 04:18   #28351
_MaJi_tz
Registered User
 
_MaJi_tz's Avatar
 
Join Date: 10 2005
Location: Tuzla(Salt City), BiH
Fave Players: Gennarinho Gattuso
_MaJi_tz is on a distinguished road
111 anni di storia e di gloria: tanti auguri vecchio diavolo !!!
__________________



... 110 anni di storia, combatti per la gloria ...



Andriy Shevchenko - July 1, 1999 - May 26, 2006
_MaJi_tz is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 05:15   #28352
Mecong
Registered User
 
Mecong's Avatar
 
Join Date: 10 2010
Mecong is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by ludiot View Post
Inzaghi: Balotelli i Cassano bi se naučili ponašati u Milanu

Talijanski napadač Milana Filippo Inzaghi (37) pozdravio je potencijalni dolazak na San Siro “zločestih dečki” talijanskog nogometa Antonija Cassana i Marija Balotellija...

Nije tajna da je Milan u potrazi za novim napadačima nakon ozljeda kako Inzaghija, tako i Alexandrea Pata, te da se medijski u kontekstu dolaska u klub spominju Balotelli i Cassano. Iako je Balotteli trenutno igrač Manchester Cityja, a Cassano Sampdorije, obojica su na izlaznim vratima svojih klubova.

Upitan misli li da bi se Balotelli i Cassano uspjeli prilagoditi i uklopiti u momčad Milana, Inzaghi je rekao:

- Oni bi shvatili kako se treba ponašati da dođu ovdje jer u protivnom ne bi bili dio momčadi i igrali bi vrlo malo. Ima igrača u našoj momčadi koji vas nauče kako se treba ponašati. Ljudi poput Alessandra Costacurte i Paola Maldinija su mene naučili. Ali ne znam hoće li oni uistinu doći u Milan.

Inzaghi će zbog popucanog križnog ligamenta i oštećenog meniska lijevoga koljena pauzirati do kraja sezone.
Hahahaha....., ko li bi njih dvojicu naucio kako da se ponasaju. Pogodite?
Mecong is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 05:55   #28353
geoff
Registered User
 
geoff's Avatar
 
Join Date: 01 2007
Location: Hrvatska
geoff is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by Mecong View Post
Hahahaha....., ko li bi njih dvojicu naucio kako da se ponasaju. Pogodite?
Haha, sigurno ibra, ali ja sam prije za campionea svih campionea - njegovo velicanstvo Clarence "boli me kurac sto svi trce, ja ne moram" Seedorf
geoff is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 10:55   #28354
_MaJi_tz
Registered User
 
_MaJi_tz's Avatar
 
Join Date: 10 2005
Location: Tuzla(Salt City), BiH
Fave Players: Gennarinho Gattuso
_MaJi_tz is on a distinguished road
Milan- can face: Tottenham, Schalke, Man United, Barcelona, Bayern Munich, Chelsea, Shakhtar Donetsk.

Sutra izvlacenje parova u 12:00...a u sub navece vrlo vazna tekma protiv sve bolje Rome...
Nema Silve Zambrotte Flaminia Pata i Pippa...izgleda da se Gattuso uspjeo opraviti...
Vrlo je vazno dobiti utakmicu prije pauze...pa onda nakon novogodisnjih praznika ponovo sa Patom i Silvom, nastaviti dalje...i sto je jos vaznije da ostane ovih 6 bodova prednosti...vjerovatni sastav:
Abbiati,Abate,Bonera,Nesta,Antonini,Gattuso,Ambro,Pirlo,Boa,Ibra,Binho...
__________________



... 110 anni di storia, combatti per la gloria ...



Andriy Shevchenko - July 1, 1999 - May 26, 2006
_MaJi_tz is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 11:37   #28355
senna_cro
Registered User
 
senna_cro's Avatar
 
Join Date: 06 2007
senna_cro is on a distinguished road
http://img824.imageshack.us/img824/5188/hkk.png

Slučajno sam danas naišao na ovaj najbolji klip o najboljem desnom beku u povijesti... da nam je barem danas jedan takav igrač, uživao sam gledajući!
http://www.youtube.com/watch?v=4698UdNif_U

Evo još najboljeg od Rui Coste, Maldinija, Baresija
http://www.youtube.com/watch?v=olGr1gM2fJk
http://www.youtube.com/watch?v=1aEfQqVtZcs
http://www.youtube.com/watch?v=RpPrT2fpFW0
senna_cro is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 12:23   #28356
ludiot
Registered User
 
ludiot's Avatar
 
Join Date: 08 2008
Location: MACEDONIA(Kumanovo)
Fave Players: kaka pato ronaldinjo gatuso
ludiot is on a distinguished road
Boban: Milanu pored Robinha ne treba Cassano

Nekadašnji kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Zvonimir Boban komentirao je glasine da je njegov nekadašnji klub Milan blizu dovođenja Antonija Cassana...

Napadač Sampdorije je, podsjetimo, blizu odlaska iz Genove nakon što je vulgarno izvrijeđao predsjednika kluba Riccarda Garronea. Sampdoria je zatražila raskid ugovora, a arbitraža u tom slučaju je još uvijek u tijeku.

No, talijanski mediji tvrde da je Milan već dogovorio Cassanov dolazak na San Siro. Bobanu se takav navodni potez ''rossonera'' ipak ne sviđa previše.

- Cassano je zbog svojih nogometnih kvaliteta na meti mnogih, ali nije mi jasno zašto bi ga Milan morao uzeti. Ja ga ne bih dovodio jer mi se to, pored Robinha, čini beskorisnim. A uz to, Cassano ima problema s karakterom - mišljenje je koje je Boban izrekao za Sky, a prenose ga talijanski internetski portali.
ludiot is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 12:25   #28357
ludiot
Registered User
 
ludiot's Avatar
 
Join Date: 08 2008
Location: MACEDONIA(Kumanovo)
Fave Players: kaka pato ronaldinjo gatuso
ludiot is on a distinguished road
Ibrahimović: Ne bojimo se nikoga, Milan može dobiti svakoga

U petak će se održati ždrijeb za osminu finala nogometne Lige prvaka, a klub kojeg se boje mnogi velikani i favoriti za ovogodišnju krunu je Milan, trenutačno vodeća momčad talijanske Serije A...

Milan je, naime, osvojio drugo mjesto u svojoj skupini, iza madridskog Reala, a njega bi u osmini finala mogli za suparnika dobiti momčadi kao Barcelona, Chelsea ili Manchester United. U Milanu se, pak, izgleda uopće ne boje takvog jednog "nogometnog boja".

- Ne bojimo se nikoga iz prostog razloga što možemo pobijediti svakoga - rekao je Zlatan Ibrahimović, ove sezone uvjerljivo najbolji igrač Milana. Postigao je Šveđanin pet pogodaka u Ligi prvaka, a čak devet, uz osam asistencija, u Seriji A.

- Ne krijem da sam u Milan došao po tri naslova. Želim Ligu prvaka, Seriju A i talijanski Kup. I mislim da ova momčad može sve to uzeti. Barcelona ili Chelsea? Ponavljam, svejedno mi je, možemo dobiti i jedne i druge - završio je kršni Šveđanin.
ludiot is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 12:26   #28358
ludiot
Registered User
 
ludiot's Avatar
 
Join Date: 08 2008
Location: MACEDONIA(Kumanovo)
Fave Players: kaka pato ronaldinjo gatuso
ludiot is on a distinguished road
Ronaldinhov brat: Pregovori s Palmeirasom su otvoreni

Nastavlja se, i nastavit će se idućih mjeseci, priča o budućnosti 30-godišnjeg brazilskog nogometaša Ronaldinha koji i dalje nosi dres Milana. No, odlazak na kraju sezone je definitivno aktualan...

Ove sezone Ronaldinho nije u prvom planu Milanovog trenera Allegrija, a kako se po običaju dobitna momčad ne mijenja (Milan je uvjerljivo vodeća momčad talijanske Serije A s plusom od šest bodova pred prvim pratiteljima), moguće je i da će ubuduće Brazilac češće sjediti na klupi za pričuve nego li igrati.

Stoga su se prelijevale priče po kojima Ronaldinho odlazi u američku MLS lige ili natrag u domovinu. Potvrdio je takvo što, još jednom, i njegov brat i agent Roberto de Assis.

- Otvoreni su pregovori s Palmeirasom. Odlazak u taj klub je moguć, ali trenutačno ništa nećemo najavljivati. Ronaldinho ima ugovor do kraja sezone, a u međuvremenu ja radim svoj posao, kao i Ronaldinho svoj - rekao je brat i dodao:

- Ronaldinho ima veliku želju za odlaskom u Brazil. Jer, tamo ipak nije osvojio neke trofeje koje želi. Palmeiras bi pritom, po mom sudu, bio dobar izbor.

Recimo da je Ronaldinho prije dolaska u Europi nosio u Brazilu samo dres Gremija.
ludiot is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 12:28   #28359
ludiot
Registered User
 
ludiot's Avatar
 
Join Date: 08 2008
Location: MACEDONIA(Kumanovo)
Fave Players: kaka pato ronaldinjo gatuso
ludiot is on a distinguished road
Milan ponudio ugovor Pippu na još jednu sezonu

Filippo Inzaghi, 37-godišnji napadač Milana, na početku je rehabilitacijskog ciklusa nakon što su mu popucali križni ligamenti, te je ozlijedio menisk lijevog koljena u nedavnom ligaškom ogledu protiv Palerma...

Vrlo je izvjesno da će zbog toga Inzaghi propustiti ostatak sezone, no sam je najavio da nakon oporavka želi povratak nogometu, odnosno, da ga ova ozljeda neće približiti mirovini. Na istoj valnoj duljini je očigledno i uprava nogometnog kluba Milan, budući da su talijanski mediji u četvrtak napisali da će klub sa San Sira ponuditi sjajnom strijelcu novi ugovor, na godinu dana.

- I njegovom zaslugom smo uspješni svih ovih godina. Želimo ga još uvijek uz sebe, a svi vjerujemo da će se oporaviti i opet zabijati u našem dresu - rekao je Milanov dopredsjednik Adriano Galliani.

Inzaghi će gotovo sigurno uzeti ponuđeno, te nastaviti igrati u klubu gdje je došao 2001. godine. Naravno, sve pod uvjetom da mu zdravlje to dopusti.
ludiot is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 13:03   #28360
kalla1899
Registered User
 
kalla1899's Avatar
 
Join Date: 06 2009
Location: Hrvatska
Fave Players: pato,super pippo,gattuso,pirlo,abbiati....
kalla1899 is on a distinguished road
bojim se samo barcelone i man utd-a.........imam neki osjecaj da dolazi shakhar
kalla1899 is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 13:47   #28361
Reza
Administrator
 
Reza's Avatar
 
Join Date: 08 2002
Location: Canada
Fave Players: Baresi
Reza is a jewel in the roughReza is a jewel in the roughReza is a jewel in the rough
OFF TOPIC: PLEASE READ THIS
http://www.milanmania.com/forums/showthread.php?t=26762
__________________
aka rezag
Reza is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 16:37   #28362
_MaJi_tz
Registered User
 
_MaJi_tz's Avatar
 
Join Date: 10 2005
Location: Tuzla(Salt City), BiH
Fave Players: Gennarinho Gattuso
_MaJi_tz is on a distinguished road
Agreement between AC Milan and Sampdoria to release the talent of Bari Vecchia and joining it with the Rossoneri. The agreement was signed at a dinner with chief executive Adriano Galliani and AC Milan player's agent Beppe Bozzo.

Cassano will discontinue the contract with Sampdoria and remain at Milan until 2014 for 3 million euro per year, in January, will join his new team. For the official lacks only the OK from Real Madrid.

Gianluca Di Marzio, speaking on Sky Sport 24 , has revealed some more background on the negotiation Cassano, now in the pipeline to the Rossoneri his new venture: "It 'is another masterpiece by Adriano Galliani, a dinner with the Prosecutor Bozzo , which was then also added Massimiliano Allegri, has reached an agreement with the player. Cassano will sign a contract until 2014, receiving more awards than 3 million. The idea is to aggregate the player in the withdrawal of Dubai on December 27 despite up to Jan. 1 would not be permitted. But certainly grant permission to Sampdoria Cassano. The only stumbling block is Real Madrid, but considering the friendship between Perez and Galliani will not be a problem, you will find a way of somewhere between Milan and one that offers what they ask for the Merengues.


Izgleda da je dolazak Cassana vrlo blizu...Sky Sport javlja da smo vec sve s igracem dogovorili ugovor do 2014...
Ne znam, citam sad izjavu Bobana da je Cassano nepotreban pored Robinha...i ja tako mislim...medjutim ovo je market-igra Galliania...on uziva u ovakvim situacijama da jeftino uzme igraca sebi makar on nazor dosao...
Ja sam prije za jednog stopera koji moze na beka (Luiz) ili AM igraca mladog(Pastore,Ganso)...mada opet bek bi trebo biti primarni cilj jer ce se i Silva brze vratiti....
Ili Galliani nesto vise zna u vezi Pata ili nesto namjerava, iako ja sam i dalje uvjeren da je on samo morao ovu situaciju oko Antonia iskoristit, nema sanse da on za nesto tako bar ne pokusa...
Ako dodje Cassanova to znaci i definitivno zbogom Dinhu...medjutim mi pored Seedorfa i Pirla onda necemo imati igraca da da pas prema Ibri,Binhu...ili pas za bekove...a svi poznajemo trkace sposobnosti i htjenje ove dvojice...
__________________



... 110 anni di storia, combatti per la gloria ...



Andriy Shevchenko - July 1, 1999 - May 26, 2006

Last edited by _MaJi_tz; 16-12-2010 at 17:01.
_MaJi_tz is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 18:08   #28363
meskalin
Registered User
 
meskalin's Avatar
 
Join Date: 02 2009
Location: BiH
Fave Players: Van Basten, Boban, Rui Costa, Gullit, Inzaghi,Weah
meskalin is on a distinguished road
Poluspica je upravo ono sto nam treba od odlaska Kake nesto sto ni Roanldinho ni Prilo Seedrorf ne zna igrati, Princ se pokazao solidnim protiv Bologne, ali ako dodje Manchester ili neko jaci tesko....ovako s Cassanom dobivamo najboljeg mogucu 10, ok je taj Ganso ili neki vec argentinac, ali to nam ne garantuje da ce se odmah navici na seriu a, Cassano je govot proizvod, ja ih zamisljam ovako:

---------Ibra----Robinho(Pato)---
-------------Cassano----
-----Ambro---Princ---Flamini----
--Antoni ---Nesta---Silva----Zambrota--
------------Fasista--------
pored njega dovesti jos jednog solidnog beka i imamo odlicnu ekipu koja moze daleko dogurati u LP, samo jos ne znam ima li pravo nastupa u LP ??
meskalin is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 19:48   #28364
deejaysale
Registered User
 
deejaysale's Avatar
 
Join Date: 05 2007
Location: RIJEKA-FIUME,Croatia
Fave Players: Boban,Maldini,Gattuso,Ambrosini,Kaka
deejaysale is on a distinguished road
Bojim se da nema pravo nastupa u CL,igrao je u kvalifikacijama za CL kad je Sampa ispala od Werdera,a mislim da je igrao i prvih par kola u Europa League,ali nisam 100 % siguran :-(
deejaysale is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 19:51   #28365
senna_cro
Registered User
 
senna_cro's Avatar
 
Join Date: 06 2007
senna_cro is on a distinguished road
koliko znam, za drugi dio LP se može prijaviti jedan igrač koji je igrao u kvalifikacijama za drugi klub...
senna_cro is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
balkan


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is Off
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 19:29.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.