AC Milan Forums  

Go Back   AC Milan Forums > AC MILAN > MilanMania International

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-02-2011, 12:40   #29326
geoff
Registered User
 
geoff's Avatar
 
Join Date: 01 2007
Location: Hrvatska
geoff is on a distinguished road
Danas treba pata ocijeniti cisto objektivno, a ja bih mu dao nogometnu 6.5 ocjenu, ko da pisem za sportske

Jebiga, on je napadac i danas je postigao gol sto mu daje prolaznu ocjenu.
geoff is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 14:10   #29327
Senahid1
Registered User
 
Senahid1's Avatar
 
Join Date: 06 2006
Location: RBiH,Doboj
Fave Players: Maldini(C),Rino, Pirlo, Nesta, Spahić, Barbar
Senahid1 is on a distinguished road
merda-vučica 1-1, za sad
ako merda pobijedi, ode skudeto, sudije su njihove....a neka pobjede, da se ne mučim više i nadam džabe....boli me više,sjebaše mi naši dan, mrtvo, sve mrtvo u pičku materinu

flamini je tehnološki višak, majke mi
pirlo i princ,abate, antonini i ambrosini, i zambrota, to je nama falilo danas, i fali će u narednom periodu....bez njih EFIKASNIH ,nema skudeta

neću gubit živce na njima, sljedeću ćemo dobit kući, pa opet da mi jebu živce par utakmica, ma jok, gledam ih u ligi prvaka samo....ovo kad dobiju 4 uzastopno, tad ću...

pozz svima
__________________
FORZA MILAN !


Senahid1 is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 14:20   #29328
geoff
Registered User
 
geoff's Avatar
 
Join Date: 01 2007
Location: Hrvatska
geoff is on a distinguished road
Da,s obzirom na ugovor kakav ima, a mislim da se krece izmedju 4 i 5 mikica netto sto je gotovo vrh u milanu, flamini bi mogao nest i odigrat...njegova izdanja po povratku od ozljede su strasna
geoff is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 14:26   #29329
Senahid1
Registered User
 
Senahid1's Avatar
 
Join Date: 06 2006
Location: RBiH,Doboj
Fave Players: Maldini(C),Rino, Pirlo, Nesta, Spahić, Barbar
Senahid1 is on a distinguished road
Eto'o će nam izgleda maket titulu
__________________
FORZA MILAN !


Senahid1 is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 14:42   #29330
Red&black fan
Registered User
 
Red&black fan's Avatar
 
Join Date: 09 2010
Fave Players: Ibra, Pato, KPB, Tiago Silva. . .
Red&black fan is on a distinguished road
Jebeš ovo...
Prokockali smo sve one silne bodove prednosti, još ove seronje da pobede Romu večeras, već vode, i na 5 su bodova, a imaće još jednu zaostalu tekmu...
Jebeš i vezni sa 3 defanzivna vezna, gotovo nijednim sposobnim da kreira napad, Urbi se ni nije video kad je ušo, što ga ne stavi na taj bek više on u sredini ne pokazue ništa...
Pato je imao par dobrih poteza, lepih za oko, i gol, i onda u drugom je ponovo počeo da se vraća na staro...
Robi, majku mu, nek poboljša više realizaciju, inače u ostalim segmentima je dobar, posle Ibre najviše pokazuje napred, možda nije trebalo da on bude zamenjen za Kasana...
__________________
Forza Milan!
Red&black fan is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 15:08   #29331
Dianel-Rossoner
Registered User
 
Dianel-Rossoner's Avatar
 
Join Date: 08 2007
Location: Sanski Most BiH
Fave Players: Maldini , T.Silva , Nesta , Pirlo , Inzaghi !
Dianel-Rossoner is on a distinguished road
Sudija je ovo jedva cekao !
__________________

MILANO SIAMO NOI!
Dianel-Rossoner is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 15:15   #29332
eki111
Registered User
 
eki111's Avatar
 
Join Date: 10 2006
Location: Pec, Kosovo
Fave Players: Kaka', Van Basten, Inzaghi, Weah, Savicevic, Boban
eki111 is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by Dianel-Rossoner View Post
Sudija je ovo jedva cekao !
Dok je sudije, penala i Moratijevih para, Inter ce dobijati utakmice.
Bljak...
__________________
FORZA MILAN

Milanista od zaceca...
ROSSONERO NELL DNA
eki111 is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 15:19   #29333
Senahid1
Registered User
 
Senahid1's Avatar
 
Join Date: 06 2006
Location: RBiH,Doboj
Fave Players: Maldini(C),Rino, Pirlo, Nesta, Spahić, Barbar
Senahid1 is on a distinguished road
cc, crveni, penal....ma daj im skudeto odmah, da se mučimo mi

pozdravimo titulu
__________________
FORZA MILAN !


Senahid1 is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 15:24   #29334
tzar
Registered User
 
tzar's Avatar
 
Join Date: 11 2010
tzar is on a distinguished road
niste u pravu, crveni i penal za inter čisti kao suza, i realno inter ima igru za razliku od nas, ima veznog igrača za razliku od nas, ima bekove za razliku od nas, boljeg golmana, a napad im nije puno gori ako je ikako i gori.
a milan ima ekipu i kojoj su masimo "vrijeme me davno pregazilo" oddo i daniele "ne mogu vjerovati da sam godinama član milana iako nemam pojma" bonera, plus u veznom redu 3 mesara koji nemogu odigrati pas na više od 5 metara, a 3 napadača koliko god da su dobri su odsječeni totalno i jedina nada da dobiju koju loptu je da ibra spusti neku dugu loptu.
koliko god smo imali kritika na igru pirla taj čovjek jako treba ovom milanu, pa čak i sedorf je bolji nego da igraju ova 3 što su danas igrala, a alegi je priča za sebe i biće čudo ogromno ako milan uzme scudeto s njim,
tzar is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 15:25   #29335
Dianel-Rossoner
Registered User
 
Dianel-Rossoner's Avatar
 
Join Date: 08 2007
Location: Sanski Most BiH
Fave Players: Maldini , T.Silva , Nesta , Pirlo , Inzaghi !
Dianel-Rossoner is on a distinguished road
Sve ok, uhvatila nas je mala rezultatska kriza a i ne igramo bas bljestavo, ali opet nije razlog da budete toliko pesimisticni i da nam vec otpisete titulu.
Istina da Inter igra dobro i da su sudije na njihovoj strani, ali vidjelo se u prvom dijelu sezone da i oni znaju prosipati bodove, zasto ne opet , zbog Eto'oa ili Sneijdera , nisu ni oni svemoguci Bruce
Vec slijedece kolo cekamo Parmu , a merde idu u Torino . Juventusu je vrijeme da nekoga uzmu, zasto ne govna ??
Unesite malo optimizma na forum, uvijek gledate u najmracnije tacke.

Forza Milan !
__________________

MILANO SIAMO NOI!
Dianel-Rossoner is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 15:52   #29336
deejaysale
Registered User
 
deejaysale's Avatar
 
Join Date: 05 2007
Location: RIJEKA-FIUME,Croatia
Fave Players: Boban,Maldini,Gattuso,Ambrosini,Kaka
deejaysale is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by Dianel-Rossoner View Post
Sve ok, uhvatila nas je mala rezultatska kriza a i ne igramo bas bljestavo, ali opet nije razlog da budete toliko pesimisticni i da nam vec otpisete titulu.
Istina da Inter igra dobro i da su sudije na njihovoj strani, ali vidjelo se u prvom dijelu sezone da i oni znaju prosipati bodove, zasto ne opet , zbog Eto'oa ili Sneijdera , nisu ni oni svemoguci Bruce
Vec slijedece kolo cekamo Parmu , a merde idu u Torino . Juventusu je vrijeme da nekoga uzmu, zasto ne govna ??
Unesite malo optimizma na forum, uvijek gledate u najmracnije tacke.

Forza Milan !
Slažem se ja s tobom,ali mi nemamo igre,nije samo rezultat u pitanju.Igre nigdje,totalno ovisimo ako će Ibra imati svoj dan,a to nije nikako dobro.Igrali smo protiv Lazia dobro i odigrali neriješeno i ovdje su bile samo pohvale na igru i proklinjali smo sreću,ali to je očito bio samo bljesak igre,nastavljamo po starom.
Pa Alegri jebem mu mater,makni vise tog Boneru,Odda;Antoninija???
Koji će nam oni kurac,samo kikasanje na sve strane,kao da u svaku tekmu ulazimo sa 0:1 kad oni igraju.Rekao sam ja kad je Oddo odigrao onu dobru tekmu prije mjesec dana da ga sad treba opet spremit na jedno 6 mjeseci jer je sad ispucao broj svojih dobrih centaršuta za ovu sezonu.Pato osim gola teška stagnacija,i ne slažem se da nam fali Pirlo uopće,fali nam Boateng pa čak i Merkel ili Strasser jer su dečki pokazali da mogu kreirati i da imaju sve preduvjete da ih se gura,a neznam kako netko može uopće spomenut Seedorfa nakon svih partija koje pruža pogotovo ove sezone???
deejaysale is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 15:55   #29337
Efekat leptira
Registered User
 
Efekat leptira's Avatar
 
Join Date: 01 2010
Location: Subotica, Serbia
Fave Players: Savićević, Maldini, Serginho, Ambrosini
Efekat leptira is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by Senahid1 View Post
merda-vučica 1-1, za sad
ako merda pobijedi, ode skudeto, sudije su njihove....a neka pobjede, da se ne mučim više i nadam džabe....boli me više,sjebaše mi naši dan, mrtvo, sve mrtvo u pičku materinu

Ja pričao il kučka lajala.. totalno svejedno.. A nedokazanih ljudi sunce ti jebem, pa to bog nije video.. roma 3 šanse maši za vođstvo i onda se javi lik i 2 sekunde posle toga golman vučice propušta loptu kroz ruke i ode sve bestraga..

Mislim, ja nisam nešto preterano sujeveran, al majku mu ljubim, jel vi vidite da smo mi prokleti.. šta god napišemo, šta god poželimo, ne da se ne desi, već se dogodi suprotno.. Pa daj nemojte više prejudicirati i prizivati zlo, pa čemu to? Pa ako se 386. put u nizu desi preokret nakon vaših sranja ovde, pa kako vam ne padne na pamet da za promenu sačekate bar jedanput kraj meča? Stvarno bi moderatori ove poruke trebalo ubuduće brisati.. nema druge.
Efekat leptira is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 16:24   #29338
geoff
Registered User
 
geoff's Avatar
 
Join Date: 01 2007
Location: Hrvatska
geoff is on a distinguished road
Ja sam tamam poceo pisat ovdje post kako bi roma danas mogla izvuc tri boda na san siru i u pol recenice eto'o zabija za 2-1. Onda sam odustao

Nema veze za serie a danas,ceka se superbowl!!
geoff is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 16:40   #29339
Efekat leptira
Registered User
 
Efekat leptira's Avatar
 
Join Date: 01 2010
Location: Subotica, Serbia
Fave Players: Savićević, Maldini, Serginho, Ambrosini
Efekat leptira is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by geoff View Post
Ja sam tamam poceo pisat ovdje post kako bi roma danas mogla izvuc tri boda na san siru i u pol recenice eto'o zabija za 2-1. Onda sam odustao

Nema veze za serie a danas,ceka se superbowl!!
Uz koga si večeras? Nemoj mi samo reći da navijaš za tim čijeg predvodnika više ni u kupleraj ne primaju? Meni tako krivo što nisam imao malo više para da singliram sireve.. očekujem topljenje čelika.
Efekat leptira is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 16:46   #29340
geoff
Registered User
 
geoff's Avatar
 
Join Date: 01 2007
Location: Hrvatska
geoff is on a distinguished road
Moram priznat da su mi obje ekipe drage,volim te zestoke obrane i da,ipak sam za steelerse prije,zbog obrane,polamalua i harrisona,nije zbog big bena,hehe,iako je rekao da je sad bolja osoba nakon "incidenta",treba vjerovat covjeku
geoff is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
balkan

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is Off
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 00:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.