AC Milan Forums  

Go Back   AC Milan Forums > AC MILAN > MilanMania International

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 28-01-2011, 09:47   #29056
geoff
Registered User

geoff's Avatar

geoff is on a distinguished road
To stoji memo. Tu moze biti vise opcija. Da se prvenstvo odlucuje u zadnjem kolu, da odemo u udine pozdraviti nove prvake ukoliko to postanemo prije kraja ili da im zapljescemo za sjajnu sezonu kaku ne sumnjam da ce bit i ako ne budu prvaci.

Sto se mene tice dajte i neke druge tekme. Ja imam ponudu iz jedne putnicke agencije za milan-inter oko 1200kn. To isto razmatram.
geoff is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2011, 09:57   #29057
prle
Registered User

prle's Avatar

prle is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by geoff View Post
Ovako,dok se ovdje svi kolektivno ne posvadjaju,imam jedan prijedlog koji bi valjalo razmotrit i uz veliku pomoc clana naseg foruma deejaysaleta mozda i realizirati!

Naime,posto su tu clanovi foruma iz bih izjavili da su im ukinute vize i da mogu slobodno u italiju, htio sam predloziti da se dogovorimo mi tu s foruma i oganiziramo uz pomoc mc rijeka-fiume odlazak na utakmicu udinese-milan koja bi trebala bit zadnje kolo ako se ja negdje u racunici nisam zajebao. To bi onda bio peti mjesec, lijepo vrijeme, a i udine su blizu hrvatske odnosno rijeke.

E sad, ja pretpostavljam da je mrki za posto vec dugo nismo gledali milan, pa me zanima koliko bi vas imalo volje,novca,vremena,benzina da se otisne na ovaj put?

I naravno,moramo cekati saleta da vidimo koliko je ovo sve realno uopce!

Inace jebe me net,pa sam ovi pisao s moba pa zanemarite greske!

Sad se vi lagano izjasnite...
Sto se mene tice Geoff nikakav problem cak sam to htio davno jednom i predloziti al bio je problem sa vizama,nama iz Bosne,al evo sad mozemo furati svuda,i odlicna ideja ako nista mozemo kafinsati upoznati se i da se popljujemo face to face hahahahahahaha(salim se naravno),ja sam definitivno za,bio sma u Udinama davno tu vecer smo bas igrali sa Interom i pobijedili ih 4-2 koliko se sjecam Contra zabio lijep gol hehehhe,
Sto se tice toga mene racunajte,osim ne daj boze da me nesto izuzetno vazno sprijeci.
Old 28-01-2011, 09:58   #29058
dejo
Registered User

dejo's Avatar

Fave Players: Savicevic,Weah,Shevchenko,Kaka,Pato,Abbiati
dejo is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by geoff View Post
Ovako,dok se ovdje svi kolektivno ne posvadjaju,imam jedan prijedlog koji bi valjalo razmotrit i uz veliku pomoc clana naseg foruma deejaysaleta mozda i realizirati!

Naime,posto su tu clanovi foruma iz bih izjavili da su im ukinute vize i da mogu slobodno u italiju, htio sam predloziti da se dogovorimo mi tu s foruma i oganiziramo uz pomoc mc rijeka-fiume odlazak na utakmicu udinese-milan koja bi trebala bit zadnje kolo ako se ja negdje u racunici nisam zajebao. To bi onda bio peti mjesec, lijepo vrijeme, a i udine su blizu hrvatske odnosno rijeke.

E sad, ja pretpostavljam da je mrki za posto vec dugo nismo gledali milan, pa me zanima koliko bi vas imalo volje,novca,vremena,benzina da se otisne na ovaj put?

I naravno,moramo cekati saleta da vidimo koliko je ovo sve realno uopce!

Inace jebe me net,pa sam ovi pisao s moba pa zanemarite greske!

Sad se vi lagano izjasnite...
trenutno imam velike probleme sa lovom ali ako do 5 mjeseca budem to rijesio, a iskreno se nadam da hocu voljan sam otici sa ekipom sa ovog foruma na tu utakmicu i upoznati se s nekima od vas....dakle svakako sam za taj prijedlog....
Old 28-01-2011, 10:04   #29059
geoff
Registered User

geoff's Avatar

geoff is on a distinguished road
Evo ja sam dao prijedlog...Sad imamo vremena par mjeseci da ga realiziramo i ustedimo paru!
geoff is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2011, 10:05   #29060
dejo
Registered User

dejo's Avatar

Fave Players: Savicevic,Weah,Shevchenko,Kaka,Pato,Abbiati
dejo is on a distinguished road
Ako je istina da će mladi španjolac na posudbu u Genou onda na taj transfer treba gledati kao na Milanovo vraćanje usluge za akviziciju Boatenga...drugim riječima tog Španjolca nikada nećemo gledati u Milanovom dresu...i bolje mislim da je taj mali išta dobar trgali bi se i Barca i Real za njega...

Slažem se sa tzarom, ova ekipa Milana je najbolja u zadnjih par godina(1.u ligi,polufinale kupa, osmina finala LP) a ovdje se pišu samo negativnosti,te ne valja ovaj,te ne valja onaj....Koliko je ova ekipa Milana drugačija od nekih prošlih je i činjenica da se mladi igrači više forsiraju i što je još i bolje pokazuju da se na njih može i računati...

Dakle, uprava nam je ipak pokazala da nije zaboravila da klubu treba malo svježine i definitivno imamo razloga za optimizam....
Old 28-01-2011, 10:06   #29061
_MaJi_tz
Registered User

_MaJi_tz's Avatar

Fave Players: Gennarinho Gattuso
_MaJi_tz is on a distinguished road
Evo nesto za Mrkija

Antonio Cassano Is Not Milan's Greatest Transfer, Mino Raiola Is - Luciano Moggi
Moggi claims Milan's associations with agent Mino Raiola come with more benefit than just signing players...

"Milan should be absolutely satisfied. They can consider themselves to be the best Italian squad in the league, but more because of Mino Raiola," Moggi wrote.

"I think Raiola is the best acquisition Milan could have made.

"I will explain... You have to look for players and you find the champions. You need fantasy and action, and Raiola has these qualities.

"This agent is capable of opening so many doors. He has the intelligence of a director and knows how to make the best of every situation."

... 110 anni di storia, combatti per la gloria ...

Andriy Shevchenko - July 1, 1999 - May 26, 2006
_MaJi_tz is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2011, 10:17   #29062
uvijek_rossoner
Registered User

uvijek_rossoner's Avatar

Fave Players: Maldini,Baresi,Van Basten,Weah,Nesta,Kaka',Dinho..
uvijek_rossoner is on a distinguished road
Send a message via MSN to uvijek_rossoner
Ja iskreno planiram na San Siro i milanovu utakmicu predzadnje kolo a zadnje u ovoj sezoni kao nas domaćina tako da za Udine sigurno neću moći... Ja se nadam svakako da ćemo do tada osigurat titulu pa da je na san siru proslavimo a ne u Udinama
Old 28-01-2011, 10:46   #29063
ferre
Registered User

ferre is on a distinguished road
http://www.milannews.it/?action=read&idnotizia=44110
ferre is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2011, 12:28   #29064
ensar7
Registered User

ensar7's Avatar

Fave Players: Kaká, Pirlo, Nesta, Gattuso
ensar7 is on a distinguished road
Ovo za Didac u Genovu a Criscito u Milano, je samo novinarska patka. Jer kazu, da je to slucajno izletilo od nekog u hotelu, kao neka osoba je to izjavila. Sad gledam na Gazzetti, i pise da je Didac potpisao "sa" Milanom a zakon kaze, da igrac u jednoj sezoni moze obuc dres samo 2 kluba, i ne vise. Znaci, u Genovu moze tek od ljeta. Criscitto addio
1. place wish, 1. place & Ch. League dream!
ensar7 is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2011, 14:37   #29065
DUCO
Registered User

DUCO's Avatar

Fave Players: Nesta ,Gourcuff,RIVERA,Kaka,Pato,MALDINI,Sheva
DUCO is on a distinguished road
pokazali smo svima kak se radi mercato jebemti i englezi i sva sirotinja ostala nek daju za dzeku i benta diamanti ak hoce ...

p.s. galiani potvrdio da na leto doalzi Ganso navodno se dogovorio sa neku tvrtku koja posedue akcije od ugovor od gansa .
a gde ce da on igra trenutno smo ful na svi pozicii ovo odamna nismo ga imali

GAME OVER
DUCO is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2011, 15:38   #29066
ferre
Registered User

ferre is on a distinguished road
http://www.sportmediaset.mediaset.it...olo52021.shtml
ferre is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2011, 16:44   #29067
meskalin
Registered User

meskalin's Avatar

Fave Players: Van Basten, Boban, Rui Costa, Gullit, Inzaghi,Weah
meskalin is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by DUCO View Post
pokazali smo svima kak se radi mercato jebemti i englezi i sva sirotinja ostala nek daju za dzeku i benta diamanti ak hoce ...

p.s. galiani potvrdio da na leto doalzi Ganso navodno se dogovorio sa neku tvrtku koja posedue akcije od ugovor od gansa .
a gde ce da on igra trenutno smo ful na svi pozicii ovo odamna nismo ga imali
pa valjda iza napdaca, tu Robinho igra sada poziciju
meskalin is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2011, 16:44   #29068
_MaJi_tz
Registered User

_MaJi_tz's Avatar

Fave Players: Gennarinho Gattuso
_MaJi_tz is on a distinguished road
Da, da Marchetti je nas od Juna, izgleda ...znaci Amelia ili Abbiati idu ...
Lucas mali takodjer...sto se tice Gansa imamo predugovor, medjutim ako se ne oporavi od transfera nema nista, znaci do Juna se mora jos pokazati..
Zato su se osigurali sa Lucasom ...

... 110 anni di storia, combatti per la gloria ...

Andriy Shevchenko - July 1, 1999 - May 26, 2006
_MaJi_tz is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2011, 16:56   #29069
Mecong
Registered User

Mecong's Avatar

Mecong is on a distinguished road
Mino Raiola

Raiola je jedan unikat. Neobične metode, loše ponašanje i mnogo kontroverzi prate 41-godišnjaka koji osim Ibrahimovića zastupa mnoge poznate igrace.
Nerado se pojavljuje pred kamerama, izbjegava i fotografiranje. Oficijelne fotografije? Ne postoje. Ali o njemu se može puno toga čuti. Ima veliki medijski utjecaj, a kada želi plasirati svoje igrače, tada padaju rečenice kao što su: Ibrahimović vrijedi koliko Cristiano Ronaldo i Kaka zajedno. Ili: Pokušavam Nedveda ubaciti u jedan od najboljih klubova svijeta, iako je Čeh već objavio da završava karijeru.
Raiolina životna priča ima nešto bajkovito. Iz Angrija (grad južno od Napolija) Mino je još kao mali dječak otišao s roditeljima u Harlem, u Holandiju. Tamo je njegov otac vodio pizzeriju Palladium Restaurant koju su posjećivali Ajaxovi igrači. Mino se vrtio između stolova, i na taj način upoznao prve nogometaše, predstavljao se malo kao prevodilac, malo kao posrednik. Još uvijek ga neki zovu pogrdno Il pizzaiolo ili pizza majstor, kao što to radi Siniša Mihajlović.

Kako sam prevario Berlusconija

Kada je Ibrahimovića u ljeto 2006. transferirao iz Juvea u Inter, kontroverzni je menadžer inkasirao čak pet miliona eura provizije. Do sada nezabilježeno u evropskom nogometu. Raiolino najveće remek djelo. Mino je od Ibrahimovića s godišnjim primanjima od oko 12 miliona eura napravio najbolje plaćenog nogometaša na planeti.

Uspješni transfer proslavio je u restoranu visoke klase zvanom Giannino. Slavlju su trebali prisustvovati i velikani Milana Silvio Berlusconi i Adriano Galliani. Zapravo je ovaj trio imao namjeru pregovarati u ovom restoranu. Ali kako je Raiola izigrao gazde Milana, lansirajući Ibrahimovića Interu, tako ni Berlusconi ni Galliani nisu željeli čuti za ovog Napolitanca.

Kako je Raiola odigrao majstorski "dupli pas" Berlusconiju, najbolje govori podatak da je s njima dogovorio sastanak u vezi sa Zlatanom u jednom elitnom hotelu u Milanu, a dok je talijanski premijer čekao, Raiola je na drugom mjestu s Massimom Morattijem zaključivao prelazak u Inter. Ovim je pokazao da je on puno više i puno opasnije od samog nogometnog menadžera.

Kako su se upoznali Zlatan Ibrahimovic i Mino Raiola

Raiola kaze:

Kad je došao u Ajax, Zlatan je brzo postao omiljen. To je bio tip čovjeka koji bi mogao biti prijatelj sa svakim. Ja sam u to vrijeme predstavljao Maxwella, koji je bio Zlatanov dobar drug. I znate kako to ide u svijetu, kad menadžer hoće nekog igrača, kupuje ga poklonima, ali s njim je sve bilo drugačije. Maxwell me jednom pitao da se sastanem sa Zlatanom. Odgovorio sam: Samo kad on mene pozove. Tako je i bilo: na sastanak je došao u kožnoj jakni Gucci, zlatni Rolex mu je bio na ruci, a vozio je najnoviji model Porschea. Gledao sam u Zlatana i pitao ga: Vi vjerojatno mislite da ste veliki nogometaš, zar ne? On je odgovorio: Ja sam Zlatan, sin Božiji.

Nakon prvog sastanka na kojem su se Ibrahimović i Raiola upoznali, uslijedio je drugi. Raiola priča:

Rekao sam mu: Zlatane?! Vjeruj mi, ne znači mi ništa tvoje ime. U Ajaxu si dao nekoliko golova, ali tvoja igra je više za cirkusa. Ibrahimović mi je onda rekao: Ako ja dam puno golova, onda mi i moja majka može biti menadžer. Složio sam se, malo sam se iznenadio, ali shvatio sam da Zlatan nije kao Nedved. Zlatanova uvijek mora biti zadnja. Dogovorili smo se da ga zastupam, ali sam mu rekao da mora prodati Porschea i početi voziti Fiata. Rekao sam mu da Rolex sat mora ostaviti u podrum. Ispričao sam mu kako se Nedved ponašao. Drugi dan Zlatan je došao na sastanak, dao mi je ključeve njegovog Porschea da ga prodam. Bio je to znak da se želi promijeniti i da želi početi razmišljati samo o nogometu. Zlatan je pitbull. Uvijek želi dominirati. Misli da je najbolji na svijetu i tako se ponaša.
Old 28-01-2011, 17:17   #29070
tzar
Registered User

tzar's Avatar

tzar is on a distinguished road
galiani je čuo da se na ovom forumu raiola sad smatra sportskim direktorom milana, to ga je razljutilo i u stilu mamića je sazvao press konferenciju i kaže što ga više razjebemo on više doda gas i od ljeta je novi igrač milana Marcelinho Lucas mladi veznjak Sao Paola
čovjek je poludio, jednostavno se nemože zaustaviti,
tzar is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
balkan

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules