AC Milan Forums  

Go Back   AC Milan Forums > AC MILAN > MilanMania International

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 31-08-2008, 11:43   #14476
milanista mosta
Registered User
 
milanista mosta's Avatar
 
Join Date: 07 2006
Location: MOSTAR - NR HERCEGOVINA
Fave Players: Kaka
milanista mosta is on a distinguished road
Ne kažem ja da će bit bolje ili gore kažem samo da za sve probleme postoji rješenje. Ako je Carlo taj koji ne može uigrat ovu ekipu, ako Milan do zime bude na 10. mjestu sumnjam da će uprava stajat skrštenih ruku. Problemi su u zadnjoj liniji, po mom mišljenju ne zbog igrača, njihove kvalitete ili nekvalitete nego kronične neuigranosti. Poštujem Carla ali ako stvarno on ovu ekipu ne može dovest do Scudetta, nije mu mjesto ovdje. Tek poslije 3. kola možemo izvuć kakav takav zaključak kako će stvari ići dalje.
__________________
FORZA MILAN I HŠK ZRINJSKI!!!
R.I.P ANTONIO PUERTA
VOLIN ŠTO SAN ERO...
milanista mosta is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2008, 11:58   #14477
rinogattuso
Registered User
 
rinogattuso's Avatar
 
Join Date: 10 2007
Location: BiH
Fave Players: Rino,Ricky,Sandro & Pirlo
rinogattuso is an unknown quantity at this point
Katastrofa rezultat onakva igra,u pojedinim trenutcima smo imali loptu u nogama po 6-7 minuta,milion ubacaja,pasova,udaraca nista..ovo se nemoze gledat drugacije nego los dan!
Seedorf,Inzaghi,Sheva masili odreda 100% prilike pa samo kad sam vidio statistike poslije tekme doslo mi da placem.
Dinho zvjer,Flamini jos veca!
rinogattuso is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2008, 12:23   #14478
uvijek_rossoner
Registered User
 
uvijek_rossoner's Avatar
 
Join Date: 08 2005
Location: BiH
Fave Players: Maldini,Baresi,Van Basten,Weah,Nesta,Kaka',Dinho..
uvijek_rossoner is on a distinguished road
Ja sam gleedao samo prvo poluvrijeme i ono sto sam vidio je malo neuigranost malo nesrece i jeb ba. Ja sam siguran da je ovo bio samo los dan. A neke vece zakljucke zaista ne mozemo donositi prije derbija sa Interom jer tada ce ekipa imati dovoljno vremena i utakmica da vidimo na sta lice. Za Karla sam odavno rekao ali ipak nesto vjerujem ovim igracima zato nemojte previse kriticno tek je pocetak sezone...
__________________
FORZA AC MILAN FORZA B H F
Silvio Berlusconi kralj
uvijek_rossoner is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2008, 12:32   #14479
klanfa
Registered User
 
klanfa's Avatar
 
Join Date: 05 2007
Location: universe
Fave Players: kaka,kaka,kaka,kaka,kaka,pato
klanfa is on a distinguished road
pa nije bas dobar rezultat
klanfa is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2008, 12:57   #14480
alberto
Registered User
 
alberto's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Bosna
Fave Players: Maldini,Barezi,Pirlo,Rino,Pipo.
alberto is on a distinguished road
Igra je bila dobra,imali smo odlicnih trenutaka...Malo smo neuigrani ali kada se uzme u obzir da nisu posteno odradili ni 5 treninga zajedno onda malo realnije mozemo gledati stvari..
Pipo je masio nemoguce,trebalo je biti 3 razlike na poluvremenu,pa onda onakav pritisak Roni je fenomenalan,prava pometnja za protivnika al kad neide neide..
Nemozemo suditi nakon jedne utakmice,pa eto i konkurenti su kiksali...
Kaka se vraca sljedece kolo onda ce sve biti bolje,puno bolje..

Forza Milan...
__________________
ACMILAN !!!!!Inter !!!Juve !!!
KAKA????Ko je to???
alberto is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2008, 14:17   #14481
wedran
Registered User
 
wedran's Avatar
 
Join Date: 01 2006
Location: bosna i hercegovina
Fave Players: maldini
wedran is on a distinguished road
znate sta mislim da ce mo poslije ovoga pocijepati sve !!!!!!!!!!!!!!! forza milan
wedran is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2008, 15:31   #14482
alberto
Registered User
 
alberto's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Bosna
Fave Players: Maldini,Barezi,Pirlo,Rino,Pipo.
alberto is on a distinguished road
Zabi ga Gilla junetu...
Bravo ..
__________________
ACMILAN !!!!!Inter !!!Juve !!!
KAKA????Ko je to???
alberto is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2008, 16:57   #14483
DUCO
Registered User
 
DUCO's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Macedonia
Fave Players: Nesta ,Gourcuff,RIVERA,Kaka,Pato,MALDINI,Sheva
DUCO is on a distinguished road
Bez nervozi Milan se Campioni de Italia ne sumnam u to,Nismo odavno igrali tako fenomenalno.
Svaka cast za Flamini tipo nie svesan koliko e jak on nie najbole zasiluvanje ova leto ovakav igarc nam e trebao t.e. ol araund player
Ronaldinjo odlica + KAKA fenomenalen
__________________
NO KAKA NO PARTY
http://www.youtube.com/watch?v=0HQLt...eature=related

GAME OVER
DUCO is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2008, 05:02   #14484
ludiot
Registered User
 
ludiot's Avatar
 
Join Date: 08 2008
Location: MACEDONIA(Kumanovo)
Fave Players: kaka pato ronaldinjo gatuso
ludiot is on a distinguished road
XAAXAXXAXA Ok Pirlo i Inzagi nula 0 najgolema. Ronaldinjo , Zambrota , Ambro , Flamini Sedorf superrrrrr sudie kako i obicno negledav sto se desava kako sto vidiv kd igra Inter(a ustvari kd se desava za njega nevidiv) Sreca nemase nikakva sreca a pravda toj pa ne postoi u utakmicu sto je prosla.
Forca MILAN
ludiot is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2008, 05:24   #14485
mrki
Registered User
 
mrki's Avatar
 
Join Date: 04 2005
Location: Croatia
Fave Players: Maldini, Boban, Inzaghi
mrki is on a distinguished road
Ne znam šta da sad kažem a da ne kažem ono isto što stalno ponavljam...

Milan, s bilo kojim igračima svijeta, NEMA TAKTIČKI PRECIZAN PLAN!!!!! Nama Pirlo, Seedorf itd...imaju op 5-8 dodira s loptom jer se ne zna TOČNO tko gdje trči, što slijedi itd. Igru Kaladzea neću niti komentirati. Jučer je jedan od najperspektivnijih mladih obrambenih igrača Europe, Čorluka, prešao iz Citya u tottenham za 9.5mln eura. A mi ćemo Senderosa platiti malo i više? Pametno, nema šta.

Inače, Shjeva je očajan, i nabijam ja njega i njegov povratak u "voljeni klub". Malom PAtu uvale da igra zadnjih 15 min u potpunom kaosu ( na kojoj poziciji je to on igrao??) i onda kao nevalja! Pa staviš dijete u potpuni kaos i čudiš se što mu ne ide. Evo pogledaj gilu sada s dobrim trenerom, ove sezone 4 utakmice, 3 gola do sada. Jučer golčina!

Dinho - bog nogometa! Nije još spreman, ali za mjesec dana će biti još bolji. Seedorf:" nama ne treba igrač kao Ronaldinho" Jel se sjećate toga? Pa naravno da će to reći, sad više ne može hodati i dr... po terenu jer će KAka'-Dinho igrati NOGOMET.

I daj stavi Pata od 1. minute i daj mu da igra 5 utakmica za redom pa ćeš vidjeti šta je napadač, a ne ovako... Sramota.

Protiv Genove:
--------------------abbiatti----------------
--bonera----maldini----senderos--zambrotta---
------------flamini-----gattuso------
--------------------------
----------kaka'--pirlo--ronaldinho------
---------------pato------

E da, ulazak Emrsona je bio naj potez - DESETLJEĆA! Bravo, lucidno za poludit, ni BOG to nije očekivao jebote!
__________________
"Where others have succeeded, I have always failed..." Jacques Clouseau
mrki is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2008, 07:34   #14486
alberto
Registered User
 
alberto's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Bosna
Fave Players: Maldini,Barezi,Pirlo,Rino,Pipo.
alberto is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by mrki View Post
Ne znam šta da sad kažem a da ne kažem ono isto što stalno ponavljam...

Milan, s bilo kojim igračima svijeta, NEMA TAKTIČKI PRECIZAN PLAN!!!!! Nama Pirlo, Seedorf itd...imaju op 5-8 dodira s loptom jer se ne zna TOČNO tko gdje trči, što slijedi itd. Igru Kaladzea neću niti komentirati. Jučer je jedan od najperspektivnijih mladih obrambenih igrača Europe, Čorluka, prešao iz Citya u tottenham za 9.5mln eura. A mi ćemo Senderosa platiti malo i više? Pametno, nema šta.

Inače, Shjeva je očajan, i nabijam ja njega i njegov povratak u "voljeni klub". Malom PAtu uvale da igra zadnjih 15 min u potpunom kaosu ( na kojoj poziciji je to on igrao??) i onda kao nevalja! Pa staviš dijete u potpuni kaos i čudiš se što mu ne ide. Evo pogledaj gilu sada s dobrim trenerom, ove sezone 4 utakmice, 3 gola do sada. Jučer golčina!

Dinho - bog nogometa! Nije još spreman, ali za mjesec dana će biti još bolji. Seedorf:" nama ne treba igrač kao Ronaldinho" Jel se sjećate toga? Pa naravno da će to reći, sad više ne može hodati i dr... po terenu jer će KAka'-Dinho igrati NOGOMET.

I daj stavi Pata od 1. minute i daj mu da igra 5 utakmica za redom pa ćeš vidjeti šta je napadač, a ne ovako... Sramota.

Protiv Genove:
--------------------abbiatti----------------
--bonera----maldini----senderos--zambrotta---
------------flamini-----gattuso------
--------------------------
----------kaka'--pirlo--ronaldinho------
---------------pato------

E da, ulazak Emrsona je bio naj potez - DESETLJEĆA! Bravo, lucidno za poludit, ni BOG to nije očekivao jebote!
...(No coment)...
__________________
ACMILAN !!!!!Inter !!!Juve !!!
KAKA????Ko je to???
alberto is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2008, 08:30   #14487
rinogattuso
Registered User
 
rinogattuso's Avatar
 
Join Date: 10 2007
Location: BiH
Fave Players: Rino,Ricky,Sandro & Pirlo
rinogattuso is an unknown quantity at this point
Quote:
Originally Posted by mrki View Post
Ne znam šta da sad kažem a da ne kažem ono isto što stalno ponavljam...

Milan, s bilo kojim igračima svijeta, NEMA TAKTIČKI PRECIZAN PLAN!!!!! Nama Pirlo, Seedorf itd...imaju op 5-8 dodira s loptom jer se ne zna TOČNO tko gdje trči, što slijedi itd. Igru Kaladzea neću niti komentirati. Jučer je jedan od najperspektivnijih mladih obrambenih igrača Europe, Čorluka, prešao iz Citya u tottenham za 9.5mln eura. A mi ćemo Senderosa platiti malo i više? Pametno, nema šta.

Inače, Shjeva je očajan, i nabijam ja njega i njegov povratak u "voljeni klub". Malom PAtu uvale da igra zadnjih 15 min u potpunom kaosu ( na kojoj poziciji je to on igrao??) i onda kao nevalja! Pa staviš dijete u potpuni kaos i čudiš se što mu ne ide. Evo pogledaj gilu sada s dobrim trenerom, ove sezone 4 utakmice, 3 gola do sada. Jučer golčina!

Dinho - bog nogometa! Nije još spreman, ali za mjesec dana će biti još bolji. Seedorf:" nama ne treba igrač kao Ronaldinho" Jel se sjećate toga? Pa naravno da će to reći, sad više ne može hodati i dr... po terenu jer će KAka'-Dinho igrati NOGOMET.

I daj stavi Pata od 1. minute i daj mu da igra 5 utakmica za redom pa ćeš vidjeti šta je napadač, a ne ovako... Sramota.

Protiv Genove:
--------------------abbiatti----------------
--bonera----maldini----senderos--zambrotta---
------------flamini-----gattuso------
--------------------------
----------kaka'--pirlo--ronaldinho------
---------------pato------

E da, ulazak Emrsona je bio naj potez - DESETLJEĆA! Bravo, lucidno za poludit, ni BOG to nije očekivao jebote!
kretenziam kao i obicno!!moronstvo..
Ajmo ovako prvih 20 minuta Milan se muci i prima gol iz razloga jer po Marekovoj strani je konstantan pritisak i Bologna je vrsila presing na bokovima sta im se isplatilo pogotkom!!Inzaghi i dinho mase 3 mrtva zicera,posjed lopte je u nekim trenutcima 79% 21% impresivno taj pritisak je morao izaci golom Massima!!

2 pol. Ancelotti po meni radi brilantan potez stavlja Zambrottu ljevo desno Flamini,Marek out sheva na suportera,Seedorf na tranqetristu!
Dinho je konstanto bio ljevo jer on jos nije u optimalnoj formi da pravi prostor znaci njegova snaga je ustedjena izricitom naredbom da stoji i ceka loptu!!Sta je koristio i razvaljivao..U tom periodu Pipo 3 supersanse seva i seedorf po jednog mrtvaca mase tada je milan vec imao preko 20 udaraca i mali milion ubacaja!!23 minute prije kraja ulazi pato krece se na va bank..igramo 3-3-2-2 Flamini je malo na beku malo u prostoru od 40 metara od gola briliantnog Antoniolia!!Pato igra wingera jer je svjeziji i opasniji imao jedan prodor sheva na centraforu seedorf je u tim trenutcima bio izgubljen slucaj sto je po meni bilo krucialno tada smo pali nakon gola i konstantog pritiska..mah nemam zivaca.
rinogattuso is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2008, 10:17   #14488
milanista mosta
Registered User
 
milanista mosta's Avatar
 
Join Date: 07 2006
Location: MOSTAR - NR HERCEGOVINA
Fave Players: Kaka
milanista mosta is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by rinogattuso View Post
kretenziam kao i obicno!!moronstvo..
Ajmo ovako prvih 20 minuta Milan se muci i prima gol iz razloga jer po Marekovoj strani je konstantan pritisak i Bologna je vrsila presing na bokovima sta im se isplatilo pogotkom!!Inzaghi i dinho mase 3 mrtva zicera,posjed lopte je u nekim trenutcima 79% 21% impresivno taj pritisak je morao izaci golom Massima!!

2 pol. Ancelotti po meni radi brilantan potez stavlja Zambrottu ljevo desno Flamini,Marek out sheva na suportera,Seedorf na tranqetristu!
Dinho je konstanto bio ljevo jer on jos nije u optimalnoj formi da pravi prostor znaci njegova snaga je ustedjena izricitom naredbom da stoji i ceka loptu!!Sta je koristio i razvaljivao..U tom periodu Pipo 3 supersanse seva i seedorf po jednog mrtvaca mase tada je milan vec imao preko 20 udaraca i mali milion ubacaja!!23 minute prije kraja ulazi pato krece se na va bank..igramo 3-3-2-2 Flamini je malo na beku malo u prostoru od 40 metara od gola briliantnog Antoniolia!!Pato igra wingera jer je svjeziji i opasniji imao jedan prodor sheva na centraforu seedorf je u tim trenutcima bio izgubljen slucaj sto je po meni bilo krucialno tada smo pali nakon gola i konstantog pritiska..mah nemam zivaca.

Hahaaaaa...kralj
__________________
FORZA MILAN I HŠK ZRINJSKI!!!
R.I.P ANTONIO PUERTA
VOLIN ŠTO SAN ERO...
milanista mosta is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2008, 11:03   #14489
uvijek_rossoner
Registered User
 
uvijek_rossoner's Avatar
 
Join Date: 08 2005
Location: BiH
Fave Players: Maldini,Baresi,Van Basten,Weah,Nesta,Kaka',Dinho..
uvijek_rossoner is on a distinguished road
Anceotti NIKAD nece unaprijedit nasu taktiku to je definitivno on nije sposoban za to ali sa ovakvim igracima to nam nece ni trebati jer ovi kad se uigraju vjerujte mi sve ce da samelju. Pa kad ste zadnji put vidjeli onakvog Ronaldinha? Nije ni Rajkard imao takticki plan ali je imao Ronaldinha. a MI imamo Kaku, Ronaldinha, Inzaghi,Probudjenog i rastrcanog Sedorfa i Pirla nabrijanog Shevchenka i mislim da zaista nece biti problema ali treba par kola da se decki povezu a ova reprezentativna stanka nam je najmanje trebala jer opet je otisao Dinho,Sheva,Pirlo, a oni su ti koji se najvise trebaju uigrati.
Zato nemojte previse kriticki pisati tek je prvo kolo maj.. m. j.... pa nismo Nerazuri
__________________
FORZA AC MILAN FORZA B H F
Silvio Berlusconi kralj
uvijek_rossoner is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2008, 11:24   #14490
alberto
Registered User
 
alberto's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Bosna
Fave Players: Maldini,Barezi,Pirlo,Rino,Pipo.
alberto is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by rinogattuso View Post
kretenziam kao i obicno!!moronstvo..
Ajmo ovako prvih 20 minuta Milan se muci i prima gol iz razloga jer po Marekovoj strani je konstantan pritisak i Bologna je vrsila presing na bokovima sta im se isplatilo pogotkom!!Inzaghi i dinho mase 3 mrtva zicera,posjed lopte je u nekim trenutcima 79% 21% impresivno taj pritisak je morao izaci golom Massima!!

2 pol. Ancelotti po meni radi brilantan potez stavlja Zambrottu ljevo desno Flamini,Marek out sheva na suportera,Seedorf na tranqetristu!
Dinho je konstanto bio ljevo jer on jos nije u optimalnoj formi da pravi prostor znaci njegova snaga je ustedjena izricitom naredbom da stoji i ceka loptu!!Sta je koristio i razvaljivao..U tom periodu Pipo 3 supersanse seva i seedorf po jednog mrtvaca mase tada je milan vec imao preko 20 udaraca i mali milion ubacaja!!23 minute prije kraja ulazi pato krece se na va bank..igramo 3-3-2-2 Flamini je malo na beku malo u prostoru od 40 metara od gola briliantnog Antoniolia!!Pato igra wingera jer je svjeziji i opasniji imao jedan prodor sheva na centraforu seedorf je u tim trenutcima bio izgubljen slucaj sto je po meni bilo krucialno tada smo pali nakon gola i konstantog pritiska..mah nemam zivaca.
Svaka cast na postu...100% si u pravu!!

Forza Milan...
__________________
ACMILAN !!!!!Inter !!!Juve !!!
KAKA????Ko je to???
alberto is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
balkan


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is Off
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 00:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.