AC Milan Forums  

Go Back   AC Milan Forums > AC MILAN > MilanMania International

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12-11-2010, 04:52   #27856
Rossonero_pg
Registered User
 
Join Date: 10 2007
Rossonero_pg is on a distinguished road
kad smo se dohvatili youtuba evo kako ga je nesta cuvao...

http://www.youtube.com/watch?v=qr6XmEF1dMQ

Quote:
Originally Posted by uvijek_rossoner View Post
Ma bolje 3
pa da znas da je bolje 3 nego 2

Last edited by Rossonero_pg; 12-11-2010 at 04:54.
Rossonero_pg is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2010, 05:01   #27857
Mecong
Registered User
 
Mecong's Avatar
 
Join Date: 10 2010
Mecong is on a distinguished road
Volim Ibrahimovica ka fudbalera. O njemu i njegovom karakteru nista ne znam. Ali i ne prihvacam sve sto novine pisu.
Evo, izmedju ostalog, zasto ga volim:

http://www.youtube.com/watch?v=yObIYDOv1Qc
Mecong is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2010, 05:07   #27858
Mecong
Registered User
 
Mecong's Avatar
 
Join Date: 10 2010
Mecong is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by Rossonero_pg View Post
kad smo se dohvatili youtuba evo kako ga je nesta cuvao...

http://www.youtube.com/watch?v=qr6XmEF1dMQ



pa da znas da je bolje 3 nego 2
Pa dobro, Nesta je i bio zaduzen da ga cuva. Jesi li vidio kako je prosao Nestu i dao gol?
Mecong is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2010, 05:53   #27859
adis
Registered User
 
adis's Avatar
 
Join Date: 03 2010
Location: BiH
Fave Players: Maldini,Gattuso,Inzaghi
adis is on a distinguished road
Opste poznata je cinjenica da Ibra nije igrac za "velike utakmice"
kao sto je to bio npr. Sheva. Protiv nas nikada nije odigrao posebno dobro
ka sto se ni u LS nije nadavao golova...
Ja sam zadovoljan kako igra kod nas, nek on nastavi da zabija
Palermu, Laziu, Genovi itd... a u derbijima cemo vec nekako zabiti gol
adis is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2010, 06:08   #27860
Rossonero_pg
Registered User
 
Join Date: 10 2007
Rossonero_pg is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by Mecong View Post
Pa dobro, Nesta je i bio zaduzen da ga cuva. Jesi li vidio kako je prosao Nestu i dao gol?
vidio sam, i sjecam se toga, ali ako si primijetio to je bio kontra napad 3-2 i tu se nije moglo nista bio je visak, a i dida je dosta lose reagovao tako da sut nije bio dobar...ovo je poslednji gol koji nam je dao u derbiju a ovo je sezona 06-07 bilo je posle toga jos derbija....ja ne kazem da je ibra los igrac, samo kazem da nije pravi u velikim utamicama...cist primjer ti je dao adis sa njegovim postom....

Last edited by Rossonero_pg; 12-11-2010 at 06:10.
Rossonero_pg is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2010, 06:43   #27861
ludiot
Registered User
 
ludiot's Avatar
 
Join Date: 08 2008
Location: MACEDONIA(Kumanovo)
Fave Players: kaka pato ronaldinjo gatuso
ludiot is on a distinguished road
Zamparini: Gadi mi se talijanski nogomet

Maurizio Zamparini, predsjednik i vlasnik talijanskog nogometnog prvoligaša Palerma, nastavlja sa svojim osudama talijanskog nogometa i očito nema namjere stati...

Nakon što su prošla 24 sata od poraza njegove momčadi kod Milana u utakmici 11. kola Serije A Zamparini je izjavio da više nema snage boriti se u okruženju talijanskog nogometa i da će prodati klub.

Na to ga je potaknulo loše suđenje na utakmici Milana i Palerma (3-1), kojeg je direktno odlučio dosuđeni jedanaesterac za Milan u 77. minuti koji je bio, u najmanju ruku, sumnjiv. Ibrahimović je tada zabio za 2-1, a Robinho je malo kasnije povećao na 3-1.

Dan kasnije Zamparini je "krenuo džonom" još žešće.

- Ma, gadi mi se kompletni talijanski nogomet. Reći ću vam nešto, danas je stanje u Seriji A gore nego za vrijeme Calciopolija - rekao je Zamparini i nastavio:

- Prošlo je jedanaest utakmica i još nije dosuđen niti jedan jedanaesterac protiv Milana, Intera ili Juventusa. O čemu mi pričamo? Oni ih imaju svaku drugu utakmicu.

- Cijeli Calciopoli je bila predstava za svijet. Sada smo, kao, oprali ruke oko svega, ali u srži smo pokvareni do kraja.
ludiot is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2010, 06:52   #27862
alberto
Registered User
 
alberto's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Bosna
Fave Players: Maldini,Barezi,Pirlo,Rino,Pipo.
alberto is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by ludiot View Post
Zamparini: Gadi mi se talijanski nogomet

Maurizio Zamparini, predsjednik i vlasnik talijanskog nogometnog prvoligaša Palerma, nastavlja sa svojim osudama talijanskog nogometa i očito nema namjere stati...

Nakon što su prošla 24 sata od poraza njegove momčadi kod Milana u utakmici 11. kola Serije A Zamparini je izjavio da više nema snage boriti se u okruženju talijanskog nogometa i da će prodati klub.

Na to ga je potaknulo loše suđenje na utakmici Milana i Palerma (3-1), kojeg je direktno odlučio dosuđeni jedanaesterac za Milan u 77. minuti koji je bio, u najmanju ruku, sumnjiv. Ibrahimović je tada zabio za 2-1, a Robinho je malo kasnije povećao na 3-1.

Dan kasnije Zamparini je "krenuo džonom" još žešće.

- Ma, gadi mi se kompletni talijanski nogomet. Reći ću vam nešto, danas je stanje u Seriji A gore nego za vrijeme Calciopolija - rekao je Zamparini i nastavio:

- Prošlo je jedanaest utakmica i još nije dosuđen niti jedan jedanaesterac protiv Milana, Intera ili Juventusa. O čemu mi pričamo? Oni ih imaju svaku drugu utakmicu.

- Cijeli Calciopoli je bila predstava za svijet. Sada smo, kao, oprali ruke oko svega, ali u srži smo pokvareni do kraja.
Ma jedi govna,razvalili smo te kao vrecu...I jos si dobro proso,mogo si 5 primit glat..
__________________
ACMILAN !!!!!Inter !!!Juve !!!
KAKA????Ko je to???
alberto is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2010, 07:13   #27863
RossoneroCroato
Registered User
 
RossoneroCroato's Avatar
 
Join Date: 06 2010
Fave Players: Dida Maldini Nesta Ambro Rino Pirlo Seedorf Pippo
RossoneroCroato is on a distinguished road
kad je taj ibrahimović tako trofejan igrač neka osvoji koju ligu prvaka... a da tamo se ne igra protiv smeća od ekipa pa je ibra jadan
__________________
FORZA MILAN
RossoneroCroato is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2010, 09:41   #27864
uvijek_rossoner
Registered User
 
uvijek_rossoner's Avatar
 
Join Date: 08 2005
Location: BiH
Fave Players: Maldini,Baresi,Van Basten,Weah,Nesta,Kaka',Dinho..
uvijek_rossoner is on a distinguished road
Bola vi niste normalni... vodite bezveznu raspravu... Kakav je da je nas je i gotovo...vidjet cemo sta ce biti u nedelju i tacka...
__________________
FORZA AC MILAN FORZA B H F
Silvio Berlusconi kralj
uvijek_rossoner is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2010, 11:41   #27865
kalla1899
Registered User
 
kalla1899's Avatar
 
Join Date: 06 2009
Location: Hrvatska
Fave Players: pato,super pippo,gattuso,pirlo,abbiati....
kalla1899 is on a distinguished road
ljudi smijesni ste....konacno dovedemo pravog napadaca i on vam ne valja.....sta bi vi huntelaara vratili?
kalla1899 is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2010, 12:09   #27866
adis
Registered User
 
adis's Avatar
 
Join Date: 03 2010
Location: BiH
Fave Players: Maldini,Gattuso,Inzaghi
adis is on a distinguished road
Pato van terena 2 mjeseca,
pa vise je vremena proveo kod teraputa nego na terenu
valjda ce Robinho uspjeti da ga zamjeni
adis is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2010, 12:18   #27867
Red&black fan
Registered User
 
Red&black fan's Avatar
 
Join Date: 09 2010
Fave Players: Ibra, Pato, KPB, Tiago Silva. . .
Red&black fan is on a distinguished road
Haha, Ibra jadan? Pa on je većinu utakmica bio jedan od naših najboljih na terenu, daje golove i asistira gotovo svaku utakmicu, ne visi u šesnest već stalno izlazi, izvači se po boku, povremeno napravi sebičan potez ali u glavnom se ponaša kao timski igrač, za prekide se vraća i tu dobijamo manju prednost zbog njegove snage i visine...

Ako je i baš slabiji u težim utakmicama, što mi nekako ne pije vodu jer je igrač sa ogromnim samopouzdanjem i veoma je drzak prema svakome, ove sezone to ne pokazuje. Na dva meča u ligi šampiona dao je tri gola, a u jednom imao i veliku zaslugu i za gol Inzagija, a i protiv Juventusa pri rezultatu 2:0 za njih nije štedeo gol protivnika...
__________________
Forza Milan!

Last edited by Red&black fan; 12-11-2010 at 12:20.
Red&black fan is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2010, 12:30   #27868
prle
Registered User
 
prle's Avatar
 
Join Date: 04 2007
Location: Sarajevo,BiH
prle is on a distinguished road
Pa ne mogu da vjerujem,cuj Ibra jadan ccccccc
Isto kao da pratimo hokej ili cricket a ne fudbal,pa covjek je majstor samo takav i zavrsena prica u najboljim je godinama sad i sazrio je,svaku tekmu zabije sta hocete kog djavola???e svasta ces procitati majko draga,i jos samo treba onaj da zacini sa onom cuvenom " Antonini novi Maldini"!
Dajte ljudi molim vas otovrite oci i upratite malo covjeka kako igra kako je stigao kod nas,pa covjek pogide klizi,vraca se u nas 16 erac uglavnom se bori,a ne ko R80 I Stakleni zauzmu svoja mjesta pored aut linija i samo sire ruke!!
Forza Ibra,Forza Milan i Forza Silvio sto si ga doveo!!!!!
__________________
u can fight us u won`t like us and your body will betray u lay down and die like all the others!!!!
FORZA MILAN!!!!!!
prle is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2010, 14:12   #27869
Mecong
Registered User
 
Mecong's Avatar
 
Join Date: 10 2010
Mecong is on a distinguished road
S ovim cu zavrsiti svoju diskusiju o Ibrahimovicu.
Mourinho (dok je bio u Interu): "Ibrahimovic je najveci profesionalac i jedan od najboljih igraca koje sam trenirao. On se ljuti i kad gubi na treningu. Takve igrace obozavam."
Mecong is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2010, 17:43   #27870
MIRZA
Moderator
 
MIRZA's Avatar
 
Join Date: 02 2004
Location: Srebrenik (BiH)
Fave Players: Pirlo,Sheva,Topic, Kaladze, Papac, Salihovic
MIRZA is on a distinguished road
What next for Nesta?
12.11

Source: Football Italia

Alessandro Nesta will have three options open to him next summer if he doesn’t sign a contract extension at Milan.

The 34-year-old is only tied to the Rossoneri until June 2011 which has fuelled speculation about his future.

Although it is believed that he would like to extend his San Siro stay, the central defender has yet to agree terms.

Should he quit the Meazza, reports on the peninsula are suggesting that the former Italian international will have limited options.

A return to hometown club Lazio is being suggested, even if the capital outfit have rejected such a hypothesis in the past.

Secondly, Nesta may be tempted to continue his career in America given his fondness for the country and his holiday villa in Miami.

The final possibility is that Nesta, who has had his injury problems over the last five years, could hang up his boots altogether.
__________________
Digni se iz pepela, kao sto put do sada, sad s mirisom ljiljana, ljubavi moja....
MIRZA is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
balkan


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is Off
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 23:45.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.