AC Milan Forums  

Go Back   AC Milan Forums > AC MILAN > MilanMania International

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30-01-2011, 13:14   #29146
Efekat leptira
Registered User
 
Efekat leptira's Avatar
 
Join Date: 01 2010
Location: Subotica, Serbia
Fave Players: Savićević, Maldini, Serginho, Ambrosini
Efekat leptira is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by kalla1899 View Post
leptire to je bila jedna jedna jednostavna oklada, tocnije moje vrlo inteligentno razmisljanje.....ako inter dobije meni kvota 7 prolazi-super....ako ne dobiju sretan sam jer smo im pobjegli a ja sam izgubio malo love....a posto se ne kladim sa parama koje mi trebaju za zivot gubitak je skoro nikakav.....jedino mi zao sto nisam pricekao kraj poluvremena kad je kvota narasla na 10......
U pravu si. Kalkulacija je ekonomična. Gađaš veću kvotu na nebitan ulog u trenutku kad imamo +9. Pametno. I svaka čast. Al svejedno ne bih mogao. Mene pokidali francuzi i bertrand gille, kosa mu se osušila da bog da.
Efekat leptira is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2011, 13:54   #29147
kalla1899
Registered User
 
kalla1899's Avatar
 
Join Date: 06 2009
Location: Hrvatska
Fave Players: pato,super pippo,gattuso,pirlo,abbiati....
kalla1899 is on a distinguished road
jose popusio od osasune LOL
kalla1899 is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2011, 14:37   #29148
ferre
Registered User
 
Join Date: 01 2011
ferre is on a distinguished road
http://www.sportmediaset.mediaset.it/
Za što li će ovaj??!!!

Last edited by ferre; 30-01-2011 at 14:39.
ferre is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2011, 15:40   #29149
ensar7
Registered User
 
ensar7's Avatar
 
Join Date: 05 2009
Location: GRAZ
Fave Players: Kaká, Pirlo, Nesta, Gattuso
ensar7 is on a distinguished road
Dajgle ovo majke ti hahahaha
uzeli Legrotaglie da igra u paru sa Yepesom, posto ce Thiago u sredinu radi povrjedjenog Ambrosinia, i novo kupljene inteligencije Bommela koji se na pravinacin prikazao navijacima: odma dupli-zuti hehehe a doveden da zakrpi rupe jer nemamo veznih. Al cekaj, pa zasto smo onda dovodili Papu? Zar nije on trebao igrat centralnog? Zbog cega je poslat Onienwu na posudbu? Jel vi ovo stvarno zovete "planski" mercato? hahahahaha ovo ja zovem: bacanje para kroz prozor. Milion po milion se nakupi. Al haj, zna Galliani sta radi...

@efekat: ma kontam ja to sve. I opet kazem: nismo mi u stanju se nosit sa tehnicki i atletski jakom ekipom. Nama odgovaraju manji jer nam pustaju posjed, i onda tu nekako iskopamo loptu do Ibre, a ovaj svaka cast da je dosao pa zna sta uradit s tom loptom, a ne ko Klaas i Boriello 5 sansi da bi zabili 1 gol. Al ne moze se sve svodit na Ibru. To meni samo govori da nemamo sredine. Znaci i dalje nemamo ljude u veznom redu koji ce kreirat napad, cuvat loptu, itd... pa da stvaramo vise sansi. Jer jace momcadi nam ne dopustaju to sporo motanje po sredini.
I na sve to, na sve te greske koje ne samo mi, vec i cijela Curva je primjetila, mi dovodimo Bommela, i nigdje veze Emanuelson kao lijevi vezni. Pitam se, kad smo to mi zadnji put igrali 4-4-2 tj. desni i lijevi vezni? Nemam ja nista protiv dovodjenja Emanuelsona, al zar je nama trebalo da dovedemo njega i sporog Bommela, a prijeko nam potreban ofanzivni vezni i 1-2 brza pametna beka? Ovaj zimski mercato za mene sigurno nije uspijesan, vec: "dobro proslo" (uzelo se djaba sto se moglo, pa sad to uguraj u formaciju).
I evo kao slag na tortu, uzet Legrotaglie kao centralni stoper, a da napomen da je covjek spakovo kofere jer je u ponedeljak trebao ic da igra u Cesenu, ali Milan ga je oteo Ceseni hahahaha ja jakog konkurenta, i jakog igraca hahahaha
Poslije ovog danas protiv Fulhama, malo se i ne bojim Crotenhama. Vidi se da i oni znaju grijesit, moramo odigrat pametno i pazit se. Al ne znam koga u sastav.

A sto se tice priprema, to je posebna prica. Svake godine se ponavlja, ali hajde vjerujemo mi MilanLab-u. 10 igraca povrijedjeni, 10!!! Al raduje me da je njih 7 starudija, sto je i naravno, samo Braida i Galliani to ne primjecuju, ...ili nece da primjete
__________________
FORZA SILVIO! VA FAN'CULO FAMILIA BERLUSCONI!!!
Sezona 2010/11
1. mjesto zelja, 1. mjesto & Ch. League san!
1. place wish, 1. place & Ch. League dream!
ensar7 is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2011, 15:56   #29150
uvijek_rossoner
Registered User
 
uvijek_rossoner's Avatar
 
Join Date: 08 2005
Location: BiH
Fave Players: Maldini,Baresi,Van Basten,Weah,Nesta,Kaka',Dinho..
uvijek_rossoner is on a distinguished road
Ovo za Legrotagliea je zaista bilo nepotrebno , nisi morao Galiani baš da uprskaš s njim na kraju jbm
__________________
FORZA AC MILAN FORZA B H F
Silvio Berlusconi kralj
uvijek_rossoner is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2011, 16:15   #29151
DUCO
Registered User
 
DUCO's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Macedonia
Fave Players: Nesta ,Gourcuff,RIVERA,Kaka,Pato,MALDINI,Sheva
DUCO is on a distinguished road
onuevu e doktor po nogomet za razliku od legrotalea

p.s. 99 % antimadrista 1 procenat za kaka ali i nega su uspeli da ga uniste
__________________
NO KAKA NO PARTY
http://www.youtube.com/watch?v=0HQLt...eature=related

GAME OVER
DUCO is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2011, 18:17   #29152
alberto
Registered User
 
alberto's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Bosna
Fave Players: Maldini,Barezi,Pirlo,Rino,Pipo.
alberto is on a distinguished road
Jebote ja pado na Lece -cesena u 93 primise go...Jos i Inter dobi i dan ode u kurac....
__________________
ACMILAN !!!!!Inter !!!Juve !!!
KAKA????Ko je to???
alberto is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2011, 18:42   #29153
Mecong
Registered User
 
Mecong's Avatar
 
Join Date: 10 2010
Mecong is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by uvijek_rossoner View Post
Neka Djoković je osvojio Melbourne a on je deklarisani rossoner prema tome dobro je...
http://nolesnews.blogspot.com/2010/1...vic-video.html

Na 00:55
DJOKOVIC: E jebi ga, neznam kako se kaze na italijanski...
IBRA: Ne, dobro pricas italijanski, dobro pricas italijanski...
__________________
Per aspera ad astra!
Mecong is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2011, 20:45   #29154
Mecong
Registered User
 
Mecong's Avatar
 
Join Date: 10 2010
Mecong is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by ensar7 View Post
Dajgle ovo majke ti hahahaha
uzeli Legrotaglie da igra u paru sa Yepesom, posto ce Thiago u sredinu radi povrjedjenog Ambrosinia, i novo kupljene inteligencije Bommela koji se na pravinacin prikazao navijacima: odma dupli-zuti hehehe a doveden da zakrpi rupe jer nemamo veznih. Al cekaj, pa zasto smo onda dovodili Papu? Zar nije on trebao igrat centralnog? Zbog cega je poslat Onienwu na posudbu? Jel vi ovo stvarno zovete "planski" mercato? hahahahaha ovo ja zovem: bacanje para kroz prozor. Milion po milion se nakupi. Al haj, zna Galliani sta radi...

@efekat: ma kontam ja to sve. I opet kazem: nismo mi u stanju se nosit sa tehnicki i atletski jakom ekipom. Nama odgovaraju manji jer nam pustaju posjed, i onda tu nekako iskopamo loptu do Ibre, a ovaj svaka cast da je dosao pa zna sta uradit s tom loptom, a ne ko Klaas i Boriello 5 sansi da bi zabili 1 gol. Al ne moze se sve svodit na Ibru. To meni samo govori da nemamo sredine. Znaci i dalje nemamo ljude u veznom redu koji ce kreirat napad, cuvat loptu, itd... pa da stvaramo vise sansi. Jer jace momcadi nam ne dopustaju to sporo motanje po sredini.
I na sve to, na sve te greske koje ne samo mi, vec i cijela Curva je primjetila, mi dovodimo Bommela, i nigdje veze Emanuelson kao lijevi vezni. Pitam se, kad smo to mi zadnji put igrali 4-4-2 tj. desni i lijevi vezni? Nemam ja nista protiv dovodjenja Emanuelsona, al zar je nama trebalo da dovedemo njega i sporog Bommela, a prijeko nam potreban ofanzivni vezni i 1-2 brza pametna beka? Ovaj zimski mercato za mene sigurno nije uspijesan, vec: "dobro proslo" (uzelo se djaba sto se moglo, pa sad to uguraj u formaciju).
I evo kao slag na tortu, uzet Legrotaglie kao centralni stoper, a da napomen da je covjek spakovo kofere jer je u ponedeljak trebao ic da igra u Cesenu, ali Milan ga je oteo Ceseni hahahaha ja jakog konkurenta, i jakog igraca hahahaha
Poslije ovog danas protiv Fulhama, malo se i ne bojim Crotenhama. Vidi se da i oni znaju grijesit, moramo odigrat pametno i pazit se. Al ne znam koga u sastav.

A sto se tice priprema, to je posebna prica. Svake godine se ponavlja, ali hajde vjerujemo mi MilanLab-u. 10 igraca povrijedjeni, 10!!! Al raduje me da je njih 7 starudija, sto je i naravno, samo Braida i Galliani to ne primjecuju, ...ili nece da primjete
"Van Bommel je možda trebao biti malo lukaviji, ali bila je to tek njegova druga utakmica u talijanskom nogometu (prva je bila u Talijanskom kupu protiv Sampdorije, op.a.). Ovakvi faulovi nisu u Njemačkoj sankcionirani žutim kartonom, a on je po prirodi agresivniji igrač" - komentirao je Allegri.

"Jasno se vidjelo da su igrači Catanije, od trenutka kada je Van Bommel dobio prvi žuti karton, htjeli isprovocirati i njegov drugi. Ne napadam ih zbog toga, ali bilo je preočito" - rekao je nakon utakmice Ibrahimović koji je jednim pogotkom došao do brojke od 13 golova ove sezone u Seriji A.

Procitao sam mnogo komentara. 95% ljudi misli da je drugi zuti karton Van Bommelu prestrogo dosudjen.
__________________
Per aspera ad astra!

Last edited by Mecong; 30-01-2011 at 20:55.
Mecong is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2011, 00:28   #29155
ensar7
Registered User
 
ensar7's Avatar
 
Join Date: 05 2009
Location: GRAZ
Fave Players: Kaká, Pirlo, Nesta, Gattuso
ensar7 is on a distinguished road
Mecong drug, slazem se da je prestrogo dosudjen, al to se vidjelo da je trazio nacin da nas kazni. Samo se pitam sto djubre neda odma crveni Merkelu, jer ono je bio gori faul nego Bommelov. Al opet, nije u pitanju Merkel, vec Bommel koji je vec godinama na terenu, Barca, Bayern, Milan, znaci iskusan momak, i zna da mora pazit jer se onaj nakanio na nas, i zbog cega pokusava zaustavit igraca gdje se vidi da ne moze doc do lopte? Pricam o iskustvu koje Bommel posjeduje, za mene je kriv, jer je u tom trenutku dozivio black-out. Sva sreca pa smo pobijedili, al sta da nismo? Isti slucaj je i Urby sa onim ne dodavanjem. Takve stvari se ne smiju desavat Milanu u ovako vaznim tekmama (opet samo bjezimo 4 boda, svi nasi pratioci nam pale pod nogama pobjedama Lazio, Roma, Merda i Napoli). Imali smo ogromnu prednost, prokockali smo je. Znaci sad pamet u glavu ragazzi
__________________
FORZA SILVIO! VA FAN'CULO FAMILIA BERLUSCONI!!!
Sezona 2010/11
1. mjesto zelja, 1. mjesto & Ch. League san!
1. place wish, 1. place & Ch. League dream!
ensar7 is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2011, 01:20   #29156
Mecong
Registered User
 
Mecong's Avatar
 
Join Date: 10 2010
Mecong is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by ensar7 View Post
Mecong drug, slazem se da je prestrogo dosudjen, al to se vidjelo da je trazio nacin da nas kazni. Samo se pitam sto djubre neda odma crveni Merkelu, jer ono je bio gori faul nego Bommelov. Al opet, nije u pitanju Merkel, vec Bommel koji je vec godinama na terenu, Barca, Bayern, Milan, znaci iskusan momak, i zna da mora pazit jer se onaj nakanio na nas, i zbog cega pokusava zaustavit igraca gdje se vidi da ne moze doc do lopte? Pricam o iskustvu koje Bommel posjeduje, za mene je kriv, jer je u tom trenutku dozivio black-out. Sva sreca pa smo pobijedili, al sta da nismo? Isti slucaj je i Urby sa onim ne dodavanjem. Takve stvari se ne smiju desavat Milanu u ovako vaznim tekmama (opet samo bjezimo 4 boda, svi nasi pratioci nam pale pod nogama pobjedama Lazio, Roma, Merda i Napoli). Imali smo ogromnu prednost, prokockali smo je. Znaci sad pamet u glavu ragazzi
Vrlo lijep komentar. Hvala ti. Upravo taj nacin komuniciranja medju ljudima volim. Ali, ako se neko pravi pametan, zeli da nametne svoje misljenje drugima, vrijedja ako se ne prihvati njegovo misljenje,...Takve nabijem na kurac.
Ovo je samo forum. Ko smo mi? Najobicniji navijaci koji nemaju bas nikakvog uticaja na desavanja u klubu. Svako ima pravo na svoje misljenje. I svacije misljenje postujem i postovacu. Ali, ako neko dodje i misli da je najpametniji, da zna sve najbolje, da pravi debilima one koji ne misli kao on,...jebem mu ja 100 majki.
Vjeruj mi da nisam los covjek, tako kazu. Slazem se sto si rekao za Emanuelsona u potpunosti, trebao je dati loptu. Ali ako se kritikuje Emanuelson onda se mora kritikovati i Pato jer je jos sebicniji. Zasto dupli arsini.
Van Bommel? I tu se slazem s tobom. Ali ne treba ga odmah staviti na stub srama, pogotovo ako se zna da je drugi zuti karton dobio ne zasluzeno i da mu je bila tek druga utakmica u Italiji.

Slazem se u dosta stvari i sa tvojim i sa Leptirovim kritikama stanja u klubu. Ali fudbalska igra nije neki prirodni zakon gdje se sve zna. Fudbalska igra je igra gdje se nista ne zna. Lopta je okrugla. Tu su emocije, zelje, nadanja, ocekivanja, tu je mnogo realnog i nerealnog, mnogo srece i nesrece,... tu je mnogo sto sta drugog osim golog kvaliteta koji ne garantuje uspjeh. Kvota u kladionicama Portugal-Grcka (finale EP u Portugalu) je bila 1:1000. I sta se desilo? A ti i Leptir pricate samo o kvalitetu. Jebo ti fudbalsku igru ako uvijek pobjedjuje jaci na papiru. Ljudski se nadati, zato i navijam.

Jos jednom hvala na lijepom komentaru.

Srdacan pozdrav iz Vijetnama.
__________________
Per aspera ad astra!

Last edited by Mecong; 31-01-2011 at 01:41.
Mecong is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2011, 07:25   #29157
ensar7
Registered User
 
ensar7's Avatar
 
Join Date: 05 2009
Location: GRAZ
Fave Players: Kaká, Pirlo, Nesta, Gattuso
ensar7 is on a distinguished road
@ Mecong hahaha ma nikakav problem. Izvini na pogrdnim izjavama. Nisam ti ja covjek ljutite prirode. Naljutim se na par minuta, i onda se ohladim. Vjeruj mi ne zelim ni skim bit na ratnoj nozi, tako ni na ovom forumu. Postujem svacije misljenje, i ovdje sam radi toga: da cujem sta drugi misle. Tako si stvorim bolju sliku. Pozdrav i tebi iz prehladnog Graza (opet pao snijeg)
__________________
FORZA SILVIO! VA FAN'CULO FAMILIA BERLUSCONI!!!
Sezona 2010/11
1. mjesto zelja, 1. mjesto & Ch. League san!
1. place wish, 1. place & Ch. League dream!
ensar7 is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2011, 11:24   #29158
Efekat leptira
Registered User
 
Efekat leptira's Avatar
 
Join Date: 01 2010
Location: Subotica, Serbia
Fave Players: Savićević, Maldini, Serginho, Ambrosini
Efekat leptira is on a distinguished road
Questi i 20 convocati rossoneri per domani:

Abbiati, Roma, Antonini, Bonera, Didac Vilŕ (n.35), Jankulovski, Legrottaglie (n.66), Oddo, Papastathopoulos, Thiago Silva, Yepes, Calvano (n.54), Emanuelson, Flamini, Merkel, Cassano, Ibrahimovic, Oduamadi, Pato, Robinho.

Giocatori indisponibili: Amelia, Abate, Nesta, Zambrotta, Ambrosini, Boateng, Gattuso, Pirlo, Seedorf, Strasser, Inzaghi.

Squalificato: Van Bommel.
Efekat leptira is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2011, 11:32   #29159
_MaJi_tz
Registered User
 
_MaJi_tz's Avatar
 
Join Date: 10 2005
Location: Tuzla(Salt City), BiH
Fave Players: Gennarinho Gattuso
_MaJi_tz is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by Efekat leptira View Post
Questi i 20 convocati rossoneri per domani:

Abbiati, Roma, Antonini, Bonera, Didac Vilŕ (n.35), Jankulovski, Legrottaglie (n.66), Oddo, Papastathopoulos, Thiago Silva, Yepes, Calvano (n.54), Emanuelson, Flamini, Merkel, Cassano, Ibrahimovic, Oduamadi, Pato, Robinho.

Giocatori indisponibili: Amelia, Abate, Nesta, Zambrotta, Ambrosini, Boateng, Gattuso, Pirlo, Seedorf, Strasser, Inzaghi.

Squalificato: Van Bommel.
Sutra je vazna tekma drama vazna...Napoli ide u goste sve boljem Chievu, Inter ide losem Bariju, pa im sljede tekme protiv Rome i Juventusa, a Roma ceka Breschiu
Abate se nije znacio opravio?.....znaci desni bek Bonera(Oddo), stoper desni Sokratis...blago nama ili bek Oddo, stoper Bonera...u svakom slucajnu sjajne kombinacije...joj jest zezzno Van Bommel s crvenim u nevakat...sva sreca pa ce Flamini biti, valjda,spreman....
Ne razumijem ovaj potez s Legrottaglieom nikako, posudis Onewyu i dovedes 34-god na 6 mjeseci ...
Evo sastava Lazia...

Goalkeepers: Muslera, Berni

Defenders: Biava, Dias, Lichtsteiner, Banner, Scaloni, Radu, Cavanda

Midfielders: Bresciano, Ledesma, Brocchi, Gonzalez, Matuzalem, Hernanes, Mauri

Forwards: Kozak, Sculli, Foggia, Five.
__________________



... 110 anni di storia, combatti per la gloria ...



Andriy Shevchenko - July 1, 1999 - May 26, 2006

Last edited by _MaJi_tz; 31-01-2011 at 11:35.
_MaJi_tz is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2011, 12:04   #29160
Efekat leptira
Registered User
 
Efekat leptira's Avatar
 
Join Date: 01 2010
Location: Subotica, Serbia
Fave Players: Savićević, Maldini, Serginho, Ambrosini
Efekat leptira is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by _MaJi_tz View Post
Sutra je vazna tekma drama vazna...Napoli ide u goste sve boljem Chievu, Inter ide losem Bariju, pa im sljede tekme protiv Rome i Juventusa, a Roma ceka Breschiu
Abate se nije znacio opravio?.....znaci desni bek Bonera(Oddo), stoper desni Sokratis...blago nama ili bek Oddo, stoper Bonera...u svakom slucajnu sjajne kombinacije...joj jest zezzno Van Bommel s crvenim u nevakat...sva sreca pa ce Flamini biti, valjda,spreman....
Ne razumijem ovaj potez s Legrottaglieom nikako, posudis Onewyu i dovedes 34-god na 6 mjeseci ...
Evo sastava Lazia...

Goalkeepers: Muslera, Berni

Defenders: Biava, Dias, Lichtsteiner, Banner, Scaloni, Radu, Cavanda

Midfielders: Bresciano, Ledesma, Brocchi, Gonzalez, Matuzalem, Hernanes, Mauri

Forwards: Kozak, Sculli, Foggia, Five.
Fašisti su takođe destekovani.. roki, zarate, flokari su out.. kozak sve bolji, hernanes sve lošiji, čak je poslednji meč počeo sa klupe. Videćemo šta će panchina iskombinovati, ali ja bih voleo da silva ostane CB, a da veza bude flamini-merkel-emanuelson. Merkel je odigrao slabo na siciliji, i baš zato treba da dobije priliku za popravni, da oseti da mu trener i tim veruju, najgore bi bilo da ga sad zakuca za klupu, jer se svakako stara garda uskoro vraća, nakon čega će igrati samo na treninzima..

Više od poraza bi me zabolelo da vidim pata kako greje klupu.. mislim da je to najstrašnij potez fašiste koji bi morao u najkraćem roku ispraviti, jer on izgleda nije svestan koliku štetu nanosi klubu ugnjetavanjem staklenka. Em mu pada moral, em mu pada cena.. ja stvarno nzm šta on misli..

Što se tiče trke za scudetto, moje mišljenje da će nam roma biti glavni konkurent.. ima stabilan tim i najbolji raspored (najteže mečeve ugalvnom igra kod kuće), i neverovatno je koliko se taj tim diže nakon sramnog početka.. ista priča kao i prošle godine.. lazio nema tim, merda ima lea, dok juve nema ništa sem krasića.. tu je još taj smrdljivi napoli, deluju ozbiljno i konzistentno.. favorit broj 3.

Last edited by Efekat leptira; 31-01-2011 at 12:10.
Efekat leptira is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
balkan

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is Off
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 07:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.