AC Milan Forums  

Go Back   AC Milan Forums > AC MILAN > MilanMania International

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18-01-2010, 06:06   #21721
DUCO
Registered User
 
DUCO's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Macedonia
Fave Players: Nesta ,Gourcuff,RIVERA,Kaka,Pato,MALDINI,Sheva
DUCO is on a distinguished road
bez svadjanja sta e ovo idemo polako u derbito da se igramo malo sa nasu pomalu sestricu
__________________
NO KAKA NO PARTY
http://www.youtube.com/watch?v=0HQLt...eature=related

GAME OVER
DUCO is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010, 07:48   #21722
kalla1899
Registered User
 
kalla1899's Avatar
 
Join Date: 06 2009
Location: Hrvatska
Fave Players: pato,super pippo,gattuso,pirlo,abbiati....
kalla1899 is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by milanista mosta View Post
Kakva bola jedna pobjeda? Milan ih ima 12 veli statistika. Od Palerma nismo kikasli jebemu. Pa Genovi uvalili 5 komada, Juveu 3 i Sieni 4 i to sve u tri kola. To je 12 golova u tri utakmice. Kako iko išta može kirtizirat nakon ovoga?

Jeli bitnije da se Leo ponaša kao neki super trener ili je bitno da Milan pobjeđuje? Niko ove sezone ne očekuje uopće ništa. Da završimo 3. opet ćemo svi reć, svaka čast svima jer to je to. Nismo ništa uložili niti smo išta očekivali.

Instaliraj manager pa se igrai taktike
kalla1899 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010, 08:38   #21723
alberto
Registered User
 
alberto's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Bosna
Fave Players: Maldini,Barezi,Pirlo,Rino,Pipo.
alberto is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by geoff View Post
O cem ti sad pricas kao o nemogucoj formaciji? Ta formacija moze savrseno fukcionirati i apsolutno ju treba isprobati ako je moguće. To je zapravo cistih 4-4-2 s tim sto bi lijeva strana bilak ofanzivnija, a desna malo zatvorenija i imamamo dva napadaca.

Ne vidim zasto napadate ensara koji svako kolo sjajno analizira i pozitivne i negativne strane nasih utakmica, ovo je forum inace i takve su stvari dopustene, stovise trebalo bi ih biti i vise. Ukoliko se ne slazes, navedi protivne argumente i idemo dalje.

Ja kazem svaka cast za utakmice protiv genoe i siene jel smo napokon poceli pobjedivati male ekipe s velikom gol razlikom ma kakva igra bila, ali ono protiv juventusa je vrlo diskutabilno posto su oni ocajni i onake golove cak niti hrvatski prvoligasi ne bi primili
4-4-2..To znaci da bi Ronaldinho igrao veznog igraca,a ako bi u napadu po vasoj prici bili Borielo i Huntelar,onda bi i Pato bio vezni,znaci ako neracunam Pirla koji je kreator igre,jedini Defanzivac bi bio Rino ili Ambro zavisi ko igra...
Ja mislim da takva taktika nebi mogla proci ni protiv Novare u kupu..
I jos nesto..Ovo nije svadja nikakva kao sto neki kazu..Ovo je samo razmjena misljenja..U tome nema nista lose,samo nevolim da se pljuju dobri rezultati koje je napravio Leo...
__________________
ACMILAN !!!!!Inter !!!Juve !!!
KAKA????Ko je to???
alberto is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010, 09:28   #21724
geoff
Registered User
 
geoff's Avatar
 
Join Date: 01 2007
Location: Hrvatska
geoff is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by alberto View Post
4-4-2..To znaci da bi Ronaldinho igrao veznog igraca,a ako bi u napadu po vasoj prici bili Borielo i Huntelar,onda bi i Pato bio vezni,znaci ako neracunam Pirla koji je kreator igre,jedini Defanzivac bi bio Rino ili Ambro zavisi ko igra...
Ja mislim da takva taktika nebi mogla proci ni protiv Novare u kupu..
I jos nesto..Ovo nije svadja nikakva kao sto neki kazu..Ovo je samo razmjena misljenja..U tome nema nista lose,samo nevolim da se pljuju dobri rezultati koje je napravio Leo...
alberto, nisi me shvatio. Ja sam podrzao ensara kada je on najavio mogucnost da je leonardo sada protiv siene recimo pored boriella uveo huntera, a u vezi bi igrali dinho-flamini-pirlo-beckham, s tim sto bi npr. dinho bio vise naprijed, beckham iza...pata tu nema, to se odnosi na milan-siena tekmu...i ja tu ne vidim nista lose...

A oko svega toga nije bila normalna, argumentirana rasprava i zato, kao i mrki, stajem na ensarovu stranu.
geoff is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010, 11:36   #21725
deejaysale
Registered User
 
deejaysale's Avatar
 
Join Date: 05 2007
Location: RIJEKA-FIUME,Croatia
Fave Players: Boban,Maldini,Gattuso,Ambrosini,Kaka
deejaysale is on a distinguished road
Pa vi ste zbilja poludili,koje strane vi izabirete??Ja sam mislio da smo svi na jednoj strani,a i mislim da ensar ni u jednom trenutku nije se osjetio uvrijeđenim ili povrijeđenim?Najnormalnije smo raspravljali o svemu bez teških riječi i to je sasvim u redu bilo ,barem što se mene tiče.Ja sam njemu zamjerio jer je ipak malo prekritički se osvrnuo na cjelokupnu trenutnu situaciju,ali on je svoje iznio i to je to,sve 5!
deejaysale is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010, 11:57   #21726
prle
Registered User
 
prle's Avatar
 
Join Date: 04 2007
Location: Sarajevo,BiH
prle is on a distinguished road
Nista onda Mrki,Geoff,i Ensar odma idu u strucni stab kod Lea!
__________________
u can fight us u won`t like us and your body will betray u lay down and die like all the others!!!!
FORZA MILAN!!!!!!
prle is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010, 12:15   #21727
uvijek_rossoner
Registered User
 
uvijek_rossoner's Avatar
 
Join Date: 08 2005
Location: BiH
Fave Players: Maldini,Baresi,Van Basten,Weah,Nesta,Kaka',Dinho..
uvijek_rossoner is on a distinguished road
HAHAHAHAHAHHAHAHAH LJUDI STA VAM JE mi deremo sve pred sobom...
Ehh sad je neko rekao da je tekma protiv Juventusa diskutabilna oky jednim djelom se slažem i zato sam rekao sacekajmo nedelju i vidjet cemo jeli ovaj Milan spreman za scudetto ... mada sam i ovim zadovoljan što jest jest ))))) samo jos pls ManU da izbacimo ))))
__________________
FORZA AC MILAN FORZA B H F
Silvio Berlusconi kralj
uvijek_rossoner is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010, 14:00   #21728
mrki
Registered User
 
mrki's Avatar
 
Join Date: 04 2005
Location: Croatia
Fave Players: Maldini, Boban, Inzaghi
mrki is on a distinguished road
Nije se na teb Sale odnosilo, ti uvijek normalno komentiraš kako bi to i trebalo biti. Nego na boldani komentar Davie boy-a ensaru... Al nije sad bitno, sve ok.

Idemo ih dobiti nekako i onda smo blize scudettu nego Inter. Ali pod uvjetom da oni prestanu izvlačit utakmice u 90. min
__________________
"Where others have succeeded, I have always failed..." Jacques Clouseau
mrki is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010, 14:22   #21729
ensar7
Registered User
 
ensar7's Avatar
 
Join Date: 05 2009
Location: GRAZ
Fave Players: Kaká, Pirlo, Nesta, Gattuso
ensar7 is on a distinguished road
Ej, ma kakva ljutnja. Ma nisam ja ljut ni na davie ni na saleta ni na alberta. Samo sam iznio onako kako ja vidim. Jer sam se na pocetku sezone zanio, pa su nam odvalili samarcinu. Pa se opet zanesem, pa ne mozemo Zurich pobijedit. Pa nam onda Palermo pocne slavit na San Siru.
Ja cijenim svaku pobijedu. Al ja cijenim i rad. Ono sto sam ja iznio je, zasto se nije probala formacija koju sam naveo 4-4-2 sa jednim ofanzivnim krilom, i jednim desnim veznim, kada je postojala prilika za to protiv Siene? Ne pametujem ja nista Leonardu, ali zao mi je zasto nije probao nesto novo kada je imao pobijedu vec u novcaniku, a ne dzepu. To svi velikaneri rade, i to bi i on morao poceti. Primjeti se da ne gotivi Klaasa, i ok. To je njegovo misljenje. Al nemoj onda zajebavat momka. Pusti ga da ide. Koji ce nam djavo drugi napadac, imamo sampiona Pippa. Decki, govorim vam ovo iz jednog razloga: u timu nikad nemas iste igrace. Imas razne igrace, a svaki od njih igra i razne pozicije. E pa, nekada neces moci sastavit idealni sastav. Zato postoje ovakve neke utakmice, gdje si u prilici da probas nesto novo, neku novu formaciju, da vidis kako bi islo sa dvoicom napadaca, sa samo jednim krilom, itd...
Eto i Roma je nabila Genovu, pa? Niko nista ne govori. Juventus izgubio od Chieva, a nisu imali sanse (gledao sam utakmicu pored Milanove, pola milan, a na drugoj polovici ekrana Juve). Juve je u padu, a mi smo ih dobili. To jest super, al to ne smije da nas odnese, jer se necemo tako lako izvuci protiv Manche. Na toj klupi nije glupi Pellegrini da se zajebaje i kaze svojima, samo lagano momci, ko mi zabije tricu, ima flasu od mene veceras. Sir. Zvaka nam nece dati da se tek tako zajebajemo po sredini. Lijepo je vidjet da nam lijeva strana fenomenalno funkcionise, sredina uvijek ide preko Pirla, a kad nam se vrati Pato, onda cemo imati njega i Boriella u napadu, Dinha po lijevoj, Pirlo i Becks po sredini. Zato i jesam ovakav. Do Siene mislim da 100% prolazimo Manchu, jer su oni glupi, a sada vidim da mi ne znamo nista igrat sem ovo kako igramo cijelu sezonu. Iscekujem derbi, jer to ce nam biti NAJVECI test, protiv pravog protivnika, i onda cu vidjet koliko smo napredovali.
ensar7 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010, 15:14   #21730
rinogattuso
Registered User
 
rinogattuso's Avatar
 
Join Date: 10 2007
Location: BiH
Fave Players: Rino,Ricky,Sandro & Pirlo
rinogattuso is an unknown quantity at this point
@ensare taktika je mnogo danas u modernom nogometu ali moram ti reci da na ovaj danasnji tj. Leov Milan stoje mnogi faktori tipa strasna harmnojija u timu,motiv,preporod pojedinih igraca,zalaganje onih manje poznatih,a strasan doprinos( Pogledaj samo Antoninia i Abatea koliko sebe daju na jako zahtjevnim i bitnim pozicijama,koliko pratim nogomet odavno nisam vidio da neki bekovi rade onoliko ponavljanja,ofanzivnih usprintavanja i otkrivanja prostora). Stvarno divota gledati!to svi znaju koji prate nogomet,a pogotovo oni koji su igrali veliki nogomet.

Drugo Nesta-Silva pa mi kada bi igrali sa igracem manje u odbrani oni bi mogli na ivici drzati svaki napad,znamo sve da je Nesta na flasteru bog i obozavam kada gledam VELIKE tekme i kada vidim kako gusi najbolje napadace svjeta! A Silva je predator on jos kad pokupi iskustva bice top 5 na svjetu! Jednostavno oni su nekad neprikosnoveni.

Sa Didom nas je posrecilo on obicno u ovo vrijeme ima par kikseva na kontu ali kada je Galliani zaprijetio da ce raskinuti ugovor 85 000 eura sedmicno onda se poprilicno zabrinuo i svu svoju energiju i koncetraciju ulozio u Milan.

Vezni red nema nekih karakteristika koje toliko ocigledne,veza ima jos onaj Ancelotijevski stih(Tasotti) ali gledali smo sjajnog Ambrosinia nekoliko utakmica kojeg je kapitenska traka digla na nivo vise. Pirlo je jednostavno genije u glavi i tako smiren fudbaler da on sve nedostatke nekad time pokrije.

Ronaldinho igrac strasnih emocija kojeg su zadnje 2 godine u Barci sjebali treneri koji su mu nabili preveliku misicnu masu na nogama i koji se znatno usprio i koji je bio unisten u svemu tome. Sada je za njega nacin igre gdje je on najubojitiji da uvjek oko sebe ima 2-3 radnika primjer juce Antonini i Marek koji su mu otvarali prostor,a kod Dinha je najbitnije da se namjesti i to je to pravi probleme protivnicima,onako markiran nema vise tu brzinu i hitorst da izdriblava po 90 minuta pogotovo u serie A! Ja sam ZA apsolutno da se nasa igra zasniva i da ide preko njega jer je to nemoguce braniti 90 minuta iako procitas jos pogotovo kada imas Pata na desnoj strani koji jos ima prostora za napredak!

Boriello,od njega ovo nisam nikako ocekivao ovoliki bum i da mu cjeli San Siro konstanto skandira i aplaudira! Primjer za Sienu nije trenirao 4 dana odradio zagrijavanje i 12 minuta isprintavanje 50 metara kradja lopte-penal-crveni! U Milanu zadnjih godina rijetko vidjeno takvo angaziranje!

X files Huntelar-Pipo necu komentarisati jer je to cista odluka trenera i strucnog staba, oni znaju najbolje koga imati na centraforu i tacka,kamol srce da smo uvjek imali konstantu od 3 raspolozena kvalitetna napadaca,a vi nasli tu prospati zamjerke!
Mi smo Milan,trebamo imati jos i Dzeku u konkurenciji i nek se kolju svi odreda ko ce startati i pobjedivati u omjeru 13-1-1 a ne diskusije oko neceg sasvim nebitnog prosipati!
__________________
..FLAMINI a Defensive Monster..
rinogattuso is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010, 15:45   #21731
deejaysale
Registered User
 
deejaysale's Avatar
 
Join Date: 05 2007
Location: RIJEKA-FIUME,Croatia
Fave Players: Boban,Maldini,Gattuso,Ambrosini,Kaka
deejaysale is on a distinguished road
Bravo @rino sjedi ,5 :-)
deejaysale is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010, 16:02   #21732
zoki88
Registered User
 
zoki88's Avatar
 
Join Date: 11 2009
Location: Macedonia
Fave Players: Pato,Ronaldinho,Maldini,Kaka
zoki88 is on a distinguished road
Sta kazete za Inter-Milan ? ko se kladi da Beckham daje gol?
zoki88 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010, 17:29   #21733
_MaJi_tz
Registered User
 
_MaJi_tz's Avatar
 
Join Date: 10 2005
Location: Tuzla(Salt City), BiH
Fave Players: Gennarinho Gattuso
_MaJi_tz is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by deejaysale View Post
Bravo @rino sjedi ,5 :-)
Fakat i to za kraj godine

Malo su se neki zanjeli sa ovim stavljanjem u neke grupe i to al eto sve 5 sad ...
Samo treba gledati cinjenice...
Prvo Seria A je slabija, nazalost, pogledajte Romu koja je morala otpustit jednog Spalletija sad je treca, gledali ste Juve tolko su jadni da ce ispast od Ajaxa ako ovako nastave a bore se za mjesto u CL, a i Italija bi mogla ostati bez jednog predstavnika u CL...
Takodjer nepostoji ni jedna ekipa koja se nije okliznula ove sezone u ligama petice pa tako i Milan...Napoli Bari Palermo uglavnom da smo to upisali i dodajte na ove bodove sve je jasno a IMAMO UTAKMICU MANJE
Cinjenica je da je Leo na pocetku ostao bez Kake (to je vec stara prica, da nije imao postene bekove, da su ovo ljeto mogli dovest dva beka Cisshoko i Di Silvestre i rjesit sve probleme ali nisu )
Leo izvlaci i vise od 110 % od ove ekipe...njegova sreca je sto ima najbolji stoperski par u Seriji A...ali cinjenica je da Milan nema treceg stopera i da samo treba molit da se neko od njih ne povrjedi...nekako bi ih Bonera mogao zamjenit ali poslje silnih povreda nije isti...
Dalje, svi smo se slozili da Abate svojim angazmanom i trudom zasluzuje mjesto u ekipi...a Antonini u zadnji mjesec je pravo otkrivljenje ima sve uslove da bude dobar bek samo se malo treba potrudit ( u odbrani do njega je Silva u vezi ispred u defanzivi mu pomazu ili Ambro ili Gattuso a u napadu moze konbinovat sa Ronaldinhom) pa zar treba nesto vise ...
Ronaldinho se vraca on je majstor to nema govora ali on nije bio konstantan sad je drugacije najbolji je asistent i prvi strjelac ekipe (najvise golova iz penala) ali tako pise i jebg...eh sad ja se samo nadam da ce nastavit sa ovakvim igrama da nece igrati povremeno da ce biti konstantan jer nam je to potrebno...cinjenica da nemamo igraca da ga zamjeni nazalost...Borriellu je ova taktika legla kao kec na desetku...ON I HUNT NE MOGU IGRATI ZAJEDNO...sjetite se Gile i Pippa...i Gili bi ova taktika legla kao samar budali...ali jebg ima sad Borriello koji tolko pretrci i mnogo mnogo je disciplinovan....
Cinjenica je da smo bez tri igraca iz prve postave dobili 3 utakmice u 10 dana i to sa gol razliko 12-2, a to se slazete se dugo nije desilo...
Mnogo golova postizemo na tekmama i stalno idemo na jos to je Leo uveo konacno nesto novo...
Sad Hunt ja se slazem da nije dobio sansu i da je morao vise imati prilike ali isto tako treba biti strpljiv...Ja sam ga mnogo gotivio ali njegova izjava kao moram igrati ocu na svjetsko...alo ba ko si ...nisi doso u Livorno...to mu nije trebalo...kakvi su sve igraci bas kao sto neko rece Tomasson sjedili i sutili i docekali priliku...pa jedan Ambrosini je tek u poznim godinama poceo da igra...
Dida je u odlicnoj formi evo dvije zadnje tekme bez ikakog posla i onda pred kraj sjajne odbrane vidi se da je odlican golman samo problem je psiha ili nesto trece...sva sreca pa imamo odlicnu zamjenu za njega i to je plus...
Leo je tek poceo prva sezona Milan ga je sjajno zastitio je kad je trebalo na pocetku i katastrofe od rez i sad polako vraca...daleko od toga da je sad on neki carobnjak ili nesto slicno grjesi i on prije svega sa Seddorfom (evo sad kako nema njega Pirlo je novi igrac u ove tri tekme), takodjer malo je zezno par puta sa kasnim izmjenama ili ne odmaranje igraca tipa ova zadnja tekma kod tri nula trebo je lagano Marca odmorit i pustit Hunta...
Ja ne mislim uopste da je sad ova tekma protiv Intera neki pokazatelj i nece odlucit prvenstvo jer jos ima dosta takmi a Inter kad nema Snijdera nije ista ekipa ...kako smo krenuli i sad kako je i sta Leo ima u ekipi ovo je meni za vrlo dobru ocjenu i konacno mogu gledat Milan( navijaci se vracaju na San Siro)...
Evo ako su oni spisi o dugovima tacni onda malo da pohvalim Celu i Berlua konacno ...ali mislim da opet grjesi ako bar Astorija ne iskoriste i vrate u januaru ali eto...
Ne zaboravite kad je Sheva otisao svi su nas otpisali i rekli da smo druga ekipa pa smo uzeli CL...eh sad poslje Kake hoceli isto biti...vidicemo...
Poz i no hard feelings
__________________



... 110 anni di storia, combatti per la gloria ...



Andriy Shevchenko - July 1, 1999 - May 26, 2006

Last edited by _MaJi_tz; 18-01-2010 at 17:35.
_MaJi_tz is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010, 17:42   #21734
uvijek_rossoner
Registered User
 
uvijek_rossoner's Avatar
 
Join Date: 08 2005
Location: BiH
Fave Players: Maldini,Baresi,Van Basten,Weah,Nesta,Kaka',Dinho..
uvijek_rossoner is on a distinguished road
Milan želi dovesti Joea Colea

Engleskom nogometnom reprezentativcu, 28-godišnjem Joeu Coleu, na kraju ove sezone istječe ugovor, a pregovore o eventualnom potpisivanju novog prate i u AC Milanu, piše stranica Milannews.it…

Izvještaj sugerira da Cole nije zadovoljan ponudom koju je dobio za novi ugovor, iako je menadžer Carlo Ancelotti, koji je u Chelsea stigao iz Milana prošlog ljeta, vjerovao da će klupski i Coleovi pregovarači postići dogovor još prošlog tjedna.

- Situacija s Coleom je ista kao i prošlog tjedna. Coleovi zastupnici pregovaraju s klupskim predstavnicima. Joe je, rekao bih, vrlo strpljiv, miran i trenira jako dobro. Držim da će u drugom dijelu sezone dati jako dobar doprinos. Bilo bi važno da produžimo ugovor s njime. On nam je bitan igrač, ne samo za ovu sezonu, već i za budućnost - izjavio je Ancelotti.

Od ranije je poznato da je interes za Coleov transfer pokazao Manchester City, a tijek njegovih pregovora s klubom sa Stamford Bridgea prati i Milan, koji je, kao što je poznato, u dobrim odnosima sa Chelseajem. Ukoliko Cole ne postigne dogovor sa svom klubom, Milan bi mogao ponuditi mu dolazak na San Siro – sugerira Milannews.it.
__________________
FORZA AC MILAN FORZA B H F
Silvio Berlusconi kralj
uvijek_rossoner is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010, 18:02   #21735
kalla1899
Registered User
 
kalla1899's Avatar
 
Join Date: 06 2009
Location: Hrvatska
Fave Players: pato,super pippo,gattuso,pirlo,abbiati....
kalla1899 is on a distinguished road
ja bi zapoceo jednu anketu ako ste voljni prihvatiti.....

sta bi radije izabrali? pobjedu u nedjelju u derbiju ili izbacivanje man utd-a

nemojte mi odgovarati oboje,to bi svako zelio, ali mene zanima sta bi imalo vecu tezinu?

za mene izbacivanje man utd-a definitivno....
kalla1899 is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
balkan


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is Off
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 00:50.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.