AC Milan Forums  

Go Back   AC Milan Forums > AC MILAN > MilanMania International

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29-01-2011, 15:28   #29101
Rosson3r
Registered User
 
Rosson3r's Avatar
 
Join Date: 01 2009
Location: Sarajevo
Fave Players: Thiago Silva,Pato,Nesta,
Rosson3r is on a distinguished road
RObinho-----IBRA 2-0 oleee
Rosson3r is offline   Reply With Quote
Old 29-01-2011, 15:30   #29102
ensar7
Registered User
 
ensar7's Avatar
 
Join Date: 05 2009
Location: GRAZ
Fave Players: Kaká, Pirlo, Nesta, Gattuso
ensar7 is on a distinguished road
IBRAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!

Siam venuti fin qua
Siam venuti fin qua
Per vedere segnare IBRAAAAAAAA!!!!
__________________
FORZA SILVIO! VA FAN'CULO FAMILIA BERLUSCONI!!!
Sezona 2010/11
1. mjesto zelja, 1. mjesto & Ch. League san!
1. place wish, 1. place & Ch. League dream!
ensar7 is offline   Reply With Quote
Old 29-01-2011, 15:38   #29103
ado.rossoner
Registered User
 
Join Date: 01 2011
Location: Udine, Italy
Fave Players: Filippo Inzaghi
ado.rossoner is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by geoff View Post
Ovako,dok se ovdje svi kolektivno ne posvadjaju,imam jedan prijedlog koji bi valjalo razmotrit i uz veliku pomoc clana naseg foruma deejaysaleta mozda i realizirati!

Naime,posto su tu clanovi foruma iz bih izjavili da su im ukinute vize i da mogu slobodno u italiju, htio sam predloziti da se dogovorimo mi tu s foruma i oganiziramo uz pomoc mc rijeka-fiume odlazak na utakmicu udinese-milan koja bi trebala bit zadnje kolo ako se ja negdje u racunici nisam zajebao. To bi onda bio peti mjesec, lijepo vrijeme, a i udine su blizu hrvatske odnosno rijeke.

E sad, ja pretpostavljam da je mrki za posto vec dugo nismo gledali milan, pa me zanima koliko bi vas imalo volje,novca,vremena,benzina da se otisne na ovaj put?

I naravno,moramo cekati saleta da vidimo koliko je ovo sve realno uopce!

Inace jebe me net,pa sam ovi pisao s moba pa zanemarite greske!

Sad se vi lagano izjasnite...
Moj prvi post i moj prvi odgovor. Kod mene je drugačija situvacija, ja sam već u Udinama tako da se vidimo na utakmici. Pozz
ado.rossoner is offline   Reply With Quote
Old 29-01-2011, 15:40   #29104
tzar
Registered User
 
tzar's Avatar
 
Join Date: 11 2010
tzar is on a distinguished road
bravo ibra match wineru, i cataniu si sam riješio iako imaš dosta kretena u timu.
milan ima 6 veznih igrača ozljeđenih i dovede tebe da zakrpiš tu poziciju i ti u debiju u seriji a dobijaš crveni karton, pa koliki debil moraš biti, nije ti ovo BL kad možeš ubiti čovjeka nekažnjeno ako si kapiten bajerna.
tiago silva je dokazao da je profesor doktor, bez greške, yepes isto odličan.
da mi je neko juče rekao da će ekipa u kojoj su zajedno na terenu oddo, bonera, antonini i jankulovski nekog pobjediti rekao bi da je lud.
3 ogromna boda, bravo zlatane i robinjo zaslužili ste sve i cent koji dobijate
tzar is offline   Reply With Quote
Old 29-01-2011, 15:46   #29105
Senahid1
Registered User
 
Senahid1's Avatar
 
Join Date: 06 2006
Location: RBiH,Doboj
Fave Players: Maldini(C),Rino, Pirlo, Nesta, Spahić, Barbar
Senahid1 is on a distinguished road
pobjeda sa 2 igrača manje, zadovoljan

pobjednik je Allegri, zajedno sa silvom,robinhom i ibrom, (odo antonini solidni), jepes i resto tima je ko kurac, počev od bomela pa nadalje, u zadnjoj sekundi onaj iz katanie,nezz kako promaši naš gol, baš je kralj

ipak, na vrhu smo....forza milan
__________________
FORZA MILAN !


Senahid1 is offline   Reply With Quote
Old 29-01-2011, 15:52   #29106
alberto
Registered User
 
alberto's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Bosna
Fave Players: Maldini,Barezi,Pirlo,Rino,Pipo.
alberto is on a distinguished road
Uhuuu..Ovo je bilo na iskustvo..Ovako igraju velike ekipe a to Milan jest...Ibra Fenomen...
__________________
ACMILAN !!!!!Inter !!!Juve !!!
KAKA????Ko je to???
alberto is offline   Reply With Quote
Old 29-01-2011, 16:18   #29107
profa
Registered User
 
Join Date: 07 2008
profa is on a distinguished road
Tri boda, uh dobro je! Kako skrpit ekipu za Lazio, bit će Silva u vezni red po svoj prilici. Ne želim da branim Bomela, al po meni nije bilo za crvenog. Pato će početi sljedeću utakmicu i mislim da će izgorit od želje, i da će uništit Lazio. Zna li neko kad će koji od ovih povrijeđenih (Gatuso, Pirlo, Boateng, Flamini, Zambrota) da se vrate?
profa is offline   Reply With Quote
Old 29-01-2011, 16:23   #29108
Rosson3r
Registered User
 
Rosson3r's Avatar
 
Join Date: 01 2009
Location: Sarajevo
Fave Players: Thiago Silva,Pato,Nesta,
Rosson3r is on a distinguished road
dobro je zavrsilo 3 boda se pisu, Thiago Silva, procito sam negdije na ovom forumu da bi nam tim trebao izgledat ovako
-----------abiati----
thiago-thiago-thiago-thiago
---thiago--thiago--thiago-
-------casano/robinho---
----pato----ibra----
definitivno Thiago uz Ibrahimovica ove sezone nas najbolji igrac, i najzasluzniji za ovakav uspjeh, sjecam se Silvine izjave kad je dosao u Milan da je rekao da ce biti Maldinijev nasljednik, to mi je ona zvucalo mali i smijesno, ali dokazao je to sto je rekao...Merkel se malo pogubio danas, ali ovo nije ona pozicija na kojoj je igrao kao u utakmici protiv Sampdorie, definitivno iza 2 napadaca mu vise odgovara nego ova, previse je defanzivna i tu se malo gubi, ali opet mlad je 18 godina ima, vazno je da igra, ako ovako nastavi nadam se da cemo u njemu imat novog Kaku...sto se Van Bomela tice ovo je i za ocekivat bilo od njega, nadam se da mu je ovo bila prva i posljednja utakmica u Milanu, ovakve kartone protiv vecih ekipa nesmijemo sebi dozvolit.
Rosson3r is offline   Reply With Quote
Old 29-01-2011, 17:28   #29109
josip
Registered User
 
Join Date: 08 2006
Location: Rijeka
Fave Players: Gattuso, Pirlo
josip is on a distinguished road
sta sad svi napadate van bommela, covjek je odigro sasvim solidno i crveni je dobio nezasluzeno. sudac utakmice je teska konjina i imo je na destke gresaka koje sam vidio. onakavih startova kao sto je van bommel napravio kod drugog zutog je bilo jedno pet, sest koji nisu bili sankcionirani zutim, tako da sudac nije bio doslijedan svom kriteriju. a faul iz kojeg je nastao slobodnjak za prvi gol je bio 2 puta ruzniji nego taj start van bommela pa igrac catanie nije nista dobio. a onaj tip na pocetku mu je srao i jebo mater u facu pa mu nije nista dao, itd. bilo je jos situacija kojih se ne mogu vise ni sjetit.
josip is offline   Reply With Quote
Old 29-01-2011, 19:50   #29110
MIRZA
Moderator
 
MIRZA's Avatar
 
Join Date: 02 2004
Location: Srebrenik (BiH)
Fave Players: Pirlo,Sheva,Topic, Kaladze, Papac, Salihovic
MIRZA is on a distinguished road
Ovakve utakmice donose prvenstvo...

Nkontam fakat kako većina jedva dočeka da neko pogriješi u svojoj izjavi na forumu i odmah da pljuje po njemu ili kojekakva vrijeđanja igrača isl, komentarišite kritikujte, ali vala može i bez nekih baš preteških riječi...
__________________
Digni se iz pepela, kao sto put do sada, sad s mirisom ljiljana, ljubavi moja....
MIRZA is offline   Reply With Quote
Old 29-01-2011, 20:34   #29111
huss
Registered User
 
huss's Avatar
 
Join Date: 11 2006
Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina
Fave Players: Weah, Van Basten, Savicevic, Kaka
huss is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by MIRZA View Post
Ovakve utakmice donose prvenstvo...

Nkontam fakat kako većina jedva dočeka da neko pogriješi u svojoj izjavi na forumu i odmah da pljuje po njemu ili kojekakva vrijeđanja igrača isl, komentarišite kritikujte, ali vala može i bez nekih baš preteških riječi...

Druze, odgovor se krije u podnaslovu foruma :Pp Mi s Balkana smo poznati po netoleranciji. Sta god neko da kaze, ma koliko pametno bilo, nace se makar pet njih koji ce rec "ma sta on prica, znam ga ja, klosar obicni...." ) tako je to kod nas :P Najbitnije je da mi pobjedjujemo, mislim da smo povratili taj sampionski duh koji nismo imali zadnjih par godina.
huss is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2011, 00:19   #29112
Mecong
Registered User
 
Mecong's Avatar
 
Join Date: 10 2010
Mecong is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by josip View Post
sta sad svi napadate van bommela, covjek je odigro sasvim solidno i crveni je dobio nezasluzeno. sudac utakmice je teska konjina i imo je na destke gresaka koje sam vidio. onakavih startova kao sto je van bommel napravio kod drugog zutog je bilo jedno pet, sest koji nisu bili sankcionirani zutim, tako da sudac nije bio doslijedan svom kriteriju. a faul iz kojeg je nastao slobodnjak za prvi gol je bio 2 puta ruzniji nego taj start van bommela pa igrac catanie nije nista dobio. a onaj tip na pocetku mu je srao i jebo mater u facu pa mu nije nista dao, itd. bilo je jos situacija kojih se ne mogu vise ni sjetit.
Odlican komentar momak, potpuno se slaze. Ali, na zalost, ovdje ima pljuvaca koji bi volili da je Milan sinoc izgubio da bi mogli svima nama pokazati kako su bili u pravu (pametni) kad je u pitanju Van Bommel i da bi mogli desetak dana jebavati majku Van Bommelu i svima nama koji smo rekli neka Van Bomela ovu polusezonu kod nas, nista nas ne kosta samo mozemo imati koristi od njega, koliku-toliku. Van Bommel je Van Bommel svi mi to dobro znamo. Ali moglo bi se ovo, mozda, gledati i malo drugacije, realnije, postenije,... Recimo, da je momak (Van Bommel) u zelji da se pokaze u najboljem svijetlu na prvoj oficijelnoj utakmici dobio 2 zuta kartona, drugi ne zasluzeno. I Mekel je dobio karton, dobio bi i drugi da je ostao u igri, upravo zbog zelje da se pokaze, nametne,...
Fantasticna, veoma vazna pobjeda, kakva je takva je. Skoro sam siguran da Inter nece uzeti svih 6 bodova protiv Parme i Fiorentine jer je sada na njima veliki psiholoski pritisak. Igra, naravno, ocajna. Cijelu utakmicu trazio se, totalno odsjeceni i ne bas za igru raspolozeni, Ibra dugim loptama jer sredinu terena i nismo imali. Na kraju je rezultatski ispalo dobro. Kako ce biti protiv Lacija? Nek nam je Bog na pomoci.

Ovako kaze jedan nas forumas:
"koji egoista Emanuelson. Pa Binho sam na desnoj strani, al ne mali hoce gol cccccccccc"

A koliko se puta moglo reci:
koji egoista Pato. Pa Ibra sam na lijevoj strani, al ne mali hoce gol cccccccc, ali nije se reklo.
A ja pitam: zasto se zamjera Emanuelsonu a Patu ne? Ibra i Pato imaju medjusobnih problema upravo zbog Patove sebicnosti. Inace, za mene, Pato je uz Messia i Robena najsebicniji igrac na svijetu.
__________________
Per aspera ad astra!
Mecong is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2011, 00:51   #29113
Mecong
Registered User
 
Mecong's Avatar
 
Join Date: 10 2010
Mecong is on a distinguished road
Da se razumijemo, ovo nema nikakve veze sa patovim fudbalskim kvalitetima koji su briljantni.
__________________
Per aspera ad astra!
Mecong is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2011, 01:53   #29114
dejo
Registered User
 
dejo's Avatar
 
Join Date: 04 2006
Location: Pula,Croatia
Fave Players: Savicevic,Weah,Shevchenko,Kaka,Pato,Abbiati
dejo is on a distinguished road
Slabo se spominje yepes,pa tip je maestralno odigrao obranu i pokazao da Chievo nije bez razloga imao 3. obranu lige prošle godine. Kada je Thiago Silva prešao u vezni red a Bonera na stopera lovio sam se za glavu,ali čak je i Bonera pored Yepesa izgledao solidno

Van Bommel je dobio apsolutno nezasluženi drugi žuti karton
Emanuelson je trebao dodati Robinhu a ne šutnuti ali da je zabio svi bi ga slavili ovako je okarakteriziran kao sebičan igrač...
Pohvale i Allegriju
__________________
dejo is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2011, 03:58   #29115
uvijek_rossoner
Registered User
 
uvijek_rossoner's Avatar
 
Join Date: 08 2005
Location: BiH
Fave Players: Maldini,Baresi,Van Basten,Weah,Nesta,Kaka',Dinho..
uvijek_rossoner is on a distinguished road
Sad se lomi prvenstvo jos narednih 3-4 kola, ova pobjeda je zlata vrijedna, bommelov drugi zuti je nigdje vezze i da slazem se pojedinci ovdje jedva docekaju da milan kiksa da bi oni svoje privatne frustracije izbacili ovdje... ljudu imaju dame noći uzmite si jednu i istresite se jbt... Napoli ce danas kiksat kao i Inter nadam se
__________________
FORZA AC MILAN FORZA B H F
Silvio Berlusconi kralj
uvijek_rossoner is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
balkan


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is Off
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 22:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.