AC Milan Forums  

Go Back   AC Milan Forums > AC MILAN > MilanMania International

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 07-10-2004, 07:42   #106
MIRZA
Moderator
 
MIRZA's Avatar
 
Join Date: 02 2004
Location: Srebrenik (BiH)
Fave Players: Pirlo,Sheva,Topic, Kaladze, Papac, Salihovic
MIRZA is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by David_18
di si ba jaran evo ja ti iz splita pisem,trenutno sam na faxu,pa se malo zajebajam,sta ima kod tebe,si gledo tekmu protiv reggine,sta misli,RESPECT MATE MARTY AND WELCOME TO GREATEST FORUM!!!!velik pozdrav iz SPLITA,manny good wishes from split marty!!!!!!!!
Sretno drug sa faxom, a evo i mene ubi škola , jebem ti i ekonomiku i finansijsku matku i finansije i knjigovodstvo i sve ostale ekonomske grane....
Ja svake godine ljetujem u Omišu,a on jeoko 20km od Splita.
Nisam gledao cijelu tekmu sa Regginom gledao sam samo pregled na TV golu.
Bliži nam se subota i veliki derbi!!!!!!!!
__________________
Digni se iz pepela, kao sto put do sada, sad s mirisom ljiljana, ljubavi moja....
MIRZA is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2004, 10:48   #107
DavieBoy
Moderator
 
DavieBoy's Avatar
 
Join Date: 09 2004
Location: Istok
Fave Players: NO PROFIT!!!
DavieBoy is an unknown quantity at this point
Quote:
Originally Posted by mirza salihovic
Sretno drug sa faxom, a evo i mene ubi škola , jebem ti i ekonomiku i finansijsku matku i finansije i knjigovodstvo i sve ostale ekonomske grane....
Ja svake godine ljetujem u Omišu,a on jeoko 20km od Splita.
Nisam gledao cijelu tekmu sa Regginom gledao sam samo pregled na TV golu.
Bliži nam se subota i veliki derbi!!!!!!!!
u svemu najgoremu buraz ja ti 99% idem protiv inter za 2 kola,a bosna....sta da ti kazek po pobjedu se uvjek ide al mislim ovako ne navijacki da ce bit x...
uz x spanije naravno ni to ne bi bilo lose,al gledajuci sa strane igru srbosaura nisu tolko ni losi majku jebali,al uvjek ima neko rjesenje a u ovom slucaju je ZAUSTAVIT njihov MOTOR ekipe-STANKOVIĆA!!!momak radi cuda s loptom ako njega zakinemo bit ce svega,a ako nista ne bude bar da one pizde (delije i grobari) dobiju po pizdi!!!cudan mi je raspored da ti kazem,jedva nekako sam nabavio kartu za hrvatska-bugarska,prodaja karata je dostigla onu prodaju protiv bivse Yuge 99',tako da idem sutra ujutro,pa 2 tj. poslije idem u milan,pa opet u split te napokon jedan vikend u busovacu.sve u svemu jos 1 put puno pozdrava iz splita,zagreba,MILANA te busovace!see you soon mate!!!!
__________________
No Al Calcio Moderno !
http://www.youtube.com/watch?v=HJcJK...e=channel_page
DavieBoy is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2004, 10:55   #108
MIRZA
Moderator
 
MIRZA's Avatar
 
Join Date: 02 2004
Location: Srebrenik (BiH)
Fave Players: Pirlo,Sheva,Topic, Kaladze, Papac, Salihovic
MIRZA is on a distinguished road
Blago tebi drug naputovat ćeš se.
Evo naši mladi izgubiše 3:1
Jesil čuo sutra nam nece igrati Hasan Sale!!!!!
Kažu vecem povrijedjen, al priča se da ge je Blaž poslao nazad zbog kašnjenja na pripreme.....
__________________
Digni se iz pepela, kao sto put do sada, sad s mirisom ljiljana, ljubavi moja....
MIRZA is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2004, 11:49   #109
DavieBoy
Moderator
 
DavieBoy's Avatar
 
Join Date: 09 2004
Location: Istok
Fave Players: NO PROFIT!!!
DavieBoy is an unknown quantity at this point
Quote:
Originally Posted by mirza salihovic
Blago tebi drug naputovat ćeš se.
Evo naši mladi izgubiše 3:1
Jesil čuo sutra nam nece igrati Hasan Sale!!!!!
Kažu vecem povrijedjen, al priča se da ge je Blaž poslao nazad zbog kašnjenja na pripreme.....
ako je istina da je kasnijo...jebes ga....ako ne jebes blaza....to su profici...
moraju se pravila postovat....znam za mlade ...igro sam 2....
steta za njih a super za mene jos samo 6 parova
x bosne,x hrvatske,pobjeda azzura,pobjeda nizozemaca,pobjeda islanda i 800kn u đepu
__________________
No Al Calcio Moderno !
http://www.youtube.com/watch?v=HJcJK...e=channel_page
DavieBoy is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2004, 17:04   #110
MIRZA
Moderator
 
MIRZA's Avatar
 
Join Date: 02 2004
Location: Srebrenik (BiH)
Fave Players: Pirlo,Sheva,Topic, Kaladze, Papac, Salihovic
MIRZA is on a distinguished road
BiH:SCG 0:0
STATISTIKA:
-Šut u okvir gola 4-1
-Šut pored gola 1-2
-Žuti kartoni 0-2
-Posjed lopte 65%-35%
Mislim da je remi najpravedniji, mada ruku na srcu BiH je bila za nijansu bolja.
Iz prvih 45min se mogu izdvojiti:
-27min šut Grlića sa oko 20m, ali golman SCG odlično brani
-34min Šut Baljica sa oko 16m, lopta prolazi par cm pored desne stative
Drugo poluvrijeme:
-64min Ljuboja ostaje sam ispred Tolje, ali maša loptu glavom
-70min odličan prodor Hrgovica, ali loša završnica
-75min svoj debi u BH dresu ima Ricardo Baiano odigrao je solidno
-83min (neznam ime igrača SCG) šutira sa oko 6m glavo,ali Tolja odlično brani.
IGRAČ UTAKMICE: golman SCG (opet neznam ime)
TOTALNO RAZOČARENJE: (BiH) Mirsad Bešlija puno se više očekivalo od njega, ali ga je odbrana SCG odlično čuvala, Španci ga nisu mogli zaustaviti,ali ovdje se nije vidio
(SCG) Hadži Miloševic (nadimak hadži je dobio zbog bijele kapice koju je nosio zbog povrede, takvu kapu nose hadžije) Ariel, Nata i Mia nemojte se ljutiti zbog ovog nadimka
Sve u svemu gledali smo solidnu nogometnu predstavu, na svu srecu nije bilo vecih incidenata medju navijačima.
ŠTA KAŽETE NA TEKST, JEBEŠ PRAVE NOVINARE; TREBAM UPISATI ŽURNALISTIKU......(al sam skroman )
I za kraj sorry zbog zviždanja peilikom intoniranja himne SCG, al šta cete tako ce biti i nama kada budemo igrali u gostima.......
__________________
Digni se iz pepela, kao sto put do sada, sad s mirisom ljiljana, ljubavi moja....
MIRZA is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2004, 18:06   #111
Nata
Registered User
 
Nata's Avatar
 
Join Date: 08 2004
Location: Canada :(
Fave Players: Maldini Il Genio Sheva Pippo Kaka Nesta Van Basten
Nata is an unknown quantity at this point
Pravi Novinar
Nata is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2004, 06:53   #112
DavieBoy
Moderator
 
DavieBoy's Avatar
 
Join Date: 09 2004
Location: Istok
Fave Players: NO PROFIT!!!
DavieBoy is an unknown quantity at this point
Quote:
Originally Posted by mirza salihovic
BiH:SCG 0:0
STATISTIKA:
-Šut u okvir gola 4-1
-Šut pored gola 1-2
-Žuti kartoni 0-2
-Posjed lopte 65%-35%
Mislim da je remi najpravedniji, mada ruku na srcu BiH je bila za nijansu bolja.
Iz prvih 45min se mogu izdvojiti:
-27min šut Grlića sa oko 20m, ali golman SCG odlično brani
-34min Šut Baljica sa oko 16m, lopta prolazi par cm pored desne stative
Drugo poluvrijeme:
-64min Ljuboja ostaje sam ispred Tolje, ali maša loptu glavom
-70min odličan prodor Hrgovica, ali loša završnica
-75min svoj debi u BH dresu ima Ricardo Baiano odigrao je solidno
-83min (neznam ime igrača SCG) šutira sa oko 6m glavo,ali Tolja odlično brani.
IGRAČ UTAKMICE: golman SCG (opet neznam ime)
TOTALNO RAZOČARENJE: (BiH) Mirsad Bešlija puno se više očekivalo od njega, ali ga je odbrana SCG odlično čuvala, Španci ga nisu mogli zaustaviti,ali ovdje se nije vidio
(SCG) Hadži Miloševic (nadimak hadži je dobio zbog bijele kapice koju je nosio zbog povrede, takvu kapu nose hadžije) Ariel, Nata i Mia nemojte se ljutiti zbog ovog nadimka
Sve u svemu gledali smo solidnu nogometnu predstavu, na svu srecu nije bilo vecih incidenata medju navijačima.
ŠTA KAŽETE NA TEKST, JEBEŠ PRAVE NOVINARE; TREBAM UPISATI ŽURNALISTIKU......(al sam skroman )
I za kraj sorry zbog zviždanja peilikom intoniranja himne SCG, al šta cete tako ce biti i nama kada budemo igrali u gostima.......
e di si pajdo ja danas doso iz zagreba,cuo sam komentare utakmice bih-sicg,sta sam ti reko x ko kuca,pogodio x i hrvatsku,unatoc vodstvu od 2:0 odigrali su UZAS drugih 45 min. i prokockali velika 3 boda,ali ja sam uvijek bio optimista i za bih i za hrvatsku tako da NEMA PREDAJE!!!al ne mogu vjerovat da me itlaija sjebala na kladionici,kreteni izgubise od glupih janeza!katastrofa!
to bi bilo sve od mene,pa se cujemo!!vozdra
__________________
No Al Calcio Moderno !
http://www.youtube.com/watch?v=HJcJK...e=channel_page
DavieBoy is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2004, 13:10   #113
MIRZA
Moderator
 
MIRZA's Avatar
 
Join Date: 02 2004
Location: Srebrenik (BiH)
Fave Players: Pirlo,Sheva,Topic, Kaladze, Papac, Salihovic
MIRZA is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by Nata
Pravi Novinar
HVALAAAAAA, vec sad novinar, a tek mi je 17god, kakav li cu tek onda biti za jedno 5-6 godina.
Ma samo se zezam, nebi mogao biti novinar nikad, jebeš ti to svaki dan istražuj, piši, ljudi ti jebaju sve zbog tvojih članaka.......
Gledao sam Hrvatska-Bugarska, dobro je što se završilo i neriješeno mogli su lako i izgubiti kako su Bugari krenuli u drugom pol.
A to nisi igrao Lihtenštajn: Portugal?????
Ja nepamtim kad sam zadnji put ušao u kladionicu......
__________________
Digni se iz pepela, kao sto put do sada, sad s mirisom ljiljana, ljubavi moja....
MIRZA is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2004, 13:55   #114
Nata
Registered User
 
Nata's Avatar
 
Join Date: 08 2004
Location: Canada :(
Fave Players: Maldini Il Genio Sheva Pippo Kaka Nesta Van Basten
Nata is an unknown quantity at this point
Haha pa ja bi se ubila da sam novinarka! Ko sto ti rece jebo to ..svaki dan ista prica trazi informaciju i pisi ko neka budala..
Nata is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2004, 19:21   #115
ariel
Registered User
 
ariel's Avatar
 
Join Date: 01 2004
Location: Novi Sad,Serbia/Florence,Italy
Fave Players: Maldini,Billy,Baresi,Nesta
ariel is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by mirza salihovic
BiH:SCG 0:0
ŠTA KAŽETE NA TEKST, JEBEŠ PRAVE NOVINARE; TREBAM UPISATI ŽURNALISTIKU......(al sam skroman )
I za kraj sorry zbog zviždanja peilikom intoniranja himne SCG, al šta cete tako ce biti i nama kada budemo igrali u gostima.......
Pa..da..uklapas se u profil,imas dugacak jezik i `lajav` si.....da ne bude nesporazuma ovo kazem u pozitivnom smislu,jer sam jedno vreme radila kao sportski novinar i tv voditelj (nisam zbog faxa stizala da postignem sve pa sam odustala),inace,rekli su mi to isto...zbog `jezika` sam i bila dobila posao.Plus odlicno psujem na ostalim stranim jezicima koje studiram tako da mirza ako se odlucis za ovaj poziv....give me a call.(simply to fill u in with swearings)
__________________
`You have to kiss a lot of frogs before you meet a prince`
ariel is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2004, 08:39   #116
MIRZA
Moderator
 
MIRZA's Avatar
 
Join Date: 02 2004
Location: Srebrenik (BiH)
Fave Players: Pirlo,Sheva,Topic, Kaladze, Papac, Salihovic
MIRZA is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by ariel
Pa..da..uklapas se u profil,imas dugacak jezik i `lajav` si.....da ne bude nesporazuma ovo kazem u pozitivnom smislu,jer sam jedno vreme radila kao sportski novinar i tv voditelj (nisam zbog faxa stizala da postignem sve pa sam odustala),inace,rekli su mi to isto...zbog `jezika` sam i bila dobila posao.Plus odlicno psujem na ostalim stranim jezicima koje studiram tako da mirza ako se odlucis za ovaj poziv....give me a call.(simply to fill u in with swearings)
Dragana uvrijedila si me......
Nisam ovo očekivao od tebe.....
Kako si mi mogla to uraditi??????
Zezam se ba, sve je OK
Nego zbog čega misliš da imam dug jezik, hajd ovo da sam lajav i nekako, mada sada moram prestati da psujem, "jebiga" mi je postala uzrečica...
Da ti pravo kažem poslije srednje škole, dakle za 1god. planiram upisati Ekonomski fakultet, vidicemo kako ce se stvari dalje razvijati, ali se nadam da cu uspjeti u tome.
__________________
Digni se iz pepela, kao sto put do sada, sad s mirisom ljiljana, ljubavi moja....
MIRZA is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2004, 11:18   #117
ariel
Registered User
 
ariel's Avatar
 
Join Date: 01 2004
Location: Novi Sad,Serbia/Florence,Italy
Fave Players: Maldini,Billy,Baresi,Nesta
ariel is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by mirza salihovic
Dragana uvrijedila si me......
Nisam ovo očekivao od tebe.....
Kako si mi mogla to uraditi??????
Zezam se ba, sve je OK
Nego zbog čega misliš da imam dug jezik, hajd ovo da sam lajav i nekako, mada sada moram prestati da psujem, "jebiga" mi je postala uzrečica...
Da ti pravo kažem poslije srednje škole, dakle za 1god. planiram upisati Ekonomski fakultet, vidicemo kako ce se stvari dalje razvijati, ali se nadam da cu uspjeti u tome.
Naravno da ces uspeti.Think positive
__________________
`You have to kiss a lot of frogs before you meet a prince`
ariel is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2004, 12:37   #118
DavieBoy
Moderator
 
DavieBoy's Avatar
 
Join Date: 09 2004
Location: Istok
Fave Players: NO PROFIT!!!
DavieBoy is an unknown quantity at this point
Quote:
Originally Posted by mirza salihovic
Dragana uvrijedila si me......
Nisam ovo očekivao od tebe.....
Kako si mi mogla to uraditi??????
Zezam se ba, sve je OK
Nego zbog čega misliš da imam dug jezik, hajd ovo da sam lajav i nekako, mada sada moram prestati da psujem, "jebiga" mi je postala uzrečica...
Da ti pravo kažem poslije srednje škole, dakle za 1god. planiram upisati Ekonomski fakultet, vidicemo kako ce se stvari dalje razvijati, ali se nadam da cu uspjeti u tome.
a mirza mogo bi bit stvarno novinar,mislim i ja obozovam sport,sviđa mi se novinarstvo,ali si nisam mogo dopustit da upiesem novinarstvo jer opet u nas u bosni prije posao dovije onaj koji ima stelu an ko ima zavrsen FAX,prezalosno..POZDRAV ARIEL!!!
da,majku im kako su mi se zgadili i ja sam volio da ih bugari zgaze ko primitivci su igrali 2 pol.al sta je tu je......de ti meni reci,ides li na tekmu protiv nerazzura tih malih govana???ako ides javi mi svoj broj moba,tako da se cujemo mozda skupa odemo...to je sve od mene..idem malo strebat ****IN' matematiku!!!SEE YA ALL!!!!_pe@ce_
__________________
No Al Calcio Moderno !
http://www.youtube.com/watch?v=HJcJK...e=channel_page
DavieBoy is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2004, 13:17   #119
MIRZA
Moderator
 
MIRZA's Avatar
 
Join Date: 02 2004
Location: Srebrenik (BiH)
Fave Players: Pirlo,Sheva,Topic, Kaladze, Papac, Salihovic
MIRZA is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by David_18
a mirza mogo bi bit stvarno novinar,mislim i ja obozovam sport,sviđa mi se novinarstvo,ali si nisam mogo dopustit da upiesem novinarstvo jer opet u nas u bosni prije posao dovije onaj koji ima stelu an ko ima zavrsen FAX,prezalosno..POZDRAV ARIEL!!!
da,majku im kako su mi se zgadili i ja sam volio da ih bugari zgaze ko primitivci su igrali 2 pol.al sta je tu je......de ti meni reci,ides li na tekmu protiv nerazzura tih malih govana???ako ides javi mi svoj broj moba,tako da se cujemo mozda skupa odemo...to je sve od mene..idem malo strebat ****IN' matematiku!!!SEE YA ALL!!!!_pe@ce_
Ma ništa od toga drug, nisam ti ja za to
Nevjerujem da cu ici gledat Milan sa Interom, problem broj 1. je što nemam gdje nabavit kartu, problem broj 2. je što mi za koju sedmicu počinje sezona u rukometu, pa sad imamo stalno pripreme isl sranja.......
Stoga ništa
LIJEPO SE PROVEDI!!!!!
__________________
Digni se iz pepela, kao sto put do sada, sad s mirisom ljiljana, ljubavi moja....
MIRZA is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2004, 11:39   #120
DavieBoy
Moderator
 
DavieBoy's Avatar
 
Join Date: 09 2004
Location: Istok
Fave Players: NO PROFIT!!!
DavieBoy is an unknown quantity at this point
Quote:
Originally Posted by mirza salihovic
Ma ništa od toga drug, nisam ti ja za to
Nevjerujem da cu ici gledat Milan sa Interom, problem broj 1. je što nemam gdje nabavit kartu, problem broj 2. je što mi za koju sedmicu počinje sezona u rukometu, pa sad imamo stalno pripreme isl sranja.......
Stoga ništa
LIJEPO SE PROVEDI!!!!!
jebiga jarane steta za tebe,ja se bas ponado,pa uclani se u milanclubrijeka tamo onda mozes nabavit karte tako mozes ici na skoro svr tekme,nisam znao da treniras rukomet,u kojem si klubu i koju poziciju igras,to je sve od mene,vidimo se burazzzzz.............
__________________
No Al Calcio Moderno !
http://www.youtube.com/watch?v=HJcJK...e=channel_page
DavieBoy is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
balkan


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is Off
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 23:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.