AC Milan Forums  

Go Back   AC Milan Forums > AC MILAN > MilanMania International

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26-01-2010, 07:43   #21871
ensar7
Registered User
 
ensar7's Avatar
 
Join Date: 05 2009
Location: GRAZ
Fave Players: Kaká, Pirlo, Nesta, Gattuso
ensar7 is on a distinguished road
Nasao:
Prima dell'inizio della partita tra Milan e Roma č stato esposto uno striscione di contestazione verso Clarence Seedorf per qualche atteggiamento non gradito dagli ultrŕ rossoneri. Lo striscione recitava "04-10-2009: Seedorf arrogante, porta rispetto a chi, per vederti camminare, paga il biglietto".
ensar7 is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2010, 07:55   #21872
ensar7
Registered User
 
ensar7's Avatar
 
Join Date: 05 2009
Location: GRAZ
Fave Players: Kaká, Pirlo, Nesta, Gattuso
ensar7 is on a distinguished road
Ne mogu da nadjem sliku, desilo na tekmi protiv Rome na San Siru. Ukucaj te na google:
Seedorf arrogante, porta rispetto a chi, per vederti camminare, paga il biglietto

Nace te hiljade linkova foruma gdje se to raspravlja i novinski clanaka. Al ne mogu nigdje da nadjem sliku. A vidio sam je na gazzetti. Eto toliko, da ja pametujem gluposti. Znaci ako nesto kazem, onda i stojim iza toga. Ali izgleda da Curva Sud i ja imamo pogresno misljenje o velikom sampionu. Svi smo mi coravi.
ensar7 is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2010, 08:07   #21873
mugello
Registered User
 
Join Date: 08 2009
mugello is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by ensar7 View Post
Ne mogu da nadjem sliku, desilo na tekmi protiv Rome na San Siru. Ukucaj te na google:
Seedorf arrogante, porta rispetto a chi, per vederti camminare, paga il biglietto

Nace te hiljade linkova foruma gdje se to raspravlja i novinski clanaka. Al ne mogu nigdje da nadjem sliku. A vidio sam je na gazzetti. Eto toliko, da ja pametujem gluposti. Znaci ako nesto kazem, onda i stojim iza toga. Ali izgleda da Curva Sud i ja imamo pogresno misljenje o velikom sampionu. Svi smo mi coravi.
Ma kralju pusti leptira,on je u pravu a mi i curva sud nismo,on vidi ono što mi i curva sud ne vidimo.On je očigledno veliki seedorfov fan i nemoj mu ga dirat.Pa sami zvižduci seedorfu na utakmicama sve govore o tom igraču ali on očigledno nema tona na tv-u ili ne želi čuti i shvatiti surovu istinu i poruku navijača,ali ajde čovjek je rekao svoje mišljenje ali netreba solit pamet nama ostalima što se tiče ovog igrača(seedorfa).
mugello is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2010, 08:14   #21874
Efekat leptira
Registered User
 
Efekat leptira's Avatar
 
Join Date: 01 2010
Location: Subotica, Serbia
Fave Players: Savićević, Maldini, Serginho, Ambrosini
Efekat leptira is on a distinguished road
druže.. ako je to 4okt 2009 onda je to nemoguće jer smo tog dana gostovali atalanti.. a ako je 10aprila 2009 onda takođe nešto ne štima jer smo 11apr gostovali u veroni..

http://lavovi.com/strane/strana.php?...=Milan&sport=0 (evo ti i link čisto da ne bude da pričam napamet)

ali nbt.. sve i da je to tačno, i uopšte ne sumnjam da ima istine jer kapiram da nisi to izmislio.. onda je zaista žalosno i tek sad shvatam Maldinija koji je nazvao navijače razmaženim i nedostojinim, jer kad se najvećem fudbaleru ovog kluba (bez preterivanja) priredi onakav sramotan oproštaj.. onda me ne čudi što se i sedorfu ovakvi transparenti upućuju i što se igrači i treneri koji su mnogo manje doprineli nego klarens više cene i poštuju..

kao što rekoh, vreme je jedini i neumoljiv dokaz svega.. ja bih bio najsrećniji kada bi sedorf tebe demantovao , a mene pirlo.. pa gde bi nam bio kraj.. U svakom slučaju, mislim da zaista preoštro napadate čoveka koji nije to zaslužio.. ja pirla i gatuza posmatram kao velike šampione i to će uvek biti za mene.. kažem kakvo je trenutno stanje stvari, to ne znači da se neće promeniti.. ali biti fan Milana a tako pričati o takvom igraču.. shvatio bi da je neki favali, kaladze, neka pridošlica.. ovako sam i dalje potpuno zatečen vašim razmišljanjima i preoštrim kritikama.
Efekat leptira is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2010, 08:39   #21875
Efekat leptira
Registered User
 
Efekat leptira's Avatar
 
Join Date: 01 2010
Location: Subotica, Serbia
Fave Players: Savićević, Maldini, Serginho, Ambrosini
Efekat leptira is on a distinguished road
a tek sam sad video ovaj tvoj post sa prethodne strane pa da dam samo kratku repliku..

dakle, ne bih se ponavljao.. ti ne vidiš konstantnost kod sedorfa, ne vidiš da se vraća nazad, ne vidiš njegov učinak, kao što ja ne vidim pirlov već 2 godine i apsolutno tu više nema priče.. svako može da posmatra utakmice iz svog ugla.. mene nećeš ubediti da sedorf stane kad izgubi loptu, dok ne vidim svojim rođenim očima kao što me nećeš ubediti u pirlovu konstantnost (o gatuzu je suvišno govoriti)

ali što se tiče te formacije koju si pokušao da ismeješ.. dakle

......................abbiati.......................

oddo.......nesta..........onjevu/silva.......zambrota/antonini


.....................ambrosini...............

.........becks...................seedorf.........


pato................marco..............rone.........


e sad, to što su becks i seedorf malo iznad ne znači da oni nemaju ulogu u defanzivi, naprotiv.. ako neko može da gilja i ko konj da istrči i da 110% sebe to je bekam.. u realu je kapelu doneo titulu na mestu zadnjeg veznog ako se sećaš.. on je univerzalac i ja verujem da bi se fenomenalno snašao.. sa ovakva 3 igrača.. gde je jedan klasičan dm a druga dvojica odlični trkači tim bi dobio i u defanzivi i u napadu.. ko će deliti lopte? pa bekam gađa u trepavicu, pogodio je i marca u ned ali ovaj nije mrežu.. to je jadan pravi čvrst, jak, hitar, napucan vezni red.. bez pravog kreativca kao čelsi.. lampard essien ballack.. istina njihov jači ali je zato naš napad ubojitiji.. a naravno, za sve postoji zamena.. pa ako ne ide tako, ajde nek izađe sedorf, ako ne može beks pa nek proba neko drugi.. ja se slažem da nije vreme za eksperimente.. ali ovo je poslednja šansa.. jer ja bih sad smeo da stavim 100e kako ti kažeš da mi sa 2dm klasična i ovakvim pirlom, ponavljam ovakvim, nemamo šanse ne za trofej, već ni za 2. poziciju.

Ipak se post malo odužio, a sad će rukomet.. moram u kladionicu.. svim komšijama protiv austrije nek je sa srećom.. pa se čujemo.. u narednim nadam se zdravim i argumentovanim raspravama
Efekat leptira is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2010, 08:57   #21876
geoff
Registered User
 
geoff's Avatar
 
Join Date: 01 2007
Location: Hrvatska
geoff is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by Efekat leptira View Post
ali ova izjava me je posebno nasmejala, citiram "al sta ces kad taj trojac u sredini: Ambro-Pirlo-Ringhio nisu mogli nista vise ni izvuc protiv presnaznog Intera na tom dijelu".. znači ako je tebi vezni red Kambijaso-Muntari-Zaneti presnažan! ti imaš ozbiljnih problema sa rezonovanjem stvari i elementarnom logikom.. to je dečko vezni red koji nije prešao pola protiv Barse u oba meča, to je vezni red koji igra na kontre protiv barija, to je vezni koga je sijena nadigrala i uniištila, vezni red bez lucidnosti, obični trkači koji ispadaju smešni protiv ozbiljnih ekipa.. nažalost u duelima sa gatuzom i pirlom, smešni ispadaju samo ova dvojica.. pa čak i sa igračem više

Dalje, izjava citiram "Sta se tvoj Seedorf zagrijava? Ringhio je naznacio da je povrijedjen, da ne moze vise trcat, ima zuti karton, a ovaj polako ustaje, lagano zagrijavanje".. ova tvoja izjava apsolutno sve govori.. toliko je tužna i jadna da ja ne mogu verovati da si tako nešto napisao u pokušaju da opravdaš idiotluk gatuza koji davno nije zabeležen u analima modernog fudbala (isključivi krivac za prvi gol, nije ispratio tiaga motu, isključivi krivac za drugi gol i još pravi drugi žuti)
S ovim se u potpunosti slazem, interova veza bez ideje je u ozbiljnim pogledima katastrofalna, s tim da je muntari koljac koji treba dobit crveni do 25. minute

Slazem se i da seedorfovo zagrijavanje ne moze biti uzrok gattusove stravocne igre u prvoj utakmici.

S ocjenom seedorfa se ne mikako ne mogu slozit, posto je on ove sezone odigrao JEDNU dobru utakmicu, protiv reala u madridu. A njegovo nezalaganje traje prakticki od 2005. godine, to je alibi igra, a ne profesionalizam.

Inace, pises dobre postove, dobrodosao!
geoff is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2010, 09:37   #21877
Efekat leptira
Registered User
 
Efekat leptira's Avatar
 
Join Date: 01 2010
Location: Subotica, Serbia
Fave Players: Savićević, Maldini, Serginho, Ambrosini
Efekat leptira is on a distinguished road
hvala za dobrodošlicu svima ali ajde da budem skroz precizan pošto vidim da drugačije nije moguće

milan sampdoria (strelac fenomenalnog gola, povukao akciju za isti)
http://www.youtube.com/watch?v=Or6Of8mXtwY

milan bologna (strelac odlučujućeg gola, sam uradio sve kod postizanja istog)
http://www.youtube.com/watch?v=z1Av2rcGD94

milan cagliari (strelac prvog gola, odlično partija svih 90min)
http://www.youtube.com/watch?v=chnLHwqHOOM

catania milan (gađa u 90. min huntelara u trepavicu i direktno učestvuje u akciji postizanja 1. gola)
http://www.youtube.com/watch?v=goJi7-i3FzE

marsej milan (dve nerealno lucidne i perfektne asistencije za pipa i ogromna 3 boda) takodje igrač utakmice
http://www.youtube.com/watch?v=MgLnpD66yBc

napoli milan (ponovo super asistencija ka pipu za prvi pogodak)
http://www.youtube.com/watch?v=xlPOO7Hiwlo

o dvomeču protiv reala mislim da ne treba da stavljam linkove, svi su videli njegov učinak
osim Esnara iako je statistika uefe pokazala 10,4 km ali dobro.. treba ipak verovati našem prijatelju, on mu je kilometre izbrojao očima, jebeš uefu..

ako se uzme u obzir da ostatak sezone čini još 5 poraza, dva bleda remija protiv barija i livorna (0:0 oba), -u kojima skoro niko nije zaslužio prelaznu ocenu.. i da je 2 meča propustio zbog povreda svega ostaje još nekoliko mečeva gde je klarens apsolutno zadovoljio bez obzira što nije učestvovao direktno kod golova i par mečeva u kojima jeste podbacio (atalanta i lacio ali to je jako diskutabilno)

u svakom slučaju, nadam se da ćete posle ovog kratkog flešbeka uspeti da ukapirate težinu svojih kritika koje ste osuli po igraču koje ove sezone ne da igra očajno kako ste naveli već je jedan od istaknutijih pojedinaca

dakle, svako ko nije sujetan nek se javno izvini sedorfu, ne meni.. a čiji je ego krvoločno sujetan, nek i dalje tvrdi kako je on ispušena muštikla koja ne trči i ne doprinosi napadu Milana..

ali nek vam sve to ide na čast!
Efekat leptira is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2010, 10:00   #21878
DUCO
Registered User
 
DUCO's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Macedonia
Fave Players: Nesta ,Gourcuff,RIVERA,Kaka,Pato,MALDINI,Sheva
DUCO is on a distinguished road
hhaha carevi ste bre svaka cast oziveli ste malo foruma samo tako produzite

za mene seedorf e nie toliko los koliko sta pirlo pa pirlo igra celu sezonu i osven sa reala ni e nesto pokazao posebne partije.
a oko becama u sredini ne dolazi u obzir ja bi volio da igra nad Rino ili jbg mora manekenceto da igra,evo pato nece se vratiti za so man . utd. ali sta ja to znam kad se ono to povredio sta mu e ozledeno mozda e poceo da posetuee brovima
__________________
NO KAKA NO PARTY
http://www.youtube.com/watch?v=0HQLt...eature=related

GAME OVER
DUCO is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2010, 10:24   #21879
MEMO
Registered User
 
MEMO's Avatar
 
Join Date: 10 2009
Location: croatia
Fave Players: maldini,batistuta,tiago silva
MEMO is on a distinguished road
reci cu vam ja nesto oko seedorfa.kad sam ga vidio u nedjelju da ulazi,meni je bilo prosto neugodno.bas neki cudan osjecaj.tako velika utakmica i bitna,a on ulazi s klupe.ja otkad pamtim nogomet,on nikad nije nama bio rezerva u tako velikoj utakmici.i bilo mi ga zao.i da,vidjelo se da nije to onaj pravi seedorf koji bljesne u derbijima.po meni,on ako ne pocne utakmicu,ne treba ni ulaziti.jer imam feeling da mu puca kurac kad je rezerva i da se zato osvecuje treneru.i jos nesto.ja njega potpuno shvacam.znam sta mu se vrti po glavi.znam to po sebi.igram nogomet citav zivot,i kad igram nogomet bitno mi je protiv kog igram,to mi je najbitnije.ako igram protiv nekih levata ili totalnih neznalica,onda igram kao oni,spustam se na njihovu razinu,tocnije receno,bude me sramota.ali,kad igram protiv neke super ekipe,kad je to najozbiljnije moguce,kad je vrhunski tempo,kad se iznojim ko picka,onda i ja igram najbolje moguce,ostavim dusu na terenu.e to isto,mada,apsurdno je to sto usporedjujem sebe sa seedorfom,on profesionalac,ja amater,on zaradjuje nekoliko milijuna godisnje,a ja dobijem 200kn po utakmici )),ali zelim reci,on ako igra protiv malih ekipa on ce igrati kao ta mala ekipa,uklopit ce s njima,nece dati najbolje od sebe,ako nije u prvom planu,ako je rezerva,bolit ce ga kurac.i to se pokazalo tako milijun puta.a naprimjer,kao protiv reala,on ce da bude onaj pravi,onaj sto nam je donijeo naslove i pobjede.znaci,zakljucak je,njemu treba dati odrijesene ruke,dati mu bitnu rolu,ili,treba mu se zahvaliti i raskinuti ugovor.sve ostalo,sve izmedju toga je kurton.a da se mene pita,nek on igra lose i seta po terenu protiv siene i takvih ekipa,al ako ce protiv man utd ili barce ili slicno nesta u ligi prvaka odigrati super,ja bi ga onda ostavio.budi konj i sramoti se protiv siene,al protiv manchestera budi zvijer i pokazi zasto si osvojio 4 lige prvaka, i to s tri razlicita kluba.Seedorf,gospodine,na tebi je red.blizi se man utd.daj nam razlog da te i dalje volimo i cijenimo!
MEMO is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2010, 10:26   #21880
alberto
Registered User
 
alberto's Avatar
 
Join Date: 09 2007
Location: Bosna
Fave Players: Maldini,Barezi,Pirlo,Rino,Pipo.
alberto is on a distinguished road
DAjte ljudi manje rasprave..PA ocito je da Sedorf velike utakmice igra FENOMENALNO...Ali protiv Intera je bio los,zato sto je nespreman,nije trenirao nikako...
Dalje..Mi napadamo,masimo zicere,Cezar brani nemoguce i onda sudija svira faul(koji po meni nije ni bio,a ako je i bio nije ni blizu na onom mjestu gdje je sudija pokazao nego jos metar dva desno)i mi primimo go..Tu se sve raspada..Ali vjerujem da je Roni pogodio penal mi bi dali jos jedan go...
Takodje mislim da je Marco bio dobar,mozda ne odlican ali dobar sigurno...
I neki kazu da Marco nedaje golove????Nidje veze...
__________________
ACMILAN !!!!!Inter !!!Juve !!!
KAKA????Ko je to???
alberto is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2010, 10:28   #21881
pece4ever
Registered User
 
pece4ever's Avatar
 
Join Date: 04 2006
Location: Macedonia, Skopje
Fave Players: SFRJ Reprezentativci
pece4ever is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by geoff View Post
Sto se tice rasprave o Pirlu. Kao sto je ensar mislim naveo, sto god mi mislili o njemu ( o pirlu naravno), bez njega nasa igra ne postoji. Ta koliko se puta protiv intera on samo vracao po loptu u nas sesnaesterac i tako ju iznosio s nase polovice ili koliko je puta sjajno prebacio stranu. I onda se nakon tih sjajnih defanzivnim poteza ne moze ocekivati da jos i u napadau kreira ne znam sta.
To je zato sto je ta jedina pozicija za koju mi nemamo nikakvi, ama bas nikakvu zamenu, uzeli i primaveru i igrace na pozajmici, sto znaci, Pirlo nema konkurencije na tu poziciju, on je maestro, on je po meni jos najbolji igrac na tu poziciju, kolko god hvalili i dizali do neba Xavija.
Ali, kad bi Pirlo dobijo strasnu konkurenciju na tu pozciju on bi odigrao kako sto treba, iako zeli naglasiti, da Pirlo posle svetskog prvensvta 2006 ne igra fudbal, bar ne kakvog znamo da moze, a moze puno bolje.
A za Seedorfa necu pricati puno, posto i ja se slazem sa Leptirom, da je on jedan od nosecih stubova nase igre vec dugacko vreme, i da uvek daje maksimum, i da mu se netreba uzimati samo lose utakmice, jer ako pocnemo da trazimo ko je ima vise losih utakmica izmegju Seedorfa, Pirla i Rina, onda je Pirlo na prvo mesto.

Isto tako se slazem sa Ensarom, da moramo promeniti taktiku i stratati sa dva spica, za Borielom i Huntelarom, zalosno je imati Ronaldinha i Bekama sa strane sa odlicnih centarsuteva,a ne iskoritit ove dvojce koje znaju biti ubistveni u sesnaestercu.
__________________
Forza MILAN il club piu titolato nel MONDO e Forza VARDAR il club piu migliore nella MACEDONIA.

FOREVER
pece4ever is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2010, 11:22   #21882
ensar7
Registered User
 
ensar7's Avatar
 
Join Date: 05 2009
Location: GRAZ
Fave Players: Kaká, Pirlo, Nesta, Gattuso
ensar7 is on a distinguished road
Sutra je Seedorf u prvoj postavi. Jedva cekam da gledam tekmu
Eto, dogovoreno. Do sutra navecer nece te vise cuti ni jedan moj komentar ni o Seedorfu, ni o Pirlu, ni o Ringhiu, ni o Leonardu, ni o Bogu ocu. Ostavljam vas mirne za sutrasnju tekmu, pa cu sutra da iznesem svoje iskreno misljenje o Seedorfu, Pirli, Klaasu, i ostalima.
Pozdrav iz Graza

edit: sorry, ne igra. Evo sad sam procitao koje pozvan za sutrasnju tekmu na Gazzetti. Beckham i Seedorf odmaraju (znaci u sastavu su protiv Livorna).

Last edited by ensar7; 26-01-2010 at 11:28.
ensar7 is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2010, 05:07   #21883
huss
Registered User
 
huss's Avatar
 
Join Date: 11 2006
Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina
Fave Players: Weah, Van Basten, Savicevic, Kaka
huss is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by ensar7 View Post
Sutra je Seedorf u prvoj postavi. Jedva cekam da gledam tekmu
Eto, dogovoreno. Do sutra navecer nece te vise cuti ni jedan moj komentar ni o Seedorfu, ni o Pirlu, ni o Ringhiu, ni o Leonardu, ni o Bogu ocu. Ostavljam vas mirne za sutrasnju tekmu, pa cu sutra da iznesem svoje iskreno misljenje o Seedorfu, Pirli, Klaasu, i ostalima.
Pozdrav iz Graza

edit: sorry, ne igra. Evo sad sam procitao koje pozvan za sutrasnju tekmu na Gazzetti. Beckham i Seedorf odmaraju (znaci u sastavu su protiv Livorna).
Znaci do sutra necemo doc do 1470te stranice :Ppp Nemam nista protiv, samo prijatelju postovi su ti malo obeshrabrujuci za citanje. Napravi nekad malo razmaka izmedju znakova interpukcija ili odvoji redove, cisto radi preglednosti.
huss is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2010, 09:40   #21884
mrki
Registered User
 
mrki's Avatar
 
Join Date: 04 2005
Location: Croatia
Fave Players: Maldini, Boban, Inzaghi
mrki is on a distinguished road
Pozdrav ljudi!! Nisam imao volje uopće paliti forum nakon debakla u nedjelju, ali drago mi je što se napokon vode smislene rasprave. A neki se bune što su postovi predugački... hahahahaha!!!!

O svemu cu pisati veceras nakon utakmice jer sada nemam vremena, pa da i ja kazem nesto o temama Borriello-Huntelaar, Seedorf, Pirlo, Leo itd.

Pato je teze ozlijeden? Milanlab nastavlja sa fantasticnim riješenjima kod povreda mišića!!
__________________
"Where others have succeeded, I have always failed..." Jacques Clouseau
mrki is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2010, 13:25   #21885
ensar7
Registered User
 
ensar7's Avatar
 
Join Date: 05 2009
Location: GRAZ
Fave Players: Kaká, Pirlo, Nesta, Gattuso
ensar7 is on a distinguished road
evo i sastava za veceras:
MILAN: Abbiati; Zambrotta, Bonera, Kaladze, Antonini; Flamini, Gattuso, Jankulovski; Di Gennaro; Huntelaar, Inzaghi.
4-3-1-2

UDINESE: Handanovic; Isla, Coda, Zapata, Pasquale; D'Agostino, Inler, Sammarco; Sanchez, Floro Flores, Di Natale
4-3-3
ensar7 is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
balkan

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is Off
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 03:24.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.