Milanezi s Balkana
Aaaaa, koliko sam se iznervirao. Sačekao malo da ne opsujem ko zna koga sve...
Nezaslužena 2 boda manje, bez nekoliko prvotimaca i jos nekoliko rezervnih smo mogli rešiti za 25 minuta, toliko o neporaženom ove sezone. Njihov poništen nije ništa naspram našeg, pre svega naš bi rešio utakmicu verovatno i lopta je ušla definitivno u gol, njihov diskutabilan i nije imao toliku važnost.
Pato opet nula, razumem da ga grade i sve ali ništa nije pokazao, ništa! Šaravi dosta bolji od njega. Urbi i Robinjo sjajni, oslobadjali se, dosta trčali, sa loptom dobri. Ustvari do tog 60-70 svi su bili dobri. Onda umor stize i mora Ambro jer nema ko drugi. Na kraju daju gol iz Silvine greške, s obzirom da pogreši vrlo retko i u ovo ih je pošteno usralo.
Sve u svemu, mogli smo ovo i pored svega dobiti, povukli se previse ali opet ništa ne bi bilo od toga da je priznat gol.
Imamo ipak lakši raspored, bolji smo i verujem da ćemo uzeti ligu ovakvom igrom, bez obzira na ovu glupost večeras.
Devilcool
Reply
MA KAKVA KLUPA STA PRICATE NEMA KO DA IGRA 2 - 0 BE ALLLLL PA TREBALI SU NASI DA PREKINU UTAKNICU DA ZGAZU ONOG LENISKOK MAMU MU JEBEM KAKO NIE VIDEO ON TO A CELI SAN SIRO E VIDEO KAKO !!!

necu da pomislim kako ke bude na kraj sa bodovima mozda ce da 2 1 bod resavati skudeto.

p.s. ako imamo ULTRASI nek pobiju onog Antoini momak e totalni krivac kod gola nema sta da okrivate silva on e dodao do antoni sa glavom ovaj pogresio i onda stao u mestu i nie pokrio pepe na boku,
Daniele de Rossi in red & black Sad

http://www.youtube.com/watch?v=bSJmMc1cvac RINO GATTUSO ENERGY
Reply
polako ljudi i mene je zajebalo na kladionici za masne pare i sudac i sve pa se opet ne nerviram

a jbg pokradeni smo šta sad ajmo ić plakat

FORZA MILAN IDEMO DALJE SCUDETTO ĆE BITI NAŠ!!!!!!!!!!
Reply
Antonini je takav igrač, jednostavno nema dovoljno kvaliteta, i sam je to rekao, čini mi se da je bio taj članak na forumu starom. Psovati ga i kritikovati ok, ali baš da ga prebiju... Smile
A Juve će izgubiti kad tad, obiće se im se ova tekma u glavu već. Važno je da mi igramo našu igru i svaki njihov kiks iskoristimo, na kraju krajeva, u slučaju i da pobede u zaostalom meču to su 2 boda. Na kraju je svaki bitan ali ni to nije velika razlika i jednim se mečom može uništiti.
Devilcool
Reply
[Image: 421747_342866079085745_112951102077245_9...0400_n.jpg]
evo slika ubavo se gleda cela situacija glavni sudija pokazue na centrar :/
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-a...0400_n.jpg
AUUUUUU decki muabeti Mezbah da uhfatila nastinka .

ANTONINI MERDAAAAAAAAAAA.....
http://www.youtube.com/watch?v=mmBBKxcnJ...re=related

juve sei un patetico..

mislio sam da ce se smirim ali potpali su me izjave bufon i chielini mami cu im.
Daniele de Rossi in red & black Sad

http://www.youtube.com/watch?v=bSJmMc1cvac RINO GATTUSO ENERGY
Reply
Razvalili smo ih 60min i onda nismo imali snage. Da smo imali recimo Nesta da malo uskoči umjesto MExesa i kojeg veznog ala Flamini, Aquilani ili da ne pricam Boa...

I ovako bi oni bili mrtvi sa 2-0 u 25.min, i tko zna mozda bi im i treci uvalili jer su bili koma kad smo ih stisnili, sve smo im zatvorili.

Sada sam po prvi puta uvjeren da je Juve blize scudettu, jer ovo sve nije slucajno. Zna Galliani zasto ludi.

Conte mu je vikao da je ovdje mafia! Za to neka ide na sud... pa nek tamo prica sto mu pada na pamet.

Cigan Chiellini, kazu da ga je Ambro zašakirao u tunelu?

I grande Boban! i on je imao okrsaj sa Conteom. A veliki šampion Gigi Buffon - malo mogren...

Tako su nam ukrali scudetto 2005, kada je bio penal na Cafu-u...

Cigani!

"It will not be easy. That is why I have always failed where others have succeeded..." Jacques Clouseau Grinser044Icon_lol2
( Massimo Morratti )
Reply
(02-26-2012, 01:08 AM)mrki Wrote: Razvalili smo ih 60min i onda nismo imali snage. Da smo imali recimo Nesta da malo uskoči umjesto MExesa i kojeg veznog ala Flamini, Aquilani ili da ne pricam Boa...

I ovako bi oni bili mrtvi sa 2-0 u 25.min, i tko zna mozda bi im i treci uvalili jer su bili koma kad smo ih stisnili, sve smo im zatvorili.

Sada sam po prvi puta uvjeren da je Juve blize scudettu, jer ovo sve nije slucajno. Zna Galliani zasto ludi.

Conte mu je vikao da je ovdje mafia! Za to neka ide na sud... pa nek tamo prica sto mu pada na pamet.

Cigan Chiellini, kazu da ga je Ambro zašakirao u tunelu?

I grande Boban! i on je imao okrsaj sa Conteom. A veliki šampion Gigi Buffon - malo mogren...

Tako su nam ukrali scudetto 2005, kada je bio penal na Cafu-u...

Cigani!

Tu situaciju i dan danas pamtim..Zambrotta je povukao Cafua, a ono smeće od Colline koji je za mene jedna najobičnija nakaza nije svirao čist penal...
3bandiera MILANO SIAMO NOI!!!! 3bandiera
Reply
Mislio sam da ću nakon prespavane noći moći napisati smireniji komentar, ali i dalje nemogu

Sport više definitivno nije za gledanje, sve same korupcije, namještaljke...i prije ih je bilo, ali barem nisu bilo ovako očigledne, ovo postaje žalosno, od mog lokalnog kluba, preko repki, lige prvaka (barselona) pa do serie a, nemože čovjek da se ne nervira, a ljubav je ogromna, da bi se to tek tako moglo ostavit po strani.

I onda se neko nađe pametan i čudi se kada navijači prekidaju utakmice, ubacuju pirotehniku u teren, pljuju po upravi i igračima. Ti koji se čude neka se onda ne nerviraju kada im se timu sve krade, sami pristaju na to.
A čelnici serie a (uključujući i naše) su napravili odličan potez donešenjem zakona i uništavanjem velikog broja jedinih osoba koje su koliko toliko mogle nešto promijeniti

Onore alla Fossa!



Reply
Nisam jos ohladio i ispuhao pa necu da pisem jos uvijek utiske samo cu da prenesem naslove jutrosnjeg izdanja Tuttosporta(Torino) dokle to sve ide sve vam je jasno...samo procitate prvi naslov i onda se zapitate sta sam ja sinoc gledao ili sam mozda sanjao....MERDA!!!

Juve are attacked
Galliani blasts Agnelli, Conte and the referee
On TV further accusations to the Coach, who recognises goal not given to Milan, but underlines the Bianconeri one denied too

Pratim malo izvjestaje sa lica mjesta od sinocnje utakmice...slazem se sa @Mrki ...Galliani je predugo u fudbalu da bi bez razloga tako burno protestvovao i dozvolio sebi luksuz da napada sve redom...ima neka pozadina...
Ono sto mi je najvise drago je Zvone....svaka cast...kazu da je dosovno poludio i napao Contea zato sto je ovaj reko kao i nama je ponisten gol iz offside i to je to...na tu njegovu recenicu Boban je odljepio i napao ga pred svima ....
Treba jos malo vremena da prodje da se sve stisa pa da ljepo iskomentarisemo tekmu imamo o cemu pisat...
... 119 anni di storia, combatti per la gloria ...
Reply
(02-26-2012, 10:54 AM)Maji_TZ Wrote: Nisam jos ohladio i ispuhao pa necu da pisem jos uvijek utiske samo cu da prenesem naslove jutrosnjeg izdanja Tuttosporta(Torino) dokle to sve ide sve vam je jasno...samo procitate prvi naslov i onda se zapitate sta sam ja sinoc gledao ili sam mozda sanjao....MERDA!!!

Juve are attacked
Galliani blasts Agnelli, Conte and the referee
On TV further accusations to the Coach, who recognises goal not given to Milan, but underlines the Bianconeri one denied too

Šta jedu govna bez veze..ono je bilo jebeno zaleđe i još je Vidal srušio Robinha u kaznenom prostoru..Talijani ovaj susret uspoređuju sa onime između Intera i Juventusa kada je Iuliano srušio Ronalda,nazivaju Contea licemjerom...uglavnom kad Juve ne može tu su ljudi u crnom...

Ali riba smrdi od glave,Blatter TREBA uvesti video tehnologiju..I se meni učinilo ali šta nije Tagliavento prvo pokazao na centar?????
3bandiera MILANO SIAMO NOI!!!! 3bandiera
Reply