PDA

View Full Version : Milanezi sa Balkana


Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118

mrki
08-04-2009, 10:54
Hoćete o navijačima? Ja ne navijam za Hajduh Split. Ali jedno je točno: Torcida Split je prva organizirana ultras grupa u EUROPI, nastala 1950 god. Pa uzoeu na južnoamerikance. U bivšoj državi bilo je poznato da nitko nikada nije išao u Split neorganizirano tj. bez pratnje policije. A Split je PUNO manji grad od Zagreba ili Beograda. Tako da te sve rasprave baš i nemaju smisla.

Uglavnom, ne vjerujem da ce KAka' otići, ali sam čuo da je tražio od Milana plan za narednih 5 godina. Pa nije on poludio, vidi da se sve raspada potpuno.

deejaysale
08-04-2009, 14:29
Jaooo mila majko šta rade Barcelonisti Oddu,ništa taj igrač nije bolji nego prije,ne daj bože vratit ga i onda kad se sjetim da je ON Odda htio,a Henrya se u Juvetu riješio....,ne mogu vjerovat da takve odluke radi normalan i pametan čovjek!
ODDO NEEEEEE

geoff
08-04-2009, 14:35
Sale, takve odluke radi samo ON:)

milanista mosta
08-04-2009, 15:00
Ja jadan samo napiso, treća skupina u hrvata i prozvaše me nacionalistom, ovakvim, onakvim...bože sačuvaj, bože sačuvaj...
A što me ne volite :D
FORZA MILAN :D

rinogattuso
08-04-2009, 15:37
Pato izjavio za MN da zeli da Ancelotti jos dugo bude trener i da se ekipa treba zajedno izboriti i vratiti na stare staze.

Ronaldinho je rekao da se osjeca spremnim i da polako pocinje vracati formu sa pocetka sezone,da vise nema bolova i moze trenirati u kontinuitetu.

Mislim da je ovaj problem vecerasnjeg Bavarskog Giganta vise trenerske struke nego falsa pojedinih igraca.Pa Klinsman je onaj uspjeh sa njemackom repkom uzeo na racun danasnjeg trenera Loewa koji je za mene jako dobar strateg.

Vidi se koliko je danas bitna konkurencija u ekipi i kontinuirana kupovina igraca,primjer Branislav Ivanovic odlican stoper koji igra svaku tridesetu tekmu dobije priliku i to na koji nacin vrati!

milanista mosta
08-04-2009, 19:05
Mislim da je ovaj problem vecerasnjeg Bavarskog Giganta vise trenerske struke nego falsa pojedinih igraca.Pa Klinsman je onaj uspjeh sa njemackom repkom uzeo na racun danasnjeg trenera Loewa koji je za mene jako dobar strateg.


Složio bih se s Guus Hiddinkom koji je reko da treneri nisu toliko bitni koliko to javnost implicira i da su igrači uvijek u prvom planu.

Mislim, koja je logika da je Klinsman bio drugi na svijetu a sad mu Wolfsburg i Barcelona uvale 9 komada u dvije utakmice? Jel igra Klinsy ili tamo nekih 11 momaka?

Slažem se s Guusom...

Bosniaco
08-04-2009, 21:39
Ja jadan samo napiso, treća skupina u hrvata i prozvaše me nacionalistom, ovakvim, onakvim...bože sačuvaj, bože sačuvaj...
A što me ne volite :D
FORZA MILAN :D
Znas sta je ti papak odvratni, ti nisi hrvat, ti si Hercegovac, zivis u drzavi koja se zove Bosna i Hercegovina, predpostavljam da si katolicke vjeroispovjesti, znaci ti si Bosansko Hercegovacki katolik a ne "Hrvat" kako ti se nazivas, nemoj da brukas prave Hravte sa predstavljam takvim, brukas ljude koji ustvari jesu Hrvati koji su iz Hrvatske, a ti svoje komplekse prosipaj negdje drugo. Uzmi za primjer mrkija, Saleta i ostale momke koji su pravi Hrvati a ti si jedan obicni Debil.

Lijepo su vam Red Army napisali, tvoj dedo je navijao za Velez, jer Zrinjski nije postjao do rata, ako je postojao nikad niko nije cuo za njega je se nigdje nije natjecao. Znaci nemoj da prosipas svoje gluposti ovdje po Milanovom forumu, nego idi na utakmicu kad si face, pa da dobjes malo po toj "njuski" od kornjaca plus od Red Army-a

Sad vozdra

milanista mosta
09-04-2009, 03:58
Znas sta je ti papak odvratni, ti nisi hrvat, ti si Hercegovac, zivis u drzavi koja se zove Bosna i Hercegovina, predpostavljam da si katolicke vjeroispovjesti, znaci ti si Bosansko Hercegovacki katolik a ne "Hrvat" kako ti se nazivas, nemoj da brukas prave Hravte sa predstavljam takvim, brukas ljude koji ustvari jesu Hrvati koji su iz Hrvatske, a ti svoje komplekse prosipaj negdje drugo. Uzmi za primjer mrkija, Saleta i ostale momke koji su pravi Hrvati a ti si jedan obicni Debil.

Lijepo su vam Red Army napisali, tvoj dedo je navijao za Velez, jer Zrinjski nije postjao do rata, ako je postojao nikad niko nije cuo za njega je se nigdje nije natjecao. Znaci nemoj da prosipas svoje gluposti ovdje po Milanovom forumu, nego idi na utakmicu kad si face, pa da dobjes malo po toj "njuski" od kornjaca plus od Red Army-a

Sad vozdra

Koji nacionalizam majko moja. Mislio sam da u BIH žive tri konstitutivna naroda - Srbi, Hrvati i Bošnjaci al izgleda da sam se prevario. Hvala Bosniaco brate moj što si mi pojasnio.

vladomilan
09-04-2009, 05:38
Crvena Zvezda ima najbolje i najbrojnije navijace od svih vasih klubova...

rinogattuso
09-04-2009, 05:42
ovo sve ode u krasni!!

Niko ni rjeci o tome da je Kaka rekao da ostaje dozivotno u Milanu naravno ako ga zele!!

milanista mosta
09-04-2009, 05:42
Crvena Zvezda ima najbolje i najbrojnije navijace od svih vasih klubova...

Pa kad vas ima 2 milijuna.

mrki
09-04-2009, 06:03
Bosniaco ti se ponašaš još gore od onoga što sam osudio! Jeste vi svi poludili ili šta? Kupite si 10-ak knjiga i 3 mjeseca čitajte da se malo razbistrite u toj vašoj mutnoj glavi.

OD SADA MOLIM da se ne spominju direktne uvrede. Stavljajtre klipove navijača, pričajte o repkama ( meni je to super ), diskutirajte, ma psujte iz šale. Ali nije nam ovo mjesto za ovakve odvratne uvrede.

TKO JE NAŠ MODERATOR????? Jel to Mirza???
-----------------------------------------------------------------------

Milan:

Jučer sam gledao 'Pool-Chelsea i taj Hiddink je stvarno čudo od trenera. Strašan tip koji sve što uzme za 2mj pretvori u nekakvu mašineriju... Ali ono što nas treba briniti je način na koji se LETI po terenu danas u LP. Nogomet se promijenio i ja ne razumijem kako ovi naši misle nastaviti nagodinu i s kojim igračima igrati protiv ovakvih momčadi.

Naši su najavili da ce kupiti 2 igrača klasna i ostale mlade dovesti. Što je ok AKO mladi budu dobri i klasni mladi.

Inače, sad nekako kada gledam, kad bih mogao jednog igrača birati za Milan uzeo bih Essiena. Bolestan igrač!

P.S.

Oddo, Henry pita jesi ok i to :) :)

DavieBoy
09-04-2009, 07:22
STO Mrki kaze stoji.Ako nekog te stvari zanimaju nek, si lijepo kupi knjige,mnogo knjiga,cita,cita....Mislim kako vam nije pun kurac te dosadne i isto ponavljane price?Kako vam toga vise nije stvarno dosta?Mislim uredu dak svatko voli svoje,ali stvarno vise ne kontam dokad vise vrijedjanja,mislim,da su bar to vrijedjanja,nego su to najvece gluposti koje neke ljudi cini glupima i jadnima.Ljudi nemaju sta jesti,nemaju za komad kruha,u bilo kojim "normalnim" podrucjima planete Zemlje,susjed susjedu bi trebao pomoci ako mu nedaj Boze treba za lijeka il komad kruha.Bar bi trebalo biti tako u nekom mom poimanju covjekove i etike i kulture i svega moralnoga sto covjek bi trebao na ovom Svijetu predstavljati.Zato mi je pun kurac vise ovih rasprava koje od covjeka ne prave covjeka nego majmuna(vrijedjam majmune).I necu uopce da brisem niti se brinem o postovima(ako sam se i brinuo) koje nemaju stvarno veze sa vezom,ne samo ovoga foruma nego icega lijepoga sto ovaj forum donosi.Pisite sta zelite boli me k...... to je Vase demokratsko i ljudsko pravo.Samo me zanimalo kako vise ljudima ne dopizdi,eto.Zar nije ljepse popiti pivicu,ka(v,f,hv)u,sokic,zapalit,lagano uzivat u ovom kratkom zivotu sto ti ga je mater(Bog,Allah,Buda,Jahve) dao.Zivjeli!

Black panther
09-04-2009, 07:48
Za sad Hrvati su najboli igraci , ja nisam hrvat alli kaa vidim
Hrvatsku kad igra to je stvarno super tim , super igraci i ako sto nisam hrvat ja navijam za hrvatsku , samo htjeo bih da Niko Krajncar dollazi u Millan , to bi bilo super !!!

Srbija nema ekipu !!!

bLOND !-,-!
09-04-2009, 08:35
sad sam bio na nekom školskom turniru u nogometu, i došao Ćiro :DD
onak sam izleti iz škole, i dodje na to nase igraliste iza, a nas onak 20 navrlo na njega i svi se išli slikat odma, deremo se tam tata ćiro, a on se smije :D i ja ga onak na kraju pitam oće Džeko preć u Milan , šta vi mislite ? a on onak ledjima okrenut, kima glavom , da da :D :D

jos ne znam razlog na koju foru je doso bas tu kod nas di smo igrali nogomet i sliko se sa nama, al dobro , meni ne smeta :D

btw, čim nas je vidio kak igramo nogomet , onak se nasmijo, i reko nam : "ooo pa di ste mi SINOVI " :D haha

alberto
09-04-2009, 10:21
Ja lude raje majko moja.....Ode sve u Lijepi....

Fret
09-04-2009, 11:09
Mislim kako vam nije pun kurac te dosadne i isto ponavljane price?Kako vam toga vise nije stvarno dosta?Mislim uredu dak svatko voli svoje,ali stvarno vise ne kontam dokad vise vrijedjanja,mislim,da su bar to vrijedjanja,nego su to najvece gluposti koje neke ljudi cini glupima i jadnima.
Zato mi je pun kurac vise ovih rasprava koje od covjeka ne prave covjeka nego majmuna(vrijedjam majmune).pivicu,ka(v,f,hv)u,sokic,zapalit,lagano uzivat u ovom kratkom zivotu sto ti ga je mater(Bog,Allah,Buda,Jahve) dao.Zivjeli!

Dakako kolega.......
Ja bi jos shvatio da to pisu klinci od 15ak godina, sta ces, nabrijani su.
Ali opet........kolko treba covjeku da prijedje u krajnji primitivizam? Vrlo malo

Black panther
09-04-2009, 11:21
Dakako kolega.......
Ja bi jos shvatio da to pisu klinci od 15ak godina, sta ces, nabrijani su.
Ali opet........kolko treba covjeku da prijedje u krajnji primitivizam? Vrlo malo

To covece , sad si pravo pricao !!!

Zivelli milan !!!

prle
09-04-2009, 12:42
Daj ljudi organizujte se,nema potrebe za takvim znam pukne covjeku zivac ali ne treba jbg!!!
Eh evo kako prenosi ovaj neki engleski tabloid Carlo je dogovorio sve sa Romanom,sto bi to bilo dobro kad bi bilo istina hehehehe,a ovo za Kaku nesto sam ubijedjen da nece nigdje,jer se njemu ne ide a ove nase glavesine su vidjeli da bi mogli nagrabusti dobro kada su se glupirali sa Man.cityijem na zimu!!!

Interimovic
09-04-2009, 14:09
Auuuu , šta bude od Milanovog foruma. Na kraju se razdijeliste ko pravi Balkanci, svaka čast!

Ozbiljno ljudi šta vam to treba? Pa ovaj iz Mostara ima pravo biti šta god hoće, Hrvat, Srbin, Cigan.... Kog briga dokle god je on normalan čovjek.

Ja sam Bosanac i Hercegovac muslimanske vjeroispovjesti i uvijek navijam za hrvatsku u svim sportovima jer mi nismo dovoljno kvalitetni. Nogomet, košarka, Janica, Blanka, Rukomet, Ivanišević... Ljudi su uspješni, kad igraju protiv mojih normalno da navijam za svoje ali to je na sreću rijetkost.

Što se tiče grada Mostara... bolje je biti bez komentara, tu je rat napravio možda i najveću tragediju u bivšoj. Narod se razdijelio i onaj idiotski komentar da niti jedan pravi Hrvat nikad nije navijao za Velež ne stoji. Velež je jedan od največih klubova bivše države, a ko je i šta je "Zrinjski" (ne mislim na klub) to zna svako ko imalo poznaje historiju.

BiH je država sa tri konstitutivna naroda i tu staje sva rasprava, ma koliko god mi željeli da se hercegovci i banjalučani osjećaju bošnjacima to se nikada neće dogoditi. Ljudi se osjećaju Srbima i Hrvatima i to treba poštovati. A to što oni nisu omiljeni u Zagrebu i Beogradu nije moj problem i ja se s tim ne moram nositi.

Isto tako ukoliko Hercegovina ili Rep.srpska žele odcijepljenje zašto da ne? Možda trebamo ratovati što neko želi biti samostalan? Apsolutno me ne zanima ko će u kakvom entitetu živjeti sve dok ima posla, pive, dobrih žena i utakmica.

Jedino što mi je glupo je da kad igra Bosna-Belgija ljudi šetaju u dresovima Belgije (a nisu belgijanci) po BiH. Isto tako mi je glupo da ljudi kupuju dresove turske da bi gledali utakmicu Hrvatska-Turska.

Kad taj primitivizam prevaziđemo imaćemo veliku mogućnost da lijepo zajedno živimo a dok god to traje i nama zelene grane nema. Nadam se da ćete vi svoju djecu odgajati normalno jer kod pojedinih ljudi na ovom forumu roditelji nisu odradili dobar posao.

Ja sam Bosanac i išao sam na svjetsko u rukometu gledati hrvatsku, išao sam gledati Dinamo u LP, gledao sam Cibonu, planiram dogodine na snježnu kraljicu, da je RK Zagreb igrao u Areni protiv Kiela išao bih i to gledati. Nećemo ljudi moji živjeti sto godina, uživajte i veselite se, mrziti je lako.

Znate onaj vic kad je Bosanac uhvatio zlatnu ribicu i ona mu rekla da će mu ispuniti svaku želju. Samo je jedan problem, šta god on dobije komšija dobija duplo, on hoće 100 zlatnika komšija dobija dvjesta, on hoće 5 djevica komšija dobija 10 itd. Nakon dužeg razmišljanja Bosanac reče zlatnoj ribici: "nek meni ugine krava".

alberto
09-04-2009, 15:46
jah.....Brate..

milanista mosta
09-04-2009, 16:41
Auuuu , šta bude od Milanovog foruma. Na kraju se razdijeliste ko pravi Balkanci, svaka čast!

Ozbiljno ljudi šta vam to treba? Pa ovaj iz Mostara ima pravo biti šta god hoće, Hrvat, Srbin, Cigan.... Kog briga dokle god je on normalan čovjek.

Ja sam Bosanac i Hercegovac muslimanske vjeroispovjesti i uvijek navijam za hrvatsku u svim sportovima jer mi nismo dovoljno kvalitetni. Nogomet, košarka, Janica, Blanka, Rukomet, Ivanišević... Ljudi su uspješni, kad igraju protiv mojih normalno da navijam za svoje ali to je na sreću rijetkost.

Što se tiče grada Mostara... bolje je biti bez komentara, tu je rat napravio možda i najveću tragediju u bivšoj. Narod se razdijelio i onaj idiotski komentar da niti jedan pravi Hrvat nikad nije navijao za Velež ne stoji. Velež je jedan od največih klubova bivše države, a ko je i šta je "Zrinjski" (ne mislim na klub) to zna svako ko imalo poznaje historiju.

BiH je država sa tri konstitutivna naroda i tu staje sva rasprava, ma koliko god mi željeli da se hercegovci i banjalučani osjećaju bošnjacima to se nikada neće dogoditi. Ljudi se osjećaju Srbima i Hrvatima i to treba poštovati. A to što oni nisu omiljeni u Zagrebu i Beogradu nije moj problem i ja se s tim ne moram nositi.

Isto tako ukoliko Hercegovina ili Rep.srpska žele odcijepljenje zašto da ne? Možda trebamo ratovati što neko želi biti samostalan? Apsolutno me ne zanima ko će u kakvom entitetu živjeti sve dok ima posla, pive, dobrih žena i utakmica.

Jedino što mi je glupo je da kad igra Bosna-Belgija ljudi šetaju u dresovima Belgije (a nisu belgijanci) po BiH. Isto tako mi je glupo da ljudi kupuju dresove turske da bi gledali utakmicu Hrvatska-Turska.

Kad taj primitivizam prevaziđemo imaćemo veliku mogućnost da lijepo zajedno živimo a dok god to traje i nama zelene grane nema. Nadam se da ćete vi svoju djecu odgajati normalno jer kod pojedinih ljudi na ovom forumu roditelji nisu odradili dobar posao.

Ja sam Bosanac i išao sam na svjetsko u rukometu gledati hrvatsku, išao sam gledati Dinamo u LP, gledao sam Cibonu, planiram dogodine na snježnu kraljicu, da je RK Zagreb igrao u Areni protiv Kiela išao bih i to gledati. Nećemo ljudi moji živjeti sto godina, uživajte i veselite se, mrziti je lako.

Znate onaj vic kad je Bosanac uhvatio zlatnu ribicu i ona mu rekla da će mu ispuniti svaku želju. Samo je jedan problem, šta god on dobije komšija dobija duplo, on hoće 100 zlatnika komšija dobija dvjesta, on hoće 5 djevica komšija dobija 10 itd. Nakon dužeg razmišljanja Bosanac reče zlatnoj ribici: "nek meni ugine krava".

S 95% stvari se ovdje slažem...o ostalome možemo na pp. Jedino što je Milanista Mosta reko na početku je da je hrvat i da su Ultrasi hrvati. Drago mi je da ima muslimana il bošnjaka ( kako god ) koji meni ne osporavaju moje jer ni ja njima ne osporavam njihovo.
Ne osporavam Velež, ne osporavajte ni vi Zrinjski, voljeli ga il mrzili, jer on s ovom titulom postaje najtrofejniji klub u državi...dajte malo poštovanja.
Ne osporavam ni Red Army ne osporavajte ni vi Ultrase jer su među top 3.
Ne osporavam uspjeh BIH, naravno...konačno je neko uigrao te ljude da pokažu što znaju. Ne osporavam Džeku (dabogda on došo u Milan) niti bilo koga...samo osporavam one koji osporavaju moje.
Kad se meni prestane osporavat moje pravo na nacionalnost moći ćemo normalno komunicirat na ovom forumu.

MIRZA
09-04-2009, 18:51
Milanov trener Carlo Ancelotti preuzet će klupu Chelseaja sljedeće sezone, nakon što s nje odstupi privremeni trener Guus Hiddink, tvrdi engleski The Sun...

Već je od ranije poznato da je Hiddink u londonski klub došao pomoći samo do kraja sezone, što je i sam u nekoliko navrata spominjao. Podsjetimo, na klupi Chelseaja zamijenio je Luiza Felipea Scolarija kojem je čelništvo kluba izglasalo nepovjerenje nakon niza rezultata koji nisu bili u rangu očekivanja s početka sezone.

Prema The Sunu, koji se poziva na neimenovani izvor iz Milana, suradnja je dogovorena nakon što je sam vlasnik Chelseaja, Roman Abramovič, intervenirao u poslu.

Prema dogovoru s vlasnikom Milana Silvijem Berlusconijem Ancelotti smije napustiti svoje radno mjesto i prije isteka ugovora, odnosno sljedeće godine.

Podsjetimo da je dopredsjednik talijanskog nogometnog giganta Adriano Galliani nedavno izjavo da Ancelotti sigurno neće napustiti klub, ali i da je tamošnji sportski dnevnik La Gazzetta dello Sport napisao da postoji velika vjerojatnost da će upravo Chelsea sljedeće sezone biti njegovo odredište.

Očekuje se da će Ancelotti zarađivati 6.4 milijuna eura godišnje, a ugovor s Chelseajem u duljini trajanja od tri godine trebao bi potpisati u lipnju.

----------------------------------------

@ mrki, moderatori za ovaj podforum su david i enis

što se tiče grupacija u BiH, trenutno su daleko ispred svih Horde definitvno najjača izdanja u ligi imaju kako kod kuće tako i na strani, iza njih su Lešinari (iako im repertoar obiluje nacionalizmom i zbog tog ih nevolim ni 1%, mora se priznati da imaju jaka izdanja) ostale grupe su daleko daleko iza ove 2
fukare su dobro bili krenuli, ali sada imaju tih izgleda nekih unutrašnjih problema ili šta pa su oslabili pravo
ultrasi su koliko znam imali neke bojkote, ali svejedno su i oni daleko ispod svojih izdanja od prije par sezona
manijaci za neprepoznati u odnosu na proteklih par sezona

Bosniaco
09-04-2009, 21:33
Vozdra od mene ha ja

milanista mosta
10-04-2009, 02:15
@ mrki, moderatori za ovaj podforum su david i enis

što se tiče grupacija u BiH, trenutno su daleko ispred svih Horde definitvno najjača izdanja u ligi imaju kako kod kuće tako i na strani, iza njih su Lešinari (iako im repertoar obiluje nacionalizmom i zbog tog ih nevolim ni 1%, mora se priznati da imaju jaka izdanja) ostale grupe su daleko daleko iza ove 2
fukare su dobro bili krenuli, ali sada imaju tih izgleda nekih unutrašnjih problema ili šta pa su oslabili pravo
ultrasi su koliko znam imali neke bojkote, ali svejedno su i oni daleko ispod svojih izdanja od prije par sezona
manijaci za neprepoznati u odnosu na proteklih par sezona

S tobom nema smisla raspravljat. Same Horde po youtubeu komentiraju da su Ultrasi odmah uz njih upravo zbog posjećenosti domaćih i gostujućih utakmica i zbog kvalitete navijanja.

DavieBoy
10-04-2009, 05:30
Evo kad smo vec ko navijackih pričica po onome što mogu da vidim,bar preko neta il novina(sto ne govori puno il kad se govori govore se lazi),vidim da su stvarno HZ i Ultrasi,bar po meni jedni od "jačih" u ligi,sto i nije lose za prilike koje ljudi uopće u zivotu imaju.Moram isto biti iskren da se nadovezem na Mrijevu priču,što se tiče HR lige.Torca je sad pravo stala na noge(ako su uopce i upadali) ali povratkom starije ekipe i na tribine i u Klub stvari su se vidi se po mnogočemu dobrome za njih promjenile.Armada je blago pala,naglasak na blago...Mi smo takodjer.Puno ima raloga,a sigurno je glavni ljubomora i nesuglasice u ekipi,ali i u nas se starija ekipa počinje lagano vaćati i uspostavljati neki red,gostovanja su dobra,ko inače,ali domaće su katastrofa.Opet,vjerujem da će se i to popraviti,bar kad Maminjo ode.Ajd bar smo u Europi ''stoka'' BALKANSKA :D

mrki
10-04-2009, 05:39
Kohorta je sad dobra, hey :) Armada je u padu totalnom, sorry Sale care :) Bilo je super vidjeti pun stadion na Os-Hajduk iako Osijek već milion godina igra potpuno bezlične sezone koje nemaju nikakvog smisla i nigdje ne vode. Ali u našoj ligi, bar koliko se meni čini, se polako vraća publika. Mislim da je ona emisija ( koju bas i ne volim ) malo ispromovirala HNL i zainteresirala ljude. KOHORTA OSIJEK!! hehe.
---------------------------------------------------------------

Evo neke novosti o Milanu:

Carletto bi u Chelsea, YEAAHHH!! Uh kako ću se UBITI od cuge kada ode, ako ode ikad... :( Nazvat ću Geoffa i onda cemo nas dvojica slaviti a ljudi nece imati razumijevanja za to veselje :) A vjerujem da ce se i Sale zabaviti taj dan.

Pojavljuju se i imena igrača koje Milan kupuje navodno: Neymar ( 17 god 30 mln...), Kjaer, Cigarini, Miranda, Dzeko, Keirisson itd... uglavnom, to ce biti sve mladi igrači.

DavieBoy
10-04-2009, 06:09
Računaj i na mene za tu čagicu :D UVIJEK ZEDNI! :D

deejaysale
10-04-2009, 07:42
Glupo mi je ovdje pričati o našim grupama,a i mrzim to svaki cigo svoga konja hvali!Samo ću konstatirati da je Armada kao što kaže David blago pala,ali se sad na gostovanju prvi put nakon dugo vremena složila ekipa i mladih i starih i već dugo nije bilo tako organizirano kao jedan tako da Mrki ostavi se Armade i hvataj se Carletta.Ja uopće ni ne pratim ostale grupe,važna mi je samo moja,Torcidu i općenito Dalmaciju ne mogu vidit očima,a Boyse cijenim i oni su mi samo malo manje zlo od Torcide koju više(naglasak na više) uopće ne cijenim zbog slabog odaziva na repkine tekme!
Ajd dosta više ,ovo je MIlanov forum,ima ostalih HR navijačkih foruma za ovo

deejaysale
10-04-2009, 07:43
Skoro zaboravih,ja odavno pričam da kad ON ode ja ću se rekordno napit,tzv. TOTALKA će bit

MIRZA
10-04-2009, 12:53
S tobom nema smisla raspravljat. Same Horde po youtubeu komentiraju da su Ultrasi odmah uz njih upravo zbog posjećenosti domaćih i gostujućih utakmica i zbog kvalitete navijanja.
:uhm:
ja iznosim svoje lično mišljenje,na osnovu stvari koje vidim i sa neutralnog stajališta, jer nisam pripadnik ni jedne od grupacija o kojima sam pričao
znači objektivno gledam na ovo sve
prije da s tobom nema smisla raspravljati oko ultrasa, jer ti na to gledaš subjektivno, kao njihov simpatizer

kao što neko iznad fino napisa, svaki cigo svog konja hvali ;)


p.s. ima li neko iz srbije na forumu?
da nam kaže šta iz prve ruke, kako čujem zvezda u dubokim g*vnima

DavieBoy
10-04-2009, 15:18
:uhm:
ja iznosim svoje lično mišljenje,na osnovu stvari koje vidim i sa neutralnog stajališta, jer nisam pripadnik ni jedne od grupacija o kojima sam pričao
znači objektivno gledam na ovo sve
prije da s tobom nema smisla raspravljati oko ultrasa, jer ti na to gledaš subjektivno, kao njihov simpatizer

kao što neko iznad fino napisa, svaki cigo svog konja hvali ;)


p.s. ima li neko iz srbije na forumu?
da nam kaže šta iz prve ruke, kako čujem zvezda u dubokim g*vnimaDa FK Zvezda je u govnima,ali opet to nema veze sa navijackom grupacijom... :djn:

prle
10-04-2009, 15:21
kakve su sad ovo egzibicje,pricamo o svemu samo ne o milanu hahahaha
ja budalastinje majko!!!!!
zadnja stranica mi lici na onaj casopis TIFO koji je bio posvecen navijacima iz bivse lige!!

MIRZA
10-04-2009, 17:26
Da FK Zvezda je u govnima,ali opet to nema veze sa navijackom grupacijom... :djn:

vidit ćemo hoće li imati veze kad i ako klub bankrotira i ak kojim slučajem budu u nižoj ligi
da li će i tada 'sever' biti posjećen kao sada..




INTEROV napadač Adriano obznanio je prekid svoje nogometne karijere jer mu treba vremena za rješavanje privatnog života.

Posljednja saga o problematičnom Adrianu osvanula je jer se Brazilac nije vratio u svoj klub Inter, nakon što je nastupao za svoju reprezentaciju u kkvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo.

Umjesto povratka u Milano, Adriano je ostao sa svojom obitelji u Brazilu. Špekulira se da pati od određene vrste depresije nakon prekida veze s bivšom djevojkom.

"Trenutno ne razmišljam o nogometu, već samo o svom zdravlju. Zbog toga sam odlučio prekinuti karijeru, barem privremeno. Izgubio sam strast za igranjem nogometa", priznao je Adriano za Sky Sport24.

Adriano kaže da je spreman sve žrtvovati, pa i svoj ugovor u Interu.

"Ako je potrebno, spreman sam odreći se svoje plaće".

milanista mosta
11-04-2009, 03:59
:uhm:
ja iznosim svoje lično mišljenje,na osnovu stvari koje vidim i sa neutralnog stajališta, jer nisam pripadnik ni jedne od grupacija o kojima sam pričao
znači objektivno gledam na ovo sve
prije da s tobom nema smisla raspravljati oko ultrasa, jer ti na to gledaš subjektivno, kao njihov simpatizer

kao što neko iznad fino napisa, svaki cigo svog konja hvali ;)



U tom svom neutralnom, objektivnom stajalištu je bilo dosta grešaka koje proizlaze iz nepoznavanja materije. Ultrasi jesu moji navijači al ih ne simpatiziram jer su moji nego jer su dobri a to ne govorim samo ja. Inače preko foruma pratim taj navijački svijet pa iz toga donosim zaključke a ne iz toga "što je to moj konj". Tako isto kad bih reko da je RED ARMY nestao s mape ne bi bilo jer ne volim Velež nego jer je to skoro pa činjenica.

alberto
11-04-2009, 04:59
Ljudi ima li negdje prenos milana???

rinogattuso
11-04-2009, 06:17
Ljudi ima li negdje prenos milana???

bet365!!

najbolja opcija za gledanje Milanovih prenosa..odlicna rezolucija!Samo se moras regati..

_MaJi_tz
11-04-2009, 06:39
mislim da ce biti i na sportklubu prenos tekme nisam sigurna ali....

deejaysale
11-04-2009, 07:39
liveonsat.com
kaže da nema na sportklubu,žao mi je drugari,preostaje vam samo internet ili ako ste regani neku kladionicu(znam da unibet.hr ima) kod njih uživo gledati

_MaJi_tz
11-04-2009, 08:00
sportklub srbija ima prenos i jos nesto flamini je na klupi a unutra ambrosini nevjerovatno

vladomilan
11-04-2009, 09:22
Dodjem na ovom forumu nadajuci se da cu saznati nesto novije sto se desava..kad ono moram da citam najgluplje postove sto salju milanista mostar, mirza, i ostala ekipa...nema nikakve veze sa milanom...
rinogattuso, svaka cast, mrkiju moze se reci isto i jos par njih..ovo ostalo...

alberto
11-04-2009, 10:45
Pobjeda od 1-0..Zasluzena.bili smo puno bolji,pato je danas bio malo sebican ali opet dobar...Sedorf zabio na asistenciju Pipa...Inter kikso...Neka...

rinogattuso
11-04-2009, 11:01
Sta da kazem,ocekivano teska tekma..dosta nervoze!Neki igraci nemogu ispostvovati sta se od njih trazi. Dida briliantne 3 odbrane,Flamini kada ide naprjed sa loptom imam osjecaj da je uvjek opasan po gol,jako dobro otvara prostro.

Ne znam kada smo bolje tekmu priveli kraju,posjed lopte konstantnih 5-6 minuta,Ronaldinho je odlicno stao na loptu..Sheva se dosta dobro kretao..sve smo blize tom plasmanu u LP.

uvijek_rossoner
11-04-2009, 12:01
A jebo te kako mozete dozvolit da vas tamo neki mulac (milanista_mostar) toliko isprovocira? Jednostavno pravite se da ne postoji lik na forumu i to je to. Ja sam na ovom forumu dosta dugo a ne znam da sam 2 NORMALANA posta od njega procitao, zato iskulirajte i bit ce dobro hehehehehhehehehehehehehehhehehe.
Danas smo dobili jos ako june izgubi veceras bit ce 2 boda razlke i onda njih opalimo u direktnom obracunu i 2 pozicija tu...

mrki
11-04-2009, 12:12
Ambro i See u prvih 11. Kada sam to vidio ja sam ugasio komp i otisao van. Ozbiljno, gadilo mi se to gledati jer ovo je postala sprdačina profesionalizma i nekakva osobbna zabava za NJEGA i neke u klubu od igrača.

milanista mosta
11-04-2009, 15:02
A jebo te kako mozete dozvolit da vas tamo neki mulac (milanista_mostar) toliko isprovocira? Jednostavno pravite se da ne postoji lik na forumu i to je to. Ja sam na ovom forumu dosta dugo a ne znam da sam 2 NORMALANA posta od njega procitao, zato iskulirajte i bit ce dobro hehehehehhehehehehehehehehhehehe.
Danas smo dobili jos ako june izgubi veceras bit ce 2 boda razlke i onda njih opalimo u direktnom obracunu i 2 pozicija tu...

Pozdravc i tebi brate... :bday:

milanista mosta
12-04-2009, 03:43
Sretan Uskrs!

rinogattuso
12-04-2009, 04:52
Ambro i See u prvih 11. Kada sam to vidio ja sam ugasio komp i otisao van. Ozbiljno, gadilo mi se to gledati jer ovo je postala sprdačina profesionalizma i nekakva osobbna zabava za NJEGA i neke u klubu od igrača.

Ambrosini nekako moze proci u prvih 11 ali Seedorf je out po meni skroz iako je jucer zabio.Max je u zadnjoj dionici tekme uradio jako dobar posao kradja nekoliko lopti..

Odbrana nam je konacno pocela regovati Mislim da je 4 ili 5 tekma za redom da nismo gola spusili!

Milan, occhi su Dzeko!

milanista mosta
12-04-2009, 05:11
Top 25 clubs: (€, 000,000's)

1 Manchester United 1,423
2 Real Madrid 1,030
3 Arsenal 913
4 Bayern Munich 845
5 Liverpool 768
6 Milan 753
7 Barcelona 730
8 Chelsea 609
9 Juventus 457
10 Schalke 04 388
11 Tottenham Hotspur 339
12 Olympique Lyonnais 322
13 Roma 290
14 Inter Milan 281
15 Hamburg 251
16 Borussia Dortmund 247
17 Manchester City 236
18 Werder Bremen 222
19 Newcastle United 217
20 Stuttgart 201
21 Aston Villa 183
21 Olympique de Marseille183
23 Celtic 166
24 Everton 158
25 Rangers 148

deejaysale
12-04-2009, 07:44
Nisam gledao tekmu nego samo sažetke pa nemojte zamjerit,ali na 0-0 Dida je 2-3 puta spašavao čiste golove,obrana je u tim situacijama izgledala katastrofalno na čelu sa Senderosom i Jankulovskim koji su zreli za odstrel!Tako da mi tekma uopće nije izgledala tako kao što neki od vas opisuju!I @mrki ne tuci mi po Ambrosiniju,kad nema Gattusa on mora biti u sastavu jer još jedino on u ekipi ostavlja srce i zato je zaslužio da bude u sastavu uvijek kad nema Gattusa.A uostalom nije bezveze zamjenik Kapetana,a i na Curvi ga se posebno cijeni

alberto
12-04-2009, 08:16
Nisam gledao tekmu nego samo sažetke pa nemojte zamjerit,ali na 0-0 Dida je 2-3 puta spašavao čiste golove,obrana je u tim situacijama izgledala katastrofalno na čelu sa Senderosom i Jankulovskim koji su zreli za odstrel!Tako da mi tekma uopće nije izgledala tako kao što neki od vas opisuju!I @mrki ne tuci mi po Ambrosiniju,kad nema Gattusa on mora biti u sastavu jer još jedino on u ekipi ostavlja srce i zato je zaslužio da bude u sastavu uvijek kad nema Gattusa.A uostalom nije bezveze zamjenik Kapetana,a i na Curvi ga se posebno cijeni

100% sve na mjestu....JAnku nije bek,on igra odlicno kada je u ofanzivi,ali nazad je kriza...Dida odlican,izvadio nas je...
Navodno ako Carlo ostane u Milanu zeli da dovede Dzeku u Milan,sto mislim da bi bilo odlicno za nas(mislim na dolazak dzeke naravno a ne na ostanak carla)..

Naravno sretan Uskrs svim koji slave.....

mrki
12-04-2009, 17:01
Ako Carlo ostane onda nama ne treba ni jedan igrač jer ovo sto on radi nema nikakvog smisla. Mozemo mi Dzeku dobiti i bez Carla ako nasi procjene da je on taj koji moze na najvisem nivou igrati u paru s Patom. Ja nisam upoznat s njim detaljno pa ja ne znam.

Sale, meni je Ambro drag jer je fajter i naš kapetan poslije Paola. Ali smatram da je Flamini sada bolji i kompletniji igrač od Ambrosinia i da to dokazuje na terenu. uz to interpretira i više uloga na terenu i moze tokom igre mijenjati pozicije ovisno o drugim izmjenama. Dok je Ambro izrazito limitirani fajter. Tako da bi, u korist Milanu, bilo pravedno igrati Flaminia ispred Ambra.

Ambro je, po meni, treći najbolji defanzivac poslije Rina i Flaminia.

deejaysale
13-04-2009, 03:19
Ma ja nisam ni mislio da je Flamini lošiji od Ambra nego mogu obojica igrat(Kad nema Gattusa),a s druge strane bi ja Pirla izbacio i na njegovo mjesto stavio Flaminia!Pirla ne mogu očima više vidjet,postao je drugi Seedorf i ako ON ne ode sve ćemo više takvih igrača imat jer nema čvrste ruke!

rinogattuso
13-04-2009, 07:02
Galliani dao dosta optimisticnu izjavu oko mercata i povratka nekih mladih igraca! Ja se sam ne sjecam koji je to igrac koji je dosao izricito po zajtjevu Ancelottia.

Ujak fester zadnja 2-3 intervjua ne spominje Gourcuffa sta je sve ociglednije da ce on ici u neku vrstu trejda,ili Mexes ili Adebayor sada dosta toga zavisi ja bi najradije doveo Dzeku i vratio Gorkya te kako je najavljeno nekih par prekomandi Albetrazzi ce na ljevog beka i solidna kupovina stopera,prvenstveno da bude Talijan.Abate na desnu stranu vjerovatno bi tada igrali 4-3-2-1 nesto slicno kada je Beckham u igri.

Milan ako bi igrao u sistemu 4-2-3-1 sa teskim forwardom i jako agresivnim destruktivcima,Pato bi isao u fazu drugog tipa napadaca znaci iz drugog plana..Adebayora ponekad tesko cuvaju dva igraca a kamoli jedan.To bi patu uveliko olaksalo..veliko pitanje se postavlja sta Patron zapravo misli sa Shevom,Favalliem(iako je jako solidan ove sezone na halfu),Pipo ce produziti,Boriello???Seedorfu treba nogu slomiti jer ce tako jedino iz Milana!

mrki
13-04-2009, 07:12
Galliani najavljuje Albertazzia i Dramiania kao da su super starovi. Dobri su to dečki, ali oni nemaju ni minute u pravoj tekmi serie a jebiga.

Gourcuffa ne spominju, ali pojavila se zanimljiva vijest. Na jednom talijanskom forumu neki tip je kada je Kaka' trebao otići pisao kako ce Berlusconi to sve u zadnji tren zaustaviti i kako je to sve njegov plan da prodre u medije s Milanom. Sada taj tip piše kako je Berlusconi dogovorio prelazak Fabragasa u Milan jer je u poslovnoj vezi s jednim od tih arapa koji vode Arsenal itd. Arsenal bi dobio Gourcuffa+3 U16 igrača Milana+10mln eura. A Milan bi stavio Fabregasa uz Pirla i Gattusa u sredinu nagodinu.

Madiji tvrde u biti da si ovu momčad slaže Leonardo...ne znam.

Tu su i Abate i Beckham koji ce i dalje igrati za nas jedan dio godine iduce sezone, i jos jedan stoper i jedan špic.

Nama je NUZAN iedan igrač kao Fabregas ( ili Yoan s tim da zadnjeg veznog igra Flamini a je kraljica Pirlo ).

Mislim da ce Milan prije ici na Džeku nego Adebayora jer, pogotovo uz volju igrača, Milan ce ga dobiti za manje novce.

Ali, nagodinu je i 110 god Milana i sve to. A Berlusconi ce htjet sigurno jednu zvijezdu... Vidjet cemo.

Što se MExesa tiče, meni je on precijenjen i odabrao big Santacrocea bez razmišljanja.

rinogattuso
13-04-2009, 07:39
Ovako mrki,ako vjerujes da Leonardo slaze ekipu onda fkt...si u zabludi!!Evo cinjenica:

Uzet cu samo odbranu na dijagnozu jer da smo imali kvalitenu zadnju liniju koja moze braniti sad bi bili na minus 3-4 od Printera ovako!

Nesta nasa prva uzdanica se ozlejdio 21.7.2008. znaci nekih 50 dana prije sezona a ja kazem da je njegovu dijagnozu mogao utvrditi seoski doktor da nece biti uz Milan jako dugo,mozda nikad vise.

Kaladze..covjek od 2006 godine ima punkturu koljena i potrgane krizne ligamente uz to prva opsesija mu je(a to traje jos iz veze sa berlusconievom kcerkom Kaladze fondacija u kojoj udjela ima patron Silvio).gruzijski barbarin je ove sezone izravno kriv sa desetine golova.

IL Capiteno,jednostavno receno sad ce mu 41 ljeto..robotcovjek!

Da,Galliani iz Zurizha krajem mercata javlja bum vjest,dolazi Senderos na posudbu..covjek koji je stigao sa slomljenom kosti u stopalu i provedenih 3 mjeseca na pshijatrijskom ljecenju.

U Boneru i dan danas imam povjerenja i uvjeren sam da ce on iduce godine ciniti stoperski par sa Thiagom Silvom(koji je doveden jer je u mogucnosti otplate u ratama)
Galliani je izvrstan ekonomista,to se da vidjeti.
Dok Medene Noge primaju 115 000 sedmicno Fabregas nece ni prismirditi Milanu!

mrki
13-04-2009, 08:20
Pa ne, mislim da da Leonardo slaže ovu novu obranu ( Thiago, mattioni, Albertazzi, Darmian, Agger(?) itd...).

A Fabregas ionako moze igrati:
--------pirlo-----
---Rino---Fabregas----

Onu staru poziciju Seedorfa dok je See mogao trčati. Mislim ja to samo nagađam, nije nista sigurno naravno.

A za ove stopere si super opisao svu tu komediju. "gruzijski barbarin", hahahahahahaha!

rinogattuso
13-04-2009, 08:36
Daniel Agger is close to Milan, it is clear from recent home occurred Liverpool.

Ovo bi znacilo odlazak Favallia i vise igranja Jankulovskog u vezi!On je izraziti ljevak,ono sto me veseli jedan od brzih odbrambenih igraca kojih sam imao priliku gledati,jos ima sutinu!

To je dobro da idemo na univerzalce koji mogu igrati 2-3 pozicije!A kako inace imamo problema sa ozljedama..

Ja nekako nevjerujem u tu pricu sa Fabregasom,sve talijasnke novine i internet portali daju biografiju Dzeke i moguci razvoj scenarija da je on buduca 9# Milana!On je zvjer ali stvarno 26 golova ove sezone uz to 8-9 asistencija..To bi bio Napad buducnosti,ja i dalje tu smjestam Dinha-Kaku-Pata..

mrki
13-04-2009, 08:42
Pa dobro, da se nekim cudom NEsta oporavi i zaigra, a Agger lijevo itd... I napad bi onda sa Dzekom bio ok i tako to.

Sta je s vezom?? Mi tu imamo 3 igrača koja su bivši igrači: Pirlo, Seedorf i Dinho.

deejaysale
13-04-2009, 08:55
Veza nek skupa sa NJIM ide u Chelsea,sva trojica i ON i eto CHELSEA-u POKERA ASOVA:v103::pp20::pp20:

rinogattuso
13-04-2009, 08:56
Seedorf je def. postao truplo od igraca..kojim cudom da se odluci za odlazak to bi bilo sjajno..Pirlo pruza onakve igre jer zna da ce uvjek biti u prvih 11..a po meni jednu tekmu pauza,jednu unutra kad treba stati na loptu zadnjih 20 minuta.Ancelottiu tu po meni najveca zamjerka da Pirla i Seedorfa ohladi malo sve bi krenulo bolje..Oni imaju enormne ugovore to je najveci problem.

Dinho moze jos dati,pa vidio si u Veroni kako je raspolozen za igru bio.cak je dvije lopte oduzeo lol.Kakine lose partije niko ne spominje,to se njemu naravno oprasta ali on kad lose igra ekipa je u vecem minusu nego kad ga nema nikako..

Ringhino kada se vrati to je skroz druga prica,a vecinom je psiholoske prirode.Nekolicina igraca je priznala da Milan drugacije psihom igra kada su on i Inzaghi na terenu,a ima i logike u tome.

Jos nesto oko mjesec dana od isteka Gourcufoog najma u Francuskoj,on bi mogao biti kljuc ovog mercata,stim i dati mnoge odgovoreoko Sedorfa i medenih nogu.

Fret
13-04-2009, 08:59
Ja mislim da cak ni ne treba previse brinuti o napadu nego prvo i osnovno je oformit obranu u momcadi i to jedan ZID...ono.....pravi talijanski kako se vec kaze.
Onda ce i veza izgledat bolje i napad i Borri vjerojatno zaigra koju vise, cak mislim (nadam se) da ce se i Pirlo vratit u svoje staro izdanje...neznam, nekako vjerujem u covjeka jos uvijek i drag mi je igrac.
NJega se ne bih rjesavao, dok za Seedorfa sam htio da ode jos prije 2 godine.

Napad tek toliko ako se ukaze prilika za necim dostupnijim iliti jeftinijim (znaci napad bih ja rijesavao zadnji po redu).

Agger - moze, Thiago - vidjet cemo, ali jedan vrhunski stoper MORA doc.
Nece ni Zambrotta bit jos dugo mlad

Eto, mozda se nekima ne svidja ali ja tako gledam na to

Fret
13-04-2009, 14:39
Inace, evo najnovijeg traca:

Trener Milana Carlo Ancelotti potvrdio je da od njegovog prelaska u London neće biti ništa: 'Odbacujem svaku mogućnost da dođem u Chelsea!', rekao Talijan.

Neki britanski mediji javili su u subotu kako će talijansi stručnjak gotovo sigurno naslijediti izboornika Rusije i trenutnog menadžera Chelseaja Guusa Hiddinka.

Ancelotti je stoga odlučio riješiti sve nedoumice, a da izbriše svaku sumnju dodao je i ovo:

"Isključujem i mogućnost preleska u Manchester United".

alberto
14-04-2009, 09:04
Milanovi skauti gledali Barzaglija i vidjeli - Džeku

Prema pisanju talijanskog nogometnog portala Tuttomercatoweb, Milan najozbiljnije razmišlja osnažiti momčad Wolfsburgovim napadačem Edinom Džekom...

Sjajni igrač njemačkog Bundesligaša i reprezentacije Bosne i Hercegovine trebao bi unijeti svježu krv u svlačionicu podno San Sira, a da je to u stanju napraviti osvjedočili su se Milanovi skauti na utakmici u kojoj je Wolfsburg dvama pogocima Edina Džeka posramio Bayern 5-1. Navodno su skauti na tom susretu pratili braniča Andreu Barzaglija, ali nisu mogli ostati imuni na dojmljivu igru kojom se Džeko predstavio.

Podsjetimo da Džeki ugovor s Wolfsburgom ističe u ljeto 2011. godine, a da su za njegove usluge u red stali brojni klubovi.

Arsenal, Blackburn, Portsmouth, Fulham, Sunderland, pa čak i Manchester United dovodili su se u usku vezu s 23-godišnjim bosanskohercegovačkim reprezentativcem, španjolski mediji spominjali su ga kao moguće pojačanje Villarreala ili madridskog Atletica, a ime mu je bilo provučeno i u kombinacijama Lyona i Marseillea.

Džekina se vrijednost procjenjuje na deset milijuna eura.

NAvodno da Milan pregovara sa Juventusom oko Amaurija,no po meni bi Dzeko bio bolji izbor,Mladji,jeftiniji,i jos je veliko Fan Milana sto je dodatni motiv da zabija kao lud,jedino sto Dzeko nema pasos UN,tako da bi igrao kao stranac u Milanu....

uvijek_rossoner
14-04-2009, 09:05
Milanovi skauti gledali Barzaglija i vidjeli - Džeku

Prema pisanju talijanskog nogometnog portala Tuttomercatoweb, Milan najozbiljnije razmišlja osnažiti momčad Wolfsburgovim napadačem Edinom Džekom...

Sjajni igrač njemačkog Bundesligaša i reprezentacije Bosne i Hercegovine trebao bi unijeti svježu krv u svlačionicu podno San Sira, a da je to u stanju napraviti osvjedočili su se Milanovi skauti na utakmici u kojoj je Wolfsburg dvama pogocima Edina Džeka posramio Bayern 5-1. Navodno su skauti na tom susretu pratili braniča Andreu Barzaglija, ali nisu mogli ostati imuni na dojmljivu igru kojom se Džeko predstavio.

Podsjetimo da Džeki ugovor s Wolfsburgom ističe u ljeto 2011. godine, a da su za njegove usluge u red stali brojni klubovi.

Arsenal, Blackburn, Portsmouth, Fulham, Sunderland, pa čak i Manchester United dovodili su se u usku vezu s 23-godišnjim bosanskohercegovačkim reprezentativcem, španjolski mediji spominjali su ga kao moguće pojačanje Villarreala ili madridskog Atletica, a ime mu je bilo provučeno i u kombinacijama Lyona i Marseillea.

Džekina se vrijednost procjenjuje na deset milijuna eura.

milanista mosta
15-04-2009, 08:13
15.000 potpisa za oduzimanje titule Milanu

Iako je vjerojatnost da se to dogodi izuzetno mala, Milan bi mogao ostati bez jedne od svojih titula europskog prvaka ukoliko UEFA prihvati peticiju potpisanu od strane 15.000 uglavnom navijača Leedsa i pokrene novu istragu kojom bi se dokazalo da je finalna utakmica Kupa prvaka 1973. godine između ova dva kluba bila namještena. Richard Corbett, član europskog parlamenta, predstavnik engleske provincije Yorkshire u Brusselsu je prikupio 15.000 potpisa koje će 16. svibnja, na 36. godišnjicu utakmice, predati UEFA-i.

Corbett i potpisnici od UEFA-e traže da istraže finalnu utakmicu, te ako se pronađu novi dokazi o namještanju titulu prvaka za tu sezonu naknadno dodijeli Leedsu.

"Nakon što je UEFA nedavno objavila kako želi stati na kraj udruživanju kladioničarske mafije i namještanju utakmicu, sada može cijeloj Europi pokazati da iako se radi o utakmici odigranoj davno, korupcija i varanje ne smije biti tolerirano. Integritet nogometne igre mora biti sačuvan. UEFA je nakon te utakmice suspendirala suca zbog sumnje da je utjecao na rezultat, ali kažu kako ne mogu promijeniti konačni ishod jer u statutu stoji ograničenje od deset godina. To znači da ako dovoljno dugo uspijete prikriti zločin, možete se izvući. Mislim da UEFA mora promijeniti takvu politiku." rekao je Corbett u telefonskom razgovoru sa novinarom Reutersa.

Milan je u finalu odigranom u Grčkoj pobijedio Leeds rezultatom 1:0 kontroverznim golom Luciana Chiarugija, koji je postigao gol izravno iz indirektnog udarca u četvrtoj minuti utakmice.

Grčki sudac Christos Michas, koji je priznao neregularan gol Milana, poništio regularan gol Leedsa i uz to nije svirao dva očigledna jedanaesterca za Leeds, te na kraju i isključio jednog gostujućeg igrača koji je izgubio živce nakon što na njemu nije dosuđen prekršaj sa leđa, je kasnije bio pod istragom grčkog nogometnog saveza zbog sumnje da je bio potplaćen od strane Milana.

Grčki sud ga je proglasio krivim za uzimanje mita i poslao na služenje zatvorske kazne, a UEFA mu je zabranila da više ikada sudi međunarodne utakmice, no titulom prvaka Europe nastavio se do danas kititi Milan.

Nedugo nakon finala Leeds je zatražio ponavljanje utakmice, ali iz UEFA-e su to odbili.

alberto
15-04-2009, 09:12
Eto bas ce oduzeti titulu koja je osvojena prije 46 godina....
Gluposti ba..

rinogattuso
15-04-2009, 09:31
Nek se jebu onda...i nama neka vrate izgubljeno finale protiv Marseilla pocetkom 90-tih u Ligi Prvaka,gdje je citava ekipa francuza bila pod dopingom..

Bronzetti: "Ancelotti is the coach most requested"

Fret
15-04-2009, 10:11
Ja se slazem sa svime ovime...kakva zastara - ako je Leeds pokraden i ako je stvarno sve bilo onako i ako se moze dokazati da je utakmica namjestena, neka oduzmu naslov Milanu.....meni bi bilo neugodno da se na takav nacin (ako je dokazano) Milan kiti tom titulom.

Isto vrijedi i za utakmicu sa Marseillesom

rinogattuso
15-04-2009, 11:03
KAKA ': "I the next captain of Milan"

deejaysale
15-04-2009, 15:25
E jbga rinogattuso,stavrno nisi trebao stavit tu sliku u avatar,baš si me ubio majke mi

rinogattuso
15-04-2009, 16:04
Ajde ne kenjajte..dosta vise stim konstantim sranjima..RESPECT malo!!mada ga prema njemu nemata al ako ga jos malo ljudi cjeni onda barem to postujte.Kad mrki dodje ima da me verbalno ipreskace.

Ronaldinho zacudo pristao biti oruzje sa klupe lol (iako mi se Seedorf pocinje gaditi)rekao je da treba Milan navijace ove dvije domace tekme i da je u uzlaznoj formi.

mrki
15-04-2009, 16:35
Seedorf neka fino pokupi stvari i ide u Ajax šetati se a ne ovdje u Milanu. A sve te nakaradne scene su moguće zbog ovog na avataru rinagattusa :)

Kaka' je rekao da Milan treba igrače za moderan nogomet koji u vezi igraju i obranu i napad. Prakticki je ovima rekao da se nose u... Mislim ako to nije dovoljno jasna izjava onda ne znam.

KAd ON ode neka povede i Pirla odmah jer Pirlo je nezamjenjivi pas-maher koji se nekako uspio transformirati u petog stopera s vremenom i onda fino ni ne mora trčat naprijed jer - stoper je!

rinogattuso
15-04-2009, 16:54
Time to renew a group where there are many players who go on expiry of contract and others that may come. You can do a mix of experienced people and young players with great desire to win!!

Nesto ovako je Ricky izjavio uz to je rekao da bi Gerarda volio vidjeti u Milanu!
Mislim ako se Galliani ne opameti ovaj prelazni rok,nece nikada..I da konacno imamo takmicarsku ekipu,a ne bolnicu u Milanelu.

Navodno Meserman na ljedto odlazi sa mjesta prvog doktora u MilanLabu.

huss
15-04-2009, 17:31
15.000 potpisa za oduzimanje titule Milanu

Iako je vjerojatnost da se to dogodi izuzetno mala, Milan bi mogao ostati bez jedne od svojih titula europskog prvaka ukoliko UEFA prihvati peticiju potpisanu od strane 15.000 uglavnom navijača Leedsa i pokrene novu istragu kojom bi se dokazalo da je finalna utakmica Kupa prvaka 1973. godine između ova dva kluba bila namještena. Richard Corbett, član europskog parlamenta, predstavnik engleske provincije Yorkshire u Brusselsu je prikupio 15.000 potpisa koje će 16. svibnja, na 36. godišnjicu utakmice, predati UEFA-i.

Corbett i potpisnici od UEFA-e traže da istraže finalnu utakmicu, te ako se pronađu novi dokazi o namještanju titulu prvaka za tu sezonu naknadno dodijeli Leedsu.

"Nakon što je UEFA nedavno objavila kako želi stati na kraj udruživanju kladioničarske mafije i namještanju utakmicu, sada može cijeloj Europi pokazati da iako se radi o utakmici odigranoj davno, korupcija i varanje ne smije biti tolerirano. Integritet nogometne igre mora biti sačuvan. UEFA je nakon te utakmice suspendirala suca zbog sumnje da je utjecao na rezultat, ali kažu kako ne mogu promijeniti konačni ishod jer u statutu stoji ograničenje od deset godina. To znači da ako dovoljno dugo uspijete prikriti zločin, možete se izvući. Mislim da UEFA mora promijeniti takvu politiku." rekao je Corbett u telefonskom razgovoru sa novinarom Reutersa.

Milan je u finalu odigranom u Grčkoj pobijedio Leeds rezultatom 1:0 kontroverznim golom Luciana Chiarugija, koji je postigao gol izravno iz indirektnog udarca u četvrtoj minuti utakmice.

Grčki sudac Christos Michas, koji je priznao neregularan gol Milana, poništio regularan gol Leedsa i uz to nije svirao dva očigledna jedanaesterca za Leeds, te na kraju i isključio jednog gostujućeg igrača koji je izgubio živce nakon što na njemu nije dosuđen prekršaj sa leđa, je kasnije bio pod istragom grčkog nogometnog saveza zbog sumnje da je bio potplaćen od strane Milana.

Grčki sud ga je proglasio krivim za uzimanje mita i poslao na služenje zatvorske kazne, a UEFA mu je zabranila da više ikada sudi međunarodne utakmice, no titulom prvaka Europe nastavio se do danas kititi Milan.

Nedugo nakon finala Leeds je zatražio ponavljanje utakmice, ali iz UEFA-e su to odbili.

Ja kolko znam Milan nije bio "prvak Evrope" te godine nego osvajac kupa pobjednika kupova :P taj text ima rupa ko svicarski sir jebote :Ppp

alberto
16-04-2009, 16:03
Kaka zauvijek u Milanu
Brazilac Ricardo Izecson dos Santos Leite, poznatiji pod nadimkom Kaka izjavio je kako će ostati zauvijek u Milanu.
Nogomet čine trenutci i u ovom mogu reći da ću u Milanu ostati zauvijek, rekao je 27-godišnji Kaka.

Na upit o ekipi, Kaka je odgovorio kako završava jedan a počinje drugi povijesni trenutak. U klub dolaze mlađi igrači, a idealna momčad je mješavina iskustva i mladosti.

A kad bi mogao birati igrača da igra u Milanu izabrao bi Stevena Gerrarda, kapetana Liverpoola. On je kompletan igrač i Milanu bi dobro došao, zaključio je Brazilac.

MIRZA
16-04-2009, 18:36
ovaj werder koban po talijanske klubove..

mido_manija
17-04-2009, 12:58
pozdrav svima.jes lijepo cuti da kaka nigdje ne ide. pozz

meskalin
17-04-2009, 18:20
Kaka zauvijek u Milanu
Brazilac Ricardo Izecson dos Santos Leite, poznatiji pod nadimkom Kaka izjavio je kako će ostati zauvijek u Milanu.
Nogomet čine trenutci i u ovom mogu reći da ću u Milanu ostati zauvijek, rekao je 27-godišnji Kaka.

Na upit o ekipi, Kaka je odgovorio kako završava jedan a počinje drugi povijesni trenutak. U klub dolaze mlađi igrači, a idealna momčad je mješavina iskustva i mladosti.

A kad bi mogao birati igrača da igra u Milanu izabrao bi Stevena Gerrarda, kapetana Liverpoola. On je kompletan igrač i Milanu bi dobro došao, zaključio je Brazilac.

prije da ce Kaka otici iz Milana nego sto Gerrard dodje iz Liverpoola, ali i Kaki je 27 godina po meni on moze jos max 3 godien odigrati na visokom nivou i to je to.... nadam se da grijesim, ali Brazilici sto su stariji postaju sve slabiji, posljednji primjer Zuba :( ne mogu da vjerujem kakv je to bio igrac pogledaj te samo clip na YT dok je igrao za PSG uuuuu http://www.youtube.com/watch?v=fGK8ylaTOKs&feature=related

Senahid1
18-04-2009, 08:42
juve treba kiksati večeras, a mi uzeti 3 boda i na 2 poziciju !!!

MIRZA
18-04-2009, 11:02
Paloschi strijelac u 86min za remi Parme u Livornu (2-2) i snižavanje mog dobitka na kladionoci (igrao 1 a.h.)

Senahid1
18-04-2009, 12:36
e jbg Pirlo...tako ti je to, meni je lik pogriješio na kladionici (kod 'boro-fulham 1x, on igrao 1) i ode 50 KM.....

evo lazio vodi, ne volim ih, ali je to dobro, da nam osigura ligu prvaka :))))

Senahid1
18-04-2009, 16:17
e jebem im nebo i sreću kad u zadnjoj minuti izjednačee govna jedna ....
al eto , nadao sam se da će kako bilo kiksati, dobro je i ovo...
sutra ih stignemo aBd :grinser:

MIRZA
18-04-2009, 19:50
e jbg Pirlo...tako ti je to, meni je lik pogriješio na kladionici (kod 'boro-fulham 1x, on igrao 1) i ode 50 KM.....

ipak dobro završi :D

bLOND !-,-!
18-04-2009, 20:06
ma moze kaka odigrat jos barem 5 godina na world class nivou, sto posto......

milanista mosta
19-04-2009, 00:59
Uvjerenja sam da bi Milan bio prvak da dobije sve utakmice do kraja jer ovaj Inter pada opasno.

mrki
19-04-2009, 07:01
Gledao sam Wolfsburg i mogu reći da je Džeko dobar igrač ali da je Misimović bolji igrač od njega! Samo sto nama Misimovic ne treba kao sto nam nije trebao očito ni Modric itd.

Dzeko je onako klasika špic koji ima dosta snage, kreće se silovito, jak na nogama. Istina bit ce mu puno teže u serie a i mislim da bi mu dobro došlo još malo mišića, ali to je vec druga tema.

A jucer je Ancelotti održao legendarnu konferenciju gdje je doslovno objasnio da Seedorf igra jer je super po karakteru i kako mi imamo problema kada se momčadi zatvore i kako ne igramo baš najbolje ali eto moramo to popraviti. E muka mi je bilo kad sam to pročitao...

Inter je novi prvak 99% , dakle Rinogattuso, spremaj potpis novi :)

Fret
19-04-2009, 07:03
Kako ce Milan biti prvak kad izjave koje izlaze iz uprave/trenera idu redom otprilike ovako: "we're improving, we are fighting to achieve CL spot next year"

Milan ce biti prvak kad se vec jednom ovaj nacin vodjenja kluba pocne smatrati neuspjehom. Kod Reala bar svake sezone "padaju glave" ukoliko nisu prvaci, a kod nas je sve u redu vec 3 godine...... :5milan: :w209:

alberto
19-04-2009, 07:26
Da aje inter izgubio prije dva kola u Udinama kako je i trebao mozda bi cak imali i sansu za Scudeto,ali...Ovako drugo mjesto nam je veoma blizu...

rinogattuso
19-04-2009, 07:31
Gledao sam Wolfsburg i mogu reći da je Džeko dobar igrač ali da je Misimović bolji igrač od njega! Samo sto nama Misimovic ne treba kao sto nam nije trebao očito ni Modric itd.

Dzeko je onako klasika špic koji ima dosta snage, kreće se silovito, jak na nogama. Istina bit ce mu puno teže u serie a i mislim da bi mu dobro došlo još malo mišića, ali to je vec druga tema.

A jucer je Ancelotti održao legendarnu konferenciju gdje je doslovno objasnio da Seedorf igra jer je super po karakteru i kako mi imamo problema kada se momčadi zatvore i kako ne igramo baš najbolje ali eto moramo to popraviti. E muka mi je bilo kad sam to pročitao...

Inter je novi prvak 99% , dakle Rinogattuso, spremaj potpis novi :)

Smisljaj sta zelis nisam pizda opklada je opklada!!

Prema La Stampi Milan je ekipa u Evropi koja je najvise izgubila ozljedama jer je po utakmici prosjek da su 4 prvotimca nedostajala,al et sta da kazem Ancelotti je zaboravio carobni stapic dok je u svojoj prvoj sezoni ekipom kojoj su predvidjali borbu za opstanak izborio Seria A..Reggina,covjek koji ima sve i jedan trofej sem Kupa UEFA(+ Intertoto kup) ali to je sa Parmom izgubio spletom negativnih okolnosti a nema ni 50 godina..dakle predvidjam da ce on biti najtrofejniji trener sta se rodio na kugli zemaljskoj!Ja mrki njega postujem za mene covjek koji ima filozofski fax,koji je tokom karijere kao trener nostrificirao na viskom veleucilistu u svicarskoj plus fakultet jezickih nauka ne znam bas tacno moze biti za mene samo veliki covjek a ne prznica kao Murinho..neke njegove trenerske odluke duboko kritikujem ali covjek ima svoj nacin rada i u drugoj sredini on dobiva rezultate 100% to je cinjenica zato moli boga da je jos trener Milana jer ces moci tako jedino pljuvati po njemu jer kad ode on ce postati opet sta je i bio najbolji trener na svjetu sta je ponio 3 puta..

Vecerasnju tekmu necu da komentiram iz razloga jer smatram da ce biti veoma tesko pogotovo jer ce nam odbrana biti na mukama..

----Ronaldinho----
----Pato----Kaka---

mrki
19-04-2009, 07:46
To s fakultetima i tim sranjima nije nikakav dokaz tko je kakav čovjek. Za mene je on tip koji nema hrabrosti vec godinama reci: "dosta!" svim tim sranjima sto mu se događaju dok mu drugi kupuju igrače i slažu ekipe. Trener koji je s Parmom IZGUBIO scudetto ( splet je samo jedno od opravdanja kada izgubiš ), koji je sa Juvetom sve razjebao pa na kraju dobio nogu, koji je sjebao Henrya, koji je od Milana napravio na kraju ekipu u kojoj se ne igra prof. nogomet nego se sprda međusobno... Koji je imao NAJJAČU momčad na svijetu u onom Milanu koji je osvojio scudetto, i koji je, po meni, jedino sto je izvukao to je LP zadnja. Ekipu koju je on u Milanu dobio i vodio na početku nije mogao dobiti ni bog! A uz to on je i dalje, ako se sjecate, stalno igrao previše defanzivno i to se pojačavalo što je više vrijeme odmicalo.

On nema muda i evo jučer je rekao Kaki da kao nije vrijeme da se prekine ciklus ( nakon sto je Ricky tražio nove veznjake koji igraju modernoi, tj. praktički pljuvao po svojim veznjacima ) i da Kaka' mora naučiti šutjeti... koji je to k...???

Ja imam jos par ispita na studiju filozofije, pa šta to govori o meni? Da sam super covjek??? ma daj...

Carlo je kukavica i kao trener i kao osoba, i uvbijek je i bio. Šuti, zarađuje novce i radi šta mu kazu. Cappello se vratio u Milan i kada su mu počeli kupovat igrače koje nije htio pokupio se i otišao. Sad bi Carlo malo u Chelsea za 12mln po godini. I kada ode sve će u početku biti ok, jer ce imati naj ekipu na svijetu...i onda kad zavoli igrače za godinu dvije sve ce istruniti, kao i svudgije. Jer nije fajter nego uvlakač.

A za otpis se zna, to smo dogovorili: " Carlo Ancelotti je najjadniji trener ikada..." ili tako nesto, pogledat cemo u prošlim postovima :) :)

Danas cete vidjet isto koliko je Carletto super takticar. Što prije ode prije ce Milan poceti igrati.

rinogattuso
19-04-2009, 07:59
Kaka nek se obrati glaveŠinama ako zeli promjenu ciklusa tu je Ancelotti nemocan on nije igraca po svojoj volji dobio nepamtim a to u danasnjem nogometnom svjetu je nevidjemo..imam milion primjera trenera-menadzera(citava Engleska,Schaff na klupi Bayerna sa klinsmanom svaku tekmu sjedni Uli Honess kako se zove itd.)ON je taj koji je Kaku stavio umjesto Ruia Coste,a to je dalo ogroman produkt u tadasnjem Milanu.

Ne ti odnjega pravis kretenom u 97.9 % svojih postova pa covjek bi se zacudio nekada koje toliko kivan na njega..pa nevjerovatno!Ja ga samo postujem ne kazem da opravdavam neke izjave naprotiv zna nekad djelovati debilno ali ko ne..Pa koliko je Sir Alex puta ispao debilko da je na kraju slozio ekipu koju je zelio.Samo hocu da kazem da je covjek obrazovan a to u danasnje za nekog sportasa ili trenera puno vise znaci neg sto ti imas tu jednu opciju a ON koji zaradjuje od 2007 godine 110 000 sedmicno i ne bas..malo logike molim..

Abramovich nikad nece dopustiti da drzi igrace koji nece da trce to stvarno ako mislis da je u engleskoj ta politika kao u nas onda fkt..presaberi se..

Cudno kako ne spominjes Calciopoli sta je on sve donio Milanu i sta smo njime izgubili ne kratkorocno nego dugorocno..ma iskreno ne zanima me sta cu staviti ja znam koje Carlo a to nek je za tvoju dusu i drugih..

**** YOU ALL ANCELOTTI HEATERS!!!!

Fret
19-04-2009, 08:55
Ja ne mrzim Carla, mislim da je generalno dobar trener.
Ali ono sto mu ja zamjeram je to da ima izgovor za lose rezultate jer momcad je u problemima, medjutim to je njegov posao koji on zadnje vrijeme ne radi dobro.

Seedorfa sam obozavao do utakmice sa Liverpoolom 2007 u finalu gdje je izgubio valjda svaku loptu, usporavao igru.....sad mislim da vise nema mjesta u Milanu

mrki
19-04-2009, 09:26
Pato ti i kazem, da mene netko tako pravi budalom kao njega u Milanu ja bih digao sidro 100 puta vec.

Potpis ce biti za moju dušu jer sam fino objasnio na početku sezone da necemo biti prvaci ali si ti tvrdio da hocemo.

I da sada Milan i dovede Alexa i Adebayora. Nagodinu bi naša veza izgledala ovako: Pirlo-Seedprf-Gattuso-KAka'. I to bi bio kolaps jer Pirlo i Seedorf ne mogu igrati moderan nogomet vise, pogotovo ne zajedno. A i u tom taktickom kaosu opet bi se sve svelo na improvizaciju i to bi bilo to. Izgubljen scudetto 15 kola prije kraja.

Calciopolo ili ne, i prije njega smo igrali improvizirano. Poslje smo samo nastavili sa slabijom ekipom pa su bili i slabiji rezultati. Koristili smo 13,14 igrača, a ne 18,19 koliko treba u prvenstvu. Prije LP su See i Pirlo imali odmore da se pripreme fizički i da tih prvih 11 odigra 90min kako treba. Oni su super klase, ali za 7,8 tekmi godišnje danas. A ne 45.

Kaka' je bio najbolji mladi igrač brazilskog prvenstva kojega je u Milan doveo Leonardo i koji je odmah pokazao da je klasu iznad Rui coste iako je Rui bio zvijer i tada, Takvi igrači poput Kake i Pata su iznimke koje ne mozes zaobici. Stanu na teren i igraju. Pr. Ronaldo NAzario, Ibrahimovic, Pato... tu trener sluzi da ih stavi na teren. Oni svi to dobro znaju.

alberto
19-04-2009, 10:28
Svi pametujete pomalo,ali ste svi i u pravu donekle...Svaki ima svoje argumente..JA takodje mislim da je vrijeme da Carlo ode iz Milana,ali takodje mislim da je dobar trener...
On je napravio Kaku najboljim na svijetu Gatussa izvadio iz anonimnosti i napravio takodjem strojem,od Pirla napravio najboljeg pleja u Evropi,Pattu dao sansu da igra od pocetka,insistirao da cafu dodje u Milan u poznim godinama sto je bio potez desetljeca i jos mnogo toga dobrog...Ali takodje nije davao sansu pojedinim mladim igracima koji su je mozda zasluzili..Abate,Pozzi,Yoan,Di Genaro itd...
Mislim da ako Milan dodje do pozicije 2 da ce on ostati,sto mislim da nije dobro za Milan..Ali koga uzeti???Prandeli je u Firenzi i mislim da ce tamo i ostati,Spaleti u Romi takodje,Rajkard nije trener za Milan,Leonardo mislim da nema iskustva...Mozda Van Basten ili Donadoni...Neznam...Tesko se odluciti...Jer Milan moze voditi samo trener koji ima respekt u Klubu i u Italijanskom nogometu....A takvih je trenutno nazalost malo...

diavol
19-04-2009, 10:46
Hrvatski AC Milan forum:http://rossoneri.darkbb.com/forum.htm
radi tek tjedan dana:rone:

mrki
19-04-2009, 12:48
Dobar sastav Carletta danas! KAd je dobro priznajem da je dobro, a ovo je dobro riješenje s obzirom na nedostatke bekova.

Flamini-Senderos-Maldini-Zambro-
-------------Pirlo--------
---Beckham----Ambrosini---
-----------Kaka'----
-----Pippo----Pato---

Seedorf je ispao jer nije moguce igrati sa postavom Pirlo-Seedorf-Beckham-KAka' ( iako smo s tim išli u Rim protiv Rome ove godine). flamini je prije igrao beka u Arsenalu moze on to dobro odigrati. Genova je izgubila, Fiorentina isto, Juve X. Danas dobijemo i to je mislim to.

rinogattuso
19-04-2009, 14:10
DAjte MANCHESTER da se IGRAMO,IGRAMOO,IGRAMOOOO!!!

Senahid1
19-04-2009, 14:10
2-0, koji je pippo majstor, a i beckham igra prejako, bar večeras !
forza milan

Fret
19-04-2009, 15:24
DAjte MANCHESTER da se IGRAMO,IGRAMOO,IGRAMOOOO!!!

Ne trci pred rudo........ :)

mido_manija
19-04-2009, 15:25
carlo je vec dugo tu,mislim da bi trebao otici.On je istrosen,nema vise ideja.on igra na provjerene igrace,koji su nekad bili extra.iskreno pirlo vise nemoze igrati na onom nivou,kao na sp u njemackoj kada je i defanzivno i ofanzivno bio top.Isto to vrijedi za seedorfa,oba su velike licnosti,i ostavili su trag u milanu i hvala im,ali MILANU sada treba mlada krv.u svoje vrijeme i jedan i drugi i treci respect.pozz svima

rinogattuso
19-04-2009, 15:28
carlo je vec dugo tu,mislim da bi trebao otici.On je istrosen,nema vise ideja.on igra na provjerene igrace,koji su nekad bili extra.iskreno pirlo vise nemoze igrati na onom nivou,kao na sp u njemackoj kada je i defanzivno i ofanzivno bio top.Isto to vrijedi za seedorfa,oba su velike licnosti,i ostavili su trag u milanu i hvala im,ali MILANU sada treba mlada krv.u svoje vrijeme i jedan i drugi i treci respect.pozz svima

Kad si bas u ovom trenutku sa tim postom dosao,Pirlo je veceras odigrao odlicnu paritiju..Znaci taj koji treba frcati je Seedorf,on unistava svojim prisustvom..

Kakva tekma od Milana,nevjerovatno..koja superiornost,koja trka,dinamika auff..Akcije su sjevale na sve strane,Dinho Show u 2 poluvremenu..Jebena noc za nas navijace,mozemo barem malo da uzivamo..

Fret
19-04-2009, 15:45
Samo da obranu poslozimo sljedece sezone.......i da se vrati Gourcuff koji ce igrati umjesto Seedorfa, a Gattuso umjesto Beckhama kad ovaj ode.

Mozda Paloschi se vrati ili dodje novi napadac..Adebayor ili netko takav (sad mi se ne cini kao losa investicija).

poneki igrac da jos ispliva iz pomlatka jer ce trebati i netko s klupe...sezona je duga i sve.....

Senahid1
19-04-2009, 16:07
odbranu pojačat samo, golmana, i jednog dobrog napadača !

mrki
20-04-2009, 00:43
Evo javljam se iz Slavonije u rano jutro :) Idem na fax nešto obavljati pa malo prije da se javim...

Jučer je ono bilo nešto fantastično za vidjeti. Stvarno su se borili 90.min. Napokon smo vidjeli Milan kojemu bekovi stišću na 40 metara od gola, obrana stoji na 35m od gola, veznjaci igraju presing i tako to.

Pirlo je bio dobar, isto kao i Ambrosini koji je pruzio odličnu partiju. Ali ja bih istaknuo dva igrača:

Beckham - mrzio sam to što je došao u Milan. Ali on me toliko iznenadio svojim zalaganjem i načinom na koji se prilagodio tom sistemu da je to strašno. mislim svi znamo da je klasa, ali nisam znao da će toliko trčati i boriti se. Imao je 2 asistencije za gol, jednu za ponisten gol, i jednu za penal nad Ambrom. Uz to je oduzeo hrpulopti i stvarno je bio fantastičan.

Flamini - prošle godine jedan od najboljih srednjih veznih u Europi i uopće me ne čudi što ovako leti po terenu kao jucer. Pa on je mislim napravio 100 sprinteva od 70m jucer! Eto imamo beka, sad nam treba vezni ( Essien :) ).
-------------------------------------------------------------------------

Da zakljucim, 99% smo se plasirali u LP jer 6 bodova ce nam biti dosta vjerujem. Ali pazite tragediju, da smo one tekme koje smo imali u ruci ( Lecce, torino, Reggina, Cagliari, Roma...) dobili sada bi vjerojatno bili negdje na -2,3 boda sa dosta do kraja... Zato smatram da se ekipa mora pomladiti i riješiti takvih padova u igri kada jednom igramo totalno promašen nogomet i onda jednom u 7,8 utakmica poslozimo sve kako treba i razbijemo nekoga. Da bi se to dogodilo nama treba novi trener i 2,3 klasna igrača uz par mladih.

P.S.

Naravno, posebno mjesto za "the special one-a" - SUPERPIPPA!! Koliko on ZAPRAVO ima godina??:dontkn: 23?? Od svega mi je najljepši onaj gol koji je poništen, ono je bilo remek djelo! Forza Pippo!

_MaJi_tz
20-04-2009, 04:29
Fakat Pippo je nevjerovatan treba ga klonirati ali mislim da je Paloschi njegov nasljednik...dobra tekma sinoc cak je sheva dobio 30 min i darmian oko 20 min na desnom stoperu...ali ljudi moji ko nije gledo juce utakmicu samo nek odgleda radi flaminija na desnom beku pa od cafua niko onako nije igro na toj poziciji...svaka mu cast....

Senahid1
20-04-2009, 06:59
to jest...flamini se našao izgleda,a zambrotta igrao lijevog beka....tu i tamo se snašao....a ambro je igrao seedorfovu poziciju, i snalazi se dobro bogami, bez obzira što je gol dao :grinser:

rinogattuso
20-04-2009, 08:27
Vidim niko pretjerano nije spomenuo sjajnu pariju Senderosa koji sve vise i vise dobija moje simpatije i sam je rekao da su ga ozljede unistile i da moze biti jos bolji.Po meni je odigrao na nivo stopera kakvog treba Milan za buducnost,sdruge strane Maldini se uz njega cino slobodnim i isao je mnogo naprjed kao da zajedno igraju 3-4 sezone.

Ne znam mozda se varam ali mislim da bi jako dobar potez mogao biti otkup njegovog ugovora ali opet mnogo toga zavisi od Nestinog oporavka koji je po meni minimalan:(

alberto
20-04-2009, 08:32
Dobra je to utakmica bila cjele ekipe...Mislim da odavno nisam vidjeo takvu dominaciju jedne ekipe,mogli su dat go kada su htjeli,a bilo je i extra poteza...
Sve u svemu trebamo drzati to drugo mjesto i izbjeci kvalifikacije za L.P.
Pirlo se izgleda vratio u formu,nadam se da ce na ljeto biti opet onaj pravi,i jos kada se oporavi Borielo,Gatusso,Nesta(ako Bog da),vrati Yoan,Silva imadne pravo nastupa,i jos par pojacanja mislim da ce to biti prava ekipa,za vrh....

bLOND !-,-!
20-04-2009, 08:39
senderos je dobar, al opet nisam vidio mattionija na desnom beku :( ...
po meni, prvi izbor za desnog beka nam treba bit flamini, a onda mattioni, a na lijevom beku prvi izbor zambrotta, drugi izbor antonini... nikakav jankulovski ne moze igrat na lijevom beku, on moze igrat samo lijevog veznog..i to stvarno dobro igra... ali ne lijevog beka...

p.s. Pirlo je imao par GENIJALNIH lopti koje nazalost nisu realizirane, ali te njegove lopte su stvarno bile nesto fantasticno, nisam vidio ni jednog drugog igraca koji moze takve lijepe lopte poslat...

Fret
20-04-2009, 10:16
Ja do sad nisam htio nista komentirati o Senderosu jer je ajmorec ovo mu bila "cudna sezona."
Ali mislim si cijelo vrijeme...ako je igrao u Arsenalu, sigurno je Wenger znao zasto ga je stavljao....znaci, ako se oporavi od ozljede mozda nebi bilo lose otkupit njegov ugovor, a mozda ga i ovi budu htjeli nazad.......
Ne znam, Mlad je, talentiran, visok, jak...mogao bi biti dobar.

P.S. cuo sam nesto komentatora u nedelju na OBNu da prica o Ameliji - rezervnom golmanu Italije..odmah iza Buffona. Mozda bi bilo dobro njega dovest, ako se bude moglo.

mrki
20-04-2009, 15:03
Sto se tice golmana spominje se Marchetti iz Cagliaria najvise.

Wenger jednako tako ima i razlog zasto je Senderosa poslao IZ Arsenala s pravom otkupa... on je, po meni, preskup. Kostao bi nas 8mln mislim. To je za njega previše.

Fret
20-04-2009, 15:51
Okej, moze bit i malo previse...ma.....ja sam samo onako...naglas razmisljao, tek tolko da se slucajno ne desi da lik proigra sljedece godine ili tako nesto :)

Inace niti mi je los niti mi je nesto dobar Senderos - ima potencijala al vidjet cemo sta ce ispast od njega jos.

A kakav je taj drugi golman?

rinogattuso
20-04-2009, 16:17
Ma Senderos ima potencijala,cinjenica je da je imao problema sa ozljedama i nestabilnu psihu ali to je sve produkt njegove zrtve za nogometom jer poznato je da je on veliki radnik i covjek se stvarno trudi mnogo.

Opet mi nemamo robusnog stopera,Maldini je mogao odigrati markiranje visokog igraca na iskustvo ali takav jedan ce nam ubuducnosti itekako trebati.Vidi se njegov napredak u Milanu pa zasto ne pokusati ako ne uspijemo dovest nekog konkretnijeg.

I da,jos da spomenem sta me je jucer fasciniralo kako je takticki ekipa nekih 10-tak puta u 2 poluvremenu uspjela odigrati da Beckham ostane sam na desnoj strani,kombinatorikom na ljevoj Dinho,Kaka,Ambro su u nekim trenutcima izbacivali po 4,5 Torinovih igraca.

Marchetti,legitimni nasljednik Buffona kako Gigi sam kaze ali 1% sanse da dovedemo golmana..Dida je na soldinom nivou i ne sumnjam da ce Abiatti biti..ipak oba golmana imaju jake ugovore i plate tako da..

alberto
21-04-2009, 07:53
Marchetti..Definitivno buducnost...Ako nista trebalo bi otkupiti njegov ugovor i ostaviti ga jos jednu sezonu da brani tamo...
Senderos???Mozda za nekih 6 mil..nebi bio skup..Ali vise mislim da ne...Bonera takodje moze odigrati na nivou,a moze za nevolju i na boku...

_MaJi_tz
21-04-2009, 12:15
A.C. MILAN OFFICIAL NOTE
4/21/2009
A.C. Milan communicates that the footballer Ferreira Da Rosa Emerson asked and obtained an immediate resolution of his relationship with the club, due to personal reasons. Thanking him for what he showed during his experience with the Rossoneri, Milan give Emerson all the best wishes for the future.

meskalin
21-04-2009, 16:35
Sto se tice golmana spominje se Marchetti iz Cagliaria najvise.

Wenger jednako tako ima i razlog zasto je Senderosa poslao IZ Arsenala s pravom otkupa... on je, po meni, preskup. Kostao bi nas 8mln mislim. To je za njega previše.


da, njega je Buffon imenovao svojim nasljednikom, a to nije malo kada kaze Gigi ;)

mrki
22-04-2009, 02:14
meskalin je opasna i vrlo snažna droga :)

Rosson3r
22-04-2009, 06:19
A.C. MILAN OFFICIAL NOTE
4/21/2009
A.C. Milan communicates that the footballer Ferreira Da Rosa Emerson asked and obtained an immediate resolution of his relationship with the club, due to personal reasons. Thanking him for what he showed during his experience with the Rossoneri, Milan give Emerson all the best wishes for the future.

najbolji potez u zadnjih par sezona je sto su ga pustili:rone:

meskalin
22-04-2009, 07:55
meskalin je opasna i vrlo snažna droga :)

necemo sada u OFF:1ole:

alberto
22-04-2009, 08:16
CAo Puma..I hvala Bogu sto se konacno rade prave stvari u Milanu...

meskalin
22-04-2009, 16:00
Seva veceras u prijateljskoj tekmi dao 2 gola, Kaka, Sedorf i Viudez, primili su 2 gola odrbani je igrali Silva i Darmijan

mido_manija
22-04-2009, 17:04
vrijeme je bilo da neko probije led,ja neznam da je on Milanu ista dobro donio,al nebitno, pa on nikad i nije bio za Milan,a ako Seva upadne u staru formu,vrati onu brzinu,i opasnost pred golom,tek onda nastaju problemi za odbrane...

amel82
23-04-2009, 12:39
Flamini: "Želim s Milanom osvojiti Ligu prvaka"

Milanov veznjak Mathieu Flamini već razmišlja o idućoj sezoni. Veliko mjesto u njegovim planovima zauzima Liga prvaka, odnosno njeno osvajanje...

Pozicija koju njegov klub zauzima u domaćem prvenstvu donosi mu natjecanje u najelitnijem europskom klupskom natjecanju i iduće godine. Nakon što je prošlog ljeta u Italiju stigao iz Arsenala, Flamini uživa u novoj sredini, a sve to želi velikim naslovom okruniti što prije.

Francuz je za BBC izjavio kako mu se dolaskom u Milan ispunila velika životna želja, na idućoj tek treba poraditi. "Još kao dijete navijao sam za Milan, a igranje u njegovom dresu za mene je poseban doživljaj. Dolazak ovdje bio mi je ispunjenje sna, a sada uživam i kao sportaš i kao osoba."

Iako tekuća sezona još nije završila, Flamini već sada razmišlja o budućnosti. "Moji ciljevi su jasni. Želim s Milanom osvojiti Ligu prvaka. Došao sam ovdje jer je ovaj klub naviknut na osvajanje tog natjecanja i nadam se da će se to i nastaviti. Naravno, želim osvojiti i Scudetto, ali i postati najvažniji klupski igrač."

DavieBoy
23-04-2009, 12:57
http://www.youtube.com/watch?v=PGaLTCbEHVU Ehhhhh....to su bili dani.....

MIRZA
23-04-2009, 16:52
http://www.youtube.com/watch?v=uO96_VlLbKc&feature=related

Senahid1
23-04-2009, 18:44
jaka su oba videa.....jes da mi u prvom kolege napadaju :P.....
tak da je drugi malo boljii :)))

DavieBoy
24-04-2009, 06:14
jaka su oba videa.....jes da mi u prvom kolege napadaju :P.....
tak da je drugi malo boljii :))) Drugi je brutalan :D :clap::clap::clap: Na 5:10 pogled jebeno nevjerojatan...

MIRZA
24-04-2009, 07:21
majke mi svaki put se naježim kad gledam ovu kompilaciju...

u nedelju na obn-u prijenos Milan - Palermo

alberto
24-04-2009, 08:37
Forza Milan...Idemo po jos jednu pobjedu...

alberto
24-04-2009, 08:49
Forza Milan...Idemo po pobjedu protiv Palerma...

alberto
24-04-2009, 08:50
Jebeni Server....Uhhh...:pchate::pchate:

rinogattuso
24-04-2009, 11:17
Nesta has played a few minutes running light on the raised area.

Ovo su dobre vjesti..

prle
24-04-2009, 16:07
Corriere: Milan želi Trezegueta

Sve se čini izglednijim da će iskusni 31-godišnji napadač Juventusa David Trezeguet na kraju sezone napustiti torinski klub...

Ranieri i francuski napadač najjačeg nogometnog kluba iz Torina porječkali su se nakon ispadanja kluba iz Lige prvaka od Chelseaja. Svađu je započeo Trezeguet, nastavio ju Ranieri nazvavši svog igrača razmaženim derištem, a njihovi se odnosi nisu popravili do danas.

Kako je nedavno iz kluba stiglo priopćenje u kojem stoji da Ranierijva pozicija nije ugrožena, čini se izglednim da bi novu sredinu mogao potražiti Trezeguet.

A zainteresiranih svakako ima. Ranije su se spominjali Barcelona i Lyon, a sada je prema pisanju Corriere dello Sport interes pokazao i Milan.

- Kada tako veliki klub pokaže interes za Davida, onda je to dobra vijest za mene. To samo potvrđuje činjenicu da je moj klijent vrhunski igrač. Ali pregovore ćemo započeti tek po isteku sezone. Trezeguet još uvijek ima ugovor s Juventusom i on će ispoštovati svoje obveze - rekao je Trezeguetov menadžer Antonio Caliendo.

alberto
24-04-2009, 17:34
Nadam se da ce Nesta ponovo na teren,jer to je jedan od najboljih stopera u povjesti nogometa...

Senahid1
24-04-2009, 19:35
hajmo nesta na noge....vojniče :)))
a prenos imam na jedno 3-4 programa :grinser: :p (šta ću, prenose samo najjače klubove)

mrki
25-04-2009, 01:35
Eto dok se ništa ne igra u serie a mi studenti smo nabacili blokadu filozofskog, haha. Mislio sam da mozda stavim neki transparent "kupite Milanu stopere!" :)

Ovo za NEstu je strašno dobra vijest, iako to ništa ne znači jer velika je udaljenost od trčkaranja do vrhunskih napora. Dobro sam upoznat s tim ozljedama i znam da je ova njegova doslovno opasna po karijeru. Ali ako nam se Nesta vrati u paru sa Thiagom ce biti strašno dobri.

Inače Thiago je rekao da ce nositi broj 33 u čas Maldiniu.

ludiot
25-04-2009, 04:44
Sun: Manchester United započeo pregovore s Kakom

Iako Manchester United kao i cijela Premier liga grca u dugovima, to klub ne sprečava da u svoje redove pokušava dovesti najbolje i najskuplje svjetske nogometaše...

Tako londonski The Sun piše kako su se predstavnici kluba s Old Trafforda u petak sastali s menadžerima brazilskog playmakera Milana, Kake, te su započeli pregovore oko transfera.

- Bio je to jako pozitivan sastanak iako na njemu nije ništa konkretno odlučeno. Menadžeri za Kaku traže petogodišnji ugovor i tjedna primanja od 135.000 funti. Kaka bi se vrlo rado priključio Unitedu, a i cijena koja je postavljena u platežnom je dometu kluba – rekao je izvor blizak Manchester Unitedu za Sun.

Londonski tabloid također dodaje da bi eventualni transfer Kake u Manchester United bio težak najmanje 70 milijuna funti, te da bi novac klub najvjerojatnije pronašao od prodaje Cristiana Ronalda u Real Madrid.

Kaka je u siječnju odbio transfer u Manchester City unatoč ponudi teškoj stotinjak milijuna eura, a Real Madrid je odavno na samom vrhu popisa klubova koji ga žele dovesti u svoje redove.

Iako Brazilac konstantno ponavlja kako želi ostati u Milanu i jednog dana ponijeti kapetansku traku kluba, svjetski ga mediji konstantno stavljaju u kobntekst velikih transfera. O Manchester Unitedu Kaka ima visoko mišljenje i govori o njemu s velikim poštovanjem:

- Manchester ima neke sjajne igrače poput Giggsa, Scholesa i posebno Rooneyja. Jedan od mojih najboljih prijatelja, Anderson, također je ondje. Kako bi itko mogao odbiti Manchester? Oni su engleski i europski prvaci i općenito sjajan klub.

Fret
25-04-2009, 08:33
Bojim se da bi Milan prodajom Kake dozivio istu sudbinu kao i Juventus kad je otisao Zidane.........tesku propast.

Kad tako plemenit i svjetski jedinstven igrac igra u tvojim redovima, onda ga drzis uz sebe do kraja

Senahid1
25-04-2009, 09:28
Kaka če završiti karijeru u Milanu , relax boys

a što se tiče mančestera, može mi ' ladno lizat jaja :grinser:

diavol
25-04-2009, 10:07
http://rossoneri.darkbb.com/forum.htm AC Milan Forum

bLOND !-,-!
26-04-2009, 07:24
službena formacija :

- Ecco le formazioni ufficiali di Milan e Palermo: MILAN : Dida; Flamini, Maldini, Favalli, Zambrotta; Beckham, Pirlo, Ambrosini; Seedorf; Kakŕ, Inzaghi.

mrki
26-04-2009, 07:34
Carlo kralj je zablistao opet! NEma dinha, upada Seedorf sasvim zasluženo jer je prvi igrač koji je odhodao 10 utakmica za redom.

bLOND !-,-!
26-04-2009, 07:42
ma ok, al je stavio flaminija i maknuo jankulovskog, to je pozitivno ;)

geoff
26-04-2009, 07:46
Ali kako moze bit tako nevjerojatno tvrdoglav, da nakon one prekrasne partije protiv torina opet forsira istu formaciju s seedorfom i ne igra dva napadaca, a sheva bi mogao puno pomoci danas?!

ja tog covjeka nemogu razumjet nikako, al bar je maknuo mareka, evo nest pozitivno

rinogattuso
26-04-2009, 07:47
Da slazem se..ako danas ninja kornjaca slabo odigra a carlo uradi istu stvar onda nema povratka,doslovno..

prle
26-04-2009, 08:05
ja ne znam ovaj seedorf ce i na stakama igrati kod ovog kotza!!!!!!:frustrat:

Senahid1
26-04-2009, 11:07
halo ba, kakva igra, pa torino i palermo zajedno nisu 3 puta ošutali na naš gol....3 gola -3 boda-jednostavno.--
juve 2-2, i sigurna 3 pozicija !!!!

hajmoo hajmo na nogee :grinser:

mido_manija
26-04-2009, 14:31
jebo 3 poziciju sad napadamo na rukometaski club inter.da nije bilo one adrijanove ruke u derbiju,ko zna kakva bi situacija danas bila.

_MaJi_tz
26-04-2009, 15:39
napoli-inter 1:0 7 bodova ostalo....

prle
26-04-2009, 15:56
eh kamo srece da ne prosusmo one bodove protiv reggine i genove kuci sad bi bilo guravo pravo al hajd.....
nego nesta kontam bolje nam je bilo da smo Nazaria ostavili nego sto smo shevu vracali evo pratim ga vec odredjeno vrijeme razvaljuje tamo u corinthiansu hehehe

rinogattuso
26-04-2009, 16:13
Milan trenutno igra najbolji nogomet u zadnje 2 godine i ujedno najatraktivniji na cizmi u posljednjih 6 tekmi sa gol razlikom 19-2 sto je impresivno bez 40% ekipe..

MIRZA
26-04-2009, 16:58
dobra igra danas
ali jedino što me nervira je ta sudijska protekcija, koja se javlja protiv manjih klubova...ono nije vidilo penala, jest da kasnije nije sviran očiglednij faul na Kaki ali nije to to...

Ambro kralj

alberto
26-04-2009, 17:27
Dobra igra danas....Imamo tezak raspored do kraja,ali valjda mozemo ostati drugi...

deejaysale
26-04-2009, 19:03
Da,povucite ga za jezik pa se čudite kako reagira??Pa ostavite se domaćeg nogometa na ovom forumu,opet će krenut bezumna rasprava o ničemu ili o svemu osim milanu!!

DavieBoy
27-04-2009, 07:26
Boli koga kurac i za busove i koktele...Pisite o Milanu...AKo vec nekog zanima ta vijest,neka se dopisuje preko PM ,ne morite nas obicne smrtnike sa tim nidje veze temama!Brisem svako slovo odsad koje nije vezano uz pravu temu!

DavieBoy
27-04-2009, 07:36
halo ba, kakva igra, pa torino i palermo zajedno nisu 3 puta ošutali na naš gol....3 gola -3 boda-jednostavno.--
juve 2-2, i sigurna 3 pozicija !!!!

hajmoo hajmo na nogee :grinser: Ma jebes 3e mjesto:5love:

amel82
27-04-2009, 08:55
MILAN ZA MENE ZNACI ISTO STO I BEYONCE !!

Iza Milana je jedna od najlošijih sezona posljednjih godina. Planiraju brojne promjene u momčadi, jedna od njih trebala bi biti i dovođenje Emmanuela Adebayora. Ako se njega pita, to i nije tako loša ideja.
- Uživam u Arsenalu, doista sam sretan ovdje. No moram biti iskren i reći da sam bio presretan kada sam čuo da me želi Milan, jedan od klubova s najvećom poviješću na svijetu. To je stvarno poseban osjećaj - rekao je Togoanac koji je u Arsenal stigao iz Monaca prije tri sezone. Nastavio je govoriti o Milanu i 'isukao' zanimljivu usporedbu:
- Poziv Milana je jednako kao kada zaljubljenom momku kažete da ga je zvala Beyonce!
Milan je teško mogao dobiti veći kompliment. No zato su dobili i čvrsto 'ne' na ponudu od 20 milijuna eura, koliko su spremni platiti Arsenalu za transfer ponajboljeg afričkog nogometaša. U kadru imaju Pata, Inzaghija, Ševčenka i Borriella, dojam je da će biti prisiljeni ili pojačati ponudu ili potražiti drugo rješenje u napadu. Jer pojačanje im definitivno treba.

mrki
27-04-2009, 09:53
Silvio je rekao kako ce se o Carlu odluciti na kraju sezone i kako mu je Galliani rekao nesto kao da su Adrianu poništili gol rukom mi bi sada bili bod od Intera...(??). Na to je Berlusconi odgovorio da "ako" "ali" itd. u nogometu ne znači nista. Na pitanje mogu li stici Inter odgovorio je odjednom na engleskom :)

Milana su bili gledati arapi jučer. Novi sponzor bi trebao biti Fly Emirates a moguc je i njihov ulog u dionicama Milana. Milan nebi bio prodan ali bi oni imali dio, no o tome se nista ne zna javno to su samo nagađanja novinara.

I meni je dosta sranja koja slusam od Galliania i NJEGA z zadnje 2,3 godine, dosta više. I da, još ovo - UOPĆE me ne zanima drugo ili treće mjesto!! Tome se nikada necu veseliti u serie a. Veselim se kada je Milan prvi! I ne zenima me ekipa koja počne trenirati i igrati u 4. mjesecu kada ispadnu iz svega pa onda u 5 utakmica pokidaju sve žive. To je za djecu fora. To je neozbiljno i jadno. Liga traje 38.kola, i da smo ove godine odigrali utakmice MALO pametnije i da se nismo zatvarali ( gdje smo izgubli BAŠ ZBOG ZATVARANJA negdje 6-8 bodova), sada bismo bili prvi i sa ovako jadnom ekipom jer je Juve slab a Inter jadan. To što se mi dobro postavimo 5 puta u sezoni, to je tužno a ne lijepo.

Eto to je Milan.

rinogattuso
27-04-2009, 12:23
daj mrki opusti konce barem malo,sezona je sve ukupno propast ali kad covjek ralno sa gleda bez kojih igraca smo igrali u pojedinim trenucima napad stvarno je tuga da akve velicine ne igraju moderni nogomet..sto je Ancelotti skoro rekao San Siro ce da explodira kad se Rino vrati..Nesta,Kaka 12 tekmi i najvazniji dio sezone,Boriello,Bonera itd.

Mala utjeha je ova zavrsnica sezone..

geoff
27-04-2009, 13:12
Ali je rino cinjenica, koja je jasna svima nama koji smo pratili milan ove sezone, da imamo bolju momcad i od juventusa i intera i da smo i uz sve silne ozljede prosipali bodove bezveze ili ih gubili u posljednjim minutama zbog zatvaranja..

Slazem se da su ozljede imale bitan utjecaj, ali mi i bez 5 najboljih igraca imamo momcad koja MORA pobijediti regginu, sienu ili klubove takvog ranga, a milan to u vise navrata ove sezone nije ucinio, kao sto je situacija vec nekoliko godina.

Sada igramo krasan nogomet, svi trce, svi se zalazu,l stvaraju se sjajne akcije, padaju golovi, ali se moram slozit i s mrkijem da jebem ja momcad koja pocne igrati izbiljan nogomet pred nakon sto sezona traje vec 6,7,8 mjeseci. Kamo srece da smo mi ovako igrali cijelu sezonu, a moglo se, bez obzira na izostanke rina,neste, kake, borriella...

I sada je naravno glupo sto galliani spominje ruku adriana, jer nam nije ona uzela scudetto vec reggina ili bologna, klubovi kakve bi i neki hrvatski prvoligasi mogli pobijediti.

A sto se i tice ozljeda, da se boriello i rino nisu ozljedili, pato i flamini ne bi vidjeli minute tokom cijele sezone. I tu se mora spomenit ancelotti, koji da sljedece sezone dobije prvi sastav barcelone, on bi u prvom kolu u vezu stavio rina-pirla-seedorfa-kaku. I zbog toga zelim da ode iz milana.

rinogattuso
27-04-2009, 14:52
Flamini bi igrao kod najveceg Hitlera od trenera vjeruj meni!!Za njega Ancelotti ima samo rjeci hvale sto se i vidi,a za Pata da ne kazem mislim da je to apsurd..svako ima svoje misljenje to je to.Evo jedan clanak zanimljiv:

Flamini quarterback, the bet won by tactics Ancelotti!!

Carlo Ancelotti has always liked to bet. It must be clear, not in the shops of the bookmakers, but on the field. Since he arrived at Milan, was in Italy but also in Europe, one of the most important innovators of football the last decade.

To him we owe the confirmation of Andrea Pirlo as a director down, the role the number 21 Rossonero had already held in Brescia with Carletto Mazzone, the true discoverer of Pirlo in his current role, the pace of the whole ball game on the ground and fantasy voted mainly on the offensive rather than the example difresa with the 2002/03 season, where the field was one of containment midfielder, Gattuso, and five players from the strong offensive skills: Pirlo, Rui Costa, Seedorf, Rivaldo and one of Inzaghi,Scheva and Tomasson.

A Carlo Ancelotti should be given great credit for having blown up two talent pure and refined as those of Kakŕ and Pato who, thanks to technical Reggiolo, have become, Kakŕ, and are becoming, you see the item Pato, among the players strengths of the World. Mathieu Flamini has turned down the role of quarterback right. In this new position from anonymity Flamini is out of competition for a jersey at midfield and has taken two Sundays of the title track to the right of defense, churn out good performances by combining quality and quantity on the band is not seen with due proportions, the time of Cafu.

geoff
27-04-2009, 15:24
Rino, ovo za pata i flaminija nije moje misljenje, vec cinjenica.

Dok je boriello bio zdrav, pato je sjedio, dok je cijeli vezni red bio na broju, flamini je sjedio.

A koliko sam upoznat, flamini je i kod wengera igrao beka, tako da to nije ancelottijeva inovacija, jedino mu skidam kapu sto je, iz nekog razloga, ostavio mareka na klupi

rinogattuso
27-04-2009, 15:46
Rino, ovo za pata i flaminija nije moje misljenje, vec cinjenica.

Dok je boriello bio zdrav, pato je sjedio, dok je cijeli vezni red bio na broju, flamini je sjedio.

A koliko sam upoznat, flamini je i kod wengera igrao beka, tako da to nije ancelottijeva inovacija, jedino mu skidam kapu sto je, iz nekog razloga, ostavio mareka na klupi

Opet grijesis Flamini je igrao od 1 sluzbene tekme i je da nije svak bio na okupu ali ima preko 30 nastupa za Milan sto nije malo,on se trebao dokazati i uspio je iz jednostavnog razloga jer je bio zvjer pa sam Carlo svrsava na takve tipove igraca i sam je bio taki lol..Pato je dragulj,igrao bi sa Boriellom kao sta su isli 2 ili 3 tekme.

Flamini je igrao ljevog beka kod Wengera a po meni imati hrabrosti staviti ljevaka koji je relativno nesikusan na suprotnu stranu je vise nego mocno jer kada sam vidio Flamstera na toj poziciji protiv Torina bio sam poprilicno skeptican.

Cinjenica je da je najveci problem ninja-kornjaca Seedorf ali i polako ce to doci na svoje..taj covjek ne moze odigrati vise od 20 tekmi po sezoni za nas..

geoff
27-04-2009, 16:07
Flamini jest startao od 1. sluzbene tekme, ali je lagano tonuo na klupu kad su bili raspolozivi i rino i ambro i pirlo, to je tako bilo. A ne znam kome se trebao dokazivati, kada je prosle sezone bio medju najboljim defanzivnim veznjacima te u boljoj formi od ambra pirla i rina zajedno. Ja ne osporavam njegovih 30 utakmica za milan, ali se dogodilo spletom okolnosti i ozljeda, a ne carlovom vizijom.

Prije boriellove ozljede, carlo je zadnjih par utakmica forsirao 4-3-2-1 s ronaldinhom, kakom i boriellom u napadu.Pato je bio na klupi, iako je bio apsolutno spreman.

ja ne vidim sto je tu sporno, to da je pato dragulj sigurno nije, ali da je iz milanove omladinske skole recimo, da nije placem te novce, za carla ne bi postojao.

milanista mosta
27-04-2009, 16:09
Izgleda da ste opet mene spominjali al je David to pobriso... :D .I nisam bio na forumu dosta...dođem dnevno dva puta al mi se ne da čitat kad se nakupi postova.
No Milan će bit prvak...vidit ćete :D
Inter pada a Milan gazi...potvrđuje se moja teza da je Milan najbolja skupina igrača na svijetu koja može apsolutno sve, kad hoće...samo što često neće. Ko zna...možda stvarno 18 scudetto dođe...hohooooooooooo.

rinogattuso
27-04-2009, 16:21
Kako ja ovo mrzim sta bi bilo kad bi bilo blablablabla..i ja i ti u nedogled..

Ev napisat cu i na temi sa ovih prostora,izgleda da imamo jos jednu prijateljsku u Albaniji 12 maja.To se bas i ne mora mnogo komentirati sobzirom da imamo mnogo igraca u jako dobroj formi racunajuci ove sta ne igraju nikako..

Galliani pokusava na sve nacine da nam donese zaradu,ajde u ovoj krizi je to pozitivno al nemoj da nam voda igrace po vukojebinama moze neko spusiti ovu "svinjsku gripu"

deejaysale
28-04-2009, 06:02
@rino pa činjenica je da dok su bili zdravi Gattuso,Pirlo,Ambro da Flamini tad nije odigrao nijednu tekmu od početka,a isto tako je činjenica da kad je Borielo bio zdrav Pato je s njim počeo samo 1 ili 2 tekme!To nije šta bi bilo kad bi bilo nego činjenično stanje!
Ajd idemo dalje,nada se pojavila,ali ja ću počet vjerovat u nju tek u nedjelju ako luzeri izgube 2 ili 3 boda,a mi prđemo Cataniu pobjednički!Mislim da nam je Lazio ključna šansa za stići Inter

rinogattuso
28-04-2009, 06:35
Ne samo Lazio i gostovanja kod Chieva i Cagliaria su nam sanse ali Inter kako igra u zadnje vrijeme rekao bi da nam sanse daju i Siena i uvjek neugodna Atalanta..ali ja nisam pretjerano u tome,pesimista sam sad a to je moza dobar znak:D

vladomilan
28-04-2009, 10:01
Eh sada kada je flamini postao desni bek, Galliani ce reci nema potrebe, odbrana nam je kompletna..golmani Dida Abbiati.. na desnom beku mogu igrati flamini zambro antonini, na lijevom janku i zambrota, i kada zatreba kaladze, u sredini kaladze nesta thiago bonera...on ce sada reci imamo kompletnu ekipu..

deejaysale
28-04-2009, 10:10
Eh sada kada je flamini postao desni bek, Galliani ce reci nema potrebe, odbrana nam je kompletna..golmani Dida Abbiati.. na desnom beku mogu igrati flamini zambro antonini, na lijevom janku i zambrota, i kada zatreba kaladze, u sredini kaladze nesta thiago bonera...on ce sada reci imamo kompletnu ekipu..

Vrlo lako moguće,svi smo ga već pročitali :rollani::rollani::p231:

bLOND !-,-!
28-04-2009, 10:55
pa ako ce flamini igrati desnog beka, onda nam ni ne treba desni bek ...
mislim da su mattioni i flamini više nego dovoljni za desnu stranu, te jankulovski za lijevu stranu, + naravno zambrotta i antonini koji odlicno mogu odigrati i lijevo i desno....i šta će nam više bekova ?
jedino sta nam treba je još jedan world class defender, koji je barem medju svijetskih top 10 po kvaliteti.... tako da thiago silva ima kolegu....

rinogattuso
28-04-2009, 11:13
A ne po ovim deckima treba barem jos 3-4 stopera pa da to bude izgledalo

Nesta,Santacroce,Agger,Thiago Silva,Bonera,Kaladze i kad recimo ne bude igrao Thiago Silva mnogi ce vikati NEEE Ancelotti kretenu zast' njega NEEE,kao sat sa Flaminiem recimo prva polusezonu su prdili zasto je malo igrao sada kad zanjih 10 tekmi starta zasto je na beku kad treba u vezi itd itd.

Beskrajni debilizam,samo citam komentare i na engleskom djelu foruma i ne znam sta da kazem fkt.!

geoff
28-04-2009, 11:49
Ti rino ko da upijas sve sto galliani i ancelotti izjave...kao sto je i sale napisao, stvari oko pata i flaminia s pocetka sezona su cinjenice, a ne necije misljenje...

I naravno da nam treba stoper u obrani i naravno da je flamini bolji u vezi jel mu je centarsut jos neizradjen te nam stoga treba i bek posteni, jel jankulovski i antonini mogu biti jedino rezerve, a ne trajna rjesenja.kao i bonera i kaladze...pa ti sad racunaj

_MaJi_tz
28-04-2009, 12:03
Fakat rino malo pretjerujes....niko nije napado bez razloga carla svi su iznosili neke cinjenice itd....
Dalje ono sto mene trenutno najvise nervira je to da se pokusava kroz medije napraviti atmosfera da je iskljucivo zbog povreda ova sezona milana kakva je itd. ciste gluposti, cini se da pripremaju polako teren za transfere...ustvari koriste trenutne rezultate da smire situaciju i oko carla i oko pravih pojacanja..

geoff
28-04-2009, 12:13
Pa to se od galliania i ancelottia moze i ocekivati...priprema terena..

Sad ce na kraju sezone rec da smo igrali najbolji nogomet u europi zadnjih mjesec dana, kada su vec sve jace momcadi u totalnom raspadu jel su ipak odigrale 50 postenih, kvalitetnih i profeisonalnih utakmica, i da je carlo napokon pronasao forumulu za uspjeh pa sljedece godine mozemo legitimno napadati to mjesto koje nas vodi u ligu prvaka,a ne da se vise ovako zajebavamo po kojekakvim kupovima uefa...

Uvijek ista prica, to cak nisu vise misljenja forumasa nego jednostavne cinjenice.

Sad galliani povlaci nekakvu ruku adriana, a nece se sjetit onih mjeseci kad je carlo upozoravao da cemo pobijedit bolognu i regginu cim pocnemo jace trenirati i vise se zalagat, jel kao imamo igru, samo fali zavrsnica u kojoj ambrosini kao najistureniji ipak nemoze uvijek zabit gol glavom, a svi napadaci vec na tusiranju:)

Fret
28-04-2009, 12:18
samo fali zavrsnica u kojoj ambrosini kao najistureniji ipak nemoze uvijek zabit gol glavom, a svi napadaci vec na tusiranju:)

:dielaugh: :dielaugh: :dielaugh: :dielaugh: :dielaugh:

rinogattuso
28-04-2009, 15:52
Pa ok nisu krive ozljede nisu krivi nepostojeci golovi i sve 5!

geoff! Znaci ti si uvjern 100% da Pato i Flamini ne bi igrali da se ovi nisu povrijedili Gatto i Boriello..i pored te konstantacije sto si naveo treba nam i stoper i bek kvalitetan, ja kazem da Flaimini ce igrati na beku i naravno da ce napredovati,Beckham se vraca u januaru 2010 god tu su Ambrosini,Pirlo,Rino mi naravno svi zelimo da Flams igra i to moze na beku da se ostvari..

Ne upijam ja nista od njih dobro znam da je Galliani veliki manipulator ali on voli Milan uvjek je TU,nadajmo se da ce nam dovest 2-3 jako dobra pojacanja da konslodiramo odbranu!!

Kao sta sam rekao Nesta je poceo trckarati laganim tempo nadajmo se najboljem...

alberto
28-04-2009, 15:52
Koliko ,losih postova majko moja....Niko niskim...Uhh...
Scudeto nemozemo osvojiti,imamo uzasan raspored,dok suginter ima puno laksi,i jos je -7..
Daj Boze da se varam al da Bog da...

amel82
28-04-2009, 18:39
Ancelotti: Ostajem u Milanu, a s Joseom želim na večeru

Carlo Ancelotti biti će trener Milana i u sezoni 2009/2010, a vjerojatno će mu biti ponuđeno produženje suradnje koja ističe u lipnju 2010. Tu više nema sumnje, potvrdio je to Silvio Berlusconi u ponedjeljak, a potom se oglasio i sam trener:

- Ostajem još najmanje sljedeću sezonu, već radimo na pojačanjima - rekao je Ancelotti, pa naglasio kako je navikao da ga se povezuje s drugim klubovima, ponajviše Chelseajem.

- To je kao refren koji se stalno provlači. Trajati će i dalje, no ja s tim nemam nikakvih problema- dodao je.

Trener Milana vjeruje da će Inter osvojiti naslov jer je najkonstantnija momčad u ligi. S trenerom gradskog rivala volio bi se družiti na večeri.
- Volio bih ga pozvati na večeru, kako bismo se bolje upoznali - rekao je uz osmijeh potvrđeni trener Milana.

mrki
29-04-2009, 03:07
Pa ok nisu krive ozljede nisu krivi nepostojeci golovi i sve 5!

geoff! Znaci ti si uvjern 100% da Pato i Flamini ne bi igrali da se ovi nisu povrijedili Gatto i Boriello..i pored te konstantacije sto si naveo treba nam i stoper i bek kvalitetan, ja kazem da Flaimini ce igrati na beku i naravno da ce napredovati,Beckham se vraca u januaru 2010 god tu su Ambrosini,Pirlo,Rino mi naravno svi zelimo da Flams igra i to moze na beku da se ostvari..

Ne upijam ja nista od njih dobro znam da je Galliani veliki manipulator ali on voli Milan uvjek je TU,nadajmo se da ce nam dovest 2-3 jako dobra pojacanja da konslodiramo odbranu!!

Kao sta sam rekao Nesta je poceo trckarati laganim tempo nadajmo se najboljem...

Nema Flamini problema tu sa svojim mjestom u vezi. On je trenutno bolji i od Ambra i od Pirla. Samo što mu takav status nije moguć u Milanu.

Sigurno je da bi naše probleme riješilo dovođenje 4 igrača: stopera, beka, Yoana i jednog špica. Uz to, što se mene tiče, Seedorf može otići dnas popodne gdje god želi.

Adrianova ruka nema nikakve veze s našim scudettom jer to je jedna tekma, a mi smo SAMI zeznili velik broj utakmica.

Što se tiče desnog beka, ja sam uvjeren da Thiago ima kapacitet i igračku narav da odlično odradi taj posao. U modernom nogometu postoje stoperi koji igraju bekove, poput Ivanovica, Ferreire itd. Ukoliko Milan kupi igrača kao što je Mexes, Agger itd., bilo bi zaista šteta ostaviti Thiaga na klupi, jer je užano talentiran igrač. Barem po ovome što sam ja vidio.

Beckham od sada ima moju punu podršku jer me jako iznenadio svojim pristupom i dobrom! Svaka čast. A Pirlo odigra dobru utakmicu samo kada svi oko njega lete po terenu. To nema nikakvog smisla...

Što se thi 4 igrača tiče, Milan ce izgleda ovoga ljeta odobriti normalan fond za mercato. Spominju se i sponzorstva Fly Emiratesa itd. Ali ja ne želim gledati mrcvarenje Pirla, kaos u pola utakmica opet i povlačenja, natezanja i takve sramote i nagodinu. Zato želim čistku i novog trenera koji ce osvježiti stvari. 7-8 godina je bilo dosta Carletta.

rinogattuso
29-04-2009, 06:18
Pored onakvog Ambrosina kojem po mnogim strucnjacima moze da se racuna statistika kao u kosarci jer stvarno kako covjek doprinosi to je strasno..Pirlo ajde i da Flamster je explozivniji ali kad Pirlo pored sebe ima zvjeri poput Becksa i Maxa normalna je stvar da ce i on biti puno bolji ali i trcao je protiv palerma dosta pomagao i naprjed i nazad..

Ma da se uspijemo rjesiti Seedorfa to je to..prevelika je konkurencija u nas i sa ovim timom zamislite jos ako vratimo Gourcuffa kupimo Adea,Agerra jaoo ko ce to sve smjestiti:D

geoff
29-04-2009, 08:27
Ma da se uspijemo rjesiti Seedorfa to je to..prevelika je konkurencija u nas i sa ovim timom zamislite jos ako vratimo Gourcuffa kupimo Adea,Agerra jaoo ko ce to sve smjestiti:D

Nemoj zamjerit, ali moram ovo napisat, izaziva me ova recenica:):)

Ancelotti sigurno nece:)

Senahid1
29-04-2009, 16:08
@ rinogatusso
neće im ba ništa biti dole u Albaniji, nema dole svinja hehe....jedino što bi im mogao neko bus kresnut,zato neka paze kuda idu :) heeheh (ovo je šala, ne počinjite odmah)

Senahid1
29-04-2009, 16:11
a što se tiče transfera za sljedeću godinu, potreban je Santakroche,vratiti Gourcufa,aBd da se Nesta oporavi ...i 1 napadač ! Sheva je pao , katastrofam , i ja bi da igram 10 minuta u prosjeku...al šta ćeš, kad je Pippo zvijer.....legenda....:grinser:

MIRZA
29-04-2009, 17:13
Gourcuff 2 gola za Bordo večeras...

Senahid1
29-04-2009, 17:25
jašta, znao sam ,podhitno ga treba vratiti, jer neće Ambro još dugo na onoj poziciji izdržati (neće mu Carlito dati), ai ne dao Bog da mu šta bude, ta je pozicija prazna,jer Seedorf je mejt....Ronie, ima pravo i potrčati ponekad :grinser:

Santacroche silaaa !!

uvijek_rossoner
29-04-2009, 18:04
Kako bi nam legla pobjeda Lazia u subotu protiv Interista, kako bi se uzburkalo ovih zadnji par kola, a idealan scenario bi bio da im OTMEMO Scudetto u zadnjem kolu , to bi mi bio najdrazi trofej ikada koji je Milan osvojio cak i od onog protiv Juneta 2003 u C L .

amel82
29-04-2009, 18:59
Berlusconi: O sudbini Ancelottija odlučuje se sada

Predsjednik Milana Silvio Berlusconi govorio je talijanskim medijima ono što ih najviše zanima po pitanju ovog talijanskog nogometnog giganta, a to su aktualnosti oko Kake i Carla Ancelottija...

- Postoji dogovor između našeg trenera Carla Ancelottija i dopredsjednika Adriana Gallianija da će na kraju sezone sjesti za stol i govoriti o budućnosti. Ancelotti ima važeći ugovor do lipnja 2010. godine i moram priznati da je u međusobnim odnosima dosad trajala harmonija. O tome hoće li tako biti i dalje važno će biti vidjeti kako će završiti ova sezona. Tu se zapravo određuje sudbina Ancelottija u Milanu - rekao je Berlusconi i dodao još nešto po pitanju trenera:

- Jednom smo samo Galliani i ja pričali o potencijalnim trenerima i novim imenima.

O Kaki je, pak, Berlusconi rekao:

- Nikada nismo radili pritisak na igrače. Niti one koje smo željeli dovesti ili one koje želimo zadržati. Ja se samo mogu nadati da će Kaka ostati jer bih to osobno volio, kao i svi ljudi oko Milana.

Fret
30-04-2009, 12:05
Vlasnik Milana Silvio Berlusconi potvrdio je da je spreman pustiti ponajboljeg igrača svijeta Kaku u Manchester United.

Klub s Old Trafforda se sprema dovesti Brazilca u svoje redove ode li Cristiano Ronaldo ovog ljeta u madridski Real, a Daily Mail tvrdi da su prvi kontakti između dva kluba već ostvareni.

"Nadam se da će Kaka ostati s nama. Međutim, poželi li otići, nećemo mu stajati na putu. U klubu ne želimo držati igrače protiv njihove volje", rekao je Berlusconi te dodao:

"Najbolji je primjer Andrij Ševčenko. Svi znate koliko smo ga ovdje voljeli. Međutim, kada je poželio otići u Chelsea, nismo mu mogli reći ne".

Podsjetimo, Milan je u siječnju prihvatio stotinu milijuna eura vrijednu ponudu za Kaku, no Brazilac je tada odbio otići u Manchester City.

Senahid1
30-04-2009, 13:27
ako želi , neka ide...al gubimo nezamjenjljivog igrača !!

alberto
30-04-2009, 15:53
MA dje ce ba,nije lud da ode iz Milana u Manchester pa da kisne 358 dana godisnje...

meskalin
30-04-2009, 16:53
ako želi , neka ide...al gubimo nezamjenjljivog igrača !!

ma kako ne zamjenjivog, tako su govorili i za Sevu, pa su pogrijesili :evil:

milanista mosta
30-04-2009, 20:47
Isusati jeste dosadni i vi i to jebeno žutilo više... Kaka nikad niđe iz Milana neće otić jebemu više. Pa zar se čovjek i dalje mora dokazivat? Sto puna odbio Real, odbio 150 mil. i opet priče...
Jebemu više...

milanista mosta
01-05-2009, 04:42
Razvod Serie A i Serie B, rađa se Premier all'italiana

Udruga talijanskih nogometnih prvoligaša želi odcjepljenje od Serie B, pa bi Serie A na taj način funkcionirala kao engleska Premier liga.

U sezoni 2010/11. će se igrati prvo talijansko nogometno prvenstvo koje će djelovati po uzoru na englesku Premier ligu. Serie A se odvaja od Serie B što je prijedlog koji su prihvatili svi klubovi osim Leccea. Predsjednici klubova koji su nazočili sastanku složili su se da je dovoljna godina dana da se formira takva liga, da se dogovore sve pojedinosti i da sezona 2010/11. bude zapamćena u povijesti kao prva u kojoj su talijanska Serie A i Serie B djelovale odvojeno.

Činjenica je da klubovi Serie B konstantno koče financijski napredak najvećih talijanskih klubova Juventusa, Milana, Intera što ovim velikanima ne dozvoljava da ravnopravno prate englesku četvorku u europskim natjecanjima. Svađa klubova Serie A i Serie B traje već duže vrijeme tako da je razvod bio samo pitanje dana. Najveći je problem raspodjela financijskih dobara, posebno zarade koja dolazi od prodaje prava na TV prijenose.

Predsjednici velike talijanske trojke već dugo rade na ovom pitanju i napokon je došlo vrijeme da ga riješe. Odvajanjem Serie A od Serie B kapital Juvea, Milana i Intera značajno će porasti. Kupovna moć će biti puno veća, u Seriu A će ponovo moći dolaziti najveći svjetski igrači i veliki talijanski klubovi će nakon godina europskog posta (izuzev Milana) biti u stanju osvajati titule tako da nećemo nužno morati gledati tri engleska kluba u polufinalima Lige prvaka kao što je slučaj posljednjih nekoliko sezona.

Senahid1
01-05-2009, 06:41
Čini mi se finooo !

MIRZA
02-05-2009, 18:40
pare pare pokreću svijet, politiku i nogomet....

alberto
02-05-2009, 18:58
Suge opet dobile,i to je cao Scudeto....

huss
02-05-2009, 19:38
ma mi smo Scudeto izgubili prije 15 kola :( nerealno je bilo ocekivat da cemo mi dobit bas sve do kraja, a da oni naprave 2-3 kiksa :P Kao i uvijek potvrdilo se pravilo, Scudeto se osvaja protiv Leccea, Reggine, Siene a mi bas protiv tih klubova zadnjih 3-4 sezone ne mozemo nikako da osvojimo 6 bodova...jos ne mogu da zaboravim utakmicu protiv Leccea u gostima, trebali smo im napunit mrezu do vrha kolko smo imali prilika, a na kraju nam dadose go u 90 minutu za bijednih 1:1. Eto primjera kako se gubi liga.

bLOND !-,-!
03-05-2009, 07:35
dida;zambrotta,maldini,favalli,jankulovski;beckham-pirlo-ambrosini;seedorf-kaka;inzaghi


kako glupa formacija, opet se carletto vraća na staro.... poludim od ovoga...

Senahid1
03-05-2009, 09:54
ma razvaljuju naši, al jbg, kasno se digli !!!
jebem ti juventus srećni.......
a Pippo šta zna promašiti :)))) to je čudo !!

_MaJi_tz
03-05-2009, 09:58
Juve-Lecce 2:2

_MaJi_tz
03-05-2009, 11:09
Sjajne igre nikoga ne ostavljaju ravnodušnim
Džeko: Real me prati, a moja želja
je OtokPiše: A. Beganović
Nedjelja, 03.05.09. 17:56.

Istinski „dragulj“ našeg fudbala, Edin Džeko, nakon jučerašnje sjajne predstave i postignuta tri gola već danas je glavna medijska ličnost u Njemačkoj.

Njemački mediji tvrde da je nakon novih golova našem reprezentativcu cijena opet skočila za nekoliko miliona eura te da će na kraju sezone Džeko sigurno napustiti „vukove“, samo ime novog kluba još uvijek nije poznato, ali po svemu sudeći to će biti klub iz samog evropskog vrha.

U razgovoru za njemačke medije Edin Džeko je istakao:

„Dolazio me gledati i veliki Real Madrid, pratili su me nekoliko puta, ali ako napustim Njemačku volio bi da onda karijeru nastavim u Premiershipu. Ako ne uspijem dogovoriti transfer na Otok, onda je moja prva želja „grad mode“. Za Milan navijam čitav život i obući crveno-crni dres bilo bi nešto prelijepo."

Njemački mediji također navode da imaju informacije da Džekin zastupnik razgovara sa čelnicima Hamburga i da postoje realni izgledi da napadač naše reprezentacije nastavi karijeru na sjeveru Njemačke.

Sve u svemu, Džekine sjajne partije i golovi koje postiže svakim danom mu dižu cijenu, a sasvim je sigurno da onaj ko bude želio vidjeti Edina u svom dresu moraće na račun „vukova“ isplatiti više od 15 miliona eura.

meskalin
03-05-2009, 15:41
Sjajne igre nikoga ne ostavljaju ravnodušnim
Džeko: Real me prati, a moja želja
je OtokPiše: A. Beganović
Nedjelja, 03.05.09. 17:56.

Istinski „dragulj“ našeg fudbala, Edin Džeko, nakon jučerašnje sjajne predstave i postignuta tri gola već danas je glavna medijska ličnost u Njemačkoj.

Njemački mediji tvrde da je nakon novih golova našem reprezentativcu cijena opet skočila za nekoliko miliona eura te da će na kraju sezone Džeko sigurno napustiti „vukove“, samo ime novog kluba još uvijek nije poznato, ali po svemu sudeći to će biti klub iz samog evropskog vrha.

U razgovoru za njemačke medije Edin Džeko je istakao:

„Dolazio me gledati i veliki Real Madrid, pratili su me nekoliko puta, ali ako napustim Njemačku volio bi da onda karijeru nastavim u Premiershipu. Ako ne uspijem dogovoriti transfer na Otok, onda je moja prva želja „grad mode“. Za Milan navijam čitav život i obući crveno-crni dres bilo bi nešto prelijepo."

Njemački mediji također navode da imaju informacije da Džekin zastupnik razgovara sa čelnicima Hamburga i da postoje realni izgledi da napadač naše reprezentacije nastavi karijeru na sjeveru Njemačke.

Sve u svemu, Džekine sjajne partije i golovi koje postiže svakim danom mu dižu cijenu, a sasvim je sigurno da onaj ko bude želio vidjeti Edina u svom dresu moraće na račun „vukova“ isplatiti više od 15 miliona eura.

ma greska bi mu bila kada bi otisao u premiership, ne govorim ovo zato sto navijam za Milan, nego zato sto po meni nije to igrac za premierea, nanesi ga u seriju ili primeru :dumpf::dumpf:

alberto
03-05-2009, 17:31
Grande Pipoooo....

milanista mosta
03-05-2009, 18:03
Inzaghi je...
p.s. Mrki, Mirza i ja smo "CLUB 2000 ili preko" :D

uvijek_rossoner
04-05-2009, 04:32
Kakin menadžer potvrdio da Brazilac odlazi u Real
Otac proslavljenog brazilskog nogometaša Kake koji je ujedno i njegov menadžer Bosco Leita priznao je novinarima kako će njegov sin na kraju sezone napustiti Milan i prijeći u madridski Real.

U razgovoru s novinarima Bosco Leita koji je poznatiji kao otac brazilskog reprezentativca Kake obznanio je vijest o kojoj se dosta špekuliralo u posljednje vrijeme. Naime, on je priznao kako će Kaka od naredne sezone nositi dres Real Madrida.

'Kaka će igrati za Real Madrid čiji će predsjednik biti Florentino Perez', kazao je igračev otac i ujedno menadžer.

Usskoro se očekuje da bi se Perez, koji je najveći kandidat na izborima za predsjedničko mjesto u Realu, trebao sastati sa glavnim ljudima Milana kako bi dogovorili transfer i nakon toga ga javno obznanili.

Prema nekim nagađanjima, Real bi za Kaku trebao platiti između 50 i 60 milijuna eura.

DavieBoy
04-05-2009, 06:55
Aha...mos mislit....i to za tako male pare...da da. da.

profa
04-05-2009, 08:47
Može ako će tata uplatiti još toliko. Real je ponižen, osramoćen pa pokušava da bruku prikrije povezujući se sa najboljim igračima. Oni dovode Kaku, Ronalda, Ibrahimovića itd... Onih 300 miliona što su drpili morat će da potroše na polovnjake tipa (Van der Vart, Drenthe, Diara, Huntelar itd.). Pa oni bi uništili i željeznog igrača. Zaboravih da će dovest i Riberya.

milanista mosta
04-05-2009, 10:13
Oni ne mogu nikoga više dovest izgleda...

amel82
04-05-2009, 12:31
BUFFON IZVRIJEĐAO SUIGRAČE,SLIJEDI ODLAZAK U AC MILAN !


Vratar Juventusa Gianluigi Buffon sve više pokazuje nezadovoljstvo stanjem u torinskoj momčadi, a talijanski novinari pišu kako je na uzrujanog čuvara mreže 'oko bacio' Milan.

Nakon remija s Lecceom 'jedinica' Juventusa Gianluigi Buffon nije izdržala te se obrušila na suigrače.

'Igrali smo kao govna, mi smo sramota. Da li to shvaćate. Da ili ne?', govorio je vratar 'stare dame' drugim nogometašima, a njegove riječi je prenio Il Corriele Dello Sport.

I nije to prvi puta da nekada najbolji svjetski vratar javno izražava ljutnju kako pojedinci u momčadi igraju za najtrofejniji talijanski klub. Osim toga Buffon se je 'zakvačio' i s navijačima koji nisu presretni ni s njegovom formom, ali ni sve glasnijim njegovim najavama o odlasku u drugu sredinu.

Ovakvu situaciju u svlačionici torinskog prvoligaša pozorno prate u Milanu koji je još prije želio dovesti Buffona, a sada je opet uvidio svoju priliku. Kako piše 'Milan news' vodstvo sa San Sira je spremno za Buffona dati vratara Christiana Abbiatija koji je u sezoni 2005/06. već i bio na posudbi u Juventusu, a uz to bi Milan još dodao i oko 15 milijuna eura.

uvijek_rossoner
04-05-2009, 15:21
Dajte im Didu , Kalca i 15 miliona jebo te a ne Abiattia...

milanista mosta
05-05-2009, 03:04
Neka, neka...još je Buffon premlad da bi ga doveli.

vladomilan
05-05-2009, 04:29
Evo za vecinu dobre vijesti... Navodno, anceloti bi trebao da ode na kraju sezone, i milanov plan je da postavi nekog mladjeg trenera, kao u doba kada je sacchi postao trener milana( 41 god)Nije vise stvar rezultata navodno, trebao bi da predje u real ili chealsea..

vladomilan
05-05-2009, 04:32
i da, gourcuf se vraca u milano na kraju sezone, zavrseno

_MaJi_tz
05-05-2009, 05:10
i da, gourcuf se vraca u milano na kraju sezone, zavrseno

vlado, gdje si pokupio ove radosne vijesti ???

Black panther
05-05-2009, 08:08
dshhshsshshhsshhshsh ,

Dzekooooooooooooooooo je za milan !!! FULLLL STOOOOOOOOOPPPPPPPP !!!

vladomilan
05-05-2009, 08:11
Ovo su izvori od jednog komentatora, jako velikog navijaca milana, koji ima izvore iz unutrasnjosti...

alberto
05-05-2009, 08:41
Da li neko mozda zna zasto se utakmice Serije A neigraju kako je to uvijek bilo da se zadnjih 5 kola igra u istom terminu to jest u 15.00 u nedelju??
NAvodno je derby sa Juvetom u Nedenju ali u 20.30..h...

huss
05-05-2009, 12:55
Da li neko mozda zna zasto se utakmice Serije A neigraju kako je to uvijek bilo da se zadnjih 5 kola igra u istom terminu to jest u 15.00 u nedelju??
NAvodno je derby sa Juvetom u Nedenju ali u 20.30..h...

pa nikad se nije ni igralo zadnjih 5, nego zadnja 3 kola u isto vrijeme tj. 15:00 :) malo ti pamcenje popustilo heheh ;)

alberto
05-05-2009, 15:41
pa nikad se nije ni igralo zadnjih 5, nego zadnja 3 kola u isto vrijeme tj. 15:00 :) malo ti pamcenje popustilo heheh ;)

Jebi ga,meni se ucinilo da se zadnjih 5 kola igralo u isto vrijeme....

ludiot
05-05-2009, 17:20
Evo jedna radosna vest

Otac: Nisam rekao da Kaka ide u Real Madrid

Španjolski sportski dnevnik As u ponedjeljak je citirao Kakinog oca i agenta Bosca Leitu i njegovu tvrdnju da će mu sin sljedeće sezone igrati u madridskom Realu...

- Kaka će sljedeće godine igrati za Real Madrid u novom projektu Florentina Pereza - objavio je As riječi Kakinog oca zaduženog za razvoj blistave karijere ponajboljeg svjetskog nogometaša.

Globoesporte.es u utorak donosi razgovor s Boscom Leitom u kojem ovaj demantira da je ikada takvo što rekao.

- Nikada nisam izrekao te riječi, niti sam ikada govorio o njegovom transferu u kontekstu ijednoga kluba. Moj sin sigurno neće igrati u Real Madridu, a u ovome trenutku mogu samo potvrditi da je Kaka željan završiti sezonu u Milanu, te je stoga koncentriran na završetak sezone - sada tvrdi Leite.

alberto
06-05-2009, 09:50
Marko Van Basten podnio ostavku na klupi Ajaxa...Mozda to ima veze sa Milanom...Hmm.Ko zna sta se kuha,iako nisam odusevljen njime kao trenerom,iako je velika legenda Milana...

prle
06-05-2009, 12:40
nimalo necu biti iznenadjen ako osvane jednog jutra na nasoj klupi,takodje nisam bas fasciniran sa njim,ali ko ce znati sta muckaju ove nase glavesine,nesta sam siguran da ce ancelotti otici na kraju sezone u chelski ili mozda cak u real,
evo najnovije glasine da smo zainteresovani za milita ja bih bio zadovoljan kad bi njega doveli,mozda im opet damo borriella i kesa za njega.

Rosson3r
06-05-2009, 16:06
nimalo necu biti iznenadjen ako osvane jednog jutra na nasoj klupi,takodje nisam bas fasciniran sa njim,ali ko ce znati sta muckaju ove nase glavesine,nesta sam siguran da ce ancelotti otici na kraju sezone u chelski ili mozda cak u real,
evo najnovije glasine da smo zainteresovani za milita ja bih bio zadovoljan kad bi njega doveli,mozda im opet damo borriella i kesa za njega.

jesil ozbiljan dao bi 5 godina mladeg napadaca i kes za milita.

prle
06-05-2009, 16:13
jesil ozbiljan dao bi 5 godina mladeg napadaca i kes za milita.

mislio sam druze da bi bio zadovoljan kada bi njega doveli a ne sa i zamjenom,jednostavno mislim da bi mozda neka takva transakcija bila,jer ako se sjecas celavi je reko da ce vecinom mijenjati,a borriello je imao pravo dobru sezonu u genovi a kod nas mu se nesta niakko ne da sto mi je i zao,ove godine su ga iskasapile povrede,mislim to sam ja samo nagadjao stari;)
ali eto sinoc je dynamic duo Carlo i Galliani bio na emiratesu dosli da gledaju Adebayora,bilo bi odlicno kada bi ga doveli,ali ne za one pare koje Arsenal trazi za njega 30 mil je previse!
bilo ko Ade,Milito DZeko po meni bio odlicno rijesenje za nas napad!
Samo da se ne desi novi Nogoliveira!

rinogattuso
06-05-2009, 16:37
Marko Van Basten podnio ostavku na klupi Ajaxa...Mozda to ima veze sa Milanom...Hmm.Ko zna sta se kuha,iako nisam odusevljen njime kao trenerom,iako je velika legenda Milana...

Kuha se to da je covjek izgubio LP, bio je ponizen nekoliko puta po 3,4 gola razlike od ekipa koje su vec ispale u drugi rang Nizozemske lige, u zadnje kolu izgubio od spasenika 4-0 ekipa koja citava vrijedi kao Suarez! Sam Van Basten prije te tekme je rekao da im je to jako vazna utakmica i et kako zavrsi..debaklom..

prle
06-05-2009, 16:38
off topic!
ja sudije veceras sta napravi chelskiju katastrofa ne smijem ni zamisliti sta bi bilo da je nama nesto ovako bilo veceras da smo mi na ovaj nacin prosli bili bi razapeti!!!!!!!!!

rinogattuso
06-05-2009, 17:05
MA STA vise!! Nek se jebi i Chelski i engleska dominacija..idu mi na krasni..

Jedva cekam nas efekt iduce godine sa pojacanjima Dzeko,Gorky,Nesta ce se najvjerovatnije oporaviti na solidnu razninu..

Mozda ovo glupo zvuci al ja zelim da ostavimo Favallia jos 1 sezonu..u Milanu je presedan da imamo mnogo iskusnog odbrambenog igraca godinama Baresi,Costacurta,Maldini..Favalli nije njihov rang ali da malo daje instrukcije i sluzi primjer novim snagama posto od razuzdanog Barbarina Kaladzea nemos' imat povjerenja LOL

mrki
06-05-2009, 17:21
Ne bih se čudio da Milan dovede Grossa ili tako nekoga. Nama je što se obrane tiče najvažnije da se NEsta oporavi. Sada ima vremena, a i cini se da ima napretka.

Ovo veceras je bilo sramotno! Ne volim niti ja Engleze, ali ovo je sramota. Barcelona vec drugi puta KRADE prolazak u finale. Prvo poništen Shevin gol,a sada ovi PENALI, i to njih 4 jeb... ČETIRI. Smiješno.

alberto
06-05-2009, 18:13
Uh koje sudjenje,dno dna....

deejaysale
07-05-2009, 02:10
Zadnja 4 kola se obično igraju u svi u isto vrijeme(Nedjelja u 15),a ove godine su opet zbog para i TV-a sve to izmiješali i sjebali meni osobno dosta toga jer Udinese-Milan se igra u subotu u 20,30(Nikako ne mogu ići a 100 km sam udaljen),a Milan-Juve u nedjelju u 20,30(jedva nekako uspio složit)!Jebem više njih i te termine koje mijenjaju u zadnji čas,tako neozbiljno i neprofesionalno!!Ufff

alberto
07-05-2009, 06:31
Zadnja 4 kola se obično igraju u svi u isto vrijeme(Nedjelja u 15),a ove godine su opet zbog para i TV-a sve to izmiješali i sjebali meni osobno dosta toga jer Udinese-Milan se igra u subotu u 20,30(Nikako ne mogu ići a 100 km sam udaljen),a Milan-Juve u nedjelju u 20,30(jedva nekako uspio složit)!Jebem više njih i te termine koje mijenjaju u zadnji čas,tako neozbiljno i neprofesionalno!!Ufff

A u Kurac sve....

senna_cro
07-05-2009, 08:23
Ne bih se čudio da Milan dovede Grossa ili tako nekoga. Nama je što se obrane tiče najvažnije da se NEsta oporavi. Sada ima vremena, a i cini se da ima napretka.

Iako bi ja volio vidjeti Clichyja u našem dresu, to se čini nemoguće s obzirom koliko Arsenal traži (http://www.index.hr/sport/clanak/redir/427084.aspx).

Dolazi Grosso sigurno, napokon je stekao sve uvjete. Ima 31 godinu, bivši je igrač Intera i najbolji dani su iza njega :rotfl:

Upitno je uopće hoće li se Nesta vratiti: http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/05/07/1250911/report-milan-defender-alessandro-nesta-considers-retirement
Ne znam kakav je Thiago Silva, al jel neko sinja Mattionija, čuo sam da je debitirao, nisam uspio pogledati utakmicu. Nama u obrani treba najprije jedan klasni igrač, tipa Mexes... Ako se vrati Yoann te Paloschi koji je odličan u Parmi, napadač nam i ne treba. Treba najprije pojačati zadnju liniju i rješiti kvalitetnog golmana ;)





Evo da se i ja malo uključim... Inače vidim da ovdje ima dosta ekipe sa bivšeg ACM Croatia, eto tek sad sam se sjetio ovog foruma :cheers:

Senahid1
07-05-2009, 14:41
Maldini igra zadnji derbi sa Junetom......
koji car, kakva čast.....on je vrh vrhova Milan ikadaa !
Forza Maldini !

alberto
07-05-2009, 15:41
Izgleda da je Nesta pred prekidom karijere...

Rosson3r
07-05-2009, 19:27
ima nad dosta sa ACMilan Cro, i Croatia kasnije:D

a sto se tice igraca dosad sam rekao da nam neka velika pojacanja i ne trebaju, jedino dobar golman, recimo Mandanda je strasan a spominje se, sto se odbrane tice aBd Nesta ako se oporavi ne treba nam samo jedan stoper, imamo i vise nego sjajnog Tiaga Silvu, i imamo mlade igrace koji bi mogli dobit sansu tu tipujem na Darmiana i Albertazia, te neznam kakva ce situacija biti sa Senderosom, bokovi tu su Antonini,MAtioni,Zambrota,te i Flamini i Albertazzi, pa i Darmian koji takode mogu igrat na tim pozicijama, veza tu nam stvarno ne treba niko, cak suprotno tu treba protjerat pojedine igrace a vratit Yoana i Abatea, uz Kaku,Pirla,Flaminija,RIna,Ambrosnija,Dinha,Cardacia te sjajnog Tabare Viudeza koji moze igrat vise pozicija pa i u napadu ako zatreba (mozda sam kog zaboravio) i napad dje vec imamo sjajnog Pata, i Pipa, te Boriella koji nadam se sljedece sezone nece biti povrijeden, vratit dva igraca Piere-Emeric Aubameyang pruza vise nego odlicne partije za Dijon i momak je stvarno talenat, i Alberta Palochija koji je nasljednik Pipa mi imamo strasan napad, znaci ove sezone da potrosimoza transfere nekih 20-30 milona eura mi cemo imat strasnu ekipu

ludiot
08-05-2009, 08:14
Talijanski mediji: Milan želi dovesti Puyola

U namjeri da nadomjeste umirovljenje iskusnoga i pouzdanoga Paola Maldinija, čelni ljudi Milana u potrazi za kvalitetnim braničem došli su i do Barceloninog Carlesa Puyola...

Iako u redovima svoje momčadi već imaju novopotpisane Thiaga Silvu i Felipea Mattionija, skorašnji odlazak Maldinija i (pre)dugo očekivanje povratka Alessandra Neste ostavili su traga na San Siru, čiji vodeći ljudi kluba nemaju mira pa talijanski Channel4, pozivajući se na Tuttosport, tvrdi da se Adriano Galliani ponovno sprema odriješiti kesu.

Dodaje se da je primarna ideja Milanovih rukovodećih ljudi bila dovesti Liverpoolovog Daniela Aggera, no dotični je produljio suradnju s premierligašem.

S više od 300 nastupa za katalonski klub, 31-godišnji Puyol ima napretek iskustva, a u najboljim je nogometnim godinama. Milanezi se nadaju da bi želja španjolskog reprezentativca za isprobavanjem stranih jakih liga mogla prevagnuti u njihovu korist, iako se ne odveć realnim čini da bi Barcelonina ikona promijenila boje dresa.

alberto
08-05-2009, 09:49
31...To su nabolje godine,ja lud ili?????

_MaJi_tz
08-05-2009, 12:18
Na hrt2 ned navece rijeka hajduk, na obn super model snimka utakmice od 22:00, na sportklubu holandska liga....ne mogu da vjerujem

senna_cro
08-05-2009, 13:08
http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/05/08/1252978/barcelonas-carles-puyol-the-heir-to-paolo-maldinis-milan-throne-r

Nadam se da će Puyol završiti karijeru u Barci, sad nam ne treba...
Spominje se još i Danac Kjaer, čini mi se da taj igra u Palerma, prvi put čujem za njega...
Tu je još i Mexes, po meni najrealnija i najbolja opcija, još ako Roma ne ide u LP :v408:

alberto
08-05-2009, 17:26
http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/05/08/1252978/barcelonas-carles-puyol-the-heir-to-paolo-maldinis-milan-throne-r

Nadam se da će Puyol završiti karijeru u Barci, sad nam ne treba...
Spominje se još i Danac Kjaer, čini mi se da taj igra u Palerma, prvi put čujem za njega...
Tu je još i Mexes, po meni najrealnija i najbolja opcija, još ako Roma ne ide u LP :v408:

Kjaer je bolji i od Mexesa,odlican igrac Palerma...
Danas sam cuo da bi Milan mogao naredne sedmice ponuditi 20 Mil.za Dzeku,sto bi mislim bilo dovoljno,a dobili bi smo odlicnog igraca za duzi period,a ne neke 30-to godisnjake koji se svako 5 dana povrjedjuju...

milanista mosta
08-05-2009, 20:21
Jebote, nema prijenosaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

milanista mosta
08-05-2009, 20:23
Misimović u Bayern, Džeko u Milan
Nakon što je trener Wolfsburga, Felix Magath, najavio odlazak na kraju ove sezone, za očekivat je i da većina igrača ovoga kluba promjeni sredinu.

Najtraženija roba su, očekivano, naši reprezentativci - Zvjezdan Misimović i Edin Džeko. Prema pisanju Wolfsburg Allgemeine Zeitunga Misimović bi karijeru mogao nastaviti u Bayernu, dok je Edin Džeko na meti Milana.

Misimović navodno već traži kuću u Minhenu, gdje je uostalom i počeo karijeru.

Tko zna šta budućnost donosi, ali bio bih presretan da ponovno zaigram u Bavarskoj, rekao je Misimović, koji Wolfsburg može napustiti za osam milijuna eura.

Isti list navodi da se za Džeku interesira veliki Milan. Talijani grade novu momčad za sljedeću sezonu, a za našega dragulja nude 20 milijuna eura. Pregovori uskoro počinju…

Senahid1
09-05-2009, 06:41
o jebem ti sunce....zaključali satelit....nema ključeva....
jbt..kako gledati tekmuu !!

prle
09-05-2009, 06:44
Milanov pojačani interes za Didiera Drogbu

Didier Drogba, napadač Chelseaja i nogometni reprezentativac Obale Bjelokosti, očekuje kaznu koju će mu odrediti UEFA nakon incidenta na utakmici Chelseaja i Barcelone...

Ogorčen suđenjem na uzvratnom polufinalnom ogledu Drogba je verbalno napao norveškog suca Řvrebřa, a potom je i prijetio u smjeru kamere.

Sljedećeg tjedna će se vjerojatno znati kazna za Drogbu, a kuloari najavljuju dvije ili tri utakmice suspenzije, ali neki navode i mogućnost kompletnog neigranje tijekom prve faze Lige prvaka u narednoj sezoni.

Chelseajev vlasnik Roman Abramovič je silno ljut na bjelokošćanskog napadača, te postoje realne opcije da londonski klub zbog ovog akta (koji nije prvi ovakve naravi iz produkcije Drogbe) proda sjajnog napadača tijekom ljeta.

Nije dugo trebalo da se pojave zainteresirane strane. Corriere dello Sport je tako najavio da Milan ima ozbiljne planove s Drogbom i da će aktualizirati taj mogući posao, koji je bio u pripremi i ranijih sezona.

Senahid1
09-05-2009, 08:06
hajde neka neko ostavi link za live tekmu preko neta..u nedelju navečer !!!! :)

senna_cro
09-05-2009, 08:55
http://www.bet365.com/extra/extra.aspx?ContentPath=LiveStreaming%2cStreaming ;)

na bet365 imaš uvijek Milanove utakmice, trebaš se registrirat samo...

_MaJi_tz
09-05-2009, 10:45
Milan's Adriano Galliani: I Want Old Players
As Milan look set to return to Europe’s top flight next season, the Rossoneri's chief administrator expressed his preference for ageing stars who have been around the block...
Many have criticised Milan’s transfer policy over recent years, as they continue to look like a retirement home for some of the world’s top players. However, it looks unlikely that the average age will decrease this summer, following recent comments by Adriano Galliani.

“To return to victory in the Champions League we need an expert side that isn’t too young. Here at Milan we like champions, regardless of their age,” stated the Milan vice-president.

With legendary captain Paolo Maldini set to retire over the summer, Galliani expressed his disappointment after failing to convince the no.3 to play on for yet another season.

“Paolo won’t change his mind, unfortunately," he sighed.

"He is still playing because he is the best central defender we have, I don’t know why he wants to stop. I have repeatedly tried to convince him to change his mind, but he has stood firm.”

Milan face Juventus at the San Siro on Sunday May 10.

Senahid1
09-05-2009, 12:38
hvala sena_cro :)

ma živio Maldini !